VAMOS A VER nagekomen VERENMGS NIEUWS S.V. VENRAY SOS telefonische hulpdienst KERKELIJKE DIENSTEN W JUWELIER W VERLINDEN Jongerenviering Venray Grote Kerk Venray Kapel St. Servatius Parochie Paterskerk Kerk 't Zonnelied Brukske Parochie Yredeskerk WAT DOET GOUD VOOREEN VROUW? *<T .1/ GEEF GOUD KADO EN ZIE HET ZELF Protestantse Kerkengemeenschap Parochie Oostrum Parochie Oirlo Parochie Castenray Parochie Ysselsteyn PEEL EN MAAS Parochie Leunen Parochie Merselo Rectoraat Vredepeel Rectoraat Heide DERDE ORDE Rectoraat Veulen Rectoraat Smakt Jehovah's Getuigen PEEL EN MAAS VAN 21 TOT EN MET 28 NOVEMBER A.s. zaterdagavond 21 november is er eer een Jongerenviering in de ruimte mder de sacristie van de Grote Kerk. gd .- viering begint om 19.00 uur. Omdat we zo langzamerhand naar "Li Kerstfeest toeleven en de tijd van de leav advent ook weer gauw begint, gaan wij iet ons thema daar een beetje op aan uren. Je weet we hebben niet ieder ieekend een viering, maar we willen och wel graag die Liturgische momen- Q) en in de gaten houden. Daarom luister goed als wij het tra»,' lebben over: H O P E (L O O S) Tot ziens op zaterdagavond. Je voor- anger is p. Falco. Zaterdag: 19.00 nederlandse hoog- lis.int. Jan en Grad van Soest overl. uders Philipsen-Pirlo jrd. Konrad hijssen overl. ouders Minten-Beclet i dochter Nella levende en overleden den van de Koninklijke Harmonie uterpe. Zondag: Christus, Koning van het telal. 8.00 leesmis, int. Toon hijssen, echtgenote en overl. kinderen; bgregoriaanse hoogmis, int. Wilhel- s Janssen Nella Verblakt Frans i Opbergen Maria Minten-Delauw; 1.00 nederlandse hoogmis, int. overl. Jansen-van Daal overl. fam. uers-Sengers Pierre Bertrams ,d. kinderen). Maandag: 9.00 oude stichtingen Marcellis; 19.00 overl. parochia- Dinsdag: 9.00 Theodor Creemers; 19.00 Piet Gerrits. Woensdag: 9.00 bijzondere intentie; 19.00 overl. fam. de Vilder-Rutte. Donderdag: 9.00 Dora Greefkens; 4.30 Huwelijkssluiting Marianna anssen en Ton de Boer. Vrijdag: 9.00 pastoor Amouri Esser, luders en fam. Maria Gertruda Smits, iuders en fam.; 14.00 (kapel St. Jozef- looster) huwelijkssluiting van Dorothé Vessels en Geert Schuijren; 19.00 bij- ondere intentie (H P). Zaterdag: 9.00 Peter Custers en laria Gertruda v. d. Ven; 19.00 toeland v. Geenen en zoon Jo lartinus Direks bijzondere intentie. Mededelingen: - Zondag-onder de mis van 11.00 uur is er kindercrèche in het zaaltje on der de sacristie. Leidsters: Karin Weyers en Astrid van Keeken. - Huwelijksafkondiging: Marianne Janssen en Ton de Boer Dorothé |Kessels en Geert Schuijren (Tegelen). Akolieten: Zaterdag: 19.00 Berti Bouten en Manon Vullings, lezer: T. de Bruijn. Zondag: 8.00 Geert en Paul Flinsen- berg, lezer: J. Wekking; 9.30 Kees v. d. Helm en John van Bers; 11.00 Karin Bloemen en Liset Jacobs, lezer: G. Regli. Misdienaars: Maandag en dinsdag: 19.00 Nicole Schwachöfer en Colette Teunissen. Woensdag en vrijdag: 19.00 Ton van Ham en Sandra Wekking. Donderdag: 14.30 huwelijkssluiting: Maartje Huibers en Inge Truyen. Zaterdag 21 nov.: 18.30 Eucharistie viering, int.: voor overl. fam. Derks, voor bijz. intentie (G.). Zondag 22 nov.: Feest van Christus Koning. 9.30 Hoogmis (gregoriaans), int. Fan. v. d. Heuvel, voor een zieke. Misdienaars: Gert-Jan Wismans en Harm v. d. Bosch. Voorganger in de weekenddiensten is pater B. v. Bronkhorst, wijkpastor van de LKandweert. De kollektes zijn bestemd voor de voedselaktie voor Latijns-Amerika 'So- lidaridad'. Door de week: iedere dag eucharistie viering, behalve woensdag. Vrijdag 27 nov. is bovendien om 15.00 uur een gezongen Eucharistievie ring b.g.v. het 20-jarig bestaan van het Gemengd koor „De ServanrjaY'. Zondag 22 november: Feest van Christus Koning, Koning van het heelal. H. Missen: 7.30, 9.00, 11.45; hoogmis 10.15 gezongen door Crescendo; 18.00 avondmis. Vrijdag: 11.00 gez. H. Mis bij gelegenheid van het 25-jarig huwelijk Verbruggen-Relouw; 19.00 avondmis om Gods zegen te vragen over de gezinnen van de parochie. Zaterdag: 17.00 gelegenheid om te biechten; 18.30 avondmis. Mededeling: Zondag, op het feest van Christus Koning, wordt het nieuwe kruisbeeld op de splitsing St. Antoniusstraat-Kruis- straat ingezegend. De inzegening heeft plaats na de mis van 11.45 uur, dus omstreeks half één. Harmonie Euterpe zal deze korte plechtigheid opluisteren. Wij nodigen de parochianen en vooral de bewoners van Kruisstraat en Antoniusstraat uit hierbij aanwezig te zijn. De heroprichting van dit kruis, door inzet van velen tot stand gekomen, ge tuigt van eerbied voor het verleden en voor onze eigen overtuiging. Misintenties: Derks; 18.00 Hein van Lierop Peter Hein Nuyens. M&andag: 8.00 jgt. Broeder Martien Frijns; 19.00 Sraar Michiels (Bejaarden- ver,) Peter Verstappen. Dinsdag: 8.00 overl. fam. Ambrosius overl. ouders Raemakers-Pouwels; 19.00 Anna Philipsen-Kleuskens (buurt) Maria Kusters-Beterams (kaartclub). Woensdag: 8.00 tot zekere intentie (J); 19.00 overl. fam. Peters-Arts Piet Koenen (v.w. Beatrixstr.). Donderdag: 8.00 tot zekere intentie (J.); 19.00 Piet Spee v. Osch en kinde ren. Vrijdag: 8.00 overl. ouders Akker mans-Timmermans; 11.00 uit dank baarheid b.g.v. een zilveren huwelijk; 19.00 gezinsmis, Getruda Stevens-Aerts Zaterdag: 8.00 overl. fam. Arts-Jans- Misdienaars en Akolieten: Zaterdag: 18.30 Eric Arts en Arnoud Verhaeg. Zondag: 9.00 Hans Kerstjens en Geert Koppes; 10.15 Geert Claes en Willy v. d. Bekerom; 11.45 Peter en Martijn Smelt; 18.00 Hans van Geenen en Jacq. Smetsers. Maandag, Woensdag, Vrijdag: 8.00 André Basten; 19.00 Tonnie Vermeu len. Dinsdag, donderdag, zaterdag: 8.00 Martin Leênders. Dinsdag en donderdag: 19.00 Ronnie Windrath. Zaterdag 21 nov.: Euch. viering om 19.00 uur. Geen kindercrèche. Mis- intentie: overl. ouders en fam. van Treeck-Stoffels en de Lange-Groart. Zondag 22 nov.: Gezongen euch. vie ring om 10.00 uur. Kindercrèche wordt verzorgd door Mechtild v. Casteren en Margo Franssen. Misintentie: fam. Lemmen. Woensdag 25 nov.: Euch. viering om 19.00 uur. Misintentie: voor een goede reis en een behouden thuiskomst. Hoogfeest van Christus, Koning van het heelal. Patroonsfeest van de Vredes- kerk. Christus, Vorst van de Vrede. Zaterdag: 19.00 Jongerenmis. Het jongerenkoor zingt moderne liederen van het feest van Christus Koning, met medewerking van het orkest. Jongeren zullen ook de dienst verzorgen. Alle jeugd nodigen wij voor deze viering uit. Intentie: voor overl. Wiel de la Roy en Annie van den Akker voor overl. Ar nold Janssen voor overl. Gerrit de Haart en kleinzoon Johnny uit dankbaarheid bij gelegenheid van 12'/i jarig huwelijk. Zondag: 8.00 leesmis voor alle overledenen van de parochie (kollekte" Allerzielen); 9.00 leesmis voor overl. Maria Derks; 10.00 plechtige hoogmis met latijn-gregoriaanse gezangen van het feest van Christus Koning en meerstemmige gezangen uit de mis door het kerkelijk zangkoor. Intentie: voor overl. Harry Valckx voor overl. familie Appels-den Boer voor overl. familie van Rossum-Janssen; 11.30 leesmis voor overl. Theodora van Haren-Zegers en Theodora Zegers-van der Schans voor overl. Piet Kusters en fam.; 18.30 avondmis voor overl. moeder Anna Kusters-Weerts. Maandag: 8.00 leesmis voor overl. Gerlach van Ass; 19.00 avondmis voor overl. Wilhelmus van de Ven. Dinsdag: 8.00 leesmis voor alle overledenen van de parochie (kollekte Allerzielen); 19.00 avondmis v. overl. Carolien Brands-Michiels voor overl. moeder Agatha Theuvenet-Rosbak. Woensdag: 8.00 leesmis voor overl. fam. van Gerven-van Rhijn; 19.00 avondmis voor overl. Antoon van Mill. Donderdag: 8.00 leesmis tot bijzon dere intentie (Th.); 19.00 avondmis voor overl. familie Rouvroye-Ritzen. Vrijdag: 8.00 leesmis voor overl. Antoon Derks; 15.00 plechtige eucha ristieviering uit dankbaarheid bij gele genheid van het 25-jarig huwelijksfeest van de ouders Loonen-Kroon in de kapel van Veltum; 19.00 avondmis voor overl. Martinus Jacobs. Zaterdag: 8.00 leesmis voor alle overledenen van de parochie (kollekte Allerzielen); 19.00 avondmis v. overl. Charles Sijbers en dochters Mia en Truus voor overl. Wilhelmina van Zwamen-Barents voor overl. Huberta Janssen-Hendriks. Mededelingen: 1 Zondag onder de mis van 11.30 uur kleutercrêche in de kleuterschool vlak bij de kerk. Leidster mej. Cristel Ver- sleijen. 2 Op het feest van Christus Koning, zeventien jaar geleden, is de Yredes kerk in gebruik genomen. Wij vragen alle parochianen om dit feest mee te komen vieren en te komen bidden voor vrede in de wereld. Misdienaars en Akolieten: Zondag: 8.00 R. Beerkens en M. Janssen; 9.00 J. Dommeck, P. v. Weert; 10.00 S. Fijneman, A. Millen, Th. Urselman; 11.30 S. Rongen, B. Trimbos; 18.30 M. Fijneman, G. Krijnen. Maandag, dinsdag, woensdag: 8.00 J. Linskens, W. Aben; 19.00 R. Poels, R. Broens. Donderdag, vrijdag, zaterdag: 8.00 O. Geurts, R. Oomen; 19.00 S. Achten, U. van Weert. boekhandel ST HUBERT VENRAY I HELMOND/ Zaterdag: 18.30 overl. fam. Wijnen- Wijnhoven Hubertus Clevers overl. familie. Zondag: 7.30 overledenen )offerbus) voor de parochie; 9.00 Wim Schol- tens; 10.15 Mechtilda Maas-Derkx Wim Verlijsdonk; 11.45 Piet Stoks en overl. fam. overl. ouders Janssen- van den munckhof is ook dinsdags de gehele dag geopend Zondag 22 november a.s. om tien uur dienst in de aula van Den Hoebert aan de Westsingel; predikant is ds. J. G. Jullems, legerpredikant te Eindhoven. Tijdens de dienst kinderkerk en -oppas. Koliekten voor het diakonaatsprojekt en plaatselijk kerke werk. Zaterdag: 19.00 overl. familie v. d. Berg-Kleuskens overl. familie Lem- mens-Stevens overl. familie Sikes- Rutten Lena Camps-Driessen jaar- dienst Francisca Manders-Emons (Jon gerenkoor). Zondag: 8.30 Pieter Hendrik Jans sen; 10.00 overl. familie Hulsman overl. familie Kessels-Nissen Toon Kleuskens Piet Rutten (Gemengd Koor en Harmonie). Maandag: 9.00 gest. jaardienst Wil lem Loonen en Elisabeth v. Heijster. Dinsdag: 9.00 Harry Achten. Woensdag: 9.00 tot intentie Vermeu- len-Moorrees. Donderdag: 9.00 gest. jaardienst Petronella Derks; 14.00 voor het bruidspaar Koonings-de Hoog (Dames koor). Vrijdag: 9.00 gest. jaardienst Jan Hendriks; 15.00 voor het bruidspaar Hellegers-Broeren (Dameskoor). Zaterdag: 14.00 uit dankbaarheid bij 25-jarig huwelijk van van Rattingen- Soulimans (Gemengd Koor); 19.00 Ger truda Janssen-Peeters overl. familie Min-Verbeek (Kinderkoor). Misdienaars beurten: Zaterdag: 19.00 Ronny Pelzer, Hans Holtackers, Jan Rutten, Sj. Wilmsen. Zondag: 8.30 Coen Litjens, Sjonnie van Cuijck, Robin Oudenhoven, Ronny Versleijen; 10.00 Clemens Weijs, San- der Martens, Willem Vollenberg, Ron ny Reijnders. Donderdag 26 nov.: 14.00 Coen Litjens, Sjackie Wilmsen. Vrijdag 27 nov.: 15.00 misdienaars van Geysteren. Zaterdag: 19.00 gez. H. Mis (Kinder koor). Octaaf H. Machutus, maandd. Truus Guffens-Swinkels Sef Claessens en zoon Simon Aloysius Gommans en Karei Achten. Zondag: 8.30 H. Mis tot bijz. inten tie; 10.00 Hoogmis, overleden familie J oosten-Hoeij makers-Martens, tevens voor Jacob Baltussen en sluiting feest van de H. Machutus. Dinsdag: 8.00 H. Mis st. Christiaan Steeghs en Petronella Smits. Woensdag: 19.00 gez. H. Mis ter ere van H. Caecilia, voor levende en over leden leden kerkelijk zangkoor. Donderdag: 8.00 H. Mis, Martinus van Rijswijck en Gertruda v. d. Ven. Vrijdag: 14.00 pl. gezongen H. Mis b.g.v. 25 jaren huwelijksfeest echtpaar Drabbels-v. d. Ven. Zatgerdag: 19.00 gez. H. Mis (Da meskoor), st. Piet en Martien Rongen maandd. Theodora Willemsen-Opheij jrd. Sjeng Hellegers, tevens voor Lei van Soest overleden familie Nelissen- Verheijen overleden familie Nelissen- Ewals Sjaak Lemmen (koll.). Misdienaars: Pepijn Houwen en René Linders; Eddy Philipsen en Marcel Classens; Luc Vennekens en Rob Weys. Zaterdag: 19.00 Jan Cremers, Anto- netta en Jo Swinkels. Zondag: 8.00 ter ere van O.L. Vrouw van Altijddurende Bijstand, bij de herdenking van de bevrijding (na de oorlog) van Castenray; 10.00 jrd. voor Matthias Vollenbergh. Dinsdag: 19.00 voor de overleden familie Classens-Valckx. Woensdag: 8.00 Willem van der Sterren. Tevens tot intentie van de offeraars. Donderdag: 8.00 overleden familie Seykens-Collin. Vrijdag: 8.00 ter ere van het H. Hart en O.L. Vrouw van Altijdd. Bijst. (R.). Zaterdag: 19.00 Leida Duykers-Vul- lings. Zaterdag: 19.00 1. jgt. v. Toon Franssen; 2. jgt. v. Willem Winnen en Theodora Holtermans; 3. H. Mis v. Martien Smits en Anna Smits-Wijs. Zondag: 8.30 H. Mis v. Harrie Peeters; 10.00 1. gest. jgt. v. Peter Winnen en Gertruida Arts; 2. weekd. v. Frans Claessens; 11.30 1. maandd. v. Jeu van Ass; 2. weekd. v. Thei Sanders. Maandag: 19.00 1. H. Mis v. Jan Hendrix; 2. H. Mist.e.v. Gerardus voor bnijz. int. Dinsdag: 8.00 1. H. Mis c. Jan Hendrix; 2. H. Mis v. Gerardus Coenen en Aleida Coenen-Spreeuwenberg. Woensdag: 8.00 H. Mis v. Jeu van Ass. Donderdag: 8.00 H. Mis v. overl. fam. Cuaters-Claassen. Vrijdag: 19.00 1. H. Mis v. overl. ouders Smeets-JANSSEN; 2. H. Mis v. Jan Hendrix. Zaterdag: 19.00 1. H. Mis v. Harrie Jenniskens nms. de fanfare; 2. H. Mis v. overl. fam. v. Soest-Swinkels-Smedts -Dinghs dochter Elisabeth en Theo van Soest. Misdienaars: Zaterdag: 19.00 Joan Lutters en Noël Michels. Zondag: 8.30 Roel Emonts en Bart Marcellis; 10.00 Karei Dekkers en Patrick Vergeldt; 11.30 Mare Sijbers en Jos Bovee. Weekdagen: Patrick Marcellis en Peter Michels. Vrij: Rob Strijbos en Tom Lemmens. een abonnement waard Feest van Christus Koning. Bliksemaktie Klokken: Na 2 maan den afwezigheid is ons torenuurwerk annex klokken geheel hersteld en vernieuwd; bovendien is er verlichting op aangebracht. De indruk die wij krijgen is dat iedereen zeer verheugd is over het weer functioneren van dit alles! Maar dit kost ook handen vol geld. Daarom is bij de Ruuper een enveloppe ingesloten voor de „klokken". Uw gift kunt U hier in doen en deze wordt dan opgehaald op zondag 22 november tussen 11.00 uur en 13.00 uur.Deze ak- tie begint en eindigt met een kwartier lang de klokken te luiden. Mocht U zondag 22 nov. niet thuis zijn dan kunt U deze enveloppe deponeren in een der bussen achter in de kerk, in de brievenbus op de pastorie of bij een van onze kerkbestuursleden. Hartelijk dank bij voorbaat!!! Zaterdag: 19.00 weekd. v. Anna Bouten Ism. v. Piet Jacobs-van Cruchten en overl. fam. Helm Claessens en Nelly Claessens-Derikx overl. fam. Reintjes-v. d. Riet. Zondag: 8.00 lsm. v. Sef Linders en overl. fam. lsm. tot bijz. intentie; 10.00 hgm. als jrd. v. Piet Vullings Jan Tax; 11.15 lsm. v. Gerard Thijssen Harry Heesen weekd. v. Maria Loonen-Scheffers. Maandag: 19.00 lsm. als jrd. v. Anna Bouten tot bijz. intentie. Dinsdag: 19.00 maandd. v. Elly Loonen en Elly van Berlo maandd. v. Ine Janssen. Woensdag: 7.30 gest. jrd. t.e.v. de H. Catharina. Donderdag: 19.00 mnd. v. Eduarden Stans Dietz Vrijdag: 19.00 Ism. v. Joos Jennis kens gesr. jrd. v. Peter Loonen en Johanna Willemsen. Zaterdag: 19.00 weekd. v. Anna Bouten lsm. v. Frans Rongen en overl. fam. Rongen-v. Cuijck overl. ouders en kinderen Janssen-v. d. Berg. Misdienaar: 19.00 Rudy Kuenen. Akolieten: za 19.00 Th. v. Kempen en R. Duijkers; zo 8.00 Tj. Jenniskens; 10.00 W. Heidens, O. Terpstra en W. Emonts; 11.15 M. enT. Heesen. Huwelijksafk.: Leo Gommans (Oir lo) en Marij Weijs; Ton Hermans (Overloon) en Rieky Gooren. Zaterdag 21 nov. 7 uur voor Mevr. van Rijswijck-Verhoeven (Canada). Zondag 22 nov.: 34e enlaatste zondag door het jaar. Feest van Christus Koning. 10.00 overleden ouders van Vegchel-Arts; 11.30 Johan van Keyste- ren. Maandag: feest van H. Clemens, Paus en Martelaar. 8.30 jgt. Henricus van Meyel en Gertruda Poels. Dinsdag: feest van H. Columbanus. 8.30 jgt. Marijke van Rijswijck. Woensdag: H. Thomas van Villanova Schoolmis. 8.30 jgt. Z.E.H. Jacobus Poels en Petrus Johannes van Helden. Donderdag: H. Johannes Berch- mans. 8.30 overl. familie Verstegen- Arts. Vrijdag: feest van O.L. Vrouw van de Wonderbare Medalje. 8.30 jgt. Jan Mathijs Gielen en Gertrudis Verheyen. Zaterdag 28 nov.: Begin van de Ad vent. 7 uur Plechtige H. Mis met Koor en Fanfare. Misdienaars: zondag: 10.00, woens dag en zaterdag: Harm Hendriks en Stan Verhaag; 11.30 Yolanda Kouse maker en Natasja Arts. Kollektanten: zaterdag 7 uur J. v. Hoof; zondag: 10.00 T. Emonts; 11.30 H. Arts. Kerk schoonmaken 26 nov.: Mevr. Ver hoeven, Daland en Mevr. Gellings-van Rijswijck, Daland. Zaterdag: 19 uur voor welslagen operatie. Zondag: 10 uur Feest van Christiis Koning. H. Mis voor Frans Geven. Maandag: 8 uur voor Henk Nabuurs. Dinsdag: 8 uur voor de parochie. Woensdag: 8 uur voor Jacobus Lucassen. Donderdag: 8 uur overl. fam. Arts-v. d. Kerkhof. Vrijdag: 8 uur overl. ouders Vullings- v. d. Broek. Zaterdag: 19 uur overl. ouders Muysers-v. d. Sterren. Christus, Koning van het heelal. 22 november 1981. Zondag: 8 uur H. Mis voor Sjef Wil- lems; 10 uur Hoogmis voor de overle den ouders Winnen-Arts en voor Piet en Toon Huisman. Tevens voor Johannes en Hendricus v. Kempen en Ger. v. Kempen-Friesen. Misdienaars van de Hoogmis: Martien Jenniskens, John ny Willems, Willy v. Well, Harold Lin ders, Jos Geurts en Jan Willem v. Rens. Misdienaars van de week: André Swinkels en Johan Droesen. Maandag: 8 uur H. Mis voor het rec toraat. Dinsdag: 8 uiir H. Mis voor Wilhel mus Voesten. Woensdag: 8 uur H. Mis voor Lien Peeters-Janssen. Donderdag: 8 uur H. Mis voor het rectoraat. Vrijdag: 8 uur H. Mis t.b.i. Zaterdag: 19.30 Avondmis voor de overleden ouders Poels-Michels. ELISABETH-VIERING Woensdag 25 november houden wij onze jaarlijkse Elasabeth-viering. In de Eucharistieviering die om half 8 begint worden speciaal onze jubilaris sen herdacht, alsmede onze overleden leden. Een enigszins feestelijke vergadering waarop ook niet-leden welkom zijn. Zondag 22 nov. Feest van Christus Koning. Zaterdagavond om 7 uur Hgm. uit dankbaarheid fam. Timmermans. Te vens willen wij bidden voor levende en overl. leden van Autocross. Zondag: 9.45 Hgm. jgt. zal. Gerar dus Houben en Lamb. Diriks; 11.15 Hgm. uit dank. Maandag: 8 uur lsm. zal. Mientje Jenneskens. Dinsdag: 8 uur lsm. zal. Jan Fleur- kens (C). Woensdag: 8 uur lsm. overl. fam. Geurts-Ambrosius. Donderdag: 8 uur zal. M.arlie Weys. Vrijdag: 8 uur lsm. zal. Wim van de Goor. Zaterdagavond om 7 uur Hgm. zal. Maria Ewals-Holtackers. Akolieten 22 nov.: W. Fleurkens, L. Reintjes, R. Weys. Misdienaars: Kees de Backer, Tw. Reintjes. Zaterdag: 19.00 Avondmis voor Ger rit Koopmans, overl. fam. Verstegen- Kuypers, fam. Tacke, fam. Alink en fam. Weerdenburg. Zondag: 8.30 H. Mis te Holthees voor fam. v. d. Heyden en voor de vee- veeverzekering; 10.00 Hoogmis voor Johannus Hubertus v. d. Winkel, overl. ouders P. Dercks-Meulensteen, Antoon Janssen en Theodora Vermeulen. Maandag: 8.45 H. Mis voor de over ledenen van de Karmel, fam. Hensen, Kostjens. Dinddag: 8.45 H. Mis voor fam. Pepels-Schepers, fam. Schepers-Aarts, Peter Janssen, Fam. Aarts, Sjef de Bie. Woensdag: 8.45 H. Mis t.e.v. de H. Jozef uit dankbaarheid, fam. van Lies hout en fam. Weerdenburg. Donderdag: 8.45 H. Mis voor de overledenen en voor bijz. int. Vrijdag: 8.45 H. Mis voor een ver jaardag en voor alle overledenen. Hiermede willen wij u uitnodigen voor een openbare Bijbeltoespraak met als thema: „Weerstand bieden aan de geest van de wereld", in de Konink rijkszaal van de Jehovah's Getuigen. Adres: Henri Dunantstraat 11, Venray. Tijd: zondag 22 november om 10.00 uur v.m. Geen kollekte, geen plaatsengeld. NOTICIAS RELIGIOSAS El domingo próximo es la fiesta de Cristo Rey pero NO habrè Misa espaflola en nuestra capilla porque el Padre Juan estè en ejercicios espiri- tuales. El domingo el dia 29 de diciembre, primer domingo del Advien- to, Si habrè Misa en nuestra capilla, Overloonseweg 2. Hasta la vista! Noticias culturales Sigue el programa de nuestro club. Estamos preparando la fiesta de SanNicolès! Hasta la vista! uw Venrays weekblad ONGELUK DOOR MODDER Een Venrayse autobestuurder raakte op de Ysselsteynseweg de controle over zijn wagen kwijt, vanwege de modder welke op de weg lag. Hij geraakte in een slip en kwam vervolgens tegen een boom tot stilstand. De voorzijde van de auto werd geheel vernield. De bestuur der liep gelukkig geen noemenswaardig letsel op. De modder op de weg was daar door landbouwwerktuigen achter gelaten. De veroorzaker kon worden 'achterhaald. De politie deelt naar aanleiding hier van mede dat het in dit jaargetijde vaak voorkomt dat de rijbanen door land bouwvoertuigen worden bevuild. De veroorzakers hebben de plicht de weg schoon te maken, maar dat wordt veelal vergeten. Bij constatering wordt door de politie procesverbaal opgemaakt. Bij dit ongeval is het bij zware mate riële schade gebleven, maar het had erger kunnen zijn. BELANGRIJK I.v.m. de uitwedstrijd a.s. zondag S.V.N.s.V. Venray delen we eenieder mede, dat er gebruik gemaakt wordt van de „kleine bus", zodat er geen supporters meegenomen kunnen wor den. Bij onvoldoende deelname is 't ook niet mogelijk 'n supportersbus naar Nieuwenhagen te laten rijden. 't Bestuur SV Venray Zondag verleende het korps mede werking aan de intocht van St. Nicolaas in Venray, zij het met veel kou en lang wachten. Thans zijn de aktiviteiten gericht op de viering van het St. Caeciliafeest za terdag 21 nov. e.k. Het programma be staat uit een middag- en een avondge deelte. Van 14.00 - 15.00 uur is er feest voor de Miniretjes en kinderen van de leden, beneden twaalf jaar, een zogenaamd Spelcicus. Van 15.15 tot 15.45 uur zal St. Nico laas een bezoek brengen. Hieraan werkt mee de Joekskapel „Dikke Mik". Slui ting om 16.00 uur. Om 19.00 uur begint het avondge deelte met een maaltijd voor de leden met echtgenoten of verloofden. Vanaf 20.30 uur is er een gezellig samenzijn met muziek en dans. Eveneens vanaf 20.30 uur zijn ouders, introducés, vrien den en bekenden van harte welkomm. Omstreeks 22.00 uur bekendmaking van de prijzen; om 12.30 uur einde muziek en om 1.00 uur sluiting. PEARLY TOP 10 - nr. 32 1 (1) Wake up Daniel Sahuleka 2 (2)RR expres RoseRoyse 3 (8) Here to you Tuinderstorm 4 (7) You love still brings me to my knees MarsyaHese 5 (4) Try'tout GinoSoccio 6 (7) Dancing on the floor Tird world 7 (-) Your love Lime special remix 8 (5) Lay all you on my The Bank 9 (10) Let start dance Bohannon 10 (3) Ant nomantian high Boys town Tip: Bad mamma yamma Carl Carson Vrijdag opening van discotheek in Free Wheelin, gratis entree. Zaterdag en zondag weer disco in de Springplank (houten gebouw achter oude politiebureau) om 19.00 zaterdag en 14.00 zondag. Komt allen en maak De SOS-Telefonische Hulpdienst heeft als werkterrein het gebied van Noord- en Midden-Limburg. Wat is de telefonische hulpdienst? Het is een telefoonnummer dat je altijd kunt bellen, dag en nacht, door de week en in het weekend. Je kunt dit nummer bellen wanneer: je ergens over wilt praten je je eenzaam voelt je er alleen niet uitkomt er geen bekende aanwezig of bereik baar is en je toch met iemand wilt praten. Wie kan zo'n telefoonnummer bellen? Iedereen, die behoefte heeft om ergens over tepraten, kan bellen. Je hoeft je naam niet te noemen. Wat zit er achter dat telefoonnummer 077 - 48888? Wanneer je dit nummer draait, hoor je een stem die zegt: „Met de telefonische hulpdienstHet is de stem van een vrijwillig(st)er. Van iemand, die vrijwillig een aantal uren per week de telefoon opneemt om met je te praten. „Vrijwillig[st]er": iets voor jou? Het werken aan de telefoon is geen gemakkelijke taak. Het vereist nogal wat van de vrijwillig(st)er aan incasse ringsvermogen, uithoudingsvermogen en aan investering in tijd. Het is geen werk om even tussendoor te doen. Het is echter wel zinvol werk, waaraan je persoonlijk erg veel kunt hebben. Mocht je door dit artikeltje belang stelling hebben gekregen om zelf als vrijwilig(st)er bij de SOS-telefonische hulpdienst te komen werken, bel of schrijf dan om informatie naar: SOS-Telefonische Hulpdienst Postbus 319 5900 AH Venlo tel. 077 - 48888. SPIEGELGLAD WEGDEK Een lekkende olieleiding van een graafmachine was oorzaak dat een ge deelte van de Overloonseweg spiegel glad werd. De bestuurder van die graaf machine merkte dat en waarschuwde de politie. Venrays brandweerlieden heb ben lang werk gehad om het wegdek weer berijdbaar te maken. De werkge ver van de bestuurder zal de rekening gepresenteerd krijgen. DIEFSTALLEN - F. uit Sevenum deed hier aangifte dat uit zijn nabij Hubenhof geparkeer de personenauto een z.g. tunnel met radio-cassetterecorder was ontvreemd. Omdat geen sporen van braak te vinden waren, vermoedt de politie dat de dader van een valse sleutel gebruik heeft ge maakt om in de auto te komen. - Uit een andere auto, ook op die parkeerplaats geparkeerd, van de Ven- raynaar F. werd een kontaktsleuteltje en de benzinetankdop-sleutel ont vreemd. Toegang tot deze auto was verkregen door het inslaan van een ruitje. - In de Henseniusstraat werd ten nadele van E. van zijn geparkeerde auto de linker buitenspiegel ontvreemd. - Vermoedelijk in de nacht van woensdag op donderdag werd door ver breking van een ruit toegang verkregen tot het Turks ontmoetingscentrum aan de St. Antoniusstraat. Een voetbalspel werd met geweld opengebroken en het daarin aanwezige geld (enkele honder den guldens) ontvreemd. - Uit een op het parkeerterrein van SVV staande personenauto van een 32- jarige inwoner, werd ontvreemd een radio-cassetterecorder. Die recorder was op grove wijze uit het dashbord ge haald. Het raampje van het rechter por tier was vernield. - Ten nadele van een Venrayse dame werd het portierslot van haar personen auto, staande bij een garagebox aan de Bachstraat, vernield. - De eigenaresse van een personen auto kwam tot de ontdekking dat inge broken was in haar geparkeerde wagen. Alles was overhoop gehaald. Slechts een ballpoint en een spanningzoeker bleken verdwenen te zijn. - Van een op de Tedder straat gepar keerde personenauto werden ten nadele van V. weggenomen 2 hallogeenlampjes en 2 radioknopjes. NIET VOLDOENDE RECHTS GEHOUDEN Op de 3 meter brede rijbaan van de Roffert kwamen twee personenauto's met elkaar in botsing. Beide auto's liepen schade op. De ene auto werd be stuurd door een dame uit Horst, de andere door een heer uit Venray. Oor zaak was dat beide auto's op die smalle weg niet voldoende rechts hebben ge houden. MISHANDELING Een 41-jarige Venraynaar deed aan gifte van mishandeling, door een tot nog toe onbekend gebleven persoon. Die mishandeling vond- plaats j.l. maandagavond in de Henseniusstraat. Het slachtoffer kreeg klappen in zijn ge zicht en aan zijn hoofd. Voor een wond boven zijn linker oog moest hij zich onder medische behandeling stellen. Er kon slechts een vaag signalement van de dader worden gegeven. De politie verzoekt eventuele getuigen zich met haar in verbinding te stellen. OVERLOON Geestelijk gehandicapte kind De kollekte voor het Geestelijk gehan dicapte kind heeft in onze parochie dit jaar de mooie som opgebracht van ƒ2.047,41.

Peel en Maas | 1981 | | pagina 13