NOTITIES EN MEDEDELINGEN VAN DE GEMEENTE VENRAY Redactie G.A. Schütte, Bureau Voorlichting Verkeersomleiding bij alierzielenviering op de algem. begraafplaats Boschhuizen FAMILIEWANDELTOCHT HERFSTWANDELTOCHT Cursussen leren zwemmen voor particulieren in het gemeentelijk zwembad Schrikhek in sluiproute plan Burggraaf Militaire oefening Erkenning peuterspeelzaal Welstandscommissie Bouwvergunning verleend Bouwvergunning aangevraagd Hinderwet Biploma-zwemmen Hinderwet VERKIEZINGEN VAN DE WIJKRAAD BRUKSKE Hinderwet Criteria voor de aanleg van oversteek- voorzieningen Spreekuur vervalt Vergadering comm. voor verkeer GEMEENTEPRAAT Het autoverkeer dient gebruik te maken van de ruote: Maashese- weg - Smakterveldweg - Rosmolenbaan - Spurkterdijk (eerichting). op zondag 8 november a.s. In het kader van de sportieve recreatie organiseert de SPORTRAAD VAN DE PROVINCIE LIMBURG weer het jaarlijks terugkerende wandel evenement. In Venray gebeurt dit in samenwerking met: Wandelsport Fede ratie Venray. Deze zorgen voor de uitzetting van de routes, Comité Recreatiesport Venray en de Pooling recreatiesportleiders(sters). De Wandelsport Federatie Venray geeft een paar mooie herfstwandelingen uitgezet. Deze tochten zijn 5 km en 10 km lang en lopen grotendeels door de „Geysterse Bossen". U kunt deze dag volop genieten van de vele mooie herfstkleuren die in deze tijd van het jaar te bewonderen zijn. Het is een unieke kans voor alle wandelsport liefhebbers om aan deze mooie wandeldag deel te nemen. U kunt kiezen tussen de verschillende afstanden maar u kunt ook kiezen voor opdrachten tijdens de route. U bent niet verplicht alle opdrachten te maken, het is een leuke afwisseling tijdens het wandelen. De opdrachten hebben ver band met de natuur van deze tijd. Ook is er in de opdrachten rekening gehouden met de kinderen die ook volop aan hun trekken kunnen komen. Maak van deze dag een mooi uitje met het hele gezin en geniet van de mooie natuur die ons land nog heeft. U kunt starten bij Café van Dijk te Oostrum, Mgr. Hanssenstraat, Starttijd is: van 13.00 uur tot 14.00 uur. Deelname kosten zijn: 1,50 per persoon. Natuurlijk ontvangt iedereen die aan deze wandeltocht op zondag 8 novem ber meedoet een mooie herinnering. Met ingang van 16 november Aanvangsleeftijd: Kinderen die voor 1 maart 1982 zes jaar zijn. Cursusduur: 24 lessen, 2x per week op de daarvoor vastgestelde tijd en data. Kosten: 71,50 voor kinderen tot 16 jaar, inclusief entree. Inschrijven: Aan de kassa door middel van een in schrijfformulier. Maandag tot en met vrijdag van 16.45 - 18.45 uur. Woens dagen zaterdag 13.30- 15.30 uur. Diplomazwemmen: Zaterdag 13 februari 1982 van 13.30 14.30 uur. Lesschema: Bij de leskaart ontvangt u een datum overzicht, waarop is aangegeven data en tijden wanneer de lessen plaatsvinden. Lestijden groepen: 1 maandag 17.00-17.30 uur; donderdag 17.00-17.30 uur; 2 maandag 17.30-18.00uur; donderdag 17.30-18.00 uur; 3 dinsdag 17.00-17.30 uur; vrijdag 17.00-17.30 uur; 4 dinsdag 17.30-18.00 uur; vrijdag 17.30-18.00 uur; 5 woensdag 16.00-16.30 uur; zaterdag 11.00-11.30 uur; 6 woensdag 16.30-17.00 uur; zaterdag 11.30-12.00 uur; 7 woensdag 17.00-17.30uur; zaterdag 12.00-12.30 uur; 8 woensdag 17.30-18.00 uur; zaterdag 12.30-13.00 uur. In het plan Burggraaf is een sluiproute ontstaan via een voetpad en een braakliggend terreintje van de gemeente naar de Hoeveweg om vandaar op de Noordsingel of de Akkerweg te komen. Dit voetpad wordt niet allen door (brom)fietsers, maar zelfs door auto's gebruikt. In het plan is echter niet voorzien in een verbinding zeker niet voor autoverkeer naar de Hoeveweg. Om de bewoners ook het volle genot van het voetpad te kunnen geven zal door de gemeente een schrikhek worden geplaatst om dit ongewenste sluipver- keer tegen te gaan. Door de gemeente lijke plantsoenendienst zal de sluipweg worden dichtgeplant. Op dinsdag 3 en woensdag 4 november a.s. zal door het 12de Pantser Infanterie Bataljon Garde Jagers een militaire oefening worden gehouden. Het wordt een verplaatsingsoefening over bestaande wegen en paden tussen Merselo en America/Kronenberg. Het college van b. en w. heeft besloten de Stichting Peu terspeelzaal „De Rakkertjes" te Smakt/Holthees vergunning te verlenen tot het oprichten besloten de Stichting Peuterspeelzaal in het jeugdgebouw te Holthees. Het gemeentelijk subsidiebedrag wordt gebaseerd op het aantal deelne mende kleuters uit Venray (Smakt). Op dinsdag 3 november zal de welstandscommissie opnieuw bijeen komen. Zoals bekend zijn deze verga deringen openbaar. De vergadering van 3 november wordt gehouden in kamer 127 van het raadhuis en begint om 10.00 uur. Burgemeester en wethouders van Venray hebben in hun vergadering van 28 oktober 1981 voor de navolgende bouwplannen bouwvergunning ver leend. Zij, die menen door de afgifte van een van deze bouwvergunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen gedurende 30 dagen na datum van dze publicatie op grond van de Wet Administratieve Recht spraak Overheidsbeschikkingen (AROB) een gemotiveerd bezwaar schrift indienen bij burgemeester en wethouders. - het bouwen van een garage/verbou wen bestaande garage tot hobbyruimte aan de Meester Driessenstraat 3, t.n.v. W. H. P. M. Cornelissen; - het bouwen van een trafohuisje aan de Oude Oostrumseweg 19, t.n.v. L. H. M. Hemus; - het bouwen van een hobbykas aan de Stationsweg 153, t.n.v. J. W. M. van Aarssen; - het verbouwen van de winkel aan de Passage 2, t.n.v. P. Watrerreus; - het bouwen van een tuinberging aan de Gildestraat 19, t.n.v. Mevr. J. J. W. Camps-Claessens; - het bouwen van een tuinhuisje aan de Straat 7a, t.n.v. P. Smits; - het bouwen van een berging aan de Straat 8, t.n.v. J. G. H. Stiphout; - het onderkelderen van een in aanbouw zijnd woonhuis aan de Groeneweg 8, t.n.v. H. P. J. Claes. Venray, 30 oktober 1981. De burgemeester van Venray, mr. H. J. M. Defesche SPORTIEVE RECREATIE 1981 Comité Recreatiesport: m ATIVITIET Herfstwandel tocht/familie wandeltocht "datum zondag 0 november a.s. Start Café v. Dijk Mgr. Hanssenstraat te Oostrum Starttijd 5 en 10 km. tussen 13.00 uur en 14.00 uur. Deelname kosten 1,50 p/p AKTIVITEIT J IN DE MAAI ID DECEMBER - ZV/NINGTUIVET - SCVOOLBASl ETBA1TOERNOCI BA-I SCH0("L - SCHOOLKORIBALTOERNOOI BASISSCHOLEN - VOLLEYBALTOERNOOI VOORTGEZET 0NDERWY3 - HANDBALTOERNGOI VOORTCEZ;:" 0ND2RWTS - TRADITICItLE SNERTWA1TDEL0RIENTATI SLOOP Bij burgemeester en wethouders zijn de navolgende aanvragen ingekomen om in afwijking van het geldende be stemmingsplan c.q. vooruitlopend op een in voorbereiding zijnd herzienings plan bouwvergunning te verlenen voor: - het uitbreiden van het sociaal-me disch centrum „De Clockert" aan de Bergweg 4, t.n.v. Stichtingsbestuur „De Clockert"; - het uitbreiden van een machineloods aan Klein Oirlo 3, t.n.v. Gebr. Strijbos; - het uitbreiden van een hooiloods/ berging en een ligboxenstal aan de Deurneseweg 183, t.n.v. H. G. W. Gellings; - het bouwen van een tuinberging aan Bingelkruid 3, t.n.v. H. A. J. Koenen; - het bouwen van een mestvarkensstal aan de Kempkensberg op de percelen H 1206 - 1076, t.n.v. A. M. H. Poels, Haag 22, Merselo. Burgemeester en wethouders zijn voornemens aan deze bouwplannen medewerking te verlenen. De bouw plannen liggen met ingang van 30 oktober 1981 gedurende veertien dagen voor een ieder ter inzage bij de afdeling ruimtelijke ordening, kamer 201 van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termijn kunnen even tuele bezwaren schriftelijk bij burge meester en wethouders worden inge diend. Venray, 30 oktober 1981 De burgemeester van Venray, mr. H. J. M. Defesche Kennisgeving bekendmaking beschikking Burgemeester en wethouders van Venray, gelet op artikel 31 van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne; maken bekend, dat door hen, onder voorwaarden, om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te ondervan gen, op 21 oktober 1981 vergunning is verleend ingevolge de Hinderwet naar aanleiding van de aanvraag van: - M. J. Pouwels, Ripseweg 6 te Vre- depeel-Venray, voor het uitbreiden en wijzigen van een varkensfokkerij, waar bij mest en meststoffen worden opge slagen, gelegen aan de Ripseweg 6 te Vredepeel-Venray. A v d Beukcn, Kempweg 36 te Venray, voor het op richten, in werking brengen en in werking houden van een garage annex wasstraat, waar electromotoren met een gezamenlijk vermogen van meer dan 1,5 kW wordt opgeslagen, gelegen aan de Kempweg 23A te Venray. De beschikking en alle ter zake zijnde stukken liggen in het raadhuis, kamer 119, Raadhuisstraat 1 te Venray, ter inzage en wel van 30 oktober 1981 tot 30 november 1981 elke werkdag van 09.00 uur tot 12.00 uur en donderdags van 16.30 tot 19.30 uur. Ingevolge artikel 44, tweede lid, van de Wet algemene bepalingen milieuhy giëne staat tot 30 november 1981 beroep open bij de Kroon voor: a de aanvrager; b debetrokken adviseurs; c degenen, die overeenkomstig artikel 20, 21 of 22, tweede lid, of 28, eerste lid, onder c, van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne bezwaren hebben ingebracht; d enige andere belanghebbende, die aantoont dat hij redelijkerwijs niet in staat is geweest overeenkomstig arti kel 20, 21 of 22, tweede lid, of 28, eerste lid. onder c, van de Wet alge mene bepalingen milieuhygiëne be zwaren in te brengen. De beschikkking wordt na afloop van de beroepstermijn van kracht tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en met toepassing van artikel 60a van de Wet op de Raad van State een verzoek wordt gedaan tot schorsing van de be schikking dan wel tot het treffen van een voorlopige voorziening. Het beroepschrift moet worden ge richt aan Hare Majesteit de Koningin en worden gezonden aan de Raad van State, afdeling voor geschillen van be stuur, Binnenhof 1, 2513 AA 's-Gra- venhage. Het verzoek tot schorsing of een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State. De beschikking wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Venray, 30 oktober 1981 Burgemeester en wethouders voor noemd, namens dezen, het hoofd van algemene zaken en kabinet, A. L. G. Janssen Op 14 november a.s. wordt onder auspiciën van de K.N.Z.B. diploma- zwemmen (A B diploma) t.b.v. de particuliere zwemlessen georganiseerd. Voor jongens en meisjes die willen deelnemen bestaat t/m 7 november a.s. de gelegenheid om een zwemproef af te leggen. Bij gebleken geschiktheid kan men aan de examens deelnemen en dient 8,00 aan de kassa van het zwembad te worden voldaan, waarna men een deelnemerskaart ontvangt. Kenisgeving bekendmaking ontwerp-beschikking Burgemeester en wethouders van Venray, gelet op artikel 24, tweede lid, onder c, van de Wet algemene bepalin gen milieuhygiëne; maken bekend, dat zij voornemens zijn om op de aanvraag van: - P. Arts, Timmermaansweg 129 te Ysselsteyn-Venray, voor een vergun ning ingevolge de Hinderwet voor het ex. art. 6a, uitbreiden/wijzigen van een varkensfokkerij en -mesterij waarbij mest en meststoffen worden opgesla gen, gelegen aan de Timmermannsweg 129 te Ysselsteyn-Venray, positief te beschikken onder voorwaarden om ge vaar, schade of hinder voor de omge ving te ondervangen. - Fa. M. Rieter-Jansen, Grootdorp 35 te Merselo-Venray, voor een vergun ning ingevolge de Hinderwet voor het ex. art. 6a, uitbreiden/wijzigen van een verkooppunt van motorbrandstoffen, waar butaan en propaan wordt opge slagen, gelegen aan het Grootdorp 35 teMerselo-Venray positief te beschikken onder voorwaarden om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te onder vangen. - P. C. J. Thijssen, Rouwkuilenweg 14 te Ysselstyen-Venray, voor een vergunning ingevolge de Hinderwet, voor het ex. art. 6a, uitbreiden/wijzigen van een pluimveehouderij waar mest en meststoffen worden bewaard, gelegen aan de Rouwkuilenweg 14 te Yssel- steyn-Venray, positief te beschikken onder voorwaarden om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te onder vangen. De ontwerp-beschikking, alsmede de aanvraag en andere ter zake zijnde stukken, liggen in het raadhuis, kamer 119, Raadhuisstraat 1 te Venray, ter inzage en wel tot 13 november 1984, elke werkdag van 09.00 uur tot 12.00 uur en elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur. Na deze datum tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen het geven van de aangevraagde beschikking, eveneens el ke werkdag van 09.00 uur tot 12.00 uur. De aanvrager, alsmede degenen die bezwaren hebben ingebracht naar aan leiding van de aanvraag en ieder die aantoont.dat hij daartoe redelijkerwijs niet in staat is geweest, kunnen tot bovengenoemde datum gemotiveerde schriftelijke bezwaren inbrengen naar aanleiding van de ontwerp-beschikking. Degene, die een bezwaarschrift in dient, kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Een bezwaarschrift dient gericht te worden aan ons college. Venray, 30 oktober 1981 Burgemeesters en wethouders voor noemd, namens dezen, het hoofd van algemene zaken en kabinet, A. L. G. Janssen. Op 21 en 22 november a.s. worden de verkiezingen van de wijkraad Brukske gehouden. Al enige maanden is de werkgroep „verkiezingen wijkraad" bezig met de organisatie van de verkiezingen. Alles loopt gesmeerd behalve dan dat er nog te weinig kandidaten zijn, voor de nieuwe wijkraad. De werkgroep be grijpt niet waarom er zo weinig inwo ners van Brukskezijn, die in het belang van een wijkraad onderstrepen en zich zelf kandidaat wil stellen voor de wijk raad. Om nog meer bekendheid te geven aan de verkiezing van de wijkraad or ganiseert de werkgroep op 5 november een informatieavond in het wijkcen trum. De avond begint om 20.00 uur. Over de zin of onzin van de wijkraad is al veel geschreven. In een snel groeiende plaats als Venray is het voor de bewoners moeilijk op de hoogte te blijven, van alles wat reilt en zeilt binnen de gemeente. Daarnaast is er behoefte om inspraak te krijgen in het gemeentelijk bestuur. Ook de gemeente heeft de behoefte aan een blijvend kontakt met haar be woners, om nog „behoorlijk" te kunnen besturen. De gemeente kan dan juist de zaken aanpakken, waar de bewoners het meest bij gebaat zijn op een wijze die de bewoners willen. Juist hier ligt eenb zeer belangrijke taak voor de wijkraad en voor de inwo ners van Brukske een zeer belangrijke mogelijkheid om via de wijkraad in vloed te hebben op het gemeentelijk handelen. Maak gebruik van uw recht op in spraak en stel u kandidaat voor de wijkraad. Voor informatie kunt u bellen ge meente Venray 04780-83838 tst. 146 A. Jansen. O ja, denk aan de informatieavond donderdag 5 november om 20.00 uur in het wijkcentrum. U komt toch ook? Kennisgeving bekendmaking aanvraag Burgemeester en wethouders van Venray, gelet op artikel 12 van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne; maken bekend: - dat op 5 oktober 1981 bij hen een aanvraag is ingekomen van Top Truck Service C.V., Paul Burgmanstraat 1 te Venray, voor een vergunning ingevolge de Hinderwet voor het uitbreiden en wijzigen van een herstelinrichting voor motorvoertuigen annex tankstation, waar brandstoffen worden opgeslagen, gelegen aan de Paul Burgmanstraat 1 te Venray. - dat op 8 oktober 1981 bij hen een aanvraag is ingekomen van H. Heesen, Laagriebroekseweg 30 te Leunen-Ven- ray, voor een vergunning ingevolge de Hinderwet voor het ex. art. 6a, uitbreiden/wijzigen van een varkens- mesterij waarbij mest en meststoffen worden opgeslagen, gelegen aan de Laagriebroekseweg 30 te Leunen-Ven- ray. De aanvraag en andere ter zake zijnde stukken liggen in het raadhuis, kamer 119, Raadhuisstraat 1 te Venray, ter inzage en wel tot 30 november 1981 elke werkdag van 09.00 uur tot 12.00 uur en elke donderdag van 16.30 uur tot 19.30 uur. Na deze datum, tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen de beschikking op de aanvraag, eveneens elke werkdag van 09.00 uur tot 12.00 uur. Desgewenst kan aldaar een mondelinge toelichting op de stukken worden verkregen. Gemotiveerde bezwaren kunnen tot bovengenoemde datum schriftelijk bij ons college worden ingebracht. Degege, die een bezwaarschrift in dient, kan verzoeken zijn persoonllijke gegevens niet bekend te maken. Eveneens kunnen mondelinge be zwaren worden ingebracht tijdens een openbare zitting op 19 november 1981 om 15.00 uur in het raadhuis, kamer 119, waarbij tevens gelegenheid wordt gegeven tot een gedachtenwisseling over de aanvraag tussen het bevoegd gezag en de overige aanwezigen. Zij vestigen er tenslotte de aandacht op, dat degenen die bezwaren hebben ingebracht op de wijze als boven omschreven en een ieder die aantoont, dat hij daartoe redelijkerwijs niet in staat is geweest, in de gelegenheid zullen worden gesteld bezwaren tegen de ontwerp-beschikking in te dienen. Venray, 30 oktober 1981 Burgemeester en wethouders voor noemd, namens dezen, het hoofd van' algemene zaken en kabinet, A. L. G. Janssen Regelmatig, ontvangt de gemeente verzoeken om bepaalde onveilie ver keerssituaties te verbeteren. Het gaat hierbij hoofdzakelijk om verbetering van wegkruisingen ten behoeve van overstekende voetgangers en (brom)- fietsers. Daarbij speelt dan de vraag om ter plaatse voetgangersoversteekplaat- sen (V.O.P.), verkeerslichten of tunnels aan te leggen. Door de gemeentelijke verkeersdes- kundigen is het rapport „Klaar?.... Over!" opgesteld. Hierin zijn de belangrijkste criteria voor de aanleg van oversteekvoorzieningen voor het lang zame verkeer op een rij gezet. Dit rapport zal dan de leidraad worden bij de beoordeling van aanvra gen voor oversteekvoorzieningen. Belangrijke criteria, welke in het rap port genoemd, zijn: het aantal overstekers moet aan een minimum gebonden zijn; het aantal passerende auto's en de daarvan ondervonden hinder. Bovendien wordt een aantal andere zaken genoemd, dat een rol kan spelen bij de beoordeling, maar waarvoor nog geen kant-en-klare oplossing bestaat (b.v. de plaats van de oversteekplaats, de omgeving, het aantal passerende vrachtauto's etc.). Het rapport „Klaar?.... Over!" zal maandag 2 november a.s in de openbare commissie voor verkeer worden behan deld. Hiervoor zijn ook vertegenwoor digers van de wijkraden uitgenodigd. Het rapport is voor een belangrijk deel Het rapport is voor belangstellenden verkrijgbaar aan de receptie van het raadhuis en ligt ter inzage in de gemeentelijke „Infotiek". OPENSTELLING VAN HET RAADHUIS Venrays raadhuis, Raadhuis straat 1, is op werkdagen ge opend van 9 tot 12 uur. Bo vendien kan men op donderdag middag van 16.00 tot 17.30 uur bij de afdeling bevolkingszaken terecht voor het afhalen van pas poorten, rijbewijzen e.d. Gesprekken met ambtenaren buiten de openingstijden van het raadhuis,' uitsluitend na telefoni sche afspraak (tel. 83838). SPREEKUREN B.JEN W. Burgemeester mr. H. J. M. Defesche maandag van 10.00 tot 11.00 uur. Wethouder G. H. Schols: maandag van 10.00 tot 11.00 Wethouder mevr. A.P.Rutten- Tielen: iedere eerste en vierde dinsdag van de maand van 10.00 tot 11.00 uur, voor huisvestings problemen; en iedere maandag van 10.00 tot 11.00 uur voor so ciale zaken. Wethouder Joh. Loonen: maandag van 10.00 tot 11.00 uur. Wethouder J. van Oers: maandag van 10.00 tot 11.00 uur. Wanneer een spreekuur vervalt wordt dit in de rubriek „Ge meentepraat" bekend gemaakt. Alleen wanneer men absoluut verhinderd is op het spreekuur van burgemeester en wethouders te komen kan telefonisch een af spraak worden gemaakt via de bestuursassistent, de heer G. Spelbos (tel. 04780-83838 toestel 117). Het postadres van het raadhuis luidt: Gemeente Venray, Postbus 500 5800 AM Venray. Op dinsdag 3 november a.s. vervalt het spreekuur van wethouder mevr. A. P. Rutten-Tielen voor huisvestings zaken. De commissie voor verkeer komt op maandag 2 november a.s. om 16.30 uur in openbare vergadering bijeen in kamer 127 van het raadhuis. Aan de commissie zal het advies wor den gevraagd over het nemen van een aantal verkeersmaatregelen zoals het instellen van een parkeer- en stopverbod nabij de grotetoegangspoort van „Je rusalem" aan de Eindstraat en het bepalen van een voorrangskruising Landweert-Akkerweg. Door de commissie zal het rapport inzake criteria voor het aanleggen van oversteekvoorzieningen voor het lang zaam verkeer worden besproken (zie hierover elders op deze pagina). De vertegenwoordigers van de wijk raden zijn voor deze bespreking uitge nodigd. Reeds eerder hebben wij er melding van gemaakt, dat "in januari a.s. het nieuwe beeldmerk van de gemeente wordt ingevoerd. De bedoeling van het beeldmerk (huisstijl) is de herkenbaar heid van de gemeente te vergroten. Hierbij is het de bedoeling, dat het gestyleerde gemeentewapen alleen voor officiële stukken - zoals brieven - wordt gebruikt. De in het wapen voorkomen de bijen kunnen als groep óf afzonder lijk als „gemeentelijke blikvanger" worden gebruikt. In overleg met de ontwerper zal de verdere uitwerking van de huisstijl op de wagens van de dienst gemeentewer ken, boven de gemeentelijke adverten ties, boven de wekelijkse nieuwsbrief van b. en w., en boven de wekelijkse rubriek „Gemeentepraat" in het week blad Peel en Maas nader onder de loep worden genomen. Vooruitlopend op de officiële invoe ring van het nieuwe gemeentelijke beeldmerk zijn zowel het gestyleerde wapen als de afzonderlijke bijen al in de kop "Gemeentepraat" verwerkt. Het ligt evenwel in de bedoeling in januari a.s. met een andere kop boven deze gemeentelijke pagina in Peel en Maas te komen, waarbij tevens wordt gedachi aan een nieuwe naam, waarin b.v. het woordje „bij" herkenbaar wordt gemaakt. Graag willen wij iedereen laten meedenken over een aantrekkelijke tekst voor deze kop, die de aandacht moet trekken en - wat men noemt - „de lading moet dekken". Wie een goed idee heeft kan zich schriftelijk, telefonisch of mondeling in verbinding stellen met het Bureau Voorlichting en Inspraak (tel. 04780- 83838 toestel 125). Wij maken er een prijsvraag van. Het idee, dat gebruikt zal worden, wordt door ons 'beloond met een boekenbon.

Peel en Maas | 1981 | | pagina 13