spaarbank limburg Binnenkort gaat ons nieuwe kantoor in het hartje van Venray open. Een fijn pand, helemaal naar de eisen van het moderne bankbedrijf uitgerust en ingericht. Deze opening is een gebeurtenis, die we bepaald niet onopgemerkt voorbij zullen la ten gaan. Integendeel, we gaan de start van het nieuwe kantoor omlijsten met een aantal feestelijkheden. Daarover straks meer. Eerst willen we ons even aan u voorstellen. steeds attent voor elke kliënt Wij komen naar Venray nnpntni'i oonf nnc iiipiiwp knnfnni' in sluit aaa Dit zijn de mensen die het kantoor, in Venray gaan runnen Het is een team jonge mensen, dat door zijn kennis van en kunde in het bank tak, zijn werklust en inzet een goede ga rantie biedt dat uw belangen uitstekend zullen worden behartigd. Dhr. G. Golsteijn De leiding in Venray heeft Geert Golsteijn. Na zijn einddiploma Atheneum-B en dat van de H.E.A.O in Sittard. trad hij in dienst bij Spaar bank Limburg en maakte hij zich in record tem po de bankmaterie eigen en scherpte onderwijl zijn kennis aan met een aantal cursussen in dit vak. Mevr. J. Hoeijmakers Medewerkster van hem is mevrouw Joke Hoeij makers, geboren en opgegroeid in Amerongen. Zij heeft na haar M.E.A.O.-opleiding in Utrecht een jarenlange bankervaring opgebouwd bij de Gelders-Utrechtse Spaarbank. Zij heeft al de speciale cursussen van het Oplei dingscentrum van de Bondsspaarbanken in Doorn succesvol doorlopen. Joke is vertrouwd met het accuraat uitvoeren van alle voorkomende bankzaken. onze kantoren Maastricht Hoofdkantoor Markt 17-18 Venlo Districtskantoor Prinsenhofstraat 3 Maastricht Bijkantoren Aureliushof 150 St. Annalaan 14 Ermerikstraat 4 Frankenstraat 140b Gewantmakersdreef 100 Glacisweg 59 Kast. Schaloenstraat 66 Malbergplein 15a Meerssenerweg 39 Old Hickoryplein 5-6 Rondostraat 39 Scharnerweg 11 Spoorweglaan 13 Termileslaan 171 Terra Cottaplein 19 Tongerseweg 116 Vroom en Dreesmann Wijcker Brugstraat 17 Ambij Ambijerstr. Nrd. 74a Beek Markt 34 Berg en Terblfjt Valkenburgerstraat 25b Blerick 3 decembersingel 14 Vossenerlaan 66 Witherenstraat 95 Borgharen Past. v. Kanstraat 4 Bunde Kerkplein 5 Cadier en keer Raadhuisplein 2 Eijsden Cramignonstraat 8 Gronsveld Stationsstraat 23 Heer Akersteenweg 25-27 Wie is de Spaarbank Limburg? Spaarbank Limburg bestaat al bijna 130 jaar. In de loop van die tijd is er een net van vestigingen in Limburg ont staan, van Vaals tot Venray toe waar straks het 47e kantoor opengaat. De bank is in haar soort de belang rijkste van Limburg; in Nederland be hoort zij tot de middelgrote bedrijven. De huidige bankaktiviteiten, dat wil zeg gen haar service-mogelijkheden aan de kliënt, zijn dusdanig dat Spaarbank Limburg eigenlijk wat uit haar naam is gegroeid. Haar werkterrein verschilt niet veel meer van dat van een normale handels bank. Toch blijft Spaarbank Limburg een typisch regionale bank. Niet alleen door de streek waarbinnen ze uitsluitend haar werkterrein zoekt, maar ook door een ander belangrijk punt. Verreweg het grootste deel van het totale geld waar over de bank kan beschikken (bijna één miljard gulden) en dat afkomstig is van Va miljoen rekeninghouders, blijft in de provincie. Het wordt daar uitgezet voor bijvoorbeeld kredieten, hypotheken, le ningen aan openbare instellingen etc. Zo is Spaarbank Limburg echt eens bank in en vóór Limburg. Wat er rond de opening gaat gebeuren In een belangrijke plaats als Venray (met zijn bijbehorende kerkdorpen telt het 33.000 inwoners en in oppervlakte is het de grootste gemeente van Limburg) mag een vestiging van onze bank zeker niet ontbreken. We hadden er al verscheidene kliën-'l ten, die echter voor persoonlijke kontak-1' ten over bankzaken naar Venlo moesten gaan. Dat gaat nu veranderen. Aan de Poststraat nummer 9, pal in het centrum van Venray, komt een mo dern, prettig ogend nieuw kantoor. Wanneer we straks officieel van start gaan, krijgt dit een feestelijk tintje, zoals we al vertelden. En dat niet alleen door wat er op die openingsdag gebeurt, maar ook door de wedstrijden die voor jong en oud op touw gezet zijn en waarbij inte ressante prijzen vallen te winnen. Dat belooft wat! Wat precies gaan we hier niet vertellen, we willen u graag een beetje nieuwsgierig maken. Wat er zich allemaal rond die ope ning gaat afspelen, leest u de volgende week onder, andere in de openingsadver tenties 'We komen er aan'. Ook krijgt u of heeft u reeds thuis ge kregen een 'Info-map' met informatie over onze bank, het nieuwe kantoor, zijn bezetting, het dienstenpakket etc. En verder komt er een aparte bezorging van de wedstrijdgegevens voor volwassenen met tevens informatie over de wedstrijd voor de jeugd. U ziet, onze bank doet haar best de nieuwe vestiging op een plezierige ma nier onder uw aandacht te brengen. We hopen dat u straks zegt: 'Inder daad, het was een vlotte start, die alle vertrouwen rechtvaardigt op een goede relatie met de Venrayse bevolking'. U hoort nog van ons! Scl ra) F< ge< hei S u ha sal Ons nieuwe pand aan de Poststraat 9 Einsleinstraat 18 Roserije 103-105 Meerssen Bunderstraat 59 Roermond Munsterplein 19 Sittard Broeksittarderweg 150a Engelenkampstraat 72 Tunnelstraat 85 Tegelen In de Beeten 21 Vaals Maastrichterlaan 77 Valkenburg L. v.d. Maesenstraat 11 Velden Rijksweg 104a Venlo Bissch. Schrijnenstr. 25 Kraanvogelstraat 2 Leutherweg 83 Poststraat 9 Venray

Peel en Maas | 1981 | | pagina 8