Laatste kruizen op Duits-kerkhof vervangen lebberink AGENDA ebberink Wijkcentra voor Oirlo en Oostrum en wellicht ook voor Veltum CASTENRAYSE FANFARE NAAR BONDSCONCOURS WERELD KAMPIOENSCHAP TOKKELEN VROUW IN BRUKSKE VERMOORD ONBEKENDE DODE VROUW GEVONDEN INGEZONDEN iPLAYTEX Koud weer? Om precies acht uur dinsdagavond startte het tweemanschap Toos en Leo 0m een aanval te doen op het wereldrecord tokkelen in café 't Huuks- keaan de Paterslaan/hoek Langstraat. Voordat het zover was, bracht de voorzitter van de 27 mc club Fox Hunter, een woord van dank aan de velen die aan de organisatie meehielpen en steunden. De voorzitter van het Lourescomité, de heer Theeuwen, bracht dank voor de samenwerking tussen de Fox Hunter en het Lourdescomité Venray. Ga er maar voorzitten, aldus de heer Theeuwen om deze recordpoging te doen en het record te brengen van 180 op 280 uur. Of dat al lukken, dat zal zondag 18 oktober blijken. Ook als die poging mislukt, moeten wij nog bewondering hebben voorde moed en lef om dit te doen.Er is in ieder geval één record te vermelden: de poging om meer zieken en gehandi capten naar Lourdes te brengen. Als voorzitter van het Lourdescomité bracht hij dank aan de velen die zich voor dat doel inzetten. Drs. Janssen, directeur van de Stich ting Limburgse Bedevaart naar Lour des, was van Maastricht naar Venray gekomen om het startsein te geven. Ook hij had bewondering voor de moed die j hier getoond werd. Hij wilde nog eens de afdeling Venray ten voorbeeld stellen en hij was blij dat de grondlegger van de Lourdes-bedevaart, Lei Heidens, aan wezig was. In hem dankte hij al die Venrayse medewerkers, die zich ai een reeks van jaren hebben ingezet om Ven rayse zieken en gehandicapten naar Lourdes te brengen. Bij de start waren vele Venrayse tokkelaars aanwezig. Dat deze poging bij de Venrayse bevolking aanslaat, blijkt al door de belangstelling welke er bij de start was en welke met het stijgen van de uren zeker nog zal toenemen. Zaterdag j.l. te omstreeks half vier werd in de Wagnerstraat op het Brukske de 36-jarige Surinaamse Mildred Jalink door haar 31-jarige echtgenoot Hendrik T. door middel van enige bijlslagen op haar horfd om het leven gebracht. Door getuigen werd de politie gewaarschuwd en binnen de 8 minuten had de bemanning van een surveillance- auto de dader op ongeveer 75 meter van de plaats van de moord aangehouden en naar het politiebureau overgebracht. Hij werd in afwachting van de voorgeleiding aan de officier van justitie in het Venrayse politiebureau in verzekerde bewaring gesteld Het moordwapen, de bijl had hij na zijn daad op de plaats van de moord achtergelaten. Hoewel de ambulance in recordtijd ter plaatse was en het slachtoffer nog levenstekenen vertoonde, overleed zij kort na aankomst in het ziekenhuis. Uit dc eerste verhoren van getuigen en van de dader is er sprake van voorbedachte rade. Het vermoeden is gerechtvaardigd dat de dader in Nijmegen op zijn slachtoffer heeft gewacht omdat zij mogelijk naar haar in Venray wonende zuster zou gaan. Ze zijn beiden gezamenlijk pef trein en bus naar Venray vertrokken en hebben in Brukske weer woorden met elkaar gehad, ze hadden namelijk huwelijks problemen. Sedert enige tijd had het slachtoffer de echtelijke woning in Blerick verlaten en was ze met haar vier kinderen gaan wonen in een opvangtehuis in Nijme gen. De zorg van de kinderen, in de leeftijd van 4 tot 11 jaar, wordt in af wachting van een beslissing door dc daarvoor in aanmerking komende instanties, waargenomen door het Op vangtehuis in Nijmegen. Het motief van de dader voor zijn daad zou zijn, dat zijn echtgenote grote schulden had gemaakt en hem daarna verlaten zou hebben. Het huwelijk was in 1973 voltrokken; ze woonden eerst sinds 1979 in Nederland. Nog lang na de moord was het gehele gebied van de Wagnerstraat voor nadere reconstructie afgesloten en uiteraard waren veel kijklustigen in die buurt. Tijdens het kneuzen van mais op een perceel van de landbouwer C. aan het Stokven te Oirlo heeft men een in verregaande staat van ontbinding ver kerend lijk van een nog onbekende vrouw aangetroffen. Het lijk werd dinsdag overgebracht naar het gerechtelijk laboratorium te Rijswijck, waar de politiedeskundige zal trachten na te gaan of er van een misdrijf sprake is. Hangende het onderzoek konden ons geen nadere mededelingen worden gedaan, ook niet over een in de nabijheid van het lijk ge vonden touw. Voor zover kon worden nagegaan is er in Venray en naaste omgeving geen vermissing van een vrouw bekend. GESLAAGD Aan de Rijksuniversiteit van Utrecht slaagde Maarten van Eek voor het kandidaatsexamen pedagogiek van de Faculteit der Sociale Wetenschappen. boekhandel van den munckhof Is ook dinsdags de gehele dag geopend Zelden zullen de soldaten van de Bundeswehr die op vrijwillige basis werken op het Ysselsteynse soldaten- kerkhof, zoveel prominente persoon lijkheden onder hun toeschouwers hebben gehad als dinsdagmiddag. Zij waren toen in een stromende regen bezig met de vervanging van de laatste betonnen kruizen te vervangen door marmeren. Laten wij enkele van die prominente persoonlijkheden noemen. Onder die toeschouwers waren: dr. Josef Schnee- berger, President van de Volksbund Deutscher Kriegsgraberfürsorge; de Re- gierungspresident a. D. uit Aachen, president van de Volksbund van de deelstaat Nordrhein Westfalen, Hubert Schmitt-Degenherdt; de brigadecom mandant van de Legerplaats in Budel, de Oberst Schedukat; Dr. Krans, hoofd van de afdeling Sociale Zaken van het Ministerie van Defensie in Den Haag; de burgemeesters H. Defesche van Venray en Dittrich van Meerlo-Wans- sum; het bijna voltallige bestuur van de Volksbund uit Nordrheinland Westfa len; Dr. Waiblinger, de Generaal Konsul uit Rotterdam; vertegenwoordi gerszowel van het Nederlandse en Duitse leger en van Afcent uit Bruns- sum. Reeds eind vorig jaar werd door de gemeenteraad 525.000,-- beschikbaar gesteld voor de realisering van een aan tal gemeenschapsaccommodaties. Het betrof hier de renovatie en uitbreiding van de gemeenschapshuizen in Oirlo en Oostrum, en de nieuwbouw van een wijkcentrum in Veltum. Het was toen al zonder meer duidelijk dat dit bedrag volkomen ontoereikend was om alle drie de projekten te kunnen realiseren. De raad zou op een later tijdstip een keus moeten maken. Dat latere tijdstip was dan vorige week aangebroken Bij een globale kostenberaming stond op papier: Gemeenschapshuis Oostrum 336.000 Gemeenschapshuis Oirlo 500.000 Wijkcentrum Veltum 600.000 Totaal ƒ1.436.000 Uitgaande van de meest optimistische subsidie-toezeggingen (o.a. leerlingen bouwplaats) en inclusief het gemeente lijk budget zou er maximaal 1.156.000 beschikbaar kunnen komen. En dat betekent dan een tekort van 280.000,-. Het feit dat 't in de kerkdorpen gaat om bestaande aktiviteiten en verenigin gen - die ruimte tekort komen - deed b. en w. besluiten aan de raad voor te stel len, die beide projekten te realiseren. En de raad had daar in feite ook geen pro blemen mee. -- WIE GAF ONS EEN NAAM? Na de oproep in dit blad (Dank, Peel en Maas voor de fraaie foto) hebben we veel en dikwijls zeer originele inzendin gen ontvangen. Natuutlijk zaten er vooral namen van bloemen en planten bij, soms met uit gebreide toelichtingen. Ook hebben zich heel wat mensen in de historische achtergronden verdiept en daar een naam uitgehaald. Zo weten we nu wat een „Landweer" is, dankzij Koos Swinkels van de oudheidkundige kring. Het was een vluchtplaats in het bos waar men zich in woelige tijden met have en goed verschool. Als de krijgslieden of roverbenden verdwenen waren, ging men terug naar huis. Wist U dat daar in de buurt vroeger een stroopfabriek stond met rokende schoorsteen die „kruut" stroop) maakte? Een oude dame vertelde ons hoe ze vroeger door de velden van Landweert naar school ging, de Ursulaschool. Op die velden groeide onder andere vlas. Op veldjes werd die vlas gedroogd en gebleekt. Enfin, uit al die namen hebben we tenslotte een keus gemaakt. Welke het zal worden houden we nog even geheim. Op 16 oktober a.s. nemen de kinde- Voordat de soldaten het laatste kruis" vervingen sprak de President van de Volksbund woorden van dank aan het adres van de Nederlandse regering, aan de Jeugd van Baden Wurttenberg Z(deze hebben destijds een aanvang ge maakt met het vervangen van de kruisen)en aan de soldaten van de Bundeswehr die het werk nu hebben beëindigd. De president droeg daarna de be graafplaats over aan het Landesverband Nordrheinland Westfalen. Voor kapitein Timmermans moet het een grote dag zijn geweest, nu hij zijn levenswerk voltooid zag: dat alle beton nen kruizen nu vervangen waren. Het was een goede gedachte van de president om van een van de Neder landse werkers op dit kerkhof, die zich 20 jaar op een voorbeeldige wijze heeft ingezet, te danken bij zijn afscheid. Juist de heer van de Lauw heeft altijd op een onopvallende wijze op dit kerkhof zijn plicht gedaan en kreeg daarvoor een boekwerk aangeboden. Vermelden wij verder nog dat de Bel gische firma Renier de 31.213 marme ren kruizen heeft geleverd, rene kruizen heeft geleverd, voorzien van de namen van de gevallenen. Dat Wel had men de nodige problemen met Veltum. Een volwaardig wijkcen trum zit er - gezien het financieel tekort - beslist niet in. Overigens is men er wel van overtuigd dat er voor Veltum „iets" gedaan moet worden. De criteria welke destijds voor Brukske tot de bouw van een wijkcentrum hebben geleid, zijn voor Veltum precies hetzelf de. En dus.... als er maar geld was Volgend jaar augustus komen er in de school te Veltum 2 lokalen vrij. De gemeente wil die dan voor het wijkge- beuren beschikbaar stellen. De wijkver- eniging wil daar wel aan, maar alleen dan. indien de realisering van een „echt" wijkgebouw nog jaren op zich zou laten wachten. Is die wachttijd niet langer dan twee jaar, dan ziet men liever af van een tijdelijke huisvesting. Volgens de heer H. Willems moet men de oplossing niet zoeken in een tijdelijke huisvesting. Het bedrag dat men wil spenderen aan de inrichting van noodlokalen is voldoende voor de eerste fase van een definitief bouwplan. Dat betekent, dat men reeds voorzieningen krijgt van geringere omvang, maar waarmee men kan bewijzen dat uitbrei ding nodig is. We moeten Veltum nu de toezegging geven voor een definitieve oplossing en starten met zo'n 500 - 600 m'. Dat moet voldoende zijn en financieel haalbaar. Wethouder mevr. Rutten-Tielen was ren de school in gebruik. Na een knutselochtend gaan ze in feestelijk op tocht van de Ursulaschool aan de Raadhuisstraat via 't centrum naar Landweert. Daar komen ze rond half twee aan. Daar wordt de nieuwe naam officieel onthuld. De inzender van deze naam wordt daar uiteraard bij uitgenodigd. De kinderen krijgen door bestuur en oudercomité een feestmiddag aangebo den. Na de herfstvakantie is katholiek onderwijs in Landweert een feit. Hoofd, hoofdleidster en drie leer krachten zullen zich hiervoor inzetten. Het feestcomité AGRESSIEVE HOND Bij een bewoner aan de Deurneseweg bevond zich een aangelopen Duitse herdershond, die zo agressief was, dat de bewoners niet meer in hun stal durf den te komen. Politiemannen konden de hond met veel moeite vangen en overbrengen naar het dierenasiel te Oostrum. DIEFSTAL Van P. is ernstig gedupeerd door een diefstal uit zijn berging in de flat aan de Veltumse Kleffen. Daar werd een gereedschapskist met inhoud ter waarde van ƒ300,-- gestolen. heeft meer dan 5 miljoen gulden gekost. In totaal was 1.530 ton marmer in 5 jaar tijds afgeleverd. Vanzelfsprekend werd door de presi dent bij het hoofdkruis op de begraaf plaats een krans gelegd, namens de Volksbund. Ook bij het monument van de* Vredeskerk werd een krans gelegd, uit eerbied voor alle slachtoffers van de laatste wereldoorlog, in het bijzonder de Nederlandse slachtoffers, die onder de schennende hand van de Duitsers hun leven hadden verloren in een zinloze oorlog. Binnen niet al te lange tijd zal het kerkhof te Ysselsteyn nog fraaier worden, omdat men van plan is de terp bij het centrale kruis te slechten, waar door degrootsheid van dit kerkhof nog meer tot uitdrukking zal komen. Ook zal het carillon een andere op stelling krijgen. Al is nu de zorg van dit kerkhof over gedragen aan de deelstaat Nordrhein- land Westfalen, zeker is dat de jeugd van Baden Wurttenberg zijn vakantie zal blijven opofferen om op dit kerkhof te werken. Dat is een traditie welke niet veranderd gaat worden, zo werd ons uitdrukkelijk verzekerd. blij met het positieve geluid dat zij van de raad mocht vernemen. Ook al zijn de nuances wat verschillend.... De idee van de heer Willems was kennelijk ook voor haar een verrassing. Zij beloofde te zorgen voor een exacte calculatie en een zorgvuldige bestudering van de moge lijkheden. Dat daarbij een eventuele verhoging van o.r.g. belasting niet onmogelijk zou zijn, was al vast een waarschuwing vooruit.... I Marktstraat S. Venray. teleloon 04780-81294^ Ditmaal weer 'n schoolfoto van de Ursulaschool. Het is wel een heel oude, uit de jaren 1914-1915. De meisjes van toen, uit de 3e klas, zijn dus nu dames van ±76 jaar. Hebt U ook een schoolfoto die U gepubliceerd wilt hebben? Breng deze dan aan ons adres met naamlijst. Er zijn geen kosten aan verbonden en de foto krijgt U onbeschadigd terug. Op zondag 11 oktober zal de fanfare „Dorpsklank" uit Castenray voor de eerste keer in haar 4-jarig bestaan deel nemen aan een concours van de Limburgse Bond van Muziekgezel schappen. De Castenrayse fanfare komt uit in de 4e afdeling en zal de concoursdag openen met het inspeelwerk „Ich bete an die Macht der Liebe", deel 2 uit „Onze Taptoe" van P. Bisselink. Als verplicht werk wordt uitgevoerd „Ca- ravelle" van Laurant Delbecq en als keuzewerk heeft men genomen „Ouver ture de Mai" van Robert Clérisse. Het concours op zondag 11 okt. wordt gehouden in de grote zaal van de Stadsschouwburg te Heerlen, alwaar het optreden van de Castenrayse fan fare is gepland om 11.30 uur. Met 2 bussen zullen de muzikanten en sup porters om 9.00 uur vertrekken bij het Gemeenschapshuis te Castenray. Om ongeveer 13,45 uur zal in Heerlen de bekendmaking van de eerste uitslagen plaatsvinden en derhalve zal men om 14.30 uur weer huiswaarts keren. Uiteraard hoopt men in Castenray op een goed resultaat. Er is de laatste weken o.l.v. dirigent Jan Bartels uit Meerlo intensief gerepeteerd en ook de docenten aan de Venrayse Muziek school hebben tijdens de hafa-lessen de leerlingen van de Dorpsklank" goed voorbereid op dit concours. Gezien de toch wel strenge jurering van de heren Claessens, van Ossen bruggen en van Lijnschoten tijdens de eerste 2 concoursen van de Limburgse Bond (20 en 27 sept, j.l.) is men in Cas tenray gematigd optimistisch gestemd over de uitslag. Tijdens een voor- concours op 13 sept, in Cultureel Cen trum „De Haandert" te Tegelen kwam volgens jurylid P. Stalmeyer de fanfare „De Dorpsklank" goed uit de verf, maar of het in Heerlen ook zal luk ken UITSLAANDE BRAND IN GARAGE TE VREDEPEEL Maandagavond kwart over acht brak brand uit in de garage van de heer v. V. aan de Joh. van Wyttenhorstweg in Vredepeel. De eigenaar verrichtte in de garage met een gasbrander werkzaam heden aan zijn auto. De auto vatte vlam en het vuur greep zo snel om zich heen dat men het vuur zelf niet meer kon blussen. Venrays brandweer moest met de grootste voorzichtigheid deze uitslaande brand bestrijden omdat er in de garage nog een gas- en zuurstoffles aanwezig waren. Hoewel ontploffingsgevaar aan wezig was en het publiek door de politie op veilige afstand werd gehouden, bevreemde het ons, dat niet aan de eige naren van de in de buurt liggende pan den verzocht werd de ramen te openen. Er waren de nodige kleine ontploffink- jes, maar die bleken een andere oorzaak te hebben.... De brandweerlieden konden niet voorkomen dat de garage geheel als verloren kon worden beschouwd en de inboedel, waaronder de te repareren auto, een prooi der vlammen werd. Later brachten de brandweerlieden de grootste voorzichtigheid de gas- en zuurstofflessen voor volledige afkoeling naar het Defensiekanaal. BRAND IN AANBOUW ZIJNDE WONINGEN Vermoedelijk hebben jeugdigen tem pexplaten in brand gestoken in een in aanbouw zijnde woning in plan Land weert. Nadat het personeel van het Eindho- vens aannemersbedrijf v. d. B. zijn werkzaamheden had beëindgd werd er een grote rookontwikkeling in een der woningen ontdekt. Die rookontwikke ling lokte veel kijklustigen aan. De brandweerlieden konden geen vuur ontdekken. Op de foto: le rij van boven:Diena Theuws, Marie Tacken, Mientje Dillen, Marie Messemaeckers, Marie van Ges tel, Marie Kusters, Cato Folbers, Betsie Poels. 2e rij: Truke Vollenberg, Anna Gou- mans, Jet Esser, Drieka Daniëls, Marie Peters, Netje Maas, Carolien Michiels, Dora Derks. Voor de Castenrayse Fanfare zal dit bondsconcours een eerste mijlpaal be tekenen in haar nog korte bestaan. Drie keer werd reeds deelgenomen aan het Gemeentelijk Muziektoernooi en twee keer aan het Peeltoernooi. Telkens wist de fanfare „Dorpsklank" het predikaat „goed" te behalen en uiteraard hoopt men nu minstens zo verdienstelijk te musiceren, als op de toernooidagen. De Castenrayse fanfare zal met 48 leden deelnemen aan het Bondscon cours. Twee leden kunnen helaas wegens ziekte niet deelnemen, maar van het recht om deze te vervangen door muzikanten van een andere vereniging zal geen gebruik worden gemaakt. Men wil in Heerlen liefst met alleen eigen leden voor het voetlicht treden. Op vrijdag 9 okt. heeft de fanfare „Dorpsklank" haar laatste en generale repetitie in het Gemeenschapshuis te Castenray. Deze begint om 19.30 uur en is voor het publiek vrij toegankelijk. A.s. zaterdag zal de Castenrayse fan fare dan nog het inspeelwerk en de beide concourswerken in de kerk ten gehore brengen tijdens de avondmis van 19.00 uur. Van elke bijstand van bo venaf zal beslist een dankbaar gebruik worden gemaakt. ONDERTRUCK De Ysselsteynse autobestuurder M. kan eigenlijk nog van geluk spreken dat zijn verwondingen niet ernstiger waren, bij het verkeersongeluk op de Deurne seweg, donderdagavond. Hij kwam daar in botsing met een truck met op legger en zijn auto kwam als het ware onder de truck terecht. De bestuurder moest met diverse verwondingen naar het ziekenhuis worden vervoerd. Ven rays brandweer moest komen assisteren bij het onder de truck vandaan halen van de personenauto. NIET GOED GEKEKEN De autobestuurder v. E. uit Venray stopte, komende vanaf de Hoender- straat, bij de kruising met de Langeweg. Hij trok weer op, maar zag op het laat ste moment van rechts een auto nade ren, bestuurd door J. Uit Venray. Een flankbotsing was onvermijdelijk. Ge lukkig bleef het bij materiële schade. GEEN VOORRANG Woensdagavond verleende een auto bestuurster, mevr. S. uit Nijmegen, op de kruising Stationsweg—Oostsingel geen voorrang aan 'n auto bestuurd door B. uit Venray. Bij deze botsing werden beide auto's nagenoeg geheel vernield. De bestuurders en inzittenden liepen gelukkig geen noemenswaardig letsel op. De verkeerslichten op deze kruising stonden op knipperend oranje licht. Uw matrassen speciaalzaak „HET WITTE HUIS" Langstraat 13, Venray Tel. 04780-81230 3e rij: Paulien van Kessel, Mia Bal- tissen, Corrie Gitsels, Nella van Gerven, Lien Arts, Til Peters, Hermsen, Truke Smals, Marie Vullings, Nel Peters. 4e rij: Drieka Willems, Gonda Ver stegen, Coba v. d. Boogaard, Marie Franssen, Truke Vullings, Bertha De- reks, Mientje Linskens, Truke Derkx, Maria Custers. JufAnnie Welling. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van de huisartsen van Loon, Corver, Ver- cauteren. De Vocht en Schmeetz G. VAN LOON Julianasingel 11, tel. 83700 Weekenddienst voor de patiënten van de huisartsen: Bloemen, Schraven, Franken, Lankveld, Wittgen, van Thiel. en de Muinck Keizer E. DE MUINCK KEYZER Mgr. Nolensstraat 2 - telefoon 80305 DOKTER VAN DONGEN Kabroekstraat 12, America tel. 04764 - 707 Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10 tot 11 uur; 's middags van 17 tot 18 uur. ZIEKEN- EN ONGEVALLENVERVOER Telefoon 04780-81333 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN van heden vrijdagavond 18 uur tot vol gende week vrijdag. Mej. Zr. J. JANSSEN APOTHEEK DE MONNIKSKAP Openstelling: zaterdag van 9.00 tot 13 00 en van 17.00 tot 18.00 uur; zondag: van 10.00 tot 12.00 en van 17.00 tot 18.00 uur. Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY Voor spoedeisende gevallen, uitsluitend na telefonische afspraak, neemt waar J. JANSSEN, telefoon 81458 ZONDAGSDIENST GROENE KRUIS Venray, Meerlo en Wanssum Paterslaan-hoek Patersstraat, tel. 80140 telefoon 04780-81269 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN Kleine huisdierenpraktijk „Venray" M.J. VAN WINDEN Stationsweg 8 Venray tel. 04780-81336 MASJ maatschappelijk advies sentrum voor jongeren Hoenderstraat 33, Venray Tel. 04780-85251 Openingstijden: maandag t/m donderdag: 10.00-19.00 uur; vrijdag: 10.00-21.00 uur. UITLEENMAGAZIJN GROENE KRUIS De Clockert, Bergweg 4, Venray Geopend van maandag tot en met vrijdag van: 08.30 tot 09.00 uur en van 16.00 tot 17.00 uur. In het weekend uitsluitend via de wijkverpleegkundige van de zon dagsdienst. GROENE KRUIS ZUIGELINGENBUREAU De Clockert, Bergweg 4, tel. 81269 Uitsluitend volgens afspraak. SPEEKUUR DIETISTE Uitsluitend op afspraak via tel. 81269 VERLOSKUNDIGE DIENST Vroedvrouw Stevens-Heinen Merselosewee 23. Venray telefoon 04780-81152 VERLOSKUNDIGE Mevr. A. M. F. Tiggeloven-Kuypcrs Florishof 23 Venray telefoon 04780-82411 Spreekuur elke donderdag van 2-3 uur in De Clockert, volgens afspraak Eveneens op afspraak, tel. 83859 of 81269 KRAAMCENTRUM HORST-VENRAY telefoon 04709-1324 SPREEKUUR WIJKVERPLEEGKUNDIGEN Iedere morgen van 08.30 tot 09.00 u. behalve in het weekend. Na 09.00 uur kunnen eventuele be richten gedurende de gehele dag worden doorgegeven via tel. 81269. KINDERDAGVERBLIJF „DUIMELOT" Heuvelstraat Venray tel. 87110 Geopend van ma tm vr 8.00 17.30 u ALGEMENE HULP-DIENST VENRAY telefoon 04780 - 84163 Bereikbaar elke werkdag van 9 tot half 11 'smorgens en van 7 tot 8 uur 'savonds INFORMATIEWINKEL BRUKSKE Elke donderdag van 19.00 - 20.00 uur in het wijkgebouw De Kiosk. KAMERBEMIDDELINGSBURO Bergweg 4, Venray (De Clockert) kamer 69, Tel. 83100 Openingstijden: maandag: 17.00-19.00 uur dinsdag t.m. vrijdag 10.00-12.00 uur Nederl. Multiple Sclerose Stichting afd. Noord- en Midden-Limburg Secretariaat: Ittervoorterweg 2 6005 NR Weert, tel. 04955-400 NED. VER. VAN RHEUMA- PATIÊNTEN AFD. LIMBURG Postbus 100 6100 AC ECHT Algemeen Informatie-adres: Tel. 04754-2054 De avonden worden kouder. Draag thuis die lekker warme nachtkleding van g) AMRKTHOF

Peel en Maas | 1981 | | pagina 3