GEMEENTEPRAAT NOTITIES EN MEDEDELINGEN VAN DE GEAIEENTE VENRAY Redactie G.A. Schütte, Bureau Voorlichting DINSDAG A.S. MAANDELIJKSE VERGADERING VAN DE GEMEENTERAAD Nieuwe kapverordening beoogt het bewaren van houtopstanden agenda agenda agenda Gemeentelijk Combibad Venray Boekhoudkundig medewerk(st)er Wijzigingen rond koninginnedag en bevrijdingsdag Commissie sociale zaken c.a. Wijziging parcours 'Nacht van Venray' Verkeersspreekuur Afsluiting van wegen en parkeer terrein VERKIEZING GEMEENTERAAD Verklaring van geen bezwaar Bouwvergunningen verleend Bouwvergunning aangevraagd Dinsdagavond a.s. zal de gemeente raad weer in het openbaar vergaderen over een agenda waarop vijfentwintig punten voorkomen. Het ligt in de lijn der verwachtingen, dat een groot aantal van deze agendapunten zonder meer «u hamerstuk door de raad zullen worden geaccepteerd, maar er blijven genoeg punten over waarover de raad uitvoerig met het college zal kunnen discussiëren. Zoals gewoonlijk zal na afloop van de vergadering het publiek de gelegen heid worden geboden om met het college en de raadsleden van gedachten te wisselen over hetgeen deze avond is behandeld. De gemeenteraad zal twee voorberei- dingsbesluiten moeten nemen, in ver band met voorgenomen wijzigingen van bestemmingsplannen. In Venray is een voorbereidingsbe- sluit nodig voor de omgeving van Sint Antoniusveld in verband met de uitbrei ding van Hermus b.v. aan de Stations weg. Het voorbereidingsbesluit betreft het gebied, gelegen ten westen van de provinciale weg tussen de Stationsweg en de Henri Dunantstraat. Ten behoeve van de bouw van een bakkerij/winkel door de heer J. van Gassel onder verbouwing van het pand op de hoek Timmermannsweg-Kerkweg te Ysselsteyn, zal het bestemmingsplan gewijzigd moeten worden. Vandaar, dat het nemen van een voorbereidingsbe sluit moet worden genomen. STRAATNAAMGEVING In verband met de te zijner tijd te verwachten realisering van sociale wo ningbouw op de kerkdorpen en de ruilverkaveling Merselo-Overloon is. straat naamgeving nodig. Een moeilijk onderwerp waarover zo heeft de ervaring geleerd veel kan worden gezegd. Het gaat over de volgende namen: IN OOSTRUM: de naam De Hulst voor de nog ongenaamde toegangs wegen en het terrein van het industrie terrein De Hulst; De Zomp voor de verbindingsweg tussen de Wanssumseweg en de Geys- terseweg. IN MERSELO: Pastoor de Botstraat voor de verbindingsweg tussen de Weth. Pubbenstraat en Grootdorp; De Boter- pot, Ossendijk, Weversven, Zandstraat en Opdekamp (voort het thans verharde gedeelte); Kleindorp voor de weg, thans Grootdorp genaamd, gelegen vanaf de splitsing bij de kerk tot aan de bestaande weg Kleindorp. IN VEULEN: De Vlies voor het weggedeelte, gelegen tussen de wegen, die reeds De Vlies heten. IN LEUNEN: Hooipas en Vicarieweg voor de wegen, gelegen in het bestem mingsplan Leunen. Bij dit voorstel is het mogelijk, dat de naam Vicarieweg niet doorgaat omdat gewenst wordt, dat hieraan ook de naam Hooipas wordt gegeven. Bershof en Pastoor Strijkersstraat voor de doorgetrokken gedeelten van de wegen, die reeds deze namen hebben. IN SMAKT: Aanvankelijk werd voorgesteld de naam Rector Cremers- straat te geven aan een weg in het bestemmingsplan Smakt. Bij nader inzien wordt nu de naam Koster Nellen- straat voorgesteld. IN VREDEPEEL: Johan van Stal- bergweg voor het gelijknamige wegge deelte in noordelijke richting vanaf de Johan van Wyttenhorstweg. ANTI-KRAAKARTIKEL In verband met de toenemende druk op de woningmarkt achten b. en w. het gewenst om thans nog - vooruitlopend op de algehele herziening van de Algemene Politieverordening - een z.g. anti-kraakartikel op te nemen. Op grond van dit artikel kan aan onver hoopte kraakakties een einde worden gemaakt. GRONDTRANSACTIES De rechtspositieregeling gemeente- personeel en de financiële arbeidsvoor waarden voor het gemeentepersoneel zullen door de raad worden gewijzigd. Omdat de gemeente in het kader van de woningbouw in Vredepeel 1400 m' grond nodig heeft aan de Johan van Wyttenhorstweg zal moeten worden overgegaan tot pachtontbinding met de heer A. P. G. Peeters. In oirlo wordt grond verkocht aan mw. J. H. M. Rongen-van Reuth en in het bestemmingsplan Landweërt wordt grond verkocht aan de heren J. Cox en A. Laurensse ter vergroting van hun achtertuinen. Ten behoeve van het Centrumplan, met name voor het scheppen van parkeergelegenheid achter de woningen aan de Langstraat, moet ca 600 m. grond, gelegen achter het pand Lang straat 2 van de heer J. van Belkom worden aangekocht. In Merselo zal grondruil moeten plaatsvinden met de heer F. W. H. Muijzers ten behoeve van de woning bouw. ONDERWIJSZAKEN De gemeenteraad zal de exploitatie vergoeding over het jaar 1979 voor de lagere school Hensenius, thans depen dance De Kemp.nader moeten vaststel len. Aan de minister zal worden verzocht om voor het schooljaar 1983/1983 toepassing te geven aan een gedeelte lijke opschorting van de normerings regeling vakonderwijs g.l.o. VENRAYS BROEK De raad wordt voorgesteld een kre diet van 36.779,- beschikbaar te stellen voor de uitvoering van het 1ste gedeelte van het afwerkingsplan van de voormalige stortplaats Venray's Broek. De afwerking laat de mogelijkheid open om op wat langere termijn te bezien of bepaald recreatief gebruik in dit gebied al dan niet kan worden toegestaan. OVERIGE AGENDA Gebleken is, dat per 1 januari 1982 een bedrag van 255.562,- aan openstaande kredieten niet meer be steed hoeft te worden. Voorgesteld wordt dit geld als volgt te besteden: 173.459,- voor de vereffening omzetbe lasting, 50.000,- voor de bebouwing van de kantoorruimte sociale zaken, 15.000,- voor de alarmering bode- dienst en 17.103,- voor reserve-priori teiten 1983. Dan wordt de raad voorgesteld garantie te verlenen voor het nakomen van de verplichtingen, die voortvloeien uit een door de Ned. Credietbank te Venray te verstrekken krediet in rekening-courant aan de Stichting C.A.I. te Venray. Van de raad wordt een krediet gevraagd voor het aanschaffen van brandweerkleding en -materiaal als-1 mede voor het verplaatsen van brand- kranen. B. en w. stellen voor de thans geldende verordening op het vellen van houtopstanden in te trekken en een nieuwe verordening op het bewaren van houtopstanden vast te stellen. Wat dit betekent hebben wij in een apart artikel elders op deze pagina beschreven. De raad zal verder een gebied als i bedoeld in artikel 3 van de Wet agra risch grond verkeer moeten vaststellen. In Gemeentepraat van 12 februari j.l. hebben wij hierover uitvoerig gepubli ceerd. Tenslotte zal de gemeenteraad een lening van 8.975.000,- voor de bouw van 57 huurwoningen in Landweert moeten garanderen. De eerstkomende vergaderingen van gemeenteraad en commissies zullen plaatsvinden op: Gemeenteraad 27 april, 19.00 uur Soc. zaken, volksgez. en m. werk 29 april, 17.00 uur Verkeer 3 mei, 16.30 uur Welstand 3 mei, 1*4.1.5 uur Onderw., vormingsw. en recreatie 4 mei, 16.30 uur Openbare werken 4 mei, 19.00 uur Ruimt. ord. en Volkshuisv. 6 mei, 19.00 uur Financiën en belastingen 12 mei, 17.15 uur Jeugd- en sportzaken (bestu. comm.) 13 mei, 19.00 uur Cultuur 7 juni, 17.15 uur Handel en middenstandszaken 8 juni, 15.30 uur Werkgelegenheid 17 juni, 16.00 uur Spreekuur Welstandscommissie alleen na afspraak tel. 04780-83838 tst. 333 17 mei Verkeersspreekuur: alleen na afspraak tel. 04780-83838 tst. 159 29 april Wijzigingen in het vergaderschema zullen wij tijdig in deze rubriek vermelden. Alle vergaderingen worden gehouden in het raadhuis. De notulen en agenda's van de vergaderingen (behalve van de welstandscommissie) liggen ter inzage in de infotiek van het raadhuis. Parkweg 2 Venray Telefoon 04780-82069 verkoop seizoenabonnementen Het Combibad Venray opent op 1 mei a.s de poorten van het bui tenbad. Verkoop van seizoenabonnementen vanaf heden aan de kas sa van het zwembad- Openingstijden kassa: ma. di, do. vr van 16.45 tot 18.45 uur. Woens dag en zaterdag van 13.30 tot 15.30 uur. tarieven GEZINSABONNEMENTEN Geldig voor het gehele gezin 11,25 PERSOONLIJKE ABONNEMENTEN Personen tot 16 jaar 33,75 Personen vanaf 16 jaar 52,50 Bovenstaande abonnementen zijn geldig voor de periode van 1 mei tot 1 september, uitsluitend voor het buitenbad GEMEENTE VENRAY Bij de afdeling BEDRIJFSADMINISTRATIE van de hoofdafdeling GEMEEN TEWERKEN is vakant gekomen de funktie van Het betreft een deeltijdfunktie (20 uur per week). Funktie-lnhoud: het koderen van de zgn. werkbrieven (tijdverantwoording); het verzamelen .kodqren en via terminal inbrengen van ge gevens uit deze werkbrieven: het inbrengen en wijzigen van vaste gegevens in het com puterbestand: het kontroleren van de computerverwerking; het assisteren bij verwerking van fakturen en bij opberg- werkzaamheden. De gedachten gaan uit naar kandidaten met een MAVO-diploma, aangevuld met praktijkdiploma boekhouden (of vergevorderde studie daarvoor), of een gelijkwaardige opleiding. Ervafing met soortgelijke werkzaamheden is niet vereist. Het salaris bedraagt maximaal 1079.- bruto per maand. Het aanvangs salaris is afhankelijk van leeftijd, opleiding en eventuele ervaring. Sollicitaties in te zenden aan het kollege van burgemeester en wethouders, binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad en onder vermelding van het vakaturenummer PZ-205 In april zal de gemeenteraad een nieuwe „verordening op het bewaren van houtopstanden" ter vaststelling worden aangeboden. Deze komt dan in de plaats van de thans geldende „Ver ordening op het vellen van houtopstan den" welke van 1964 dateert. In de nog van kracht zijnde, doch straks in te trekken, verordening ligt het zwaarte punt slechts op het handhaven van het natuur-, landschaps- of dorps-/stads- schoon. Er mag derhalve alleen in het belang van de handhaving van dat schoon een kapvergunning worden geweigerd. In de nieuwe verordening worden uit oogpunt van milieubeheer de weige- ringsgronden verruimd. Onder milieu beheer kan worden verstaan de bescher ming van recreatieve landschappelijke, natuurwetenschappelijke en cultuurhis torische waarden. In de oude verordening kon een herplantplicht alleen worden opgelegd bij het verlenen van een vergunning tot vellen, of als de houtopstand illegaal was gekapt. Wanneer een boom b.v. aoor brand, bliksem, storm of verwaar lozing werd vernield, bestond niet de mogelijkheid een herplantplicht op te leggen. Een en ander zal nu ook in de nieuwe verordening worden geregeld. De nieuwe verordening zal evenwel niet steeds noodzaken tot het weigeren van een kapvergunning en nog minder tot het opleggen van instandhoudings- of herplantverplichtingen. Door een te strakke toepassing van de kapverordening zou de bereidheid van de inwoners om uit eigen beweging bomen te planten wel eens in het gedrang kunnen komen. Men zou immers terecht kunnen vrezen voor altijd aan de aanplant „vast te zitten". De verordening geeft n.l. de MOGE LIJKHEID om de milieuwaarde van bomen tegen andere belangen af té wegen. De naam van de nieuwe verordening brengt duidelijker dan voorheen tot uitdrukking, dat het BEWAREN van houtopstand de hoofdintentie is. Het gaat dus niet alleen om bescherming van houtopstand tegen alle schadelijke gevolgen van menselijk doen en laten, zoals b.v. verwaarlozing van houtop stand. KAPVERGUNNING In het algemeen geldt, dat voor het vellen van een boom vergunning nodig is. Deze wordt afgegeven "door het college van b. en w. Géén vergunning is nodig voor wegbeplantingen en een- rijïge beplantingen op of langs land bouwgronden, beide voor zover be staande uit populieren of wilgen. Ook niét voor het kappen van vrucht bomen en windschermen om boomgaar den, kweekgoed en fijnsparren, niet Er staan ons weer 2 nationale feestdagen te wachten: 30 april Konin ginnedagen 5 mei Bevrijdingsdag. Als gevolg daarvan zijn een paar wijzigingen op til m.b.t.: Sluiting raadhuis Op beide dagen is het raadhuis gesloten. Dit geldt voor alle afdelingen en dus ook voor de burgerlijke stand. Sluiting museum Het gemeentelijk oudheidkundig mu seum is op 30 april gesloten. Huisvuil Op koninginnedag zal geen huisvuil worden opgehaald. De gezinnen voor wie een ophaalbeurt vervaltworden verzocht het huisvuil een week op te sparen. Op 5 mei zal wel normaal het huisvuil worden opgehaald. Melden destruktiemateriaal Op 30 april zullen geen kadavers wor den opgehaald. Wie normaal op vrijdag destruktie materiaal meldt, kan dit nu doen op donderdag 29 april tot 10.00 uur. Door het destruktiebedrijf wordt geprobeerd alle meldingen op donder dag af te werken: Op woensdag 5 mei Op woensdag-^mei wordt geen 5 wti- wordt geen destruktiemateriaal opge haald. Meldingen kunnen op deze dag normaal plaatsvinden. Deze worden donderdags na 10.00 uur doorgegeven. Geprobeerd wordt het gemelde destruk tiemateriaal zoveel mogelijk op donder dag op te halen. Winkelsluiting Koninginnedag geldt als een verplich te sluitingsdag voor de winkels. Voor bevrijdingsdag geldt geen verplichte sluiting. Sportaccommodaties [en zwembad] Op koninginnedag zijn alle sportac commodaties in de gemeente Venray gesloten, behalve de sporthal de Wette- Iing i.v.m. het zaalvoetvaltoernooi. Op 5 mei zijn alle sportaccommoda ties normaal geopend. Op donderdag 29 april vindt een openbare vergadering plaats van de commissie sociale zaken, volksgezond heid en maatschappelijk werk. De ver gadering wordt gehouden in kamer 127 van het raadhuis en begint om 17.00 uur. Op de agenda van de commissie staan naast de gebruikelijke onderwerpen de volgende zaken: informatief gesprek met de commis sie met betrekking tot de ontwikke ling van de gezondheidszorg in Ven ray en de regio; een adviesaanvraag in verband met de evaluatie van de bestuurskosten Cul turele Minderheden; een voorstel voor door de commissie af te handelen zaken; vaststelling van het verslag van het besprokene rond de evaluatie van de commissie. De agenda en de verslagen van de commissievergaderingen liggen ter in zage in de infotiek. Begin maart 1982 is het parcours van de wielerronde „De Nacht van Venray" bekend gemaakt. Thans blijkt uit veilig heidsoverwegingen een aanpassing in het parcours wenselijk. In grote lijnen behelst de wijziging het uit het parcours schrappen van een gedeelte van de Langeweg en het opnemen van een stuk Helfrichstraat en Kennedyplein. Nadere inlichtingen over onder meer tijd en afsluiting van de wegen van het parcours kunnen worden ingewonnen op de afdeling OpenbareOrde en Veiligheid, kamer 119 Raadhuis Venray (tel. 04780-83838-159). ouder dan 12 jaar bestemd om te dienen als kerstbomen en geteeld op daarvoor in het bijzonder bestemde terreinen. Indien een houtopstand deel uit maakt van als zodanig bij het Bosschap geregistreerde bosbouwondernemingen en niet gelegen is binnen de bebouwde kom, is een kapverbod slechts van toepassing als de houtopstand een zelf standige eenheid vormt en geen grotere oppervlakte beslaat dan tien are. Overigens verdient het aanbeveling om in twijfelgevallen altijd een kapver gunning aan te vragen opdat vervelende consequenties achteraf voorkomen worden. OPENBAAR MAKEN Het ligt in de bedoeling om straks na het goedkeuren van de nieuwe verorde ning de verleende kapvergunningen en de aanvragen om een kapvergunning voor grotere gehelen te publiceren opdat het college in een vroegtijdig stadium de eventuele bezwaren tegen een te verlenen kapvergunning kan afwegen tegen andere belangen. Op donderdag 29 april a.s. wordt vanaf 10.00 uur Verkeersspreekuur ge houden in het raadhuis. Iedereen, die opmerkingen over een bepaalde verkeerssituatie heeft, kan een afspraak maken om dit verkeerspro bleem persoonlijk in 't verkeersspreek uur ter sprake te brengen bij ambtena ren van de afdelingen Openbare Orde en Veiligheid, Civieltechnische Werken en Verkeer en aan de politie. Voor het maken van een afspraak kan men contact opnemen met de heer W. Gossens (tst. 159) of de heer G. Rutten (tst. 320). In de loop van de volgende week zullen in Venray een noodgasleiding en een PTT-leiding worden gelegd. In verband daarmee het volgende: Tussen 26 en 29 april legt Limagas aan de noordzijde van de Noordsingel een gasleiding aan. Het zal dan nodig zijn om gedurende 2 keer een halve dag de weg „Nieuweind" en de fietsverbin- ding Nieuwe Maasheseweg/Noordsin- gel af te sluiten. Het verkeer moet dan via de Nieuwe Maasheseweg en Oost singel omrijden. Het is niet te zeggen wanneer precies deze afsluitingen zullen plaatsvinden, omdat dit afhankelijk is van de voortgang van het werk. Op dinsdag 27 april zal het Hense- niusplein worden afgesloten. Op deze dag zal de PTT daar een kabel gaan leggen. ZITTING HOOFDSTEMBUREAU De voorzitter van het hoofdstembu reau voor de verkiezing van de leden van de gemeenteraad brengt ter openbare kennis dat dit hoofdstembureau op maandag, 26 april a.s., te 12.00 uur in het raadhuis (kamer 004) alhier in een voor de kiezers toegankelijke zitting zal beslissen over de geldigheid van de lijsten van kandidaten en over het handhaven van de daarop voorkomen de kandidaten. Venray, 19 april 1982 De voorzitter voornoemd, mr. H. J. M. Defesche HET INDIENEN VAN EEN VERZOEKSCHRIFT OM BIJ VOLMACHT TE STEMMEN De burgemeester ven Venray brengt in verband met de op 2 juni 1982 te houden stemming ter verkiezing van de leden van de gemeenteraad ter openbare kennis, dat gelegenheid bestaat tot het indienen van een verzoekschrift om bij volmacht te stemmen. Het stemmen bij volmacht is moge lijk voor de kiezer, die niet in staat zal zijn in persoon aan de stemming deel te nemen. Het verzoekschrift wordt uiterlijk 19 mei 1982 ingediend bij de burgemeester van de gemeente, waar de verzoeker op de dag van de kandidaatstelling (20 april 1982) in het kiezersregister is opgenomen, indien schriftelijk een ge machtigde wordt aangewezen. Ter secretarie van elke gemeente zijn formulieren voor het verzoek schrift kosteloos verkrijgbaar; worden nadere inlichtingen verstrekt. Venray, 19 april 1982 De burgemeester, mr. H. J. M. Defesche STEMMEN IN EEN STEMBUREAU NAAR KEUZE VAN DE KIEZER De burgemeester van Venray brengt in verband met de op 2 juni 1982 te houden stemming ter verkiezing van de leden van de gemeenteraad ter openbare kennis, dat aan een kiezer op zijn verzoek wordt toegestaan in een stembureau naar keuze aan de stem ming deel te nemen. De kiezer, die van deze bevoegdheid gebruik wenst te maken, dient uiterlijk op 19 mei 1982 daarvan schriftelijk mededeling te doen aan de burgemees ter der gemeente, waar hij op de dag der kandidaatstelling in het kiezersregister is opgenomen. Voor deze mededeling dient gebruik te worden gemaakt van een formulier, dat ter secretarie van elke gemeente kosteloos verkrijgbaar is. Een mondeling verzoek kan geschie den uiterlijk 28 mei 1982 ter secretarie der gemeente waar de kiezer op de dag der kandidaatstelling in het kiezersregis ter is opgenomeh. De kiezer legt bij dit verzoek over de hem toegezonden oproepingskaart. Wanneer het verzoek door de burge meester is ingewilligd heeft de kiezer de keuze aan de stemming deel te nemen in een stembureau naar keuze in deze gemeente. Venray, 19 april 1982 De burgemeester voornoemd, mr. H. J. M. Defesche Gedeputeerde Staten van Limburg hebben aan het gemeentebestuur ver zonden de navolgende verklaringen van geen bezwaar, zoals bedoeld in artikel 50, lid 8 van de Woningwet en eventueel artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, welke zijn ver eist voor het verlenen van de gevraagde bouwvergunningen voor: y het geheel vernieuwen van de woning Noordsingel 27, t:n.v. C. H. M. Jacobs (verzenddatum 14 april 1982); het verbouwen van de boerderij Beekweg 64, t.n.v. E. Th. Hendriks (verzenddatum 7 april 1982); het uitbreiden van een café-restau rant aan de St. Catharinastraat 16, t.n.v. A.L.J. van Dijck (verzenddatum 19 april 1982). Deze verklaringen van geen bezwaar kunnen worden ingezien bij de afdeling ruimtelijke ordening, kamer 201 in het raadhuis, geopend van 9.00 tot 12.00 uur. Zij, die menen door de afgifte van een van deze verklaringen van geen bezwaar rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen kunnen op grond van de Wet A.R.O.B. een bezwaarschrift indienen bij Gedeputeerde Staten van Limburg te Maastricht. De termijn, waarbinnen een eventueel bezwaar schrift dat bij hel college moet zijn ingediend, eindigt dertig dagen na bovengenoemde verzenddata. Venray, 23 april 1982 De burgemeester van Venray, mr. H. J. M. Defesche Burgemeester en wetnouuer:, va.. Venray hebben in hun vergadering van 21 april 1982 voor de navolgende bouw plannen bouwvergunning verleend. Zij, die menen door de afgifte van een van deze bouwvergunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen ge durende 30 dagen na datum van deze publicatie op grond van de Wei Administratieve Rechtspraak Over heidsbeschikkingen (AROB) een gemo tiveerd bezwaarschrift indienen bij bur gemeester en wethouders. het verbouwen van een serre aan de Prinses Irenestraat 18, t.n.v. M. F. H. M. v. d. Leur; het verbouwen van de woning Mgr. Hanssenstraat 5, t.n.v. G. P. M. Hoex; het wijzigen van de voorgevels van de panden Kempweg 33 en 35, t.n.v. Venrode BV; het bouwen van een serre aan het St. Ceciliapad 12, t.n.v. M. J. Hebben; het verbouwen van een Joods aan de St. Servatiusweg 6, t.n.v. Gebr. Claessens; het bouwen van kantoren in een industriehal aan de Witte Vennenweg 4, t.n.v. Bouwbedrijf J. Raedts en Zn. c.v., Mgr. Hanssenstraat 57 te Oos trum; het verbouwen van de woning Cas- tenrayseweg 10, t.n.v. Mevr. M. Versleyen-Joosten; het bouwen van een tuinhuisje aan het Dorperveld 9, t.n.v. M. A. W. Hoenselaar; het verbouwen van een berging/ garage aan de Deputé Petersstraat 28, t.n.v. P. H. C. Keijsers; het bouwen van een tuinhuisje aan het Dorperveld 7, t.n.v. mevr. H. G. Jacobs-Pluk; het bouwen van een werkruimte/ quarantainestal op perceel N 1058, gelegen aan de Ysselsteynseweg (hoek Groeneweg), t.n.v. Houbensteyn BV, Ysselsteynseweg 69 te Ysselsteyn; het wijzigen van een dakkapel, het bouwen van een garage en een scheidingsmuur, en het slopen van een berging aan de Pastoor Gerardsstraat 15, t.n.v. H. L. Rutten; het bouwen van een serre aan de Kolkweg 18, t.n.v. M. H. Tacken; het uitbreiden van een loods aan de Veulenseweg 6, t.n.v. M. W. H. Claessens; het bouwen van een garage aan de Pastoor Verheggenstraat 5, t.n.v. G. H. Geurts. het bouwen van een berging erfafscheiding aan de Henseniusstraat 28, t.n.v. G. J. M. Camps; het bouwen van een rookkanaal in de woning Bazuinstraat 4, t.n.v. P. A. M. Rodenburg. Venray, 23 april 1982 De burgemeester van Vemray, mr. H. J. M. Defesche ENERGIEDISCUSSIE OOK IN VENRAY? Denkt u er aan? Wij willen graag weten welke activiteiten in Venray worden georganiseerd of gaan worden georganiseerd in het kader van de Brede Maat schappelijke Discussie Energie beleid. Bel of schrijf naar Bureau Voorlichting en Inspraak Ge meente Venray, postbus 500, 5800 AM Venray, tel. 04780 - 83838 tst. 146 of Stichting Energie Informatie, Postbus 84343, 2508 AH 's Gra- venhage, tel. 070-549834. Zie ook Gemeentepraat van 16 april j.l. Bij burgemeester en wethouders zijn de navolgende aanvragen ingekomen om in afwijking van het geldende be stemmingsplan c.q. vooruitlopend op een in voorbereiding zijnd herzienings plan bouwvergunning te verlenen voor: het aanbouwen van een garage en een tuinmuur aan de Hoedenmaker- straat 3, t.n.v. C. F. L. Jansen; het bouwen van een tuinhuisje aan De Alden Weg 9, t.n.v. P. J. M. Hendriks; het uitbreiden van een zeugenstal aan de Overbroekseweg 12b, t.n.v. J. A. F. Hendrickx, Spralandweg 3 te Oostrum; het uitbreiden van een kraamstal aan de Overbroekseweg 12b, t.n.v. J. A. F. Hendrickx, Spralandweg 3 te Oostrum; het uitbreiden van een fabriekshal aan de Stationsweg 74, t.n.v. Hermus BV; het verbouwen van de woning aan de Prins Hendrikstraat 24, t.n.v. Th. Schaeffers; het verbouwen van de woning aan de Heesakker 17, t.n.v. H. W. Gooren; het uitbreiden van een zeugenstal en het bouwen van een fokvarkensstal aan de Oirloseheide 1, t.n.v. A. M. Wismans. het bouwen van een erfafscheiding van 2 m hoogte op perceel C 7126, ge legen aan Dr. Poelsstraat, t.n.v. A. Janssen, Julianasingel 1 te Venray. Burgemeester en wethouders zijn voornemens aan deze bouwplannen medewerking te verlenen. De bouw plannen liggen met ingang van 23 april 1982 gedurende veertien dagen voor een ieder ter inzage bij de afdeling ruimtelijke ordening, kamer 201 van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termijn kunnen even tuele bezwaren schriftelijk bij burge meester en wethouders worden inge diend. Venray, 23 april 1982 De burgemeester van Venray, mr. H. J. M. Defesche

Peel en Maas | 1982 | | pagina 12