Zaterdag 9 januari a.s. feestelijke opening van het nieuwe kantoor van Spaarbank Limburg inVenray m spaarbank limburg tpot steeds attent voor elke kliënt ledereen is welkom en er gaat heel wat gebeuren Over een paar dagen is het dan zover: het nieuwe kantoor van Spaarbank Limburg aan de Poststraat no. 9 in Venray wordt officieel geopend. Dat gebeurt zaterdagmiddag 9 januari a.s. om ongeveer 4 uur door Venray's burgemeester Mr. H. J. M. Defesche. Na de officiële opening houdt Spaarbank Limburg "Open-Huis" aan de Poststraat 9 waar elke inwoner uit Venray en wijde omgeving van harte welkom is. Maar er is nog meer Er is een wedstrijd voor de jeugd, die zelfgemaakte spaarpotten kunnen inzenden (ideeën kunnen ze op doen in het nieuwe kantoor, waar een selektie van 150 stuks uit het bezit van het "Nationale Spaarpotten- museum" is geëxposeerd). En natuurlijk worden ook de volwassenen niet vergeten! Voor hen is er een wedstrijd in onder andere het herkennen van foto's onder het motto "Kent u uw eigen stad?" Het wedstrijdformulier hiervoor is in middels huis-aan-huis bezorgd. Voor de winnaars in alle categorieën zijn er interes sante prijzen. Ze krijgen persoonlijk bericht over de uitslag; tevens verschijnt hiervan een publikatie in de pers. "Open-Huis" Het "Open-Huis" in het nieuwe kantoor duurt van 4-6 uur s middags. Tijdens het "Open-Huis" kan de bezoeker kennis maken met de kantoorbezetting, op zijn.gemak in het nieuwe kantoor rondkijken, er bij een hapje en een drankje met al wie hij er verder ontmoet, een praatje maken. Iedere bezoeker wacht een kleine attentie: een in elk gezin heel bruikbaar presentje. En stellig zal hij niet verzuimen een kijkje te nemen in de hal waar de tentoonstelling van spaarpotten is ingericht. Spaarpotten-tentoonstelling. Ter gelegenheid van de opening van het nieuwe kantoor is binnen nabij de ingang een selektie van 150 bijzondere spaarpotten uit de verzameling van het Nationale Spaarpottenmuseum uit Amsterdam onder gebracht. Dit museum - uniek in de wereld! - omvat spaarpotten uit alle windstreken: het bekende spaar varken in ontelbare variaties; 500 jaar oude exemplaren uit Indonesië, produkten van kunstzinnige edelsmeden en het werk van fantasierijke potten bakkers. Ook zijn er spaarpotten met een beweegbare figuur en speelmechanieken, ja de vindingrijkheid van de mens kent ook hier geen grenzen. Tot twee maanden na de opening is een selektie van deze unieke verzameling te bewonderen tijdens de uren dat de bank open is. Spaarpotten-wedstrijd. Jongeren opgelet! Er komt ook wat speciaals voor jullie. De aanwezigheid van deze spaarpotten is aanleiding geworden tot het organiseren van een spaarpotten- wedstrijd voor alle jongeren. Onder het motto "Maak zelf een spaarpot" kunnen zij aan de slag om een zo fraai of grappig mogelijke spaar pot te gaan maken. Die mag van alle materiaal zijn: hout, karton, plastic, klei, noem maar op. Vorm en grootte doen er niet toe. Ook in kleuren ben je vrij. Je mag je eigen fantasie laten werken en alleen zo'n spaarpot in elkaar zetten of samen met schoolvrienden, met leden van je hobby-club of met wie maar ook, proberen het beste ervan te maken. Het resultaat van je inspanning kun je inleveren bij het kantoor van de bank en wel uiterlijk tot vrijdag 29 januari a.s. Er zijn voor de winnaars prijzen beschikbaar, naar eigen keuze ter waarde van 2 x 1e prijs: f. 500,- 2e prijs: f. 300,- 3e prijs: f. 150,- 4e t/m 10e prijs: f. 50,- Je ziet dus: alles echt de moeite waard om je beste beentje voor te zetten Heb je samen met anderen gewerkt, dan wordt de prijs in geld uitgekeerd om de verdeling ervan mogelijk te maken.(Ingeleverde spaarpotten blijven eigendom van Spaarbank Limburg). he* sa<ne^oh*®n Foto-wedstrijd voor ouderen: "Kent u uw eigen stad?" Hierover kunnen wij op deze plaats kort zijn. 7^-4- Alle inwoners van Venray en de 10 kerkdorpen die onder het gemeenteterritoir vallen, hebben hiervoor namelijk thuis het wedstrijdformulier gekregen met daarop tevens vermeld alle bijzonderheden ook de prijzen. Om uw geheugen nog even op te frissen U kunt als hoofdprijs winnen een spaarbank boekje met daarop f. 500,-; een tweede met f. 250,- en een derde met f. 150,- en een 4e t/m 9e prijs met elk f. 100,-. U kunt uw oplossing inleveren op de dag van de opening (dus op zaterdag 9 januari 1982) van het nieuwe kantoor of tot uiterlijk één week na de opening. Ligging kantoor Het nieuwe kantoor pal in het centrum van Venray, is ook per auto gemakkelijk bereikbaar, want parkeer gelegenheid vindt u er vlakbij, zoals blijkt uit de platte grond die hier is afgedrukt Openingstijden van het kantoor U kunt er terecht voor alle bankzaken en wel dagelijks van 9.00 tot 16.00 uur; op de wekelijkse koopavond (vrijdagavond) is het kantoor van 17.00 tot 19.00 uur geopend. Onze kantoren. Hier vindt U ze: Maastricht Hoofdkantoor Markt 17-18 Venlo Districtskantoor Prinsenhofstraat 3 Maastricht Bijkantoren Aureliushof 150 St Annalaan 14 Ermerikstraat 4 Frankenstraat 140b Gewantmakersdreef 100 Glacisweg 59 Kast. Schaloenstraat 66 Malbergplein 15a Meerssenerweg 39 Old Hickoryplein 5-6 Rondostraat 39 Scharnerweg 11 Spoorweglaan 13 Termileslaan 171 Terra Cottaplein 19 Tongerseweg 116 Vroom en Dreesmann Wijcker Brugstraat 17 Ambij Ambijerstr. Nrd. 74a Beek Markt 34 Berg en Terblijt Valkenburgerstraat 25b Blerick 3 decembersingel 14 Vossenerlaan 66 Witherenstraat 95 Borgharen Past v. Kanstraat 4 Bunde Kerkplein 5 Cadier en keer Raadhuisplein 2 Eijsden Cramignonstraat 8 Gronsveld Stationsstraat 23 Heer Akersteenweg 25-27 Einstemstraat 18 Roserije 103-105 Meerssen B'understraat 59 Roermond Munsterplein 19 Sittard Broeksittarderweg 150a Engelenkampstraat 72 Tunnelstraat 85 Tegelen In de Beeten 21 Vaals Maastrichterlaan 77 Valkenburg L v d. Maesenstraat 11 Velden Rijksweg 104a Venlo Bissch Schrijnenstr. 25 Kraanvogelstraal 2 Leutherweg 83 Venray Poststraat 9 Poststraat 9, Venray. Tel.: 04780-89760.

Peel en Maas | 1982 | | pagina 8