GEMEENTEPRAAT NOTITIES EN MEDEDELINGEN VAN DE GEMEENTE VENRAY Redactie G.A. Sclliitte, Bureau Voorlichting VERKEERS MAATREGELEN Commissie voor openbare werken Commissie voor ruimtel. ordening Commissie handel middenstandszaken Commissie voor cultuur KERMIS LEUNEN Wanneer komt u in aanmerking voor 'n Pas 65? Commissie voor verkeer Aktie „tankslag" blijft doorgaan Beplantingen in 't seizoen 1981/82 Hinderwet agenda agenda agenda Hinderwet Bouwvergunning aangevraagd Bouwvergunningei^ verleend Tobbedansen Vanavond en morgenavond INSPRAAK WELZIJNSPLAN Het is dan zover. Vandaag 3 juni en morgen 4 juni is het uw beurt om te zeggen wat u vindt van het Welzijnsplan. Twee inspraakavonden wor den gehouden voor hen die liever mondeling in plaats van schrif telijk hun mening geven over het gemeentelijk welzijnsbeleid. Maar ook zij die om andere redenen geïnteresseerd zijn of meer willen weten over het welzijnsplan zijn NATUURLIJK van harte welkom. Beide avonden worden gehou den in de Burgerzaal van het Raadhuis; aanvang 19.00 uur. Van gemeentelijke zijde zullen aanwezig zijn: burgemeester De- fesche, de wethouders mewvr. Rutten-Tielen en van Oers. leden van het Planberaad en enkele ambtenaren. Wilt u meer weten over het welzijnsplan lees dan de Wel- zijnskrant. Trouwens, u kunt nog tot maandag a.s. schriftelijk reageren op het plan. bij de Ronde van Oostrum Burgemeester en wethouders van Venray maken hierbij bekend hun besluit van 26 mei 1982, nr. 597 waarbij in verband met de wielerronde van Oostrum het volgende is besloten. Op zondag 6 jïni 1982 door het plaatsen van borden 11 van bijlage II van het Reglement verkeersregels en verkeerstekens het circuit van de wieler ronde: de Van Broekhuizenstraat, de Ooster Thienweg, de Mgr. Hanssen- straat, de Watermolenstraat, de Ran- denrade, de Vlasakker, de Geysterse- weg, van 12.00 tot 18.00 uur voor alle verkeer behalve voetgangers gesloten te verklaren, onder de bepaling, dat die periode zoveel korter of langer geldt als in verband met de omstandigheden mogelijk dan wel noodzakelijk is. Belanghebbenden kunnen tegen dit besluit binnen dertig dagen iia de dag waarop het besluit gepubliceerd is, beroep aantekenen. Het beroepschrift wordt gericht aan de Koningin en ingediend bij de commissaris van de Koningin, Bouillonstraat la, 6211 LH Maastricht. Venray, 27 mei 1982 Burgemeester en wethouders voor noemd, mr, H. J.M. Defesche, burgemeester J.M. Poels, secretaris bij „de nacht van Venray" Burgemeester en wethouders van Venray maken hierbij bekend hun besluit van 2 juni 1982, waarbij in verband met de wielerronde in Venray op dinsdag 8 juni 1982 het volgende is besloten: I. door plaatsing van b'orden 11 van bijlage II van het Reglement verkeers regels en verkeerstekens voor alle verkeer behalve voetgangers gesloten te verklaren: de Langstraat vanaf de Hensenius- straat lot en met de kruising met de Nieuwlandstraat; de Henseniusstraat vanaf de Lang straat tot aan de Leeuwstraat; de Leeuwstraat; de westelijke rijbaan van het Henseniusplein tussen de Leeuw- straat en de Kempweg; de Kempweg vanaf het Hensenius plein tot en met de kruising met de Helfrichstraat; de Helfrichstraat vanaf de Kempweg tot aan het Kennedyplein; de westelijke rijbaan van het Kenne dyplein; het Molenpad vanaf het Kennedy plein tot en met de kruising met de Nieuwlandstraat; de Nieuwlandstraat. II. Door plaatsing van borden 49 van genoemd reglement, voor zover nog niet aanwezig krachtens blijvende maatrege len, het parkeren te verbieden aan de beide zijden van de wegen of gedeelten van we£en zoals onder I genoemd. III. De onder I genoemde maatregel te doen gelden op dinsdag 8 juni 1982 van 14.00 uur tot 24.00 uur of zoveel langer als nodig of zoveel korter als mogelijk mocht blijken. IV. De onder II genoemde maatregel te doen gelden op dinsdag 8 juni 1982 van 09.00 uur tot 24.00 uur of zoveel langer als nodig of zoveel korter als mogelijk mocht blijken. Belanghebbenden kunnen tegen dit besluit binnen dertig dagen na de dag waarop dit besluit gepubliceerd is beroep aantekenen. Het beroepschrift wordt aan de Koningin gericht en ingediend bij de commissaris van de Koningin, Bouillonstraat la, 6211 LH Maastricht. Venray, 2 juni 1982 Burgemeester en wethouders voor noemd, mr. H. J. M. Defesche, burgemeester J.M. Poels, secretaris Op dinsdag 8 juni houdt de commissie voor openbare werken om 19 uur in kamer 127 haar openbare ver gadering. De commissie zal het college van b. en w. over onderstaande punten moeten adviseren: het beschikbaar stellen van een krediet van 807.130,— voor uitbrei ding van de aardsgasvoorziening in het resterende gedeelte van Ysselsteyn; het beschikbaar stellen van een krediet van 25.000,— voor de inbouw van een afscheidingsinstallatie in de rioolaansluiting op het complex ge meentewerken aan de Acaciastraat; het beschikbaarstellen van een krediet van 4.800,— t.b.v. stroom voorziening woonwagens kermisexploi tanten tijdens de kermis in Venray- kom. idem van 68.000,— voor reno vatie van het dak van de Franciscus- school; het vestigen van een opstalrecht met Veco-beheer Onroerend Goed B.V. (Rank Xerox) t.b.v. het door de gemeente aan te leggen overstortriool in het bestemmingsplan Smakterheide; verkoop van 4395 m2 bouwgrond in Landweert aan Stienstra BV; verkoop van strookjes groijd aan de Woningbouwvereniging. Donderdagavond 3 juni om 19.00 uur vergadert de commissie voor de ruimte lijke ordening in kamer 127 van het raadhuis. De vergadering begint met het behandelen van een beroepschrift tegen het weigeren van een bouwvergunning. Aan de commissie wordt gevraagd akkoord te gaan met de eerste herzie ning van het bestemmingsplan Buiten gebied. Tenslotte zal de commissie zich bezig houden met de verdeling Rijkssteun woningbouw 1982. VRAGEN OP GEMEENTELIJK VLAK? VRAAG HET AAN DE AFDELING VOORLICHTING EN INSPRAAK bij de avond wandelvierdaagse Om chaotische toestanden rond de sporthal ,,De Wetteling" tijdens de jeugdvierdaagse (10, II, 12 en 13 juni a.s.) te voorkomen, zullen'tijdens deze dagen enkele tijdelijke (verkeers) maat regelen van kracht zijn. Om de rommelige situaties op de kruising Zuidsingel/Sportlaan te voor komen, is dè eenrichtingsverkeersrege- ling in overleg met de organisatie opge zet. In- en uitstappen op de Zuidsingel is om de Verkeersdoorstroming niet te belemmeren, ten strengste verboden. Ouders, die kinderen brengen en halen per auto kunnen de sporthal (ver trekpunt van de wandelingen) alleen be reiken via de Hoebertweg en de Sportlaan. Hier geldt eenrichtingsver keer. Op het onverharde parkeerterrein wordt een sluis gemaakt, waar men kinderen kan laten uitstappen. Onmiddellijk doorrijden is een ver eiste voor een vlotte afwikkeling en ten behoeve van een doorgang, eventueel voor een hulpverleningsvoertuig. Op het onverharde parkeerterrein is tot 18.30 uur alleen parkeren toegestaan voor kaarthouders. Nadat de kinderen snel zijn uitgestapt moet men dus elders parkeerruimte zoe ken. Belangrijk is derhalve voor het wel slagen van deze proefregeling dat kin deren, voor het uitstappen geïnstrueerd zijn over wat zij moeten doen na het verlaten van de auto. Wegens het ontbreken van voldoende agendapunten zal de openbare vergade ring van de commissie voor handel en middenstandszaken op dinsdag 8 juni a.s. niet doorgaan. Als nieuwe datum is dinsdag 17 augustus a.s. (aanvang 15.30 uur in kamer 127) vastgesteld. Op maandag 7 juni a.s. komt de commissie voor cultuur om 17.15 uur in openbare vergadering bijeen in kamer 126 van het raadhuis. Op de eerste plaats wordt door de commissie het plan specifiek welzijn 1982/1985 behandeld. Daarna gaat de commissie zich bezighouden met een rookverbod voor de bibliotheek. Het advies van de commissie wordt gevraagd over de wijziging van de sub sidieregeling onderhoud molens en de garantiesubsidie taptoe 1982. •De kermis te Leunen begint op zaterdag 5 juni te 16 uur en duurt tot dinsdag 8 juni 24 uur. Op het kermisterrein bij de kerk worden de volgende attracties geplaatst: Autoscooter, Babyport, Kindervlieg- tuigmolen, Boksbal, exploitant Boeken, Helmond. Lijntrekspel, Bussensport, Zweefmolen exploitant J, Regter, Oss. Schietsalon, exploitant Anton Regter, Langenboom. Balco-rotor, exploitant Van Spronsen, Delft. Suikerspin-popcorn, exploitant Lut- gens, Roermond. Nougat-suikerkraam, exploitant Camps Horst. De exploitanten mogen, met inacht neming van de openingstijden, hun at tracties naar believen openen, maar op de volgende tijdstippen zijn deze zeker open: zaterdag te 17 uur, op zondag te 13 uur, op maandag en dinsdag tel kens te 16 uur. Alleen voor de viskraam gelden af wijkende tijden: 18, 15,18 en 18 uur. Voor een aantal attracties gelden afgesproken tarieven, te weten: autoscooter per 2-persoonswagen: 1per rit, 5,voor 7 ritten, 10,voor 15 ritten; babysport en kindervliegtuigmolen: 75 cent per rit en 2,50 voor 4 rit ten; schiet vermaak: 1,50 voor 3 scho ten en 5,— voor 12 schoten, ter wijl kleurenfoto-schieten 3,50 voor 3 schoten; lijntrekspel en bussensport: 75 cent per keer; zweefmolen: 50 cent per rit; balco-rotor: 25 of 50 cent per munt, naar believen van de speler; suikerspin: vanaf 75 cent; boksbal: 1per 4 slagen. Iedere Nederlander die 65 jaar of ouder is, heeft recht op een Pas 65. Maar wanneer iemand getrouwd is, of langdurige samenwoont met een 65- plusser terwijl hij of zijzelf nog geen 65 iaar oud is. doch wel 60 iaar of ouder is. dan krijgt hij of zij meteen ook al zo'n Pas 65. De Pas wordt maar één keer uitgereikt en hoeft dus nooit verlengd te worden. Op maandag 7 juni a.s. komt de commissie voor verkeer in openbare vergadering bijeen in kamer 127 van het raadhuis. Aanvang 16.30 uur. De commissie zal het college van b. en w. over een aantal te nemen verkeers maatregelen moeten adviseren. Op de eerste plaats over het aanwij zen als verplicht fietspad van het pad tussen het wijkje Burggraaf en het fiets pad van de Noordsingel; van het pad onder de doorgetrokken Oostsingel (tunnel fietsroute Landweert) en het pad tussen Kulutweg en Kiek weg. Verder moet geadviseerd worden over het uitbreiden van de algemene invalide- parkeerplaatsen op het Gouden Leeuw- terrein en de ingang Hoge Beek. Tenslotte zal worden gesproken over de aanleg van het fietspad Oirlo-Oos- trum. In 1981 is in onze gemeente begonnen met de aktie Tankslag; het leegpompen van niet meer gebruikte olietanks. Wie zijn oude olietank aanmeldt bij de gemeente maakt kans op een aardige „milieu-prijs": het bedrag dat de opgepompte olie uit de tank nog waard is. Is de opgepompte hoeveelheid zeer gering; geen nood het voorrijden van de tankwagen kost niets, maar men weet dan wel zeker dat de tank milieuveilig is. In de loop van 1981 zijn rond 90 tanks leeggepompt. Tanks die niet langer, dankzij een lekje, druppel voor druppel het milieu kunnen verontreini gen. Een verontreiniging die pas zichtbaar wordt als de bloemen en struiken er ongezond gaan uitzien. Als de tuin een puinhoop is, is de dader snel gevonden. De eigenaar van de tank zit nu met de gebakken peren. Hij is wettelijk aan sprakelijk voor de verontreiniging. Op zijn kosten zal de grond weer worden gereinigd. Deze ellende kan men zich beter besparen. En bedenk wel dat de olie ook ons drinkwater vervuilt. Wie nog een niet-leeggehaalde tank in de tuin heeft kan deze melden bij de gemeente, 04780-83838 tst. 158, ook voor alle informatie. In overleg zal bepaald worden wanneer de tank wordt leeggepompt. De tank wordt leeggezo gen en niet uitgegraven. Of u een beetje kunt verdienen aan uw oude huisbrandolie zal afhangen van hoeveelheid en kwaliteit. Dit wordt ter plaatse bepaald door de chauffeur van de tankwagen, die ook met u afrekent. In het afgelopen plantseizoen heeft de gemeentelijke plantsoenendienst een toch wel indrukwekkende hoeveelheid planten, bomen, heesters en struiken in verschillende gedeelten van de gemeente geplant. In de winter en voorjaar werden geplant: 16.700 heesters, 650 bomen, 2500 vaste planten, 1000 rozen en 500 haag- beplanting. In de bestaande beplantingen werden 'vervangen: 7300 heesters, 160 bomen, 140 vaste planten en 600 rozen. De beplantingen werden uitgevoerd rond het nieuwe politiebureau aan de Leunseweg, dorpsplein Castenray, be stemmingsplan Landweert le fase, bestemmingsplan Ysselsteyn-Zuid, ge deelte van de Hardeweg, tennispark Vlakwater, bestemmingsplan Westeinde (aanvullingen), sportpark „De Wieën" (aanvullingen) en Plataanstraat. GEMEENTE VENRAY ROUTE AUTOVERKEER VOOR BRENGEN 31 HALEN DEELNEMERS JEUGDYIErtDAAGSE' 16 t/m 21 juni 1981 VERKLARING; 4-rijroute autoverkeer néénrlchtinggweg vanaf Hoebertweg i (inrijden vanaf Zuidaingel voor autoverkeer verboden) - i* stopverbod aan beide zijden van de Sportlaan stopverbod aan belde zijden van dè Zuidsingel tussen de Lang straat en de Leunseweg _v/ Kennisgeving bekendmaking beschikking Burgemeester en wethouders van Venray, gelet op artikel 31 van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne; maken bekend, dat door hen, onder voorwaarden, om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te ondervan gen, op 26 mei 1982 vergunning is verleend ingevolge de Hinderwet naar aanleiding van de aanvraag van: -W. P. Drabbels, Ysselsteynseweg 2 te Heide-Venray, voor het ex. art. 6a, uitbreiden/wijzigen van een varkens- mesterij, waarbij mest en meststoffen worden opgeslagen, gelegen aan de Ysselsteynseweg 2 te Heide. H. Fleurens, Deurneseweg 177 te Ysselsteyn-Venray, voor het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een varkensmesterij, waar bij mest en meststoffen worden opge slagen, gelegen aan de Deurneseweg 177 te Ysselsteyn. Fr. A. P. Franken, Kempkensberg 30 te Ysselsteyn-Venray, voor het uit breiden van een rundveehouderij en varkensmesterij, waarbij mest en mest stoffen worden opgeslagen, gelegen aan de Kempkensberg 30 te Ysselsteyn-Ven ray. P. Hendrikx, Blankenberg 14 te Leunen-Venray, voor het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een varkensfokkerij en -mesterij met in totaal 20 mest varkens en 152 fokzeugen, waarbij mest en meststoffen worden opgeslagen, gelegen aan de Blankenberg 14 te Leunen-Venray. J. Zanders, Zandhoek 13 te Oirlo-Venray, voor het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een kleiduivenschietinrichting, ge legen aan de Wusterweg (ongenum merd) te Castenray. G. M. J, van Dijck, Ringweg 10 te Ysselsteyn-Venray, voor het uitbreiden en wijzigen van een varkensfokkerij en -mesterij, waarbij mest en meststoffen worden opgeslagen, gelegen aan de Ringweg (ongenummerd) te Ysselsteyn. H. L. Reijnders, Lollebeekweg 33 te Castenray-Venray, voor het ex. art. 6a, uitbreiden/wijzigen van een legkip- penbedrijf en rundveehouderij tot ten hoogste 11.040 legkippen, 145 opfok- kalveren en 2 paarden, waarbij mest en meststoffen worden opgeslagen, gele gen aan de Lollebeekweg 33 te Castenray. G. M. J. van Dijck, Ringweg 10 te Ysselsteyn-Venray, voor het uitbreiden van een varkensfokkerij en -mesterij met 800 mestvarkens, waarbij mest en meststoffen worden opgeslagen, gele gen aan de Ringweg 10 te Ysselsteyn. Dat door hen op 26 mei 1982 vergunning is geweigerd ingevolde de Hinderwet naar aanleiding van de aan vraag van L. Duykers, Hoogriebroekse- weg 3 te Oirlo-Venray, voor het oprich ten, in werkin brengen en in werking houden van een varkensmesterij en schapenhouderij, waarbij mest en mest stoffen worden opgeslagen, gelegen aan de Hoogriebroekseweg 3 te Oirlo, De beschikking en alle ter zake zijnde stukken liggen in het raadhuis, kamer 119, Raadhuisstraat I te Venray, ter inzage en wel van 4 juni 1982 tot 4 juli 1982 elke werkdag van 09.00 uur tot 12.00 uur en donderdags van 16.30 uur tot 19.30 uur. Ingevolge artikel 44, tweede lid, van de Wet algemene bepalingen milieu hygiëne staat tot 4 juli 1982 beroep open bij de Kroon voor: a. de aanvrager; b. de betrokken adviseurs; c. degenen, die overeenkomstig artikel 20, 21 of 22, tweede lid, of 28 eerste lid, onder c, van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne, bezwaren hebben ingebracht; d. enige andere belanghebbende, die aantoont dat hij redelijkerwijs niet in staat is geweest overeenkomstig artikel 20, 21 of 22, tweede lid, of 28 eerste lid, onder c, van de Wet alge mene bepalingen milieuhygiëne be zwaren in te brengen. De beschikking wordt na afloop van de beroepstermijn van kracht tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en met toepassing van artikel 60a van de Wet op de raad van State een verzoek wordt gedaan tot schorsing van de beschikking dan wel tot het treffen van een voorlopige voorziening, Het beroepschrift moet worden ge richt aan Hare Majesteit de Koningin en worden gezonden aan de Raad van State, afdeling voor de geschillen van bestuur. Binnenhof 1, 2513 AA 's-Gra- venhage. Het verzoek lot schorsing of een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State. De beschikking wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Venray, 4juni 1982 Burgemeester en wethouders voor noemd, namens dezei*, het hoofd van algemene zaken en kabinet, A. L. G. Janssen De eerstkomende vergaderingen van gemeenteraad en commissies zullen plaatsvinden op: Gemeenteraad 22 juni 19 uur Cultuur 7 juni, 17.15 uur Verkeer 7 juni 16.30 uur Openbare werken 8 juni, 15,30 uur Jeugd- en sportzaken (bestu. comm.) 10 juni 19.00 uur Financiën en belastingen 16 juni 17.15 uur Werkgelegenheid 17 juni, 16.00 uur Soc. zaken, volksgez. en m. werk 24 juni 17.00 uur Welstand 28 juni 14.15 uur Onderw., vormingsw. en recreatie 29 juni 16.30 uur Ruimt. ord. en Volkshüisv. 1 juli 19.00 uur Handel en middenstandszaken 17 aug. 15.30 uur Spreekuur Welstandscommissie alleen na afspraak tel. 04780-83838 tst. 333 14 juni Verkeersspreekuur: alleen na afspraak tel. 04780-83838 tst. 159 24 juni Wijzigingen in het vergaderschema zullen wij tijdig in deze rubriek vermelden. Alle vergaderingen worden gehouden In het raadhuis. De notulen en agenda's van de vergaderingen (behalve van de welstandscommissie) liggen ter inzage in de infotiek van het raadhuis. Kennisgeving bekendmaking aanvraag Burgemeester en wethouders van Venray, gelet op artikel 12 van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne; maken bekend: dat op 27 april 1982 bij hen een aanvraag is ingekomen van L. J. W. Philipsen, Puttenweg 116 te Ysselsteyn- Venray, voor een vergunning ingevolge de Hinderwet voor het uitbreiden van een rundveehouderij, varkensfokkerij en -mesterij, waarbij mest en meststof fen worden opgeslagen en waar elektro motoren worden gebruikt met een gezamenlijk vermogen van meer dan 1,5 kW, gelegen aan de Puttenweg 116 te Ysselsteyn; dat op 12 mei 1982 bij hen een aanvraag is ingekomen van L. P. H. J. van Vegchel, Johan van Wyttenhorst- weg 2 te Vredepeel-Venray, voor een vergunning ingevolge de Hinderwet voor het oprichten, in werking brengen en in werking hiuden van een herstelin richting, gelegen aan de Johan van Wyttenhorstweg 2 te Vredepeel. De aanvraag en andere ter zake zijnde stukken liggen in het raadhuis, kamer 119, Raadhuisstraat 1 te Venray, ter inzage en wel tot 4 juli 1982, elke werkdag van 09.00 uur tot 12.00 uur en elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur. Na deze datum, tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen de beschikking op de aanvraag, eveneens elke werkdag van 09.00 uur tot 12.00 uur. Desgewenst kan aldaar een mondelinge toelichting op de stukken worden verkregen. Gemotiveerde bezwaren kunnen tot bovengenoemde datum schriftelijk bij ons éollege worden ingebracht. Degene, die een bezwaarschrift in dient, kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Indien daarom telefonisch wordt verzocht (afdeling openbare orde en veiligheid, telefoon 04780 - 83838, toe stel 151), kunnen tot één week voor bovengenoemde datum mondeling be zwaren worden ingebracht, waarbij dan tevens gelegenheid wordt gegeven tot een gedachtenwisseling over de aan vraag tussen het bevoegd gezag, de aanvrager en de overige aanwezigen. Zij vestigen er tenslotte de aandacht op, dat degenen die bezwaren hebben ingebracht op de wijze als bovenom schreven en een ieder die aantoont dat hij daartoe redelijkerwijs niet in staat us geweest, in de gelegenheid zullen worden gesteld bezwaren tegen de ontwerp-beschikking in te dienen. Venray, 4 juni 1982 Burgemeester en wethouders voor noemd, namens dezen, het hoofd van algemene zaken en kabinet, A. L. G. Janssen Bij burgemeester en wethouders zijn de navolgende aanvragen ingekomen om in afwijking van het geldende be stemmingsplan c.q. vooruitlopend op een in voorbereiding zijnd herzienings plan bouwvergunning te verlenen voor: het bouwen van een schutting aan de Akkerweg 12, t.n.v. Th. F. -H. Kleeven; het bouwen van een voersilo aan de Timmermanpsweg 86, t.n.v. W. B. M. Rops; het verbouwen van de woning Eijkenhofweg 3, t.n.v. H. van Rijs- wijck; het bouwen van een woning aan Herik 6 (Landweert), t.n.v. P. J. G. Verdellen, Moderatostraat 7 te Venray; het bouwen van een loods aan de Kempkensberg 2, t.n.v. H. M. H. van Ass. Burgemeester en wethouders zijn voornemens aan deze bouwplannen medewerking te verlenen. De boun plannen liggen met ingang 4 juni 191 gedurende veertien dagen voor een ied f ter inzage bij de afdeling ruimteljl ordening, kamer 201 van het raadhu (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurem deze termijn kunnen eventuele bezw ren schriftelijk bij burgemeester en w« cl houders worden ingediend. Venray, 4 juni 1982 De burgemeester van Venray, mr. H. J. M. Defesche Burgemeester en wethouders v, Venray hebben in hun vergadering va 51 2 juni 1982 voor de navolgende bout plannen bouwvergunning verleend, die menen door de afgifte van een va deze bouwvergunningen rechtstreeks i hun belang te zijn getroffen, kunne gedurende 30 dagen na datum van d< publicatie op grond van de Wet Adr nistratieve Rechtspraak Overheidsbt schikkingen (AROB) een gemotiveer bezwaarschrift indienen bij burgemecs ter en wethouders. het bouwen van een tuinmui aan de Deurneseweg 46, t.n.v. J. V. va der Haghen; het bouwen van een gebouwtj t.b.v. pompput in Venray's Broei t.n.v. het gemeentebestuur Venray; het biouwen van een berging c plaatsen van een haag aan de Akelt 106, t.n.v. H. L. Cox; het bouwen van een hobby-broe kasje aan het Loenerveld 11, t.n.v. J. I W. Weijs; het maken van een erfafscheidin aan de Julianasingel 1, t.n.v. A. A. 1]™: Janssen; het uitbreiden van de zeugenst. W aan de Overbroekseweg 12b, t.n.v, A. F. Hendrickx; het uitbreiden van de kraamsti aan de Overbroekseweg 12b, t.n.i F11 J.A.F. Hendrickx; m het verbouwen van het woonhu 50 aan de Witte Vrouwenstraat 26, t.n.i|8e G. H. M. Mommen. Vewnray, 4 juni 1982 De burgemeester van Venray, mr. H. J. M. Defesche Comité Recreatiesport Venray TOBBEDANSEN 19JUNIa.s. Inschrijven is nu mogelijk de Op zaterdag 19 juni a.s. organiseert het Comité Recreatiesport Venray is samenwerking met de zwemvereniginj Spio en het zwembad-personeel het TOBBEDANSEN. Hieraan kan door jong en oud worden deelgenomen (leeftijd vanaf jaar). De wedstrijden zullen dit jaar plaats vinden in het diepe gedeelte van hel grote buiten bassin van het gemeentelijl Combi bad te Venray. Deelnemers kunnen nu vast hui vaartuigen gaan bouwen (uitsluiteni van glijmaterialen). Geldende spelregels: 1 De deelnemers moeten in het vaartui blijven nadat zij van 'de nu 6 metc hoge zeephelling afgegleden zijn. 2 Het vaartuig moet zo worden maakt dat door haar glij vermogen d q bel kan worden bereikt, of via ee sprong vanuit het vaartuig. 3 Zwemmend de bel bereiken is dit jaa niet meer toegestaan. Het inschrijfformulier voor het tol bedansen kan t.m. zaterdag 19 juni a.l tot 12.00 uur gehaald worden c. ingeleverd worden aan de kassa van hi gemeentelijk Combi zwembad te Ven ray. Tevens kan het onderstaand inschrijfformulier uit Peel en Mal worden gebruikt. De wedstrijden starten om 14.00 uur

Peel en Maas | 1982 | | pagina 10