VEREIGINGSNIEIIWS >NJ JUMMERSELO nm in ESI IV SPRINGPLANK EN WUK ZUID EUTERPENIEIIWS I.V.N. L.V.B. VENRAY Venray IN oostrum Venrays Mannenkoor «Pt.m: ..TUSSEN MAAS EN PEEL" De Zonnebloem PEEL EN MAAS inTERnnTionm OUD PAPIER Schutterij 't Zandakker Gilde St. Jan Buurtvereniging St. Jozef TOEPEN S.V.LEUNEN Nieuws uit Overloon 4% V.C.ROOY A.s. donderdag 7 jan. om 20.00 uur jetitie voor 't gehele koor. Maandag 11 jan. om 20.00 uur repe titie voor 't gehele koor. Idem opdonderdag 14 jan. Er zal voor de Prinsenproklamatie nog gerepeteerd worden samen met de Hofkapel op een van de repetitie-avon den. Nadere gegevens hierover worden op de repetitie bekend gemaakt. Zaterdag 16 jan. optreden tijdens de "rinsenproklamatie. Verzamelen in uni form om 19.15 uur in de Burggraaf. 13 maart optreden in Margraten tijdens de Gerits-korenavond. Bestuursvergadering is verschoven van 11 naar 18 januari. Afmelden bij F. v. d. Kruïf, tei. 16848 of de Burggraaf, tel. 81244. Donderdag 7 januari: 19.30 repetitie harmonieorkest Zaterdag 9 januari: serenade b.g.v. opening Bank in Poststraat. Maandag 11 januari: 19.30 extra repetitie harmonieorkest 21.30 repetitie hofkapel met mannen koor in Perdstal. Donderdag 14 januari: 19.30 generale repetitie in schouw burg i.v.m. prinsenproklamatie. 231.30 idem hofkapel met mannen koor. Zaterdag 16 januari: Optreden tijdens Prinsenproklamatie in schouwburg. entreekaartjes voor de Prinseprokla- matie op 16 januari 'kunnen besteld worden tijdens de repetitiedagen bij dhr. Jo van Kessel. AGENDA: Zaterdag 9 januari serenade b.g.v. ope ning bank. Bijeenkomst om 15.50 uur café Volleberg, Henseniusstraat. 16 januari 1982: Prinsenproklamatie. 20 maart 1982: Gemeentelijk muziek - toernooi in schouwburg. Organisatie Euterpe. 17/18 april 1982: Federatief solisten concours, organisatie Leunen. 11, 12, 13 juni 1982: Concertreis naar Dipperz (West-Duitsland). LEERL1NGENOPLEIDING: Donderdag 7 januari: 18.30 repetitie jeugdharmonie Donderdag 14 januari: idem Individuele repetities volgens afspraak met uw leraar. DRUMBAND: Donderdag 7 januari: 19.30 repetitie met harmonie in Perd stal. Zaterdag 9 januari: Serenade - zie harmonieorkest. Zondag 10 januari: 1.30- 11.30 repetitie. Bardienst: hr. Kooien. Maandag 11 januari: 19.30 repetitie met harmonieorkest. Donderdag 14 januari: idem in schouwburg. Zaterdag 16 januari: zie harmonieorkest. Afmelden harmonieorkest bij de se cretaris, tel. 80225; jeugdleden bij de hr. Raedts, tel. 82803, en drumband leden bij de hr. van Els, tel. 86824. Telefoon clubgebouw: 82515. Agenda: Vrijdag 8 januari: om 18.30 voor alten en sopranen om 19.15 voor tenoren en bassen Zondag 10 januari: om 10.15 Hoogmis in de Paterskerk.- Maandag 11 januari: om 18.30 alleen voor de alten. Dinsdag 12 januari: om 18.30 alleen voor de sopranen Woensdag 13 januari: om 18.30 allen voor de aspiranten met na afloop om 19.15 uur spelavond voor alle koorleden. Eventuele afmeldingen: secretariaat Langstraat 104, tel. 81690. Algemeen: Zo, nu de feestdagen achter de rug zijn en het nieuwe jaar is begonnen gaan we onze aandacht richten op Pasen en Loreto. Laten we het nieuwe jaar ingaan met het voornemen de repetities zoveel mogelijk bij te wonen. Noteren we ook al even de datum van zaterdag 30 januari wanneer we een bezoek gaan brengen aan Loon Op Zand (vertrek vermoedelijk om vijf uur). boekhandel van den munchhof is ook dinsdags de gehele dag geopend Zondag 10januari: 11.00 Gezamenlijke repetitie. Maandag 11 januari: 19.00 sopranen: 19.45 alten. JONGERENORKEST „BOJEMA" Vrijdag 8 januari: 18.45 Gezamenlijke repetitie. Vrijdag 15 januari: 18.45 Gezamenlijke repetitie. „SALTARELLO" Zaterdag 9 januari: 16.00 Gezamenlijke repetitie. n DAMESKOOR Zaterdag 9 jan. a.s, zingen we om 19.00 uur in de kerk van het Brukske tijdens de avondmis; in uniform. Woensdag 13 jan. om 19.45 uur partij-repetitie voor de alten. Om ongeveer 20.15 uur komen dan de mezzo's en de sopranen erbij. Als U verhinderd bent, graag Uw afmelding aan Mevr. v. d. Waerden, tel. 83659, of aan Mevr. v. d. Bekerom, tel. 83332. VENRAYS GEMENGDE ZANGVERENIGING ARS MUSICA Vanaf vrijdag 8 januari tot en met donderdag 14 januari kunt U weer oud papier deponeren in de container staande bij het tuincentrum van Henk Smits, Jan Hensenstraat. Alleen gedu rende de openingstijden van de winkel. Dinsdag 12 januari, 19.30 uur repetitie voor de tenoren, om 20.00 uur voor het hele koor in de Essel, Ursula- straat. Dinsdag 19 januari, 19.30 repetitie voor de alten. Indien U verhinderd bent dan gelieve U zich af te melden bij: dhr. J. Steijlen, Kolkweg 3, tel. 81221 of Mw. W. Manders-Weijers, Oranjestraat 7, tel. 86159. St. Pe\^S Vaststaande datums van optreden in 1982: IU jan.: prinsenproklamatie 20.30uur. 23 Jan.: Jeugdzitting: miniretten 18.30 uur; korp's 20.30 uur. 4 febr.: Prinsenproklamatie Schutters veld. 21 febr.: Kinderoptocht. 22 febr.: Grote optocht. 23 febr.: Boerenbruiloft. 30 mei: aanvrage Ostende (België) 28 aug.: aanvrage Hasselt (België) 5 sept.: Taptoe Venray 1982. Afmeldingen voor repetities bij: Korps: A. Huibers, Engelenstraat 1, tel. 87380. Majoretten: mevr. Reijnders, Hoender straat 95, tej. 85381. Miniretten: mevr. Siebers, Irenestraat 7, tel. 85944. Beheer instrumenten: L. Kusters, Ma- rijkestraat 1tel. 86089. Beheer uniformen: W. Stoffels, Maas- heseweg 85, tel. 88279. Afgelopen vrijdag 1 jan. hebben we een zeer gezellige en geslaagde nieuw jaarsreceptie gehad, met als hoogtepunt de presentatie van de nieuwe marjoret- tenpakjes. De komende clubavond, donderdag 14 januari a.s., EVUALUATIE— AVOND EXPOSITIE. Aanvang 20.00 uur op St. Antoniusstraat 1 te Venray. Op deze avond kunnen tevens alle ge- exposeerde foto's/dia's opgehaald wor den. De jaarvergadering zal dit jaar plaats vinden op 28 januari a.s. De vergader stukken zullen U zo spoedig' mogelijk toegezonden worden. Vrijdag 8 januari: Vanavond spoelen we definitief de feestdagen van ons af. Dit gaan we doen in het binnenbad in Venray. Als je mee wilt gaan moet je om kwart voor zes bij JUM zijn. We vragen jullie een eigen bijdrage van 1per persoon. Zaterdag 9 januari: Vanaf 8 uur geopend voor iedereen van 15 jaar en ouder. Om 9 uur vergadering van de spaarkas. Zondag 10januari: Van 8 tot 12 uur geopend voor iedereen van 15 jaar en ouder. Drum- en Showband Venray en omgeving DRUM- EN SHOWBAND D.S.V. WAS GEWELDIG Op de vorige week zondag georgani seerde wedstrijden Twirling heeft DSV zijn beste beentje voor gezet. Hieronder volgen de uitslagen: Het twirlteam behaalde met gem. 7.8 goud. Damestwirl behaalde met gem. 7.7 goud Dames twirl jun. behaalde met 7.6 goud Categorie solo twirling jr. beginners behaalde Thea Vermeulen 68.1 goud; bij de gevordenden behaalde Monique Martens Oostrum 83.5 goud. Categorie solo strutting: Kitty Scholtz met 65.5 zilver Margret Scholtz met 61.5 brons Bij de junioren behaalden Dorian van Rhee 77 punten Renate Peeters 73.9 punten. Categorie solo danstwirl: Jeanine v. d. Boom 85.4 zilver. Categorie duet danstwirl: Gerry Peeters en Wilma v. d. Weem 85.4 goud. Els Koonings, Jeanine v. d. Boom 78.9 goud. Allemaal van harte proficiat dames en op naar de distriktskampioenschap- pen. Het bestuur van het Instituut voor Natuurbeschermingseducatie, afdeling Geijsteren-Venray, wenst hierbij al haar leden en huisgenoten een voorspoedig 1982! Wij starten dit nieuwe jaar, voor de eerste keer sinds het bestaan, met een Groencursus. Het programma hiervan, zal per twee maanden in dit blad worden geplaatst. Een week vooraf zal eveneens datum, plaats en aanvangstijd van de betreffende les of excursie, in Peel en Maas worden aangekondigd. Voor de eerste twee maanden ziet ons programma er als volgt uit: 18 januari 1982: Groencursus, les 1: Start van de cursus. Bouw en funktie van de plant. Aanvang 20.00 uur in café Lensen te Geijsteren. 25januari: Praktische les in het prepareren van schedeltjes o.l.v. S. Bruijsten. Aanvang 20.00 uur in café Lensen te Geijsteren. 1 februari 1982: Groencursus, les 2: Bouw en funktie van de plant (ver volg). Aanvang 20.00 uur in café Lensen te Geijsteren. 7 februari 1982: Excursie Boshuizerbergen te Ven ray o.l.v. Lies Oudenhoven en Ma rianne Jacobs. Aanvang 9.30 uur. Vertrek: parkeerterrein begraaf plaats Boschhuizen. 15 februari 1982: Groencursus, les 3: Zien en herkennen van vogels. Aanvang 20.00 uur in café Lensen te Geijsteren. Noteert U deze data alvast in Uw agenda! jeugdnatuurwacht Allereerst wenst het bestuur van Jeugdnatuurwacht Venray e.o. alle Jeugdnatuurwachters,.ouders en leer krachten een voorspoedig 1982 en hoopt dit jaar evenveel JNW-enthou- siasme te ontmoeten als het vorig jaar. Naast de vorige week in dit blad bekend gemaakte 14 hoofdprijswin naars van de gehouden puzzel-wandel tochten, zijn er nog eens 16 prijsboekjes en 57 troostprijzen uitgeloot. Je kunt er dus bij zijn! De prijzen worden deze week, met de ingeleverde Groene Boekjes, op de scholen bezorgd. Het nieuwe jaar kun je dan weer beginnen met „stempel-vergaren". Houd je nog een oogje in 't zeil wat betreft je hyacint? Als gebruikelijk is het bestuur JNW voornertiens in januari een filmvoorstel ling te organiseren. Als alles klopt zal komende week in dit blad worden bekend gemaakt waar en wanneer deze voorstelling eventueel wordt gehouden. Tot dan! REGIO VENRAY Zaterdag 9 januari zal toneelvereni ging ,,De Vlasbloem" een kerstspel voor onze gasten opvoeren. Onze gasten zijn hierbij van harte welkom. Na afloop is er ruimschoots gelegen heid onder het genot van een kopje koffie of een drankje met elkaar van gedachten te wisselen. Aanvang 14.30 uur in het Parochiehuis te Oostrum. een abonnement waard „VERDWENEN" MAAR NIET VERGETEN Graciela Mellibovsky Saldler werd op 14 september 1947 geboren in Argen tinië. Zij is afgestudeerd in de politieke economie aan de universiteit van Buenos Aires. Op 25 september 1976 werd ze in het centrum van Buenos Aires op straat opgepakt en ontvoerd. Een dag of vijf later belde ze haar ouders op en zei dat ze hen nooit meer zou zien. Sindsdien heeft niemand meer iets van haar gehoord. Haar ouders schreven onmiddellijk een brief aan de Minister van Binnenlandse Zaken, die pas ruim drié jaar later werd beant woord: de autoriteiten wisten van niets, Graciela werd door hen niet vastgehou den. Graciela's ouders hebben ook via de rechtbank geprobeerd opheldering te krijgen over het lot van hun dochter. Tot driemaal toe hebben ze een verzoek ingediend tot habeas corpus. Hierbij vraagt men de rechtbank een uitspraak te doen over de rechtmatigheid van een gevangenschap; daarvoor moet eerst de gevangenschap erkend worden door de overheid en de gevangene gelokaliseerd. Alle verzoeken werden echter afge wezen. Graciella is „verdwenen". Zij is één van de 17 „verdwenen" personen die centraal staan in de internationale campagne tegen „ver dwijningen" die momenteel door Am nesty International gevoerd wordt. Amnesty omschrijft een „verdwij ning" als een situatie waarin een persoon „verdwenen" is terwijl aanne melijk is dat de autoriteiten verant woordelijk zijn voor de „verdwijning". Daarnaast slagen familieleden en ande ren er niet in het lot en de verblijfplaats van die persoon te achterhalen. De overheid ontkent de gevangenschap of weigert wal zij daarvan weet bekend te maken. Volgens Amnesty werden zeker 1 miljoen mensen het slachtoffer van „verdwijningen". Sommigen keren te rug van een „verdwijning", van de meesten echter is na jaren nog niets ver nomen. Wilt U iets doen voor Graciella of voor de vele andere verdwenen mensen, dan kunt U kontakl opnemen met de kontaktadressen van de werkgroep A.I. Venray, Han van Weers, Aan de Dril 11, Venray, tel. 84136. Ook kunt U bellen naar naar het spe ciale telefoonnummer voor deze cam pagne (de verdwijnlijn in Amsterdam) 020-865991. waar U voor alle informa- tie over deze campagne terecht kunt. De werkgroep Venray TEN BATE VAN VENRAYS MANNENKOOR KAN MEN BEZORGEN IN DE CONTAINER ACHTER GARAGE VAN HAM, MAASHESEWEG Woensdag 13 jan. is er een bijeen komst voor leden van het L.V.B. De avond wordt door de orthopeut dhr. Litjens verzorgd. Er zal voorlichting over voetverzorging worden gegeven. Aanvang 20.00 uur in het zaaltje bij de Vredeskerk. U kunt zich dan ook opgeven voor de thema-avond op 20 januari in zaal In den Engel. Op a.s. maandag 11 januari houdt de Geschied-en Oudheidkundige Kring Venray e.o. zijn eerste bijeenkomst in het nieuwe jaar. Deze avond begint om 20.00 uur in de foyer van de schouwburg. Spreker is dr. Franssen, met als onderwerp: „Carnaval van 2000 voor Christus tot 2000 na Christus". Dr. Franssen, werkzaam bij de gemeente Venlo, zal aan de hand van 11 stellingen een snelwandeling maken door de geschiedenis van het carnavals- gebeuren. Het bestuur is er van overtuigd, dat het een zeer interessante avond zal worden, waarbij uiteraard ook introdu- cees en andere belangstellenden van harte welkom zijn. Hoi, Na een weekje afwezigheid vanwege het congres, beginnen we weer met volle moed aan een nieuw NJN-jaar. Alle maal natuurlijk nog de beste wensen voor het nieuwe jaar. Afgelopen week was er een schaats- excursie o.l.v. Marcel Nollen. Maar omdat ik nog niet mocht schaatsen, ben ik niet mee geweest en weet dus ook niet hoe het er aan toe is gegaan. Wel ben ik naar het congres geweest, waarvan ik weet te vertellen dat het erg gezellig en interssant was. Boena is op het afgelopen congres ouwe sok geworden en daarom is er een afscheidsfeest voor Boena. Juist de Dolle Boena-avond dus. Deze is zater dag 9 januari in het wijkcentrum van het Brukske. De avond begint om 8 uur en iedereen mag komen. Er is muziek, sjok, thee, etc. Daaropvolgend is er zondag een afscheidsexcursie, geleid door.... hoe kan het ook anders, Boena. Deze excursie vertrekt om 9 uur vanaf het schouwburgplein en heeft als bestem ming de Griendtsveense Peel. Verder is er over 2 weken, n.l. zaterdag 16 januari, een dia-avond om 20.00 uur. Er zijn hier veel mensen in de afdeling die dia's maken en vaak zitten daar erg mooie tussen. Iedereen die dia's maakt, zou ik willen verzoeken om deze op die avond te vertonen en daar dan iets bij te vertellen. Zo'n avond kan erg interessant worden, omdat er dan over van alles leuk kan worden gepraat. Kom, zoek die mooie dia's eens op, die je graag aan anderen wilt laten zien en vertel er eens wat over. Als je dia's hebt, bel mij dan even, zodat ik weet op wie ik dan allemaal kan rekenen. Hoi, Stefan Informatie: tel. (04780) - 82413. Wie wordt de nieuwe Jeugdprins(ses) van den Dissel??? Allereerst willen we iedereen een voorspoedig 1982 toewensen. Met het begin van het nieuwe jaar zijn ook de kamavalsaktiviteiten be gonnen. Daarom hebben we een mededeling voor de liefhebbers die mee willen doen met de jeugdraad. Zaterdag 9 januari a.s. kunnen jullie je opgeven in het wijkgebouw den Hoender. Dit dan onder de disco die dan weer volop draait. Voor degenen die niet naar de disco komen, maar wel bij de jeugdklup zijn kunnen zich daar ook opgeven bij de leiding. Dit moet wel allemaal gebeuren voor 27 januari. Dit in verband met de uitvoering van het gehele programma.- Verder verwachten we iedereen na tuurlijk op de disco zaterdag. We hebben dan een disco voor ieder van 9 jaar en ouder. Vanaf 19.00 uur kunnen jullie weer binnen in het wijkgebouw. We beginnen om 19.30 uur en stoppen om 22.00 uur. De entree is een piek maar. Namens Peter-Paul, Anja, Elly, Mieke, Geert, Bram en Frenske zeggen we tot zaterdag. In de loop van dit jaar betrekken Jeugdcentrum „de Springplank" en Wijk Zuid samen een nieuw gebouw. De jeugd van Wijk Zuid zit momenteel zonder onderddk. De jeugd van „de Springplank" heten daarom vanaf a.s. vrijdag 8 januari de jeugd van Wijk Zuid van harte welkom op ons clubgebouw aan de Wilhelminastraat (achter 't oude politiebureau). Vrijdagavond voor de jeugd vanaf 9 t/m 12 jaar. A.s. vrijdag wordt het programma verzorgd door Paul, Willie, Twan, Henk. We gaan er weer een gezellige avond van maken, van 19.00 - 21.00 uur. Zaterdagavond zijn we er weer voor de jeugd vanaf 12 jaar. Ook de oudere jeugd van wijk Zuid is dan van harte welkom. We zijn open van 19.30 - 21.30 uur. Hebben jullie al een idee wat we gaan doen? Tot a.s. vrijdag en zaterdag. Groetjes, leiding. A.s. zondag 10 januari wordt er door de schutterij niet geoefend voor de Prinsenproklamatie. Op 14 januari a.s. wordt er in Hotel De Burggraaf een ledenvergadering ge houden, aanvang 20.30 uur. Toon uw interesse en kom naar deze belangrijke vergadering. In ons Gildehuis waren alle avonden in januari bezet. Op 16 januari a.s. generale repetitie in de schouwburg. Alle schutters, tam boers en fluiters worden dan verwacht. We treden op in burger tijdens deze oefening. Dezelfde avond om 19.30 uur treden we aan in uniform. Zondag 10 januari a.s. is er geen bijeenkomst bij Mevr. F. Geurts te Groeningen, maar bij Piet Michels, Timmermannsweg 40 te Ysselsteyn, om 10.30 uur. ECHTE NEDERLANDSE FIETSERSBOND werkgroep Venray Een tijd geleden heeft de ENFB-Ven- ray een gesprek gehad met de ambtelij ke werkgroep verkeersmaatregelen van de gemeente Venray. In dit goede, informatieve gesprek kwam allereerst het Henseniusplein aan de orde. De ENFB pleitte voor een ver mindering van het aantal autoparkeer plaatsen en een vergroting van de stallingsmogelijkheden voor fietsen op het plein. Verder werd voorgesteld om de rijrichting in de noordelijke tak van de Henseniusstraat om te draaien om het knooppunt Henseniusplein-Paters- straat te ontlasten. Om de voortdurend onoverzichtelijke situatie bij het post kantoor te verminderen stelden wij voor om het fietspad daar recht door te trekken of een fietsstrook aan de linker kant aan te leggen om zo een feitelijke situatie te wettigen (fietsers vanaf het plein en auto's vanaf de Patersstraat blijven hier aan de linkerkant rijden). Aan de kant van de Merseloseweg is de situatie ook vaak verwarrend. We hebben gepleit voor het onmogelijk ma ken van het afrijden van het plein via de Merseloseweg en voor het verkleinen van het kruisingsvlak Henseniusplein- Schoolstraat. Verder stelden wij voor om verwij derbare paaltjes in het fietspad te plaat sen om gebruik door vrachtwagens te voorkomen. Ook vroeg de ENFB om maatregelen om te voorkomen dat fietsenstallingen geblokkeerd worden door bloemenstal- letjes e.d., om nieuwe fietsenrekken 'in de Poststraat bij de Textielbeurs, in de Kortestraat en op het Schouwburgplein (op de plaats van de vitrines) en tenslotte vroegen wij aandacht voor maatregelen ter voorkoming dat Fiet sers de Grotestraat inrijden. (wordt vervolgd) KIENEN Geachte leden en niet-leden. We hopen dat we U allemaal weer mogen begroeten op onze eerste kien- avond van dit jaar, die gehouden zal worden op vrijdag 8 januari 1982 in café Sijbers, Merseloseweg 36, Venray. We hebben deze keer weer prachtige vleesprijzen te verkienen. Dus prijzen, die iedereen goed van pas komen. De prijzen bestaan uit vleesschalen en levensmiddelen. Dus komt allen naar deze avond, ook vrienden en bekenden zijn van harte welkom. U steunt hiermee onze kas. De kaarten kosten: Serie van 6 12,50; serie van 4 10,losse kaarten 2,50. Tot ziens. De jaarlijkse nieuwjaars-toepaktie van SV Leunen is dit jaar, b oven ver wachting, zeer goed geslaagd. Hartelijk dank aan allen die aan dit mooie resul taat meegewerkt hebben. Indien u nog bonnen bezit, kunt u deze inwisselen voor hanen op zaterdag 9 januari bij Th. Hendrix, Brienshoek- weg 3 Leunen en op zondag 10 januari bij café de Steeg. PAROCHIE STATISTIEK Er werden 40 kinderen gedoopt, en overleden er 22 personen, terwijl er 25 kerkelijke huwelijken werden gesloten. Pastoor deelde verder in zijn jaar overzicht mede, dat de financiële toestand van de kerk niet slecht is, doch het kan natuurlijk beter. Binnenkort zal één van de kerktrap- pen (opgangen) aangepast worden voor invaliden en moeilijk lopenden. Waarschijnlijk wordt de kant van het Gemeenschapshuis gekozen, dat is dan ook heel praktisch bij uitvaarten. Als de gemeente nog het groene licht geeft voor wat meer licht (buiten de kerk) dan is ook dat probleem opgelost. En wat het kerkhof betreft, dit zou er heel wat mooier uitzien als de verdorde bloemen en ander spul van de graven eens in de container werden gedaan. Voor je eigen welzijn - doe mee. Een goede kreet om het nieuwe jaar te beginnen. Gezond leven heb je zelf in de hand. Drempelvrees? Kom nou, we zijn toch volwassenen. Ga iets doen, sluit je aan bij een groepje trimmers, die gewoon eens het besluit hebben genomen om iets aan ontspanning te doen. Het moet een le vensvervulling worden om er voor te zorgen dat je gezond leeft. Zorg eerst dat je leeft en als dat op een niet al te ongezonde manier kan is dat mooi mee genomen. Onze aktiviteiten: Zaterdagmorgen 9 januari om 8 uur Ballonzuilcircuit een duurloop van 10 km., 6 km. is ook mogelijk. Zondagmorgen 10 januari om 9 uur vertrek vanaf Geysterse bossen wandel pad kapel, voor loop- en trimoefenin- gen. Woensdagavond 13 januari om 18.30 in de sportzaal Langeweg loop-, trim- oefeningen en balspel. Verzamelen 5 minuten voor aangege ven vertrektijden s.v.p. U bent van harte welkom. Inlichtingen verstrekt gaarne: Piet Loomans, Ouverturestraat 14, Venray, tel. 85384. In dit nog korte jaar zijn onze cycle- crossers al weer tweemaal aktief geweest. In Roermond, de nieuwjaars- cross, wist Jos Loonen op een 2e plaats beslag te leggen. Dat is de beste uitslag die Jos dit seizoen wist te behalen. In dezelfde categorie werd Drees Willemse 11e, terwijl Pieter Thielen net niet in de prijzen wist te fietsen. In de Groep amateurs/senioren werd Gerard Keijsers 1 le. De tweede cross werd in Blerick ge reden. Hier reed Gerars een heel sterke wedstrijd en wist een 6e plaats te be halen, een beste seizoenprestatie. Jos Loonen werd in zijn categorie 4e, terwijl Drees 12e werd. Vermeld moet nog worden dat we een aantal sterke renners missen in de cross van de NWB. Piet Willemse is overgegaan naar de KNWU, waarbij wij hem veel succes wensen. Door een blessure is Gerrit Janssen voor de rest van 't seizoen uit geschakeld. Erg jammer, want Gerrit is toch een van de betere crossers. De voetbalwedstrijd van 9 januari is uitgesteld. De twee resterende wedstrijden wor den gehouden op 16 januari en 6 febr. We beginnen steeds om 21.00 uur. Competitieprogramma 9 jan. 1982: Dames: VC Rooy 1-Concordia 16.30 Wetteling Heren: VCRooyl Atak55 16.30 Wetteling Tevens wordt iedereen nog een gelukkig en succesvol 1982 toegewenst. OUD PAPIER VC ROOY Dit kunt U ten alle tijde brengen op Stationsweg 119 (groene zijdeur).

Peel en Maas | 1982 | | pagina 7