'Spelen' met verkiezingsuitslagen ebberink BIZON AGENDA Pleidooi voor maximumsnel heid in Leunen Bebouwde kom Leunen wordt niet gewijzigd! FIETSCROSS IN VENRAY? Bibliotheek in TOP-Garage Avondwandel vierdaagse op 18-19-20-21 juni. Aanleg riolering in Ysselsteyn Boerderij Albionstraat 44 blijft behouden Dia-serie Wer keloosheid Hebt U ideeën voor werk? 10 jaar midget- golfclub Vlakwater Venray Programma sporthal de Wetteling Mede op verzoek van de dorpsraad Leunen heeft het college van b. en w. schriftelijk bij Gedeputeerde Staten gepleit voor invoering van een maxi mumsnelheid van 50 km/u op de weg gedeelten van de Leunseweg en de Al- bionstraat waar momenteel 70 km/u mag worden gereden. Als eerste argument wodt aange voerd, dat het wenselijk is, dat het ver keer uit zuidelijke richting de ver keerslichtenregeling op de kruising Leunseweg/ Zuidsingel rustig nadert. Juist door de aanwezigheid van deze verkeerslichten is een sluiproute ont staan van de Leunseweg, via de Aca ciastraat en de Plataanstraat naar de Zuidsingel. Dit leidt tot gevaarlijke si tuaties door stoppend en afslaand ver keer. Door het instellen van een 50 km/u limiet kan op de afrit van de Deurnese- weg een 50 km.-aanduiding worden geplaatst, hetgeen volgens het college een gunstig effect zal hebben op de na deringssnelheid van het verkeer op de onoverzichtelijke aansluiting. Daarbij komt, dat door het aanwezig zijn van bebouwing, trottoir, uitritten en zijs traten het rijden in de bebouwde kom wordt benadrukt. Tevens wordt gewezen op de hoge verkeersintensiteit op de Leunseweg, waar eind 1980 meer dan 12.000 perso nenauto's in beide richtingen per et maal zijn geteld. Tenslotte zeggen b. en w. er van overtuigd te zijn, dat het handhaven van 70 km/u op de Albionstraat tot on gewenste hoge entreesnelheden in Leunen-kom zal blijven leiden. Dit wordt bewezen door het feit, dat bij metingen snelheden tot ca. 80 km/u zijn gemeten. Het beeld van de toege stane snelheden, dat gezien vanuit Venray nogal gevarieerd is (50-70-50- 80) en de relatief korte afstand, waar voor tot 70 km./u is toegestaan voor motorvoertuigen, zijn daar mede de bet aan, aldus het college. B. en w. hebben van Gedeputeerde Staten bericht ontvangen, dat de grens van de bebouwde kom niet wordt ver legd. Zoals bekend hebben b. en w. vo rige maand op verzoek van de dorps raad en enkele bewoners gevraagd de borden bebouwde kom te verplaatsen naar het punt tussen de panden Leun seweg 53 en 55. Als argument werd aangevoerd, dat de bewoners van de panden Leunse weg 20, 55 en 57 door de huidige situa tie het gevoel hebben gekregen weer bij Venray te zijn ingedeeld. Zij erva ren dit als een amputatie van het deel hebben dan de Leunse leefgemeen schap. Gedeputeerde Staten zeggen, dat het aangevoerde argument voorbij gaat aan de motieven, welke ten grondslag liggen aan vaststelling of wijziging van bebouwde kommen in de zin van de Wegenverkeerswet en We gen wet. In samenwerking met MCC Venray en enkele enthousiaste mensen, werd het idee geboren, voor een nieuwe tak van sport voor de jeugd, zowel voor jongens als meisjes van 5 tot 20 jaar. en wel de fiets-cross. Daarom onze vraag: wie heeft er interesse? Wat betreft de baan voor de fiets- cross is gepland in recreatiegebied Vlakwater. Als u een zoon of een dochter heeft die deze sport al beoefend of wil gaan beoefenen, nodigen wij u uit en wel op maandag 15 juni in zaal In den Engel. Aanvang 18.45 u. Graag tot dan. De commissie van cultuur zal het college van b. en w. adviseren de plannen voor vestiging van de open bare bibliotheek en leeszaal in de TOP-garage aan de Wïlhelminastraat toch aan een nader onderzoek te on derwerpen en niet op voorhand af te wijzen. Met. het bestuur van de bibliotheek was de commissie van mening, dat in dit gebouw veel mogelijkheden aan wezig zijn. In feite staan in deze dan twee me ningen lijnrecht tegenover elkaar. Het college is er enerzijds van overtuigd, dat de ruimten, waarin thans de bibliotheek (oude Rabobank aan de Julianasingel en een gedeelte van het Cultureel Centrum) gevestigd is, te klein zijn. Anderzijds houdt men vast aan de vestiging van de biblio theek in de z.g. Rose Vlek. B. en w. hebben het bibliotheekbe- stuur laten weten wel medewerking aan (tijdelijke) vestiging in de TOP- Garage te willen geven, als dit de ge meente niet meer kost dan thans deze voorziening kost. Geen medewerking wil het college geven aan een defini tieve vestiging van de bibliotheek in de TOP Garage. De commissie voor cultuur betwij felde of een definitieve vestiging wel zoveel duurder zou zijn. Zij vroeg daarom en nader onderzoek en een fi nanciële vertaling van de bibliotheek plannen. De heer Den Brok stelde zelfs dat financiering zou moeten worden ge vonden in een belastingverhoging wan neer blijkt, dat de TOP Garage een goede oplossing zou betekenen voor de problemen, waarmee de bibliotheek thans worstelt. Op donderdag 18 juni om 17.30 uur gaat de 23ste Avondwandelvierdaagse beginnen. Dit evenement is de laatste jaren uitgegroeid tot een groots gebeu ren waaraan vorig jaar ruim 3400 wan delaars aan meegedaan hebben. Het startpunt is Sporthal de Wette- ling. We hebben voor deze startplaats gekozen omdat ze zo centraal ligt tus sen de Venrayse wijken en omdat ze ze gemakkelijk te bereiken is voor de deelnemers uit de kerkdorpen en de naburige gemeenten. Vlakbij deze sporthal ligt een grote parkeerplaats, waar alle deelnemers zich kunnen verzamelen en van waar uit het startsein aan de wandelaars wordt gegeven. Om de aanvoer van de deelnemers zo veilig mogelijk te laten verlopen zal er gedurende deze vier dagen een een- richtingsroute gemaakt worden, waar bij het niet toegestaan wordt op de Zuidsingel te stoppen. Via verkeers borden zullen auto's die naar de sport hal willen rijden via de Langstraat en de Hoebertweg naar de Sportlaan ver wezen worden. Op het onverharde parkeerterrein vlakbij de sporthal kunt U stoppen om de deelnemers uit te la ten stappen. Om verstopping van dit parkeerterrein te voorkomen mag men hier alleen maar stoppen voor onmid- delijk in en uitstappen. Leiders en leidsters van groepen mogen wel par keren mits ze in het bezit zijn van een speciale gele kaart, die bij het voorin- schrijven wordt verstrekt. In 1978 heeft de gemeente de boer derij Albionstraat 44 te Leunen met ca. 7610 vierkante meter grond aange kocht van de heer H.J.M. Smits in het kader van de uitvoering van het be stemmingsplan Leunen. Thans heeft het college besloten de boerderij met een huiskavel van ca. 730 vierkante meter grond terug te verkopen aan de heer Smits opdat zij in het dorpsbeeld van Leunen behou den blijft. Stedebouwkundig gezien heeft deze boerderij een bijzonder interessant profiel, dat naar de mening van het college, behouden moet blijven. Vanaf een zuidelijk van de boerderij gelegen karrespoor heeft men een prachtig uitzicht op het geheel. Omdat er in Leunen»toch al weinig karakteristieks van de plaats over is, wil men het gezicht op de boerderij via een voetpad of iets dergelijks in de on middellijke omgeving van de geplande nieuwbouw handhaven. Het bestem mingsplan zal hierop worden georiën teerd. Bij de verkoop wordt bepaald, dat het bedrijfs/stallingsgedeelte niet mag worden afgebroken omdat het geheel nog een goed beeld geeft van Leunen, zoals het in vroeger jaren was. BERMUDA'S en Nleuw! PIRATENBROEKEN (straal S, Venray. telefoon 04780-81294^ een week of vijf heeft het aan de Broekweg een De grote plompe dieren die toch niet over publieke belangstelling te hadden, krijgen met hun ge- nog eens extra aan- Het speelse jonge dier kan nu t under de stalen afrastering doorlo- en heeft zodoende ook al eens een indeling over de Broekweg ge- ikt. Volgens Henk Diels de eigenaar van tte dieren, heeft de stier hier een cht beschermende funktie voor koe I kalf Dat bleek al tijdens de beval- ng en direct daarna, toen het grote »er elke toenadering van de eigenaar Henk Diels heeft intussen wel een tel vreemde menagerie rond zijn huis pgebouwd. Enkele tientallen kippen u hanen van de meest vreemdsoortige tsscn. scharrelen er rond. Enkele mwhanen tonen er hun prachtige tren en in een kleine vijver zitten trschillende soorten eenden en zelfs tn koppel zwarte zwanen. Elders lopen nog paarden en ezels >nd. Zijn laatste aanwinst is een stel Jveren uit Oostenrijk, afkomstig van m oeroud ras waarmee geen verede- )g voor hogere melk of vleesproduk- t heeft plaats gehad. In de toekomst topt hij met deze dieren te kunnen lan fokken. Wil men meedoen, alleen, met z n tweeën, drieën, of met een hele groep, dan kan men zich inschrijven op dins dag 1'6 juni en woensdag 17 juni in de kantine van Sporthal 'De Wetteling' van 19.B0 tot 20.00 uur. Men kan ook inschrijven op donder dag 18 juni vanaf 17.00 uur in de spor thal. Voor meer informatie G.v. Ham. Kerkpad 1, tel.83765. P Jansen. Oranjestraat 12. tel. 83539. N. Baart- man, Bevrijdingsweg 14, tel. 87688. KINOERBOEKEN OVER GEHANDICAPTEN Naar aanleiding van het feit dat 1981 is uitgeroepen tot het Internationale Jaar van de Gehandicapten, is er in de Jeugdbibliotheek (Schoolstraat 32. Venray) een tentoonstelling gemaakt van kinderboeken over gehandicap ten. Zij heeft als titel: 'Niemand is vol maakt' en is tot 26 juni te bezichtigen tijdens de openingsuren van de jeugd bibliotheek. De werkeloosheidsgroep van het Vormingscentrum Werkende Jongeren te Venray organiseert in OJC Free Wheelin op woensdag 10 juni een avond over werkeloosheid. De werke loosheidsgroep is een jaar lang binnen het vormingscentrum bezig geweest met allerlei zaken rond werkeloosheid. Gezocht hebben ze naar de oorzaken van werkeloosheid. Het resultaat is een dia-serie. Met geluid. Na vertoning van de dia-serie hoopt de groep te kunnen napraten met be zoekers over de serie en werkeloos heid in het algemeen. Zij denken dat de serie voor ieder een interessant is daar we allemaal op de ene of de andere manier met de werkeloosheid te maken hebben. De toegang van de avond is gratis en begint om acht uur in OJC Free Whee lin Hoenderstraat 10 te Venray. Vlotte telling Door een zeer snelle telling door de bij de verkiezingen betrokken ambte naren op het raadhuis, kon het gebeu ren, dat de gemeente Venray rond ne gen uur de einduitslag bekend kon ma ken. De Venrayse uitslagen konden zelfs op radio en televisie bij de standen-van-het-ogenblik worden be trokken. Precies om 19.20 uur - twintig minu ten na het sluiten van de stembureaus meldde Smakt telefonisch het verkie zingsresultaat. Het ging hier dan ook maar over 128 stemmen. Om 20.50 meldde de laatste zich. Dat was het grootste stembureau in Yssel steyn, waar men 1174 geldig uitge brachte stemmen accuraat moest tel len. Een record ten opzichte van 1977, toen men tot half twaalf moest wachten voordat alles op papier stond. Maar eer alle controles waren ver richt en de processen verbaal klaar wa ren, wees de klok in het raadhuis toch ook al bijna twaalf uur aan. Dat levert dan in totaal in eerste in stantie 20 raadsleden op in plaats van 23 die er gekozen moeten worden. Dan begint de moeilijke berekening van de restzetels, met als uitkomst 1 naar het C.D.A. en 1 naar D'66 terwijl dan het C.D.A. ook nog in aanmer king komt voor een tweede restzetel. De V.V.D.(5 stemmen minder dan D'66) krijgt geen restzetel. De uiteindelijke zetelverdeling in de gemeenteraad zou bij de uitslag van j.l. woensdag zijn: P.v.d.A 4 zetels; C D A. 14 zetels; V.V.D 2 zetels en D'66 3 zetels. Gesteld, dat 'Samenwerking' en 'Kerkdorpen' bij de komende raads verkiezingen een C.D.A. lijst zullen vormen en daarop ook Beterams plaatsen, dan betekent dat een totaal van 18 C.D.A.-kandidaten. De P.v.d.A. zal daarvan dan één zetel snoepen, terwijl D'66 drie raadszetels inpikt. Dat zou dus willen zeggen, dat 'Sa menwerking' en 'Kerkdorpen' met el kaar vier zetels verspelen. Maar zoals gezegd, volgend jaar gaat de persoonlijke voorkeur danig meespre ken. De organisatie van de Avondwan delvierdaagse doet op iedereen uit Venray die kinderen naar de Sporthal moet brengen een beroep om zoveel mogelijk de auto thuis te laten en ge bruik te maken van de fiets. Voor fietsers geldt deze omleidings route niet. deze kunnen op de normale manier bij de Sporthal komen. Iedereen kan aan deze Avondwan delvierdaagse deelnemen.De afstand kunt U zelf bepalen 5 - 10 of 15 km. per avond. Het inschrijfgeld bedraagt f5.- per deelnemer. Daarvoor ontvangt U een herinncringsmedaille. een avondvierdaagsesticker en elke dag een traktatie op de rustplaatsen. Zondags wordt er in de namiddag gewandeld. Om kwart voor vijf wordt dan de Avondvierdaagse afgesloten met een défilé. In september 1980 besloot het col lege van b. en w, alleen dan tot riole ring van de Kerkweg en de Peter Jans- senweg te Ysselsteyn over te gaan, wanneer de kosten voor 100% zouden worden gedragen door zowel de be staande bebouwing als door de alsnog te stichten woningen. In deze zin is via de dorpsraad overleg gevoerd met de belanghebbenden. Uit dit overleg is de wens naar voren gekomen om ook de Peter Janssenweg tussen Kerkweg en Timmermannsweg alsmede een deel van de Buntweg van riolering te voor zien. Intussen kan worden vastgesteld, dat een grote meerderheid van belang hebbenden voorstander was van de aanleg van riolering op basis van een door de gemeente opgestelde kosten verdeling welke via baatbelasting wordt geind. Wanneer eerst hierover het advies is gevraagd van de commissie voor open bare werken zal aan de raad worden voorgesteld een krediet van f 394.600.- beschikbaar te stellen, waarna in Au gustus met het werk kan worden be gonnen. De C.P.N. kreeg 44 stemmen meer en daardoor op een winst van 1% en de Socialistische partij zag haar aan hang met 61 stijgen en kwam daardoor op ongeveer l%winst. In vrijwel alle 25 kiesdistricten, waarin de gemeente Venray is ver deeld, behaalde het C.D.A. een over grote meerderheid. Daarentegen gin gen in 'De Essel' en in het wijkcen trum Brukske de meeste stemmen naar de P.v.d.A. Vier jaar geleden ge beurde dat eveneens in 'De Essel' en in 'De Foekepot' in Brukske. Bij het vergelijken van de verkie zingen voor de tweede kamer in 1977 en 1981 valt het op. dat vier jaar gele den vijf kandidaten uit Venray op ver schillende lijsten voorkwamen- Dat waren mevr. H. Poels-Peters. (C.D.A E. Weltjer (P.v.d.A). Sonja v.d. Steen en J. Hendriks (PSP)en Vermeulen (Soc. Partij) Dit jaar stond als enige Venrayse Paula Timmermans op de P.S.P.-lijst. J. Kortmann, de aanvoerder van S.O.S. uit het naburige Geysteren uia6 het verkiezingsresultaat bekijken als een totoformulier met eentjes, tweeën en drieën om zo op een totaal van 13 te komen. Gemeenteraad Een vierjaarlijks terugkerend spel letje is het gebruiken van de uitslagen van de tweede kamerver'ïezingen om een nieuwe gemeenteraad te kiezen. Tenslotte staat kiesgerechtigd Venray over precies één jaar weer aan de stembus voor de raadsverkiezingen. Natuurlijk - dat geven we grif toe - gaat een vergelijking tussen kamer- en raadsverkiezingen volkomen mank, omdat bij het kiezen van gemeente raadsleden de voorkeur voor bepaalde personen een belangrijke rol mee speelt. Dat hebben we bij de ka merverkiezingen in 1977 gezien, toen mevr. Poels-Peters niet minder dan 353 voorkeurstemmen vergaarde. Tóch willen wij het spelletje even spelen, zij het dan globaal. De lijstkiesdeler zou in dit geval 791,83 bedragen. In eerste instantie zou de P.v.d.A. (3120:791,83) VIER zetels krijgen Hetzelfde sommetje met 9682 C.D.A - stemmen levert in eerste instantie dan TWAALF zetels op. De 1971 V.V.V.-stemmers zijn dan volgens deze berekening goed voor TWEE zetels en D'66 met 1976 stem men eveneens voor TWEE zetels. Verkiezingsuitslagen zijn erg leuk jeelgoed in de handen van degenen, ie er meer in (willen) zien dan wat cij- èrmateriaal, waarmee men uiteinde- ijke een regering in elkaar knutselt. Dat begint eigenlijk al ver vóór de erkiezingen wanneer opinie-onder- oekbureaus op pad gaan om aan de and van interviews onder het kiezers- olk de uitslag van de verkiezingen te oorspellen. Het leuke daarvan is, dat jen het soms ook nog bij het rechte ind heeft. Dan zijn er de radio- en televisie- Durnalisten, die graag uit de mond an de fractievoorzitters van de aan de erkiezingen deelnemende partijen rillen horen of hun partij al dan niet rinst c.q. verlies zal maken. Uiteraard het altijd winst binnen een zeer rek- are marge.... En zijn dan de verkiezingen achter e rug en de stemmen geteld, dan be- int het spelen met verkiezingsuitsla- »n eerst goed. Dan kan men b.v. een actievoorzitter, die veel zetels heeft loeten inleveren, horen verklaren, at ondanks alles zijn partij winst heeft cmaakt. Al bestaat die winst dan al en maar uit een niet groter verlies. Kijk, dat zijn leuke dingen voor de jensen. zou Paul van Vliet zeggen. Ook op kleinere schaal kunnen ver- iezingsuitslagcn op alle mogelijke anieren worden beschouwd. Daarom :rken wij ons tot het resultaat van jongste tweede kamerverkiezingen ide gemeente Venray. Met 82% opkomstpercentage bleef e gemeente onder het landelijke perc entage, dat op 86,2% lag. Maar dat is Itijd nog een tikkeltje hoger dan bij e kamerverkiezingen van 1977 toen 5,99van het totale aantal kiesge- tchtigden ter stembus trok. Hoewel het C.D.A. thans 598 stern en meer behaalde dan in 1977, >ekte het tóch een verlies van 1,7%. De P v.d.A. ging 403 stemmen ach- Tuit. hetgeen 4% verlies betekent. De V.V.D.-ers in Venray bleven de irtij aardig trouw. Zij verloor slechts istemmen ten opzichte van 1977. D'66 is ook in Venray in opmars; zij g met 1181 stemmen vooruit en ,'kte zo een winst van een dikke 6%. De P.S.P. kreeg 314 kiezers meer. :tgeen een winst van 3% opleverde. Dan de P P R. die enkele jaren ge- den één zetel had in de gemeente- ad Ten opzichte van 1977 maakte zij n winst van 88 stemmen oftewel 2%. Stuur ze in naar ideeënbus 223 Op het initiatief van de werkgroep om tot een soort 'marktdag' te komen van mensen, die voor zichzelf willen beginnen, en met mensen van instellin gen. die hierbij waardevolle adviezen kunnen geven, zijn vele positieve reakties ontvangen (en geen negatie ven!) Ook heeft de werkgroep aanbie dingen gekregen van mensen en instel lingen. die gratis een bijdrage willen leveren. Hierop komen we volgende week terug. Tot nu toe zijn nog weinig ideeën binnen gekomen. Hiervoor willen wij deze week ieders bijzondere aandacht vragen. Wij denken dan aan ideeën voor werk, ideeën van mensen, die deze zelf niet willen uitwerken, maar dit weer aan anderen willen overlaten. Deze ideeën zullen op de 'marktdag' voor iedereen ter inzage liggen op een leestafel. De ideeen hoeven uiteraard niet uitgewerkt te zijn. Het mogen ook gekke ideeën zijn. Uit enkele gekke ideeën kunnen weer goede 'geboren' worden.... De grootschaligheid heeft de laatste jaren zo'n hoge vlucht genomen, dat het idee is gegroeid, dat voor kleine bedrijven geen ruimte meer zou zijn. Toch zijn er in onze omgeving verschil lende mensen, die in de afgelopen paar jaar met sukses een bedrijfje zijn be gonnen Momenteel wordt gewerkt aan een informatie-bulletin, hierover door de werkgroep, samen met het L.I.O.F. Voor wat de ideeën betreft denken we niet direkt aan een vondst, waar mee iemand in korte tijd rijk kan wor den. Wel denken we aan ideeën, waar één of enkelen met hard werken een boterham kunnen verdienen in een ei gen bedrijf: in de handel, of verbe terde produktiemiddelenmethode, hergebruik van afgedankte spullen, ontwikkelen van deskundigheid op be paald terrein.... Loopt U nooit ergens tegen aan en dat U dan zegt 'Dat ze daar niet iets op vinden', of 'dat niemand op het idee komt om.ja, om wat? Schrijft U dit eens op en stuur dit naar postbus 223, 5800 AE Venray en graag vóór 13 juni, wanneer de 'markt dag' wordt gehouden in de Burggraaf (tegenover het gemeentehuis). U kunt voor telefonische reakties en suggesties terecht bij: - Henk Op Den Buysch, tel. 85705. - Frits de Jong. tel. 85469. - Hugo Stappers, tel. 84392. In Venray doen geruchten de ronde als zou de tiroler-avond (vrijdagavond) te Merselo uitverkocht zijn. Niets is minder waar. Er zijn nog volop kaar ten verkrijgbaar. boekhandel van den munckhof Is ook dinsdags de gehele dag geopend Groot tweede lustrum- tournooi Op 21 september 1970 werd tijdens een eerste vergadering M.G.C. Vlak water opgericht, met als doel de mid getgolf sport in Venray te bevorderen. Enkele belangrijke grondleggers wa ren Wiel Swaghoven. Jan Litjens en Gerrit Vermeulen. Allen zijn nog steeds lid. In goede samenwerking met 'Stichting recreatieoord Vlakwater' groeide de vereniging zeer snel en wel dra telde men 35 leden. Toen men zich echter meer ging toe leggen op het competitieverband in zuid-nederland. waardoor o.a. meer training van de leden werd vereist, daalde dit aantal enigzins. In de loop der jaren is men gemiddeld met 25 le den gebleven. In 1976 vierden ze het eerste lus trum met een groot nationaal tour- nooi. Ook reeds de jaren daarvoor or ganiseerde men jaarlijks het 'Vlakwa- ter'-toumooi. Ook dit jaar t.w. a.s. za terdag en zondag zullen talrijke mid- getgolfspelers uit geheel Nederland naar Venray komen om deel te nemen aan het grote '2e lustrum'-tournooi. In de loop der jaren hield M.G.C. Vlakwater de eer van Venray hoog door steeds in de top van de vader landse competitie mee te draaien. Di verse teamkampioenstitels en zelfs een 3e plaats van Nederland voor teams ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van de huisartsen van Loon, Corver, Ver- cauteren, De Vocht en Schmeetz (weekend) F. SCHMEETZ Aronskelk 76, tel. 85900 tweede pinksterdag J.W. DE VOCHT Henseniusstraat 13a, tel. 81878 Weekenddienst voor de patiënten van de huisartsen: Bloemen, Schraven, Franken, Lankveld, Wittgen, van Thiel. en de Muinck Keizer (weekend) A.P.G. FRANCKEN Allegrostraat 43, telefoon 82824 tweede pinksterdag TH. VAN THIEL Patersstraat 30, telefoon 81887 DR. KEIJZER van Beurdenweg 10, Ysselsteyn telefoon 04785-777 neemt waar voor eigen praktijk. Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10 tot 11 uur; 's middags van 17 tot 18 uur. ZIEKEN- EN ONGEVALLENVERVOER Telefoon 04780-81333 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN van heden vrijdagavond 18 uur tot vol gende week vrijdag. APOTHEEK DE MONNIKSKAP Paterslaan-hoek Patersstraat, tel. 80140 Openstelling: zaterdag van 9.00 tot 13 00 en van 17.00 tot 18.00 uur; zondag: van 10.00 tot 12.00 en van 17.00 tot 18.00 uur. Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY Voor spoedeisende gevallen, uitsluitend na telefonische afspraak, neemt waar tot en met tweede pinksterdag J. JANSSEN, telefoon 81458 ZONDAGSDIENST GROENE KRUIS Venray, Meerlo en Wanssum tot en met tweede pinksterdag Zr. J. DRABBELS tel. 04780-81269 Van vrijdag 5 juni t/m donderdag 11 juni 1981. Vrijdag 5 juni: 19.00-21.00 uur F.C. de Klomp, zaalvoetb. Zaterdag 6 juni: Zaalvoetb. toer nooi 'Ford Venray 1981' van 11.00- 17.00 uur. Deelnemende teams: Auto bedrijf Gebr. Hendriks uit Oss; Auto bedrijf Van Haren uit Venray; Auto bedrijf Wolf uit Nijmegen; Autobe drijf Obers uit Deurne; Autobedrijf v.d. Hombergh uit Venlo; Autobedrijf Janssen uit Boxmeer. 17.00-18.00 Bowling Bistro Venray 18.00-19.00 F.C. de Klomp Zondag 7 juni: Pinksteren geen pro gramma Maandag 8 juni: Pinksteren geen programma Dinsdag 9 juni: 19.00-20.15 uur V.C. Rooy 21.00-23.00 Badminton Woensdag 10 juni: 19.30-22.30 Bad minton 22.30 De Wetteling zaalv. Donderdag 11 juni: Geen pro gramma. getuigen hiervan, uok maiviaueei telde men. zelfs internationaal, mee. H. Peeters en H. Lenssen streden in het nationale team om de Europese ti tel. Bovendien bewijst de prijzenkast in restaurant 'Vlakwater' dat op tal rijke toumooien in binnen- en buiten land bekers en tropheen werden vero verd. In 1975 kregen de leden door een papieraktie en uit eigen middelen hun eerste costuum. Onlangs werden de oude costuums vervangen door nieuwe, mede dank zij Arie Jansen van restaurant Vlakwater. Op bij gaande foto ziet U de in het nieuw ge stoken kernploeg. Het bestuur heeft geen moeite ge spaard om het tweede lustrumtoumooi van dit weekend tot een succes te ma ken. Een prachtige serie prijzen, een programmaboekje en herinnerings vaantjes voor alle deelnemers. M.G.C. Vlakwater speelt midgetgolf op een hoog niveau en de verwachting is dat talrijke bekers in Venray zullen blijven. De resultaten leest U vol gende week in de sportrubriek van Peel en Maas. Maar, komt U gerust eens kijken op een donderdagavond of zondagochtend. Misschien wordt zelfs U enthousiast!

Peel en Maas | 1981 | | pagina 3