GEMEENTEPRAAT Tegemoetkoming studiekosten STRAATNAAMGEVING NOTITIES EN MEDEDELINGEN VAN DE GEMEENTE VENRAY Redactie G.A. Schütte, Bureau Voorlichting Obligatielening Vergadering bestuurscommissie sportzaken c.a. Spreekuur welstandcommissie Speelautomaten part-time opleidingen en schriftelijke cursussen Zolang de kinderen klein waren kon tl niet, maar nu wil ik best weer een pleiding volgen...." „Vroeger dacht ik: zo snel mogelijk in school af; nu besef ik pas wat ik heb tmist...." „Ik kan die baan krijgen, maar alleen Is ik beloof die cursus erbij te ikken...." Ongetwijfels hebt u deze uitspraken eleens geho.ord of misschien wel zelf tns verzucht? Uitspraken ook, gedaan inuit dezelfde overweging: men wil raag, of moet zelfs, een opleiding gaan olgen of afmaken. Maar de omstan- gheden staan het vaak niet toe, ervoor een full-time studie te gaan olgen. Dit blijkt wel uit de toenemende {langstelling voor part-time schrifte- |k onderwijs. KOSTEN Alleen brengen die vaak extra-kosten iel zich mee, wat weer een probleem an worden als de middelen beperkt jn. Het Rijk vindt dat gebrek aan nanciën uw studieplannen niet zonder teer in de weg mag staan. Daarom kunt u zonodig een beroep doen op het Ministerie van Onderwijs' en Wetenschappen. Van het Rijk kunt u een vergoeding krijgen in de kosten van voorgeschre ven boeken en leermiddelen en afhan kelijk van de omstandigheden ook in cursusgeld en reiskosten. En wat die vergoedingen betreft: zeker interessant om te weten is het feit, dat de toegekende bedragen een gift zijn! Er ontstaat dus geen studieschuld, die later moet worden terug betaald. VOOR WIE? De tegemoetkoming is bedoeld voor mensen, die ,,er al een poosje uit zijn" en die de draad weer willen oppakken. Vandaar een minimum-leeftijd van 23 jaar. Daarnaast is door het Rijk een aantal opleidingen aangewezen waarvoor deze nieuwe regeling geldt. Met ingang van het studiejaar 1981/1982 kan een tege moetkoming worden aangevraagd voor een part-time studie in het lager, middelbaar en hoger alge meen voortgezet onderwijs (LAVO, MAVO EN HAVO); hel voorbereidend wetenschappelijk onderwijs (VWO); het lager en middelbaar beroeps onderwijs (LBO en MBO); het beroepsbegeleidend onderwijs (BBO), met uitzondering van de praktijk-opleiding; het vormingswerk voor jeugdigen (VJ); en voor schriftelijke cursussen, die opleiden tot diploma's in de bovenstaande onderwijssoorten Of u in aanmerking komt voor een vergoeding zal ook afhangen van uw inkomen. AANVRAGEN Denkt u nu dat er voor u wel eens een tegemoetkoming ,,in zou kunnen zit ten", vraag hem dan aan. En als u nog niet zeker bent van uw zaak vraag meer informatie ,,je kunt nooit weten". Voor beide zaken kunt u kontakt op nemen met de Centrale Direktie Studie financiering in Groningen. Het corres pondentie-adres luidt: Postbus 30006, 9700 RH Groningen. Het telefoonnum mer is: 050-269269 en na 1 november 050-249111. Dinsdag cls. in de gemeenteraad Op dinsdag 27 oktober a.s. komt de jtmeenteraad voor de tweede maal deze mnd in openbare vergadering bijeen. Voor deze bijeenkomst, welke om zeven ■or begint, is een bescheiden agenda, narop slechts negentien punten voor- amen. Een van de voorstellen heeft betrek- jng op het geven van straatnamen in indweert, het wijzigen van een edeelte van de Kruisstraat, Schouw- orgstraatje, verbinding Grote Markt dioolstraat en het terrein van de oormalige „Gouden Leeuw". Omdat de raad vorig jaar heeft tkozen voor het geven van kruiden- amen aan straten in het bestemmings- ilan Landweert, worden voor de straten het gedeelte waar 175 woningen uilen worden gebouwd, de volgende amen warden voorgesteld: Hoefblad, Kaardebol, Kalmoes, Ka- nille, Kamperfoelie, Kattestaart, Klap- oos, Klaver, Kleine Klis, Kluwenklok- c, Knopkruid, Kogeldistel, Koningin- lekruid, Koningskaars, Korenbloem, Kronnkruid, Kruisbloem, Lathyrus, die, Lenteklokje, Lipbloem, Lisdod- le, Lupine en Marjolein. Voorde wijkweg, die aansluit aan die ran de eerste fase, wordt eveneens de naam Kruidenlaan voorgesteld. Aan de straten Kalmoes, Kattestaart, daver en Lipbloem worden geen aoningen gebouwd. In de tweede fase van het plan Land weert liggen de Sint Servatiusweg en de terveldweg (beiden gedeeltelijk), raad wordt voorgesteld deze namen de overblijvende gedeelten te "ven. Het ligt in de lijn der verwachtingen, niet al deze voorgestelde namen de raad zullen worden overgeno men omdat de commissie voor cultuur tegen enkele namen nog al wat bezwaar maakte. SINT ANTONIUS/KRUISSTRAAT Door reconstructie van de Sint Antoniusstraat is deze weg verlegd. Daartoe behoort thans ook het gedeelte van de Kruisstraat, die uitloopt op de Zuidsingel. Dit vormt thans een geheel met de St. Antoniusstraat. Voor beide weggedeelten wordt de naam St. Antoniusstraat voorgesteld. VOOR SCHOUWBURG Het college geeft er de voorkeur aan om het straatje voor de schouwburg de naam Schouwburgplein te geven. DOORBRAAK GROTE MARKT Voor de doorbraak tussen de Grote Markt en de Schoolstraat (langs de Markthof) wordt de naam Kapelaanpad voorgesteld, omdat het aangrenzende pand Grote Markt 10 van oudsher de kapelanie is van de Petrus Bandenkerk. TERREIN GOUDEN LEEUW Nu binnekort 69 appartementen worden gebouwd op het terrein van de voormalige „Gouden Leeuw" zal aan de geprojecteerde weg een naam moeten worden gegeven. Voorgesteld wordt hieraan de naam Gouden Leeuw te geven. Dezelfde naam kan dan ook worden gegeven aan het parkeerterrein. OVERIGE AGENDA Verder vermeldt de agenda de volgende voorstellen: voorlopige vaststellling van de bedragen ingevolge de kleuteronder wijswet; •het beschikbaar stellen van een krediet van 105.645 voor het uitbreiden van de kleuter- en lagere scholen „De foekepot" met twee lokalen; •wijziging Algemene Politieverorde ning Venray in verband met geluidshin- derbepalingen; goedkeuring van de jaarrekening 1980 van de Stichting Openbare Biblio theek Venray; goedkeuring van de begroting 1982 van de Stichting Openbare Bibliotheek Venray tot een bedrag van 874.230,--' wijziging „Uitkeringsverordening Venray 1970", ..Wachtgeldverordening Venray 1970" en „Uitkering vrijwillig vervroegd uittreden". oprichting en financiering van een ondersteuningsinstrumentarium demo cratische planning; Hieronder wordt verstaan ondersteu ning bij de opstelling van welzijnsplan- nen van de afzonderlijke gemeenten in Noord-Limburg door twee beroeps krachten. het beschikbaar stellen Van een krediet van 72.000,-- ten behoeve van de renovatie van de oefenhoek te Leunen en verzwaring elektriciteitsaan sluiting; vestiging van opstalrecht inzake clubhuis ten behoeve van de sport vereniging Merselo; ontbinding koopovereenkomst met de heer H. Stevens te Leunen en van pachtovereenkomst met de heer H. P. G. Kusters teOirlo; aankoop van 1.465 m' grond in Oirlo van de Erven Friesen; verkoop strook grond in bestem mingsplan Brukske aan de heer P. Stan- ko; verkoop St. Servatiusweg 10 aan de heer Th. J. M. Kusters te Leunen. Burgemeester en wethouders van [Venray berichten, dat op 7 oktober :198l van de ten laste van deze gemeente ^'gegeven obligatielening ad 200.000- de volgende nummers zijn uitgeloot: 7-13-48 elk ad/1.000,--; I16A -122A elk ad 500,--; 164Cad/ 100,--. De uitbetaling geschiedt op het [kantoor van de Nederlandse Crediet- bank n.v. te Venray, tegen overgave van de uitgelote obligaties met de daarbij ";orende per 1 februari 1982 niet [vervallen coupons. Het bedrag van de eventueel ontbre kende coupons wordt op het op de obli gatie af te lossen kapitaal in mindering gebracht. De uitbetaling zal geschieden op of na I februari 1982. Burgemeester en wethouders voor noemd, mr. H.J.M. Defesche, burgemeester J.M. Poels, secretaris De bestuurscommissie voor sportza ken, jeugd- en jongerenwerk houdt op [donderdag 22 oktober een openbare vergadering om 19.00 uur in kamer 127 van het raadhuis. Tijdens deze vergadering zal de con cept-gemeentebegroting 1982 centraal staan. Vragen...? Wendt u tot de gemeentelijke voorlichter Op dinsdag 27 oktober a.s. zal voor het eerst spreekuur worden gehouden door de welstandscommissie. Dit spreekuur wordt vanaf tien uur gehouden op kamer 308 van het raadhuis. Wanneer men hiervan gebruik wil maken, moet tevoren, op maandag 26 oktober, een afspraak worden gemaakt met de secretaris van de welstanscom- missie, de heer C. van Rossum, tel. 04780-83838 toestel 333 tussen 9 en 12 uur. Het spreekuur is bestemd voor hen, die deze week een beoordeling van de commissie over hun plan hebben gekre gen. Het vooraf maken van een afspraak is nodig in verband met de aanwezig heid van het spreekuurhoudend lid van de welstandscommissie. De burgemeester van de gemeente Venray maakt hierbij bekend, dat hij vergunning als bedoeld in artikel 30 van de Wet op de kansspelen heeft verleend tot het expoiteren van een speelautoma- tenhal in het pand Poststraat 13. Zij die menen door die vergunning verlening rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen gedurende 30 dagen na datum van deze publikatie op grond van de Wet Administratieve Rechtspraak Overheidsbeschikkingen (A.R.O.B.) bij hem een gemotiveerd bezwaarschrift indienen. Gedurende de hiervoor genoemde termijn ligt de onder voorwaarden verleende vergunning ter inzage op kamer 119 van het raadhuis {tijdens de openingsuren). Venray, 22okt. 1981 De burgemeester voornoemd, Geslaagde inspraak over Landweert Op woensdag 5 oktober is de eerste van een serie van 5 inspraakavonden gehouden. De inspraakavonden worden georganiseerd door de woningbouwver eniging Noord-Limburg-, in samenwer king met de Gemeente Venray en hebben tot doel de toekomstige bewo ners te betrekken bij de vormgeving van de woning. Het belangrijkste onder werp in het inspraak-proces is de woningindeling van de huurwoningen die gebouwd gaan worden in opdracht van de woningbouwvereniging. De ruim 50 aanwezigen werden eerst door wethouder Schols welkom ge heten, waarna de heer Tiggeloven van de woningbouwvereniging een uitleg gaf over het inspraakproces. Daarna was het woord aan de heer M. Dircks van de gemeente om nader in te gaan op het plan Landweert en aan de heer Felder van het architektenburo C.S.W. die diepgaand inging op de in vloed van de gedachte woonomgeving op de woningindeling. Op het eind van de avond kregen de insprekers een stukje huiswerk mee. Zij moeten n.l. op een plattegrond van de vlek waar de woningen komen, aange ven waar zij willen wonen. Daarnaast moeten zij een wensenlijst met betrek king tot die woning invullen. Op basis van deze wensen zal door de architekt voorstellen worden gedaan voor de indeling van de woning. Deze voorstellen zullen in december met de insprekers besproken worden.... De woningbouwvereniging heeft ons laten weten dat indien er nog geïnteres seerden zijn voor deelname aan dit in spraakproces, men zich kan melden bij de woningbouwvereniging. Centrumplan- commissie beraadt zich over afwijzende beslis sing van G. S. Op dinsdag 10 november a.s. om 19.00 uur komt de Centrumplancom- missie bijeen in het raadhuis om de gevolgen te bespreken van de afwijzen de beslissing van Gedeputeerde Staten op de 2e herziening van het Centrum- plan. Deze vergadering komt in de plaats van de eerst vastgelegde vergadering van de commissie voor de ruimtelijke ordening en volkshuisvesting op 5 november a.s. Eventuele uitsluitend voor deze commissie bestemde agenda punten zullen worden behandeld aan sluitend aan de vergadering van de centrumplancommissie op 10 novem ber. De herziening, welke geen goedkeu ring heeft gekregen, beoogde te komen tot een reconstructie van winkelvesti gingen binnen het z.g. kernwinkelge bied, gelegen tussen de Grote Kerk en het Henseniusplein en tussen Juliana- singel en de Deken Thielenstraat, resp. tot een afbouw van de bewinkelings- graad buiten dit kernwinkelgebied. Hoewel het college van G.S. zich met deze aan het plan ten grondslag liggende uitgangspunten in beginsel kan vereni gen, stuitte goedkeuring toch op ernstige bedenkingen. De economische haalbaarheid van het plan wordt n.l. sterk betwijfeld, temeer daar b. en w. in hun subsidieverzoek aan de minister zelf te kennen hebben gegeven, dat de financiële gevolgen voor de gemeente niet meer te dragen zullen zijn, indien de gevraagde subsidie niet gehonoreerd zal worden. Overigens behoéft voor het gedeelte „Rose Vlek" geen nieuw plan ter goed keuring worden ingezonden. Dat blijft zoals het is. FIETSCROSSERS OPGELET Sinds enige tijd is Venray op het terrein van de voormalige camping Vlakwater een mooie fietscrossbaan rijk. Het mooie circuit blijkt intussen als een ware trekpleister voor de jeugd te zijn. Maar.... helaas zijn de komende en gaande crossertjes dikwijls zó in de ban van hun sport, dat zij geen oog meer hebben voor de gevaren op de openbare weg, met name op de Kemp- weg. Op deze weg wordt n.l. maar al te vaak met hoge snelheden gereden door automobilisten. Daarom zal de gemeente, ter beveili ging van de crossertjes een alternatief waarschuwingsbord plaatsen bij de uitgang van de crossbaan in de hoop, dat de waarschuwing in acht wordt genomen. Overigens is er op de Kempweg nog een ander euvel, waaraan door de ge meente paal en perk zal worden gesteld. Het laatste gedeelte van deze weg wordt de laatste tijd misbruikt door automobilisten, die hun remmen willen beproeven. Daarbij wordt harder ge reden, dan is toegestaan. Bovendien heeft men meer aandacht voor de prestaties van de auto dan voor de overige weggebruikers. De politie zal in ieder geval deze zaak in de gaten houden en zo nodig verbali- serend optreden. REKREATIEVE FIETSCROSS- WEDSTRIJDEN Vrijdag 23 oktober a.s. organiseert het Comité Sportieve Recreatie Venray op de fietscrossbaan Vlakwater: FIETSCROSSWEDSTRIJDEN in de leeftijdsgroepen van: 7- 8 jaar 9-10 jaar 11 -12 jaar 13 -14 jaar 15 jaar en ouder. Aanvang: van 13.00-17.00uur. Deelname: gratis. Voorwaarden: helm verplicht, geen scherpe uitstekende delen aan de fiets. Leiding: CIOS studenten. Voor de winnaars zijn leuke prijzen beschikbaar. Vaders, moeders zijn van harte welkom als enthousiaste toeschouwers. Auto's zijn op het recreatieterrein Vlakwater verboden. Bouwvergunningen verleend Burgemeester en wethouders van Venray hebben in hun vergadering van 21 oktober 1981 voor de navolgende bouwplannen bouwvergunning ver leend. Zij, die menen door de afgifte van een van deze bouwvergunningen recht streeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen gedurende 30 dagen na datum van deze publikatie op grond van de Wet Administratieve Rechtspraak Over heidsbeschikkingen (AROB) een gemo tiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders. - het bouwen van een loods aan de Laagriebroekseweg 26, t.n.v. W. M. M. Litjens; - het bouwen van een eier-opslag- ruimteaan de Boddenbroek 3, t.n.v. H. J. A. Classens;M - het uitbreiden van het woonhuis aan de Engelenstraat 11t.n.v. J. G. Hout; - het uitbreiden van de loods aan de Rouwkuilenweg 37, t.n.v. H. G. Willemse. Venray, 23 oktober 1981 De burgemeester van Venray, mr. H. J. M. Defesche Aanvragen bouwvergunningen Bij burgemeester en wethouders zijn de navolgende aanvragen ingekomen om - in afwijking van het geldende be stemmingsplan c.q. vooruitlopend op een in voorbereiding zijnd herzienings plan - bouwvergunning te verlenen voor: - het bouwen van 30 kleine woningen (H.A.T.) in Landweert aan de Boter bloem, Honingklaver en Hertshooi, t.n.v, woningbouwvereniging „Noord- Limburg". Burgemeester en wethouders zijn voornemens aan deze bouwplannen medewerking te verlenen. De bouw plannen liggen met ingang van 23 oktober 1981 gedurende veertien dagen voor een ieder ter inzage bij de afdeling ruimtelijke ordening, kamer 201 van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termijn kunnen even tuele bezwaren schriftelijk bij burge meester en wethouders worden inge diend. Venray, 23 oktober 1981 De burgemeester van Venray, mr. H. J. M. Defesche OPENSTELLING VAN HET RAADHUIS Venrays raadhuis, Raadhuis straat 1, is op werkdagen ge- opend van 9 tot 12 uur. Bo vendien kan men op donderdag middag van 16.00 tot 17.30 uur bij de afdeling bevolkingszaken terecht voor het afhalen van pas poorten, rijbewijzen e.d. Gesprekken met ambtenaren buiten de openingstijden van het raadhuis,' uitsluitend na telefoni sche afspraak (tel. 83838). SPREEKUREN B. EN W. Burgemeester mr. H. J. M. Defesche maandag van 10.00 tot 11.00 uur. Wethouder G. H. Schols: maandag van 10.00 tot 11.00 Wethouder mevr. A.P.Rutten- Tielen: iedere eerste en vierde dinsdag van de maand van 10.00 tot 11.00 uur, voor huisvestings problemen; en iedere maandag van 10.00 tot 11.00 uur voor so ciale zaken. Wethouder Joh. Loonen: maandag van 10.00 tot 11.00 uur. Wethouder J. van Oers: maandag van 10.00 tot 11.00 uur. Wanneer een spreekuur vervalt wordt dit in de rubriek „Ge meentepraat" bekend gemaakt. Alleen wanneer men absoluut verhinderd is op het spreekuur van burgemeester en wethouders te komen kan telefonisch een af spraak worden gemaakt via de bestuursassistent, de heer G. Spelbos (tel. 04780-83838 toestel 117). Het postadres van het raadhuis luidt: Gemeente Venray, Postbus 500 5800 AM Venray. Verkeers maatregel Burgemeester en wethouders van Venray maken hierbij bekend, dat zij bij hun besluit van nr. 1194 besloten hebben tot de volgende tijdelijke verkeersmaatregel; door plaatsing van bord 54b van bijlage II van het Reglement verkeers regels en verkeertstekens met onderbord genoemd in artikel 121 van dit reglement bij een op het wegdek aange bracht parkeervak op de Aronskelk een parkeerplaats voor een motorvoertuig voor een invalide te reserveren. Belanghebbenden kunnen tegen dit besluit binnen dertig dagen na datum van deze bekendmaking beroep aan tekenen. Het beroepschrift wordt dan aan de koningin gericht en ingediend bij de commissaris van de Koningin. Venray, 23 oktober 1891 Burgemeester en wethouders voor noemd, mr. H.J.M. Defesche, burgemeester J. M. Poels, secretaris. HINDERWET Burgemeester en wethouders van Venray, gelet op artikel 24, tweede lid, onder c, van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne; maken be kend dat zij voornemens zijn om op de aanvraag van: H. M. Hendrix, Veulenseweg 16 te Veulen-Venray, voor een vergunning ingevolge de Hinderwet voor het op richten, in werking brengen en in werking houden van een varkensmeste- rij waarbij mest en meststoffen worden bewaard, gelegen aan de Horsterweg (ongenummerd) te Castenray-Venray, positief te beschikken onder voorwaar den om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te ondervangen. A. van Tilburg, Beekweg 58 te Merselo-Venray, voor een vergunning ingevolge de Hinderwet voor het ex. art. 6a, uitbreiden/ wijzigen van een var kensfokkerij en -mesterij waarbij mest stoffen worden opgeslagen en waar electromotoren worden gebruikt met een gezamenlijk vermogen van meer dan 1,5 kw, gelegen aan de Beekweg 58 te Merselo-Venray, positie te beschik ken onder voorwaarden om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te ondervangen, Th. Tilleman, Rouwkuilenweg 23 te Ysselsteyn-Venray, voor een vergun ning ingevolge de Hinderwet voor" het uitbreiden van een varkensfokkerij en -mesterij waarbij mest en meststoffen worden opgeslagen, gelegen aan de Rouwkuilenweg 23 te Ysselsteyn-Ven ray, positief te beschikken onder voorwaarden om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te ondervan gen. A. Cornelissen, Ripseweg 6 te Vredepeel-Venray, voor een vergunning ingevolge de Hinderwet voor het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een varkensfokke rij en -mesterij waarbij mest en meststoffen worden opgeslagen, gele gen aan de Twistweg 7 te Vredepeel- Venray, positief te beschikken onder voorwaarden om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te onder vangen. De ontwerp-beschikking, alsmede de aanvraag en andere ter zake zijnde stukken, liggen ter inzage in het raad huis, kamer 119, Raadhuisstraat 1 te Venray, ter inzage en wel tot 6 novem ber 1981, elke werkdag van 09.00 uur tot 12.00 uur en elke donderdag van 16.30 uur tot 19.30 uur. Na deze datum tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen het geven van de aange vraagde beschikking, eveneens elke werkdag van 09.00 uur tot 12.00 uur. De aanvrager, alsmede degenen die bezwaren hebben ingebracht naar aan leiding van de aanvraag en een ieder die aantoont, dat hij daartoe redelijkerwijs niet in staat is geweest, kunnen tot bovengenoemde datum gemotiveerde schriftelijke bezwaren inbrengen naar aanleiding van de ontwerp-beschikking. Degege, die een bezwaarschrift in dient, kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Een bezwaarschrift dient gericht te worden aan ons college. Venray, 23 oktober 1981. Burgemeester en wethouders voor noemd, namens dezen, het hoofd van algemene zaken en kabinet, A. L. G. Janssen Verzoek om ontgronding Burgemeester en wethouders van Venray, brengen ter openbare kennis dat bij gedeputeerde staten van Lim burg is ingediend het verzoek om verlenging van een ontgrondingsver gunning door Zand en Grindhandel Teunesen b.v., Gennep, tot het ontgronden van de navolgende percelen: 1 sectie R nr. 105, groot 3.66.80 ha, ge legen nabij Klein Oirlo en eigendom van Th. Seykens, Diepeling 5 te Cas- tenray; 2 sectie R nr. 106, groot 2.93.45 ha, ge7 legen nabij Klein Oirlo en eigendom van T. M. Camps-Strijbos; 3 sectie R nr. 107, groot 1.23.25 ha, ge legen nabij de Spoordijk en eigendom van P. L. Tielen, Klein Oirlo 22 te Castenray; 4 sectie R nr. 108, groot 1.820 m2, gele gen nabij Klein Oirlo (gedeelte Heid- schenhoeklossing) en eigendom van het Waterschap Noord-Limburg; 5 sectie R nrs. 109 en 118, zijnde een gedeelte van de weg Klein Oirlo en een gedeelte van de Spoordijk en eigendom van de gemeente Venray; 6 sectie R nr. 117, groot 0.65.20 ha, ge legen nabij de Spoordijk en eigendom van M. Arts, Klein Oirlo te Casten ray: 7 sectie R nr. 120, groot 5.52.50 ha, ge legen nabij de Diepeling en eigendom van G. H. Janssen, Klein Oirlo 14 te Castenray; 8 sectie R nr. 907, groot 2.14.30 ha (ge deeltelijk), gelegen nabij de Diepeling en eigendom van Th. Seykens, Diepe ling 5 te Castenray. Het verzoek ligt met ingang van 23 oktober tot en met 23 november voor een ieder ter inzage ter gemeentesecre tarie, afdeling ruimtelijke ordening, kamer 202, geopend van 09.00 tot 12.00 uur. Ingevolge het bepaalde in artikel 5, lid 2 van de Verordening op ontgron dingen in Limburg kan eenieder binnen dertig dagen na dagtekening van deze bekendmaking schriftelijk bezwaren tegen de inwilliging van de aanvraag tot verlenging van de vergunning indienen, te richten aan gedeputeerde staten en in te dienen bij de gemeente Venray. Venray, 22okt. 1981 Burgemeester en wethouders voor- rfoemd, mr. H.J.M. Defesche, burgemeester J.M. Poels, secretaris Centrale kadaver melding via telef. 04780-88899 Vanaf MAANDAG 12 OKTOBER 1981 worden de destructiemeldingen aan de gemeente Venray rechtstreeks op genomen door een bandopname-ap paraat. Deze CENTRALE KADAVER MELDING betekent voor degenen, die destructiemateriaal melden: UITSLUITEND gebruik maken van het (nieuwe) telefoonnummer: dat op alle gewenste tijden de melding gedaan kan worden (dus ook «buiten de kantooruren, bijv. 's avonds of in het weekend). Vanaf 12 oktober 1981 kunnen ka davers niet meer via het telefoonnum mer van het raadhuis gemeld wor den (alleen eventuele klachten of an dere bijzonderheden dienen als voor heen doorgegeven te worden via te lefoonnummer 04780-83838, toestel 130 of 140). Zoveel mogelijk zal aan bedrijven (o.a. vatenhouders) van gemeentewege een zogenaamde inlichtingenkaart met gegevens over deze centrale melding worden toegezonden. Deze kaarten zijn ook verkrijgbaar bij de afdeling Bevolkingszaken en worden op ver zoek toegezonden. Wij raden betrokkenen aan deze kaart bij het telefoontoestel te bewa ren. Burgemeester en wethouders van Venray. Comité Recreatiesport Venray w Recreatief volleybal- tournooi DATUM zaterdag en zondag 24/25 oktober a.s. ACCOMMODATIE Sporthal "de Wetteling" 9.00-17-00 zat 12.00-17.00 zon Herfstwandel tocht/fami1 ie wandel tocht DATUM zondag 8 november a.s START Café VAN DIJK Mgr.Hanssenstr 00STRUM 04780-81387 5 en 10 km. STARTTIJD tussen '13-00 en 14.00 uur AKTIVITEITEN In de maand december staan de volgende aktiviteiten op het programma: a zweminstuiven a school basketbaltournooi basisscholen a school korfbaltournooi basisscholen a traditionele snertwandeloriëntatïetocht a volleybaltournooi scholen voortgezet onderwijs a handbaltournooi scholen voortgezet onderwijs SPORTIEVE RECREATIE Onder het motto "Herfstwandeltocht voor het hele gezin" organiseert het COMITÉ RECREATIESPORT VENRAY op zondag 8 november a.s. een wandeltocht in een heerlijke bosrijke omgeving van Venray. De routes 5 en 10 km zijn in samenwerking met de WANDELSPORTFEDERATIE VENRAY nauwkeurig samengesteld. U krijgt de gelegenheid om op twee manieren aan deze tochten deel te nemen n.l. door te wandelen via een route op papier zonder of met opdrachten. Deelnamekosten: 1,50 per persoon. 'F"FiSmSibH6IÜRliTliff WACHT EEN LEUK£ HER""™

Peel en Maas | 1981 | | pagina 17