FEESTVIERENDE VERENIGINGEN Av De Wetteling AGENDA VERA VENRAY TROK WAT OPEN SCHOOLFOTO VAN VROEGER GEVONDEN OFFICIËLE OPENING VAN HET HET CLUBGEBOUW „DE VUES" TE YSSELSTEYN ADVIES Receptie Castenrayse Fanfare taterdag 31 oktober a.s. zal de „Dorpsklank" uit Castenray jptie houden naar aanleiding van lalde succes tijdens het op I 11 okt. j.l. gehouden bonds- rs te Heerlen. leiding van dirigent Jan fuit Meerlo slaagde de in 1977 jjhte Castenrayse Fanfare erin een Jj van 292 punten te behalen, goed Leen Ie prijs met promotie naar de Je Afdeling. ■oor de Fanfare „Dorpsklank" Tjent dit succes een eerste mijlpaal in [nog zo jonge bestaan van deze leniging- Dat het de Castenrayse [fare in de afgelopen 4 jaar zo voor tind is gegaan, is vooral te danken [je energieke aanpak van dirigent [Dartels en de gedegen opleiding, die ja alle muzikanten genoten aan de Muziekschool. Tussen dit [tuut en de Castenrayse vereniging jat een prima verstandhouding en irayse Hafa-cursisten zijn dan f vol waardering over de wijze sreeds aan hun wensen is iet gekomen. de oprichting hebben bestuur n in nauw overleg met hun diri- l vol ijver toegewerkt naar het van erkenning en het zo spoedig Jdijk meetellen in de Hafa-wereld. het muzikale peil te verhogen werd |j anderhalf jaar na de oprichting "rrling Solistenconcours gehou- waaraan alle muzikanten indivi- (ddcelnamen. Dit evenement wordt art 1982 inmiddels al weer voor de [Jeer georganiseerd. Ook werd Ie malen deelgenomen aan het Ge- telijk Muziektoernooi en het Peel- waar men telkens het predi- fc„goed" wist te behalen. J deze aktiviteiten vormden een Ie voorbereiding op de eerste deel- deaan een officieel Concours van de urgse Bond van Muziekgezel- pen. En het werd, zoals de voor- tervan de Limburgse Bond tijdens de jiiiitreiking in Heerlen zei, meteen ischot in de roos. Voor de Castenrayse Fanfare, die in weekend van 26 juni 1982 op X>ise wijze haar eerste lustrum zal ren, dus alle reden om zich ook eens lcbloemetjes te laten zetten. De receptie a.s. zaterdag wordt van 20.00 - 21.30 uur in het schapshuis te Castenray. Tij receptie zullen de beide con- erken ten gehore worden ge- Na de receptie zal de avond muzikaal worden opgeluisterd Rutbach Boys" uit Meerlo. Gemengde Zangvereniging „Crescendo" 15 jaar Dinsdag 3 november a.s. zal de mengde Zangvereniging „Cresccn- het 15-jarig bestaan op feestelijke jze herdenken. Hoewel een 15-jarig jtaansfeest misschien geen titel lijkt ite feesten ligt het voor dit koor toch igszins anders; immers de leden van "rcscendo" behoren overwegend tot categorie van de bejaarden. Dit is dan ook de reden voor Voór- tster mevr. Jansen-Koppen cn haar estuur dit feit een feestelijk karakter te tven. Het jubileum wordt ingezet met een Kharistieviering in de Paterskerk om 1.00 uur, waarna het gezelschap zal inzitten aan een koffietafel in Geyste- i. Er bestaat een band met Geystcrcn, mdat niemand minder dan de bekende eysterenaar, Fons Baltussen, ook rigent is van „Crescendo". Daarna wordt het feest voortgezet in iffc Sijbers aan de Mcrseloseweg, waar in 18.30 - 19.30 uur een receptie ge- ouden wordt. Ongetwijfeld zullen den acte de presence geven, gezien de tmktie van het koor in Venray. Na de receptie zullen de leden verder tavond in feeststemming doorbrengen zal de muziek verzorgd worden door en orkest onder leiding van de heer tobben uit Oirlo. Hoewel het koor in de loop van de aren veel ups en downs gekend heeft, vertoont het momenteel toch een bij zondere vitaliteit en neemt deel aan een groot aantal aktiviteiten. Regelmatig wordt deelgenomen aan Korendagen en Festivals en steeds met succes; deelge nomen wordt ook aan de zondag ochtendconcerten in de Schouwburg en het grote Kerstconcert in Venray; in de Paterskerk worden steeds de rouw- en trouwdiensten verzorgd. Al deze aktivi teiten worden gecombineerd met weke lijks repeteren en optreden bij inciden ce gelegenheden. Kortom, een jonge vereniging, die alle waardering verdient en moge dit ook blijken op de receptie op 3 november a.s. Witte sierduif. Witte boodschappen tas, inhoudende: 1 leesboek, 1 lege fles. 5 sleutels aan ringetje met straatnaam- kaartje waarop staat: Brugstraat 135. Sleutel voorzien van opschrift CES en XN04I55. Donkerblauw trainingsjack met kapuchon. Kinderbril met metalen montuur. Voor inlichtingen kunt u zich wenden tot de administratie van de gemeente politie Venray, Leunseweg 4, tel. 04780-84888, toestel 34. TIJDENS MIST IN DE SLOOT Op de Ysselsteynseweg geraakte een 39-jarige autobestuurder, waarschijn lijk door de mist, uit de juiste koers. De auto geraakte van de rijbaan en kwam rechts van de weg in een sloot tot stil stand. De auto werd daarbij nagenoeg vernield, terwijl de bestuurder met min of meer ernstige verwondingen naar het ziekenhuis moest worden vervoerd. Twaalf en 'n half jaar WELLFARE Schuttersveld Op 16 april 1969 startte in de recrea tiezaal van Het Schuttersveld de wellfare-groep, een beetje aarzelend nog, met maar enkele mensen. De eerste werkstukken waren wollen hondjes en spiegels met moz/EKRANDEN: De groep is in de loop der jaren uitgegroeid tot meer dan 40 dames (en een enkele heer!) en de verscheidenheid in produk- ten liegt er niet om. Naast de produktiviteit is het gezellig bij elkaar zijn een belangrijke faktor. Iedere woensdagmorgen em -middag komt de groep bijeen. Je moet het een keer meegemaakt hebben om te weten, hoe goed de sfeer daar dan is. En de resultaten mogen gezien worden; op de jaarlijkse verkoopten toonstelling, die het eerste weekend van november wordt gehouden en wel: vbrijdag 6 november van 19.30 - 22.00 uur; zaterdag 7 november van 14.00 - 17.00 uur; zondag 8 november van 11.00- 17.00 uur. Op de tentoonstelling staat ook een boelkraam, een kraam met allerlei 2e hands snuisterijen, die verkocht worden ten bate van het Bejaardentehuis in Ke- diri op Java, dat door de bewoners van H^t Schuttersveld geadopteerd is. Wie voor dit doel nog wat te missen heeft, kan dit kwijt bij de receptie van Het Schuttersveld. De verkopers zullen proberen er een goede prijs voor te maken. Vorige week trokken we in dit blad van leer tegen hen die andermans eigen dom beklad hadden met een spuitbus rode verf, waarmee het vredesteken „ban de bom" op muren, ramen en beelden waren aangebracht. Aan onze aandacht ontsnapte dat wellicht tegelijkertijd met zwarte verf het internationale anarchistenteken (A) was aangebracht. De Venrayse afdeling van de Vredes beweging verzekerde ons dat hun groepering daar niet de hand in heeft gehad. „Wij gaarwet de inmiddels voor ons streven opgebouwde sympathie te grabbel gooien, door schilder- of plak werk". Onze mededeling dat een aantal „ban de bommers" zo nodig hun ste. lling- name tegen alles wat met oorlogstuig te maken heeft moest uitdragen, was dus een voorbarige en foutieve conclusie. Vermoedelijk moeten we de daders zoeken bij de jeugd die uit verveling niet weet wat te doen.... OPENBARE VERLICHTING IN VELTUM In een gesprek tussen de Wijkvereni- ging Veltum en de gemeente Venray heeft de gemeente het plan op tafel gelegd voor een ingrijpende verminde ring van de openbare verlichting in 'n deel van Veltum. Het gaat hier om Veltum .1, het oudere gedeelte van de wijk. In Veltumi staan 161 lantaarns met een ronde kap, de zogenaamde padde stoelen en 130 hoge lantaarnpalen. In vergelijking met overige wijken in Venray is dit rijkelijk veel. Dit is dan ook de reden waarom de gemeente Veltum I uitgekozen heeft voor een experiment voor vermindering van de openbare verlichting. Veltum wordt het proefgebied voor heel Venray. Het plan komt er op neer dat ongeveer de helft van de paddestoelen uit zal gaan. Van de 130 hoge masten zullen er 49 uit gaan. Een rigoreus plan wat de Gemeente, als dit over geheel Venray berekend wordt, 25.000,-- aan bezuinigingen op moet leveren. De Wijkvereniging heeft als eerste reaktie te kennen gegeven in principe positief te staan tegenover de bezuini gingen. Wel vond zij het nodig dit plan voor te leggen aan een groter aantal inwoners van Veltum. Vandaar dat de Wijkvereniging be sloten heeft dit onderwerp op de agenda te plaatsen voor de komende ledenver gadering die op dinsdag 3 november, om 20.00 uur in Vlakwatergehouden zal worden. Tijdens deze vergadering zal ook een vertenwoordiging van de ge meente aanwezig zijn die eventuele op en aanmerkingen en vragen van de bewoners kan beantwoorden. Het gaat hier dus om een tijdelijke proef die, als het goed uitvalt, definitief wordt. Vandaar dat de Wijkvereniging met name de bewoners van Veltum I oproept naar de vergadering te komen om zo hun mening over dit plan kenbaar te maken. DRONKEN BESTUURDER RAMDE LICHTMASTEN Zondagavond was het vremoedelijk door drankgebruik benevelde brein van een 40-jarige Horster autobestuurder, oorzaak, dat die auto niet meer de juiste koers volgde. Nabij het Lovinckplein te Ysselsteyn vloog de wagen uit de bocht, ramde twee lichtmasten, een verkeers bord met paal en vervolgens nog een ander verkeersbord. De auto was rijp voor de sloop. Hoe wonderlijk het ook was, de bestuurder kroop uit het wrak en mankeerde hoegenaamd niets. De politiemannen konstateerden 't drank gebruik. Hij moest de nodige proeven ondergaan. Later kon hij met de aan zegging dat van een en ander procesver baal zal worden opgemaakt, huiswaarts gezonden. 60 jaar Toneelvereniging Comedia Leunen 60 jaar toneel in LeunenIn 1921 kwamen enkele leden van de fanfare van Leunen, waaronder P. Vullings en L. Weys, op het idee om naast het beoefenen van muziek ook toneel op het repertoire te zetten. Enerzijds als hobby, anderzijds als welkome aanvul ling op de financiën van de fanfare. De inspanningen van deze werkers van het eerste uur resulteerde in 1921 in de opvoering van de „Verwisselde Oppas sers". Hiermee had het amateurtoneel in Leunen zijn intrede gedaan. Was toneelspelen aanvankelijk alleen weggelegd voor mannen, in 1949 kwa men de eerste dames op de planken. „Verschroeide aarde" was het eerste stuk met een gemengde bezetting. 1949 Na enkele jaren van voorbereiding kan sportvereniging Ysselsteyn het nieuwe clubgebouw op sportpark De Vlies officieel in gebruik gaan nemen. De totstandkoming van dit clubge bouw is mogelijk geworden door de belangeloze medewerking van de leden en door de geweldige steun van de ge hele Ysselsteynse bevolking, o.a. van de Vereniging van Zelfstandige Onder nemers en door de obligatie-aktie. Zaterdag 31 oktober, 's middags om half vier, zal wethouden J. van Oers de officiële opening verrichten en pastoor J. van Uden het clubgebouw inzegenen. Bij deze opening zal tevens het nieu we oefenveld door de gemeente worden overgedragen aan de vereniging. 's Avonds, van 19.30 tot 21.00 uur recipieert het bestuur in het nieuwe clubgebouw. Zondag, 1 november houdt men vanaf 10.00 uur open huis, om iedereen in de gélegenheid te stellen het nieuwe gebouw te bezichtigen. Steeds meldingen van loslopend vee Bij de politie komen de laatste tijd veel meldingen binnen van loslopend vee. Als mogelijke oorzaken wordt aangemerkt dat de omheiningen niet deugdelijk zijn, maar ook dat de vee houders het nog in de weide staand vee te weinig bijvoederen, waardoor het vee op eigen initiatief het elders gaat zoeken. Dat dit loslopend vee vooral met mistbanken voor weggebruikers gevaarlijk kan zijn is meermalen bewezen. Wij raden de weggebruikers dan ook aan de grootste voorzichtigheid te betrachten. De laatste week is de politie vele malen in aktie moeten komen om het vee weer in de weide terug te brengen. In de nacht van zondag op maandag lie pen liefst vier stuks jongvee op de Venlloseweg. Het is niet alleen een Venrays ver- schinsel, dat de ploitie voor cowboy moet spelen. Ook de rijkspolitie in Noord Limburg en oost Brabant heeft die bijnaam reeds gekregen. Tweede open dag bij Venrays politie nog groter succes De tweede open dag, welke Venrays politie hield ter gelegenheid van de offi ciële ingebruikname van het politie bureau aan de Leunseweg is nog een groter succes geworden dan de eerste open dag. Waren er op die eerste dag meer dan 2000 bezoekers, dat aantal werd zaterdag bijna verdubbeld. Er waren op de tweede dag bezoe kers, die ook op de eerste dag waren geweest, maar kennelijk niet alles hadden gezien. Ook nu bleven de overzichtelijk inge richte stans van de crime-prevention - de afdeling ter voorkoming van mis drijven, de stand van oorlogssouve- niers, de afdeling milieuzaken met daarin de jacht-of liever de stropers attributen ruime aandacht trekken. Ook de diavertoning kreeg weer grote belangstelling. Al met al twee geslaagde open-huis- dagen van de Venrayse politie. Voor de Venrayse inavaliden zal, in samenwerking met de afdeling Venray van de Bond voor Gehandicapten, een aparte gelegenheid worden geboden kennis te maken met het nieuwe bureau. was het jaar dat de naam „Comedia" ontstond. Van 1949 tot 1972 maakte de vereni ging een grote bloei door, getuige het ledental Wat op een gegeven ogenblik ongeveer 50 bedroeg. De vereniging kende echter ook dieptepunten. Van 1973 - 1976 liep het ledental enorm terug en was „Comedia" slapende. Dankzij de enorme inzet van A. Ver- heyen, indertijd sekretaris, groeide het ledental weer enigszins, zodat in 1977 weer de eerste repetities werden gehou den. Vanaf die tijd geeft „Comedia" weer elk jaar uitvoeringen in o.a. Leunen en Venray. Door de jaren heen zijn een aantal leden „Comedia" trouw gebleven. Van de oprichters is helaas alleen de heer L. Weys nog in leven. M. Vennekens, M. Voermans en H. Vullings zijn al 40 jaren bezig met amateurtoneel, terwijl A. van Hees en J. Verdellen hierin al 25 jaren aktief zijn. 60 jaar toneel in LeunenReden om dit feestelijk te herdenken. „Come dia" doet dit dan ook en wel op zaterdag 14 november 1981 te Leunen. Het programma op die dag ziet er als volgt uit: 19.00 uur: H. Eucharistieviering in de St. Catharina-kerk te Leunen. 20.00-21.30 uur: Jubileumreceptie in Gemeenschapshuis te Leunen. Na 21.30 uur: Gezellig samenzijn voor leden, oud-leden en belangstellen den. Een en ander met muzikale medewerking van het orkest „De Ario's". Uiteraard worden er dit jaar ook weer toneeluitvoeringen gegeven en wel op zaterdag 12 en zondag 13 december 1981. Gespeeld wordt het tragi-komisch stuk „Het Eindpunt", van J. Hem- mink-Kamp. Uw aanwezigheid wordt zeer op prijs gesteld, zowel op 14 november als 12 of 13 december. In elk geval alvast tot ziens op 14 november in Gemeen schapshuis te Leunen. OPRICHTER L. WEIJS Een van de oprichters van Comedia, dus nu 60 jaar lid van de vereniging is de heer L. Weijs. Was van 1921 - 1948 speler bij Comedia en zorgde ervoor, samen met P. Vullings, dat er toneel ge speeld kon worden. Exacte gegevens over deze periode ontbreken. In 1949 bedacht L. Weijs de naam Comedia. Hij was van 1949 - 1973 regisseur. Zijn inzet voor het toneel werd in 1971 gehonoreerd met de gouden speld. Buiten zijn toneelaktiviteiten blies hij bij de fanfare zijn partij mee op de bariton van 1920-1963. Hij was 10 jaar lid van de Schutterij (juiste data niet bekend). Van 1921 tot Heden is hij lid van het zangkoor. Hij kreeg hiervoor een onderscheiding in de Orde van Grego- rius. In het dagelijkse leven verdiende hij zijn boterham als beheerder van de K.I. in Leunen. BEJAARDE BESTUURDER VERLEENDE GEEN VOORRANG In de nacht van zondag op maandag wilde een 72-jarige autobestuurder uit Venray vanaf de Noordsingel de T-krui- sing Oostsingel-Nieuwe Maasheseweg oprijden, maar verleende geen voorrang aan de over die voorrangsweg van rechts komende personenauto afkom stig uit Ottersum. Bij de botsing werden beide auto's vrijwel totaal vernield. De bestuurders en inzittenden liepen geen noemenswaardige verwondingen op. Als oorzaak van die botsing ver klaarde de bejaarde bestuurder dat hij vanwege de mist te laat de T-splitsing had opgemerkt en toen zijn auto niet meer tijdig tot stilstand had kunnen brengen. PROGRAMMA van 30 okt. t.m. 5 nov. 1981 Vrijdag 30 okt.: Zaalvoetbalcompetitie: 19.30 FCPR—Quatre Bras 20.30 SVCB—FC Hento 21.30 De Wetteling—Gem. Venray 22.30 Stappers—Ford Oldtimer Zaterdag 31 okt.: Zaalvoetbalcompetitie: 09.30 SVCB 2—de Wetteling 2 10.30 Vlakwater—EJP 2 11.30 Veronica—de Wetteling3 12.30-19.00 VC Rooy volleybalcomp. 13.00 Meisjes 1VCSD Meisjes 2—Concordia Jongens jun.—Ols- redlem. 14.30 Heren 3—Athos 3 Dames 2— Olsredlem Dames 3—Hovoc 16.00 Heren 2—Lyceum 3 16.30 Dames 1Brevok 16.30 Heren 1—Brevok 2 19.00-21.00 Jumpers basketbalcomp. 21.00-22.00 Batu Badaun 22.00-23.00 't Huukske zaalv. vr. Zondag 1 nov.: 09.30-14.00 Badminton 11.30 Venray 2—BBC 2 11.30 Venray 5Rebeot 11.30 Jeifgd—Stein 1 14.00-15.00 FC De Klomp 15.00-16.00 v.d. Heuvel Maandag 2 nov.: 18.00-22.00 VC Rooy tr. 22.00 KoetshuusGFC '33 2 23.00 comp. wedstr. DFinsdag 3 novb.: 18.00-21.00 VC Rooytr. 21.00-23.00 Badminton Woensdag 4 nov.: 19.00-22.30 Badminton 22.30-24.00 ZVV de Wetteling Donderdag 5 nov.: 18.00-21.30 Manual tr. 21.30-23.00 VC Rooy tr. Als een variant op de openingsrecla me mogen we gerust concluderen, dat Vera Venray wat open trok". Een geheel nieuwe fabriekshal, showroom en kantoorruimte op het industrieter rein de Hulst aan de Henri Dunant- straat. Ongetwijfeld ook door het succes van de Vera-produkten was men aan de Pa- tyersstraat uit het jasje gegroeid. Nu heeft men behalve de grote fabricage af deling ook een ruime showroom waar men gemakkelijk de zonneschermen, rolluiken, horizontale en verticale jaloe zieën, alsmede kunststof en geïsoleerde aluminium ramen kan presenteren. Na de officiële opening, door burge meester Defesche, vrijdagmiddag en ook zaterdag bezochten vele belangstel lenden en relaties dit nieuwe befdrijf. dat we gerust een aanwinst mogen noemen in de kring van onze kleine industrieën. Ditmaal dan eindelijk een foto van jongens en meisjes. Dat was in die tijd (omstreeks 1936) niet te doen gebruike lijk. We mogen haast voor zeker aannemen dat deze foto gemaakt werd tijdens de opleiding voor de eerste H. Communie. De kinderen kwamen daar voor in de „megjesschöl" bijeen, waar Mère Marcella in woord en beeld toe lichting gaf op dit feestelijk gebeuren. Mogelijk is deze foto ook 'n herinnering aan die eerste H. Communie omdat veel jongens en meisjes piekfijn in de kleren zitten, en werd de opname na dat feest gemaakt. Van deze grote groep van bijna 60 kinderen, ontbreken enkele namen. Mocht iemand die weten, dan kan men bellen met 04788 - 252. Ook voor even tueel nabestellen van foto's kan men daar terecht. Voor het overige: ook uw scnooiroto willen wij graag in dit blad opnemen. Er zijn wel de nodige inzendingen vóór U, maar binnen 'n maand komt men wel aan de beurt. Er zijn geen kosten aan verbonden, en u krijgt de foto onbe schadigd retour. Hier volgen dan de namen op de foto van deze week: Bovenste rij v.l.n.r. Jan Muskens, Joos Hoevenaars, Chris Janssen, Sraar Wijnhoven, Martien Clephas, Sjaak Verheyen, Harry Odenhoven, Frans v. d. Munckhof, Sjef Tonen, Joos v. d. Putten, Antoon v. d. Tillaert, Harry van Aarsen. 2e rij: Louis Rutten, onbekend, Gerrit Rongen, Wiel Vollenberg, Piet Peeters, Herman de Bruijn, onbekend, Piet Dupont, Jan S winkels, Joop Ariaens, Sraar In 't Hulst. 3e rij: Nelly van Dijk, Marietje Kersten, Leen Swinkels, Groenen?, Lientje Brouwers, Mia Loonen, Truus Sijbers, Truus Barents, Harry v. Hooft, Mia Vaske, onbekend, Pierre Janssen. 4e rij: Tiny Willems, Toon Voesten, Karei van Eisen, Bep van Eisen, Mia Sijbers, Sraar Oudenhoven, Dé Ver- cauteren, Ilse Schaeffers, Roos Hen driks, Piet Thomassen, Simon Nooyen, Leo Rutten. 5e rij: Mathieu In de Rijp, Gerrit Baeten, Gradje Pelzer, Mini Derks, Jan van Els, Johan Branje, Elly Maassen, Maria van Mil, Sjaak Hendriks, Jan Clevers. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van de huisartsen van Loon, Corver, Ver- cauteren. De Vocht en Schmeetz J.W. DE VOCHT Henseniusstraat 13a, tel. 81878 Weekenddienst voor de patiënten van de huisartsen: Bloemen, Schraven, Franken. Lankveld, Wittgen, van Thiel. en de Muinck Keizer A.P.G. FRANCKEN Allegrostraat 43, telefoon 82824 DR. KEIJZER van Beurdenweg 10, Ysselsteyn telefoon 04785-777 Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10 tot 11 uur; "s middags van 17 tot 18 uur. ZIEKEN- EN ONGEVALLENVERVOER Telefoon 04780-81333 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN van heden vrijdagavond 18 uur tot vol gende week vrijdag. APOTHEEK ST. ODA Passage 1 teil. 81255 Openstelling: zaterdag van 9.00 tot 13 00 en van 17.00 tot 18.00 uur; zondag: van 10.00 tot 12.00 en van 17.00 tot 18.00 uur. Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY Voor spoedeisende gevallen, uitsluitend na telefonische afspraak, neemt waar ZONDAGSDIENST GROENE KRUIS Venray, Meerlo en Wanssum ZR. M. VAN RENS P. WASSER, telefoon 84504 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN Kleine huisdierenpraktijk „Venray" Dierenartsenpraktijk W.H. Kremer en W.G.A.M. Loonen W.H. KREMER, Mgr. Nolensstraat 12 Venray telefoon 04780-81000 Spreekuur kleine huisdieren: zo en zo van 13.30 tot 14.00 uur en volgens afspraak MASJ maatschappelijk advies sentrum voor jongeren Hoenderstraat 33, Venray Tel. 04780-85251 Openingstijden: maandag t'm donderdag: 10.00-19.00 uur; vrijdag: 10.00-21.00 uur. UITLEENMAGAZIJN GROENE KRUIS De Clockert, Bergweg 4, Venray Geopend van maandag tot en met vrijdag van: 08.30 tot 09.00 uur en van - 16.00 tot 17.00 uur. In het weekend uitsluitend via de wijkverpleegkundige' van de zon dagsdienst. GROENE KRUIS ZUIGELINGENBUREAU De Clockert, Bergweg 4, tel. 81269 Uitsluitend volgens afspraak. SPEEKUUR DIETISTE Uitsluitend op afspraak via tel. 81269 VERLOSKUNDIGE DIENST Vroedvrouw Stevens-Heinen Merseloseweg 23, Venray telefoon 04780-81152 VERLOSKUNDIGE Mevr. A. M. F. Tiggeloven-Kufypers Florishof 23 Venray telefoon 04780-82411 Spreekuur elke donderdag van 2-3 uur in De Clockert, volgens afspraak Eveneens op afspraak, tel. 83859 of 81269 KRAAMCENTRUM HORST-VENRAY telefoon 04709-1324 SPREEKUUR WIJKVERPLEEGKUNDIGEN Iedere morgen van 08.30 tot 09.00 u. behalve in het weekend. Na 09.00 uur kunnen eventuele be richten gedurende de gehele dag worden doorgegeven via tel. 81269. KINDERDAGVERBLIJF „DUIMELOT" Heuvelstraat Venray tel. 87110 Geopend van ma tm vr 8.00 17.30 u ALGEMENE HULP-DIENST VENRAY telefoon 04780 - 84163 Bereikbaar elke werkdag van 9 tot half 11 'smorgens en van 7 tot 8 uur 'savonds NVIH-COC Werkgroep Homosexualiteit Venray Voor informatie en advies kunt U bel len: algemeen: 04780-80107 voor vrouwen: 04780-88284 voor mannen 04780-84363 Sekretariaat: Overloonseweg 89 Tel. 04780 - 88723 Aangesloten plaatselijke bonden: In dustriebond, Bouw- en Houtbond, Voedingsbond,' Vervoersbond, ABVA en KABO, ABOP, Dienstenbond. Juridische dienst: elke tweede en vierde donderdagavond van de maand. Klachtenbureau: elke eerste en derde donderdag van de maand. Woensdag 11 nov. a.s discussie-be spreking over Woon/Huurlasten pro blematiek. Aanvang 19.30 uur in zaal Vlakwater, Kempweg 162, Venray. Ook niet-leden zijn welkom. Dinsdag 17 nov. a.s. bestuursverga dering in Hotel De Zwaan. Elke maandagavond vakbondsschool „zolderke" St. Anna, aanvang 20.00 uur.

Peel en Maas | 1981 | | pagina 3