GEMEENTEPRAAT M ppegpamma spepsie^e peereaae genray igsr NOTITIES EN MEDEDELINGEN VAN DE GEMEENTE VENRAY Redactie G.A. Schütte, Bureau Voorlichting 24 september Voorlichtingsavond over sport- en welzijnsplannen >tst« nde tuuj arij d be r. V Ve» 't. el. be •n d* Tijdens de voorlichtingsavond ziillen de gevolgen voor de sport van het opzetten van een gemeen telijke welzijnsplanning centraal siaan. WAAROM WELZIJNSPLANING? Na de tweede wereldoorlog is de welvaart in Nederland nogal spek- takulair toegenomen. Mede daar door ging de overheid steeds meer aandacht en geld besteden aan het welzijn van de burgers. Met „welzijn" wordt bedoeld: mo gelijkheden tot ontplooiing en vor ming, het dragen van verantwoor delijkheid, het beslissen en meebe sturen. (Dit wordt ook wel ^ma terieel'1 genoemd). lraï. Instellingen die zich hiermee bezighouden, zijn bijvoorbeeld club- en buurthuiswerk, maatschappelijk werk, bejaardenwerk. Ook rekreatie en sport vallen onder het begrip „inmaterieel wel- Op donderdag 24 september begint om 20.00 uur in het raadhuis een voor lichtingsavond over Sport- en Welzijnsplanning. De avond wordt georganiseerd door de Nederlandse Sport Federatie in samen werking met de Provinciale Sportraad. De bijeenkomst is bedoeld voor bestuursleden van sportverenigingen in onze ajn Het Rijk schiep tientallen sub sidieregelingen voor dit welzijns werk. Daarnaast ontstonden hon derden nieuwe particuliere organi saties op het welzijnsterrein. Zij deden ook een beroep op het geld dat het Rijk ter beschikking stel de. De ontwikkeling van het welzijns werk verliep nogal chaotisch. Er is soms sprake van een wild groei met als gevolg: geldverspilling; onduidelijkheid t.a.v. mogelijk heden tot subsidiëring; C.R.M. kon niet meer soepel inspelen op plotseling ontsta ne situaties; weinig inspraak van burgers bij de bepaling van het wel zijnsbeleid. Voor het Rijk was dit het sein m, ook op basis van adviezen, de gemeenten zelf het welzijns beleid te laten bepalen. Er moest sprake zijn van een overheveling van taken en bevoegdheden t.a.v. het welzijnsbeleid van Rijk naar gemeenten. KADERWET Een en ander werd geregeld bin nen de Kaderwet Specifiek Welzijn ;;.S.W.). Dit is oen raamwerk waarbinnen Rijk, provincies en ge meenten hun eigen regelingen en verordeningen moeten maken. Om ervaring op te doen met deze ka derwet is door het rijk een aantal proefgemeenten aangewezen. Voor alle andere gemeenten geldt een overgangsregeling: de „Rijks bijdrage Regeling Sociaal Cultureel Werk"'. Dit betekende dat de gemeenten een welzijnsplan moeten maken; een jaarprogramma moeten vast stellen; de burgers en particuliere orga nisaties moeten betrekken bij de voorbereiding van het plan en "•rogramma. DEELPLAN SPORT De gemeente Venray heeft geko zen voor een brede aanpak van de welzijnsplanning. In het welzijnsplan van onze ge meente zal ook de sport worden opgenomen. Het gevolg is dat in het welzijns plan de gemeentelijke subsidies voor de sport afgewogen worden tegen de subsidies voor andere wel zij ns sektoren! Een voorbeeld: Veel sportvereni gingen krijgen van de gemeente een subsidie voor jeugdleden. Daar naast zijn er veel indirekte subsi dies waardoor sporthallen, zwem baden en sportvelden relatief goed koop gebruikt kunnen worden. In het welzijnsplan zullen deze sub sidies worden afgewogen tegen de subsidies aan bijvoorbeeld een fan fare, subsidies voor bepaalde akti- viteiten in een buurthuis of zelfs tegen subsidies aan instellingen van maatschappelijk werk en be jaardenwerk. Binnen een paar jaar kan er financieel dus het een en ander veranderen voor de diverse verenigingen. Het afgelopen jaar is hard ge werkt aan het deelplan sport, dat een bouwsteen gaat vormen van het gemeentelijk welzijnsplan. N.S.F.-ADVIEZEN Het deelplan sport wordt behan deld in de vergadering van de be stuurscommissie Sportzaken, Jeugtt- en Jongerenwerk van 8 oktober a.s. De N.S.F.-informatieavond komt dus mooi op tijd voor de sportverenigingen om hun belangen nog eens bij de commissie naar vo ren te brengen. 4,5% Obligatie lening Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend, dat bij de op heden gehouden loting van de 4l/2% obligatielening oorspronkelijk groot 2.000.000,en waarvan heden resteert 200.000,— per 15 oktober 1981 zijn uitgeloot de nummers: 3 521 834 1426 19 528 874 1437 28 528 900 1468 92 544 966 1491 106 547 982 1522 108 552 1025 1537 113 565 1047 1558 137 577 1069 1566 148 596 1076 1579 165 601 1087 1651 174 633 1094 1760 273 635 1099 1761 277 653 1108 1769 336 659 1109 1777 338 673 1146 1779 395 680 1218 1832 401 703 1252 1836 402 704 1287 1841 414 714 1291 1875 434 721 1302 1880 449 726 1304 1902 450 749 1370 1915 482 764 1372 1932 497 774 1388 1936 503 781 1419 1996 De uitbetaling geschiedt ten kantore van de Nederlandse Credietbank n.v. te Amsterdam. Bankierskantoor Staal I Co., te "s-Gravenhage, onder over- I legging van de aflosbaar gestelde obligatie met de daarbij behorende niet verschenen coupons. Venray, 26 augustus 1981 Kollektekalender september Van 14 t.m. 20 septmber: Nier stichting Nederland (landelijke aktie). Van 21 t.m. 26 september: Prinses Beatrix Fonds (landelijke aktie). Alleen voor deze akties zijn ver gunningen verleend. Koliekteren buiten de aangegeven periode is niet toegestaan. Kollektanten en kollektrices moeten het legitimatiebewijs zichtbaar dragen. Vragen...? Wendt a fot de gemeentelijke voorlichter Verlenging rijbewijs op tijd aanvragen Nogmaals wordt uw aandacht ge vraagd voor het op tijd beginnen met de verlenging van uw rijbewijs als de geldigheid daarvam spoedig gaat verlopen. U wordt geadviseerd daarmee niet te wachten tot de geldigheids datum verstreken is. omdat u dan ook niet op tijd over een nieuw geldig rijbewijs kunt beschik ken. De procedure van de rijbewijs- verlenging bestaat uit twee gedeel ten: 1. het aanvragen van een genees kundige verklaring; 2. het indienen van een verlen- gingsaanvraag (bij de afd. Be volkingszaken) voor het nieuwe rijbewijs. Voor het aanvragen van een ge neeskundige verklaring verstrekt deze afdeling een zogenaamde „ei gen verklaring" en een uittreksel uit het persoonsregister. Na invulling van de kaart moet die verzonden worden aan het Cen traal Bureau Rijvaardigheidsbewij zen (CB) te Rijswijk. Het CBR verwerkt de aanvrage en zendt u na enige tijd een ge neeskundige verklaring (en u krijgt tevens het uittreksel retour). Onder overlegging van die ge neeskundige verklaring, het uit treksel en 2 pasfoto's wordt de ver lenging (eigenlijk: vernieuwing) bij de afd. Bevolkingszaken aange vraagd. Na ongeveer één week kan het nieuwe rijbewijs dan worden afgehaald. Sinds enige tijd is het aantal aan vragen voor afgifte van een ge neeskundige verklaring bij het CBR groter dan de laatste jaren. Daar door is enige vertraging ontstaan in de verwerking, die nog geruime tijd merkbaar zal zijn. Daarom wordt u geadviseerd op tijd met de aanvraag om verlenging te starten: Met name zij die op grond van enige ziekte of Li chaamsgebrek niet kunnen vol staan met een „eigen verklaring" maar tevens een rapport of aan tekening van een arts wordt ver langd, worden aangeraden tenminste 3 maanden voor het verstrijken van de geldigheidsduur van het rij bewijs de aanvraag voor een ge neeskundige verklaring in te zen den. Omdat een geneeskundige verkla ring zes maanden geldig is kunnen geen nadelige gevolgen bij de ver lenging ontstaan. Vooral is dit van belang omdat de georganiseerde sport (N.S.F.) bij de welzijnsplanning een 12-tal ak- tiepunten propageert, te weiten: 1. De sportverenigingen worden aangeraden zich te bundelen in een samenwerkingsverband, een particuliere fede'ratie of een sportraad. 2. Laat één lid van het bestuur zich uitsluitend met de welzijns planning bezighouden. 3. 'De subsidies worden door de gemeenteraad vastgesteld. Dit geldt ook voor vierjarig wel zijnsplan en het jaarprogramma. Goede kontakten met gemeente raadsleden kunnen dus geen kwaad, (volgens het N.S.F.) 4. Als de sport daadwerkelijk be trokken raakt bij de welzijns planning, raadt het N.S.F. aan te eisen dat aktiviteiten van een sportvereniging die vergelijkbaar zijn met aktiviteiten in buurt huizen en jongerencentra op de zelfde wijze gesubsidieerd wor den. 5. Mocht u naar uw mening te weinig betrokken worden bij de besluitvorming over de sport, eis dan inspraak. 6. Eis dat vergaderingen met be trekking tot welzijnsplanning en sport 's avonds worden gehou den. 7. Ook kunt u de gemeente vragen andere welzijnsinstellingen alleen bestuursleden te laiten afvaardi gen. 8. Als de georganiseerde sport ver tegenwoordigers krijgt in een „plangroep" etc., eis dan dat het aantal zetels in overeenstem ming is met de plaats van de sport in de gemeente. 9. Het is zinvol om net zoals de gemeente, ook door de sportver eniging een jaarplan te laten maken. 10. Het lijkt zinvol om voor de bun deling voor de welzijnsplanning en andere reeds in de sport aan wezige knelpunten aanstelling van ondersteunende beroeps krachten na te streven. 11. Laat tariefsverhogingen ten ge volge van de welzijnsplanning niet uit de hand lopen. 12. Laat geen enkele subsidiemoge lijkheid onbenut, aldus 't N.S.F. Aktiepunten die in de toekomst ook in het Venrayse zeker van belang zullen z\jn. Sportverenigingen let dus op „uw saeck" en komt op 24 september naar de voorlichtingsavond en op 8 oktber naar de vergadering van de bestuurscommissie. Gewestelijk Beleidsplan Woonwagenwerk Het Dagelijks Bestuur van het Ge west Noord-Limburg maakt bekend, dat het ontwerp Gewestelijk Beleids plan woonwagenwerk 1982 gedurende het tijdvak van 9september f981 tot 7 oktober 1981, tijdens de dagen en uren waarop de kantoren geopend zijn voor eenieder ter inzage ligt: op het sekretariaat van het Gewest Noord-Limburg. Lambertusplein 47 te Venlo-Blerick; en op de sekretarie van de 16 ge meenten die deel uitmaken van het Gewest Noord-Limburg. In de infotiek in de hal van het raadhuis te Venray. Eenieder kan tot uiterlijk 21 okto ber 1981 schriftelijk bezwaren indie nen tegen het ontwerp bij de Raad van het Gewest Noord-Limburg, Lam bertusplein 47, 5921 JK Venlo-Blerick. Exemparen van de samenvatting zijn vanaf 9 september 1981 voor ieder verkrijgbaar bij het sekretariaat van het Gewest Noord-Limburg. Het dagelijks bestuur. Bouwvergunning verleend Burgemeester en wethouders van Venray hebben in hun vergadering van 16 september voor de navolgende bouwplannen bouwvergunning ver leend het verbouwen van een gedeelte van het pand aan de Paterslaan 1. t.n.v. A. Tokas, het uitbreiden van de kippenhok ken aan de Heidse Peelweg 41, t.n.v. P.J. Crienen; het bouwen van een woning aan de Pelgrimslaan 9a, t.n.v. LP. Ker sten; het bouwen van een tuinhuisje aan het Dorperveld 13, t.n.v. H.L.J.M. Janssen; het uitbreiden van de winkel aan de Poststraat 8, t.n.v. L.T.J. Claes- sens; het verbouwen van het winkelpand en verbouwen van de woning tot kantoor aan de Grotestraat 20, t.n.v. Groenwoudt-Profimarkt; het verbouwen van de produktie- ruimte aan de Smakterweg 64, t.n.v. Barneveldse Eierhandel B.V.; het bouwen van een tuinhuisje aan de Leikeswei 3, t.n.v. J.M. Saris; het plaatsen van etalages aan de Passage Markt-Schoolstraat, t.n.v. v.d. Koppel Meubelen b.v.; het bouwen van 3 kippenhokken aan de Hoogriebroekseweg 6, t.n.v. Gebr Zanders; het bouwen van een tuinhuisje aan de Gildestraat 5 t.n.v. P.J.H. Custers; het bouwen van een garage aan de Westsingel 6, t.n.v. G.J.M. Ver linden. Zij. die menen door de afgifte van een van deze bouwvergunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen gedurende 30 da gen na datum van deze publicatie op grond van de Wet Administratieve Overheidsbeschikkingen (ApOB) een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders. Venray, 18 september 1981 De burgemeester van Venray, mr. H.J.M. Defesche Openstelling van het raadhuis Venrays raadhuis, Raadhuis straat 1, is op werkdagen ge opend van 9 tot 12 uur. Bo vendien kan men op donder dagmiddag van 16.00 tot 17.3C uur bij de afdeling bevolkings zaken terecht voor het afha len van paspoorten, rijbewij zen e.d. Gesprekken met ambtenaren buiten de openingstijden var. het raadhuis, uitsluitend na te lefonische afspraak (tel. 04780- 83838). SPREEKUREN B. EN W. Burgemeester mr. H. J. M. Defesche maandag van 10.00 tot 11.00 uur. Wethouder G. H. Schols: maandag van 10 tot 11 uur. Wethouder mevr. A. P. Rut- ten-Tielen: iedere eerste en vierde dinsdag van de maand van 10.00 - 11.00 uur, voor huis vestingsproblemen; en iedere maandag van 10.00 tot 11.00 uur voor sociale -zaken. Wethouder Joh. Loonen maandag van 10 tot 11 uur. Wethouder J. van Oers maandag van 10 tot 11 uur. Wanneer een spreekuur ver valt wordt dit in de rubriek „Gemeentepraat" bekend ge maakt. Mef de burgemeester en de wethouders kar. ook telefo nisch een afspraak worden ge maakt via de bestuursassi- stent, de heer G. Spelbos (tel. 04780-83838 toestel 117). Het postadres van het raad huis luidt: Gemeente Venray Postbus 500 5800 AM Venray. Verklaring van geen bezwaar Gedeputeerde Staten' van Limburg hebben op 9 september 1981 aan het gemeentebestuur verzonden de na volgende verklaring van geen bezwaar, zoals bedoeld in artikel 50, lid 8 van de Woningwet en eventueel artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, welke zijn vereist voor het verlenen van de gevraagde bouwver gunning voor: het bouwen van 3 kippenhokken op het perceel kadastraal bekend ge meente Venray sectie P, nr. 204, plaatselijk gelegen aan de Hoogrie broekseweg 6, t.n.v. Gebr. Zanders, Bremmenkamp 2 te Oirlo. Deze verklaring van geen bezwaar kunnen worden ingezien bij de afd. ruimtelijke ordening, kamer 201 in het raadhuis, geopend van 9.00 tot 12.00 uur. Zij, die menen door de afgifte van deze verklaring van geen bezwaar rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen kunnen op grond van de Wet AROB een bezwaarschrift indie nen bij Gedeputeerde Staten van Limburg te Maastricht. De termijn, waarbinnen een even tueel bezwaarschrift bij dat college moet zijn ingediend, eindigt dertig dagen na bovengenoemde verzendda- tum. Venray, 18 september 1981 De burgemeester van Venray, mr. H.J.M Defesche Afsluiting gedeelte Smakterveldweg Met ingang van maandag 21 sep tember a.s. zal het gedeelte van de Smakterveldweg ten zuiden van de aansluiting met de Rosmolenbaan over een afstand van ongeveer 200 meter voor alle verkeer woiden afge sloten. De afsluiting houdt verband met de start van de woningbouw in de t/.eede fase van Landweert. De aansluiting Rosmolenbaan - Smakterveldweg blijft voor alle verkeer open. Vanaf 21 september tot begin ok tober moet in de Smakterveldweg rio lering worden gelegd terwijl tevens de aansluiting van de doo getrokken wijkweg Landweert op de Smakter veldweg wordt gerealiseerd. Na het gereedkomen van net werk het plaatsen van een overkapping richting over de Smakterve.dweg via de wijkweg Landweert de Stationsweg bereiken. Vanuit zuidelijke richting werdt de Smakterveldweg een doodlopende straat waarbij inrijden is toegestaan tot aan het pand Smakterveldweg 8. PASPOORTEN Met het oog op de naderende herfst- en winiervakanties wordt u attent gemaakt op het tijdig aan vragen van een nieuw paspoort of verlenging van de geldigheidsduur van uw paspoort. Na afloop van de geldigheidsduur mag men daarmee nog vijf jaar de grens overschrijden voor toe ristische doeleinden. In uw belang wordt erop gewezen dat bij geldopname in het buiten land men over een geldig paspoort moet beschikken. Al met al voldoende redenen om in deze maanden een nieuwe pas bij de afdeling Bevolkingszaken aan te vragen of de verlenging daarvan. Indien u onverwacht naar het buitenland zou moeten is het voor u een geruststellend idee, dat de reis dan niet onnodig vertraagd hoeft te worden omdat u eerst nog uw reispapieren in orde moet ma ken. Bovendien bedreigen de kosten van een paspoort thans nog 52,75 welk bedrag in 1982 verhoogd zal worden (motie 2e kamer van 25 juni 1981). Van april tot septem ber komt daarop nog een toeslag die thans 4,25 bedraagt. Het aanvragen van een paspoort in het najaar vergt geen wachttijd hetgeen in de zomermaanden wel mogelijk is. HINDERWET Kennisgeving bekendmaking ontwerp-beschikking Burgemeester en wethouders van Venray, gelet op artikel 24, twee de lid, onder c, van de Wet algeme ne bepalingen milieuhygiëne; maken bekend, dat zij voornemens zijn om op de aanvraag van: JAKO B.V.. Smakterweg 15 te Venray, voor een vergunning ingevolge de Hinderwet voor het ex. art. 6a, uitbreiden/wijzigen van een metaalbewerkingsbedrijf waar electromotoren worden gebruikt met een gezamenlijk vermogen van meer dan 1,5 Kw, gelegen aan de Smakterweg 15 te Venray, positief te beschikken onder voorwaarden om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te ondervangen. M. J. Pouwels, Iiipseweg 6 te Vredepeel-Venray. voor een ver gunning ingevolge' de Hinderwet voor het uitbreiden en wijzigen van een varkensfokkenj waaroij mest en meststoffen worden opge slagen. gelegen aan de Ripseweg 6 te Vredepeel-Venray, positief te be schikken ender voorwaarden om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te ondervangen. H. H. M. Maessen, Peelweg 22 te Ysselsteyn-Venray, voor een vergunning ingevolge de Hinder wet voor het ex. art. 6a, uitbreiden/ wijzigen van een grondverzetbedrijf c.a., waar electromotoren worden gebruikt* met een gezamenlijk ver mogen van meer dan 1,5 Kw, ge legen aan de Peelweg 12 te Yssel- steyn-Venray, positief te beschik ken onder voorwaarden om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te ondervangen. Gebr. Zanders, Bremmenkamp 2 te Oirlo-Venray, voor een ver gunning ingevolge de Hinderwet voor ex. art. 6a, uitbreiden/wijzigen van een pluimveehouderij waar mest en meststoffen worden be waard' en waar propaan wordt ge bruikt, gelegen aan Hoogriebroek seweg 6 te Castenray-Venray, posi tief te beschikken onder voorwaar den om gevaar, schade of hinder vor de omgeving te ondervangen. De ontwerp-beschikking, alsmede de aanvraag en andere ter zake zijnde stukken, liggen in het raad huis, kamer 119, Raadhuisstraat 1 te Venray, ter inzage en wel tot 2 oktober 1981, elke werkdag van 09.00 uur tot 12.00 uur en elke donderdag van 16.30 uur tot 19.30 uur. Na deze datum tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen het geven van de aangevraagde beschikking, eveneens elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur. De aanvrager, alsmede degenen die bezwaren hebben ingebracht naar aanleiding van de aanvraag en een ieder die aantoont, dat hij daartoe redelijkerwijs niet in staat is geweest, kunnen tot bovenge noemde datum gemotiveerde schrif telijke bezwaren inbrengen naar aanleiding van de ontwerp-beschik king. Degene, die een bezwaarschrift indient, kan verzoeken zijn per soonlijke gegevens niet bekend te maken. Een bezwaarschrift dient gericht te worden aan ons college. Venray, 18 september 1981 Burgemeester en wethouders voor noemd, namens dezen, het hoofd van algemene zaken en kabinet, A. L. G. Janssen Bouwvergunning aangevraagd Bij burgemeester en wethouders van Venray zijn de navolgende aanvragen ingekomen om in afwijking van het gèldende bestemmingsplan c.q. vooruitlopend op een in voorberei ding zijnd herzieningsplan bouw vergunning te verlenen voor: het verbouwen van het confectie- atelier en het uitbreiden van een op slagloods aan de Maasheseweg 63, t.n.v. Stichting P.O.L.; het bouwen van een overdekt zwembad aan de Langstraat 54a en het bouwen van 3 garageboxen aan de Arkstraat t.n.v. G. Basten; het bouwen van een hobby-kas aan de Horsterweg 40. t.n.v. A.J.M. Claessens; het plaatsen va neen overkapping boven een vrieskast aan de Stations weg 45. t.n.v. H.G.M. Drabbels Burgemeester en wethouders zijn voornemens aan deze bouwplannen medewerking te verlenen. De bouw plannen liggen met ingang van 21 september 1981 gedurende veertien dagen voor een ieder ter inzage bij de afdeling ruimtelijke ordening, ka mer 201 van het raadhuis (van 09.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termijn kunnen eventuele bezwaren schrifte lijk bij burgemeester en wethouders worden ingediend. Venray, 18 september 1981 De burgemeester van Venray, mr. H.J.M. Defesche AKTIVITEITEN GEMEENTELIJK COMBI ZWEMBAD Vroeg-op-zwemmers: Begin de dag met een fris se en verkwikkende duik! Van maandag t.m. vrijdag kunt u terecht van 7.00 tot 8.30 uur. Zwemmen voor dames Elke dinsdag van 20.0Q - 21.00 uur is er een uurtje uitsluitend voor dames, waar u rustig en ongehin derd kunt vjij zwemmen. Zwemmen voor 65 plussers Onder alle sporten is zwemmen één van de meest doeltreffende vor men van bewegen met be trekking tot de gezondheid. Omdat, zwemmen een in dividuele aangelegenheid is, is men meestal niet ge bonden aan het tempo van anderen, maar kan men eigen tempo volledig zelf bepalen. Dit betekent dat men tot op zeer hoge leef tijd wanneer vele spor ten niet meer tot de moge lijkheden behoren men nog steeds lichamelijke ak tiviteiten kan verrichten, door middel van zwemmen. Wekelijks is er een uurtje voor de 65 plussers en wel op donderdag van 12.10 - 13.00 uur. Het verdient aanbeveling, om vooraf uw huisarts te raadplegen. Trimzwemmen Trimmen is bewegen en be wegen is voor de gezond heid noodzakelijk, trimmen kan op veel manieren; wandelen, fietsen, hollen in het bos, ook zwemmen hoort daarbij. Wat is trimzwemmen? Het is een uurtje aktief bewe gen, waarbij op speelse en ongedwongen wijze allerlei oefenvormen (natte gym nastiek) in het water plaats vinden. Vrijdagavond kunt u terecht van 20.00 -,21.00 uur. Ga vaker zwemmen! Gezond heid van de bovenste plank. Comité Recreatiesport Venray ACTIVITEIT Kerkdorpenfiets tocht DAHJM zondag 20 septerrber START vanuit ieder kerkdorp sporthal "de Wetteling 10.00-12.00 uur KOSTEN 1,50 p/p tot 14 jaar volwassenen f 3,— p/p ACTIVITEIT Rolschaats- instuiven DATUM woensdag 30 septerrber te MERSELO woensdag 7 oktober te LEUNEN 14 oktober te OOSTRUM 28 oktober te VENRAY 13.30-16.00 uur KOSTEN 1,50 p/p ACTIVITEIT Coopertest DATUM woensdag 7 oktober START Recreatie Vlakwater 18.30 uur KOSTEN 1,50 p/p ACTIVITEIT Internationaal Jaar t.b.v. de Gehandicapten DATUM vrijdag 9 oktober AC00M40DATIE sporthal "de Wetteling" 17.00-22.00 uur KOSTEN Gratis toegang ACTIVITEIT Bejaarden 60+ Contactdag DATUM dinsdag 20 oktober ACCOMMODATIE sporthal "de Vfetteling" 10.00-16.00 uui KOSTEN 1,50 p/p ACTIVITEIT Schooltrefbal toumooi basisscholen DATUM woensdag 21 oktober ACCOMMODATIE sporthal "de Wetteling" 9.30-16.00 uur KOSTEN Deelname gratis ACTIVITEIT Recreatief volley- baltoumooi DATUM zaterdag/zondag 24/25 oktober ACCOMMODATIE sporthal "de Wetteling" 9.00-19.00 uur zat. 12.00-19.00 uur zon. KOSTEN 20,per team max. 8 personen

Peel en Maas | 1981 | | pagina 13