w LvmiP SCHAKEN JUmPERS VC Phoenix'75 Hengelsport BILJARTEN HANDBOOG Ruitersport Doe Mee Grote Fancy Fair oostrum Grote Fancy Fair Loterij PEEL EN MAAS VOLLEYBAL JEUGD V.C.R00Y iRi!i SOFT- EN HONKBAL ..DOUBLET" BOWLING BOND VENRAY SOFT- EN HONKBAL GESLAAGDE MOTOCROSS IN VENRAY Op een door de regen stofvrij jeworden circuis De Peel hebben we in :t weekend kunnen genieten van •achtige motorsport. Op zaterdag werden de wedstrijden verreden om het Limburgs kampioen- :hap, waaraan werd deelgenomen door 30 Limburgsw coureurs, waaronder een tiental MCC leden, die tot uitste lde prestaties kwamen. In totaal wisten drie MCC Venray jders de bloemen mee naar huis te n.l. Peter van Es in de klasse 125 cc junioren; Ton van Dijck bij de omotie 250 cc en Bert Hendrix bij de 150cc senioren. De op zondag verreden wedstrijd telde mee voor het kam,pioenschap van Nederland en werd op ons prachtig overzichtelijke circuit bijgewoond door ongeveer 1500 toeschouwers die de hele middag konden genieten van motocross van de bovenste plank met spannende wedstrijden en deelname van diverse plaatselijke favorieten. Bij fje senioren 250 cc wist Bert Hendrix in het dagklassement een keurige 5e plaats te behalen door een 4e en 9e plaats in de beide manches. In de tussenstand voor het Ned. kampioen schap een 9e plaats met 109 pnt. Ton van Dijck ging de overwinning bij de 250 cc promotie net aan de neus voorbij en werd 2e in het dagklassement door in de le manche en 4e en in de 2e manche een le plaats te behalen. Bij de 125 cc junioren kwam Peter van Es tot een 3e plaats in de serie, maar in de finale zat er na veel pech voor hem niet meer dan een 26e plaats in. In de klasse 250 cc junioren reden diverse eigen coureurs mee uit de klasse 250 cc junioren, daar deze hier niet aan dc start verscheen. Na kopstart voor Jan Bardoel kwam hij in leidende positie de pechvogel tegen in de vorm van een vastloper en was daarmee uitge schakeld. Bert van Well werd 7e, Ton Hendrix 10e en Frans Vermeulen 29e. In de 2e manche werd Ton 4e, Jan 8e, Hans Tunnissen 16e, Bert 17e, Frans 26e. Bij de 125 cc senioren reed Gerrit Hermsen als promotierijder mee in de lc manche viel Gerrit uit en in 2e manche wist Gerrit zich in dit gezel schap goed te handhaven en werd 16e. Verder mag MCC Venray terugblik ken op een erg goed geslaagde wedstrijd en dankt hierbij iedereen die heeft meegeholpen bij het tot stand komen van deze wedstyrijd. Programma a.s. woensdag 26 mei: Open Venrayse kampioenschappen Zondag 30 mei Venlo: 125 cc jun. C - 125 cc sen. kamp. - 250 jun. B - 250 Prom. B. Uitslag IMBA Zwitserland. Overwin ning voor Marchal; 2. Toon Claessens; 6e Peter Wilmsetj. Proficiat jongens. Op de foto: Ton van Dijck 2e plaats in Venray. Uitslagen ranglijstcompetitie D.C. Venray. Hoofdgroep: Noyens-Peek 1-1 Batist-Gooren 1-1 Wester-Wille 2-0 Berhitu-Bakker 2-0 Tijssen-van Bommel 2-0 Reserve-groep: Jakobs-v. d. Voort 2-0 Huys-Scholte 2-0 Claessens-V er stegen 1 -1 Wester en Tijssen spelen weer sterk, zoals vanouds en zijn bezig zich in de ranglijst goed te herstellen. Ook Berhitu blijft een serieuze gegadigde voor een der ereplaatsen. Deze keer geen verrassende uitslagen. 'n leesbare krant Bernarduscollege [Heerlen] en Mencia de Mandoza Lyceum [Breda] Nederlands kampioen Op het door het Boschveldcollege ge organiseerde open landelijk volleybal toernooi voor scholieren wisten boven genoemde scholen het kampioenschap te behalen respectievelijk bij de jongens en bij de meisjes. Nadat 's morgens onder uitsteken de leiding van scheidsrechters van VC Rooyen VC Lyceum in een sportieve sfeer de poulewedstrijden waren afge werkt, kon in de namiddag gestart worden met de kruisfinales en de finale wedstrijden. Bij de heren was het een uitgemaakte zaak dat het erg sterk spelende Bernardinuscollege uit Heerlen uitein delijk kampioen zou worden. Bij de dames waar ook hier weer het Bernardinuscollege kanshebber op de titel was, pakte het anders uit. Na een zeer spannende enerverende tenslotte was dit voor beide ploegen hun 6e wed strijd wist het Mencia de Mandoza Lyceum door meer konditie (via een 2-1 uitslag) de overwinning te behalen. Beide teams van het Boschveldcollege andere jaren dikwijls favoriet eindigden op de 3e plaats (meisjes) en als 3e in de poule (6 jongens). Onder luide toejuichingen van het nog aanwezige publiek werden door Pater Timmermans (oud-leraar van het Boschveldcollege en nog steeds voorzit ter van Lyceum) de prijzen uitgereikt. De organisatie kan terugzien op een in alle opzichten uitstekend verlopen toernooi. Uitslagen: Dames: 1Mencia de Mendoza (Breda) 2. Bernardinus (Heerlen) 3. Boschveldcollege (Venray) Heren: 1Bernardinus (Heerlen) 2. Dr. Mollercollege (Waalwijk) 3. Bonhoeffer (Castricum) I juni: normale jeugdtraining 7 juni: 18.00-21.00 onderling toernooi 8 juni: geen training 14 juni 18.00-20.30 onderling toernooi 15 juni geen training 21 juni geen trainin g 22 juni: jeugdvergadering 18.30 uur in „de Wetteling". t ♦nri Middels dit blad hebben wij U afgelopen seizoen op dc hoogte gehou den van het wel en wee van onze stan daardteams. De trouwe lezers zijn der halve op de hoogte van het feit dat zowel het dames- als herenteam het kampioenschap hebben behaald met de daaraan verbonden promotie naar de derde resp. tweede divisie van de NeVoBo. Pinksterzaterdag recipiëren zij in café „de Burggraaf" aan de Raadhuisstraat. Genodigden, leden, oud-leden en sup porters krijgen vanaf zeven uur de gelegenheid om de kampioenen een handje te schudden. Aansluitend is er in dezelfde lokaliteit een feestavond, de opgeluisterd wordt door de joekskapel „Moj Zat". Op die feestavond is iedereen welkom die Lyceum een warm hart toedraagt. Rest ons nog de foto's van de kampioensteams: Damesteam: voorste rij v.l.n.r. An- nemie Hanen, Marjo Linders, Jacque line Alders, Ingrid van Raay en Marianne Overbeek Middelste rij v.l.n.r.: Angele van Mil, Miriam Schelbergen (aanvoerster), Ans Kusters en José van Dijck. Achter v.l.n.r.: Marcel Tonen (trai ner) en Frans Muysers (coach). Herenteam: stand v.l.n.r.: Guido van de Tillaart, Jan Wiechert, Marcel van Thiel, Marcel Jeurissen en trainer/ coach Bert Peeters. Zittend v.l.n.r. Guus Spee, Lambert Manders, Jan Verblakt en aanvoeder Ton Voermans-. SCHAAKCLUB VENRAY Uitslagen interne competitie: Groep 1: In deze groep blijft het spannend tot het einde van de compe titie. Afgelopen dinsdag moesten de 3 koplopers (W. Jeuken, H. Wannet, G. Kortenoeven) weer aantreden en ze konden geen puntenverlies veroorloven. H. Wannet maakte geen misstap en pakte de volle winst dit ten koste van H. Coolen. Ook W. Jeuken pakte het volle punt door van P. Rouvroye te winnen. Alleen G. Kortenoeven maakte een mis stap door van T. Coopmans te verliezen. Hierdoor is zijp kans op het kampioenschap met nog 1 wedstrijd te gaan gerduceerd tot nul. J. de Wit en J. Tiggeloven die beide onderaan staan gingen uitmaken wie nu de laatste plaats in zou gaan nemen. J. de Wit besliste de partij in zijn voordeel zodat J. Tiggelo ven onderaan staat. Groep 2: J. Dorval speelde tegen F. Vermeulen en hij moest winnen wilde hij nog kans maken op het kampioen schap. Maar helaas het volle punt ging naar F. Vermeulen. Hierdoor is R. Kee- reweer onbereikbaar geworden voor de rest van de groep en dus kampioen. Verder werd er nog gespeeld W. Dokter tegen A. Moss. Hier ging de winst vrij gemakkelijk naar W. Dokter. Groep 3: Ook in deze groep is de strijd nog bezig om het kampioenschap en hebben we meerdere koplopers die geen misstap mogen begaan. De eerste koploper J. Verwiel moest tegen K. Jeuken. Wetende dat dit een lastige tegenstandster is had hij toch wel op het volle punt gerekend. Maar het feest ging niet door en het punt ging onverwacht naar K. Jeuken. De andere koploper R. Groenendijk deed het beter en won zijn partij tegen J. Reintjes. Hierdoor heeft R. Groenendijk de kians behouden om kampioen te worden mits hij geen fouten maakt. H. Meyer behaalde een goed resultaat door tegen B. Pleit remise te spelen. Groep 4: In deze groep gaat de strijd lussen J. Druiven en J. van Well. Beide kwamen echter niet in aktie. W. Seuren speelde zijn laatste wedstrijd en wel tegen J. Smits. Zonder al te veel moeite werd deze wedstrijd gewonnen door W. Seuren. Groep 5: Ook hier maar 1 wedstrijd n.l. L. Komjaty tegen R. Nanninga. L. Komjaty die nog een kleine kans maakt op het kampioenschap maakte geen fouten en pakte de volle winst. Venrayse atleten aktief in Essen Tijdens de baanwedstrijden in get Grugstadion te Essen hebben een aantal van onze lopers zich goed van hun taak gekweten. Op de 1000 m. noteerde Jan Poels met 2.49.81 een persoonlijk record. Op de 5000 m. legde Paul Coppus beslag op de 3e plaats in de tijd van 16.03.0. Carolus Bouten debuteer de op de baan en liep zijn eigen race in 18.38.47. 7 Mijlen in Duisburg goed bezet De traditionele 7 Mijlen van Duis burg was wederom goed bezet. Van onze zijde was Jan Bastiaans van de partij. In de tijd van 43.37.01 beëindig de hij de 11.200m. 10e plaats voor Frank Rijshouwer te St. Oedenrode Frank Rijshouwer heeft tijdens de 10 Engelse Mijl te St. Oedenrode beslag ge legd op de 10e plaats. De tijd van Frank was 59.50. Trainen: Op woensdag en vrijdag van 19.00 tot 20.30 uur op sportpark De Wieën, voor alle categorieën. Wedstrijdagenda: 29 mei wegwedstrijd te Orsoy. 29 mei Baanwedstrijden te Diilken. 2 juni Senioren en Junioren A/B nijme- gen. basket-ball club venray MINI-TOERNOOI Dankzij de bereidwilligheid van de ouders kon er mer zo'n drie a vier auto's vertrokken worden. Eenmaal in Deurne aangekomen, bleek, wegens het gebrek aan voldoende mensen, het spellenprogramma te zijn vervallen. Erg jammer, maar er werden nu meer wedstrijden gespeeld en dat was ook leuk. De mini's toonden veel inzet en ze verdienden dan ook de eerste plaats. Er waren wel wat pass-foutjes en gemiste lay-ups maar daar stonden dan ook weer uitstekende staaltjes van goed basketbal tegenover. Negen wedstrijden werden gewonnen en slechts één verloren. Over één uitslag werd door de tegenpartij geprotesteerd, maar voor de uiteindelijke einduitslag maakte dat geen verschil. Programma 2e Pinksterdag: Toernooi Horst: Dames 2 gaat naar Horst, aanvang toer nooi 8 uur 's morgens. Dus vroeg uit de veren. Onderling de reis bespreken. Jongens aspiranten heeft ook een toernooi in Horst. Aanvang 13.00 uur. Vertrektijden worden doorgegeven. Vrijdag a.s. jaarvergadering, daarna Disco in de Gele Barak (Hoenderstraat 1). De aanvang is om half 8. Het is mo gelijk om zelf platen van thuis mee te brengen. Er wordt op iedereen gere kend. Onze mini's hebben een toernooi in Deurne gewonnen. Prima en proficiat. De trainingen zijn afgelopen, we wensen iedereen wijsheid bij examens en veel plezier in de vakantie. Met een pivotje wordt de leamindeling en de aanvang van de trainingen weer bekend gemaakt. De aspiranten trainen nog op-4 juni van 18.00 tot 19.30 uur. Softball senioren: Venray 1-Black Lions op 20-5-'82: Om elf uur begonnen we onze wedstrijd tegen Black Lions uit Eind hoven. In de le inning liepen we al uit tot 5-0, mede doordat de pitcher van Black Lions erg vaak 4 wijd gooide. On danks dit feil is er gedurende de gehele wedstrijd erg goed geslagen, n.l. 13 honkslagen waarvan 2 homeruns. In de 4e inning werd door Black Lions het le tegenpunt gescoord en daar kwamen in de 5e inning nog eens drie punten bij, waardoor de einduitslag op 25-4 in ons voordeel kwam te staan. Roef-Venray 1 op 22 mei 1982: Om half drie vertrokken we naar Moergestel om daar de wedstrijd tegen Roef te spelen. In-de le inning liep Roef uit tot 5-0. Maar door goed veld- en slagwerk konden we in de 2e inning bijkomen tot 5-4. Deze stand bleef in de 3e inning gehandhaafd. In de daarop volgende innings liep Roef steeds een beetje verder uit ondanks een schitte rende vangbal van C. v. d. Pal en nog enkele goede akties zowel aan slag (12 honkslagen) als in het veld. De einduit slag werd bepaald op 19-15 in het voordeel van Roef. SV PHOENIX VOLLEYBALTOERNOOI 1982 Na het grote sportieve succes van vorig jaar organiseert SV Phoenix '75 dit jaar wederom een groots opge^t volleybalbuitentoernooi, dat zal worden gehouden op sportpark „De Wieën" te Venray en wel op zondag 29 augustus a.s. Op diedag zal er door de weellicht weer vele volleybalbeoefenaars, gestre den worden in verschillende klassen, te weten de recreanten/veteranen klasse voor dames en heren en de 3e, 2e, le enpromotieklasse zowel voor dames als herenteams die bij de Nevobo zijn aangesloten. Mocht het weer ook dit jaar meewerken, dan wordt het, gezien de vele positieve reakties na verleden jaar, ook nu weer een sportieve, gezellige en erg geslaagde sportdag voor alle deel nemende belangstellenden. Mocht U zich willen inschrijven voor dit toernooi (als buurtclub, vrienden club of zo maar als gezelligheidsgroepje voor dames of herenrecreanten, of als vereniging zijnde voor 'n seniorenklas se) dan kunt U daarvoor onderstaand strookje gebruiken. Stuur dit dan zo spoedig mogelijk (uiterlijk vóór 1 juli) volledig ingevuld op naar: Ronald van hooft, Veltumse Kleffen 87 5801 SC Venray tel. 86928. De vereniging Contactpersoon - Adres Woonplaats H.S.V. HET ALVERTJEOOSTRUM Zaterdag 29 mei a.s. op de eerste dag van het nieuwe visseizoen is de eerste wedstrijd van het Koningsvissen. Om de titel Maaskoning wordt gevist met lange en korte hengels. Hierdoor kunnen veel meer vissers deelnemen aan dit spor tieve gebeuren. De bijeenkomst is om 7.00 aan de Maas bij René Wijnhoven, Geysterseweg 20 te Wanssum. Er wordt gevist van 8.00 tot 11.00 uur. Maandag 31 mei a.s. 2e Pinksterdag wordt er gevist tegen Well. De bijeenkomst is om 7.00 uur aan de loswal te Well. Dinsdag 1 juni is de eerste wedstrijd om de titel Vijverkoning op het Wanssums Ven. De bijeenkomst is om 18.00 uur aan de vijver. Jeugdkoningsvissen Donderdag 3 juni a.s. is de eerste wedstrijd om de titel Jeugdkoning op de vijver Het Wanssums Ven. De bijeen komst is om 17.30 uur. Er wordt gevist van 18.00 tot 20.30 uur. Voor alle vier de bovengenoemde wedstrijden kan men zich opgeven bij René Wijnhoven, Geysterseweg 20 te Wanssum 04784-1628 tot a.s. donder dag 27 mei, 21,00 uur. Het wedstrijdrooster 1982-1983 is verkrijgbaar bij René Wijnhoven en Hay Lenssen, Allegrostraat 7 te Venray. B.V. V.O.P. VOP winnaar districtsbeker Cl klas Door overwinningen met 5-2 en 7-0 op de Toerist is het VOP team, bestaan de uit G. van Asten, Th. Dercks en P. Volleberg, winnaar geworden van de districtsbeker. Met een totaal score van 98% was het VOP team oppermachtig en is daarmee de eerste districtsbeker winnaar in de Cl klas in de geschiedenis van het district Venlo e.o. Persoonlijke kampioenschappen Door H. v. d. Laar werd deelgeno men aan de Limburgse finale bandsto ten le klas, welke in Maastricht werd gehouden. Dat tussen een eerste en een vierde plaats slechts vier caramboles een rol kunnen spelen is in deze finale gebleken. Hub verloor zijn laatste partij met 4 caramboles verschil waardoor hij 1 pnt. achter de kampioen, eveneens uit het distrikt Venlo n.l. R. Mans, op de 4e plaats eindigde met 2.54 gem. JEUGD: Door 6 jeugdklubkampioenen uit het distrikt werd gespeeld om het districts kampioenschap der jeugdclubkampioe nen. Deze wedstrijden die door de VOP jeugd werd georganiseerd moest tevens 2 deelnemers aanwijzen voor de Lim burgse finale die op 12 en 13 juni a.s. in Maastricht gehouden wordt. Spanning voor het districtskampioenschap is tot de laatste partij aanwezig geweest maar uiteindelijk was het ons jeugdlid R. De- ricks die met de hoogste eer ging strij ken. René mag nu samen met Geert Muyzers het district vertegenwoordigen in Maastricht. Uitslag met respectievelijk matchpun- ten, algemeen gem. en hoogste serie: R. Dericks VOP 8 3.39 22 G: Muyzers, Gr'vorst 8 1.10 11 D. Bartels Blerick 4 1.06 6 J.Huys Reuver 4 2.50 17 K. Haanen Horst 4 1.42 9 H. Wouben Blerick 2 0.58 5 V.B.B. Eindstand finale Driebandentoernooi A klas: 1 P. Linders VOP 10 0.600 2 J. Reulen VOP 6 0.598 3. J. Lucassen L'67 6 0.566 4 P. Martens L'67 4 0.543 5 H. Lenssen SNA 4 0.526 6 L. Siebers L'67 0 0.407 wil zich inschrijven voor. Dames Heren Promotieklasse le klasse 2e klasse 3e klasse Recr./Vet. B klas: 1 H. Rooymans OGO 2 A. Giezen OGO 3 M. Gommans L'67 4J.de Beer SNA 5 H. Hoevenaars OBK 6 L. Jacobs L'67 C klas: 1 H. Daniéls SNA 2 L. Savelberg HGL 3 Sr. Reinders BIOS 4 J. Rekelhof DVB 5 J. Voesten BIOS 6 P. Teunissen OGO Op 22 en 23 mei werden de korpskampioenschappen gehouden te Oirlo bij Willem Teil. Uitslag was als volgt: Ere klasse: De Batavieren 1 (kampioen) 5486 Ons Genoegen 1 Ysselsteyn 5437 St. Joris 1 Leunen 5414 Diana 1 Venray 5399 St. Sebastiaan 1Heide 5368 St. Hubertus 1, Merselo 5297 De Schtroe Hoesr 5235 De Rare Schutters 1Overloon 5157 Klasse A: Willem Tell 1Oirlo (kampioen) 5203 .t Trefpunt l,Tienray 5157 De Batavieren 2 5139 Ons Genoegen 2, Ysselsteyn 5117 StSebastiaan 2 5113 Diana 2 5095 St. Joris 2 5092 De Waldschutters 1 5051 Ons Genoegen 1America 5006 Klasse B: Uitspanning 1, Griendtsv. (kamp.) 4976 De Schutroe 2 4889 St. Hubertus 2 4866 De Batavieren 3 4866 St. Sebastiaan 3 4854 Diana 3 4841 St. Joris 3 4802 Ons Genoegen 3, Ysselsteyn 4790 St. Anna 1Venray 4770 De Rare Schutters 2 4636 't Trefpunt 2 4622 Willem Teil 2 4394 Klasse C: De Rare Schutters 3 (kampioen) 4443 De Waldschutters 2 4394 De Batavieren 4 4360 St. Anna 2 4248 St. Hubertus 3 4202 Uitspanning 2 4181 De Schutroe 3 4172 Ons Genoegen Ysselsteyn 4 4055 0.484 0.446 0.418 0.535 0.439 0.374 8 0.370 8 0.250 6 0.237 6 0.223 2 0.161 0 0.179 Tot ziens op de feestavond die op vrijdag 28 mei gehouden zal worden in zaal A. van Dijk te Ysselsteyn. BRIDGECLUB Succes voor Venray's bridgepaar in landelijke drive!!! Evenals andere jaren werd ook dit jaar door de Nederlandse Brige Bond de landelijke bridgedrive „Ruiten Boer" georganiseerd. Voor het eerst deden ook een aantal leden van Doublet mee aan deze drive. Het paar Mevr. Velthuizen - Hr. Janssen wist zich via de halve finale te plaatsen voor de finale wedstrijden, die zondag j.l. te Utrecht werden afge speeld. Zij bereikten een schitterend resul taat. Een achtste plaats werd hun deel. Wanneer wij bedenken, dat er aan deze drive werd deelgenomen door ca. 10.500 paren, en dat in de finale ca. 300 paren speelden, dan mag „Doublet" trots zijn op het behaalde resultaat van hun beide leden. Een felicitatie is hier zeker op zijn plaats. Wie weet, volgend jaar is er mogelijk nog een betere plaats in deze landelijke drive bereikbaar. Het is tevens een stimulance voor andere leden, ook een keer hun beste beentje voor te zetten. van 13.00 tot 2330 uur 5 en 6 juni Opgeven voor het nieuwe seizoen! Nu het einde van het seizoen 1981-'82 nadert, moeten we al gaan denken aan het komende jaar. Omdat de kompeti tie-opzet iets gaat veranderen, en het verder in de bedoeling ligt om op zondagmorgen een trio-league te ver spelen, is het noodzakelijk, dat de opgave voor het komende seizoen zo snel mogelijk (nog voor de vakantie) bekend is. Teams kunnen zich opgeven in Bowling Bistro Venray of telefonisch bij Tiny Janssen, tel. 81455. BOWLEN IS GESCHIKT VOOR IEDEREEN Voor degene die wel eens gebowld hebben voor hun plezier, maar er ook iets in zien om dit in kompetitieverband te spelen even het volgende: er wordt gespeeld met teams van vijf min speeldagen zijn tot nu toe maandag en dinsdagavond mensen die „slechter" bowlen krij gen vooraf extra punten, het z.g. Handicap de kosten voor het bowlen (2 Vi uur) bedragen per man ongeveer 10, per keer leden van de Bowlingbond krijgen ook buiten de kompetitie veelal kor ting op de baanhuur er is ook jeugdbowlen (tot 18 jaar) op zondagmorgen, de kosten hier voor zijn nog lager 5,per keer konsumptie). Wanneer u denkt te willen gaan bowlen in clubverband, kunt u vrijblij vend inlichtingen vragen bij Tiny Janssen, Maasheseweg 37, Venray, tel. 81455 of bij Bowling Bistro Venray, Mgr. Hanssenstraat 10, Oostrum, tel. 83223. We zijn weer in Zuid-Limburg geweest met de tourrenners. Dat hebben ze daar en dat hebben wij geweten. Met een groep van dik 30 deelnemers aan zo'n evenement beginnen is eigenlijk niet verstandig gebleken. We hebben wel kunnen afzien, maar de kontrole op het inachtnemen door iedereen van de verkeers- en andere regels is moeilijk. Dik 100 km is er gefietst, voor de een genoeg, voor de ander te weinig. Door het natte wegdek was het hier en daar gevaarlijk glad en hadden de banden door de losgedreven steentjes veel te lijden, getuige de verschillende lekke banden. Eric Claessens ging het beste naar boven, maar dat betekent niet dat de anderen niet ook hun best hebben gedaan om op de fiets al die „cols" te beklimmen. De wedstrijdrenners hebben in Neer kant gefietst op Hemelvaartsdag. Mare Lemmen was daar derde, Rob Mulders zesde, Pieter Thielen 15e en Theo Raay- makers 14e. En dan nog van vrijdag tot en met zondag de Omloop van de Peel. Gerrit Ugen, Nick Reijnen, Jo Martens en Piet Engberserï hebben de Omloop uitgereden. Ze vielen echter niet in de prijzen. Piet deed zijn best om daar wel verandering in te brengen, 30 km lang reed hij alleen op kop van het rennersveld met een maximale voorsprong van 1.20 min., maar toen de „groten" zich ermee gingen bemoeien was hij vrij snel weer teruggepakt. Theo Raymakers had weer pech. In de plaatselijke omlopen te Someren, kwam hij ten val en moest met stevige lichamelijke en materiële schade de strijd staken. Op maandag 31 mei a.s. rijden onze tourrenners hun tocht naar Berg en Dal. Start om 8.00 uur vanuit Oostrom. Afstand ongeveer 110 km., dus neem de boterhammen maar mee. „ST. ISIDORUS" Uitslagen concours te Vierlingsbeek: Ring 3 Achttal 5e prijs 100 punten Ring 14mej. H. Philipsen met Toppop 130 pnt. - 2e prijs Ring 25 MI P. Brongers met Formosa 131 pnt. 3e prijs Springen zwaar: W. v. Dijck met Formosa 2e prijs Concours te Blerick' Fr. Verschuuren met Alcanar springen klasse licht 2e prijs. ENRAY Programma zaterdag 29 mei: HB Jun. Mulo (Helm.)-Venray 14.30 22vertrek 13.00 uur Rijden: Peters, Stock, v. Rossum HB Adsp. Nuenen-Venray (D) 10.00 vertrek 08.15 uur Rijden: v. d. Wielen, Lukken, Huys HB Pup. vrij SB Jun. Nuenen-Venray 11.30 vertrek 09.30 uur Programma maandag 31 mei: HB Sen. Venray-Phantoms 14.00 aanwezig op veld 12.00 uur SB Sen. 1 Jeka (Breda)-Venray(D) 17.00 vertrek 14.00 uur SB Sen. 2 Venray-Phantoms 11.00 aanwezig op veld 10.00 uur Donderdag 3 juni: oud-papier ophalen in 't Brukske. Om 18.00 uur verzamelen bij ATEBE-garage. Deze week en de komende weer impressies van trimmers die meedoen met onze aktiviteiten, die, zoals reeds vaak is geschreven in deze rubriek, geen vereniging is maar gewoon een clubje waar je zo vrij bent als een vogeltje. Deze week wat woorden van Ger de Groot, die, zoals hij zelf zegt, een fanatiek" trimmer is geworden. Doe iets voor je gezondheid, ga bewegen. Dat is een kreet, die je vaak kunt lezen. Maar voor je daartoe in staat bent, moet er heel wat gebeuren. Zo ging dal ook met mij. Nu fanatiek trimmer. Rustig aan beginnen, niet forceren, en de ingebeelde kritiek van je omgeving verwerken. Maar als je dan verstandig, stapje voor stapje, aan je conditie werkt, zie je heel snel vorderin gen. En dan opeens kun je wel 5 -10 km achter elkaar rennen. Natuurlijk kan je je afvragen: is dat dan zo gezond, is dat zo nodig. Of het gezond is is weet ik niet. Maar wel weet ik dat ik me fitter voel. Dat ik zonder buiten adem te raken de trappen van een flat op loop als de lift het een keer niet doet. Dat ik een stukje vlaai e.d. niet hoef te laten staan, want die energie verbruik ik toch wel. Als bij komende aardigheid, het kost niet veel, alleen de energie die ik te veel neem. z.eg," neb jij ook zin om mee te doen? Onze aktiviteiten: Iedere zaterdagmorgen om 7.15 uur vertrek 'voor een duurloop van 10 km. 29 meijopen wij op het Ballonzuilctr- cuit. Iedere zondagmorgen om 9 uur precies vertrek voor het trimmen van 1 uur. We hebben wisselende vertrek punten, a,s, zondag 30 mei vanaf wandelpad Geysterse bossen, waar om 8.55 uur verzamelen is. Iedere woensdagavond om 18.45 uur vertrek voor loop- en trimoefeningen. Woensdag 2 juni op het Vlakwater-cir cuit. Inlichtingen verstrekt u gaarne Piet Loomans, Ouverturestraat 14, Venray, tel. 85384. 5 en 6 juni sportterrein st Servatius

Peel en Maas | 1982 | | pagina 7