VERENIGINGSNMJWS >NJ ENEB s.v. mm JUM MERSELO Stichting Venrayse Omroep ITERPENIE11WS in am I.V.N. Jeugdcentrum L.V.B. VENRAY cav^'7mc Venray 11 Venrays Mannenkoor AAA//WO dinsdags 12% jr. Veltum WIJKVERENIGING VELTUM /*ÏTt 0 „TUSSEN MAAS EN PEEL" jeugdnatuurwacht Kynoiogen- vereniging Venray e.o. PEEL EN MAAS uw weekblad Postzegelen GEMENGDE RECORDPOGING TOKKELEN Dringend verzoek: Gelieve voor tijdige toezending van uw kopij zorg te dragen. Stel niet uit tot het laatste moment. Wij moe ten dan noodgedwongen gaan inkorten of kopij laten liggen.... A.s. donderdag 8 okt. om 19.30 repetitie voor de baspartijen en om 20.00 uur voor 't gehele koor. Donderdag 15 okt. om 19.30 repetitie voor de tenorpartijen en om 20.00 uur voor't gehele koor. Maandag 24 okt.: bestuursvergade ring. Maandag 12 okt. bestuursvergade ring. Zaterdag 24 okt. opluistering 25-jarig huwelijksfeest. Idem op 31 okt. Zaterdag 7 nov. Concert Tienray. Hofkoor: zondag 10 okt. om 11.15 repetitie in de Burggraaf. Afmelden bij F. van der Kruijf, tel. 86848 of de Burggraaf tel. 81244. Donderdag 8 oktober 19.30 repetitie harmonieorkest. Donderdag 15 oktober 19.30 repetitie harmonieorkest. Agenda: Zaterdag 17 okt. serenade b.gg.v. huwelijk T. Tonen. Zaterdag 7 nov.: uitwisselingsconcer ten met Horst en Blerick in foyer Schouwburg. 21 nov. Ceciliafeest. Woensdag 11 nov.: Opluistering Sinte Merte tocht in wijk Veltum. Zondag 13 dec.: zondagochtendcon cert in de foyer van de schouwburg. 16 jan 1982: Prinsenproklamatie. 20 maart 1982: gemeentelijk muziek- toernooi. LEERLINGENOPLEIDING: Donderdag 8 oktober: 18.30 repetitie jeugdorkest in nieuwe samenstelling. Donderdag 15 oktober: idem Individuele repetities volgens af spraak met uw leraar. DRUMBAND: 10.30 -11.30 repetitie drumband. Bardienst hr. Vossen. Zondag 18 oktober: idem Bardienst hr. Thomassen. Afmelden harmonieorkest bij de secretaris - telefoon 80225, jeugdleden bij de heer Raets, tel. 82803 en drum band bij de heer van Els, tel. 86824. Telefoon clubgebouw: 82515. Agenda: Vrijdag 9 oktober: om 18.30 voor alten en tenoren om 19.15 voor tenoren en bassen Maandag 12 oktober: om 18.30 alleen voor de alten Dinsdag 13 oktober: om 18.30 alleen voor de sopranen Woensdag 14 oktober: om 18.30 voor de „aangewezen" alten en sopranen met aansluitend om 19.15 spelavond. Eventuele afmeldingen: secretariaat Langstraat 104, tel. 81690. Algemeen: We mogen terugzien op een mooie vie ring van de verjaardag van ons koor. De opkomst in de kerk (zowel van zangers als van ouders) was prima. DAMESKOOR Zondag gaan we naar de Zangers- dagen in Weert. Om 17.45 uur verza melen op de parkeerplaats bij het Ge meentehuis. Woensdag om 20.00 uur repetitie voor het hele koor in de school „De Essel" Er staat ons nog veel te doen: Kerst concerten, ons 25-jarig bestaan in het voorjaar. Dus blijft U zo goed komen op de repetities als U nu doet! Als U verhinderd bent, dan graag uw afmelding aan mevr. v. d. Waerden, tel. 83659, of aan mevr. v. d. Bekerom, tel. 83332. KONTAKTMIDDAB VAIM 2-5 UUR INHET WIJKCENTRUM E KIOSK BRUK8KE JONGERENKOOR „CAPRICCIO" Zondagmoregn 11 okt.: 11.00 gezamenlijke repetitie Maandagavond 12 okt.: 19.00 sopranen 19.45 alten JONGERENORKEST „BOJEMA" Vrijdagavond 9 okt.: 18.45 gezamenlijke repetitie Vrijdag 16 okt.: geen repetitie i.v.m. schoolfeest „SALTARELLO" Zaterdagmiddag 10 okt.: 16.30 gezamenlijke repetitie „AGéVOLé" Repetitie volgens afspraak. Bij alle groeperingen geldt: vergeet vooral geen contributie te betalen. VENRAYS GEMENGDE ZANGVERENIGING „ARS MUSICA" Zaterdag 10 oktober, 19.30 uur deel name zangersdagen te Weert, in de foyer van het cultureel centrum „De Munt". De organisatie is in handen van Het Weerter Vocaal Ensemble in over leg met de Federatie van Nederlandse Zangersbonden. Deze avond zullen tien koren voor het voetlicht treden. Ons optreden is gepland na de pauze (onge veer 21.15 uur). Vertrek per bus om 18.00 uur vanaf de Bachstraat en Almonda, vijf minu ten later vanaf Hubenhof-Westsingel en garage Strijbosch, Langstraat. Dinsdag 13 oktober, 19.30 uur repe titie voor de tenoren, om 20.00 uur voor het hele koor in de Essel, Ursulastraat. Vrijdag 16 oktober tot en met don derdag 22 oktober kunt U weer oud papier deponeren in de container staande bij het Tuincentrum van Henk Smits, Jan Hensenstraat. Alleen gedu rende de openingstijden van de winkel. Dinsdag 20 oktober, 19.30 uur repe titie voor de bassen, om 20.00 uur voor het hele koor in de Essel. Zaterdag 24 oktober opluistering eucharistieviering in de Paterskerk, in verband met het 25-jarig huwelijk van ons lid Nelly Fleurkens-Linders net Sef Fleurkens. Aansluitend receptie in zaal 't Anker te Merselo. Uiteraard officiële kleding. Dinsdag 27 oktober, 19.30 uur repe titie voor de sopranen, om 20.00 uur voor het hele koor in de Essel. Zondag 8 november, 11.30 uur zondag ochtendconcert in de Schouwburg. Indien U verhinderd bent, dan gelieve U zich af te melden bij: Mw. W. Man- ders-Weijers, Oranjestraat 7, tel. 86159. Vrijdag 9 oktober: Als alles goed gaat, dan kunnen jullie vanavond naar een leuke film kijken. Daarvoor moet je dan 2,-- betalen. Zorg wel dat je op tiijd aanwezig bent. Zaterdag 10 oktober; Ook vanavond hebben we een aardige film in huis gehaald. We willen om half negen starten, dus als iedereen van 15 jaar en ouder dan aanwezig wil zijn. Zondag 11 oktober: Vanaf 8 uur geopend voor iedereen van 15 jaar en ouder. Tevens laatste gelegenheid om je op te geven voor de dropping. AQUARIUM VERENIGING A.V.E.O. VENRAY e.o. Uitslagen onderlinge huiskeuring 5 sept.j.l.: 1 J. Pluk 127 p. biologisch 47 2 W. Wijnen 126 p. biologisch 46 3 P. Wismans 125 p. biologisch 45 4 J. Madou 124 p. biologisch 45 Tanganjika speciaal aquarium: 1 A. Voermansl21 p. biologisch 45 2 J. Billekens 119>/2 biologisch 46 De verenigingstrofee ging naar W. Wijnen. Kampioensbak te bezichtigen 18 okt. bij J. Pluk, Meester Nellenstraat 16, Melderslo vanaf 10 uur. Ieder is welkom. Op 11 okt. a.s. gaat de ver. AVEO gezamenlijk naar Helden-Panningen voor het 10-jarig bestaan van A.V. Het Waterleven. Deze informatiedagen 9, 10, 11 okt. zijn gratis toegankelijk. Ook niet-leden zijn van harte welkom. Vooral te zien is de opbouw, licht en vele andere benodigdheden, wat te maken heeft met onze hobby. Vertrek 11 okt. vanaf clubhuis A. Vermeulen te Oostrum om 9.30 uur. Er wordt stipt op tijd vertrokken. Zorg dat ook U aanwezig bent. Zondag 11 oktober organiseert wijk- vereniging Veltum, ter ere van het 12'/2-jarig bestaan van de wijk, een groots opgezet festijn voor het hele gezin. Het gebeuren omvat o.a. een kinder- markt, max. verkoopprijs 2.50, straattekenwedstrijd, demonstratie ra diografisch bestuurde auto's, rondrit per huifkar, infomarkt, minigolf op indoorbaan, jeu de boules, ringsteken op fiets, doelschieten, zaklopen, stelt lopen, enz. enz. De jeugd kan hieraan deelnemen tegen betaling van 1.50 voor zes spelen, behalve een rit per huifkar hetgeen 0.25 per rit kost. Straatteke nen is gratis en alleen voor kinderen van 4 t/m 7 jaar met leuke prijzen. Verder nog aanwezig snoep-, panne- koek-, limonade- en soepkraam. Ook de groten worden door de wijk- vereniging van harte uitgenodigd om te begeleiden of zelf mee te doen. Het geheel wordt gehouden bij het winkelcentrum Veltum van 13.00 tot 16.00 uur. Tot zondag 11 okt. in Veltum!!! 11 nov. St. Maartensfeest met lam pion/fakkeloptocht en een grootse brandstapel, m.m.v. Harmonie Euter- pe. VENRAY en leert omgeving leert bridgen BRIDGECURSUS VOOR BEGINNERS Het is alweer zover. Op maandag avond 12 okt. a.s. om kwart voor acht starten wij weer met een bridgecursus voor beginners in het gezellige zaaltje van de fam. Veerhuis, Henseniusstraat 13, Venray. Degenen, die aan deze cursus van de Ned. Bridgebond wensen deel te nemen, gelieven zich even tel. te melden onder nummer (04780) 81105 t.n.v. dhr. Joh. Spee, die ook weer Uw docent zal zijn. Aan deze cursus zijn geen leskosten verbonden. Wél dient U zich twee leer boekjes aan te schaffen, t.w. deel 1 en 2 van „Van Start tot Finish" van de heren Sint en Schipperheyn, welke bij boekhandel van den Munckhof ver krijgbaar zijn. De oplage zal beperkt zijn. Dus even vlug kopen of bestellen. Het is prettig, maar niet noodzake lijk, dat U met een partner deze cursus volgt. Probeer dus vrienden en kennis sen ook te interesseren. De eerste les zal op 19 okt. herhaald worden, hoewel dan ook een begin ge maakt wordt met de 2e les. Geen lessen zullen er gegeven worden op de laatste maandagen van de maan den oktober, november en december. In totaal bestaat de cursus uit 10 12 lesavonden. Het aantal deelnemers zullen wij moeten beperken tot ca. 24. Twijfel dus niet en meld U tijdig. Zorg, dat U er bij ben! ENRAY Topsport is slechts voor enkelen weg gelegd, recreatiesport kan eigenlijk iedereen beoefenen, maar ook hier lijkt het of men bang is om werkelijk iets aktiefs te gaan doen. Geen tijd! Blijkbaar is er wel tijd voor de minder goede dingen. Als je van een bevolkingsgroep zoals Venray tus sen 25 en 50 jaar het percentage beziet dat d.m.v. het trimmen werkelijk iets voor hun gezondheid doet, zou dit best wat hoger kunnen zijn. Daarom, beste mensen, doe er iets aan. De aktie Nederland oké en de bro chure welzijn tonen aan, dar vele men sen zich inspannen om door middel van veel geld vele anderen aan het bewegen te krijgen, Mfaarom wordt er zoveel moeite gedaan, het moet toch om werkelijke feiten gaan. Bewegen verbe tert uw gezondheid! Kom eens kijken hoe wij dat doen. Kijken kost niets, meedoen inspanning, regelmaat geeft tevredenheid en ont spanning. Levenslust is via trimmen op een goedkope manier te verkrijgen. Welke termen men ook bedenkt om je prettig te voelen doet er eigenlijk niet toe, de kern is: een gezond leven heb je zeifin de hand, probeer het eens. Slogan voor de komende tijd: hen beetje gezond zweet bespaart een hoop benzine. Onze aktivitelten: Zaterdagmorgen 10 oktober duur- loop 6 of 10 km op het Ballonzuilcir- cuit. Vertrek om 7.15 uur vanaf Coo- perbaan. Zondagmorgen 11 oktober loop-, trim- en speloefeningen, vertrek om 9 uur vanaf Cooperbaan-Ballonzuil. Woensdagavond 14 oktober om 18.39 uur vertrek vanaf Gymzaal Lan- geweg voor loop-, trim- en speloefenin gen. Verzamelen 5 minuten voor aange geven vertrektijden. Inlichtingen verstrekt gaarne: P. Loomans, Ouverturestraat 14, Venray, tel. 85384. Hoi allemaal. Dit weekend was er weer peelwerken, waar weer flink gestookt is. Bijna al het hout dat we vorig jaar gekapt hebben, is inmiddels opgestookt, zodat we binnen kort weer beginnen met een nieuwe reeks berken te kappen. Ook de dialezing was erg goed, alleen niet erg druk bezocht (slechts 5 man). Komende zaterdag is er in Roermond een energie-dag en ook de NJN heeft hiervoor een uitnodiging gekregen. Hij is georganiseerd door Stichting Milieu federatie Limburg en Natuur en Milieu en duurt van 10.30 - 17.00 uur. Nadere inlichtingen bij mij, tel. 04780-82413. 's Avonds om 8 uur is er in de Essel een dialezing over vogels door Henkie en Jan-Joris. Zondag is er een combi-excursie met Grubbenvorst naar de Krieckenbeck, vertrek 8 uur vanaf de schouwburg. Hoi, Marion. Op donderdag 15 oktober a.s. houdt het Instituut voor Natuurbeschermings educatie „Venray-Geysteren" een le denbijeenkomst in café Lenssen te Geijsteren, aanvang 20.00 uur. B ij dit treffen zal het herfst- en win ter programma worden besproken. Als gast zal dr. J. M. van Susante, voorzitter van de Stichting Het Lim burgs Landschap, ons het een en ander vertellen over het behoud van natuur- en landschapsschoon in onze provincie. Zijn baanbrekend werk op dit terrein, garandeert ons 'n boeiende en leerzame avond. Geïnteresserden blijven' even eens welkom! Voor de vogeltrek-liefhebbers wordt a.s. zondag 11 oktober een excursie gehouden in de Astense Peel. Deze excursie start vanaf bezoekerscentrum „Mijl op Zeven", gelegen nabij „De Groote Peel", om 9.00 uur en staat on der leiding van de vogelwerkgroep I.V.N. Asten. Vertrek om 8.00 uur vanaf het Schouwburgplein te Venray. Autobezitters gelieven niet-autobezit ters een lift te geven. De aanmeldingen als nieuw lid van de Jeugdnatuurwacht, zijn weer in grote getalen binnengekomen. Het bestuur van J.N.W. is druk in de weer met de verwerking ervan. De installatie is definitief vastge steld op woensdagmiddag 14 oktober a.s. en wel om 14.00 uur in de schouw burg van St. Anna. Deze elfde installatie luidt het 10-jarig bestaan in van Jeugdnatuurwacht Venray. De installatie zal worden verricht door bestuurs-adviseur, korpschef van politie G. H. deBruijn. Na de gebruikelijke uitreiking van oorkonde, groene boekje en speldje, zal een mooie, spannende film worden ver toond. Jullie kunnen vanaf 13.30 uur terecht en wel via de entree vanaf Noordsingel. Hier zullen jullie worden opgevangen en waarbij jullie goed gedrag gevraagd wordt. Het hele programma zal rond 16.30 uur zijn afgelopen. Voor jullie prijswinnaars van de Courgette-aktie geldt: 14.30 uur aan wezig te zijn, zodat na de installatie jul lie de aldaar uitgestalde prijzen in ont vangst kunnen nemen. Degenen, die verhinderd zijn, kunnen komende week in dit blad vernemen waar en wanneer je de prijs kunt ophalen. De film is ook voor jullie gratis te bekijken! ECHTE NEDERLANDSE FIETSERSBOND werkrroep Venray Steeds duidelijker wordt het dat het openbaar vervoer door meer mensen wordt gebruikt dan een tijd geleden. Ook Venray doet mee in deze landelijke teneur. üjet wordt met name op de spitsuren steeds drukker op het NS-sta- tion en het wil nog wel eens voorkomen dat er mensen moeten staan in de trein. De geschiedenis heeft gewild dat het station van Venray een eind buiten het dorp ligt. Dit betekent dat veel mensen met bus of fiets naar het station toe moeten. En met name degenen die met de fiets naar het station gaan hebben de laatste tijd steeds meer moeite met het vinden van een stallingsplaats. Ook het aantal fietsdiefst^llen en vernielingen lijkt toe te nemen. De ENFB zal bij de gemeente en Nederlandse Spoorwegen eens informeren of het niet mogelijk is de fietsstallingsplaatsen uit te breiden. Want dat wij het gebruik van de fiets en trein/bus toejuichen is duidelijk. Voor meer informatie: Echte Neder landse Fietsersbond afd. Venray, Mam- bostraat 148, tel. 87494. Kontaktdagen: In de komende wintermaanden zijn de kontaktdagen voor de Venrayse Imkers als volgt gepland: Zondag 15 november bij Marian Jen nen, Kulutweg 2, Overloon. Zondag 10 januari bij Mw. F. Geurts, Groeningsestraat 24, Groeningen. Zondag 14 februari bij Wim Jacobs, Witte Vrouwestraat 5, Oostrum. Zondag 14 maart bij Jacob Jacobs, Langstraat 77, Venray. De bijeenkomsten zijn om 10.30 uur. De vergadering van 15 okt. a.s. zal een week verschoven worden naar don derdag 22 oktober. Dhr. Hessels, voorlichter van het Consulentschap in Algemene Dienst voor de Bijenteelt, zal geen lezing geven. Dit in het kader algemene bezuinigingen van de overheid. De convocaties voor donderdag 22 oktober a.s. zullen zo spoedig mogelijk bezorgd worden. Hallo jongelui. A.s. weekend staat de deur weer voor jullie open. Vrijdagavond van 19.00 tot 21.00 uur voor jongens en meisjes vanaf 9 jaar t/m 12 jaar. Deze avond doen we allerlei spelletjes, zoals kwis, estafette, handenarbeid, balspelen, vrije expressie (toneel, dans etc.). Verder is er gelegen heid tot tafeltennis, tafelvoetbal, biljar ten. De vrijdagavond wordt verzorgd door groep 2, n.l. Frans, Truus, Frank, Sjang. Het belooft weet wat te worden, Zaterdagavond is het club voor jongens en meisjes vanaf 13 jaar. Deze avond kunnen jullie tafeltennis sen, biljarten, tafelvoetbal e.d. Bij voldoende belangstelling gaan we kege len, dropping, fietstocht etc. etc. Een keer in de veertien dagen komt discotheek „Pearly" op zaterdagavond van 19.00 - 22.00 uur en zondagmiddag van 14.00 - 17.00 uur. Dan kunnen jullie naar hartelust dansen. Je mag gerust een vriend of vriendin meebren gen. A.s. zaterdagavond en zondagmid dag is het disco. Groetjes, leiding. Hallo jongens en meisjes zaterdag avond zijn we weer van 7 tot half 11 en zondag natuurlijk ook van 2 tot 6 uur in de Springplank (witte gebouwen achter het oude politiebureau). Kom eens kijken. Geen zin om eens lekker te dansen op de supermuziek die varieert van een ouwe gouwe tot en met platen die in Venray niet te krijgen zijn. Dan kun je ook eens gezellig een potje voetballen of biljarten. En niet alleen dit, maar ook de discotheek heeft straks wel één of ander nieuw geintje en niet te vergeten de leiding achter de bar, daar blijf je ook mee lachen. Kortom, het is er altijd oergezellig. Kom ook eens langs. Groetjes, Huub, René, Hen Op donderdag 15 okt. a.s. is er voor de leden van onze vereniging gelegen heid gratis mee te doen aan de cursus ringmeester te Asten in café de Kroon, aanvang 8 uur. Deze cursus duurt 5 weken. Opgaven deelname onder tel. 077 -22053. Mevr. Pasmans. Verenigingsnieuws dinsdags voor 12 uur inleveren bij dit blad Op maandag 12 oktober a.s wordt iedere belangstellende postzegelverza- melaar(ster) uit Venray en omgeving de gelegenheid geboden tot postzegelrui- len. Daartoe is de zaal van cafi „Veer huis", Henseniusstraat 13 vanaf 20.00 uur geopend. De Venrayse postzegelvereniging, I.V. Philatelicaafd. „Venray e.o.", wil hiermee ook niet-leden in de gelegen heid stellen hun collectie door ruilen uit te breiden en mogelijk hulp te bieden bij het leggen van contacten om de kennis en inzicht in de hobby te verbreden of verdiepen. Mocht u niet in de gelegenheid zijn om op maandag 12 oktober aanwezig te zijn, noteert u dan 16 november, 20.00 Op maandag 12 oktober 1981 worden leden en introducees om 20.00 uur in de foyer van het Cultureel Centrum „De Beejekurf" te Venray verwacht. De spreker van deze avond zal zijn de heer de. G. P. C. Linssen, algemeen se cretaris van de Limburgse Werkgevers vereniging te Roermond, met als onder werp „Industriële archeologie", veraf en dichtbij. Aan de hand van dia's zal de inleider zijn inleiding nader toelichten.- Het bestuur is er van overtuigd, dat men deze avond een boeiende spreker met een boeiend onderwerp zal ont moeten. Zij hoopt dan ook van harte velen te mogen begroeten. Woensdag 14 okt. is er een bijeen komst voor de leden van het LVB. We beginnen om 19.30 uur met een H. Mis in de Vredeskerk. Het thema van de avond is een moederavond. De avond wordt ver zorgd door deken Theunissen in het zaaltje bij de Vredeskerk. Aanvang 19.30 uur. Postbus 320 - Venray St- Anna: psychiatrisch centrum Venray: Maandag van 15.00 tot 16.30 u. programma „non-stop lichte en veel gevraagde muziek". Woensdag: van 10.00 tot 10.45 uur het programma „fijne luis- termuziek". Vrijdag van 10.00 tot 11.30 uur het programma „nieuws en ac tualiteiten" waarna het „ver- zoekplatenprogramma" St. Servatios: psychiatrisch centrum Venray: vrijdag van 15.30 tot 17.00 uur „Nieuws en informaties", vervol gens het programma „fijne luis- termuziek". Tot slot van dit pro gramma „Zomaar muziek1' met het verzoekplatenprogramma. De Kruuze: geriatrisch centrum Venray: maandag van 14.00 tot 15.00 u. een muziekprogramma „Houwen- Zo", een muziekprogramma ver zorgd door Nol Houwen. dinsdag van 15.00 tot 16.00 u- het programma „Fijne hiistermu- zdek". vrijdag van 15.00 tot 16.00 u. het programma „Nieuws en informa ties" en het programma „Ver zoekplaten". St. Elisabethstreekxiekenhuis Ven ray: te beluisteren via kanaal 4: dinsdag van 10.15 tot 11.00 uur het programma „Fijne luister- muziek".> donderdag van 10.15 tot 11.45 u.: speciaal programma voor de jeugdige luisteraars, vervolgens „Nieuws en infor maties", daarna het „verzoekplaten- programmd"- Zij die personen uit de hierboven genoemde instellingen een muzikale groet willen brengen, kunnen dit doen door een briefje te schrijven naar de Venrayse Omroep Stichting, Postbus 320 te Venray. Mogen wij U wel verzoeken, wan neer U via postbus ons om een verzoekje vraagt, op uw envelop pe een postzegel van 0.65 te plakken, anders hebben wij steeds strafport te betalen! Eventueel kunt U ook een for muliertje vragen bij het afdelings hoofd om dan een plaatje aan te vragen en/of een muzikale groet te doen. Gelieve wel duidelijk te vermelden naam, nummer van de kamer, en de afdeling van het betreffende ziekenhuis van diegene voor wie de plaat/groet is bestemd, maar ook wie de afzender is. KOLLEKTE A.s. zaterdag 10 oktober 1981 is weer onze jaarlijkse kollekte. Wij hopen weer, dat U net als in het verleden een bijdrage voor ons over heeft. Het zal U duidelijk zijn dat in deze tijd van bezui nigen een vereniging met 500 jeugdleden moeite moet doen om de touwtjes aan elkaar te knopen. Daarbij komt dat de gemeentelijke subsidie een steeds klei ner percentage van onze inkomsten gaat bedragen. In 1968-1969 bedroeg de subsidie nog 23van de inkomsten. In 1975 was dit nog 21.7% en in 1980-1981 was dit nog 16.4%. Vraag a.u.b. ook naar de legitimatie bewijzen. Geef dus niets als het legitimatiebewijs niet getoond kan worden. De poging om het gemengd record te brengen op 280 uur is begonnen. Vol energie en goede moed gaan Taranta en Lady Krullebol proberen om het 280 uur volte houden. Daarvoor hebben ze brekers nodig, vele brekers! Daarom alle 27 mc-ers uit Venray en omgeving, break veel en vaak in op dit tokkelgebeuren en steun daar mee Taranta en Lady Krullebol, want ze moeten per uur minimaal 10 breakers hebben. Vooral in de late uurtjes kunnen ze breakers gebruiken. Breng ook regelmatig een bezoekje aan café 't Huukske, ter ondersteuning van Fox Hunter en het Lourdescomité afd. Venray. Maar U steunt ook moreel de beide tokkelaars. Bovendien krijgt het 27 mc gebeuren en de gemeente Venray weer aandacht in de positieve zin, tijdens deze 12 daagse tokkelpoging. U weet: de opbrengsten zijn voor beide bovengenoemde verenigingen. Er is elke avond iets te doen bij 't Huukske, dus wip even binnen en vrijdagavond gaat er een 10 versnellin gen racefiets uit, bij Amerikaans opbod. Er is iedere avond muziek en een tombola. Zie verder ons program maboekje 1,-, waarop een draag bare t.v. wordt verloot. FIETS VOSSEJ ACHT „Wind en regen deren ons niet, wij kunnen er wel tegen!" Zo moeten de vossejagers van afgelopen zondag ge dacht hebben. Het viel in elk geval beslist niet mee te fietsen met die harde wind. De organisatie neemt dan ook zijn pet af voor deze mensen. Alles ver liep prima en na afloop werden de deel nemers getrakteerd op een kop heerlijke kippesoep. De prijzen werden gewon nen door: 1 Lady Pussycat 2 Lady Pascal 3 Lady H7 4 Ringo Na 5 vossej achten is de hoogste stand in de competitie als volgt: 1 Black Sabbath 38 p. 2 Lady Pussycat 35 p. Lady Santana 35 p. 4 Papa Victor 34 p. Over 2 weken is de laatste vossejacht. Dan weten we ook wie de winnaar van de competitiebeker is. Wandelen A.s. zondag gaan we wandelen in Asten. Wil je je nog opgeven, neem dan kontakt op met Lady Pussycat, tel. 86314. Volleybaltoernooi Grubbenvorst Zoals vorige week al in de krant ston is er op 17 oktober een volleybaltoer nooi in Grubbenvorst, waaraan ook de C.A.V. meedoet. Daarnaast werd ge zegd, dat er op die middag geen club zou zijn. Dit is inmiddels veranderd. Er is dus wel club op zaterdag 17 oktober. De volleybal-ploeg kan natuurlijk ook supporters gebruiken en we hopen dan ook dat we iullie daar zien. Opgave nieuwe leden: Delta Lima, Harpstraat 6; Sierra 99, Klarinetstraat 35; Bullshit, Ouverture straat 45; Pinky, Monikesstraat 10; Pussycat, Pavanestraat 47; Pascal, Gi taarstraat 24. Copy voor QRV kun je inleveren op de Harpstraat 6 en voor vragen kun je nog steeds bellen 88546. Bye, bye en zwaai, zwaai. JONG NEDERLAND Dank zij fietstocht 5 kinderen naar Lourdes De notaris heeft uit de lijst van gegadigden 5 namen getrokken van kinderen die in mei naar LotYfdes mogen gaan. De gelukkigen zijn al vtm dit feit in kennis gesteld. De benodigde formaliteiten worden op een later tijdstip verricht. Allen heel hartelijk bedankt, die dit mee mogelijk hebben gemaakt. Er zijn al mensen die tegelijkertijd met deze groep mee willen reizen. Mocht ook U interesse hebben om in mei met de Nationale Bedevaarten naar Lourdes te gaan, dan kunt U hierover kontakt opnemen met G. Pirlo, Es- doornstraat 18, Venray, tel. 04780- 86018.

Peel en Maas | 1981 | | pagina 11