VERENIGINGSNIEUWS >NJ cav27mc RITERPENIEUWS LIMBRA '69 Venray ri Venrays Mannenkoor St. Pe\^S PEEL EN MAAS Jongerenkoor Vredeskerk Schutterij 't Zandakker Gilde St. Jan t Verenigingsnieuws uiterlijk dinsdag 12 u. inleveren. OUD PAPIER PEEL EN MAAS ook üw krant Gewestelijke kampioenschappen pony's te Ysselsteyn op zondag 23 augustus a.s. A s. donderdag 20 aug. om 19.30 extra repetitie voor le en 2e bas sen en om 20.00 uur voor het ge hele koor. Maandag 24 aug. extra ingelaste repetitie i.v.m. concertreis naar Ahrweiler, aanvang 20.00 uur. Vrijdagmiddag 28 aug. vertrek namiddag naar Ahrweiler, Verdere gegevens hierover in de Periodiek die een dezer dagen verschijnt. Verder programma: 27 sept. Zondagochtendconcert in de schouwtmrg. Zaterdag 24 okt. opluistering Eucharistieviering en receptie Sjef Fleurkens. Zaterdag 30 okt.: idem voor J. Hoedemakers. Zaterdag 7 nov. concert in Tien- ray- Zondag 29 nov. Scholenzangfes- tival. Door opheffing van de ledenstop kunnen zich vanaf donderdag 3 sept. weer nieuwe leden aanmelden op de wekelijkse repetitieavond in de Burggraaf of telefonisch bij se- kretaris Wim Smits. tel. 82454 of bij een der bestuursleden. Afmelden bij F. v. d. Kruijf. Ca- amirhof 3 tel. 86848 of de Burg graaf tel. 81244. Donderdag 20 augustus: 19.30 repetitie harmonie-orkest. Zondag 23 aug.: concert St. Anna. Bijeenkomst aldaar te 10.45 uur bij schouw burgzaal. Wit hemd en zwarte vlinderdas. Donderdag 27 augustus: 19 30 repetitie harmonieorkest. Agenda: 10 t.m. 15 september: Harmonie- feesten met op 13 september de Oude Beroepen. In verband met de organisatie van deze feesten zal een werkschema worden gemaakt zoals vorig jaar. Dit betekent dat in prin cipe iedereen in een scheme wordt ingepast. Nadere mededelingen hierover volgen nog. Zondag 27 september: muziekfees ten te Ysselsteyn. Zondag 13 december: zondagoch tendconcert in de foyer van de schouwburg. 16 Januari 1982: Prinsenproklama- tie. 20 maart 1982: gemeentelijk mu- ïiektoernooi. In najaar verder nog uitwisse lingsconcert met Horst en Blerick in Venray. LEERLINGENOPLEIDING: Donderdag 20 augustus: 18.30 eerste repetitie na de va kantie Donderdag 27 augustus: Concert Schuttersveld. DRUMBAND: Zondag 23 augustus: concert St. Anna. Zie harmonie orkest. Maandag 21 augustus: 18 uur laden oud-papier con tainer door leden van de drum band. Afmelden harmonieorkest bij de secretaris - telefoon 80225, jeugdle den bij de heer Raedts, tel. 82803 en drumband bij de heer van Els. tel. "6824. Telefoon clubgebou\v: 82515. Agenda: 3 augustus: Opluisteren kermis op St. Anna. Ook de Mini-retjes. 5 september: TAPTOE VENRAY 1981. 12 sept.: Taptoe Gennep. 20 septKermis St .Viincentius. 3 en 4 ok t Naar Rommersheim in de Eifel. Denk aan grerupapieren. 16 okt.: zondagocntcndconcert Tn de schouwburg. 2 3okt.: bruiloft van Carla en Twan. 21 nov.: St. Caeciliafeest. IIOLTHEES - SMAKT Repetities: Senior drumbandleden: maandag 24 augustus: 19.00 groep Wilma Janssen 19.30 groep Jeanne Gouman? 20.00 Gezamenlijk. Woensdag 26 aug.: Nog in nader overleg vast te stel- lea. De aspirant drumbandleden za terdag 29 aug. 10.30 uur. een abonnement waard VENRAYS GEMENGDE ZANGVERENIGING „ARS MUSICA" Dinsdag 25 augustus: 20.00 uur repetitie voor het hele koor in de EsseL, Ursulastraat. Indien U verhinderd bent, dan gelieve U zich af te melden bij: dhr. J. Steijlen, Kolkweg 3, tel. 81221 of Mw. W. Manders-Weijers, Oranjestraat 7, tel. 86159. Woensdag 26 augustus tot don derdag 27 augustus ongeveer 12.00 uur kunt U weer oud papier depo neren in de container, staande de Houten Hoek 6. JONGERENKOOR „CAPRICCIO" Maandagavond 24 aug.. 19.00 repetitie. Dinsdagmorgen 25 aug.: 8.30 aanwezig zijn in de Vredes- kerk. Woensdagmorgen 26 aug.: 8.30 aanwezig zijn in de Giote Kerk. Vergeet je lidmaatschapstrookje niet in te leveren. JONGERENORKEST „BOJEMA" Voor jullie is belangrijk, dat je zo snel mogelijk het strookje in levert, dat onder aan de brief zat die je is toegezonden. Ales alles goed gaat,, begint de eerste repetitie op zaterdagavond 4 september. Donderdagmiddag 20 aug.: 16.00 repetitie. „SALTARELLO" Vrijdagavond 21 aug.: 19.00 gezamenlijke repetitie. Dinsdagmorgen 25 aug.: 8.30 aanwezig zijn in de Vredes- kerk. Woensdagmorgen 26 aug.: 8.20 aanwezig zijn in de Grote Kerk. Voor de jongens en meisjes die •nu aan het voortgezet onderwijs gaan beginnen, bestaat de mogelijk heid om lid te worden van ons jon gerenkoor. We hebben een leuk en gezellig koor van allemaal jongeren, met een keurig orkestje dat voor de be geleiding zorgt. Iedere woensdagavond om half zeven is er een uurtje repetitie in het parochiezaaltje bij de Vredes kerk (Whistlerstraat 1). Woensdag 26 augustus gaan we weer van start Wij hadden er graag wat nieuwe jongens en meisjes als lid bij. En breng je dan ook je vriend of vriendin mee! Samen zingen geeft veel plezier. Tot woensdagavond half zeven. Verdere inlichtingen kun je krij gen bij: Voorzitster: Mej. Elly v d. Zanden, tel. 83461; Dirgent. Jean-Marie Ber- tholee, tel. 86412; Orkest: Stefan Kainama, tel. 83701; Pastoor Gee- rits, tel. 81274. Lourdescomité afd. Venray SEPTEMBER-BEDEVAART Van 4-12 sept. is de 93e Lim burgse Bedevaart naar Lourdes. Er zijn nog enkele plaatsen vrij, ech ter alléén treinreizen, dus géén vliegreizen meer. Wilt U deze bede vaart nog meemaken, dan kunt U zich met spoed opgeven bij dhr. G. Philipsen, Goudsmidstraat 42, Venray, tel. 83575. Betaling dient in zijn geheel contant te geschie den vanwege het korte tijdsbestek van vertrek. STEUNKAARTEN De steunkaarten voor de jaar lijkse rondgang zijn weer binnen. Binnenkort zullen deze weer wor den afgeleverd bij enze kclporteurs c.q. kolportrices. TOKKELEN Zoals U vorige week reeds in de ze rubriek hebt itunnen lezen, zijn we in samenwerking met de 27 mc Fox Hunter volop aan de voorbe reiding bezig voor iiet werelduur gemengd tokkelen dat op dinsdag 6 oktober a.s. van start gaat. We kunnen voor deze evenementen nog enkele medewerkers/sters gebrui ken. Zij die graag iets meer hier over willen weten, kunnen kontakt opnemen met G. Philipsen, tel. 83575 of H. Beerkens, tel. 83428. Er is n de periode van 6-18 okt. veel te doen, op velerlei ter rein. Plaats van handeling: café 't Huukske, Langstraat/hoek Paters- laan. Onder het motto. „Samen sterk voor het Lourdeswerk" zullen Er is in de periode van 6 - 18 Tamranta en Lady Krullebol het wereldrecord tokkelen te lijf gaan. Zondag 16 aug. behaalden enkele leden van ons gilde op een schiet- concours in Bergen de navolgende prijzen: H. Janssen 3e prijs Uniformenfonds A. v. d. Broek 6e prijs vrije hand J. Wllems 4e prijs Buksschieten P. Willems Br. 5e pr. Buksschieten Zondag 23 augustus a.s. organi seert ons gilde een groot schiet- concours voor alle gilden aangeslo ten bij de Geweerschutterskring Land van Cuyk. Alle leden worden om 12.45 uur op het schietterrein verwacht. Alle wedstrijden beginnen om 13.00 uur. Het optreden van onze schutterij tijdens het 3e Bondsfeest, georgani seerd door schutterij St. Hubertus te Kessel, is een geweldig succes geworden-, Het gelukte de leden een groot aantal prijzen in de wacht te slepen. Behaalde resul taten: Mooiste koning, onze ere voorzitter P. Lenssen sr., Modelse sappeurs: J. Stiphout en J. Gijsbers. Beste vaandeldrager: J. Lenssen. Beste houding militair: le prijs voor de gehele schutterij. Het tamboer- en fluiterkorps be haalde tijdens de optocht en tijdens de marswedstrijden een 2e prijs. Bij het solo-optreden behaalden een le prijs: 2e divisie trommel: M. Krijnen; jeugd fluit: M. Scheelings. Behaalde schietresultatenA-zestal 3e prijs; C-zestal (dames) 4e prijs. Op zaterdag 22 aug. a.s. nemen leden van onze schutterij deel aan het Bandskampioenschap te Berin- ge. Aanvang proefschielen 13.00 u. Vertrek 12.30 uur (precies) vanaf het Gildehuis. Gezien de goede resultaten be haald op de voorgaande Bonds- feesten mogen deelnemen: de da mes J. Krijnen C. v. d. Laar, G. Lenssen, G. Relouw en T Stevens; de heren: P. v d. Berg, H. de Kleijn, J .Krijnen, J. Lenssen, M. Lenssen, P. van Lierop en G. Stals. Op zondag 23 aug. a.s. organi seert schuttersgilde Sr. Anna te Venray haar jaarlijks schubterscon- cours op het schietterrein aan de Endepoel. Leden van onze schutte rij nemen daaraan deel. Aanvang 13.00 uur. De leerling-tamboers oefenen el ke maandagavond van zes tot acht uur ender leiding van een bekwa me instructeur, in school ..De Keg". De tamboers en fluiters oefenen elke. woensdagavond van half ze ven tot acht uur, eveneens in school „De Keg'". Komt u rustig eens kijken om u op de hoogte te stellen van de gang van zaken. Nieuwe leerlingen, zo wel tamboers als fluiters zijn van harte welkom. Aanmelden: dhr. J. Krijnen, Niessenstraat 11,' Venray, tel. 84956. Qhhbhbbbi START SEIZOEN 1981/82 Ook dit najaar, deze winter en de komende lente, zal de stichting jeugdwelzijn „Veltum" aan de jeugd van de wijk weer een programma bieden. Per einde augustus a.s. zullen via de scholen in Veltum de aanmel dingsformulieren worden verstrekt, De begindata van de verschillende clubs zullen in de week van 28 september 1981 vallen. Het succes van de ieugdclubs is vcoral te danken aan de enthou siaste en belangeloze medewerking van de begeleaders(sters) van de aktiviteiten. Om dit succes te con tinueren, verzoeken wij een ieder, die per week (van september t.m. mei, met uitzondering van de schoolvakanties) anderhalf tot twee uur beschikbaar heeft voor dit dankbare werk, kontakt op te wil len nemen met de voorzitter van de stichting jeugdwelzijn „Veltum'': Dhr H J. M. Dooremalen, Roc.hus- straat 5, Venray-Veltum, Telefoon: 04780-84192. Hij verstrekt gaarne alle infor matie en bekijkt met U welke be geleiding het best bij U persoonlijk past. Tot ziens bij de Jeugdclubaktivi- teiten. Hoi NJN-ers. Na een lange periode zonder ex cursies i.v.m. de vakantie, zijn er weer elke week excursies de na tuur in. Eenieder die tussen de 12 en de 23 jaar is (o.a. ex-jeugd natuurwachters), die met andere jongeren er zondags op uit willen trekken cm de natuur eens van dichterbij te bekijken in een grote straal rond Venray kan geheel vrijblijvend meegaan. Er zijn ex cursies op allerlei gebied zoals li bellen. vlinders, bloemen/planten, vogels, loopkevers en nog veel meer. Er iis altijd wel iemand bij die er flink wat vanaf weet en verder is 't ook gewoon gezellig. Twijfel niet, kom gewoon. De ex cursies vertrekken altijd vanaf het schouwburgplein in Venray om 8 uur, op zendag, tenzij 't anders aangegeven staat Je bent lussen de 2 en 5 uur 's middags weer terug, dus neem een paar boterhammen mee Deze zondag is er een vogel excursie ol.v Ton, en hij gaat naar het gebied waar de meeste inte resse voor is. Een verrekijker is bij vogels wel handig, maar zon der gaat het ook wel. Tot op excursie, Marcel. P.S. Ook is er eeri com'oi-exeur- sie met Grubbenvorst o.l.v. Ma rion. De A.B.V. (bestuursvergade ring) is vrijdag 28 augustus, 7 uur, bij Marion. Amateur Fotog^fen Vereniging A. F. V. VENRAY Op donderdagavond 27 augustus a.s. starten de clubbijeenkomsten weer van de Venrayse Fotoclub. Bovengenoemde clubavonden vSn- den om de twee weken plaatc en beginnen om 20.00 uur op St. An- tcniusstraat 2 te Venray (Achter ingang oud Lyceum, schuin tegen over apotheek de Monnikskap) Belangstellende amateurfotografen kunnen geheel vrijblijvend een van onze clubavonden bezoeken om eens kennis te maken met onze ak tiviteiten. TEN BATE VAN VENRAYS MANNENKOOR KAN MEN BEZORGEN IN DE CONTAINER ACHTER GARAGE VAN HAM. MAASHESEWEG De Volksdansvereniging ..Opan- ka" in Venray gaat beginnen aan het nieuwe seizoen. In de week van 31 augustus tot vüf septem ber starten de nieuwe groepen met de wekelijkse volksdansavon den. Alleen de twee maandag- avondgroepen beginnen niet op 31 augustus, maar op 7 septem ber. Dit houdt verband met het feit dat op 31 augustus de „Nacht van Venray" voor beroepswiel renners met onder meer de Ys- selsteyner Peter Winnen, wordt verreden en de zaal die avond niet beschikbaar is. De volksdansvereniging heeft de beschikking over twee gediplomeer de leidsters. Daardoor is het moge lijk nu vier groepen te vormen De twee op maandagavond staan on der leiding van Gejry Penris, die van dinsdagmorgen en woensdag avond onder leiding van Ans van der Putten. Mensen die nog mee willen deen kunnen zich bij Gerry Penris, tel 04780-85364 opgeven. De groepen op de maandagavond zijn al volgeboekt, maar er is nog plaats op woensdagavond, maar vooral op dinsdagmorgen. Hopelijk zullen nu ook eens meer mannen de stap nemen om mee te doen. Op dinsdagmorgen wordt gedanst van half tien tot elf uur en op woensdagavond van acht uur tot half tien. Voor de jeugd vanaf zes jaar gel den de volgende dansuren: Eerste en tweede klassers; maan dagmiddag van haif vijf tot half zes, onder leiding van Nelly Na- buurs en Tiny Janssen. Derde en vierde klassers* woens dagmiddag van drie tot vier uur, onder leiding van Mar.anne Water reus en Francien van Gestel. Vijfde en zesde klassers: woensdag middag van kwart voor twee tot kwart voor drie, onder leiding van Marianne Waterreus en Henny Beek. Teeners: woensdagavond van zés tot zeven uur, onder leiding van Anet Versteegen en Jolanda van der Weyden. Alle jeugdleden, ook zij die zich niet opgegeven hebben en toch mee willen doen .kunnen op riet voor hen bestemde uur naar hst club lokaal aan de Antoniusstraat 1 ko men. Volleybal Vanaf a.s. zaterdag kunnen we weer terecht n de sportzaal in het Brukske. We beginnen dan weer met het volleybal. Om 18.30 uur is de zaal open. Tot 20.00 uur kun je daar dan terecht. Wees sportief en doe mee met het volleybalteam van C.A.V. Competitie-fietsvossejacht A.s. zondag 23 aug. is een van dë vossejachten van de competitie. Er werden nog 5 vossejachten ge houden en wel op de volgende data: 23 aug., 6 sept., 20 sept., 4 okt. en 18 okt. De eeiste 10 binnen komers verdienen hierbij punten. De winnaar krijgt na afloop van de competitie een trofee die hij/zij mag houden. Komt dus allemaal zondag en ding mee naar deze fraaie 'trofee. Per vossejacht zijn er 3 prijzen en een aparte lady-prijs. Natuurlijk is er voor iedereen een herinnering. Voor beugels om de bak op de fiets te monteren en ander hulp kun je op zaterdagmiddag terecht in het clubgebouw aan de St. An toniusstraat 3a. Opgave nieuwe leden: Delta Lma, Harpstraat 6 Sierra 99, Klarinetstraat 35 Bullshit, Ouverturestraat 45 Pussycat, Pavanestraat 47 Pascal, Gitaarstraat 24. Kopy voor QRV inleveren op de Harpstraat 6. Voor eventuele vragen kunt U bellen 88546. Bye bye en zwaai zwaai. Uitslag Fietsvossejacht We kunnen weer met een ge rust hart terugbliken op een zeer geslaagde fietsvossejacht zondag j.l. Er waren 14 inschrijvingen, maar wel allemaal met een eigen bakje. De bedoeling was om 2 vossen op te sporen en dit is cok ieder een gelukt, behalve het duo Grad- je Altcis en Linke Loe', met hun zeer originele bakfiets. Zij hadden namelijk helemaal geen enikele vos kunnen vinden. Alle inschrijvers hebben een leuke prijs gewonnen. De uitslag was als volgt: 1 Lady Kotex 2 Lady Klaproos 3 Lady Kitte Kat 4 Lady Oerwoudgirl 5 Lady Peelhaasje 6 Lady Linke Loet 7 Lady Orka 8 Blue Delta 9 Halvar 10 Stoorlight 11 Mantana 12 Silver Star 13 Spid'er Mike Dus jullie zien wel de ladys wa ren weer opperbest. Verder haddén we nog een extra prijs voor de mooiste fiets. Deze werd toegekend aan de Mantana. In september houden we een avond-fietsvossejacht, en wel op vrijdagsavonds. Diegenen die mee willen doen, gelieven zich van te voren op te geven, daar wij moeten weten hoeveel deelnemers er mee doen i.v.m. de vergunning. Zwaai zwaai. katholiek vrouwengilde venroy VROUWENGILDE DOET VAN ZICH SPREKEN Omdat maandag 31 augustus het nieuwe jaar van het Katholiek Vrouwengilde weer van start gaat, willen wij U iets vertellen van het K.V.G. Velen van U weten wellicht wat het K.V.G. is. Verleden jaar vier den de 255 leden een zeer ges'aagd feest ter gelegenheid van het 20- jarig bestaan. Het K.V.G wil een stimulans voor vrouwen betekenen om in goede sfeer kontakten te leggen met andere vrouwen. Het K.V.G. laat vrouwen zelf op weg gaan ,op zoek naar een eigen leven, een eigen identiteit, om van hieruit een beter inzicht in eigen situatie en in de maatschappij te krijgen. Het K.V.G. geeft (J veel vreugde en vriendschap,. Op 31 augustus wordt U in de gelegenheid gesteld om nader ken nis te maken met het K.V.G. Dit kan op die maandagmiddag van 3 tot 4 uur en 's avonds vanaf 8 uur. U kunt dan aan onze stands ge ïnformeerd worden over de clubs, lezingen, excursies en andere akti viteiten, die het jaar 1981-'82 ge houden worden. U bent dus van haite welkom op deze dag. De volgende week zullen U meer verraden van ons fijne programma voor 't komende jaar. Het K.V.G. PEARLY DISCO TOP 10 nr. 21 - 22 aug. 1981 1 (3) Jacksons - Walk right now 2 (2) T.S. MonJc - Candidate for love. 3 (1) Kool The Gang - Love fes tival. 4 (9) Tom Tom Club - Wordy- Rapping hood 5 (5) Commodores - Lady 6 Frankie Smith - Anction 7 (7) Grace Jones - Pull up to the bumper. 8 (4) Odyssey - Going back to my roots. 9 (10) Evelyn King - I'm r, love. 10 (6) Stars cn 45 - Part 2 TIP: The B, Band Q Band - On the beat. DISCO-LIEFIIEBBERS OPGELET! .S x|it.n A.s. zaterdag om 19.30 uur start het nieuwe disco-dans-seizoen in jeugd-discoclub „Pearly' (wijkge- bouw Brukske). Zondag matinee vanaf 14.00 uur (ook voor de iets jongere jeugd dan 12 jaar). Begin het nieuwe schooljaar met DISCO!! Gezondheid en sport onder het motto: „Loop met ons mee1'. Enige richtlijnen voor de aanvan gende en ervaren trimmer, die zijn gezondheid van dienst wil zijn. Je bent cp zoek of je hebt een vorm van sport ontspanning ge vonden die leuk is en aanspreekt, bijv. trimmen, dan is de kans om te blijven „sporten" net grootst. Beter een leuke aktiviteit jaren lang volhouden dan een zeer ef fectief programma, dat na enkele weken uit verveling weer wordt gestaakt of abrupt gestopt moet worden door een blessure. Begin ieder tri muurtje met een zeer lichte aktiviteit voordat er aan zwaardere oefeningen wordt begon nen, dit geeft het lichaam tijd om op adem te kom koude spieren kunnen oorzaak zijn van een plot- selnge blessure; bouw geleidelijk op naar een grote inspanning. Zorg voor goed schoeisel de hui dige kwaliteit van de schoenen is zo goed, dat problemen haast zijn uitgesloten. Vraag advies aan uw spcrtartikelénleverancier, deze heeft meestal een assortiment van be kende merken, waar beslist iets voor u bij is. Zorg voor kleding die voldoende vocht kan opnemen, maar niet luchtdicht afsluit. Eet niet vlak voor het trimmen, drink ook met mate; beter is bijv. 's morgens nuchter te gaan lopen, heus het helpt! Vermijd plotselinge overgangen, zoals van rust naar zware inspan ning. Vermijd ook het plotselinge stoppen. Loop steeds rustig uit. Denkt niet alleen aan het trim men als de enige mogelijkheid om iets aan de gezondheid te doen. Ook in het dagelijkse leven is veel te doen ter verbetering van het uit houdingsvermogen en ter verklei ning van het vetweefsel. Traplopen in plaats van gebruiken van liften, fietsen of lopen m plaats van ver veer per auto is ook neel effectief. Eet smakelijk, maar bedenk te gelijk eens hoeveel uur er getrimd moet worcten om die maaltijd te verbruiken. Niet iedéreen begint zo gemakke lijk met trimmen, ook al ziet hij of zij dé noodzaak ervan in. Is het daarvoor dan nu de tijd? Onze aktiviteiten: Zaterdagmorgen 22 aug. duur- oop 6 of 10 km op het Rank Xerox circuit. Vertrek 7.15 uur vanaf Hoofdingang Rank Xerox. Zondagmorgen 23 aug. loop-, trim- en speloefeningen, vertrek om 9 u. vanaf Cooperbaan Baillonzuil. Woensdagavond 2 6aug. om 18.45 uur, vertrek vanaf Vlakwater voor loop, trim en speloefeningen. Verzamelen 5 minuten voor aan gegeven vertrektijden. Inlichtingen verstrekt gaarne: P. Loomans, Ouverturestraat 14, Ven ray, tel. 85384. In het kader van 60 jaar Yssel steyn en het 12Vi jarig bestaans- feest van de ponyclub „De Welhs- ruiters" wordt het bondsconcours voor de pony's dit jaar te Yssel steyn gehouden. Op deze dag zullen ongeveer 700 amazones en ruiters strijden om de diverse kampioenschappen. Er wordt gereden in de individuele dressuur en achttal dressuur. De aanvang hiervan is 9.30 uur. Om 10.30 uur wordt een aanvang genomen met de diverse catego rieën springen. Dit springen wordt afgewerkt op twee parcoursen zo dat het publiek hiér volop aan haar trekken kan komen. De officiële opening is om 14.00 uur 's middags. Deze opening wordt voorafgegaan door een grootse pa rade waaraan alle amazones en ruiters deelnemen. Hierna wordt verder gegaan met het springen, het nummer aange spannen tuigporiy's en bestgaande Het kampioensachttal zal een de monstratie verzorgen op het hooJÜ- terrein. Deze dag biedt veel plezier voor zowel deelnemers als bezoekers en wij kunnen u dan ook van harte aanbevelen deze dag te bezoeken. Hat terrein is gelegen aan de Zeilbergseweg en is het gemakke lijkst te bereiken door de aandui dingsbarden te volgen. Tot ziens.

Peel en Maas | 1981 | | pagina 7