VERENlOINGSNIEirWS >NJ SPRINGPLANK EN WIJK ZUID JlIM MERSELO cav2lTmc St. Christoffel O.J.C. DE BARAK iTERPENIEUWS HVK Venray IN I.V.N. Venrays Mannenkoor [ongerènkoor AAA//WK3 Ruilbeurs PEEL EN MAAS jeugdnatuurwacht „TUSSEN MAAS EN PEEL" PEEL EN MAAS DERTIG JAAR Schutterij 't Zandakker Gilde SI Jan WIJKRAAD NOORD-WEST A.s. donderdag 28 jan. om 19.30 uur repetitie baspartijen en om 20.00 uur iele koor. Donderdag 4 febr. om 19.30 uur epetitie voor de tenorpartijen en om O.OO uur gehele koor. Op 13 maart gaan we deelnemen aan e Gerits Korenavond in Margraten. Jle 5 koren die onder leiding staan van hr. Gerits zullen op deze avond een antal nummers ten gehore brengen in programma dat duurt van 20.00 tot t 22.00 uur. Hierna is er gezellig amenzijn en kunnen de dansliefheb- iers hun hartje nog eens ophalen. Ook de Toetzengers zullen acte de iresence geven. Alle dames van onze tden worden uitgenodigd mee te gaan laar Margraten. Op langere termijn staan nog op 't irogramma: le Pinksterdag opluistering Frilh- choppen tijdens de grote muziekfees- en te Merselo. In oktober deelname imburgse Zangersdagen en in novem- er opluistering Gouden Humor, dit jaar gehouden in Venray. Ook staat nog op 't programma een ïptreden in 't Grugarpark in Essen Did.), maar dit is nog niet zeker. Afmelden bij R. van Mil. Ravelstraat 28, tel. 86917 of de Burggraaf tel. 81244. Donderdag 28 januari: 19.30 géén repetitie, wel ledenverga dering. Belangrijk, u wordt allen ver wacht. Donderdag 4 februari: Serenade b.g.b. opening tentoonstel ling Provinciale Staten in gemeente huis. Bijeenkomst om 19.00 uur in de Burggraaf. Wit hemd en zwarte vlin derdas. AGENDA: 20 maart 1982: Gemeentelijk muziek- Itoernooi in schouwburg. Organisatie 1 Euterpe. 17/18 april 1982: Federatief solisten- concours, organisatie Leunen. 11,12,13 juni 1982: Concertreis naar Dippertz (West-Duitsland). LEERLINGENOPLEIDING: Donderdag 28 januari: 18.30 repetitie jeugdorkest. Donderdag 4 februari: idem. Individuele repetities in overleg met uw leraar. DRUMBAND: Donderdag 28 januari: ledenvergadering -19.30 uur. Zondag 31 januari: 10.30 repetitie i bardienst hr. van ~T Kessel. Donderdag 4 februari: Serenade - zie harmonieorkest. Afmelden harmonieorkest bij de secretaris, tel. 80225; jeugdleden bij de hr. Raedts, tel. 82803, en drumband- leden bij de hr. van Els, tel. 86824. Telefoon clublokaal: 82515. 2C Agenda: Donderdag 28 januari: om 20.30 ouderavond in De Galmhut Vrijdag 29 januari: om 18.30 voor de alten en sopranen om 19.15 voor de tenoren en de •bassen Zaterdag 30 januari: om 16.45 vertrek naar Loon Op Zand (in uniform) Maandag 1 februari: om 18.30 alleen voor de alten Dinsdag 2 februari: om 18.30 alleen voor de sopranen Woensdag 3 februari: om 18.30 alleen voor de aspiranten met aansluitend om 19.15 spelavond A voor alle jongens. H Afmeldingen: secretariaat Langstraat 104, tel. 81690. M: Algemeen: A Aanstaande zaterdag zingen we in de serviceflat „Molen wijck" in Loon Op Zand de avondmis met aansluitend een I klein concert. Vertrek vanaf het Kenne- dyplein. Uiteraard in uniform. Iedereen graag op tijd aanwezig. Aankomst bij I de Galmhut om ongeveer 21.30 uur. DAMESKOOR Woensdag 3 febr. om 20.00 uur repetitie voor het hele koor in zaal Sij- bers aan de Merseloseweg. Na de repetitie voorbereiding voor onze deelname aan de Carnaval, voor degenen die zich daarvoor hebben opge geven. Als U verhinderd bent, graag uw af melding aan Mevr. v. d. Bekerom, tel. 8333 2, of aan Mevr. v. d. Waerden, tel. 83659. VENRAYS GEMENGDE ZANGVERENIGING ARS MUSICA Dinsdag 2 februari, 19.30 repetitie voor de bassen, om 20.00 uur voor het hele koor in de Essel, Ursulastraat. Dinsdag 9 februari: 19.30 uur repe titie voor de sopranen. Indien U verhinderd bent, dan gelieve U zich af te melden bij: Dhr. J. Steijlen, Kolkweg 3, tel. 81221 of Mw. W. Manders-Weijers, Oranjestraat 7, tel. 81659. Zondagmorgen 31 januari: Geen repetitie. Maandagavond 1 februari: 19.00 Sopranen 19.45 Alten Zondagmorgen 7 februari: Gezamenlijke repetitie om 11.00 uur. JONGERENORKEST „BOJEMA" Vrijdagavond 29 januari: Geen repetitie. Vrijdagavond 5 februari: 18.45 Gezamenlijke repetitie. Daarna bestuursvergadering met ouderadviescommissie in het muziek- lokaal. „SALTARELLO" Zaterdagmiddag 30 januari: Geen repetitie. Zaterdagmiddag 6 februari: Gezamenlijke repetitie. „AGÊVOLÊ" Repetitie volgens afspraak. (^liriiho ■VENRAY A.s. zaterdag 30 januari is er een jon gerenviering. De koor- en orkestleden worden om 18.00 uur verwacht in het parochiezaaltje aan de Whistlerstraat. Ale je niet kunt komen, meld je dan op tijd af bij een van de bestuursleden. We hopen dat iedereen aanwezig kan zijn. De lezers worden zaterdagmorgen om 10 uur verwacht, om te oefenen. huisvrouwenkontakt' brukske Op dinsdagmorgen 2 februari gaan we in het wijkcentrum praten over homofilie. We hebben als inleiding een video band en er komen twee mensen yan het c.o.c. De kosten voor mensen zonder seizoenkaart zijn 3,—. We beginnen om kwart over 9 en er is een crèche. Verder zijn er nog enkele plaatsen voor de Kramcursus, onze doe-het-zelf- cursus voor vrouwen. Belangstellenden kunnen zich opgeven bij Hannie van Goor, tel. 86919 of Lenie Gosling, tel. 81059. Ook zijn we van plan onder deskun dige leiding te beginnen met een cursus yoga. De datum en tijd zullen in overleg met de groep worden vastgesteld. Ook hiervoor kunt u zich opgeven bij Lenie Gosling, tel. 81059. KON TA KT MIDDAG DINSDAGS VAN 2-5 UUR INHET WIJKCENTRUM Beste mensen, Wij hebben nog enkele WAO-volks- tuintjes ter beschikking. Hebt u interes se, bel dan 87498 voor inlichtingen. Je kunt ook onze bijeenkomst bezoeken iedere dinsdagmiddag van 2-5 uur. Het verplicht u tot niets, maar kom eens langs in de KIOSK BRUKSKE. Vóór WAO-ers dóór WAO-ers van Venray. „Drempelvrees?" Telefoontje en wij komen je ophalen of met je praten! Je kunt ook eerst met mij. Herman Nooyen, thuis komen praten, kom maar langs in de Burg. v. d. Loostraat 19. Nou tot ziens dan, Herman. Komende zondag, 7 februari, is er in hotel De Burggraaf weer een ruilbeurs van 10.00 - 13.00 uur. Er kan geruild worden in postzegels, munten, sigaren bandjes, stickers, etc. De toegang is gratis. EEN KRANT OM TE LEZEN ECHTE NEDERLANDSE FIETSERSBOND werkgroep Venray Namens de ENFB is er onlangs een brief gegaan naar de Nederlandse Spoorwegen met het verzoek om een uitbreiding van de fiétsenstalling op het station. Het toenemd reizigersvervoer doet zich ook in Venray gelden en het aantal stallingsplaatsen is echt te weinig. .Bovendien nemen beschadigin gen t.g.v. de te kleine ruimte toe. Tevens hebben we in de brief onze voor keur kenbaar gemaakt voor een ver dubbeling en elelctrifikatie van de spoorlijn Nijmegen-Roermond, omdat we de kombinatie fiets en trein een zeer bruikbare vervoersmogelijkheid vinden. Verder gaan deze keer onze kompli- menten naar de Hema in Venray. Dit bedrijf heeft positief gereageerd op een verzoek van onze kant om betere stal lingsmogelijkheden voor fietsers op de parkeerplaats aan de Schoolstraat. De Hema heeft ons toegezegd spoedig iets te gaan verbeteren voor de winkelende fietsers. Hulde! De Torro, waar het ook een warboel van fietsen is voor de deur omdat er te weinig stallingsruimte is, moet eerst nog intern overleggen voordat er een beslissing kan worden genomen. We hopen dat zij uiteindelijk verstandig zullen zijn, want het is alleen maar in hun eigen voordeel. Voor inlichtingen en aanmelding: Echte Nederlandse Fietsersbond afd. Venray, Mambostraat 148, tel. 87494. DISCO-KANT Hé hé, 't begint te lopen. Na een swingende roller skate-disco, hebben we aanstaande vrijdag weer iets bijzonders te bieden. En wel het volgende: Drive-in Art en Show gaat zijn pre mière beleven, voor de eerste keer zal Venrays nieuwste drive-in een optreden verzorgen. Ook al is hun eerste optreden voor de Art en Show, de jongens die er achter staan zijn heus geen groentjes. Zij hebben allen uitge breide ervaringen met het deejee-werk. En alsof deze première al niet genoeg zou zijn, hebben we nog iets bijzonders op deze vrijdagavond, n.l. live gitarist Juul Peeters. Deze uit Nijmegen afkomstige artiest speelt solo-gitaar en wordt begeleid met speciaal geïmpor teerd uit de USA geluidsbanden. Deze jongen brengt muziek la Level 42. Vrijdagavond wordt dan ook een boeiend en heel swingend avondje. Zoals gebruikelijk beginnen we om 20.00 uur. Entree 2, Zaterdag vaste disko-avond, met voor de vroege bezoekers, een bijzonde re verwelkoming. BAALMIDDAGEN Zoals we reeds eerder berichtten, zijn we enkele weken geleden met het orga niseren van Baaimiddagen gestart voor mensen met veel verveeltijd. Elke woensdag- en donderdagmiddag kun je terecht, van 1 tot 5 uur, in de Hoenderstraat no. 10 (pand Free Wheelin). Je kunt dan o.a. kijken naar video-films, je kunt er kletsen, kaarten, enzovoorts. Elke woensdagmiddag wordt er ook gezeefdrukt. Er zijn enkele mensen, elke woensdagmiddag mee bezig. Op woensdag 3 februari starten we hiervoor een korte cursus. In 4 weken kun je leren, wat zeefdrukken, nou precies is, hoe het moet en wat je er allemaal aan hebt. Kosten per middag 1, Heb je niks te doen en wil je leren affiches maken en te drukken, neem dan eens kontakt op met Jan Verheijen tel. 83293 of 88801. Of je komt natuurlijk gewoon naar de baaimiddag van a.s. woensdag. FREE WHEELIN'S ACHTERKANT 29/30 januari a.s. openingsweekend Free Wheelin's Achterkant. Vrijdagavond: Koffie met vlaai. Zaterdagavond: Optreden van de groep T.T.L. T.T.L. is een hedendaagse groep be staande uit: 2 mannelijke Engelse en 2 Nederlandse vrouwen en een Ameri kaanse computer. De muziek Iaat zich omschrijven als „electra-beat", en is uiterst dansbaar. T.T.L. zal optreden in de volgende be zetting: Paul Hopper: composer, com- puter-synthesyer vocals; Howard Os- berne: drums syndrums; Greet Kham: synthesyser vocals; Linda Schift: electric piano vocals. Aanvang 22.00 uur, entree ƒ2,50. Hoi, Het afgelopen weekend was er een ge slaagd mossenweekend. Er waren echter maar 3 mensen van onze afdeling, meer van Grubbenvorst en nog meer van de Sjokgroep. (Bij elkaar 27). Er werd erg veel aan mossen gedaan en er,werden dan ook veel soorten ge vonden. O.a. 22 soorten Cladonia's (Bekertjesmos) en enkele zeldzame soorten. Zaterdag is er om 8 uur een excursie o.l.v. Roy naar de Hamert. Vertrek punt zoals altijd het Schouwburgplein. Er wordt vooral naar vogels gekeken. Zondag is er nog een excursie o.l.v. Ton naar de Hamert. Vertrek 8 uur vanaf het Schouwburgplein. De aan dacht is al weer vooral de vogels. De Flevo-excursie: Wie heeft er zin om Óp zaterdag 6 fe bruari mee te gaan naar de Flevopolders om daar naar vreselijk rare en mooie vogels te kijken. We gaan er 's morgens vroeg naar toe en fietsen vanuit Harder wijk met gehuurde fietsen de Knardijk op. De kostprijs is spotgoedkoop, n.l. een enkel tientje. Hiervoor worden de gehuurde fietsen en treinreis betaald. Dus grijp deze kans en ga mee naar de Flevopolder. Meld je echter wel zo spoedig mogelijk bij mij aan i.v.m. het kopen, van een groepskaart voor de trein. Tot op excursie. Informatie: tel. 04780-82413. Houdoe, Stefan. De redaktie van „De Natuurvriend" is volop bezig aan de uitvoering van het lentenummer. Hierin zullen o.m. de komende voorjaarswandelingen worden omschre ven. Eveneens zullen de werktekeningen opgenomen zijn van het door jezelf te vervaardigen werkstukje. Over enkele weken zullen de pakket jes, voorgezaagde plankjes, op de scholen worden bezorgd. Wanneer je de hyacint goed hebt verzorgd, zullen de bloenstengels zich hebben aangekondigd. Wanneer je de bloei „op z'n mooist"vindt, kun je de plant ter beoordeling mee naar school nemen. Je leerkracht zal de nodige stempels in de Groene Boekje plaatsen. A.s. maandag 1 februari wordt les II gegeven van de Groenkursus. De kursisten worden om 20.00 uur in café Lensen te Geijsteren verwacht, waarbij het vervolg over „Bouw en funktie van de plant" zal worden behandeld door Bernadette Rutten en Sra Bruysten. A.s. vrijdag organiseren Gerard en Wiel een oriëntatietocht. Zorg wel dat je op tijd bent. Doe regenkleding aan. Na afloop staat er chocomel voor jullie klaar. Zaterdagavond gewone clubavond. Zondagmiddag is er weer disco en wel van 14.00 tot 17.00 uur. Groetjes, leiding. EEN ABONNEMENT WAARD A.s. zaterdag 30 januari speelt in O.J.C. De Brak de uit Londen afkomstige band „A Bigger Splash". In Londen hebben ze op het moment 'n zeer goede naam opgedaan in de zalen als The Venue, The Marquee. Dingwalls, The Rock Garden etc. Dit mede dank zij de Police producer Vigel Gray, die wel brood in de band zag. De band ging naar de Abbey Road Studio's en wacht nu op de eerste l.p. Waarschijnlijk in februari. Bezetting: Ray Edwards, bas gitaar/ zang: Paul Bauerstock - girtaar/Zang; James Honeywood - drums/zang So watch outen laat die niet voor je neus voorbij gaan. Aanvang 22.00 uur, entree ƒ7. Vrijdag 29 januari: Vanavond gaan we met z'n allen naar JOL in Lottum om carnaval te vieren. We vertrekken om 7 uur; zorg dus datje op tijd bent en trek je mooiste pakje aan. We vertrekken weer in Lottum om 10 uur. Zaterdag 30 januari: Vanaf 8 uur zijn we geopend voor iedereen van 15 jaar en ouder. Je kunt je dan ook inschrijven voor ons tafelvoetbaltoernooi volgend weekend. Zondag 31 januari: Van 8 tot 12 uur zijn we geopend voor iedereen van 15 jaar en ouder. Werkgroep Homosexualiteit Venray Op vrijdag 29 januari a.s. is er weer een soosavond. Deze soosavond, welke elke laatste vrijdag van de maand gehouden wordt, is voor iedereen toe gankelijk* die zin heeft in een babbeltje, een drankje, of als je zo maar eens kennis met ons wil maken. Wij zijn open vanaf 20.00 uur in onze ruimte St. Antoniusstraat 3a (achter ingang). Wil je algemene informatie over het COC, bel dan: vrouwen: 04780 - 80107 mannen: 04780-88809. Op 2 februari is er de maandelijkse kollektiefvergadering voor iedereen die aktief is (wil zijn) binnen het COC. Je bent van harte welkom op beide avonden. We hebben de jaarvergadering gehad en zijn nu vol goede moed bezig om ook 1982 met vele evenementen en akti- viteiten te beginnen. Het bestuur is uitgebreid tot 7 leden om samen met onze leden van 1982 een succesvol jaar te maken. A.s. zondag 31 januari is er in „den Hoender", Ursulastraat weer zo'n ge zellige Q.S.L. meeting van 11.00 -17.00 uur, de plaats waar vele 27 mc-ers elkaar zullen ontmoeten; waar men Q.S.L. kaarten kan ruilen met diverse swapclubs. Uit Venray is de swapclub „de Beejekurf" aanwezig. Tijdens deze meeting is er ook gelegenheid om T-shirts te laten bedrukken met je eigen naam. Tevens kon men zich opgeven als lid van de Venrayse 27 mc club Fo Hunter. Komt allen en leer andere stationnetjes kennen. Ook dit jaar doen wij weer mee aan de Venrayse carnavalsoptocht. Diege nen die meewerken gelieven even kontakt op te nemen met het bestuur, waar en wanneer er aan gewerkt wordt (geheim). Op zaterdagavond 13 februari hou den wij onze carnavalsavond in den Hoender. Wie wordt de eerste Prins van de Fox Hunter? Ook hebben wij inmiddels onze eerste kontaktavond gehad. De volgende is op maandagavond 8 februari om 8 uur in de,,Taverne" op het Brukske. Iedereen is hier van harte welkom. Hoppa, hoppa. Het bestuur: Zeeridder Lady Donderslag Taranta Tante Corrie Mama Jacob Whisky Romeo JONGEREN ORGANISATIE VRIJHFID R DEMOKR ATIE Belangstellenden gezocht! De J.O.V.D. is een snel groeiende, onafhankelijke politieke jongerenorga nisatie die zich bezig houdt met politieke vorming in de ruimste zin van het woord. Dit houdt in: verkrijgen van politieke kennis, leren discussiëren, je eigen mening vormen door middel van contacten met politici van allerlei richtingen. De J.O.V.D. is 'n organisatie voor en door liberaal-denkende jongeren van 14 tot en met 30 jaar. Zij gaat uit van de gelijkwaardigheid van alle mensen en van hun recht in zo groot mogelijke vrijheid hun leven in te richten. De J.O.V.D. is een onafhankelijke organisatie. Zij heeft zonder enige partijpolitieke bindingen tot haar doel haar leden informatie te verschaf fen over politieke problemen in de maatschappij. Zij wil de belangstelling onder de jongeren voor politiek en voor het liberalisme stimuleren. Dit kan bereikt worden door landelijke con gressen, themadagen en kadercursussen te organiseren. De organisatie is sterk gedecentraliseerd: de plaatselijke afde lingen organiseren o.a. commissies die politieke onderwerpen uitgebreider be spreken, ledenvergaderingen, discussies met een gastspreker, forumavonden, excursies. Op bijeenkomsten van de J.O.V.D. komen vertegenwoordigers van alle politieke partijen. Die nodigt de J.O.V.D. uit omdat informatie over politieke opvattingen van partijen het best gegeven kan worden door vertegen woordigers van de verschillende par tijen zelf. De J.O.V.D. stuurt tienmaal per jaar haar landelijke opinie- en informa tieblad de Driemaster op aan haar leden. De contribitie bedraagt 25 tot 30 gulden per jaar. De J.O.V.D. heeft momenteel 76 afdelingen, verspreid over het gehele land. Limburg is qua aantal sterk achter gebleven; alleen Maastricht en Venlo kennen een afdeling. Ondergetekenden proberen met dit artikel de belangstel ling voor een afdeling Venray e.o. te pqilen. Wie meer wil weten over de J.O.V.D. of graag actief lid wil worden binnen de eigen Venrayse afdeling, kan in het weekend, bellen naar Ruud Poels (80735) of naar Mike van Roosmalen (83296). Beiden zijn door de week bereikbaar onder 013-682415. Volleybal Zondag j.l. werd er door de C.A.V. mee gedaan aan het Bullshit-toernooi. Er werd goed gespeeld en uiteindelijk behaalde het team een 8e plaats. Hobby-middag Op zaterdagmiddag is er nog steeds hobby-middag. We hebben allerlei nieuwe plannen om deze te kunnen realiseren. Het zou prettig zijn als zoveel mogelijk leden hieraan meehel pen. Het is in het gebouw aan de St. Antoniusstraat 3a. We beginnen om 13.00 uur en om 17.00 uur stoppen we er mee. Kom eens kijken. Adres sekretariaat: Harpstraat 6, tel. 88546. Bye, bye en zwaai, zwaai Zaterdag 23 januari is de eerder afgelaste wedstrijd tussen de dames- ploegen van Helden en Venray ge speeld. Dit was de eerste keer dat onze damesploeg aan een wedstrijd deelnam. Het ontbrak daardoor wat aan wed strijdroutine. Men wist echter nog een aardig resultaat te behalen. Helden won met 115,85 tegen Venray met 110'25 punten. Els eindigde op de totaallijst op de 2e plaats met een verschil van 0.65 pnt. op nr. 1 Uitslag op de verschillende onder delen was: (resp. brug, vloer, sprong): Venray 35.10 38,05 37,10 Helden 37,10 39,35 39,40 De tegenontmoeting is vastgesteld op vrijdag 26 februari om 19.30 uur, zaal Langeweg. boekhandel van den munchhoj is ook dinsdags de gehele dag geopend BRIDGECLUB VENRAY Donderdag 21 januari had de interne herdenking plaats van het 30-jarig bestaan van de B.C. Venray. Deze luis terrijke viering geschiedde in clubhuis „Veerhuis" in de Henseniusstraat. Bij de opening van de festiviteit hield de voorzitter, de heer A. Bollen een feestrede, waarin hij het ontstaan en het wel en wee van de club memoreerde. Als voornaamste punten kwamen hier naar voren: De oprichting met als voorzitter de heer Vullinghs, bij de oudere Venrayers bekend als „onze tandarts". De eerste tijd was het clubhuis gevestigd in De Zwaan aan de Markt. Daarna werd het lunchroom Verheugen in de Grote straat, waar, met een korte tussenperio de gebridged werd tot 1974. Daarna is er ruim een jaar gespeeld in de Peper molen. Toen hier de ruimte te klein bleek te worden is contact opgenomen met dhr. Veerhuis. Ondertussen was er een nieuwe club ontstaan met de naam: „Onder Ons". Hun clubhuis was gevestigd in Hotel De Keizer. In de jaren '65-'69 ontstond er een malaise bij beide clubs. Het sterk teruglopen van beider ledental werd een reden om tot fusie van beide clubs te komen. Deze fusie kwam in november 1969 tot stand. De naam bleef: B.C. Venray en voorzitter werd de heer J. Spee. Het 25-jarig bestaan werd op feeste lijke wijze gevierd in 1976 met een OPEN DRIVE in den Kerkdijk van St. Servatius. Het was een geweldig succes. In 1978 werd vanuit de B.C. Venray gestart met opleidingscursussen voor toekomstige bridgers. Hieruit is de zus tervereniging B.C. Doublet geboren. Deze vereniging zond een felicitatie, vergezeld van een fraai bloemstuk. Als leden van de N.B.B. (Nederland se Bridgebond) hebben de leden meege daan (en doen nog steeds mee) aan Drives als: Ruitenboer en Interpolis en aan districtwedstrijden in de Paren-; 4- tallen- en damescompetities. Bovendien worden gelegenheidsdri ves in de omgeving druk bezocht. Dat de clubcompetities een hoogte punt vormen is vanzelfsprekend. Na dit memorandum werd overge gaan tot krachtig meten van eikaars prestatievermogen in 6 x 4 spellen. De behaalde matchpunten bepaalden de stand van de leden voor een keuze uit de mooie prijzenschat. Voor iedereen was een fraaie prijs aanwezig. Onder tussen waren er gratis drankjes en kon men voor een lekker hapje naar het „kaashoekje" gaan. Na de wedstrijd, terwijl de reken meesters in recordtempo wonderen ver richtten, was er voor iedereen een overheerlijke hors d'oeuvre. Eer en dank aan de verzorgers hiervan. Ongeveer 12.30 uur verliet de een na de ander de feestzaal. Zij allen gingen voldaan naar huis met hun gewonnen prijzen en met het gevoel een zeer geslaagde feestviering achter de rug te hebben. Nu op" naar het 35-jarig bestaan. Dinsdag 2 februari a.s. is er een ledenvergadering in het gildehuis, welke begint om 20.00 uur. Agenda: Opening. Notulen van de jaarvergadering. Ingekomen stukken. Mededelingen. Verslag jaarvergadering Kring van Gilden Land van Cuyk. Verslag 2 mei a.s. Bekendmaking bestuursfunkties. Kontributie. Rondvraag. Sluiting. WINTERCOMPETITIE We zijn 25 januari weer gestart met de wintercompetitie. Hier volgen de verdere data nog eens: 1,8. 15 febr.; 1, 8, 15, 22 maart en maandag 29 maart sluiting wintercompetitie met prijsuit reiking. We wensen jullie nog veel succes. De Schietcommissie. A.s, zondagavond 31 januari is er weer onze maandelijkse kienavond, aanvang 19.30 uur, met vele leuke prij zen, levensmiddelen of geld t.b.v. Wijkraad N.W. Wij hopen U allen op deze avond te begroeten in het wijkgebouw. Wijkraad N.W,

Peel en Maas | 1982 | | pagina 11