PvdA nationale jeugd collecte n mi 1E51 Stichting Venrayse Omroep lebber ink VAMOSAVEl intERniiïionni KERKELIJKE DIENSTEN Nieuws uit Overloon 19-25 OKT. '81 BRIDGECLUB „DOUBLET" één jaar jong SWEATSHIRTS Wv| POLOBLOESEN, INGEZONDEN Grote Kerk Venray Kapel St. Servatius Parochie Paterskerk PEEL EN MAAS uw weekblad Protestantse Kerkengemeenschap Parochie Vredeskerk PEEL EN MAAS Kerk 't Zonnelied Brukske Rectoraat Smakt Jehovah's Getuigen Parochie Castenray I Parochie Merse PEEL EN MAAS ook üw krant Parochie Leunen Parochie Ysselsteyn Rectoraat Heide Rectoraat Veulen Rectoraat Vredepee GEVONDEN VOORWERPEN P.V.D.A.-AFDEL1NG VENRAY Op donderdag 15 oktober a.s. houdt de P.v.d.A.-afdeling Venray haar jaar vergadering in het wijkcentrum Bruks- ke. Aanvang: 19.30 uur. De agenda ziet er als volgt uit: 1Opening. 2. Ingekomen en uitgaande stukken. 3. Mededelingen van bestuur en frak- tie. 4. Verslag voorzitter. 5. Verslag sekretaris. 6. Verslag penningmeester. 7. Verslag kaskontrole-kommissie. 8. Verslag gemeenteraadsfraktie. 9. Verslag progressieve kombinatie Meerlo-Wanssum 10. Bestuursverkiezing, verkiezing ge westelijk afgevaardigden, verkiezing kongr es-afgevaardigdenbenoeming kaskontrole-kommissie. 11. Beleid en begroting 1981-1982. 12. Gemeenteraadsverkiezing 1982 ge meente Meerlo-Wanssum. 13. Advies betreffende de meest ge wenste samenstelling van de gemeente raadsfraktie. 14. Rondvraag. 15. Sluiting. Zoals gebruikelijk wordt op de jaar vergadering in oktober een nieuw bestuur gekozen, wordt het beleid van het afgelopen jaar geëvalueerd, en wordt in grote lijnen het beleid van het komende jaar vastgesteld. Tevens wordt de begroting vast- eesteld. In het komende jaar staan uiteraard twee belangrijke verkiezingen voor de deur: de Provinciale Stalen verkiezing in maart 1982, en de gemeenteraadsver kiezing in juni 1982. Agenda: Vrijdag 16okt.: om 18.30 voor alten en sopranen om 19.15 voor tenoeren en bassen Zondag 18okt.: om 10.15 Hoogmis in de Paters kerk. Maandag 20 okt.: om 18.30 alleen voor de alten Dinsdag 20 okt.: om 18.30 alleen voor de sopranen Woensdag 21 okt.: om 18.30 voor de jonge alten en so pranen en aansluitend om 19.25 spel- avond. Eventuele afmeldingen: secretariaat Langstraat 104, tel. 81690.' algemeen: In verband met het kerstrepertoire wordt een goede opkomst bij de repetities verwacht. Jongens en mannen, kunnen we weer op een goede opkomst a.s. zöndag rekenen? K.V.O. Woensdag 7 okt. hield de K.V.O. haar jaarlijkse Moederdagviering, en tevens de Algemene jaarvergadering. De dag werd begonnen met een eucharistieviering, opgeluisterd door het Dameskoor. Daarna gezellig samenzijn in het gemeenschapshuis, waar begonnen weFd met een kop koffie en vlaai. Na het welkomstwoord door de vorzitster, kwamen de diverse jaarverslagen ter tafel. Het kasverslag sloot met een batig saldo. Mevr. Kqijsers-Vink en Mevr. Jans- sen-Verschuren werden met algemene stemmen herkozen. Mevr. Visser-Boer stal (sekretareesse-penningmeesteresse) was niet meer herkiesbaar. In haar plaats werd gekozen Mevr. Schraven- Roelofs. Na de pauze was er een optreden van de volksdansgroep en enekele gedich ten. Vervolgens werd Mevr. Visser-Boer stal gehuldigd voor haar vele en goede werk als sekretaresse-penningmeestersse in haar twaalf jaar bestuurslid waarvaij zes jaar als secr.-penningmeesteresse. Vele lovende woorden werden haar toegesproken, wharbij bloemen en enkele fraaie boekwerken werden aan geboden. Mevr. Visser-Boerstal was zichtbaar ontroerd en dankte iedereen voor hun inzet. Papieraktie Zaterdag 17 okt. a.s. zal het Gilde de rondgang weer houden om het oud-pa pier uit Overloon weer te verwijderen. Vrijdagsavonds, of anders zaterdags morgens half 10 klaar hebben staan. We danken U weer voor uw medewerking. Opbrengst kankerbestrijding De jaarlijkse kollekte voor de Kan kerbestrijding heeft in Overloon 2.255,- en drie nieuwe leden opge bracht. Vorig jaar was dat 2.008,—. Dus een flinke meer-opbrengst. De 21 kollektanten en de gulle gevers onze hartelijke dank. Giro 1347 NATIONAAL JEUGD FONDS Utrecht Van 19 tot en met 25 oktober a.s. wordt in een record-aantal van ruim 800 plaatsen in ons land de nationale jeugdcollecte gehouden, beter bekend als de jaarlijkse actie van Jantje Be ton. Het doel van deze collecte is, om geld bijeen te krijgen ter ondersteu ning van allerlei soorten jeugdwerk. De plaatselijke jeugd- en jongeren groepen die aan de collecte meedoen kunnen 50°.'o van de opbrengst direkt besteden voor de aanschaf van nieuw spel- en kampeermateriaal of voor een nieuwe geluidsinstallatie of voor de noodzakelijke vernieuwing van een stuk inventaris. De andere helft wordt door het Na tionaal Jeugd Fonds gebruikt voor financiële ondersteuning van tiental len plaatselijke projekten zoals: speel plaatsen. clubhuizen, kinderboerderij en, enz. Het Nationaal Jeugd Fonds zal, in dit Internationaal Jaar van de Gehan dicapten, bovendien extra financiële steun verlenen aan projekten die in gaan op het samen spelen van gezon de en gehandicapte kinderen. Tevens zal aandacht worden besteed aan het grote gebrek aan veilige en eigentijdse speelvoorzieningen en aan voorzieningen voor buitenlandse kin deren in ons land. Konkrete hulp voor konkrete projek ten! Ook in onze gemeente wordt er dit jaar door een groeiend aantal jeugd verenigingen gecollecteerd. Zoals vorig jaar hebben ook dit jaar weer diverse van deze vereni gingen direkt voordeel ondervonden van het Nationaal Jeugd Fonds. De jeugdverenigingen COZO uit Oostrum en het Jeugdwerk in Smakt/ Holthees mochten zich verheugen in een behoorlijke financiële ondersteu ning bij de aankoop van de inventaris in hun nieuw onderkomen. Komende week is het dus zover, laat Jantje Beton met in de kou staan en help daarmee het jeugdwerk in onze gemeente. POSTBUS 320 VENRAY St. Anna, Psychiatrisch Centrum Ven ray: Maandag van 15.00 tot 16.30 uur: programma non-stop lichte en veel gevraagde muziek. Woensdag van 10 00 tot 10.45 uur: het programma fijne luistermuziek. Vrijdag van 10.00 tot 11.30 uur: het programma nieuws en actuali teiten waarin het verzoekplaten- programma. St. Servatius, Psychiatrisch Centrum Venray: Vrijdag van 15.30 tot 17.00 uur: nieuws en informaties, vervolgens het programma fijne luistermuziek. Tot slot van dit programma: Zo maar muziek met het verzoekpla- tenprogramma. De Kruuze, Geriatrisch Centrum Ven ray: Maandag van 14.00 tot 15.00 uur: het programma Houwen Zo, een muziekprogramma verzorgd door Nol Houwen. Dinsdag van 15.00 tot 16.00 uur: het programma Fijne Luistermu ziek. Vrijdag van 15.00 tot 16.00 uur: het programma Nieuws en Infor maties en het verzoekplatenpro- gramma. St Elisabeth ziekenhuis Venray: (Te beluisteren via kanaal 4) Dinsdag van 10.15 tot 11.00 uur: het programma Fijne Luistermuziek. Eerste woensdag van de maand, van 10.15 tot 11.15 uur; Onder Ons, een programma over mensen en dingen die de aandacht verdienen. Donderdag van 10.15 tot 11.45 uur: Nieuws en Informaties, daarna het verzoekplatenprogramma. Donderdag van 14.00 tot 14.45 uur: speciaal programma voor de jeug dige luisteraars. Zij, die personen uit de hierboven genoemde instellingen een muzikale groet willen brengen, kunnen dit doen door een briefje te schrijven naar de Venrayse Omroep Stichting, postbus 320 te Venray. Eventueel kunt u ook een formu liertje vragen bij het afdelingshoofd om een plaatje aan te vragen. Gelieve wel duidelijk te vermelden: naam, nummer van de kamer en de afdeling van het betreffende zieken huis van diegene voor wie de plaat/ groet is bestemd, maar ook wie de afzender is. „Week van de gewetensgevangenen" van 11 tot 18 oktober Deze week is Amnesty International, de organisatie die opkomt voor de rech ten van de mens, bezig met een campag ne die extra nadruk wil leggen op de meer dan 4000 gewetensgevangenen over de hele wereld die Amnesty pro beert vrij te krijgen. Volgens een vorige week door Am nesty gepubliceerd rapport, houden meer dan de helft van de 154 lidstaten van de Verenigde Naties zowel mannen als vrouwen vast vanwege geweldloze uitoefening van hun formele rechten. „Gewetensgevangenen" zijn volgens Amnesty al die mensen die, waar ook ter wereld gevangen zitten, vastgehou den worden of anderszins in hun bewe gingsvrijheid belemmerd worden van wege hun denkbeelden, hun huidskleur, sekse, etnische afkomst, taal of religie mits ze geen geweld gebruikt of gepro pageerd hebben. Amnesty zegt dat alle politieke gevan genen waarvoor zij zich inzet, in strijd tnet de Universele Verklaring van de rechten van de mens en andere V.N. be palingen, vastzitten. De „week van de gewetensgevangene" wordt onder meer gekenmerkt door voorlichtingsacties. Groepen vrijwilligers van Amnesty zul len over de hele wereld openbare bijeen komsten, nacht wakes en andere de monstraties houden. Ze gaan naar am bassades om druk uit te oefenen op re geringen voor de vrijlating van dertien uitgekozen gevangenen. Deze dertien gevangenen symboliseren het lot van al die duizenden anderen, die in overvolle gevangenissen, werkkampen en op geï soleerde eilanden zitten. Hebt U interesse in het werk van A.I. dan kunt U donateur of lid worden. U kunt ook lid worden van de plaatselijke werkgroep. Voor meer informatie kunt U zich wenden tot de contactpersoon van de plaatselijke werkgroep' Venray: Han van Weers, Aan de Dril 11, Ven ray. Giften ter ondersteuning van het werk van Amnesty zijn welkom op gi- ronr. 3875939. De werkgroep Venray Vorige week woensdag hield bridge club „Doublet" haar eerste jaarverga dering. Voorzitter J. Clermonts memoreerde in zijn openingswoord de snelle groei van de vereniging, de goede samenwer king met bestuur en leden in het voor bije jaar en de goede sfeer, die er tijdens de wekelijkse bridgeavonden heerst. „Een fors uit de kluiten gegroeide baby, gezond naar lijf en leden". Gezien de gestage groei van de vereniging (ca. 60 leden), bleek het noodzakelijk, het bestuur met één lid uit te breiden. Met meerderheid van stemmen, werd als bestuurslid gekozen dhr. E. Meertens. Hij zal in de toekomst de secretariaats werkzaamheden op zich nemen. Het voltallige bestuur ziet er thans als volgt uit: Dhr. J. Clermonts, voorzitter; Dhr. E. Meertens, secretaris; Dhr. H. Cramers, penningmeester; Mevr. I. de Vocht en Mevr. C. Muller, leden. Binnenkort zal de Heer J. Spee we derom starten met een cursus voor be ginners. Te verwachten is, dat van deze cursisten een aantal leden lid van onze vereniging wil worden. In verband hier mede en ook gezien de ruimte, die in Hotel De Burggraaf beschikbaar is, zul len anderen, die zich als lid willen opge ven op een wachtlijst geplaatst worden. Op woensdag 14 oktober wordt be gonnen met de club-paren-competitie. In een viertal zittingen wordt een voorselektie-competitie gespeeld, ten einde te komen tot twee groepen. Daar na zal in een aantal wedstrijden gestre den worden voor het clubkampioen schap, zowel in de A-groep als ook in de B-groep. Na rondvraag en sluiting van de vergadering, werd een gezelligheids drive gehouden, waarbij een ieder met een hem door het lot toebedeelde part ner aan de slag moest. Tijdens het uitre kenen van de resultaten van deze drive - want er waren natuurlijk prijzen te win nen - werd door de club aan de leden een „warme hap" aangeboden. Alle aanwezigen waren over zowel vergade ring als over de drive zeer tevreden. Marktstraat S. Venray. telefoon 04780-81294 DIERENARTSEN VAN VENRAY ONZE DANK! Na het ingezonden stukje van dhr. L. de Rooy in Peel en Maas van 2 oktober j.l. onder de titel „Baasje, wie is eigen lijk mijn dokter" heeft men ontzettend vlug gereageerd. In Peel en Maas van 9 oktober stond in de Agenda al de zon dagsdienst van de dierenartsen vermeld - in één week dus geregeld. Aan allen die dat bevorderden of mo gelijk maakten onze hartelijke dank. Ook aan Peel en Maas voor de beschik baar gestelde ruimte. Enkele dierenvrienden in Venray VAN 17 TOT EN MET 24 OKTOBER 1981 Zaterdag: 19.00 nederlandse hoog mis, int. fam. Peters-v. Dommelen Karei Jeuken en zoon Wim Theodor Creemers overl. fam. de Vilder-Rutte. Zondag: Negenentwintigste zondag door het jaar. Wereldmissiedag. 8.00 llesmis, int. Arnoldina v. d. Boogaard Toon Thijssen en echtgenote; 9.30 gregoriaanse hoogmis, int. An Swin- kels-van Dijck ouders Jenniskens-Mi- chiels Frans van Opbergen Hermine ten Doeschate [Vwg. de buurt); 11.00 nederlandse hoogmis, int. jrd. Harrie Pijpers Martinus Direks Maria Seijkens-Cuppen Judith Bloemen- Verhaegen. Maandag: 9.00 oude stichtingen; 19.00 Toon Thijssen (vwg. de buurt) Harrie v. d. Werff. Dinsdag: 9.00 Jan Peter Schols en Maria Hubertina Leers; 19.00 overl. fam. Bouten-Verschuren Piet de Bruyn en overl. vader. Woensdag: 9.00 Jan Tillemans overl. fam. Aerts-Gielen; 19.00 Maria Minten-Delauw. Donderdag: 9.00 Annie v. d. Heuvel- Kropman. Vrijdag: 9.00 Theo Vermeulen; 19.00 Jaap Hendricx overl. ouders van Kessel-Versleijen en zoon Jan Pieter Verblakt. Zaterdag: 9.00 Maria Voermans- Janssen overl. fam. Martinus Hen driks-Janssen; 19.00 overl. fam. van Goch-Stein fam. Wennekers-Muysers ouders Ponjée-Huybers Jan Lamers vwg. de buurt. Mededelingen: Zondag onder de mis van 11.00 uur is er kindercrèche in het zaal tje onder de sacristie. Leidsters: Ka rin Weeyers en Astrid van Keeken. Zondag, wereldmissiedag, wordt bijzondere aandacht gevraagd voor de jonge kerken in de derde wereld. Zij kunnen ons- nieuwe inspiratie ge ven voor een christelijk leven, wij kunnen hen helpen met onze gaven. Akolieten: Zaterdag: 19.00 Tom Kengen en Sam Huïbers. lezer: G. Regli. Zondag: 8.00 Geert en Paul Flinsen- berg, lezer: M. Janssen; 9.3Ö Mare Linskens en Bernadette Corzilius; 11.00 Henri Willems en Peter Thijssen, lezer: T. de Bruijn. Misdienaars: Maandag en dinsdag: 19.00 Juliette Willems en Sandra Gerrits. Woensdag en vrijdag: 19.00 Jacque line Classens en Peggy Janssen. Zaterdag 17 okt.: 18.30 avondmis. Misdienaars: Harm v. d. Bosch en GertJan Wismans. Zondag 18 okt.: 9.30 gezongen eucharistieviering. Misdienaars: Wil- bert Valkx en Peter Janssen. Kollekte: voor Wereldmissiedag. Door de week elke dag een avondmis om 18.30 uur, behalve woensdag. Zondag 18 okt. Wereldmissiedag. H. Missen: 7.30. 9.00, 11.45; hoogmis 10.15 gezongen door de Zangers van St. Frans; 18.00 avondmis. Vrijdag: 19.00 avondmis voor de ge zinnen van de parochie. Zaterdag: 14.30 gez. H. Mis bij gelegenheid van het 25-jarig huwelijk Fleurkens-Linders; 17.00 gelegenheid om te biechten; 18.30 avondmis. Mededelingen: 1 Dit weekend extra kollekte voor de wereldmissie. Geven wij weer royaal voor onze mede-christenen die zelf niet in staat zijn het pastorale werk financieel mogelijk te maken. Zij re kenen op ons. 2 In de oktobermaand rozenkrans gebed iedere avond om kwart voor zeven, behalve op zaterdag en zon dag. Misintenties: Zaterdag: 18.30 Frans van Waayen- burg Antonette Jansen-Flinsenberg. Zondag: 7.30 Jozef Linders en overl. fam.; 9.00 Gér Wijnen-Wijnhoven; 10.15 Maria Wijnhoven-Theelen Felix Peters Engelina Rutten; 11.45 overl. ouders Michiels-Wijnen; 18.00 tot zekere intentie voor de parochie. Maandag: 8.00 Martinus v. d. Poel en Maria v. d. Poel-v. d. Berg; 19.00 overl. ouders Kusters-Beterams (Hand boogver. St. Oda). Dinsdag: 8.00 Antoon Luijpers; 19.00 Wim v. d. Munckhof en overl. fam. Jan Tillemans. Woensdag: 8.00 jgt. overl. fam. Joh. van der Linden-Basten; 19.00 overl. ouders Lucassen-Maassen en Pater Florentius Maria Kusters-Beterams (kaartclub). Donderdag: 8.00 overl. fam. Ambro- sius; 19.00 Anna Philipsen-Kleuskens Joh. Janssen en zoon Martien. Vrijdag: 8.00 overl. ouders Akker mans-Timmermans; 19.00 gezinsmis; Gertruda Jenneskens-Deenen. Zaterdag: 8.00 overl. fam. Arts-Jans- sen; 14.30 uit dankbaarheid b.g.v. een 25-jarig huwelijk. Misdienaars en Akolieten: Zaterdag: 18.30 Ricky Douwes en Peter Schoenmaekers. Zondag: 9.00 Eric Arts en Arnoud Verhaeg; 10.15 Hans Kerstjens en Geert Koppes; 11.45 Geert Claes en Willy v. d. Bekerom; 18.00 Peter en Martijn Smelt. Maandag, woensdag, vrijdag: 8.00 Tonnie Vermeulen; 19.00 Marcel Bas- tiaans. Dinsdag, donderdag, zaterdag: 8.00 Martin Leenders. Dinsdag en donderdag: 19.00 Twan- nie Peeters. Zondag 18 oktober a.s. om tien uur dienst in de aula van Den Hoebert aan de Westsingel, waarin voorgaat Mevr. Ds. A. Nagel-de Jonge uit Valkens- waard. Tijdens de dienst kinderkerk en -op pas. Extra-kollekte voor de restauratie van de kerk te Blitterswijck. Negenentwintigste zondag door het jaar. Wereldmissiedag. Zaterdag: 19.00 Jongerenviering van Wereldmiissiedag. Het jongerenkoor met begeleiding van het orkest zal moderne liederen zingen. Jongeren zullen ook de teksten van de mis ver zorgen.Intentie: voor overl. ouders Stiphout-Jacobs en zoon Leo en schoonzoon Jan Jacobs en voor Adria- nus Kuunders en zoon Frans voor overl. Wilhelmina van Zwamen-Barents uit dankbaarheid bij een 25-jarig jubileum. Zondag: 8.00 leesmis tot bijzondere intentie (Th.); 9.00 leesmis voor overl. Maria Derks; 10.00 hoogmis voor overl. Wim Philipsen voor overl. Thei van Els voor overl. ouders Schobben- Frederiks. Nederlandse gezangen van wereld missiedag met het kerkelijk zangkoor. 11.30 leesmis voor overl. ouders Baeten-Martens; 18.30 avond mis voor overl. Hub Reijnders (buurt). Maandag: 8.00 leesmis tot voorspoe dige beterschap (M.); 19.00 avondmis voor overl. Agatha Theuvenet-Rosbak voor overl. Martien Poels en overl. Wilhelmus v.d. Ven. Dinsdag: 8.00 leesmis voor overl. fa milie van Gerven-van Rhijn; 19.00 avondmis voor overl. Sjeng Hendriks en overl. familie Franssen-Coenen voor overl. Antoon Jenneskens. Woensdag: 8.00 leesmis voor overl. familie Bonants-Verstegen; 19.00 uur avondmis voor overl. ouders Loonen- Hendriks. Donderdag: 8.00 leesmis voor overl. familie van den Berg-van der Schaal; 19.00 avondmis voor overl. Bér Philip sen voor een overledene. Vrijdag: 8.00 leesmis voor overl. familie van Meijel-Linders; 14.00 plech tige huwelijksinzegening en eucharistie viering voor het bruidspaar Rommen- Kessels in de kapel van Veltum; 15.00 plechtige huwelijksinzegening en eucha ristieviering voor het bruidspaar van Sambeek-Pelzer in de kapel van Vel tum; 19.00 avondmis voor overl. ouders Jeuken-Stiphout. Zaterdag: 8.00 leesmis tot bijzondere intentie (Th.); 19.00 avondmis voor overl. Henricus Vermeulen en Julia Schwachöfer als jaargetijde voor overl. Jan Barents. Mededelingen: 1 Zaterdagavond en zondag wordt na alle H.H. Missen een kollekte gehou den aan de kerkdeuren voor het mis siewerk bij gelegenheid van WE RELDMISSIEDAG. Wij bevelen de ze kollekte bijzonder bij U aan. Geef vrij aan mensen met een missie! 2 Zondag onder de mis van 11.30 kleutercrêche in de kleuterschool vlak bij de kerk. Leidster Mej. Cristel Versleijen. Misdienaars en Akolieten: Zondag: 8.00 B. Trimbos, T. Fran ken; 9.00 B. Verstegen, S. Rongen; 10.00 A. Millen, Th. Urselman, Th. Houwen; 11.30 F. Vercauteren, P. v. Dinter; 18.30 U. van Weert, P. v. Weert. Maandag, dinsdag, woensdag: 8.00 J. Verstegen, M. Comejo; 19.00 P. Bodden, E. Smits. Donderdag, vrijdag, zaterdag: 8.00 A. Hermans, J. Cornejo; 19.00 T. Franken, R. Broens. uw Venrays weekblad Vrijdag 16 okt.: 14.00 Huwelijksvie ring van Kees Spitters en Corri van Dijck; 15.00 Huwelijksviering van Johnny Sahetapij en Els Rohde. Zaterdag 17 okt.: Euch. viering om 19.00 uur. Geen kindercrèche. Misintentie: voor sterkte en kracht voor een ernstige zieke. Zondag 18 okt.: gezongen euch. vie ring om 10.00 uur met kindercrèche. Misintentie: voor de fam. Kusters. Woensdag 21 okt.: Euch. viering om 19.00 uur. Misintentie: uit dankbaar heid voor een voorspoedige genezing. Zaterdag 17 okt. 19.00: Avondmis voor Gerrit Koopmans en Jan Rou- wens. Zondag 8.30: H. Mis te Holthees voor welzijn van het rectoraat; 10.00 Hoogmis voor fam. v/d Winkel en An toon Janssen. Maandag 8.45: H. Mis voor de overledenen van de Karmel en intenties uit Eysden. Dinsdag 8.45: H. Mis voor fam. Snoeck en v.b.i. Woens dag 8.45: H. Mis t.e.v. de H. Jozef, voor E.G. van Lieshout en voor overle denen. Donderdag 8.45: H. Mis voor overl. ouders en familieleden en uit dankbaarheid. Vrijdag 8.45: H. Mis voor de overledenen van mijn kennis kring. Hiermede willen wij u uitnodigen voor een openbare Bijbeltoespraak met als thema: „Barmhartigheid, een over heersende eigenschap van ware christe nen", in de Koninkrijkszaal van de Jehovah's Getuigen. Adres: Henri Dunantstraat 11, Venray. Tijd: zondag 18 oktober om 10.00 uur v.m. Geen kollekte, geen plaatsengeld. Misdienaars: Pepijn Houwen en René Linders; Eddy Philipsen en Marcel Classens; Luc Vennekens en Rob Weijs. Zaterdag: 18.45 Rozengransgebed, met aanbeveling van ingezonden inten ties; 19.00 voor de overleden familie Gellings. Tevens bij gelegenheid van een 80e verjaardag. Zondag: 8.00 voor het geestelijk en tijdelijk welzijn van alle parochianen t.e.v. O.L. Vrouw van Altijddurende Bijstand; 19.00 jrd. voor Jacoba Dinghs-v. d. Beuken. Dinsdag: 19.00 Geert Classens. Woensdag: 8.00 Jan Cremers. Tevens tot intentie van de offeraars. Donderdag: 8.00 Antoon Steeghs en overleden ouders. Vrijdag: 8.00 Willem van der Sterren. Zaterdag: 18.45 Rozenkransgebed met aanbeveling van ingezonden inten ties; 17.00 Extra H. Mis voor onze „tijdverdrijvers"; 19.00 Leida Duy- kers-Vullings. Missiezondag: wereldmiddiedag voor missionarissen. Zaterdag: 19.00 weekd. v. Anna Bouten lsm. v. Frans Rongen en overl. fam. Rongen-van Cuijck. Zondag: 8.00 maandd. v. Herman v. Leipsig lsm. v. Mart de Bruijni- Jeucken en overl. kinderen; 10.00 hgm. gest. jrd. v. Hendrik Philipsen Jan Tax; 11.15 lsm. v. Otto Stevens weekd. v. Maria Loonen-Scheffers maandd. v. Jacoba Vogelsangs-Botden. Maandag: 19.00 lsm. v. Sef Linders en overl. fam. lsm. v. Frans van Bavel en overl. fam. Dinsdag: 19.00 lsm. v. Jozef Martens en overl. fam. lsm. v. Overl. Her- mans-Manders. Woensdag: 7.30 tot bijz. intentie. Donderdag: 19.00 lsm. v. fam. Swinkels-Peeters gest. jgt. v. Jozef H. Loenen en echtg. Vrijdag» 14.00 huwelijk de Wit-Keij- sers; 19.00 H. Mis voor levende en overl. fam. Nellen. Zaterdag: 19.00 weekd. v. Anna Bouten lsm. v. Piet Jacobs-van Cruchten en overl. fam. lsm. v. Jan van Cuijck, echtg., overl. kinderen en Frans Rongen. Misdienaar: 19.00 W. Emonts. Akolieten: za 19.00 Th. v. Kempen en R. Duijkers; zo 8.00 Tj. Jenniskens; 10.00 R. Kuenen, L. Peeters en W. Hei dens; 11.15 W. Emonts en A. Peeters. Missiezondag: Dit weekend is er na alle H. Missen aan de kerkdeur een kollekte voor onze missionarissen, die hun werk voor de evenmens belangeloos verrichten en zichzelf zoveel ontzeggen waartoe wij niet zo gemakkelijk komen! Huwelijksafk.: Wim de Wit (Yssel- steyn) en ria Keysers; Geert Litjens en Nel Heidens; Gerry Crienen (Yssel- steyn)en Tonny Manders; Fons SAmits )Horst) en Marjan Smits. Allerheiligen: Op zondag 1 november is het Allerheiligen. De gebedsdienst waarna processie naar het kerkhof zal gehouden worden om half drie. Zaterdag: 19.00 1. gest. jgt. v. Petrus Johannes van Dijck; 2. H. Mis v. Wil helmus Spreeuwenberg; 3. H. Mis v. Thei Sanders namens Korfbalver. De Peelkorf. Zondag: 8.30 H. Mis voor Gerardus Coenen en Aleida Coenen-Spreeuwen- berg; 10.00 2. gest. jgt. v. Josephina Lemmens-Smits; 2. H. Mis v. Jan Litjens; 11.30 jgt. v. Petrus Johannes Philipsen. Maandag: 19.00 H. Mis v. overl. fam. Mulders-Maessen. Dinsdag: 8.00 H. Mis v. bijz. intentie. Woensdag: 8.00 H. Mis v. overl. fam. Custers-Claassen. Donderdag: 8.00 weekd. v. Thei San ders. Vrijdag: 19.00 H. Mis v. overl. fam. van Soest-Swinkels, Smedts-Dinghs en dochter Elisabeth en Theo van Soest. Zaterdag: 19.00 H. Mis voor Harrie Jenniskens namens de buurt. Misdienaars: Zaterdag: 19.00 Roel Emonts en Noël Michels. Zondag: 8.30 Karei Dekkers en Patrick Vergeldt; 10.00 Mare. Sijbers en Jos Bovee; 11.30 Patrick Marcellis en Peter Michels. Weekdagen: Rob Strijbos en Tom Lemmens. Vrij: Bart Marcellis en Joan Lutters. Mededeling: Van 16 tot en met 19 okt. is er in de Staay te Blerick een grote manifestatie onder het motto: „Wij kunnen méér dan U denkt" in het teken van solidariteit tussen gezonde menden en hun gehandicapte medeburgers. Wij kunnen die van harte aanbevelen. Nadere informatie vindt U in de pers. 29e zondag door het jaar: Wereld missiedag, 18 okt. 1981. Zondag: 8 uur H. Mis vooor de overleden familieleden Ewals-Fleuren; 10 uur Hoogmis, gesticht gezongen jaargetijde voor Johannes en Joost Camps. Akolieten: Peter Vollenberg en Corné van Mei iel. Misdienaars van de week: Johnny Rongen en Aron Voermans. Kerkdeurkollekte b.g.v. Werelmissie- dag. Maandag: 8 uur H. Mis voor een jarige. Dinsdag: 8 uur H. Mis voor Sjef Wil lems. Woensdag: 7 uur Avondmis b.g.v. Reünie van de familie Nellen. Donderdag: 8 uur H. Mis t.b.i. Vrijdag: 8 uur H. Mis voor de overleden familieleden Nellen-Knijnen- burg. Zaterdag: 19.30 uur Avondmis voor Lien Peeters-Janssen. Zaterdag 17 okt. H. Ignatius i chie. 7 uur voor Lamberdinal Dijckv. d. Burgt. Gezinsmis, i Missiedag en Leef mee - Deel Kollekte voor de missie. zondag 18 okt. 29e zondag dooi jaar. Missiezondag, kollekte voor missie. 10.00 ouders Joh. van Q| Janssen; 11.30 E. v. Dijck-Hoedt kers, M. v. Dijck-Steeghs en doe To. Maandag: feest H. Paulus van Kruis. 8.30 overleden ouders van wijck-Klaassen. Dinsdag: 8.30 jgt. Martinus Arj familie. Woensdag: H. Ursula en Geztj nen. Geen schoolmis (Herfstvakant 8.30 Margaretha Emonts. 7 avonds Rozenhoedje bij Mariaka; bij droog weer. Donderdag: 8.30 Antoon Verhaag Vrijdag, feest van de H. Johaa In Capistrano. 8.30 fam. van Dijck Rijswijck. Zaterdag 24 okt. feest H. Arno! Maria Claret. 7 uur voor Henk i Meyel. Misdienaars: zondag 10.00 en a dag Harm Hendriks en Stan Verbal 11.30 Yolanda Kousemaker en Nat) Arts. Kollektanten: zaterdag 7 Emonts; zondag: 10.00 J. Arts; lijd' Hendrix. Kerk schoonmaken: 22 okt. Mc{ Broeren, Haag en Mevr. van Ho Haag. Mededelingen: Mag ik vragen dat de moerden! d veel mogelijk naar de Gezinsmis kos e met hun kinderen. Vaders zijn nato lijk ook welkom Op dinsdag 20 oktober zal gelegenheid zijn om niet meer gebrul kleren af te dragen t.b.v. de Max Ti leur Stichting. Met de verkoop er worden reuma-patiënten geholpen. zal een wagen zijn op het Kerkplein» 9.30-10.30 uur. Zondag 18 okt. Wereldmissiedag, alle H. Missen bijz. kollekte voor missie. Zaterdagavond om 7 uur Hgm. overl. fam. Leyssen-Verhoeven-Ewah Zondag: 9.45 Hgm. voor zal. Mar Weys v.w. ooms, tantes, neven nichten; om 11.15 Hgm. uit dankbai heid. Maandag: 8 uur lsm. overl. Bovee-Broekmans. Dinsdag: 8 uur gest. jgt. zal. Anto Geurts. Woensdag: 8 uur lsm. voor genezi zieken. Donderdag: 8 uur lsm. zal. Sef Li ders en overl. ouders. Vrijdag: 8 uur lsm. tot bijz. intem fam. Spreeuwenberg v. V.; 's avon om half 8 tot bijz. intentie v.w. K.PJ, Zaterdagavond om 7 uur Hgm, voor zal. Maria Ewals-Holtackers. Akolieten voor 16 okt.: C. Classen H. Geurts, Tw. Jacobs. Misdienaars: Rudie Wilms en Spreeuwenberg. Zaterdag: 19 uur voor overl. fan Peeters-v. d. Beeten. Zondag: 10 uur voor Frans Geenen. Maandag: 8 uur ter ere van H. Ge rardus. Dinsdag: 8 uur voor Anton Weerts. Woensdag: 8 uur tot int. van fam Derikx. Donderdag: 8 uur tot int. fam.Claeessens-v. d. Weijer. Vrijdag: 15 uur Veltumse kape Huwelijksmis voor Geert van Sambed en Mien Pelzer. Zaterdag: 19 uur voor L. Zegers. NOTICIAS RELIGIOSAS El domingo próximo es la fiesta i S. Rosario: en nuestra capilla, Ove loonseweg 2, Misa con canto y plètk en Castellano; después de la Mi reunión en la salita del convento com cafelito. Habrè vuelto de sus vacation el Sr D Jo Jacobs. Hasta la Vista! NOTICIAS CULTI RALES En 1982, desde el dia 20 hasta el di 23 mayo en Geysieren habrè gran fen de Gilde Sint Willibrord; participari todos los Gildes del Sur. Nuesti pequeflo coro de danzas es invitad para actuar con danzas folclóricas viernes el dia 21 de mayo y, en trai tipico también, en el defile del doming el 23 mayo. La Sra Da Carmen Du enseAarè a los niflos. Con motivo de su primer aniversark la 'Molino de Viento' organiza u concurso infantil de cuentos ilustrados Podrèn concurir a este certamen todo los menored de 15 aflos. Hasta la vista! 2 b.b van 25,1 b.b. van 10, 1 b.b. van 5.soort portefeuille inhoud 2 b.b. van 5.4 guldens 3 kwartjes, 4 dubbeltjes en een stu- ver; 4 sleutels aan een flessenopene 1 nemef nr. 30, 1 fietsensleutel; selutel doughon j008, 1. sleutel waa' schijnlijk van een hangslot; 3 huis sleutels nemef nr. 54, Lips nr. 0407? sleutel nr. 15. aan een ring in ee" bruin jetuitje; 3 sleutels, 1 voordeu' sleutel, 1 achterdeursleutel, 1 fietsen sleutel; bruin etui met simca aut» sleutel; bruin etui met Renault auto- sleutels; donkerbruine handschoen ritssluiting; Bordeauxrood met wit 9» voerde regenjas; Draagtasje V inhoud 5 ritsen, klosje garen; 2 wl Nolan helmen. Voor informatie en inlichtingen kuit u zich wenden tot de gemeentepolitü Venray, Leunseweg 4, telefoon O470& 84888, toestel 34.

Peel en Maas | 1981 | | pagina 12