u/mam Ruitersport SCHAKEN VENRAY 30 jaar geleden ZIEKENOMROEP WASHINGTON V.C.ROOY BOWLING BOND VENRAY PEEL EN MAAS f nms t an de Kamp financieringen National Symphony Orchestra Mstislav Rostropowitsch PEEL EN MAAS Programma van de Venrayse Omroep Stichting INGEZONDEN V.C.ROOY WINT TOPPER De nederlaag bij Petrus en Paulus in het begin van de competitie zat VC Rooy nog erg hoog. De motivatie was voldoende om het de ploeg uit Schaes- bergen goed moeilijk te maken. Dat de wedstrijd uiteindelijk met 3-2 gewonnen werd was dan ook verdiend. Gewaarschuwd begon P en P aam de le set. In een gelijk opgaande strijd bevochten de partijen elkaar. Via de stand 10-10 en 12-12 liep P en P uit en pakte de set met 12-15. VC Rooy rook dat er punten te halen waren. Via zeer collectief aanvallend spel werden de zuiderlingen tot het uiterste gedreven. Toch kon P en P niet verhinderen dat het 15-12 werd. Het publiek kreeg een spannende en kwali tatief goede wedstrijd voorgeschoteld. De derde set pakte anders uit. Via goed geplaatste serves raakte VC Rooy uit hun ritme, wat tot 11-15 setverlies leidde. Uit een negenoeg verloren positie vocht VC Rooy zich naar 15-10 in de vierde set. Afwachtend en zonder risico werd de beslissende vijfde set gestart. Bij de stand 8-7 kwam de ware vechtgeest te voorschijn bij VC Rooy. Er werd fanatiek verdedigd: elke bal werd van de grond gehaald en de blokkades sloten goed. Programma 30 jan. 1982: Dames: Doe Luxe Rapid-VC Rooy 1 18.00 AV Flash 2-VC Rooy 2 18.00 Set Point 2-VC Rooy 3 18.00 Aspargos-Meisjesjun. 1 15.00 Meisjes Mini A team 1: Brukske 31 jan. 13.15 uur: Set Up 1-VC Rooy 1 Set Up 3-VC Rooy 1 Meisjes mini A team 2: VC Rooy2-Set Up 4 VC rooy 2-Set Up 1 De wedstrijden voor de mini's zijn één week opgeschoven. Heren 30 jan. 1982: Nuvoc-VC Rooy 1 15.00 VC Meterik-VC Rooy 2 17.00 VC Meterik 3-VC Rooy 3 20.00 Tornado jongens jun. 12.30 Uitslagen van de 19e speeldag: Maandagavond: All 10-The Lady Strikers 4-0 Feenstra/Old Timers-The Eagles 0-4 Faal Down-Reynders/Cl. Ene. 4-0 Pinfaal Wizzard-Hurricanes 3-1 Den Alden Hoed-SVCB 4-0 De strijd aan de kop blijft erg span nend. Er wordt om elk puntje gevoch ten, wat blijkt uit het feit, dat Den Alden Hoed een game gooide van 887 pnt. (zonder handicap), waarbij een game van 255 van Twan Claessens. Na bijtelling van de handicaps, bleek Den Alden Hoed echter slechts één punt meer te hebben dan hun tegenstanders. Dinsdagavond: Red Arrows-Sjopins 0-4 Spares-De Pitsers 1-3 Returns-Sigma's 0-4 The Real Strikers-Club Up 52 1 -3 Kaasshop/The Strikers-The Hustlers 1 -3 De Sigma's gaan gewoon door. Niet zij, maar de vervolgers laten punten liggen. Vande naaste belagers, wisten alleen de Sjopins hun wedstrijd te winnen. De voorsprong van de Sigma's is inmiddels uitgegroeid tot 11 punten. De andere ploegen zullen uit een ander vaatje moeten tappen, willen ze de Sig ma's nog inhalen. Jeugdkampioenschappen: Afgelopen zaterdag werd in Oostrum gestreden om het jeugdkampioenschap van de B.B. Venray. Er was door 10 jeugdleden ingeschreven, die elk in de voorronde 6 games moesten gooien. Resultaten voorronde: 1 Henri Kessels 2 Frank v. d. Venne 3 Ellen Wong 4 Erwin Michiels 5 Ronald v. Ewijck 6 Monique Muller 7 DaveCavis 8 Leon Janssen 9 Robert de la Roy 10 Harold Michiels 916 870 840 819 789 774 736 627 611 605 Na deze voorronde werd er door de vier beste nog 6 finalegames gespeeld om uit te maken wie zich Jeugdkam pioen van de B.B. Venray mocht noemen. In de finale kon Henri Kessels zich gemakkelijk handhaven door de in de voorronde opgebouwde voorsprong en werd dus kampioen van Venray. Om de tweede plaats werd door de anderen fel gestreden, waarbij tot de laatste game nog alles open was. Deze strijd werd uiteindelijk door Erwin Michiels in zijn voordeel beslist. Resultaten met resp. punten-en ge middelde over 12 games: 1 Henri Kessels 1775 147,9 2 Erwin Michiels 1642 136,8 3 Frank v. d. Venne 1627 135,6 4 Ellen Wong 1597 133,1 EEN KRANT OM TE LEZEN BEL 87S75 Voor je eigen welzijn - doe mee! Een goede kreet om het nieuwe jaar te beginnen. Gezond leven heb je zelf in de hand. Drempelvrees? Kom nou, we zijn toch volwassenen. Ga iets doen, sluit je aan bij een groepje trimmers, die gewoon eens het besluit hebben genomen om iets aan ontspanning te doen. Het moet geen levensvervulling worden om er voor te zorgen dat je gezond leeft. Zorg eerst datje leeft en als je dat op een niet al te ongezonde manier kan, is dat mooi meegenomen. Onze aktiviteiten: Zaterdagmorgen 30 jan. om 8 uur Ballonzuilbossen een duurloop van 10 km, 6 km is ook mogelijk. Zondagmorgen 31 jan. om 9 uur vertrek vanaf ,,de Vers" Overfoon voor loop- en trimoefeningen. Woensdagavond 3 febr. om 18.30 uur in de sportzaal Langeweg: loop-, trim oefeningen en balspel. Verzamelen 5 minuten voor aangege ven vertrektijden s.v.p. U bent van harte welkom! Inlichtingen verstrekt gaarne: Piet Loomans, Ouverturestraat 14, Venray, tel. 85384. Denk aan de Vlakwatercross. Heren Lyceum 1-Geevers 2 3-0 In de wedstrijd tegen rode lantaarn drager Geevers 2 uit Schaesberg is Lyceum nooit echt in gevaar geweest. Er werden desondanks veel fouten gemaakt die voortvloeiden uit gebrek aan concentratie. Door deze fouten kwam Lyceum nooit op grote voor sprong tegen deze voor elk punt strijdende tegenstander. Op de beslis sende momenten sloeg Lyceum steeds toe en won zonder zich veel in te spannen met 3-0(15-8 15-10 en 16-14). Dames V.C.S.D.-Lyceum 1 1-3 Kort en bondig, allemaal waren we het er over eens, het was een slechte wedstrijd. Het ontbrak aan lef en echt goed volleybal, iets wat een koploper best mag hebben en ook kan tonen. Volgende week Aeternitas. concept: mond open, over die vloer en „hou- Kessel-Lyceum 2 1-3 Dames 2 toog zaterdagavond richting Kessel om daar de koploper te bestrijden. Na de wedstrijd vroeg iedereen zich af wie er nu eigenlijk koploper was. Lyceum 2 had Kessel namelijk op een duidelijke en zeer verdiende nederlaag getracteerd. Vanaf het begin toonde dames 2 geen respect voor deze sterke tegenstander. Men ging, gesteund op een uitstekende pass en set up, steeds weer in de aanval. Toen die aanval ging draaien was Kessel een geslagen ploeg. Lyceum 2 won de eerste twee sets met 6-15 en 11-15. Daarna volgde er een inzinking, waarvan Kessel goed gebruik maakte; ze wonnen de derde set met 15-6. In de vierde set werden bij de Lyceum-dames enkele wisselingen toe gepast, Door dit nieuwe bloed in de ploeg kwam men over de inzinking heen. Men nam snel een 0-5 voor sprong. Deze voorsprong werd niet meer uit handen gegeven, Uiteindelijk won men met de duidelijke cijfers:7-15. Lyceum 2 behaalde daarmee hun 5e achtereenvolgende zege en is daardoor in de subtop beland, 4 punten achter op Kessel. A.s. zaterdag komt er weer een koploper, Avoc uit America, op bezoek. Met dezelfde durf en werklust zal ook deze tegenstander het zeer moei lijk krijgen tegen Lyceum 2. Overige uitslagen: Heren: Lyceum 3-Meterik 2-3 Lyceum 4-Kessel 2 2-2 Lyceum 5-Aspargos 4 2-2 Programma voor volgende week: Heren: Tornado-Lyceum 1 16.00 Aeternitas-Lyceum 2 18.30 VC Velden 2-Lyceum 3 14.30 VC Tornado 2-Lyceum 4 14.00 VC Meterik 4-Lyceum 5 1830 Dames: Lyceum 1-Aeternitas 14. Lyceum 2-Avoc 17.00 Lyceum 3-VC Meterik 15.30 Jongensconpetitie jongens 31 jan. Jongens B III, org. Concordia, 13.00 u. Concordia 2-Set Up 1 Lyceum 2-Valuas/VCT I Lyceum 2-Concordia 2 Valuas/VCT 1-Set Up 1 Set Up 1-Concordia 2 Uitslagen van 24 januari: Dames jun. Des '59-Manual 5-12 Heren asp. Manual-Blerick 9-8 Heren pup. Manual Breet. Sport 7-10 Dames jun. Manual-BreetSport 8-7 Dames sen. Manual-Zonnebloem 5-9 Programma voor 30 januari: Dames pup. Manual-Eksplosion 13.00 Dames asp. Manual-Bevo 13.45 Heren pup. Manual-Blerick 14.30 Heren aspManual-Loreal 15.15 Programma voor 31 januari: Dames jun. Manual 2-Wittenhorst 12.00 Heren jun. Manual-HVN 12.55 Heren senManual 2-Eksplosion 1350 Heren sen. Manual 1-SVVM 14.55 Dames sen. Hercules-Manual 1 16.30 vertrek 15.30 Reuver ATTENTIE: De algemene ledenvergadering is ver plaatst naar woensdag 3 februari in de Wieënhof aan de Leunseweg. Aanvang 20.30 uur. Wij rekenen nu wel op een grote opkomst. Agenda: 1 Opening. 2 Notulen alg. Iedenverg. 18-2-'81. Notulen alg. Iedenverg. 11-2-'81 3 Jaarverslag. 4 Financieel verslag. 5 Verslag kascontrole. 6 Begroting 1982. 7 Vaststellen contributies 1982. 8 Voorstel aanvulling huish. regl. art. 21. 9 Benoeming erelid. 10 Bestuursverkiezing. 11 Rondvraag. 12 Sluiting. CLUBAKTIE 1981 De trekking van de prijzen van deze loterij, waarvoor wij in december 1981 loten hebben verkocht, heeft inmiddels plaatsgevonden. Lotnummers: 134987, 167759, 13238, 76935, 14162, 42836, 29305, 71914, 86458, 192308 en 4278. Na kontrole is gebleken dat helaas deze nummers niet door ons zijn ver kocht. Van de 100 verenigingsprijzen is helaas ook geen prijs gevallen op de lot nummers welke wij verkocht hebben. Langs deze weg wil H.V. Manual iedereen bedanken die loten gekocht heeft en daardoor onze vereniging heeft gesteund. Uitslagen Indoor Dressuurwedstrijd Manege Seurenheide te Well op 23 en 24 febr.: Klasse B-II: 3 P. Philipsen Ysselsteyn, Tobias 4 J. van Oort Venray, dandy Klasse L-I: 2 J. Voermans Leunen, Talisman 3 C. Derksen Venray, Saceia 4 A. Emonts Oostrum, Rogier 5 J. Zeekaf Well, Jingle Lady Klasse L-II: 1 P. Kuenen Leunen, Olaf K 2 Mevr. Geert Turkenburg Merselo, Mieke Klasse M-I: 1 J. Willems Meerlo, Whisky 2 P. Brongers Venray, Formosa 3 W. Laarakkers Ottersum, Orlando Klasse M-II: 1 J. Deenen Heijen, Selens 2 P. Takken Leunen, Korien 3 A. Arts, Piothar Klasse Z-I: 1 Mevr. M. Geert-Turkenburg, Merse lo, Orbi 2 J. Vlemmix Leunen, Orex Klasse Z-H: I J. Philipsen, Ysselsteyn, Nicolon Uitslagen interne competitie: Groep 1: In deze groep werden 3 wed strijden gespeeld. T. Coopmans speelde tegen W. Jeuken. Deze belangrijke wed strijd tussen de twee kanshebbers voor het klubkampioenschap eindigde in het voordeel van T. Coopmans, en voor W. Jeuken was het de tweede nederlaag. P. Rouvroye won eindelijk eens een keer, dit ten koste van J. Tiggeloven. De derde partij G. Kortenoeven en H. Coolen werd afgebroken. Groep 2: Hier werd één wedstrijd in gehaald, n.l. R. Keereweer tegen L. Louwers. Al in de beginfase werd deze wedstrijd door R. Keereweer in zijn voordeel beslist. Groep 3: Hier speelde alleen B. Pleit tegen J. Reintjes. In deze partij maakte J. Pleit geen fouten en zó maakte hij J. Reintjes de volle winst afhandig. Groep 4: J. v. Well moest aantreden tegen W. Seuren. Voor v. Well beteken de winst aansluiting bij de top en voor W. Seuren betekende winst leiding in deze groep overnemeji van T. Druiven. Het werd uiteindelijk winst voor J. v. Well. D. Frederiks kon zich ook aan sluiten bij de kop door te winnen van D. v. d. Velden. J. Smits speelde tweemaal en tweemaal was het winst. De eerste partij die hij won was tegen H. Mooren en de tweede tegen H. Moss. J. Emons won van H. Verheul. Zo blijft J. Emons middenin meedraaien en H. Verheul blijft onderaan staan. Groep 5: Deze groep werd uitgebreid met 2 nieuwe leden, n.l. L. Komjaty en V. Elfring. Ze moesten die avond meteen spelen. L. Komjaty verloor van V. Hoogma en V. Elfring won van T. Swinkels. Red Star 58-Red Stars 1 2-8 Met een ruime 8-2 overwinning opende het eerste team zaterdag het tweede gedeelte van dit seizoen. Het begin van de wedstrijd was aanvanke lijk niet zo goed. Ronald verloor de eerste wedstrijd van De Krijger. Daarna liepen onze heren, mede door een voor treffelijk gespeeld dubbel, uit naar een 4-1 voorsprong. Zoals gezegd werd het een 8-2 overwinning voor ons, waarbij Arie deze keer, met drie overwinningen, de grote man was. Komende zaterdag komt mede-titel kandidaat Falco naar Venray. De wedstrijd begint om 17.00 uur en wordt gespeeld aan de Beukenlaan. Heren, veel succes! Dames Red Stars 1-Heugem 8-2 Onze dames hebben eindelijk dan weer een overwinning op hun naam ge schreven. Daar zag het in het begin echter helemaal niet naar uit, met een 2-0 achterstand. Gelukkig won Ans toen haar wedstrijd, en leverde ook het dubbel een overwinning op. Daarna ging het allemaal een stuk gemakke lijker. Er werd geen enkele partij meer verloren. Komende zaterdag zijn de dames te gast bij Luto. Hopenlijk is men dan niet zo nerveus. Jongens Red Stars 1-Avanti 7-3 De start voor onze jongens in de kampioensgroep van Nederland was voorspoedig. Theo Hoek speelde deze keer al zijn partijen achter elkaar. Daardoor kwam men met 3-0 voor. Door 2 overwinningen van Arjan, 1 overwinning van Vincent en door winst in het dubbel kwamen de overige punten tot stand. Komende zaterdag speelt men uit tegen VVV 1 Heren Red Stars 2-Treffers 7-3 Tegen Cornelissen hadden Bet Th., Erik en Bert B. het zo moeilijk, dat geen van hen wist te winnen. Alle overige partijen werden echter gewonnen, en het was dan ook een verdiende overwin ning. De overige uitslagen van zaterdag j.L: Heren: Seta 1-Red Stars 3 TTC 1-Red Stars 4 Red Stars 5-Blue Star 3 Red Stars 6-Helden 3 Maasbree 3-Red Stars 7 Red Stars 8-DVO 2 8-2 5-5 1-9 3-7 5-5 0-10 Red Stars 3-Helden 1 6-4 Jongens: Geldrop-Red Stars 2 6-4 Red Stars 3-Megacles 2 2-8 Red Stars 4-Red Stars 5 6-4 Red Stars 6-Panningen 5 9-1 't Belke 2-Red Stars 7 6-4 Red Stars 8-Red Stars 10 8-2 Red Stars 9-Red Starsl 1 10-0 Red Stars 12-Red Stars 14 10-0 Asterix 4-Red Stars 13 6-4 Red Stars 15-Batave 1 2-8 Meisjes: Kollenberg 1-Red Stars 1 6-4 't Belke 1-Red Stars 2 4-6 Helden 1-Red Stars 3 6-4 Red Stars 4-Red Stars 6 6-4 Helden 3-Red Stars 5 4-6 Red Stars 7-Armada 6 10-0 Red Stars 8-Koningslust 8 7-3 Mededelingen: Voor de senioren is er op zaterdag 6 februari een bowlingavond. Aan vang 20.00 uur. Kosten 7,50 p.p. Hebt U de datum van de karnavals- avond al genoteerd. Voor de senioren is deze op zaterdag 13 februari en begint om 20.30 uur. Voor de junio ren is deze op vrijdag 19 februari. Aanvang is hier om 19.30 uur. Kosten (vanwege de discotheek) 2,per pertsoon. Philips Ontspannings Centrum Eindhoven donderdag 11 februari - Jubileumhal kwart over 8 The Orchestra of the Presidents onder leiding van programma Barber: Ouverture School for Scandal Beethoven: Achtste Symfonie Shostakovich: Vijfde Symfonie toegangsprijzen 40.-. 37.50.35.-. 25.- geen paspoorten - telefoon 040-51 3833 EEN ABONNEMENT WAARD van zaterdag 26 januari 1952 - nr. 4 Zeven jaar na zijn overlijden in het concentratiekamp Neuengamme, vond op het Petrus Bandenkerkhof de herbe grafenis plaats van Arie van den Munckhof. De Houtbewerkersbond vierde het eerste lustrum met een feestvergadering. Na de vele sprekers te hebben aan hoord, ging men aan een welvoorziene koffietafel. Venray Vooruit, bestaande uit afge vaardigden van verenigingen, zou als zodanig* ophouden te bestaan. De nieuwe vorm van Venray Vooruit zou particuliere leden tellen. De St. Lidwinabond, die eind vorig jaar werd opgericht, gaat binnenkort haar eerste algemene vergadering hou den in Hotel Gitzels. In Oirlo is onlangs ook een carna valsvereniging opgericht: ,,De Spurrie- mökken". Op zondag 20 januari hielden ze hun eerste zitting in het oude bondsgebouw. Volgende week zullen de leerlingen van de Petrus Bandenschool hun nieu we home in de Dr. Poelsstraat gaan bertrekken. Zij zijn de eersten die de houten barak in de Patersstraat gaan verlaten. Kregen de pluimveehouders in no vember nog ƒ3,per kg eieren uitbe taald. nu is de prijs gezakt tot 2,—. De gemeente stelde de inschrijving open van een 4% obligatielening, groot 200.000,Het geld wordt gebruikt voor de woningbouw. De looptijd is 30 jaar HET WAS MISTIG AUTO TEGEN TREIN Mogelijk is de zware mist oorzaak geweest dat een 31-jarige autobestuur der afkomstig uit Venray niet of te laat de in werking zijnde knipperlichten van de spoorwegovergang aan de Witte Vennen heeft gezien. Nu botste zijn auto tegen de net van het station Oos trum vertrokken personentrein Venray- Venlo. De auto werd weggeslingerd en totaal vernield. De beknelde bestuurder moest door brandweerlieden worden bevrijd en werd met zware verwondin gen naar het ziekenhuis overgebracht. De bestuurder verkeerde niet in levens gevaar. Het treinstel liep geringe schade op en het treinverkeer ondervond ongeveer een half uur vertraging. TWEE GEWONDEN Bij de politie kwam een melding bin nen dat op de Twistweg een personen auto in een sloot zou liggen. Bij het in gestelde onderzoek trof de politie inderdaad een auto aan welke bestuurd was door een 21-jarige jongedame uit Vredepeel. Door de mist had zij de controle over haar auto verloren en was tegen enkele boompjes gebotst en vervolgens in een sloot terecht geko men. Zij en een mede-inzittende, 'n 20-jarige plaatsgenote, hadden dusda nig letsel opgenomen dat ze naar het ziekenhuis moesten worden vervoerd. Op de Beekweg bemerkte een 46- jarige autobestuurster uit Oploo dat ze de afslag naar Overloon al was gepas seerd. Bij het terugzetten botste haar auto tegen een andere personenauto. De verklaringen waren tegenstrijdig, de be stuurster verklaarde stil te hebben gestaan, de bestuurder verklaarde dat zij achteruit had gereden. De rechter zal de schuldvraag straks wel vaststellen. MATERIËLE SCHADE Op de kruising Langstraat-Lange- weg verleende de 67-jarige autobestuur der, afkomstig uit Venray, geen voor rang aan een 50-jarige fietser. Bij de botsing bleef het bij materiële schade. Een 37-jarige autobestuurder uit Horst nam de bocht Weg in den Berg- Veltumse Kleffen te ruim en botste daardoor tegen een personenauto uit Wijchen. Ook hier alleen materiële schade. Onvoldoende opletten was oor zaak dat de personenauto, bestuurd door een 23-jarige Venrayer op de krui sing Leunseweg-Zuidsingel tegen een bromfiets, botste van een 17-jarige Venrayse jongedame. Ook hier alleen materiële schade. BINNEBRANDJE Een werknemer van Inalfa was bezig met een vlakslijpmachine toen hij bemerkte dat de flexibele slang van zijn machine in brand stond. Via de slang worden slijpspaanders afgevoerd. Gloeiende spaanders hebben waar schijnlijk de brand in de slang veroor zaakt. DIEFSTALLEN Een autobestuurder deed aangifte van diefstal van benzine uit zijn auto, die stond op de parkeerplaats bij het ziekenhuis. Een bromfietser uit Horst deed aangifte van vernieling aan zijn brom fiets en diefstal van onderdelen als twee handvatten (t.w. gas, rem en koppe ling). Die bromfiets stond op de Zuidsingel. Via een balkon brachten onbeken den een bezoek aan de Henseniusstraat. Kennelijk hebben zij wat ze zochten niet vonden. Er wordt niets vermist. aangifte werd gedaan van diefstal van een klopboormachine uit de kelder ruimte aan de Hoge Beek. VERNIELING In de nacht van zaterdag op zondag, omstreeks 2 uur, hoorde een bewoner van de Wilgenstraat lawaai. Hij zag enkele jongens met een fiets wegrijden. Bij zijn auto gekomen zag hij dat het buitenspiegel van zijn auto was afgebro ken. Eventuele getuigen gelieven zich te melden. Een vaag signalement is bekend. VAN WIE IS DIE HOND? Op 14 januari te omstreeks 23.00 uur reed een personenauto bestuurd door een Venraynaar over de Veltumse Kleffen toen plotseling vanuit de Moni- kesstraat een zwarte bouvier de weg overstak. De bestuurder kon die hond niet meer ontwijken. De auto liep zware schade op. De bestuurder is slechts WA verzekerd en zit nu met de schade, tenzij de eigenaar van de hond zich zal melden om de schade te regelen. Daarop hoopt die bestuurder middels dit bericht. TWEE GEWONDEN Vrijdagavond reeds de 55-jarige auto bestuurder M. uit Gennep vanaf de Overloonseweg de kruising met de Noordsingel op en verleende geen voorrang aan de personenauto bestuurd door de 28-jarige V. uit Erp. Door de ontstane botsing kwamen beide auto's op hun kant terecht. De Gennepse bestuurder raakte, evenals de bij hem zittende 46-jarige vrouw gewond en moesten naar het ziekenhuis worden overgracht. De bestuurder kon na behandeling naar huis worden ver voerd; de dame moest in het ziekenhuis worden opgenomen. Beide auto's waren klaar voor de sloop. Venrays brand weerleden moesten in aktie komen om de weg te zuiveren van uitstromende benzine. SCHOORSTEENBRAND Venrays brandweerleden moesten zondagavond nog even in aktie komen om een reeds gebluste schoorsteenbrand op de Ysselsteynseweg te controleren. De bewoner had de brand reeds geblust, maar veiligheidshalve controleerden de brandweerlieden nog even of alles in orde was en veegden tevens maar de schoorsteen. VERNIELINGEN Aangifte werd gedaan van het lek» steken van 2 autobanden van een aan de Tedderstraat geparkeerde personen auto. Aangifte werd gedaan van het vernielen van 2 autospiegels van een aan de Burggraaf geparkeerde personen auto. Ook had men een band laten leeglopen. MISHANDELING Een 14-jarige knaap deed aangifte, dat hij in de Schoolstraat mishandeld was geworden door een 15-tal leeftijd genoten. Hij zou geslagen en gestompt zijn en pijnlijk aan zijn hoofd getrof fen. De recherche heeft die zaak in onderzoek. KEUKENBRAND Door tijdige ontdekking van een begin van brand, in een keuken van een woning in de Handelstraat, kon deze in de kiem worden gesmoord. Waarschijnlijk heeft een TL-lamp, in de buurt van een afzuigfilter kortslui ting veroorzaakt. Er was een behoorlij ke rookontwikkeling maar de schade bleef beperkt. De brandweer was in recordtijd aanwezig. De bewoners waren tijdens.de brand afwezig. HOOFDAGENT KREEG SPORTONGEVAL Tijdens dienstsport van de Venrayse politie in de Wetteling kwam hoofd agent Peter Janssen zo ongelukkig te vallen dat hij een gecompliceerde been breuk opliep. Per ambulance werd hij naar het ziekenhuisvervoerd. Hij zal voorlopig buiten dienst blijven. DIEFSTALLEN Donderdagavond, omstreeks tien over negen, werd door twee jongens van ongeveer 20 jaar, waarvan er een gekleed was in blauwe jack met witte strepen, van een fiets een doos met levensmiddelen weggenomen, welke door de eigenaar T. uit Venray gekocht waren bij de HEMA. In de nacht van vrijdag op zater dag tussen 4 en 5 uur werd uit een op de Hofstraat staande taxi, bestuurd door B. uit Venray een handtasje ontvreemd waarin o.m. zat zijn rijbewijs, paspoort en taxi-bescheiden. Er worden getuigen gevraagd van de diefstal van een oranjekleurige jon gensfiets van het merk Rivel. De jongen is ernstig gedupeerd. Mogelijk kan de dader van de diefstal de fiets terug be zorgen St. Elisabeth Ziekenhuis Venray. Te beluisteren via kanaal 4. DINSDAG van 10.15 tot 11.00 uur: het programma „Fijne luistermu- ziek". EERSTE WOENSDAG VAN DE MAAND van 10.15 tot 11.15 uur: „Onder ons", een programma over mensen en dingen die de aandacht verdienen. Dit keer met als gast PIERRE KNOOPS. 11.15 uur: „Nieuws en informatie", daarna het verzoekplatenprogramma, DONDERDAG van 14.00 tot 14.45 uur: speciaal programma voor de jeugdige luisteraar. St. Anna, Psychiatrisch Centrum Ven ray. MAANDAG van 15.00 tot 16.30 uur: programma „Non-stop lichte en veel gevraagde muziek". WOENSDAG van 10.00 tot 10.45 uur: het programma „Fijne luister- muziek". VRIJDAG van 10.00 tot 11.30 uur: het programma „Nieuws en aktuali- teiten" waarin het verzoekplatenpro gramma. EERSTE DINSDAG VAN DE MAAND van 14.00 tot 15.00 uur: „Onder ons" een programma over mensen en dingen die de aandacht Dit^keer met als gast PIERRE KNOOPS. De Kruuze, Geriatrisch Centrum Ven ray. MAANDAG van 14.00 tot 15.00 uur: het programma „Houwen Zo", een muziekprogramma verzorgd door Nol Houwen. VRIJDAG van 15.00 tot 16.00 uur: het programma „Niews en informa tie" en het verzoekplatenprogramma. Wilt U aan familie, vrienden of be kenden in een van de bovenstaande in stellingen een muzikale groet brengen? Wij zijn U graag van dienst. Stuur Uw aanvrage tijdig naar de Venrayse Omroep Stichting, Postbus 320,5800 AH Venray. VENRAYSE OMROEP STICHTING AANVRAAGFORMULIER VOOR VERZOEKPLATEN De plaat is bestemd voor: Dhr. Mevr. Mej. Instelling: Afdeling, kamer: de plaat wordt aangeboden door: Dhr. Mevr. Mej. Woonplaats: opgnbare bibliotheeK LQ VBfiray OPENBARE BIBLIOTHEEK afd. voor volwassenen, Julianasingel 33, afd. voor de jeugd. Schoolstraat 32, VENRAY Tel. nr. 81970 Keuze uit de nieuwe aanwinsten voor de jeugdafdeling: 070. Leesboek 4. Bundel met ver haalfragmenten, gedichten en tijd schriftartikelen rond een aantal serieuze en minder serieuze thema's en genres. 223.9. Dieren uit de bijbel. Afbeeldingen van dieren die in de bijbel worden genoemd. 340.9. Kanning, W. Ontdek economie. Informatie over de inhoud en praktische uitwerking van het vak economie voor de onderbouw van het voortgezet onderwijs. 577.2. Cox, R. Kidman, B. Cork en R. Thomson. Mijn eerste natuur- boek. Met veel illustraties wordt informatie gegeven over vogels, bomen, planten en vlinders. Met opdrachten om zelf de natuur beter te leren kennen. 619.12. Groot voetbalboek 1981. Fotoboek. 625.1. Green, Elise. Handwerken voor beginners. Beschrijving van ver schillende technieken met veel werk tekeningen. 786. Ament, J. Muziekinstrumen ten maken. 868.6. Bos, Burny. Wie praat er met de poes? Korte verhaaltjes en versjes uit het radioprogramma „La- waaipapegaai" 915.9. Kom, I. Er was eenseen vrouw; 34 sprookjes over bewonderens waardige vrouwen. Verhalen uit Europa en Azië. Az.m-paki-992. Scarsbrook, Ailsa, en Alan Scarsbrook. Pakistan. De 14- jarige Assim die in een dorp in Noord-Pakistaan woont, vertelt hoe de mensen daar wonen en werken. Inwoners Gemeente Venray: De kapelletjes en de kruisen, Op het veld en bij de huizen, Zijn sommigen in slechte staat Wat in het Venrayse land misstaat. De Werkgroep heeft een beroep gedaan Op allen, die hier achterstaan. Om kruisen en kapellen te behouden En waar nodig is, op te bouwen. Zou het niet zijn 'n goed idee Jongeren helpen graag een handje mee. Anderen willen zeker niet achterblijven Met hun steun; ik wil niet overdrijven Bankrekening 15.39.42.878 bij de Rabobak Venray is er voor open, Nu maar stilletjes hopen! An Marcellis, Merselo

Peel en Maas | 1982 | | pagina 7