VERENIGINGSNMJWS >NJ 01® ÜUTERPENIEUWS HVK JI1M MERSE10 I.V.N. Venray IN O.J.C. DE BARAK Venrays Mannenkoor PEEL EN MAAS St. Pe\^S DERDE ORDE „TUSSEN MAAS EN PEEL" Bridgeclub Doublet GEPENSIONEERDEN Schutterij 't Zandakker Gilde St. Jan WIJK NOORD-WEST A.s. donderdag 11 maart om 19.30 uur repetitie tenoren en om 20.00 uur fChcle koor. A.s. zaterdag 13 maart wordt in Margraten de z.g. Geritskorenavond gehouden. Op deze avond concerteren ïe koren die onder leiding staan van Dhr. P- Gerits. Dit zijn incl. Venrays Mannenkoor, 5 koren afkomstig uit Heerlen, Schinveld, Margraten, Huls- jerg en Venray. Dit concert begint om 20,00 uur en wordt besloten met 'n optreden van 't Venrays Mannenkoor om 22.00 uur. Hierna gezellig jamenzijn met 'n dansje ete. De bussen vertrekken om 18.00 uur v.a. de hirggraaf. Ook de dames zijn hierbij uitgenodigd Zondag 14 maart viert Dameskoor Venrode haar 25-jarig jubileum welk feit natuurlijk door ons koor wordt op geluisterd. Vanaf 11.30 uur is er 'n concert in de schouwburg waaraan o.a. de Lentebloempjes o.l.v. Dhr. P. Gerits medewerking verleent. Hierna is er 'n receptieOok diegenen die 't concert niet mee kunnen beluisteren worden verzocht om uiterlijk om 12.30 uur lanwezig te zijn. Dus allen in uniform lanwezig om 12.30 uur in de schouw burg. Donderdag 25 maart is de alg. ^vergadering in de Burggraaf. Aan vang 20.00 uur. Op de agenda staat o.a. bestuursverkiezing waarbij aftredend zijn de heren Wim Smits en Jac. Janssen. Laatstgenoemde is niet her- desbaar en hiervoor draagt 't bestuur Dhr. Th. Janssen voor als kandidaat. Vrijdag 2 april opluistering van Leo Houdijk, aanvang 18.00 uur bij de Fa. S'elissen. Dinsdag 4 mei opluistering dodenher denking in de Grote Kerk, samen met (on. Harmonie Euterpe", aanvang 19.00 uur. JO mei le Pinksterdag optreden te Üerselo tussen 11.00 en 12.30 uur. Afmelden bij R. van Mil, tel. 86917, »f de Burggraaf tel. 81244. Donderdag 11 maart: 19.30 repetitie harmonieorkest Donderdag 18 maart: 19.30 repetitie harmonieorkest Donderdag 8 april: jaarvergadering AGENDA: 20 maart: gemeentelijk muziektoernooi foyer schouwburg. Ons optreden is 122.00 uur gepland. 17/18 april: federatief solistenconcours Leunen. en 16 mei: communiefeesten, mei: dodenherdenking in Grote kerk. 1.12 en 13 juni: Concertreis naar Dip- (West-Duitsland). De hiervoor uit- ikte enquêteformulieren worden ir 25 maart weer ingewacht bij de xn Vossen/Raedts. LEERL1NGENOPLEIDING: iderdag 11 maart: 18.30 repetitie jeugdharmonie iderdag 18 maart: Ibidem Jviduele repetities volgens afspraak Hue leraar. DRUMBAND: idag 14 maart: 10.30 repetitie drumband I Bardienst: hr. Thomassen Zieverder harmonieorkest. 'meldenharmonieorkest bij de taris, tel. 80225; jeugdleden bij de ir Raedts, tel. 82803, en drumband- den bij de hr. van Els, tel. 86824. Telefoon clublokaal: 82515. Agenda: Vrijdag 12 maart: om 18.30 voor alten en sopranen om 19.15 voor tenoren en bassen Zondag 14 maart: om 10.15 Hoogmis in de Paterskerk Maandag 15 maart: om 18.30 alleen voor de alten Dinsdag 16 maart: om 18.30 alleen voor de sopranen Woensdag 17 maart: om 18.30 voor de aspiranten en aan sluitend om 19.15 spelavond voor alle jongens. Eventuele afmeldingen: secretariaaT langstraat 104, tel. 81690. Algemeen: Met het zeer geslaagde weekend be: zoek aan Rotterdam en Hoek van Holland achter de rug, richten we ons nu volledig op Pasen en Loreto. We verwachten van onze zangers dat de repetities goed worden bijgewoond. Denk er om zaterdag 27 maart 's avonds vrijhouden in verband met optreden in hegelsom. EEN ABONNEMENT WAARD DAMESKOOR Zondag 14 maart onze grote dag. We vieren dan ons 25-jarig bestaansfeest. Om 10.00 uur zingen we de meerstem mige hoogmis in de Vredeskerk; boven bij het orgel. In uniform! Om 11.30 uur in de schouwburg. Eerst zingen we zelf enkele werken, waarna een kort officieel gedeelte. Daarna zingt het knapenkoor ,,De Lentebloempjes" uit Margraten, o.l.v. Pierre Gerits. Aansluitend receptie tot ongeveer 13.30 uur. 's Avonds om 19.30 uur in de Wieënhof aan de Leunseweg ons intern feest, met onze echtgenoten of vrienden met een etentje en dans, en gezellig samenzijn. Woensdag 17 maart om 20.00 uur weer gewoon repetitie in zaal Sijbers aan de Merseloseweg. Want het leven gaat verder, en op de Eerste Paasdag zingen we in de Vredeskerk, en op Beloken Pasen (18 april) de Hoogmis in het ziekenhuis. VENRAYS GEMENGDE ZANGVERENIGING ARS MUSICA Zaterdag 13 maart 19.00 uur zingen we in de kapel te Smakt. Dinsdag 16 maart, 19.30 uur repetitie voor de sopranen, om 20.00 uur voor het hele koor in de Essel, Ursulastraat. Vrijdag 19 maart tot en met donderdag 25 maart kunt U weer oud papier deponeren in de container staande bij het Tuincentrum van Henk Smits. Alleen gedurende de openings tijden van de winkel. Zondag 21 maart, 10.30 uur zingen we in de St. Martinuskerk te Venlo. Zaterdag 27 maart, 19.00 uur zingen we in de kapel van het Schuttersveld. Indien U verhinderd bent dan gelieve U zich af te melden bij dhr. J. Steijlen, Kolkweg 3, tel. 81221 of Mw. W. Manders-Weijers, Oranjestraat 7, tel. 86159. Zondagmorgen 14 maart: Geen repetitie. Maandagavond 15 maart: 19.00 Gezamenlijke repetitie en rond 20.30 Bestuursvergadering bij de familie Hendriks. Zondagmorgen 21 maart: Gezamenlijke repetitie. JONGERENORKEST „BOJEMA" Vrijdagavond 12 maart: 18.45 Gezamenlijke repetitie. „SALTARELLO" Zaterdagmiddag 13 maart: Geen repetitie. Zaterdagmiddag 20 maart: 16.00 Gezamenlijke repetitie. „AGÊVOLÈ" Zondagavond 14 maart: repetitie op de bekende plaatsen Dinsdagavond 16 maart: Extra repetitie om 19.45 in lokaal 216 Hieronder volgen de uitslagen van onze majoretten, die afgelopen zondag aan marjorettenmeating in Bergen hebben deelgenomen. Renate Bergkamp§Angela Gommans, duo,zeer goed§zeer goed. Francien Elbers§Dorothé Jacobs, duo, goed - zeer goed§goed - zeer goed. Mariëlle Linskens, soliste, zeer goed - uitmuntend. Marjon Kusters§Anja Hendriks, duo, zeer goed§zeer goed. Proficiat dames, ga zo door. Zondag a.s. 14 maart solistencon- cours voor tamboers in de Molenwiek te Meterik. Jullie worden daar om 14.00 uur verwacht, dus vertrek om 13.30 uur. Er wordt door 10 tamboers aan meegedaan. Succes. 20 maart: Gemeentelijk muziektoer nooi in de schouwburg. 28 maart: Opluisteren voetbalwed strijd Venray-Meerssen. 1 april: Serenade bij Riet en Lei. 18 april: Marjorettenmeating in Ven lo. 30 april: Grote rommelmarkt [LTS]. 1 mei: Kollekte. 23 mei: Montfort 6 juni Albergen/ 13 juni Jeugdvierdaagse. 25 juni: Serenade. 26 juni: Festival in Wanssum. 27 juni: Taptoe Beuningen. 4 sept. Taptoe '82 Venray. Nogmaals ter herinnering waar men zich af moet melden: Korps: A. Huybers, Engelenstraat 1, telefoon 87380. Marjoret'ten: Mevr. Reijnders, Hoen derstraat 95, tel. 85381. Miniretten: Mevr. Siebers, Irene- straat 7, tel. 85944. Drumen Showband Venray en omgeving Zondag j.l. namen 5 groepen van D.S.V. deel aan de Majorettenmeating te Bergen. Het waren de miniretten, majoretten, danstwirl jr., danstwirl sr. en het twirl- team. Alle groepen behaalden daar het predikaat zeer goed tot uitmuntend; het danstwirlteam wist zelfs voor alle onderdelen het predikaat uitmuntend te behalen. Dames van Harte gefeliciteerd. Komende zondag zullen verschillende tamboers deelnemen aan het solisten- concours te Meterik, zij worden daar verwacht om 16.15 uur. Jongens veel succes en deze week nog even flink er tegen aan. Op 20 maart 14.00 uur rondgang door Venray i.v.m. organisaties van het winkelcentrum; 's avonds gemeentelijk muziektoernooi in de schouwburg. VERDIEPINGSDAG Voor de verdiepingsdag die op 16 maart wordt gehouden, kan men zich nog opgeven bij de heer Jeuken, Oude Oostrumseweg 24, tel. 82046. Deze dag wordt gehouden in ,,de Wieënhof" aan de Leunseweg. Aan vang 10 uur, einde ca. 4.30 uur. Kosten inclusief warme maaltijd en koffie ƒ27,50. Spreker is Pater Th. van Kampen O.F.M. Ook niet-leden kunnen aan deze dag deelnemen. katholiek vrouwengilde venray Maandag 15 maart a.s. om 20.00 uur in de foyer van de schouwburg: ,,De CHIPS komen er aan", door Ir. H. G. Mijling uit Venray. Een voordracht over chips, micro-processoren en micro computers. Het geheel zal wat de technische aspecten betreft zeer eenvoudig behan deld worden, ook met behulp van een meegebrachte computer! De lezing is bedoeld als een bijdrage tot een betere begripsvorming bij leken van deze moderne bouwstenen, die niet meer uit onze samenleving zijn weg te denken. huisvrouwenkontakt' brukske Dinsdagmorgen 16 maart willen wij aandacht besleden aan een onderwerp dat bij velen van ons .minder prettige herinneringen zal oproepen of mis schien ook bange voorgevoelens. Wij willen eens praten over ,,kind en ziekenhuis" samen met de gelijknamige werkgroep. Mensen van deze werkgroep brengen een diaserie uit het ziekenhuis mee. Een morgen waarop u zeker meer te weten komt over het reilen en zeilen van de kinderafdeling van het Venrayse ziekenhuis. We beginnen om kwart over negen, de kosten zijn 3,voor de mensen die geen seizoenkaart hebben en natuurlijk is er een crèche, wanneer u uw kleintjes meeneemt, de plaats: in het wijkcentrum van het Brukske. En dan nog iets. Als u met of zonder schoonmaakkrie- bels een dezer weken uw huis gaat opruimen en uw kasten nakijken, wilt u dan ook eens denken aan onzejaariijkse rommelmarkt. Begin mei komen we de spulletjes ophalen en de zaterdag voor moederdag is het weer gezellig rommelen op onze rommelmarkt. Alvast bedankt en sterk te met de opruiming. 14 maart: vanaf 14 maart 8 zondagen kampioen schieten. 14 maart: 's middags varkenscon cours te Cuyk. 21 maart: 's middags Gouden T rophee-wedst rijd 26, 27, 28 maart: Antiekbeurs in de schouwburg. 28 maart: 's middags varkenscon cours te Oeffelt. De aanvang van het kampioenschie- ten is 's morgens vanaf 10.30 uur. De stand wordt elke 14 dagen vermeld in dit weekblad. Geschoten zal worden volgens het reglement Kampioenschie- ten. Vrijdag 12 maart gaan we het politie- buro bezichtigen. Om 18.45 uur is het vertrek bij JUM. Zorg voor een goede fiets met licht natuurlijk. Zaterdag 13 maart: Vanavond komt de Venlose popfor matie WHALE voor ons optreden. Aanvang is half 9 en entree kost 5 piek. Zondag 14 maart: Vanavond geopend van 8-12 uur voor iedereen vanaf 15 jaar. SONOFTARZAN Vrijdag a.s. komt Son of Tarzan naar Free Wheelin. De ,,Son" brengt een one-man-show op de planken die je niet vaak te zien krijgt. In zijn dooie eentje speelt hij ongeveer het hele orkest, zoals sologitaar, drums, bekkens, bellen, toeters etc. Son of Tarzan brengt prima muziek; je hoeft ongeveer maar te roepen of hij kan het spelen: de Police, Kim Wilde, A.B.C.D., André Hazes, enz. Verder zal hij ook zijn nieuwe singel komen „promoten". Son of Tarzan is niet allen muziek, ook allerlei maffe korte films zijn een onderdeel van zijn programma. Natuur lijk vinden we de „son" ook weer terug in een aantal films als hoofdrolspeler. En als of dat nog niet genoeg zou zijn, Son of Tarzan draait niet alleen zijn repertoire af, hij maakt er een komplete show van. Kortom een klasse apart. We zijn vanaf 20.00 uur open en het optreden begint om ongeveer negen uur. Entree 3,50. Voor de kursusleden volgt, a.s. maandag 15 maart, les V. Deze vervolgles - Geologie en land schap staat o.l.v. J. Gootzen en wordt gehouden in café Lensen te Geijsteren, aanvang 20.00 uur. Voorts worden a.s. zaterdag 13 maart vrijwilligers gevraagd voor het opknap pen van het Theehuis in het St. Odapark. De werkzaamheden starten 8.30 uur. Afgelopen week was er een excursie o.l.v. Mariön naar de Castenrayse Ven nen. Hier werd een ooievaar gezien, en verder nog wat landslakken gedetermi neerd. Komend weekend staat alles in het kader van de vleermuizen in Zuid Lim burg. Over deze excursie hebben jullie allemaal een stencilwerkje gekregen waar alles opstaat. ledereen behoort dus om kwart voor acht aanwezig te zijn op het station in Venray en op station Blerick voegt de afd. Grub6envorst zich bij ons. De afd. Maastricht wacht ons om 10 uur op station Meerssen op. Wie mee wil met deze excursie moet maar even bellen naar onderstaand tele foonnummer. De kosten zijn alleen de treinreis, d£[ is 21,90. Maandag 15 maart is er voor de bestuursleden bij Willy thuis nog een A.B.V. Aanvang 19.30 uur. Marion zit nog te springen voor kopy voor de Limbo. Wie wat heeft, breng het zo snel mogelijk naar Marion toe, en wie nog niets heeft, schrijf zo snel mogelijk wat. Houdoe, Stefan. Informatie tel. (04780)-82413. A.s. zaterdag 13 m aart optreden van de Brabantse band „Bleistift". Perso nen: Frans van Bommel, A. van Meurs, Frank v. d. Nieuwenhof, incidenteel uitgebreid met gastmuzikant! Instrumenten: gitaar, bas, ritme box, drumonderdelen, speelgitaar, synthe sizer, zang. Muziek: energieke, kreatieve, ge structureerde New-Wave. Positive un derground dus! Speelt anderhalf jaar samen. Speel den voor de VPRO, KRO in radiopro gramma's; bracht in juli '81 een onder eigen beheer gemaakte elpee uit. Momenteel wordt er gewerkt aan een nieuwe plaat. Op de jaarvergadering van 4 maart j.l. is dhr. Jacobs afgetreden als penningmeester van de vereniging. Zijn zeer verdienstelijk werk voor imkers en vereniging werd nog eens onderstreept door voorzitter A. van Goch. Hij zal t.z.t. gehuldigd worden. Bij acclamatie zijn in het bestuur gekomen: Jack Wilms, Hein de Wildt, Toon Muller, Marian Jennen. Het invullen van de bestuurstaken zal in de volgende bestuursvergadering aan de orde zijn. Openbare bijenstand: De gemeente heeft het voornemen om het St. Odapark reeds begin april open te stellen. De werkzaamheden aan de bijenstand wordt gecoördineerd door dhr. Joop Colsen. Koolzaadreis: Er wordt nog eens met klem op gewezen, dat de bijen uiterlijk de 3e week van april klaar moeten zijn voor de koolzaadreis. Lezingen cursus: In de maand mei wordt een lezing georganiseerd over het thema „Biolo gisch Imkeren". Bij voldoende deelname zal de vereniging ook een „Drachtplantencur- sus" organiseren. Bijenwacht: Zoals ieder jaar zal ook dij jaar weer een „bijenwacht" present zijn om eventuele overlast tijdens de zwerm- periode van bijen, wespen en hommels bij de burgerij te verhelpen. Deze „bijenwacht" is als volgt samengesteld: voor Venray: dhr. J. Colsen en J. Kengen voor Oirlo: dhr. Th. Hellegers voor Merselo: dhr. J. Cox voor Ysselsteyn: dhr. J. Vogels. Deze lijst wordt ook aan de gemeente en de politie ter hand gesteld. Kappen van lindebomen: Er werd nog een krachtig protest uitgesproken tegen het kappen van lin debomen. Te meer, daar dit voor imkers en bijen een calamiteit is. Ook de luchtzuivere werking moet men niet lichtvaardig over denken. Er zijn na tuurlijk vele malen meer bijen dan dat er inwoners zijn, die juist dit stuifmeel zo hard nodig hebben voor een goed broedaanzet, terwijl lindehoning beslist niet te versmaden is. Lindebomen van 50 70 jaar oud, kan tnen niet zo maar vervangen. Wil men ons Gemeentewapen eer aan doen, moet men goed weten, wat er staat te gebeuren. Om dit protest nog eens kracht bij te zetten heeft het bestuur besloten om ieder raadslid alsnog persoonlijk aan te schrijven. Kontaktdagen: Zondag 14 maart bij Herman van Ass, Litsenbergweg 6 te Ysselsteyn; maandag 12 april (2e paasdag) bij Bert Bardoel, de Kleffen 12 te Overloon; zondag 9 mei bij Elisa de Wildt, Breehei Veulen (nabij pompstation); ondag 13 juni bij Marian Jennen, Kulutweg 2, Overloon. zondag 12 september bij Wim Bastiaans Moostdijk 1, Ysselsteyn. Bijeenkomst om ongeveer 10.30 uur. Lourdescomité afd. Venray Men kan nog boeken voor de Fatima- vliegreis (3 t/m 7 mei 1982). Er zijn nog een beperkt aantal plaatsen vrij. Deel name aan deze reis is uitsluitend mogelijk voor hen die goed ter been zijn. Dhr. G. Philipsen geeft U gaarne alle gewenste inlichtingen en zal u gaarne in schrijven voor deze Fatima-bedevaart. De inschrijvingen voor de Lourdes- bedevaart van 8-15 juni 1982 lopen al aardig. Er is uiteraard nog plaats genoeg. Toch is het verstandig om niet al te lang te wachten met opgeven. Men heeft nu nog alle keus wat betreft reizen, hotel enz. Voor inlichtingen en opgave voor beide bovenstaande bedevaarten kunt U terecht bij dhr. G. Philipsen, Goud- smidstraat 42, Venray, tel. 04780 83575. BRIDGECLUB Nu de Districtswedstrijden achter de rug zijn, is het wel interessant te weten hoe onze club zich hier heeft weten te weren. Parenwedstrijden: Echtp. Bexkens en Hrn. v. Pelt-Bick- nese wisten zich in de eerste klasse te handhaven. Mw. Hillenaar-Hr. v. Kam pen promoveerden naar de eerste klasse. Viertallen: Drie viertallen deden mee aan de competitie le klasse. Echtp. Manders en Hm. v, Pelt-Bicknese hebben hun plaats in de le klasse kunnen behouden. Echp. Bexkens en Echtp. Poels en Echtp. Simons en Mw. Bergmans-Hr. Bolwerk moesten in de overigen hun meerdere erkennen en degradeerden naar de 2e klasse. Damesparen: Zeven paren van onze dames speelden in de eerste klasse. Van de in totaal 20 deelnemende paren eindigden de dames Nollen-Bollen op de le plaats en gaan naar de landelijke wedstrijden in Utrecht. De overige Venrayse paren verworven een eervolle plaats. Aan allen die succes geboekt hebben een hartelijk proficiat en de dames Nollen-Bollen zeer veel succes gewenst in Utrecht. Interpolis: Aan de voorronden deden 16 paren mee. Tien paren van de B.C. Venray en 6 paren van andere clubs of thuisbrid- gers. Mw. Poels-Hr. Bolwerk en Mw. Hil lenaar-Hr. v. Kempen en Echtp. Simons plaatsten zich voor de 8e finale in Geleen. Hier plaatste zich laatstge noemd paar voor de kwartfinale in Til burg. Daar ging het paar, helaas, ten onder. Ruitenboer: Donderdag 1 april wordt „RUITEN- BOERS" gespeeld in ons clubhuis. 1$ Paren hebben hiervoor ingeschreven. Hun wordt veel succes toegewenst. Clubwedstrijden: Deze zijn in volle gang in 2 groepen: De le ronde is voorbij. In de A-groep plaatsten zich als no. 1 de heren v. Pelt- Bicknese; no. 2 echtp. Nollen en no. 3 Mw. Driesen-Hr. Poels. In de B-groep le Mw. Poels-Hr.Pot hof; leMw. Oudenhoven-Hr. Lucassen en 3e echtp. Peeters. Zij allen promo veerden naar de A-groep. Proficiat. De 2e ronde is nu lopende. Daarna komt nog een 3e. Elke ronde heeft 4 zittingen. Na elke ronde promoveren en degraderen 3 paren uit elke groep. De clubkampioen en de bekerwinnaars zijn bekende na de 3e ronde. Uiteraard hoort U daar nog van in het volgende B.C. Venray-nieuws in dit blad. Na 12 wedstrijden is de eerste club- cömpetitie van Doublet geëindigd. Het waren spannende weken en er we-d gesterden voor wat men waard was. Het mooie van deze competitie was, dat de spanning bleef tot de allerlaatste avond. Toen pas werden de kampioenen in beide groepen bekend. Zij ontvingen een fraaie wisselbeker. De volledige uitslag is als volgt: Groep A: Mw. Velthuijzen-Hr. Jansnsen (kampioen) Echtp. Simons Echtp. Meertens Ds. Vullinghs-Hillenaar Hrn. Driessen-Leenen Hrn. Spee-Simons Echtp. Heinekamp Hrn. Cramers-Houwen Echtp. de Ruijter Ds. Órosz-de Weert Ds. Hilhorst-Muller Ds. Akerboom-Goumans Echtp. Wittgen Groep B: Echtp. de Vocht - kampioen Mw. Arts-Hr. Goumans Da. Adriaansens-Burgman Ds. v. d, Munckhof-Sheldon Echtp. van Gemert Ds. v. d. Heuvel-Truijen Echtp. van Winden Ds. Cramers-Alkemade Echtp. Pas Ds. Beckers-Rongen Echtp. Weerts Ds. Ebberink-van Roy Ds. Janssen-Verheijen Ds. de Vries-Wicherts Enkele paren konden door afwezig heid en ziekteirniet de gehele competitie afmaken, en werden derhalve niet geplaatst. Volgende keer beter. Na de verbouwing van ons clublokaal „De Burggraaf" zal er gespeeld worden in drie groepen, dit in verband met de fors toegenomen aantal leden. Dit bedraagt momenteel 82! Hierdoor heeft het bestuur moeten besluiten met ingang van onmiddellijk een ledenstop in te voeren. Bridgers, die zich wensen op te geven als lid, worden op een wachtlijst ge plaatst en zullen op datum van opgave als lid aangenomen worden, zodra er plaats is. Meer inlichtingen kunnen verkregen worden bij het secretariaat: Langstraat 106, tel. 80328. NEDERLANDSE BOND VAN VENLO en OMGEVING De jaarvergadering van de Ned. Bond van Gepensioneerden afd. Venlo wordt gehouden op maandag 22 maart a.s. 's middags om 2 uur in het Dominicanen klooster, Nieuwstraat 41 te Venlo. Belastingconsulent G. Stappers zal het invullen van het belastingbiljet be handelen. Schutterij 't Zanakker Gilde St. Jan houdt haar haarvergadering op woens dag 24 maart, aanvang 20.30 uur in het gildehuis, café Klomp. Agenda: 1 Opening met gebed overzicht door de voorzitter 2 Notulen 3 Ingekomen stukken en mededelin gen. 4 Jaarverslag secretaris Financieel verslag penningmeester en begroting Verslag kascommissie. 5 Bestuursverkiezing. 6 Ledenverkiezingen. 7 Funktieverdeling. 8 Benoeming nieuw lid kascommissie. 9 Kontributie. I Rondvraag. II Sluiting. Kandidaten voor bestuurslid of offi cier kunnen zich opgeven tot de aanvang van de vergadering. Het bestuur rekebt op Uwe aller op komsten op Uw deelname aan deze belangrijke vergadering. Het jaarverslag en programma 1982 wordt bij de leden bezorgd. (2 0 DANSEN De maandelijkse dansavond in wijk- gebouw „Den Hoender" is op zaterdag 13 maart, aanvang 20.00 uur. PAAS-KAART-CONCOURS In het wijkgebouw gaat weer een kaartconcours van start en wel op donderdag 18 maart, 25 maart, 1 april en de laatste avond 8 april. U kunt meedoen met rikken, jokeren, toepen. Inschrijfgeld is 6,Verder zijiv hier geen kosten aan verbonden. Aanvang 20.00 uur. Iedereen is van harte welkom. Komt U ook? Dan tot ziens op donderdag 18 maart. De Wijkraad N.W. ECHTE NEDERLANDSE FIETSERSBOND werkgroep Venray Niet veel inwoners van Venray realiseren het zich, maar bij het bussta tion van de Zuid-Ooster is een grote fietsenstalling. Hier is plaats voor 150 fietsen. Als je evenwel op een doorde weekse dag bij het busstation rondkijkt, dan blijkt dat er vaak her en der fietsen tegen het hek (gegooid) zijn. Dit kan twee oorzaken hebben: de fietsers weten niet dat er een grote fietsenstalling is óf ze komen zo laat bij het busstation dat ze geen tijd meer hebben om de fiets fatsoenlijk te stallen. Over het eerste hebben we een brief geschreven aan de Zuid-Ooster. De direktie heeft ons be loofd de bewegwijzering te verbeteren. Fietsers kunnen u niet meer zeggen dat ze niet weten dat er een stalling is. De tweede oorzaak zullen de fietsers zelf moeten wegnemen. Op tijd van huis vertrekken is voor jezelf prettiger en veiliger en bezorgt anderen minder overlast doordat ze niet de hele dag tegen je fiets hoeven aan te kijken of aan te lopen. De Zuid-Ooster probeert de fietsende Venrayer tegemoet te komen, laten wij de Zuid-Ooster tegemoet komen. Voor inlichtingen: Echte Nederlandse Fietsersbond afd. Venray, Mambo- straat 148, tel. 87494. KQIMT AKT GROEP V E N R A Y Aan alle WAO-ers van Venray e.o. WAO-ers, wij als niet werkenden zijn en willen solidair wezen met de werkenden? „JA"!! Deze mensen verdedigen hun en onze belangen! Zij doen dit door demonstra ties en manifestaties, door akties en bijeenkomsten te houden. Nu ziekengeld verlaging, straks wao- uitkeringe.d. vermindering! Steun daarom de werkenden in deze, laat óók jouw stem, en/of aanwezigheid gelden, als protest tegen de aanslag op onze verworvenheden. Vele wao-ers en wao-groepen te lande ondersteunen de werkenden hierin! Wij doen het vanuit Venray ook, op vrijdag 12 maart 1982. Hét motto: „Geen gegraai in onze uitkering". KOM EN WEES SOLIDAIR EN KOM MASSAAL OP:

Peel en Maas | 1982 | | pagina 11