GEMEENTEPRAAT NOTITIES EN MEDEDELINGEN VAN DE GEMEENTE VENRAY Redactie G.A. Schutte, Bureau Voorlichting GARANTIE-SUBSIDIE DOR HET OPHALEN VAN OUD PAPIER ie Verhoging van onroerendgoed- belasting Bouwvergunningen verleend Verklaring van geen bezwaar Bouwvergunningen aangevraagd In februari weer onderzoek op baarmoederhals kanker Aantal werken gegund ONBERWIJZER(ES) Hinderwet Hinderwet ssrp Iadat hierover al enkele malen rleg is geweest met de betreffende nigingen, heeft het college van b. f. thans besloten met ingang van 1 iari 1982 een subsidieregeling in te L ren voor het ophalen van oud 36 lier. Deze regeling geldt bij wijze van ef voor de duur van één jaar. Na dat DO *fiaar wor£*t een evaluatie gehou- waarna afhankelijk van de Qt uitaten de gemeenteraad een >rstel kan worden gedaan "tot vast- Pf Hing van een „Garantiesubsidierege- ophalen oud papier". )e subsidieregeling gaat alleen dan ken wanneer de papierprijs beneden vijf cent per kilo opgehaald oud lier ligt. De gemeentelijke bijdrage raagt dan maximaal 2 cent per kilo. )e verenigingen, welke zich bezig- iden met het inzamelen van oud '01 pi" hebben het initiatief van de neente tot invoering van een subsi- 3 regeling toegejuicht. Met deze rege- g wil de gemeente het apart ophalen h oud papier en daardoor de ycling bevorderen. )m in aanmerking te komen voor isidie moeten de papier-ophalende enigingen met ingang van 1 januari 12 beschikken over een vergunning, ils bedoeld in de afvalstoffenver- lening. n de vergunning is het voorschrift gnomen, dat het niet is toegestaan de dag waarop in de gemeente huis- wordt opgehaald de route van de {vuilophaaldienst te volgen. Binnen één week na afloop van ieder kwartaal moeten de verenigingen de weegbriefjes en de facturen/rekeningen van erkende opkopers indienen bij de gemeente. Wanneer men minder dan vijf cent per kg. heeft ontvangen, zal de gemeente tot maximaal 2 cent per kg. subsidiëren. De volgende verenigingen hebben een aanvraag om een vergunning ingediend: 1. Stichting Jeugdwerk Castenray; 2. Ponyclub en rijvereniging Merselo; 3. Ponyclub Sint Isidorus Venray; 4. Ge mengde Zangvereniging Ars Musica" 5. Kon. Harmonie Euterpe; 6. Wandel- sportvereniging ,,De Belhamels" te Leunen; 7. VC Rooy; 8. Venray's Man nenkoor; 9. Oudercommissie Oirlo; 10. Harmonie „Sub Matris Tutela" Oos trum; 11. De Pioniers, Brukske; 12. Onze Lieve Vrouwe Gilde Smakt/Holt- hees; 13. Eerste Wijk vereniging Leu nen; 14. Handboogschutterij Ons Ge noegen Ysselsteyn. „De Pioniers" Brukske is de enige vereniging in Venray-kom, die volgens een vaste (inzamel)route oud papier inzamelt. De andere verenigingen ma ken gebruik van containers en halen slechts incidenteel bij particulieren op. Inmiddels heeft VC Rooy, in overleg met de gemeente, besloten enkele proef- inzamelingen te houden in de wijk Veltum. De z.g. „witte gebieden" (zoals b.v. Landweert) zouden door de gemeente kunnen worden toegewezen aan geïnteresseerde verenigingen. ONTEIGENING TEN BEHOEVE VAN BOUW VAN 61 WONINGEN let hoofd van het gemeentebestuur Venray brengt "hierbij m ter uitvoe- van het bepaalde in artikel 89 van Onteigeningswet, ter openbare ken- dat ingaande 30 november 1981 ge- ende één maand, ter gemeentesecre- ie. Raadhuisstraat 1, afdeling III-D, ner 202, voor eenieder ter inzage ligt uitgewerkt bouwplan inhouden de bouwvan 61 eengezinswoningen waarvoor door gedeputeerde staten Limburg bij besluit van IS iiember 1981, le afdeling nr. BK 51, ingevolge artikel 15 Wet op de imtelijke Ordening, een verklaring ngeen bezwaar is afgegeven. Een en ander vindt plaats in het be- ig van de ruimtelijke ordening en Ikshuisvesting, ten name van de meente Venray, van ongebouwd c.q. bouwd eigendom als aangegeven op grondtekening en lijst, vermeldende kadastrale nummer en grootte van le onteigenen percelen en de namen n de eigenaars c.q. mede-eigenaars Igens de registers van het kadaster. De onteigening strekt ter verkrijging de beschikking over eigendommen, siemd voor de bouw van eengezins- lingen met de bijbehorende garages bergingen en de qua aard en metingen passende andere bouwwer- en voor de bijbehorende voorzie- ngen als rijwegen, bermen, voetpa- m, parkeerplaatsen, openbare nuts- lorziengen, groenvoorzieningen en inen en benodigd ter nadere uitvoe- van het bestemmingsplan Land- tert, vastgesteld bij raadebesluit van november 1978, nr. 101, goedge- urd door gedeputeerde staten van imburg bij besluit van 20 november 79,1c afdeling nr. BI 3499. Belanghebbenden kunnen uiterlijk nnen 14 dagen na verloop van boven- noemde termijn hun bezwaren schrif- lijk aan het gemeentebesuur opgeven. Venray, 19 november 1981 Het hoofd van het gemeentebestuur tomoemd. Op woensdag 2 december a.s. zal de commissie voor financiën en belastin gen in het openbaar vergaderen. De bij eenkomst begint om 17.15 uur en wordt gehouden in kamer 004 van het raad huis. Het voornaamste punt van de agenda is de bespreking van het voorstel aan de gemeenteraad om de onroerendgoed- belasting voor het jaar 1982 in ieder geval met 6% te verhogen. Deze ver hoging is dan voldoende wanneer de begroting voor het komende dienstjaar ongewijzigd door de gemeenteraad zal worden vastgesteld. In dat geval moet de gemeente 4,80 per 3.000,— economische waarde t.a.v. de belasting ten laste van de gebruikers en 6.03 ten laste van de za kelijk gerechtigden gaan heffen. Wanneer de gemeenteraad de priori teiten 1982 volgens het voorstel van b. en w. vaststelt, dan zal een verhoging van 93/4<7o nodig zijn. In dat geval gaan de tarieven 4,97 resp. 6,34 bedra gen.Momenteel betaalt men 4,53 resp. 5,69. De commissie zal zich ook bezighou den met het voorstel aan de raad om een krediet van 120.000,— beschikbaar te stellen. Dit bedrag is nodig voor her taxaties onroerende goederen per 1 januari 1982 voor de onroerendgoed- belasting 1983 t/m 1987. Venray draagt een roosje bij aan de vrede In de afgelopen week is door de plantsoenendienst een aantal rozen ge plant in het bestemmingsplan Oostrum- Zuid. Vlakbij de bejaardenwonongen zijn zo'n 650 rozen met de naam „Peace" (vrede) geplant. Deze roos heeft een grote bloem, die bij het openbloeien iets rood wordt. Hoewel er geen sprake is van opzet, is het toch een aardig gebaar van de afdeling in een week die in het teken stond van de vredesdemonstratie. Burgemeester en wethouders van Venray hebben in hun vergadering van 25 november 1981 voor de navolgende bouwplannen bouwvergunning ver leend. Zij, die menen door de afgifte van een van deze bouwvergunningen rechtstreeks in hun belang te zijn ge troffen, kunnen gedurende 30 dagen na de datum van deze publikatie op grond van de Wet Administratieve Recht spraak Overheidsbeschikkingen (AROB) een gemotiveerd bezwaar schrift indienen bij burgemeester en wethouders. - het bouwen van een tuinberging aan Bingelkruid 3, t.n.v. H. A. J. Koenen; - het verbouwen van een woonhuis aan het Lamersveld 1, t.n.v. H. F. M. H. Ubachs; - het bouwen van een berging aan de Heuvelstraat 3, t.n.v. Gemeentebe stuur; - het bouwen van een materialenber- ging aan de Ysselsteynseweg t.n.v. S.V. Ysselsteyn; - het verbouwen van een woonhuis aan de Kerkweg 19, t.n.v. J. G. M. Linders; - het bouwen van een konstruktiehal met nevenruimten en het plaatsen van een terreinafscheiding aan de Energie weg 20, t.n.v. M. J. C. Smits. Venray, 27 november 1981 De burgemeester van Venray, mr. H. J. M. Defesche Gemeentelijke werkgroep TAALGEBRUIK ingesteld Venrayse ambtenaren gaan de hand in eigen boezem steken voor wat betreft het gebruik van ambtelijke taal. Don derdagmiddag heeft gemeentesecretaris J. Poels de „Werkgroep Taalgebruik" ingesteld. Deze werkgroep gaat onder leiding van dr. H. Sanders, neerlandicus, pro beren binnen het raadhuis een beter schriftelijk taalgebruik te stimuleren of, liever nog, de ambtelijke taal uit te ban nen. Hierdoor hoopt men te bereiken, dat de gemeentelijke boodschap beter wordt verstaan door de doorsnee burger. De taal van de wet is door de eeuwen heen de grootste leverancier geweest van de taal der ambtenaren. Het gevolg is, dat die „wetstaal" bij overheidsinstel lingen gemeengoed is geworden. Geen wonder, dat deftige woorden in lange onbegrijpelijke zinnen, „stadshuistaai" worden genoemd. De werkgroep wil nu proberen af te rekenen met deze stadhuistaal en met het vakjargon, waarmee veel brieven, rapporten en formulieren zijn door spekt. Aan de hand van voorbeelden en adviezen wil men binnen de muren van het gemeentehuis een eerste aanzet geven. De inwoners van de gemeente Ven ray, die brieven van de gemeente krij gen, kunnen de werkgroep daarbij helpen. Vandaar het verzoek: krijgt u onbegrijpelijke ambtelijke taal van de gemeente Venray onder ogen, laat dit dan even weten aan het Bureau Voorlichting en Inspraak. De Werkgroep Taalgebruik kan er zijn voordeel mee doen. Vergadering van commissie vervalt De voor donderdag 3 december vast gestelde vergadering van de commissie Ruimtelijke Ordening en volkshuisves ting gaat niet door. Door gebrek aan agendapunten komt deze vergadering te vervallen. De eerstvolgende vergadering van de commissie zal worden gehouden op donderdag 7 januari 1982. 3Gedeputeerde Staten van Limburg hebben 18 november 1981 aan het gemeentebestuur verzonden de navol gende verklaringen van geen bezwaar, zoals bedoeld in artikel 50, lid 8 van de Woningwet en eventueel artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, welke zijn vereist voor het verlenen van de gevraagde bouwvergunningen voor: - het bouwen van een varkensstal aan de Meerselsepeel 7a, t.n.v. A. G. M. Backus. Deze verklaringen van geen bezwaar kunnen worden ingezien bij de afdeling ruimtelijke ordening, kamer 201 in het raadhuis, geopend van 9.00 tot 12.00 uur. Zij, die menen door de afgifte van een van deze verklaringen van geen bezwaar rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen kunnen op grond van de Wet A.R.O.B. een bezwaarschrift in dienen bij Gedeputeerde Staten van Limburg te Maastricht. De termijn, waarbinnen een eventueel bezwaar schrift bij dat college moet zijn ingediend, eindigt dertig dagen na bovengenoemde verzenddatum. Venray, 27 novem ber 1981 De burgemeester van Venray, mr. H. J. M. Defesche Bij burgemeester en wethouders zijn de navolgende aanvragen ingekomen om in afwijking van het geldende be stemmingsplan c.q. vooruitlopend op een in voorbereiding zijnd herzienings plan bouwvergunning te verlenen voor: - het verbouwen van een bergruimte tot toilettengroep aan de Poststraat 11-13, t.n.v. P. W. G. M. van den Muckhof, Poststraat 19, Venray; - het uitbreiden van een mestvarkens- stal aan de Steegse Peelweg 100, t.'n.v. F. A. M. Gommers; - het verbouwen van een chinees-res taurant aan de Schoolstraat 20, t.n.v. Bouwmij. Janssen, Kempweg 33, Ven ray; - het bouwen van een garage aan Kienhout 7, t,n.v. R. Martens; - het bouwen van een schuurtje aan de Imkerstraat 4, t.n.v. M. Verhaeg; - het bouwen van een garage aan Kienhout 15, t.n.v. woningbouwvereni ging „Noord-Limburg"; - Het uitbreiden van het café aan de St. Catharinastraat 16, t.n.v. A. L. J. van Dijck. Burgemeester en wethouders zijn voornemens aan deze bouwplannen medewerking te verlenen. De bouw plannen liggen met ingang van 27 november 1981 gedurende veertien dagen voor een ieder ter inzage bij de afdeling ruimtelijke ordening, kamer 201 van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termijn kunnen eventuele bezwaren schriftelijk bij bur gemeester en wethouders worden inge diend. Venray, 27 november 1981 De burgemeester van Venray, mr. H. J. M. Defesche Extra commissie vergadering De Commissie Openbare Werken komt dinsdag 1 december voor een extra vergadering bijeen. Deze vergade ring is zoals gebruikelijk openbaar, wordt gehouden in kamer 127 van het raadhuis en begint om 19.00 uur. De belangrijkste agandapunten zijn: een 4-tal grondtransacties en de inge bruikneming van strookjes grond [lei dingstroken, reststroken e.d.] in de wijken Bruke en Landweert. De agenda van deze commissieverga dering kunt u ook vinden in de Infotiek in de hal van het raadhuis. In februari a.s. zal de derde ronde van de tweede cyclus van het onderzoek op baarmoederhalskanker worden ge houden. Tevens zal de nakeuring plaats vinden van de dames, die bij de tweede ronde niet zijn opgekomen of waarvan toen het uitstrijkje is mislukt. In alle ge vallen wordt men voor het onderzoek in februari opgeroepen. Deze keer worden de dames opgeroe pen, die geboren zijn in de jaren 1929, 1932,1935,1938,1941,1944 en 1947. Het onderzoek zal worden verricht in een daarvoor speciaal ingerichte wagen, die een plaats krijgt op onderstaande dagen en plaatsen: Vrijdag 5 februari 1982: Oirlo zaal Rongen Hoofdstraat 9.30- 10.30 uur 10.45- 11.30 uur Vrijdag 5 februari 1982: Oostrum Gemeenschapshuis 9.30- 10.30 uur 10.45- 11.45 uur Vrijdag 5 februari 1982: St. Anna St. Annalaan 13.30- 14.30 uur Maandag 8 februari 1982: Venray Raadhuis Raadhuisstraat 1 13.00- 14.45 uur 15.00- 16.30 uur 18.00-19.15 uur 19.30-21.00 uur Dinsdag 9 februari 1982: Venray Raadhuis, Raadhuisstraat 1 13.00-14.45 uur 15.00- 16.30 uur 18.00-19.15 uur 19.30-21.00 uur Woensdag 10 februari 1982: Leunen Gemeenschapsbuis Albion qstraat nabij R.K. kerk 13.00-14.30 uur Woensdag 10 februari 1982: Merselo zaal Arts Grootdorp 15.15 -16.15 uur 16.30- 17.15 uur Woensdag 10 februari 1982: Ysselsteyn Gemeenschapshuis 15.45- 16.30 uur 16.45- 17.45 uur Aan Vissers' Wegenbouw- en Aan nemingsbedrijf b.v. zijn de volgende werken gegund: de aanleg van het rijwielpad aan de Noordzijde van de Noordsingel. Dit werk is ingepast in het werkplan van de aannemer, doch verwacht wordt, dat nog dit jaar met het werk zal worden begonnen; de aanleg van riolering en verhar ding van de vijfde fase van het bestem mingsplan Merselo. Het breft hier het laatste deel tussen Grootdorp en de Wethouder Pubbenstraat; de aanleg van openbare werken in het tweede gedeelte van het bestem mingsplan Heide. Achter de kerk moet nog ongeveer vijftig meter riolering en straat worden aangelegd tussen de Groeneweg en de Heidseweg. Schaeffers Dakbedekkingen b.v. en Verhoeven Venray, aannemingsbedrijf c.v. hebben van b. en w. de opdracht gekregen herstelwerkzaamheden te ver richten aan het dak en de voorgevel van Hoenderstraat 10, waarin de jeugdsoos „Free Wheelin" is gehuisvest. Hier moet de topgevel en de randen van de topgevel gesloopt en weer opgemetseld worden. Nadat het klimop aan de voorgevel is verwijderd, zal de muur opnieuw moe ten worden gevoegd. Comité Recreatiesport Venray aktiviteit Schoolsport Korfbaltoumooi voor meisjesteams basisscholen in venray. datum Maandag 21 december 1981 accommodatie sporthal "de Wetteling" aanvang/duur KOSTEN: GRATIS i a AKTIVITEIT Schoolsport Volleybaltournoo; leerlingen/teams scholen voortgez onderwijs VENRAY datum Dinsdag 22 december 1981 accommodatie sporthal "de Wetteling" aanvang/duur kosten: gratis AKTIVITEIT Schoolsport Handbaltournooi leerlingen/teams scholen voortgez onderwijs VENRAY DATUM Woensdag 2k december 1981 accommodatie sporthal "de Wetteling" aanvang/duur kosten: gratis AKTIVITEIT Schoolsport Basketbaltoumooi voor jongensteams basisscholen in VENRAY. datum Donderdag 28 december 1981 ACCOMMODATIE sporthal "de Wetteling" aanvang/duur kosten: gratis AKTIVITEIT Sportieve Recreatie SNERTWANDEL- ORIENTATIETOCHT Woensdag 30 december 1981 START sporthal "de Wetteling" inschrijven van ai 18.00 tot 19.30 uur KOSTEN: 2,50 per persoon AKTIVITEIT 6_ZONDAGEN_BEWEGEN Heerlijk bewegen in de buitenlucht met gevarieerde oefe ningen, die zich eveneens richten op de komende winte sport-skivakanties organisatie Stichting BRES Recreatiesportleide Gemeente Venray KOSTEN: 3,p/p per zondag START: "de Perdstal bij Vlakwater om 10.30 uur Bij de openbare lagere school DE KEG (Veltum) onstaat per 1 ja nuari 1982 de vakature van die belast zal worden met het geven van onderwijs aan anderstalige leerlingen. Kandidaten dienen in het bezit te zijn van de akte van bekwaamheid als volledig bevoegd onderwijzer(es). Zij die deelgenomen hebben aan de bijscholingscursus voor onderwijsgevenden aan anderstali gen en enige ervaring met het geven van onderwijs aan anderstali gen hebben, genieten de voorkeur. De funktie omvat zes schooltijden. Sollicitaties in te zenden aan het college van burgemeester en wet houders, Postbus 500, 5800 AM VENRAY, binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad, onder vermelding van het vakaturenumemr PZ-198. Kennisgeving bekendmaking ontwerfbeschikking Burgemeester en wethouders van Venray, gelet op artikel 24, tweede lid, onder c, van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne; maken be kend dat zij voornemens zijn om op de aanvraag van: M. Marcellis, Wusterweg 1 te Castenray-Venray, voor een vergunning ingevolge de Hinderwet voor het uit breiden van een varkensmesterij waar bij mest en meststoffen worden opge slagen, gelegen aan de Wusterweg (on- genummers) te Castenray-Venray, posi tief te beschikken onder voorwaarden om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te ondervangen. A. van Hoof, Twistweg 10 te Vredepeel-Venray, voor een vergunning ingevolge de Hinderwet voor het op richten, in werking brengen en in werking houden van een varkensfokke rij en -mesterij waarbij mest en mest stoffen worden opgeslagen, gelegen aan de Twistweg 10 te Vredepeel-Venray, positief te beschikken onder voorwaar den om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te ondervangen. Mevrouw R~! Jilesen-v. d. Steeg, Overbroekseweg 8 te Leunen-Venray, voor een vergunning ingevolge de Hinderwet voor het ex. art. 6a, uitbrei den/wijzigen van een varkensmesterij waarbij mest en meststoffen worden opgeslagen, gelegen aan de Overbroek seweg (ongenummerd) te Leunen, posi tief te beschikken onder voorwaarden om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te ondervangen. Mevrouw J. M. T. Geurts-Claas- sen, Koepas 2 te Oirlo-Venray, voor een vergunning ingevolge de Hinderwet voor het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een varkens houderij waarbij mest en meststoffen worden opgeslagen, gelegen aan de Koepas 2 te Oirlo-Venray, positief te beschikken onder voorwaarden om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te ondervangen. De ontwerp-beschikking, alsmede de aanvraag en andere ter zake zijnde stukken, liggen in het raadhuis, kamer 119, Raadhuisstraat 1 te Venray, ter inzage en wel tot 11 december 1982, elke werkdag van 09.00 uur tot 12.00 uur en elke donderdag van 16.30 uur tot 19.30 uur. Na deze datum tot het einde van de tertijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen het geven van de aangevraagde beschikking, eveneens elke werkdag van 09.00 uur tot 12.00 uur. De aanvrager, alsmede degenen die bezwaren hebben ingebracht naar aan leiding van de aanvraag en een ieder die aantoont, dat hij daartoe redelijkerwijs niet in staat is geweest, kunne- tot bovengenoemde datum gemotiveerde schriftelijke bezwaren inbrengen naar aanleiding van de ontwerp-beschikking. Degene, die een bezwaarschrift in dient, kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Een bezwaarschrift dient gericht te worden aan ons college, Venray, 27 november 1981 Burgemeester en wethouders voor noemd, namens dezen, het hoofd van algemene zaken en kabi net, A. L. G. Janssen RIOLERINGSPLAN SMAKT Het college van b. en w. is er in principe mee akkoord gegaan, dat het „eindriool" van de kern Smakt door het Waterschap Zuiveringschap Lim burg van de gemeente in beheer en onderhoud van de gemeente Venray wordt overgenomen. Dat betekent, dat de inwoners van Smakt dan formeel onder het heffings regiem van dit schap zullen vallen. Wanneer de raad het krediet voor de aanleg van dit eindriool goedkeurt, zou het rioleringsplan Smakt nog dit voorjaar rond kunnen komen. KENNISGEVING BEKENDMAKING AANVRAAG Burgemeester en wethouders van Venray, gelet op artikel 12 van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne, maken bekend, dat op 16 oktober 1981 bij hen een aanvraag is ingekomen van den Hollander kuikenbroederij- en opfokbedrijf Vredepeel B.V., voor een vergunning ingevolge de Hinderwet voor het ex. art. 6a, uitbreiden/wijzigen van een kippenopfokbedrijf, waarbij mest en meststoffen worden opgesla gen, gelegen aan de Beekweg 98 te Vredepeel dat op 22 oktober 1981 bij hen een aanvraag is ingekomen van J. L. G. van Dicjck, Theeuwenhofweg 1 te Leune- Venray, voor een vergunning ingevolge de Hinderwet voor het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een rundveehouderij, waarbij mest en meststoffen worden opgeslagen, ge legen aan de Eijkenhofweg 8 te Veulen-Venray. dat op 22 oktober 1981 bij hen een aanvraag is ingekomen van H. G. Holt- ackers, Kraakse Pas 8 te Leunen-Ven ray, voor een vergunning ingevolge de Hinderwet voor het ex. art. 6a, uitbrei den/wijzigen van een varkensfokkerij, waarbij mest en meststoffen worden op geslagen, gelegen aan de Kraakse Pas 8 te Leunen-Venray. dat op 22 oktober 1981 bij hen een aanvraag is ingekomen van M. H. Claessens, Ringweg 2 te Ysselsteyn- de Hinderwet voor eht uitbreiden van een pluimveehouderij en varkensmeste rij, waarbij mest en meststoffen worden opgeslagen, gelegen aan de Ringweg 2 te Y ssels teyn-V enray dat op 22 oktober 1981 bij hen een aanvraag is ingekomen van A.W. N. Thielen, Rosmolenweg 4a te Oostrum- Venray, voor een vergunning ingevolge de Hinderwet voor het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een tuindersbedrijf, waar groenten worden gekweekt, gelegen aan de Rosmolenweg (ongenummerd) te Oos- trum-Venray. De aanvraag en andere ter zake zijnde stukken liggen in het raadhuis, kamer 119, Raadhuisstraat 1 te Venray, ter inzage en wel tot 27 december 1981 elke werkdag van 09.00 uur tot 12.00 uur en elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur. Na deze datum, tot het einde vanb de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen de beschikking op de aanvraag, eveneens elke werkdag van 09.00 uur tot 12.00 uur. Desgewenst kan aldaar een mondelinge toelichting op de stukken worden gegeven. Gemotiveerde bezwaren kunnen tot bovengenoemde datum schriftelijk bij ons college worden ingebracht. Degene, die een bezwaarschrift in dient, kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Eveneens kunnen mondeling bezwa ren worden ingebracht tijdebs een open bare zitting op 17 december 1981 om 15.00 uur in het raadhuis, kamer 119. waarbij tevens gelegenheid wordt gege ven tot een gedachtenwisseling over de aanvraag tussen het bevoegd gezag, de aanvrager en de overige aanwezigen. Zij vestigen er tenslotte de aandacht op, dat degenen die bezwaren hebben ingebracht op de wijze als bovenom schreven en een ieder die aantoont, dat hij daartoe redelijkerwijs niet in staat is geweest, in de gelegenheid zullen worden gesteld bezwaren tegen de ont werp-beschikking in te dienen. Venray, 27 november 1981 Burgemeester en wethouders voor noemd, namens dezen, het hoofd van algemene zaken en ka binet, A. L. G. Janssen Vragen..? Wendt u tot de gemeentelijke voorlichter

Peel en Maas | 1981 | | pagina 15