VERENIGINGSNIEUWS uk HJTERPENIEDWS WIJKRAAD BRUKSKE O.J.C. DE BARAK >NJ Ruitersport ebberink Venray IN Venrays Mannenkoor K.V.V. Venray St. Pe\^S WIJK NOORD-WEST PEEL EN MAAS 27MC FOX HUNTER SINT NICOLAAS- WANDELTOCHT TE MERSELO jeugdnatuurwacht Schutterij 't Zandakker Gilde St. Jan cav^J/mc PEEL EN MAAS Volvo leasing is voordelig M.C.C. VENRAY Schietvereniging „De Roos" Leunen Nieuws uit Overloon IPLAYTEX l Op donderdag 26 nov. geen voorrepe titie, dus vanaf 20.00 uur voor het gehele koor. Maandag 30 nov. Bestuursvergade ring. Donderdag 3 dec. om 19.30 repetitie voor de baspartijen en om 20.00 voor het gehele koor. Donderdag 10 dec. repetitie met de gezamenlijke koren in de schouwburg. Zaterdag 19 dec. en zondag 20.dec.: kerstconcert van de gezamenlijke Ven- rayse koren in de schouwburg. Resp. 20.00 en 11.30 uur. Vrijdag 25 dec. Ie kerstdag: Kersvie ring in de Grote Kerk om 11.00 uur, ter intentie van de overleden en levende leden van het V.M.K. Aan deze kerst concerten zal Renée Kartodirdjo solis tische medewerking verlenen! Vrijdag 1 jan. '82: Nieuwjaarsrecep tie in ons verenigingslokaal. Zaterdag 16 jan. Prinsenproclama tie. Zaterdag 13 maart: Naar Margraten voor medewerking aan de „Gerits- korenavond". Afmelden bij F. v. d. Kruijf, tel. 86848 of de Burggraaf tel. 81244. Er is grote belangstelling voor de ge dichtenbundel van ons lid Frans van Dooren: "Een blijde weg over Door- De uitgeverij heeft de gehele opbrengst ter beschikking gesteld voor de gehandicapte medemens. Exempla ren zijn nog te bekomen bij ons secre tariaat 7,50. Het kan een waardevol cadeau zijn voor de Sint of Kerstmis. De gezamenlijk koren zetten zich in voor hun leden, om groepsgewijs de schouwburg te bezoeken. Voor diverse voorstellingen is dan n.l.. een aanzienlijk gereduceerde toegangsprijs mogelijk. Voorlopig is daarvoor uitgezocht de opera: "De Parelvissers" van G. Bizet, op dinsdag 16 maart 1982. Opgave bij ons secretariaat. Het is nu mogelijk U weer op te geven voor de cursus Koorscholing" aan de muziekschool alhier. Die cursus vangt aan in januari. De leiding berust bij Mia Schoon brood. Zeer waarschijnlijk zal dan ook een Vervolgcursus" starten Deze,,Koorscholing" is 's maandags van 20.00-21.00 uur. Verdere informatie bij uw bestuur of de muziekschool. Donderdag 26 november: 19.30 repetitie harmonieorkest Zaterdag 28 november: vanaf 10.00 uur papier-container la den voor leden harmonieorkest. Tot nader bericht kan er vanaf zater dag géén oud papier meer worden op geslagen omdat de opslagruimte ge sloopt zal worden. Dringend beroep op u allen om zoveel mogelijk men sen te komen helpen. Zoals u begrijpt moet de gehele voorraad oud papier weg. Maandag 30 november: 20.00 uur bestuursvergadering. Donderdag 3 december: 19.30 repetitie harmonieorkest. Agenda: 13 december: concert met Horst en Ble- rick in foyer schouwburg. 16 januari: Prinseproklamatie. 20 maart: gemeentelijk muziektoemooi 17/18 april: federatief solistenconcours te Leunen. leerlingenopleiding: Leerlingenopleiding: Donderdag 26 november: 18.30 repetitie jeugdharmonie Zaterdag 28 november: 17.00 Ceciliaviering jeugdleden in de Perdstal. Donderdag 3 december: 18.30 repetitie jeugdharmonie Individuele lessen volgens afspraak met uw leraar. Drumband: Zondag 29 november: 10.30-11.30 repetitie drumband. Bardienst: H. Stevens. Afmelden harmonieorkest bij de se- kretaris, telefoon 80225; jeugdleden bij de heer Raets, tel. 82803 en drumband- leden bij de heer van Els, tel. 86824. Telefoon Clubgebouw: 82515. DAMESKOOR Aangezien de komende tijd een drukke tijd is, volgt hier een overzicht van repetities en uitvoeringen. Even tuele wijzigingen zullen tijdig worden bekend gemaakt. Zaterdag 28 nov. zingen we om 19.00 uur in de Vredeskerk tijdens de avond mis. Woensdag 2 dec. om 20.00 uur repe titie in zaal Sijbers, Merseloseweg. Woensdag 9 dec. om 20.00 uur repe titie in de schoolDe Essel' Donderdag, 10 dec. om 20.00 uur repetitie in de schouwburg met de andere Venrayse koren voor de Kerst concerten. Woensdag 16 dec. om 20.00 uur repe titie. Zaterdag 19 dec. om 20.00 uur Kerst concert in de schouwburg (in uniform). Zondag 20 dec. om 11.30 uur Kerst concert in de schouwburg (uniform). Maandag 21 dec. om 14.00 Kerstvie ring (H. Mis) voor de Bejaarden, in zaal „In den Engel" (uniform). Woensdag 23 dec. om 20.30 uur onze Kerstviering (waar, hoort U nog). Zaterdag 26 dec. (Tweede Kerstdag) zingen we om 10.00 uur tijdens de H. Mis in de kapel van het Ziekenhuis (uni form). Zaterdag 2 jan. zingen we om 19.00 uur tijdens de avondmis in Het Schuttersveld (uniform). Zaterdag 9 jan. zingen we om 19.00 uur in de kerk van het Brukske, tijdens deH. Mis (uniforms- Laten we proberen om steeds aanwe zig te zijn. Bent U eventueel verhinderd, wilt U zich dan afmelden bij Mevr. v. d. Waerden, tel. 83659, of bij Mevr. v. d. Bekerom, tel. 83332. Agenda: Vrijdag 27 nov.: geen repetitie. Zaterdag 28 nov.: van 11.00 tot 12.00 uur voor alle koorleden. Zondag 29 november: om 10.15 Hoogmis in de Paterskerk, na afloop koffieuurtje voor de mannen in de Galmhut. Maandag 30 nov.: om 18.30 alleen voor de alten Dinsdag 1 december: om 18.30 alleen voor de sopranen Woensdag 2 december: om 18.30 „muziekles" met aanslui tend om 19.15 spelavond. Eventuele afmeldingen: secretariaat Langstraat 104, tel. 81690. Algemeen: Voor de repetitie van a.s. zaterdag (11.00 uur) worden alle koorleden ver wacht. Laten we een goede indruk maken op de dan aanwezige dirigenten van andere jongenskoren uit Nederland die dan bij ons op bezoek zullen zijn. VENRAYS GEMENGDE ZANGVERENIGING „ARSMUSICA" Dinsdag 1 december: 19.30 repetitie voor het hele koor met de blokfluit- groep o.l.v. Mej. Thijssen, in de Essel, Ursulastraat. Dinsdag 8 december: als 1 december. Plaats wordt nog nader bekend ge maakt. Donderdag 10 december: 20.00 uur tot ongeveer 21.00 uur repetitie voor het hele koor in de schouwburg met de gezamenlijke koren van Venray. Zondag 13 december: 16.00 Advents- concert in de Grote Kerk, Markt. Zaterdag 19 december: 20.00 Kerst concert in de Schouwburg. Zondag 20 dec. 11.30 idem. Zondag 27 december: 10.00 uur zingen we in de kapel van St. Anna. Zaterdag 2 januari: 15.00 concert in De Kruuze, Leunseweg. Indien U verhinderd bent, dan gelieve U zich af te melden bij: dhr. J. Steijlen, Kolkweg 3, tel. 81221 of Mw. W. Man- ders-Weijers, Oranjestraat 7, tel. 86159. Zondagmorgen 39 november: 11.00 gezamenlijke repetitie Maandagavond 30 november: 19.00 sopranen 19.45 alten JONGERENORKEST „BOJEMA" Vrijdagavond 27 november: 18.45 gezamenlijke orkestrepetitie Vrijdagavond 4 december: Geen repetitie „SALTARELLO" Zaterdagmiddag 28 november: 16.30 gezamenlijke repetitie „AGéVOLé" Repetitie volgens afspraak. KATHOLIEKE VROUWEN VERENIGING VENRAY Dinsdag 1 december houden wij een surprise kienavond in zaal „In den En gel", aanvang 19.45 uur. We maken er met ons allen een gezellige Sint Nico- laasavond van. Het bestuur Verenigingsnieuws dinsdags voor 12 uur inleveren bij dit blad Nu het St. Caeciliafeest er op zit, is er weer tijd voor andere aktiviteiten. Voor het komende weekend zijn er dat, buiten de repetities, weer twee en wel twee serenades bij zilveren bruids paren. Vrijdag 27 november voor het zilveren paar Verbruggen. Bijeenkomst achter zaal „In d'n Engel" om 19.15 u. Zaterdag 28 november betreft het 't zilveren paar van Rattingen-Soulimans. Bijeenkomst om 18.15 in feestzaal „De Karklingel" te Oostrum. Willen de leden er om denken op tijd aanwezig te zijn. Uitslag Wijkraadsverkiezingen Bij de j.l. zaterdag en zondag gehouden wijkraadsverkiezingen wer den de volgende personen in de wijk raad gekozen. Aant. stemmen 1 Mevr. H. Gosling 290 2 B. Lord 285 3 P. Franken 281 4 Mevr. Kruysen-Breukers 248 5 Th. Kal wij 245 6 Jv v. Kessel 216 7 S.Kantar 199 8 L. Verpalen 197 9 P. Knevel 196 10 D. Jellema 183 11 G.Volleberg 179 De overige kandidaten: 12 J. Schuurmans 155 13 J.Hendriks 140 14 C. Oosterwijk 126 15 W. Moraal 121 De opkomst bedroeg lO^o hetgeen vrij weinig is, doch voor een wijk als Brukske mag dit vooralsnog bevredi gend worden genoemd. Dansavond Aanstaande vrijdag 27 november zal wederom een dansavond worden gehou den voor de bewoners van het Brukske. De avond begint om 8 uur 's avonds in het wijkcentrum en de entree bedraagt 2,00. Mensen die de vorige dans avond meemaakten zullen beamen dat deze avonden zeer gezellig kunnen zijn. Vanzelfsprekend zijn ook mensen buiten het Brukske welkom. a 0 KLEIN KAARTCONCOURS van 3 weken in het wijkgebouw „Den Hoender" Er kan worden gerikt, getoept en ge jokerd, op donderdag 3, 10 en 17 december. Aanvang 20.00 uur. In schrijfgeld ƒ5, Er zijn toepasselijke kerstprijzen te winnen. De Wijkraad uw Venrays weekblad Op zaterdagmiddag 5 december organiseert de 27 mc club Fox Hunter een Sinterklaasmiddag voor de Venray se jeugd t/m 12 jaar. Er zal deze middag van 2 tot plm. 5 uur films worden ver toond en limonade worden verstrekt en natuurlijk is er een Sint en 2 Pieten aan wezig die zullen zorgen voor de nodige 4 versnaperingen. Dit alles vindt plaats in 't wijkgebouw 't Brukske. Alle kinderen van Venray zijn welkom. De kosten hebben we gesteld op 2.50 per kind voor deze middag. De dropping is nu vastgesteld op zaterdag 19 december. Houdt deze avond vrij. Het belooft weer een gezellige dropping te worden met vele verrassingen. Het wegbrengen zal ge beuren per huifkar. Gezien het feit dat er 3 fietsmobielen met dezelfde aantal punten aan kop staan, ligt het in de bedoeling om in de maand december nog een fietsvosse- jacht te organiseren, on de grote beker van 1981 uit te reiken. Breky- brako Zondag 29 nov. organiseren „De Na tuurvrienden" en „S.V. Merselo" voor de 6e keer een Sint Nicolaas wandel tocht. Er zijn 2 afstanden uitgezet, n.l. 5 en 10 km. Sint Nicolaas zal te paard (voor afgegaan door herauten) op de route van de 5 km meegaan. De vele knechten verdelen zich tussen de 5 en 10 km. wandelaars. De start is om 13.30 uur bij zaal Arts, Grootdorp-33. De fanfare en drumband van Merselo zullen de wandelaars uit geleide doen. U kunt vanaf 13.00 uur inschrijven. Dit kost 1.50 per persoon. Elke deelnemer ontvangt na afloop een speciale herinneringsmedaille of cijfer tje en een verrassing van Sinterklaas. Iedereen is welkom! Iedereen kan meedoen! Vrouwenkafee FEMINISME wat is dat? Dit was de vraag waarmee we van start zijn gegaan op maandag 16 november j.l. Een groep van ongeveer veertig vrouwen luisterden met volle aandacht die avond naar de inleiding gegeven door Josette. Een duidelijke inleiding over de EERSTE FEMINISTISCHE GOLF die een belangrijke aanzet was naar de VROUWENBEWEGING zo als zij zich nu manifesteert. Intussen hebben we nu zoals dat heet de TWEEDE FEMINISTISCHE GOLF Omdat de maandagavond van 16 nov. j.l. te kort was om dieper op het thema in te gaan, hebben we besloten nog een vervolg hierop te geven. Op maandag 30 nov. a.s gaan wij verder met FEMINISME wat is dat?.... deel twee. Alle vrouwen zijn welkom, ook al heb je de eerset avond gemist. Dit hoeft geen probleem te zijn want de TWEEDE FEMINISTISCHE GOLF is een zeer boeiend stuk geschiedenis over de VROUWENBEWEGING vanaf de zestiger jaren. Tevens stellen wij onszelf die avond de vraag hoe wij nu verder moeten. Wat kunnen we en op wat voor manier????? Tot op maandagavond in het VROUWENKAFEE, Hoenderstraat 10, 20.00 uur. O.J.C. De Brak organiseert op zaterdag 28 nov. de Engelse formatie Jo Broodbery and The Standouts, on 22.00 uur tegen 5"gulden entree. De Londense formatie werd in 1979 opgericht en heeft ondertussen in Engeland al veel stof doen opwaaien, zo werd z'n elpee die laatst verschenen is, zeer goed ontvangen door de Engelse muziekcritici. De muziek ligt in de stijl van Elvis Costello, John Hiat. Ze is stevig, ritmisch, met de prachtige stem van Jo Broodbery zelf. Begin volgend jaar zal de 2e elpee uit komen na hun toernee door Amerika. Verder spelen nog mee: Leroy James - gitaar Jim Fox - bas Jed Pyke - drums Hoi, Stefan kan dit stukje niet schrijven, dus doe ik het maar weer eens. De uit- pluisavond afgelopen week is niet door gegaan. Hoe de excursie is verlopen, weet ik ook al niet. Komende vrijdag om 8 uur is er een savonavond om alle kaarten in te vullen, ook Gerard Peeters is hier aan wezig. Zaterdag is er als altijd weer Peel werken, vertrek kwart voor acht vanaf het schouwburgplein. Zondag om 8 uur is er een excursie naar de Maasheggen o.l.v. mijzelf. Tot dan.O Hoi, Marion. Beste Jeugdnatuurwachters, het is zover! A.s. zondag 29 november starten we met de tweede puzzel-wandeltocht. De start vindt plaats tussen 9.30 en 10.00 uur vanaf de parkeerplaats van de openbare Begraafplaats, gelegen tegen over Rank-Xerox. Eventuele fietsers kunnen het beste, via de Smakterveldweg, naar de start komen. Overbodig lijkt me, nogmaals te wijzen op gepaste kleding en schoeisel. Denk je ook aan het groene boekje! De voorbereidingen van de door jullie te maken kerststükjes zijn volop bezig. 11 December zullen de attributen hiertoe op school bezorgd worden door onze voorzitter L. P. van der Hoff. Voorts is het bestuur doende met het voorzagen van planken, zodat jullie medio februari, komend jaar, je eigen nestkast kunt vervaardigen. T.z.t. hier over meer. Tot a.s. zondag! Hierbij willen wij alle leden verzoe ken hun fotowerk voor de clubexpositie onopgeplakt in te leveren op de komende clubavond 3 december a.s. Aanvang van de avond 20.00 uur op St. Antoniusstraat 1 te Venray. De tentoonstellingscommissie zal zorg dragen voor het inlijsten van het werk. Maximum formaat der lijsten is 60 x 70 cm. Houd U zoveel mogelijk aan het standaard formaat van 30 x 40 cm. Ook de diamakers dienen hun werk in te leveren op 3 dec. Eenieder veel succes gewenst bij het samenstellen van zijn collectie. Op 11 december a.s worden de beste dia's besproken uit de Bondsdiawed- strijd en wel in het ENCI gebouw te Maastricht, aanvang 20.00 uur. Ledenvergadering Op dinsdag 1 december is er een algemene ledenvergadering. De aan vang is 20.00 uur. Alle leden worden verwacht. Agenda: 1 Opening. 2 Notulen. 3 Ingekomen stukken. 4 Mededelingen opgeven maten. 5 Kontributie. 6 Rondvraag. 7 Sluiting. Gezocht! Gaat u een kamer of garage oprui men, denk dan even aan ons. Wij kun nen allerlei materialen gebruiken voor de club, o.a. resten wol, stof, lege potten en flessen, keukenrollen, closet- rollen, speelgoed enz. Bel even 88546 en we zorgen dat het opgehaald wordt. Dropping Zaterdag 12 dec., aanvang 19.30 uur. Minimaal 4 pers. per groep. Deelname kosten 3.50 leden per persoon; 5,— niet-leden. Ook niet 27 mc-ers zijn welkom. Beslist noodzakelijk: dichte schoenen zaklamp met goede batterijen event, regenkleding pen of potlood. Volleybal Iedereen is nog steeds welkom op zaterdagavond van 18.30 tot 20.00 uur in de gymzaal van het Brukske. Hoe meer deelnemers bij het volleyballen, hoe meer groepen er gevormd kunnen worden. De toernooien naderen weer. Dus kom allemaal zaterdagavond. Opgave nieuwe leden: Bullshit, Ouverturestraat 45 Delta Lima, Harpstraat 6 Pascal, Gitaarstraat 24 Pinky, Monikesstraat 10 s Pussycat, Pavanestraat 47 Sierra 99, Klarinetstraat 35 Voor vragen kunt u bellen 88546. Bye, bye en zwaai, zwaai. een abonnement waard DISCO INFO PEARLY TOP 10 - nr. 33 1 (3) Here to you Thunderstorm 2 (5) Your love still brings me to me knees - Marca Hese 3 (2) RR express Rose Royse 4 (6) Dancing on the floor Tird World 5 (17 Wake up Daniel Sahuleka 6 (7) You love Lime Special Remix 7 (4) Try 't out-Gino Soccio 8 (9) Let start dance again Bohannon 9 (8) Lay all you love on my The Bank 10(-) Bad mamma yamma Carl Carson TIP: Can you feel it -Live Jacksons Zondag is er weer disco met veel oude platen om 14.00 uur tot 17.00 uur en René is er ook weer. Dus dat wordt weer een gezellige middag disco. Pearly DISCO - DISCO - DISCO - DISCO Zaterdag 28 nov. is voor juliie weer zo'n onvergetelijke avond. Er is weer een Disco Spcial en jullie weten wat dat betekent. Iedereen van 12 jaar en ouder is van harte welkom. Breng maar al je vrienden en vriendinnen mee, dan maken we er met z'n allen een .gezellige avond van. De entree bedraagt 1,50 en we beginnen om 19.30 tot 22.30 uur. Dit alles vindt plaats in het wijkgebouw aan de Ursulastraat 2. Verder hopen we Gerrit, Anja, Mieke en Alda te begroeten. De Stage-Frights drive-in show zorgt voor de muziek. Tot ziens. De laatste bijeenkomst van het jaar 1981 zal worden gehouden op maandag 30 november 1981, in de foyer van het Cultureel Centrum „De Beejekurf" om 20.00 uur. Op deze avond zal dr. H. P. H. Camps, gemeentearchivaris van Venray spreken over: „Godefridus Henschenius en de Acta Santorum". Henschenius werd in 1602 in Venray geboren, werd Jezuït en is in september 1681 in Antwerpen overleden. Het leven van Henschenius staat hierbij wel in het middelpunt, maar zijn betekenis is alleen te begrijpen door zijn deelname aan de Acta Sanctorum, een verzameling heiligenlevens, geordend volgens hun feestdagen. De bijdragen van Henschenius zijn verspreid over de delen van de heiligen van januari tot en met april en de eerste zes delen van mei. Een werk dat in 1630 is begonnen en nog steeds niet is voltooid. Thans is men gevorderd tot de maand december, maar het zal nog tot het einde van deze eeuw (2000) duren voordat het hele werk klaar is. Het jaar 1981 mag een gedenkjaar ge noemd worden voor deze wereldbe roemde Venrayer. Dit jaar is het 300 jaar geleden dat hij in Antwerpen is overleden. Het bestuur is ervan overtuigd, dat het een zeer interessante avond zal worden, waarbij uiteraard ook introdu- cees en andere belangstellenden van harte welkom zijn. r Bel even met I Topgarage cv afdeling lease I Tel. 81032 VENRAY ^■1 VOLVO FEESTAVOND SUPERSTOCK TEAM LIMBURG A.s. vrijdagavond 27 nov. organi seert het Superstock Team Limburg een grandioze feestavond in zaal Apollo te Helden. Deze knal feest- en dansavond is voor iedereen die 't speedwaygebeuren een warm hart toedraagt. Als topper van deze avond een groots opgezette tom bola met prachtige prijzen. Aanvang 20.00 uur. Pech bield MCC Venray uit de finale in Tiel Na de modder van vorige week in Wanssum, kregen onze rijders nu een redelijk te berijden circuit in Tiel voor de wielen, zodat deze wedstrijd wat duidelijker de krachtsverhoudingen zou weergeven. Als eerste voor Venray trad Bert Hen- drix aan die al gelijk een 6e plaats liet noteren. Hierna was het de beurt aan Gerrit Hermsen, die zijn goede vorm onder streepte door na een slechte start toch nog als 18e te worden afgevlagd. Derde man voor Venray was Hay Claessens die met een 20e plaats ook een goede prestatie neerzette. Darna was het Toon Claessens die nu niet op zijn vertrouwde 125 cc Honda startte, maar op een zware Husky, waar hij toch redelijk mee uit de voeten kwam. In de slotfase van de strijd zag Toon door een kleine schuiver een 7e plaats aan zijn neus voorbij gaan en werd uiteindelijk als 1 le afgevlagd. Laatste man was net als vorige week weer Peter Willemse, die na een matige start al snel in de voorste gelederen was te vinden, maar Peter kreeg echter met pech af te rekenen in de vorm van een blokkerende voorrem die hem terug wierp naar een 13e plaats. Voor het team van MCC Venray be tekenden deze uitslagen dat ze moesten rijden voor een plaats in de 2e groep tussen 8e en 14e plaats. Aan start verschenen nu alle MCC coureurs waarbij na het vallen van het starthek Bert, Peter en Toon in de voorste gelederen waren te vinden en Hay en Gerrit hun weg vanuit de middenmoot moesten zoeken. In de 3e ronde kwam Toon echter ten val, zodat hij erg ver terugviel. Bert wist zich, ondanks een lekke band, goed voorin te handhaven en eindigde als 3e. Peter kwam met zijn 125 cc machine goed vooruit en wist voor Venray een 5e plaats te pakken. Onze derde man werd Gerrit die zich als junior rijder goed wist te handhaven tussen de senior en promotie-rijders en werd 15e. Toon kwan na de valpartij toch nog op een 20e plaats uit. Hay wist zich als 25e te klasseren. Deze uitslagen betekenden dat MCC Venray winnaar werd in deze groep en dus in her dagklassement een 8e plaats behaalde. Tussenstand Teamcross 1 Bergharen 2 Nijkerk 3 Heusden 4 Tilburg 5 Zundert 6 Gemert 7 Wanroy 8 Tiel 9 Venray 10 Groesbeek punten 195 195 195 187 183 182 178 170 167 167 Volgende teamcross in Wanroy a.s. zondag. L.R.V. ST. JAN MERSELO Jan Janssen res. kampioen Jan Janssen werd op de S.G.W. wed strijd om het kampioenschap van Ne derland reserve kampioen met 1 punt minder dan nummer 1. Op alle onder delen was Jan met Canny heer en meester, alleen in de cross kwam hij 3 sec. tekort. Op de Indoor-dressuur wedstrijd op 21 en 22 nov. in de manege Vlakwater waren de uitslagen: Dressuur LII: Jan Janssen met Trammelant le prijs Mevr. Geurts met Mieke 3e prijs Dressuur LI: Mej. Hennekens met Paladijn 2e prijs Dressuur klasse M II: Ant. Arts met Piothar 2e prijs Dressuur klasse ZI: Mevr. Geurts met Orbi 3e prijs. Uitslagen: De Roos 1-HSV Helden 1060-1080 Hoogste schutter W. Koenen 273 ringen De Roos 2-Sevenum 1 1046-1076 Hoogste schutter M. Smits 264 ringen HSV 2-De Roos 3 1046-1046 Hoogste schutter Sj. v. Soest 271 ringen Rangers 2 )Swolg.)-De Roos 4 1014-939 Hoogste schutter Th. Strijbos255 ringen STICHTING SPORT VOOR GEHANDICAPTEN Door leden van SSS '18 werd gekollekteerd voor de Stichting Sport voor Gehandicapten. Deze kollekte heeft de mooie som opgebracht van 931,47. En gezien er de laatste weken nog is gekollekteerd voor het geestelijk gehan dicapte kind. Daarom willen wij vanaf deze plaats alle gevers en kollektanten bedanken. Marktstraat 5. Venray. telefoon 04780-81294

Peel en Maas | 1981 | | pagina 11