Protest tegen dienstregeling van Zuid-Ooster mrasmpisvs 1981 VAMOS A VER Venray ontving deelnemers aan vredesmars ebberink ebberink ebberink KERKELIJKE DIENSTEN Meerlo-Wanssum Raadsvergadering Grote Kerk Venray Zomerjurkjes HALVE PRIJS LEE Kapel St. Servatius Parochie Paterskerk Restant broeken 10,- 15,- 25,- Kerk 't Zonnelied Brukske Parochie Vredeskerk Protestantse Kerkengemeenschap Parochie Oostrum Parochie Oirlo Parochie Castenray Parochie Leunen Parochie Ysselsteyn Rectoraat Vredepeel Parochie Merselo Rectoraat Veulen Rectoraat Heide Rectoraat Smakt Jehova's Getuigen lister^ V -v' De Vereniging Reizigers Open baar Vervoer (ROVER), gevestigd ■te Amstelveen, heeft in een brief aan de Minister van Verkeer en Waterstaat beroep aangetekend te gen de goedkeuring van de hui dige dienstregeling van de Zuid Ooster. Men zal zich herinneren, dat wij in dit blad enkele maanden gele den, ook al gewezen hebben op de slechte verbindingen via de Zuid Ooster. Met name noemden wij de aansluitingen van de bussen op de treinen te Oostrum; de zondags dienst die beperkingen oplegde aan reizigers uit Ysselsteyn; c-n he: falen van een goede stadsbusdienst De ROVER komt tot soortgelijke conclusies. In de brief aan de mi nister zegt zijonder meer dat het beroepschrift mede is opgesteld aan de hand van adviezen van ROVER- leden woonachtig in het vervoer gebied van de Zuid Ooster. Het is niet alleen tegen de bus diensten in en rond Venray, dat de ROVER protesteert ook een viertal andere lijndiensten van de Zuid Oester worden door haar als ondeugdelijk aangemerkt. Over de Venrayse lijndiensten schrijft ROVER als volgt: Lyn 24: Minder bussen Venray Helmond. 's Avonds vervalt een retourrit De jongste raadsvergadering van de gemeente Meerlo-Wanssum werd beheerst door een spraak waterval van het raadslid L Bete- rams, die ongeveer de helft van de vergadertijd voor zijn rekening nam door een tirade af te steken tegen het college. Het ging hier voornamelijk over een aan te wij zen lokatie voor woonwagenbewo ners. Voor 1 januari a.s. moet de gemeente een voorlopige lokalie aanwijzen, omdat anders de inrichr ting daarvan niét meer op kosten is van het Gewest, maar ten laste van de gemeente komt. De raadsvoorzitter geloofde niet in de integratie van de woonwa genbewoners binnen de gemeen schappen. In 1962 heeft men reeds getracht een dergelijk gezin te in tegreren. Men gaf de woonwagen bewoner werk in de gemeente en men stelde hem oen huis ter be schikking. Toen na een brand, wel ke de woning verwoestte, deze weer werd herbouwd, ging het niet meer. De bewoner verdween en van de woning werd een sextent gemaakt. De raad wees uiteindelijk een woonwagenlokatie met een voorlo pig karakter aan. in het bestem mingsplan kern Meerlo. Of dat definitief zal gaan worden, moet de toekomst uitwijzen. De bewoners in de omgeving krijgen nog alle kansen hun bezwaren ter kennis te brengen. De raad had geen moeite met de vaststelling van een uitkerings- en pensioenverordening voor de wethouders van de gemeente. De funktnes van wethouder van de ge meente Meerlo-Wanssum zullen met idealisme moeten worden ver vuld, omdat het geen full-time be trekking kan zijn; slechts een ne- ven-funktie. Eindelijk wordt er recht ge daan aan Venray, dat al zoveel tijd en geld heeft uitgegeven aan de welzijnszaken. Nu gaan de 9 ge meenten in Noordelijk Limburg samenwerken door de instelling van een bekostingsregeling voor het secretariaat, ten behoeve van het regionaal bestuurde:s- en amb- tenarenoverleg in de regio Noorde lijk Limburg. Van harte gaf de raad de gevraagde medewerking en stelde ook het gevraagde bedrag ter beschikking. Zowel met de vervanging als de uitbreiding van de openbare ver lichting in een deel van Tienray, had de raad geen moeite. Men stel de de gevraagde kredieten ter be schikking. Ook de openbare ver lichting in Swolgen kan worden uiitgebreid. Hot in de vorige raadsvergade ring teruggenomen subsidiërings- voorstel aan de Stichting Broek- berg Wamssum bleek nu een ha merstuk te zijn. Het college had haar huiswerk goed gedaan. Voor het instruktielokaal annex kleed- en wasruimte werd een bedrag be schikbaar gesetld van 23.929, terwijl daarnaast een -krediet van 15.147,beschikbaar kwam voor de afkoop van de jaarlijkse af schrijvingssubsidie. De R.K. Sportvereniging Geys- teren kreeg een investeringssub sidie van 20.411,voor de in gerichte kleedaccommodatie. De zelfwerkzaamheid aan de bouw en inrichting vergde van de gemeen schap Geysteren een bedrag van 66.690,—. De raad bleek geen moeite te hebben met de afschaffing van pre cariorechten voor het gebruik van een verdaagde inriit. Die precario rechten zullen nu in de Onroerend- goed-belasting worden ingebracht. Ook de raad van Meerlo- Wanssum wilde van harte de Stichting Stuurgroep Werkloosheid subsidiëren en had op hel voorstel dan ook geen bedenkingen. J. Kersten kreeg van de raad niet de gevraagde medewerking op zfjn verzoek om een bouwvergun ning. Die was door het college ge weigerd. De aanvrager wilde na melijk een fökkerij voor vossen beginnen en dat was strijdig met het bestaande bestemmingsplan. Het college kreeg van de raad toestemming om een onteige ningsprocedure te beginnen tegen een inwoner van Tienray. Het is voor de eerste maal dat het ge meentebestuur van Meerlo-Wans sum naar dat rechtsmiddel moet grijpen. Venray-Helmond. Op zondag wordt (behalve 's avonds) nog slechts een twee-uurdienst gereden. Bovendien vervalt 's avonds een rit te Venray tussen autobusstation en Veltum. Door dit alles wordt met name de bediening van het stadstrajekt i,c Venray nu uiterst slecht, vooral tussen Veltum en autobusstation. De stadsdienst van Venray wordt gereden door de lijnen 24 en 29. Op deze lijnen vinden de laatste jaren voortdurend beperkingen plaats. Hierdoor wordt het voorziennigon- niveau voor diverse wijken in Ven ray gedurig slechter. Cp een stads trajekt is een frekwentie van min der dan 2 maal per uur naar onze mening onaanvaardbaar. Stadspas- sagiers worden tiij NVS-tellingen buiten beschouwing gelaten (de tel- punten liggen steeds tussen twee plaatsen). Dit betekent naar onze mening dat het NVS niet kan wor den .toegepast op lijnen met een belangrijke lokale funküie. Wij dringen aan op het herstel van de halfuurdienst op lijn 24/29 binnen Venray 's avonds en op zondag. Overigens heeft het koppelen van Donderdagavond, een uur later dan het schema vermeldde, arri veerden in Venray naar schatting duizend deelnemers aan de Inter nationale Vredesmars, welke op 21 juni in Kopenhagen is gestart. Het initiatief hiertoe was genomen door een veertigtal Scandinavische vrou wen (kerngroep), die al wandelend naar Parijs de vredesgedachte wil uitdragen en daarbij zich wi! inzet ten voor een atoomvrije wereld. In Parijs willen zij de slachtoffers van Hiroshima en Nagasaki her denken op de dag dat het 36 jaar geleden is, dat in deze Japanse ste den atoombommen tot ontploffing werden gebracht. Bij de kerngroep hadden zich in tussen 75 wandelaars uit diverse landen aangesloten en bij de Well- sche Hut stonden Nederlanders klaar om de deelnemers te bege leiden naar Venray of nog verder. Ondanks het vredelievend doel van de wandelaars werden zij in verschillende Duitse plaatsen niet vriendelijk ontvangen. Zo vonden zij, tegen de verwachtingen in, het gemeentehuis van Kevelaer geslo ten. Tussen de Duitse grens en Ven ray werden de deelnemers aan de Vredesmars met klokgelui ontvan gen en hier en daar had men de vlaggen uithangen. Via Wanssum ging de tocht naar Geysteren waar het Koninklijk Gilde de groep begeleidde. Aal moezenier Jan Peters verwelkomde de groep en herinnerde aan de zware tol, welke Geysteren aan de vrede heeft moeten betalen, maar •thans herboren en in vrede ken le ven. Hij wenste de deelnemers bij hun toóht /naar Parijs dezelfde sfeer van vrede toe. Burgemeester Dittrich, die toege zegd had de deelnemers toe te spre ken. liet verstek gaan. Na ver geefs op hem te hebben gewacht, liep men door naar Venray waar burgemeester mr. H. Defesche de groep toesprak voor het raadhuis Hij noemde het een goede zaak, dat men zich op deze wijze wilde inzetten voor de vrede. Voor dit streven toonde hij alle waardering. Lineke Rikmanspoel van de Lan delijke Kerngroep Vrouwen Voor Vrede en drs. B. ter Veer, lande lijk voorzitter Interkerkelijk Vre desberaad spraken dc deelnemers toe en beiden wezen op de nood zaak om zioh te blijven inzetten voor een atoomvrije wereld. Met deze Vredesmars wil men tot uit drukking brengen, dat het afgelopen moet zijn met de miljoenenverslin- dende bewapeningswedloop. Dank zij een uitstekende organi satie en een goede verzorging kon den de deelnemers in Venray op adem komen om de volgende dag de tocht via Peume en Eindhoven voort te zetten naar het einddoel: Parijs. boekhandel van den munckhof is ook dinsdags de gehele dag geopend de stadsdienst Venray aan een tweetal interlokale lijnen enkele nadelen. De aankomst- en vertrek tijden te Venray station zijn (te recht) bepalend voor hoi pat non van de stadsdienst. Hierdoor kun nen de lijnen 24 en 29 echter geen aansluiting geven op andere lijnen le Venray autobusstation. Ook geeft lijn 24 in Helmond geen aansluiting op de trein richting Eindhoven. Er zrfl, naar onze mening, voor de stadsdienst oen andere oplossing gezocht moeten worden, waarbij deze niet langer door interlokale lijnen wordt uitgevoerd. LIJN 28: BEDIENING OVER- LOON. Tussen Venray en Ovcrloon rij den slechts 4 bussen per dag in beide richtingen. Op zaterdag zijn dit er zelfs slechts twee, die alleen rijden in het zomerseizoen. Wij vinden dat de busverbinding Ven rayOverloon levensvatbaar moet worden gemaakt door doortrekking in de richting BoxmeerMill. Doodlopende buslijnen (van een werkt, financiële ondersteuning gaven, belangstelling toonden, enz. Het Komitee Internationale Vre desmars 1981 wil op deze manier iedereen hartelijk danken, die op welke wijze dan ook, hebben mee gewerkt aan het geslaagde verblijf in Venray van de deelnemers aan de Vredesmars. Vanaf de grens „Wellsche Hut" tot en met vrijdagmorgen 17 juli hebben onze gasten zich verheugd over de hartelijke ontvangst het gastvrije onderdak bij Venrayse fa milies of in sporthal „De Wette- lilwg". Hat deed de dealnemers en deel neemsters zichtbaar goed. Dank zij de steun van jullie al len kunnen de lopers en wij alle maal terugdenken aan een fijn ge beuren. Wij zijn ervan overtuigd dat de deelneemsters en deelnemers aan de Vredepmars 1981 een positieve bijdrage leveren „om de kemwa- Zaterdag: 19.00 nederlandse hoog mis, int. overl. fam. Driessen-Hors- tink PetroneLla Janssen-v. Dijck Johannes Willems Jacoba van Vegchel-Tissen (buurt). Zondag: zeventiende zondag door het jaar. 8.00 leesmis, int. Theo dora Flinsenberg-v. d. Boogaard; 9.30 gregoriaanse hoogmis, int. Wil helmus Janssen Frans van Op bergen Martinus Direks (buurt); 11.00 nederlandse hoogmis, int. Maria Stiphout-Claessen (van de kinderen) Chris Thijssen en zoon Piet Jacoba van Vegchel-Tissen. Maandag: 9.00 oude stichtingen; 19.00 Sophie Pleket-Verbeek Ma ria Staphout-Claessen. Dinsdag: 9.00 bijzondere intentie; 19.00 Jan Tillemans Thij Voe9ten (buurtver. St. Jozef). Woensdag: H. Martha. 9.00 Mar tinus H. G. Poels; 19.00 overl. fam. Janssen-Huybers en Arnold Jans sen Pieter Verblekt. Donderdag: 9.00 ouders Arts-Cor- nelissen uit dankbaarheid (J. W.) Vrijdag: H. Ignatius van Loyola, priester. 9.00 WiLholmlina Claessens; 19.00 fam. Volleberg-Maessen Teng Direks (kaartclub). Zaterdag: H. Alfonsus Maria de'Liguori, bisschop en kerkleraar. 9.00 overleden parochianen; 19.00 Johan Moorrees en overl. fam. ouders Cox-Deckers, Gerrie en An- centrumplaats naar een dorp) lei den namelijk bijna altijd een kwij nend bestaan. Hopelijk dat het protest van RO VER weerklank vindit bij de minis ter, zodat met de volgende dienste regeling gunstige wijzigingen kun nen worden aangebracht. pens de wereld uit te helpen" om 'te beginnen uit eigen land." Tedereen nogmaals liai'dstikke be dankt! Komitee Internationale Vredesmars 1981 p/a Doken Thielcnstraat 7, Venray UITSLAG KINDERTEKEN WEDSTRIJD INTERNATIONALE VREDESMARS 1981 Door de jury, bestaande uit Thij Min, Henk Weyers en Wilma Claes sens, werden aan de volgende kin deren prijzen uitgereikt: Leeftijdsgroep 6 jaar: Ami Ebbe rink; 7 jaar: Richard Roling; 8 jaar: Iwan Ooink; J jaar. Geert Zeegers; 10 jaar: Mascha Seibert; 11 jaar: Niels Berben: 12 jaar: Hansc Bloemen. Carotte model jeans, laatste restant NU 19,95 toon Martinus Direks Jacoba van Vegchel-Tissen (de buurt). Mededeling: Zondag onder de mis van 11.00 uur is er kindercrèche in het zaaltje onder de sacristie. Leid sters: Resy van Hooren en Ma rijke Voïlenberg. Akolieten: Zaterdag: 19.00 Peter Thijssen en Liset Jacobs; lezer: C. -Hendriks. Zondag: 8.00 Eriik en Sandra Wekking; lezer: J. Wekking; 9.30 Nard Kronenberg en Eric van Ges ven; 11.00 Bas Houba en Petran Poels, lezer: A. Regli. Misdienaars: Maandag en dinsdag: 19.00 Euge nie Driessen en Adriëtte Hoppen brouwers. Woensdag en vrijdag: 19.00 Ja cqueline Classens en Petra Linders. Zaterdag 25 juli: 18.30 avondmis. Zondag 26 juli: 9.30 Gezongen Eucharistieviering int. Frans Stap per sjPouwëls. Door de week iedere dag eucha ristieviering om 18.30 uur, behal ve woensdag. Zendag 26 juli: H. Missen: 7.30, 9 00, 11.45; hoogmis 10.15; 18.00 u. avondmis. Vrijdag: 19.00 avondmis om Gods zegen te vrgaen over de gezinnen van de parochie. Zaterdag: 17.00 gelegenheid om. te biechten; 18.30 avondmis. Misintenties: Zaterdag: 18.30 Huub Stevens Hein van Lierop. Zendag: 7.30 voor de parochie; 9.00 overl. ouders Nieuwstad; 10.15 Christina Halmans-Theelen; 11.55 overl. ouders en zoon Jim; 18.00 vcor levende en overleden familie. Maandag: 8.00 tot zekere inten tie; 19.00 Jan van Daal. Dinsdag: 8.00 tot zekere intentie (J.); 19.00 overl. ouders Basten- Bcnants. Wcensdag: 8.00 overl. ouders Ak- kermans-Timmermans; 19.00 Maria Kusters Beterams (Marijkestraat). Donderdag: 8.00 tot zekere inten tie; 19.00 overl. ouders Dupont- Gooren. Vrijdag: 8.00 overl. fam. Ambro- sius; 19.00 gezinsmis, Louis Custers (Derde Orde). Zaterdag: 8.00 Selina Rojer en Constant Rojer. Misdienaars en Akolieten: Zaterdag: 18.30 Ricky Douwes. Zondag: 9.00 Willy v. d. Beke- rom; 10.15 Eric Arts en Geert Claes; 1145 Leo en Johan Pouwels; 18.00 Jacq. Smetsers. Maandag, woensdag, vrijdag: 8.00 Tcnnie Vermeulen; 19.00 André Basten. Dinsdag, donderdag, zaterdag: 3.00 Pepijn Dobbelaar. Dinsdag en donderdag: 19.00 Twannie Peeters. Zondag 25 juli: Euch. viering om 19.00 uur. Geen kindercrèche Mis- intentie Piet Kruysen. Misdienaars: Mark en Johnny Pelzer. Zondag 26 juli: Euch. viering met volkszang cm 10.00 uur. Kinder crèche wordt verzorgd door Iris Kroon en Mevr. Cybulski. Mis- intentie: d'hr. Jo van Kessel. Mis dienaars: Arno Gerrits en Twan Franssen. Woensdag 29 juli: Euch. viering om 19.00 uur. Zaterdag: 19.00 avondmis voor Nol Broers (H. L.) voor overl. Charel Sijbers en dochters Mia en Truus voor overl. Piet Arts. Zondag: 8.00 leesmis voor overl. broeder Gommans en voor overl. ouders Gommans-Bouten 9.00 lees mis voor overl. moeder Agatha Theuvenet-Rosbak; 10.00 hoogmis voor overl. ouders Sjef Jacobs en Hendrika Daniëls voor overl. fa milie Philipsen-van den Berg en kinderen. Nederlandse gezangen met het kerkelijk zangkoor. 11.30 leesmis voor overl. Maria van Ger- ven-Cuppen; 18.30 avondmis voor overl. Gerrit Peeters. Maandag: 8.00 leesmis voor overl. familie van Gerven-van Rhijn; 19.00 avondmis voor overl. Johan nes Smits. Dinsdag: 8.00 leesmis voor overl. Cornells Matthijssen; 19.00 avond mis vcor overt. Wim Steerneman en zoon Hennie voor overi. ouders Swinkels-de Mulder en overl. 'kinderen en oom Bertus de Mulder. Woensdag: H. Marta. 8.00 leesmis voor overl. Antoon Jenneskens en overl. familie; 19.00 avondmis voor overl. Johannes de Jong. Donderdag; 8.00 leesmis voor overl. familie Lensen-Giezen; 19.00 avnodmis vóór overl. Ben Coolen. Vrijdag: H. Ignatius van Loyola, priester. 8.00 leesmis voor overl. familie van Gerven-van Rhijn; 19.00 avondmis uit dankbaarheid (F.-C.).. Zaterdag: H. Alfonsus Maria de' Liguori, bisschop en kerkleraar. 8.00 leesmis tot bijzondere intentie (v. G.); 19.00 avondmis voor overl. familie Linders-van Herpen. Mededeling: A.s. zondag onder de mis van 11.30 kleutercrêche in de kleuter school vlak bij de kerk. Leidster: Mej. Christel Versieyen. Misdienaars en Akolieten Week 26 juli Zondag: 8.00 T. Franken, W. Aben; 9.00 J. Linskens, B. Verste gen; 10.00 Th. Houwen, Th. Ursel- man, S. Fijneman; 11.30 M. Jans sen, F. Vercauteren; 18.30 M. Fij neman, R. Aben. Maandag, dinsdag, woensdag: 8.00 J. Linskens. S. Achten; 19.00 T. Franken, J. Verstegen. N Donderdag, vrijdag, zaterdag: 8.00 S. Rongen, J. Rongen; 19.00 W. Aben, B. Verstegen. Zondag 26 juli a.s. om half tien kerkdienst in de aula van Den Hoebert aan de Westsingel. Prerikant is Ds. D. Blom uit Middelburg, die om elf uur de dienst zal leiden in de Hervormde Kerk aan de Maasweg te Bl'ittens- wijek. Köllekte voor het algemeen ker- kewerk, uitgaande van de Ben. Sy node der Ned. Hervormde Kerk, en de plaatselijke diakonie. Zaterdag: 19.00 Gertruda Jans- sen-Peeters. Zendag: 8.30 tot zekere intentie; 10.00 overl. familie Derks-Ewals Piet Rutten. Maandag: 9.00 Broeder Drabbels en overl. familie. Dinsdag: 9.00 voor overledenen van hen die offerden met Allerzie len. Wcensdag: 9.00 voor overl. ouders Bovee en overi. familie. Donderdag: 9.00 tot eerherstel van het Onbevlekt Hart van Ma ria. Vrijdag: 9.00 uit dankbaarheid. Zaterdag: 19.00 jaardienst Pierre Vandevenne Wim Kessels. Misdienaarsbeurten: Zaterdag: 19.00 Ron Reijnders, Jan Rutten. Zendag: 8.30 Bram Linskens, Ronny Pelzer; 10.00 Sjackie Wïlm- sen, Robin Oudenhoven, Wdllbert Kusters, Bas Kühnen. Zatredag: 19.00 H. Mis, maandd. Theodora Willemsen-Opheijst. Gerard Friesen en Johanna Kem- melings. Zendag: 8.30 H. Mis voor de pa rochie; 10.00 Hoogmis, Frans Ver stappen namens koïléktanten col lega's; st. Mgr. Jan van Susante en Jac. Bartels (koll.). Door de week geen H. Missen. Zaterdag: 19.00 gez. H. Mis; st. Hendrikus Heidens en Anna Bos. Misdienaars: Marcel Duykers en Urban Vollenbergh; Mike en Pat- riek Kleeven; Mark Donders en Marcel Classens. Zaterdag: 19.00 Leida Duykers- Vullings. Zondag: 8.00 overleden ouders van Sunten; 10.00 jrd. voor Ger- -uda Thielen en Maria Smits. Dinsdag: 19.00 overleden familie Ceilings-Verhoeven. Woensdag: 8.00 tot intentie van de offeraars. Donderdag v ijrdga: 8.00 intentie van de voorbeden. Zaterdag: 19.00 Lei Heidens. Zaterdag: 19.00 weekd. v. Anna Bouten Ism. v. Gerard Jennis- kens-Vissers weekd. v. Frans Rongen. Zondag: 8.00 maandd. v. Mathijs Litjens en echtg. Ism. v. overl. fam. Leijssen-v. d. Wallen; 10.00 hgm. voor Elisabeth van Nieuwen- hcven-Week^-s en Frans v Bavel /hgm. v. pater Mario Comelissen; 11.15 weekd. v. Maria Loonen- Scheffèrs gest. jrd. v. Peter Joh. Arts en echtg. Maandag: 18.30 Ism. t.e.v. H. Ge- rardus, Aritonius en O.L. Vrouw van Altijddurende Bijstand (H.) amandd. v Ine Janssen; 19.00 lsm. v. Johannes Jenniskens en beide echtg. gest. jrd. v. Gerard Voes- ten en echtgen. Dinsdag: 7.30 lsm. uit dankbaar heid (Z.) gest. jrd. voor Jan en Wiïhelmina v. d. Berg en overl. ouders. Woensdag: 19.00 jrd. voor Joos Buijssen lsm. tot bijz. intentie. Donderdag: 7.30 gest. jrd. v. Chris Goor enen echtg. lsm. tot bijz.-* intentie. Vrijdag: 19.00 lsm. v. Johannes Swinkëls (vanw. de buurt) lsm. v. Wim Weijs en overl. fam. Zaterdag: 19.00 weekd. v. Anna Bouten jrd. v. Gerard Willemse. Misdienaar: 19.00 Olaf Terpstra. Akolieten: za 19.00 Th. v. Kem pen en J. Janssen; zo 8.00 Tj. Jen niskens; 10.00 Mart en Ton Hee- sen en W. Heidens; 11.15 Luc Pee ters en Tw. Hegger. Gedoopt: Daan Arts. Overleden: Wiïhelmina Martens- Flos. Iluwelijksafk.: Jos Koenen (Veu len) en Henriëtte Vullings; Martin Manders en Berty Vermeulen (Ven ray). Zaterdag: 19.00 H. Mis v. Jan Hendrix en overi. ouders Hendrix- v. d. Weijer. Zondag: 8.30 H. Mis voor Marian van Haperen namens vriendinnen; 10.00 jgt. voor Petrus Janssen en Anna Janssen-Smeets; 11.30 mnd. v. Jan Hendrix. Maandag: 19.00 H. Mis voor overl. fam. Fleurkens-Jenneskens. Dinsdag: 8.00 jgt. voor Martinus Wlismans. Woensdag: 8.00 H. Mis voor Ge- rardus Coenen en Aleida Coenen- Spreeuwenberg. Donderdag: 8.00 H. Mis voor Wilhelmus Spreeuwenberg. Vrijdag: H. Mis voor Jan Spreeu wenberg en Jan Hendrix namens fam. Bus^Meulendij'ks. Zaterdag: 19.00 1. jgt. overl. ouders Arts-Gielen en Harrïe en Jacob; 2. H. Mis v. Willam Voï lenberg. Misdienaars: Als er onder de vakantie misdie naars of oud-misdienaars thuis zijn, willen d'ie dan komen dienen? Bel dan eerst even op! Mededeling: Daar ik van 3-23 augustus op vakantie ben wordit in augustus geen H. Communie thuis gebracht op de eerste vrij dbg. Zaterdag: 19 uur tot int van fam. Hiiis. Zondag: 10 uur voor Frans Ge ven. Maandag: 8 uur tot int. van fam. v. d. Heuvel. Dinsdag: 8 uur uit dankbaarheid. Woensdag: 8 uur voor overi. fam. van Kasteren-Jacobs. Vrijdag: 8 uur voor Henk Na- buurs. Zaterdag: 19 uur tot int. van fam. Arts-Mennen. Zaterdag 25 juli: feest van St. Jacobus. 7 uur voor Antoon Egel- meers. Zondag 26 juli: 17e zondag door het jaar. 10.00 Harry Verstegen; 11.30 Rector Alouisius van Beek en fam. (jgt.). Maandag: 8.00 jgt. Johannes Ma- thias v. d'. Hoogenhof. Dinsdag: 8.30 jgt. Theodora Geunts. Wcensdag: feest van de H. Mar ta. 8.30 Christ Kessels. Donderdag: feest van H. Petrus Chrysolcgus. 8.30 Muysers-Michels. Vrijdag: feest van Ignatius van Loyola. 8.30 Antoon Verhaag. Zaterdag 1 aug.: eerste zaterdag van de maand, priesterzaterdag. Er zal een H. Mis worden opgedra gen voor roepingen. 7 uur jgt. voot Rector Henricus J. J. Vercoulen. Misdienaais: Zondag 10.00 en zaterdag: Petri van Hoof en Chantial Wilms; 11.30 Henri Jacobs en Leon van Dijck. Kcllektanten: zaterdag 7 uur: Emcnts; zondag 10.00 Arts; 1130 Hendrix. Kerk schoonmaken 30 juli: mevr. Tijssen-Rutiten Straat; mevr. Mï- chels-Poels Straat. Zendag 26 juli 17e zondag door het jaar. Zaterdagavond om 7 uur Hgm. zal. Maria Ewals-Holtackers. Zondag: 9.45 Hgm. zal. Petr. Ida van Sbaveren-van Son; 11.15 Hgm. zal. Mariie Weys v. d. buurt. Maandag: 8 uur overl. fam. Jans- sen-Smulders. Dinsdag: 8 uur lsm. uit dank fam. van Dongen. Woensdag: 8 uur lsm- uit dank fam. G. Jenneskens. Donderdag: 8 uur ism. zaL Jan van den Aker. Vrijdag: 8 uur lsm. overl. fam. van Ool-Fleurkens; 13.30 pl. Hgm. uit dankbaarheid bij 25-jarig hu welijk Leo en Leen van Aerts- Jacobs; 14.30 pl. Hgm. en inzege ning huwelijk bruidspaar Jan Mi- chels en Marianne Classens. Zaterdag: Priesterzaterdag. 8 uur H. Mis voor Paus, Bisschoppen en Priesters; 's avonds om 7 uur Hgm. voor zal. Marlie Weys (C.). Akolieten voor 26 juli: Wiljo Fieurkens, Leon Reöntjes en Ron Weys. Misdienaars: Geurts, v. Dongen. Zeventiende zondag door het jaar. 26 juli 1981. Zendag: 8 uur H. Mis voor Jo hannes Mommen, Maria Seijkens en Piet Lomme; 10 uur Hoogmis voor het rectoraat. Akoheten: Jo han Maas en Martien Arts. Misdienaars van de week: John ny Claessens en Maunce Engber- sen. Maandag: 8 uur H. Mis voor de overleden ouders Poels-Michels. Dinsdag: 8 uur H. Mis voor En- gelbertus Nellen en Helena Hutten. Woensdag: H. Martha. 8 uur II. Mis voor Toon Huisman. Donderdag: 8 uur H. Mis voor Nellie Claessens-Derikx. Vrijdag: 8 uur H. Mis voor een overleden Zuster. Zaterdag: 19.30 Avondmis voor Lien Peeters-Janssen v.w. de fa milie Janssen—Franssen. Zaterdag 25 juli: 19.00 Avondmis voor Gerrit Koopman.;, Piet Wis- mans. Jan Rouwens en fam. van Weerdenburg. Zondag: 8.30 H. Mis te Holthees v.b.i.; 10.00 Plechtige Eucharistie viering bij gelegenheid van het 25 jaar Priesterfeest van Pater Schee pers, intenties voor Josephina Jans sen uit dankbaarheid en voor een genezing van een zieke. Maandag: 8.45 H. Mis voor de overledenen van de Karmel en Corry Hesemans. Dinsdag: 8.45 H. Mis uit dank baarheid en voor de Heer Peters. Woensdag: 8.45 H Mis t.e.v. de H. Jozef, voor Gerardus Gooren, voor onze kinderen en hun huisge zinnen, fam. Frijsen en voor F. G. van Lieshout. Donderdag: 8.45 H. Mis t.z.i. voor tante Corry, v.b.i Vrijdag: 8è45 H. Mis voor onze huisgezinnen; 11.30 Huwelijksvie ring van hét bruidspaar Els Nel len en Bert Verheugen. Hiermede willen wij u uitnodi gen voor een openbare Bijbeltoe spraak met als thema: „Uw toe komst Hoe kunt u die te weten komen?" in de Koninkrijkszaal van de Jehovah's Getuigen. Adres: Hen ri Dunantstraat II, Venray. Tijd: zondag 26 juli om 10.00 uur v m. Geen kollekte. geen plaatsengeld. NOTICIAS RELIGIOSAS El dOmnligo proximo celebramos la fiesta de Santiago Patrono de Espana; a las once y cuarto en nuestra capilla, Overloonseweg 2, Masa daalögada; después de la Misa reunion en la salita del convento. Much os saludos de nuestro compa- triötas que estan en Espana. Hasta la vista! NOTICIAS CULTURALES Los asistentes social es eStan de vacaoiones en Espana; todos los cursos o centros estan cerrados hasta medib agosto. En casos ur- gentes se puede consultar al Padre Juan todos los dlias de medio dia hasta la una en el convento, Over loonseweg 2 o en su easa en Geys teren segun aviso previo telefónico; también el Sr D Jo Jacobs en Tegelen estè disponible: tel'fono: 077-30969. Hasta la vista! VAN 25 JULI TOT EN MET 1 AUGUSTUS

Peel en Maas | 1981 | | pagina 9