FILMNIEUWS De Weiteling AGENDA ZIEKENOMROEP SCHOOLFOTO VAN VROEGER Aanhouding in moordzaak Venray Handtekeningen voor Russische joden Schoolstraat dinsdag afgesloten Politie gaat strenger optreden Herstrating in Oirlo Em* Pastoor J. Slots wergert nationaal verzetskruis in ontvangst te nemen Rust en veiligheid in recreatiegebied ALLEENSTAANDE OUDERS e§ Gespreksavonden voor ouders met kleuters Programma van de Venrayse Omroep Stichting GEVONDEN VOORWERPEN PEEL EN MAAS «WW/» ÜL Als verdacht van de moord op de 22-jarige Eindhovense Anna Welerubun werd door 'de Rijkspolitie te Nistelrode in samenwerking met het rechercheteam te Venray de 28-jarige J. B. uit Nistel rode aangehouden. Zoals reeds eerder gemeld werd het verminkte en in verre staat van ontbinding verkerende lichaam van de Eindhovende vrouw op 5 oktober van het vorig jaar gevonden in een maisveld aan „het Stok ven" te Oostrum in de gemeente Venray, door een loonwerker, bezig met het machinaal oogsten van de mais. Voor het onderzoek werd een speciaal rechercheteam samengesteld uit leden van het regionaal recherchebijstands team van het Arrondissement Roes- mond met leden van de recherche Venray en gemeentepolitie te Eind hoven. Gedurende het verloop van het onderzoek is gebleken dat er een duidelijke relatie was geweest tussen de aangehouden verdachte en het slacht offer, terwijl tevens in het gehele onderzoek bepaalde lijnen konden worden gevolgd die in de richting van deze verdachte leidden. De aangehouden verdachte heeft enige jaren geleden in Venray gewoond, doch na zijn verblijf in Venray heeft hij weer zijn intrek genomen in de ouder lijke woning te Nistelrode. Hij is in verzekerde bewaring gesteld. In het kader van de landelijke aktie „Een miljoen handtekeningen voor Russische Joden" hebben van 20 januari tot 10 februari in het raadhuis handtekeningenlijsten gelegen. In totaal hebben 447 personen hun handtekening op deze lijsten gezet. In verband met de sloop van de panden 22 en 24 zal de Schoolstraat op dinsdag 9 maart a.s. tussen de Hoender- straat en de Jan Hensenstraat voor alle verkeer worden afgesloten, vanaf 7.30 tot 18.00 uur. Nadat de panden (tussen Henk Smits en Chinees restaurant) zijn gesloopt, be ginnen ter plaatse bouwwerkzaamhe den. De bouwplaats zal ruim zes maanden met een hek worden afgezet. Voor dat hek zal een stopverbod gel den. Reeds eind vorig jaar heeft de Venrayse politie gewaarschuwd tegen het niet afsluiten van auto's. Bij een toen gehouden controle, bleef het bij het achterlaten van een folder waarin nog eens duidelijk werd gewezen op het feit dat het niet afsluiten van voertuigen strafbaar is. Afgelopen weekend heeft de politie opnieuw controles uitgevoerd. Ditmaal geen waarschuwingen meer, maar wel een bekeuring. In de nacht van vrijdag op zaterdag werden 740 geparkeerd staande auto's gecontroleerd. Daarvan waren er 54 niet afgesloten. In de nacht van zaterdag op zondag ging men opnieuw op pad. Toen werden 710 auto's gecontroleerd, waar van er 73 geopend konden worden. In die auto's lagen dikwijls voor vele honderden guldens goederen voor het grijpen. De auto-eigenaren dikwijls ten onrechte hevig verbolgen konden door betaling van een boete deze overtreding met de politie regelen. Maakt men daar geen gebruik van, dan zal t.z.t. de rechter wel uitmaken wat deze nalatigheid gaat kosten. De politie is vast van plan met deze controles door te gaan. Ook auto's die in een carport staan opgesteld worden gecontroleerd, want ook die voertuigen dienen afgesloten te zijn. B. en w. hebben aan Vissers Wegen bouw het herstraten en aanleggen van een tweetal parkeerplaatsen aan Haal- akker in Oirlo opgedragen. Het betreft hier een uitbreiding van het aantal parkeerplaatsen bij de be jaardenwoningen en het herstraten van een klinkerstrook aan de Dionisius- straat. Dat een en ander pas nu gebeurt is een gevolg van de latere bouw van de bejaardenwoningen en het in het afge lopen najaar gereedkomen van de woningbouw in dit gedeelte van het bestemmingsplan. VERKEERSONGELUKKEN Een voorgesorteerde auto op de Westsingel werd van achteren aangere den door een personenauto uit Wans- sum. De bestuurder had te laat de voorgesorteerde auto opgemerkt. Bij de botsing bleef het bij materiële schade. Een autobestuurster, afkomstig uit Deurne wilde op de Noordsingel ter hoogte van de St. Annalaan linksaf en minderde vaart. Volgens haar verkla ring gaf zij richting aan, maar een achter haar rijdende personenauto wilde haar desondanks inhalen. Er ontstond een botsing. Bij onderzoek bleek het lampje van de richtingaan wijzer defect te zijn. Bij de botsing bleef het overigens bij materiële schade. In juli vorig jaar vroeg Em. Pastoor Sjang Slots te Wanssum, ook bekend als de „Rooie Pastoor", bij de daarvoor in het leven geroepen Natio nale Organisatie, in aanmerking te komen voor het Nationale Verzetskruis. Verzetskroisen worden in het alge meen uitgereikt door een provinciale of gemeentelijke instantie. De voorzitter van het Nationaal Ver zetskruis deelde op 28 januari j.l. aan burgemeester drs. Dittrich van Meerlo- Wanssum mede, dat zijn inwoner em. pastoor Sjang Slots, in aanmerking zou komen voor het Nationaal Verzetskruis, als een erkenning voor al hetgeen de toenmalige pastoor voor het verzet heeft gedaan. Burgemeester drs. Dittrich deelde aap de gedecoreerde mede, dat hij voor nemens was in een speciale zitting op het gemeentehuis op zaterdag 6 maart het eremetaal te willen uitreiken. Tevens werd verzocht eventueel daarvoor uit te nodigen personen kenbaar te willen maken. Als een donderslag bij heldere hemel kreeg burgemeester Dittrich als ant woord dat de gedecoreerde het hem verleende kruis niet wilde ontvangen. De PSP afdeling Venray heeft vorige week een brief gericht aan het college van b. en w. en aan de gemeenteraad. In die brief spreekt men zijn verontrusting uit over de situatie in het Vlakwater- gebied. Op de eerste plaats protesteert men er tegen, dat op de Vlakwaterweg druk ge parkeerd wordt door de gebruikers van de tennisbanen, terwijl daar toch een eigen parkeergelegenheid is. Wande laars en spelende kinderen worden door de auto's in gevaar gebracht. Het daar gevestigde dierenparkje dat voor de kinderen toch een attractie is is dikwijls door de geparkeerde auto's moeilijk te bereiken. Zowel op de Vlakwaterweg ais op de Drilweg (beide zandwegen) wordt gere den met snelheden van 40 tot 80 km. Ook maakt men van deze wegen gebruik als remproefbaan.... De PSP pleit voor een inrijverbod, ook voor bromfietsers die over de bospaden racen. Op de tweede plaats wijst de PSP op de onveilige situatie op de Kempweg. Met name noemen zij de kruising met de Westsingel zeer gevaarlijk. Verkeers lichten zouden hier zeker op hun plaats zijn. Dat zou tevens preventief werken op het racen over de Westsingel. Over het rijgedrag van bezoekers komende uit het restaurant Vlakwater, zouden dikke boekdelen geschreven kunnen worden, zo zeggen de samen stellers van bedoelde brief. Zij verzoe ken college en gemeenteraad hier zo spoedig mogelijk te willen ingrijpen. De weinige politiecontrole die in dit gebied gehouden wordt, noemt men niet vol doende. We gaan weer starten met gespreks groepen voor alleenstaande ouders. Alleenstaande ouders zijn, ongehuwde moeders, weduwes en weduwnaars, ge scheiden mannen en vrouwen met kin deren. Ook gescheiden mannen of vrouwen die niet zelf voor de kinderen zorgen blijven ouders en daarom kunnen ook zij meedoen met de gespreksgroepen. De groepen komen 10 keer bij elkaar, de bijeenkomsten duren telkens 2 2Vi uur. Elke groep telt 6 tot 8 deelnemers. We houden zoveel mogelijk rekening met de wensen van iedereen, zo zijn er mensen, die persé niet in een gemengde groep willen zitten, terwijl er anderen zijn die graag geplaatst worden in een groep waar wel mannen en vrouwen aan deel nemen omdat ze behoefte hebben om ook eens wat meer van de „andere kant" te horen en te ervaren. De onderwerpen die in de groepen besproken worden, worden door de deelnemers zelf gekozen. In de groepen die tot nu toe gedraaid hebben kwamen de volgende onderwer pen regelmatig naar voren: het alleen zijn, al of niet gekozen, de moeite die het kost om dat aan te kunnen. Het je eenzaam voelen. hoe verwerk je wat je meegemaakt hebt en hoe kun je verder het alleen voor de kinderen moeten zorgen, beslissingen nemen, keuzes maken. Hoe moet je met de kinde ren praten over alles, en is het ook wel eens beter om dat niet te doen je voelt je vaak onzeker ten opzichte van buren, familie en vrienden, ligt dal misschien ook aan jezelf hoe krijg je nieuwe relaties en hoe ga je daarmee om. Als men de behandelde onderwerpen bekijkt, dan is het duidelijk dat er in de groepen dikwijls gesproken wordt over de gewone dingen waar men in zijn dagelijks leven mee bezig is. De groepen worden voorbereid, samengesteld en begeleid door een medewerker van het maatschappelijk werk in Venray, en een medewerkster van de stichting Fiom in Venlo. U kunt zich vanaf heden opgeven bij: Henk Verstegen, Maatschappelijk Werk, De Clockert, Bergweg 4, Venray, tel. 04780-83100 's morgens tussen 9 en 10 uur. Ton Crebolder van Dijk Fiom, Heutzstraat 23a, Venlo, tel. 077-48507, 's morgens tussen 10 en 11 uur. openbare bibliotheek LO, uGnray afd. voor volwassenen, Julianasingel 33, afd. voorde jeugd, Schollstraat 32, VENRAY tel. nr.: 81970 Keuze uit de nieuwe aanwinsten voor de jeugdafdeling: A-boeken [tot 9 jaar]: Miller, E. en Jane Cohen. Kat en hond houden een wedstrijd. Klein prentenboekje waarin een kat, een hond een wasbeer en een stekelvarken spelen met de kleuren rood, geel en blauw. Wij wandelen. Een professor maakt samen met een groepje mensen een wandeling door de natuur. Kleurig prentenboek met sfeervolle naïeve illustraties. Zhitkov, B. Het verboden bootje. Oma heeft een prachtige boot op een plank staan; Borjoesja mag er alleen maar naar kijken, maar hij wil zó graag weten of er echte mannetjes in wonen. Prentenvertelling mét veel fijne zwart wit illustraties. B-boeken [van 9 tot 13 jaar]: Hooft, M. van. Kan ik er wat aan doen. Omdat hij onvoorzichtig is bij het stiekem roken van een sigaar brandt Tijns kamer helemaal uit. Hij voelt zich daarna erg alleen en schuldig, ook omdat niemand met hem er over praat. Jong, Trude de. Voor alles bang. Johanna is verlegen en bang en zit daarom het liefst op haar kamertje verhaaltjes te schrijven. Maar in de vijfde klas begint zij zich eindelijk een beetje op haar gemak te voelen. Korczak, J. Koning Matthijsje de Eerste. Als Matthijsje.heel jong koning wordt, besluit hij extra veel voor kinderen te doen. De volwassenen vinden dat niet leuk en zijn hem soms liever kwijt dan rijk. Maatschappelijk- kritisch sprookje waarin de kinderen als mondige wezens opkomen voor hun rechten. Nowee, P. Kogels als losgeld. Na de ontvoering van een jongen van een naburige ranch wordt de hulp van Arendsoog ingeroepen. C-boeken [vanaf 13 jaar]: Blume, J. Dat pestgeld. De veran dering van werk van zijn vader houdt voor Tony grote veranderingen in: wen nen in een nieuwe omgeving en het zoeken van nieuwe vrienden. Farley, W. Bonfire, zoon van de Zwarte Hengst. Het leven van het veulen Bonfire vanaf zijn geboorte tot zijn eerste grote overwinning in een draverij. Groot-Canté, H. de. Ontmoeting met het verleden. Een vroegere kraam verpleegster heeft een kind geadopteerd en is al enige tijd getrouwd, wanneer zij een oude vriend ontmoet die zij nooit heeft kunnen vergeten. Er zijn in Venray e.o. een aantal jongeren die vinden dat er eens een keer wat anders georganiseerd zou moeten worden dan wat er op dit moment gebeurt. Een moeilijke zin maar het komt er op neer dat er voor jongeren van pakweg tussen de 20 en 30 weinig tot niets te doen is in Venray. Daarom is er in samenwerking met de heer Cattoir van de Venrayse bioscoop overeengekomen om op donderdag, vrijdag en zaterdagnacht, 11, 12 en 13 maart om 23.00 uur de film „UP IN SMOKE" te draaien. „UP IN SMOKE" geeft een satiri sche kijk op het druggebruik in Amerika. De film is niet serieus te nemen, je kunt er alleen ontzettend mee lachen.... Bij voldoende belangstelling is herha ling van een dergelijk initiatief moge lijk. DIEFSTALLEN Een inwoonster van Wanssum deed hier aangifte van diefstal van haar portemonnaie met 45 gulden, uit het kleedlokaal van de gymnastiekzaal aan de Goudsmidstraat. Bij een postzegelhandel in de Schoolstraat bleek een 25 cents post zegel te zijn gestolen. Die zegel heeft een waarde van 25 gulden. Weer werd diefstal gemeld van twee kratten pils, terwijl ook een krat met lege flesjes was meegenomen. De diefstal vond plaats uit een berging van een woning aan de Eisenhowerstraat. Vanuit de kleedruimte van sport park „De Wieën" werden 4 bankbiljet ten van 25 gulden gestolen. De bedrijfsleider van het HiFi Centrum aan de Eindstraat deed aangifte van diefstal van 12 videoban den ter waarde van 1750 gulden. Drie meldingen van fietsendief slallen kwamen bij de politie binnen en wel aan de Grote Markt, Wilhelmina- straat en Bodenstraat. VERNIELINGEN Diverse vernielingen werden aan gericht aan de fiets van een 30-jarige in woonster. H. deed aangifte van vernielingen aan zijn aan de Haammakerstraat ge parkeerde personenauto. Een 30-jarige inwoner deed aan gifte van vernielingen aan zijn aan de Kastanjestraat geparkeerde personen auto. O.a. was de 27 mc en de radio- antenne van die auto vernield. Een ruit van een personenauto, geparkeerd staande bij de Schouwburg, van een inwoner van Oploo, was vernield door een trottoirtegel. Een inwoner van Druten deed hier aangifte van vernielingen aan zijn op de parkeerplaats aan de Julianasingel ge parkeerde auto. De linker buitenspiegel en het linker achterlicht waren stuk ge trapt. Onder het motto, samen kom je verder, organiseren de wijkverpleeb- kundiben enkele gespreksavonden (7 totaal) voor ouders met kleuters van 2 tot 3 jaar. De onderwerpen welke besproken worden zijn o.a.: problematiek van de opvoedinv; soorten speelgoed; gewoontevorming, gezondheid en milieu. Er blijft genoeg ruimte over voor eventuele andere onderwerpen. De eerste avond start op dinsdag 10 maart om 20.00 uur in de Clo ckert. Belangstellenden kunnen zich tele fonisch of schriftelijk opgeven bij Het Groene Kruis Venray. Bergweg 4 te Venray, telefoon 04780-81269. PROGRAMMA SPORTHAL DE WETTELING van 5 tot en met 11 maart 1982 Vrijdag 5 maart: Zaalvoetbalcompetitie 19.30 FC Hento-SVCB 20.30 Siebers Fruithal-Doumar 21.30 Gem. Venray-de Wetteling 22.30 Prinsenhof-de Klomp 2 Zaterdag 6 maart: 12.30-19.00 VC Rooy comp. 16.30 Dames 1-Valuas Heren 1-Concordia 19.00-21.00 Jumpers comp. Zondag 7 maart: 09.30-12.00 Badminton 12.00-16.00 Manual comp. 12.00 Dames pup.-Blerick 1 12.45 Heren sen. 2-Blerick 2 13.50 Dames sen. 1-Heldia2 19.00-20.00 Batu Badaun 20.00-22.00 FC deKlomp Maandag 8 maart: 18.00-22.00 VC Rooy tr. Zaalvoetbalcomp.: 22.00 EJP 1 -Laurentius Boys 23.00 de Klomp-EJP 3 Dinsdag 9 maart: 18.00-21.00 VC Rooy tr. 21.00-23.00 Badminton Woensdag lOmaart: 19.00-22.30 Badminton 22.30-24.00 ZVV de Wetteling Donderdag 11 maart: 18. 00-21.30 Manual tr. 21.30-23.00 VC Rooy tr. St. Elisabeth ziekenhuis Venray: Te beluisteren via kanaal 4. Dinsdag van 10.15 tot 11.00 uur: het programma „Fijne luistermu- ziek". Eerste woensdag van de maand: van 10.15 tot 11.15 uur: „Onder ons", een programma over mensen en din gen die de aandacht verdienen. Donderdag; van 10.15 tot 11.15 uur: „Nieuws en informatie", daarna het verzoekplatenprogramma Donderdag; van 14.00 tot 14.45 uur: speciaal programma voor de jeugdige luisteraar. St. Anna, Psychiatrisch Centrum Venray: Maandag van 15.00 tot 16.30 uur: programma „Non-stop lichte en veel gevraagde muziek". Woensdag: van 10.00 tot 10,45 uur: het programma „Fijne luistermu- ziek". Vrijdag: van 10.00 tot 11.30 uur: het programma „Nieuws en aktualitei- ten", waarin het verzoekplatenpro gramma. Eerste dinsdag van de maand: van 1.4.00 tot 15.00 uur: „Onder Ons", een programma over mensen en dingen die de aandacht verdienen. Wilt U aan familie, vrienden of bekenden in een van bovenstaande in stellingen een muzikale groet brengen? Wij zijn U graag van dienst. Stuur Uw aanvraag tijdig naar de Venrayse Omroep Stichting, Postbus 320 5800 AH Venray Venrayse Omroep Stichting Aanvraagformulier voor verzoek platen De plaat is bestemd voor: Dhr./Mevr. Mej. Instelling: Afdeling, kamer:- De plaat wordt aangeboden door: Dhr./Mevr./Mej. Woonplaats: SCHOORSTEENBRAND Venrays brandweerlieden moesten voor nablussing en voor veging van een schoorsteen aan de Kruisstraat in aktie komen. De schoorsteenbrand was reeds door de eigenaar en omwonenden geblust. C.V. KETEL ONTPLOFTE Een dezelfde dag geplaatste cv-ketel bij een woning aan de Eligiusstraat kwam waarschijnlijk door kortsluiting tot ontploffing. Uitbreiding van brand kon worden voorkomen. Ketel en c.v. ruimte liepen schade op. Deskundigen stellen een onderzoek in naar de oorzaak van de ontploffing. de Poort van Brabant Het adres voor uw ZAKENLUNCH en DINER s Maandags gesloten. Reserveringen (Ook voor hotelkamers) 04782-213 Kalverstraat 1 Uw gastheer 5823 AJ Maashees M Crooymans Van 15 t.m. 21 febr. 1982 Een bruin-grijze kat, met een rood halsbandje Een zwart gevlekte oude herdershond, een reu Twee bankbil jetten van 25,— Een zwarte ribflu welen handschoen met rood/zwarte strepen Een grijze dameshandschoen Een paar groen/bruin/wit gestreepte kinderhandschoen Een gebreide blau we das Een blauw/rood/wit gekleurde handschoen Een blauwe handschoen met wit mofje Een bruin oranje hand schoen met suède stukken Een grijs geblokte pet met rode strepen Een blauwe portemonnaie met inhoud 0.60 en een fietsensleutel Een bruin suède portemonnaie met opgetekende bloemetjes, inhoud ƒ5,75 Een bruine portemonnaie, inhoud 150,Een paar nieuwe beige schoenen, merk Renate, maat 38 Een bruine sleuteletui met ritssluiting, 4 sleutels waarvan 1 goudkleurig Een sleuteletui met sleu tels waaronder Datsun autosleutels en huissleutels Een bruin fluwelen tas, inhoud plastic zakken Een bruine paraplu met geel/bruin motief en houten handvat Een bruine paraplu met witte rand en leren handvat Een L.P. met. 50 kinderliedjes van kinder koor de Lieverdjes Een bruin met zwart knuffelkonijn Een houten vlaggestok wit met een oranje knop. van 22 t.m. 28 febr. 1982 Lichtbruine hond, kruising tussen een poedel en onbekend Zwarte jonge hond met witte pootjes, reu Metalen herenhorloge, merk Union, donker kleurig met lichtgevende cijfers Rode kinderwant Groene herenjas Bruine portemonnaie, inhoud 6,— Bruine portemonnaie, inhoud 4,Bruin etui met een grote sleutel 9 sleutels aan lederen hanger met opschrift Dubbel- steyn, Dubbeldam Gele handnevel- spuit met inhoud. Voor informatie kunt U zich wenden tot de administratie van de gemeente politie te Venray, Leunseweg 4, tel. 04780-84888, toestel 34. een abonnement waard Als afwisseling in de reeks school foto's van vroeger, nu eens een foto van kinderen van diverse scholen uit 1945. Ruim anderhalve maand na de bevrijding van Nederland mochten ongeveer negentig schoolkinderen uit Venray onder auspiciën van het Neder- lande Rode Kruis nair Zwitserland. Ruim drie maanden zijn de Venrayse bleekneusjes weggeweest om in de Zwitserse bergen weer op krachten te komen na de oorlogsellende en de evacuatie. Bovenstaande foto werd voor het vertrek op 26 juni 1945 gemaakt voorde meisjesschool aan de Maasheseweg. Een van hen, Jan van Hoof, woont momenteel in Den Bosch. Samen met Jan van de Vorle werd het initiatief ge nomen om nog eens bij elkaar .te komen om over „weet-je-nog-van-toen" te praten. Mensen, die zichzelf (of een ander) herkennen, worden verzocht kontakt op te nemen met Jan van Hoof, Pijlijzer- straat 7 in Den Bosch of met Jan v. d. Vorle, Deken Berdenstraat 17, Venray. Van de kinderen op de foto zijn er uiteraard intussen gestorven terwijl ook bekend is, dat een aantal is geëmi greerd. Jan, van Hoof en Jan v. d. Vorle hebben de volgende kinderen-van-toen herkend. Weet men nog voornamen en adressen, dan graag kontakt met een van beide initiatiefnemers van de reünie. 1 Bonants, 2 Vermeulen, 3 Ellie Ver meulen, 4 Lenie Schoester, 5 Maria Toonen, 6 Onbekend, 7 Coby Voesten, 8 Mia Stevens, 9 Sjan v. d. Water, 10 Nellie Lucassen, 11 Ilse Schaeffers, 12 Jo van Dijk, 13 Truus Wilmsen, 14 Wim Geurts, 15 Frans van de Mortel, 16 Jan Clevers, 17 Mien Swinkels, 18 Annie Voermans, 19 Branje, 20 Door Hendriks, 21 Cobie Smits. 22 Rikie In de Rijp, 23 Harry Swaghoven, 24 Verkeoyen, 25 Fun Sijbers, 26 Truus Theuws, 27 Anneke Giellen, 28 Sraar Lucassen, 29 Nout Camps, 30 Jeu In de Rijp, 31 Herman Laurensse, 32 Henk Michels, 33 Derks, 34 Nelly Loonen, 35 Jo Willems, 36 Zus Maassen, 37 Bertha van Gerven, 38 Henny Wismans, 39 Jeu Stoks, 40 Sraar Sijbers, 41 Branje, 42 Branje, 43 Henk Waayenburg, 44 Piet Michiels, 45 Tontje Sijbers, 46 Theo Janssen, 47 Harry Vollenbverg, 48 Frans Derks, 49 Jan(?) Verheyen, 50 Onbekend, 51 Henk Dechnar, 52 Onbekend, 53 Antoinet Jeurissen, 54 Onbekend, 55 Jan Hendriks, 56 Ver sieyen, 57 Onbekend, 58 Onbekend, 60 Jan van Hoof, 61 Tijssen, 62 Onbe kend, 63 Jean Dechnar, 64 Carla Sij bers, 65 Peeters, 66 Peeters, 67 Stevens, 68 Sjef Snijders, 69 Onbekend, 70 Jan van de Vorle, 71 Jo Rongen, 72 Jan Linders, 73 Onbekend, 74 Riek van de Waeter, 75 Michiels, 76Corry Janssen,, 77 Maria Linders, 78 Jan Beèrkens, 79 Grad Ophey, 80 Sjef Beerkens, 81 Onbekend, 82 Janssen, 83 Onbekend, 84 Sjef van Es, 85 Onbekend, 86 Sraar Boom, 87 Karei Beerkens, 88 Wim Manders, 89 Onbekend, 90 Huub Kroon, 91 Onbekend, 92 Frans Janssen, 93 Peter Clephas. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van W. Bloemen, A. Franken, Th. Lankveld, H. Schraven en J. Wittgen: W. BLOEMEN Stationsweg 15 tel. 81465 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver, G. van Loon, F. de Muinck Keizer, F. Schmeetz, Th. van Th tel, D. Vercauteren en J. de Vocht: TH. VAN THIEL Huisartsenpraktijk Patersstraat 30 telefoon F DR. KEI.JZER van Beurdenweg 10, Ysselsteyn telefoon 04785-777 Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10 tot 11 uur; 's middags van 17 tot 18 uur. GEZONDHEIDSCENTRUM LANDWEERT Aronskelk 76 tel. 85900 of 88273 Bereikbaar van 8-12 uur en van 13.30 - 17.30 uur Hier zijn werkzaam: huisarts, maatsch. werkster, wijkverpleegkundige, gezins- en bejaardenzorg, centrum-assistente. ZIEKEN- EN ONGEVALLENVERVOER Telefoon 04780-81333 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN van heden vrijdagavond 18 uur tot vol gende week vrijdag. APOTHEEK ST. ODA Passage 1 teil. 81255 Openstelling: zaterdag van 9.00 tot 13-00 en van 17.00 tot 18.00 uur; zondag: van 10.00 tot 12.00 en van 17.00 tot 18.00 uur. Verder alleen voor spoedgevallen (via hét nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY Voor spoedeisende gevallen, uitsluitend na telefonische afspraak, neemt waar O. VERHAEGEN, telefoon 82281 ZONDAGSDIENST GROENE KRUIS Venray, Meerlo en Wanssum Zr. G. HOUWEN-MARTENS telefoon 04780-81269 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN KLEINE HUISDIERENPRAKTIJK van Winden/Rüymbeek E.M. RUYMBEEK Brienenlaan 5, Venray tel. 04780-83829 DIERENARTSENPRAKTIJK W.H. Kremeren W.G.A.M. Loonen dienst op vrijdag, zaterdag en zondag W.H. KREMER, Mgr. Nolensstraat 12 Venray telefoon 04780-81000 Spreekuur kleine huisdieren: za en zo van 13.30 tot 14.00 uur en volgens afspraak ALGEMENE HULP-DIENST VENRAY telefoon 04780 - 84163 Bereikbaar elke werkdag van 9 tot half 11 'smorgens en van 7 tot 8 uur 'savonds SPREEKUUR WIJKVERPLEEGKUNDIGEN Iedere morgen van 08.30 tot 09.00 u. behalve in het weekend. Na 09.00 uur kunnen eventuele be richten gedurende de gehele dag worden doorgegeven via tel. 81269. UITLEENMAGAZIJN GROENE KRUIS De Clockert, Bergweg 4, Venray Geopend van maandag tot en met vrijdag van: 08.30 tot 09.00 uur en van 16.00 tot 17.00 uur. In het weekend uitsluitend via de wijkverpleegkundige van de zon dagsdienst. GROENE KRUIS ZUIGELINGENBUREAU De Clockert, Bergweg 4, tel. 81269 Uitsluitend volgens afspraak. SPEEKUUR DIETISTE Uitsluitend op afspraak via tel. 81269 VERLOSKUNDIGE DIENST Vroedvrouw Stevens-Heixien Merseloseweg 23. Venray telefoon 04780-81152 VERLOSKUNDIGE Mevr. A. M. F. Tiggcloven-Kujjpers Florishof 23 Venray telefoon 04780-82411 Spreekuur elke donderdag van 2-3 uur in De Clockert, volgens afspraak Eveneens op afspraak, tel. 83859 of 81269 GEZINSVERZORGING EN BEJAARDENHULP Westsingel 5 Venray tel. 04780-86363 spreekuur maandag t.m. vrijdag van 9 tot 10 uur. INFORMATIEWINKEL BRUKSKE Elke donderdag van 19.00 - 20.00 uur in het wijkgebouw De Kiosk. MASJ maatschappelijk advies sentrum voor jongeren Hoenderstraat 33, Venray Tel. 04780-85251 Open: maandag tm vrijdag van 10.00 tot 20.00 uur F.N.V. afdeling VENRAY Sekretarlaat: Overloonseweg 89 telefoon 04780-88723 Aangesloten plaatselijke bonden: industriebond, bouw- en houtbond, voedingsbond, vervoersbond, ABVA/KABO, ABOP, dienstenbond Juridische dienst: elke tweede en vierde donderdag avond van de maand. Klachtenbureau: alleen voor leden van de industriebond iedere eerste en derde donderdag avond van de maand van 18.30-19.30 op het adres Burg. v.d. Loostraat 2b. KAMERBEMIDDELINGSBURO open: ma. 17.00 tot 19.00 uur di. t.m. vrij.: 10.00 tot 1200 uur De Clockert, Bergweg 4. Venray telefoon 04780-63100

Peel en Maas | 1982 | | pagina 3