GEMEENTEPRAAT NOTITIES EN MEDEDELINGEN VAN DE GEMEENTE VENRAY Redactie: G. A. Schütte, Bureau voorlichting en inspraak Aktiviteiten op het gebied van Opbouwwerk in Venray HINDERWET GEMEENTELIJK COMBIBAD VENRAY Deelplan Opbouwwerk II Terrein-afbakening De in een vorig artikel aangegeven 3( doelstellingen voor het opbouwwerk iben eigenlijk betrekking op allerlei situaties, waarin mensen zich bevinden op allerlei door hen gewenste aktivi teiten. Door de opzet, die voor de wel- jnsplanning is gekozen zijn verschil- le aktiviteiten al beschreven in an- >re deelplannen (bijv. educatie). Aktiviteiten en groepen, die op een of •dere delen van de opbouwwerk- len zijn gericht en die in het deel plan opbouwwerk aan de orde komen ji'ijn: -dorps-en wijkraden. -buurtcomité's en buurtverenigingen. - organisaties, gericht op belangenbe hartiging van bepaalde doelgroepen. Pastoraal Opbouwwerk. -SSO/Buurtwerk. Geïnventariseerde aktiviteiten en knelpunten u Via een schriftelijke vragenlijst zijn de navolgende gegevens door de be staande organisaties in Venray aange dragen: Een aantal jaren geleden werden in de gemeente Venray dorpsraden en wijkraden opgericht. Deze raden be- I stonden uit een vertegenwoordiging van het desbetreffende dorp of wijk en hadden als belangrijkste taken het be- irtigen van de belangen van de bewo- :rs en het bevorderen van de leef- larheid in het betreffende dorp of vijk. Aandachtspunten hierin zijn on er andere de woningbouw, bestem- lingsplannen, onderwijs, verkeer, »rt. spel en recreatie. T De tien dorpsraden hebben regel- tiatig kontakt via het 'dorpsraden- overleg'. Voor de vijf wijkraden is er :n regelmatig 'wijkradenoverleg'. De aktiviteiten van de raden worden begeleid en ondersteund door SSO- /Buurtwerk, terwijl tevens steun van de gemeente kan worden verkregen. In het funktioneren van de dorps- en wijkraden werden de volgende knel punten aangegeven: vaak komt het werk, dat gedaan moet worden, neer op slechts een paar aktieve mensen, door tijdgebrek kun nen dan problemen ontstaan. ko- - het blijkt moeilijk te zijn vrijwilligers te vinden voor de aktiviteiten, die moeten gebeuren en om de mensen te betrekken bij de aktiviteiten. rde kontakten met de gemeente wor den positief ervaren, maar er zou wel verbetering moeten komen in het op ijd en volledig verstrekken van infor- tie. Bovendien is de tijd. die men :ft om op allerlei plannen te reage ren, vaak erg kort of te kort. •vooral voor de wijkraden geldt, dat tij de laatste tijd steeds aktiever bezig zijn met het opzetten en ontwikkelen van aktiviteiten op sociaal cultureel gebied. Een probleem hierbij is, dat vaak onvoldoende geld beschikbaar is. Naast de dorps- en wijkraden zijn 2 uurtcomité's en buurtverenigingen ktief. De buurtverenigingen organise- en voornamelijk recreatieve aktivitei- en. met als algemene doelstelling het tehouden van de vroegere buurtschap n het bevorderen van onderling kon- akten. De twee buurtcomité's zien laarnaast voor zichzelf nog een taak in behartiging van belangen voor de ctreffende buurt. Met name door eze comités worden als knelpunt angegeven:de relatie naar de ge- :ente en de werving van vrijwilli- De vijf organisaties, die voorname- jk gericht zijn op de belangenbeharti- ing van een bepaalde doelgroep, die het plan worden genoemd zijn: de Invalidenbond Venray dc werkgroep Kind en Ziekenhuis de Algemene Vereniging tot Beharti- ing van Patiëntenbelangen.qp- de 'erkgroep Homosexualitiet COC de Vereniging van Ouders van Gees- :lijk Gehandicapten. De aktiviteiten strekken zich uit :r alle inwoners van de gemeente ik nog over meerdere gemeenten), zijn in eerste instantie gericht op eigen leden. De genoemde knel- mten hebben in hoofdzaak weer be cking op de werving van bestuurs- Daarnaast wordt melding ge lakt van de beperkte financiële mo- flijkheden. De genoemde organisa ties kennen allen bepaalde vormen van 'verleg en samenwerking, voorname lijk doordat zij een onderdeel vormen van landelijke of provinciale organisa- ies. Het Buurtbuscomité beyvert zich 'oor het in stand houden van het open baar vervoer in de kerkdorpen Vrede- peel en Merselo. Als duidelijke knelpunt wordt aange geven het probleem om telkens op nieuw voldoende Chauffeurs/ Vrijwilli- |crs te vinden. Verder is het een uit drukkelijk wens van het comité om 'ze vorm van openbaar vervoer te aken tot het normale openbaar ver voer. Het pastoraal opbouwwerk is een vorm van vrijwilligerswerk, begeleid door de pastores van de katholieke, respektievelijk protestantse kerken. Voor het katholieke pastoraal werk zijn groepen aktief in de parochie St. Petrus Banden en in de wijk Brukske. Voor de nieuwe wijk Landweert is een plan in voorbereiding. De protestantse kerk kent zes werk groepen. die zich onder andere bezig houden met de vormgeving van ere diensten, redaktie gemeentenieuws en dergelijke. Kontakten met SSO/Buurt werk of andere instanties zijn er nau welijks. De stichting SSO is een regionale stichting voor opbouwwerk in negen Noordlimburgse gemeenten. Voor Venray is de stichting met name in de kerkdorpen aktief. Daarnaast zijn voor Venray-kom twee opbouwwer kers aanwezig, onder begeleiding dopr de Stuurgroep Buurtwerk. De aandachtspunten van SSO- /Buurtwerk zijn gebaseerd op de vier in het vorige artikel genoemde doel stellingen: - het samen met en door de bevolking ontwikkelen van de leefbaarheid. - het bevorderen van bewustwording en mondigheid van de bevolking. - het bevorderen, dat de bewoners ak tief worden betrokken bij de vormge ving van de eigen leefsituatie. - het bevorderen van overleg en sa menwerking om plannen en aktivitei ten beter op elkaar af te stemmen De aandachtspunten voor de ko mende jaren worden meer konkreet aangegeven in een in voorbereiding zijnd werkplan, belangrijk uitgangs punt hierbij is. dat het opbouwwerk in gezet moet kunnen worden in allerlei situaties, zoals die zich in een gemeen schap voordoen en bij problemen, die door de bewoners zelf worden erva ren. Als knelpunten worden genoemd de behoefte aan uitbreiding met perso neel en de zeer gebrekkige huisvesting van het Buurtwerk. In een volgende publikatie zullen we aangeven, hoe het gemeentelijk beleid er de komende jaren uit kan zien en hoe oplossingen zijn gezocht voor de naar voren gebrachte knelpunten. Bouwvergunningen aangevraagd Bij burgemeester en wethouders zijn aanvragen ingekomen om - in afwijking van het geldende plan c.q. vooruitlopend op een in voorbereiding zijnd plan bouwvergunning te verlenen voor: - het bouwen van een tweede bedrijfs woning aan de Pelgrimsweg 11, t.n.v. L.P. Kersten; - het verbouwen van de voormalige be drijfsruimte van Vera Zonwering BV aan de Henseniusstraat tot dansschool, t.n.v. P. Janssen; - het uitbreiden van de woning en het bouwen van een berging aan de West singel 6, t.n.v. woningbouwvereniging 'Noord-Limburg'; - het bouwen van een hobbykas aan de Langeweg 110. t.n.v. J.M. Schwach- öfer; - het bouwen van een garage aan de Stationsweg 101, t.n.v. M.G.M. Gom- mans; - het uitbreiden van een ligboxenstal aan de Laagheidseweg 23, t.n.v. J. Th. van Well: - het geheel vernieuwen van een open loods aan de Spralandweg 2, t.n.v. B. Hendrix; - het bouwen van een tweede bedrijfs woning aan de Heidsepeelweg 60. t.n.v. Gebr. Peeters; Burgemeester en wethouders zijn voornemens aan deze bouwplannen medewerking te verlenen. De bouw plannen liggen met ingang van 9 juni 1981 gedurende veertien dagen voor iedereen ter inzage bij de afdeling ruimtelijke ordening, kamer 201 van het raadhuis, geopend van 9.00 tot 12.00 uur. Gedurende deze termijn kunnen eventuele bezwaren schrifte lijk bij burgemeester en wethouders worden ingediend. emVenray, 5 juni 1981. De burgemeester van Venray, Mr. H.J.M. Defesche. Kennisgeving bekendmaking ontwerp-beschikking. BURGEMEESTER EN WET HOUDERS VAN VENRAY. gelet op artikel 24. tweede lid. on der c. van de Wet algemene bepalin gen milieuhygiëne: maken bekend dat zij voornemens zijn om op de aanvraag van F.P.C. van Ooi. Drabbelsweg 2 te Veulen-Ven- ray. voor een vergunning ingevolge de Hinderwet voor het oprichten, in wer king brengen en in werking houden van een kuikenmesterij waar mest en meststoffen worden bewaard, gelegen aan de Drabbelsweg 2 te Veulen-Ven- ray, positief te beschikken onder voor waarden om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te ondervangen; maken bekend dat zij voornemens zijn om op de aanvraag van H. Jansen. Janslust 2 te Heide-Venray. voor een vergunning ingevolge de Hinderwet voor het wijzigen van een varkensmes- terij waar mest en meststoffen worden bewaard en waar propaan wordt ge bruikt. gelegen aan Janslust 2 te Heide-Venray, positief te beschikken onder voorwaarden om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te onder vangen. maken bekend dat zij voornemens zijn om op de aanvraag van F.C. van Rosmeulen, Paardekopweg 19 te Ys- selsteyn-Venray, voor een vergunning ingevolge de Hinderwet voor het ex. art. 6a, uitbreiden/wijzigen van een rundveehouderij waar mest en mest stoffen worden bewaard, gelegen aan de Paardekopweg 19 te Ysselsteyn- Venray, positief te beschikken onder voorwaarden van gevaar, schade of hinder voor de omgeving te ondervan gen; De ontwerp-beschikkingen. als mede de aanvragen en andere ter zake zijnde stukken, liggen in het raadhuis, kamer 119, Raadhuisstraat 1 te Ven ray, ter inzage en wel tot 12 juni 1981, elke werkdag van 09.00 uur tot 12.00 uur en elke donderdag van 16.30 uur tot 19.30 uur;na deze datum tot het einde van de termijn waarbinnen be roep kan worden ingesteld tegen het geven van de aangevraagde beschik kingen, eveneens elke werkdag van 09.00 uur tot 12.00 uur. De aanvragen, alsmede degenen die bezwaren hebben ingebracht naar aanleiding van de aanvraqen en een ieder die aantoont, dat hij daartoe re delijkerwijs niet in staat is geweest, kunnen tot bovengenoemde datum gemotiveerde schriftelijke bezwaren inbrengen naar aanleiding van de ont werp-beschikking. Degene, die een bezwaarschrift in dient, kan verzoeken zijn per soonlijke gegevens niet bekend te ma ken, vEen bezwaarschrift dient bericht te worden aan ons college. Venray, 5 juni 1981 Burgemeester en wethouders voor noemd. namens dezen, het hoofd van algemene zaken en kabinet. A.L.G. Janssen. Diploma zwemmen Op 9 mei j.l. werd in het gemeente lijk combi-zwembad onder auspiciëen van de Kon. Ned. Zwembond diplo- mazwemmen georganiseerd. Voor diploma A slaagden: Pascal Hermsen, Mare Verstappen. Nicolle Lindcrs. Aswin Arts, Michiel Werkhoven. Peter Poels, Paul Theuws, Seline Somers. Maike Ver- hey, Erwin Hendriks, Marianne van Staveren. Marcel van Staveren, San- der Weijs, Ivonnc Holtackers. Peggy Dijkmans, Ian Carpenter. Martin Phi- lipsen, Tom Ruyten. Cindy Janssen. John Rongen, Joachim Friedericy. Fike Klassen, Hans van Houdt. Frank van Hoof Voor diploma B slaagden: Elviera Emanuels, Karin Teunissen, Niels van Lierop. Jolanda Linders. Mariska van Haeften, Faron van de Geugten, Roel Janssen. Wilke Len- ting, Anita van Limbeek. Hennie Ha nen, Aard van de Aker. PARKWEG 2 VENRAY TELEFOON 04780-82069 Verkoop seizoenabonnementen Verkoop van seizoenabonnementen aan de kassa van het zwembad. Openingstijden kassa: maandag t. e. m. zondag van 10.00 - 18.00 u. Tarieven GEZINSABONNEMENTEN geldig voor het hele gezin 107, PERSOONLIJKE ABONNEMENTEN personen tot 16 jaar 32,50 personen vanaf 16 jjaar 50,50 Bovenstaande abonnementen zijn geldig voor de periode van 1 mei tot 1 september, uitsluitend voor het buitenbad. 10 badenboekjejs kinderen 17,volwassenen 23, 30 badenboekjes kinderen 46,volwassenen 62, 50 badenboekjes kinderen 71,50 volwassenen 94,50 Bovenstaande meerbadenboekjes zijn geldig voor binnen- en buitenbad. Losse entree kinderen 1,85 volwassenen 2,40 Bouwvergunningen verleend Burgemeester en wethouders van Venray hebben in hun vergadering van 3 juni 1981 voor de navolgende bouw plannen bouwvergunning verleend. Zij, die menen door de afgifte van een van deze bouwvergunningen recht streeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen gedurende 30 dagen na datum van deze publicatie op grond van de Wet Administratieve Rechtspraak Overheidsbeschikkingen (AROB) een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders: - het plaatsen van een erfafscheiding aan de Menuetstraat 20. t.n.v. H.J.M Arts; - het verbouwen van een woning aan de Albionstraat 40, t.n.v. J. Jennis- kens: - het plaatsen van een afscheiding aan de Menuetstraat 18. t.n.v. Mevr. CTM van Lieshout; - het bouwen van een loods aan de Koepas 8, t.n.v. TG Jacobs; - het verbouwen van de kapsalon aan de Raadhuisstraat 8-10, t.n.v. kappers- bedrijven Leo Nooyen b.v. - het plaatsen van een schutting aan de Sambastraat 13, t.n.v. NAJ Buddiger; Het bouwen van een tuinberging aan de Morenahof 2, t.n.v. FA v. Lies hout; - het bouwen van een tuinhuisje aan de Matthiasstraat 1. t.n.v. Mevr. PE Dinghs-Vullings; - het bouwen van een garage aan de Overloonseweg 75a, t.n.v. JGC v. Hoof; - het wijzigen van de voorgevel aan de Vullingsstraat 14, t.n.v. APEJ Weijs; - het bouwen van een garage aan de St. Ambrosiusstraat7, t.n.v. AJMJ de Kleijne; - het bouwen van een carport aan de Allegrostraat 28, t.n.v. MJJ Rutten: - het aanbrengen van een deur in de berging aan de Kuiperstraat 13. t.n.v. LHH Jenniskens; - het bouwen van een trafo-opstellings ruimte aan de Maasheseweg 89-90, t.n.v. Rank Xerox; - het bouwen van een hoogspannings ruimte (inpandig) aan de Maashese weg 89-90, t.n.v. Rank Xerox; - het bouwen van een schuur aan de Ericaweg 7, t.n.v. LA v.d. Mortel; - het bouwen van een tuinhuisje aan de Puttenweg 67, t.n.v. JM.Stevens; - het bouwen van een woning aan de St. Jozeflaan 60a, t.n.v. V. Gerrits. Venray, 5 juni 1981, De burgemeester van Venray. Mr. H.J.M. Defesche. Informatie over het gemeentelijk plan 'activiteiten voor mensen zonder werk' Werkloos zijn is niet erg.... werkloos zijn is verschrikkelijk. Daarover zal iedereen het volkomen eens zijn: bestuurders, mensen die nog werk hebben, maar vooral mensen, die geen werk hebben. Maar wat werkloos zijn écht betekent, weten alleen dege nen, die dag in dag uit de nadelige ge volgen daarvan ondervinden. Zij moeten met minder inkomen zien rond te komen. Zij moeten bij de ge meente aankloppen voor een uitkering. Zij ervaren, dat allerlei dingen, die in de samenleving als zekerheden worden aanvaard, op de tocht staan. En dikwijls krijgen zij zelf nog de schuld van het werkloos zijn.... 'het lijkt of je nergens meer bij hoort als je geen werk hebt' is een verzuchting, die dikwijls door een werkzoekende wordt geslaakt. Daar moeten we wat aan doen Het klinkt als een holle kreet, wan neer we stellen, dat we daar wat aan moeten doen. Alle verkiezingspro gramma's bij de jongste tweede ka merverkiezingen hebben bol gestaan van deze en dergelijke kreten. De werkloze zelf zal zeggen: 'Doe er dan in 's hemelsnaam wat aan!' De gemeente Venray wil en gaat in derdaad een voorzet doen. Met als opdracht 'maak een plan voor activiteiten voor mensen zonder werk' heeft een werkgroep deze taak voltooid. Het is een lijvig boekwerk geworden met een groot aantal aanbevelingen voor het gemeentebestuur. In deze folder wordt een korte sa menvatting gegeven van dit plan. Wanneer men het hele boek wil lezen, dan kan men terecht in de 'Infotiek' in de hal van het raadhuis. Inspraak Dit plan zal straks door de ge meenteraad moeten worden vastge steld. Maar eerst kan iedereen, die dat wil zijn of haar mening zeggen over de inhoud van het plan 'Activiteiten voor mensen zonder werk'. Donderdagmiddag 11 juni a.s. om 14.00 uur wordt in het raadhuis een in spraakbijeenkomst gehouden, waarbij alle mensen zonder werk welkom zijn. Op maandag 15 juni, ook om 14.00 uur is er weer een dergelijke bijeen komst. Nu voor organisaties en instel lingen, die werken ten behoeve van alle mensen zonder werk. Ook andere be langstellenden zi.jn dan welkom. De werkgroep wil niet, dat anderen over alle aanbevelingen voor activitei ten voor mensen zonder werk beslissen, zonder dat de betrokkenen zelf hier over hun zegje hebben gedaan. Daarom: denk en praat mee over ac tiviteiten voor mensen zonder werk. Waar het over zal gaan. leest u verder in deze beknopte samenvatting van het plan. Twee sporenbeleid Er zijn twee sporen, waarlangs de activiteiten voor mensen zonder werk kunnen worden geleid. Het eerste is het ARBEIDSGE- RICHTE spoor. De activiteiten zijn dan gericht op het instandhouden van de arbeidsbereidheid, het bevorderen van de geschiktheid tot werken en het bevorderen van de werkgelegenheid. Het tweede spoor is het SOCIAAL- CULTURELE WERK. De activitei ten hebben dan betrekking op vrije tijdsbesteding, belangenbehartiging, vrijwilligerswerk etc. Via beide sporen moet het beleid worden geleid naar het grote doel: mensen zonder werk aan het werk te krijgen, hoe dan ook. Beleidsaanbevelingen Daarom de volgende conclusies in het te bespreken rapport: - De gemeente moet alle moge lijkheden benutten om de werkgele genheid te bevorderen en nieuwe mid delen zoeken om meer werk naar Ven ray te halen; - de vestiging van kleine bedrijven moet worden bevorderd; - het personeelsbeleid van de ge meente moet worden bijgesteld door bij voorkeur bij vakatures mensen uit Venray te benoemen, door deeltijdar beid in te voeren en het realiseren van z.g. schaduwbanen; - bouwprojecten, die nodig zijn in derdaad uit te voeren en arbeidsplaat sen die echt nodig zijn opvullen zoals b.v. in de verpleging; - opgezette experimentele arbeids projecten moeten alle steun krijgen: - vrijwilligerswerk moet mogelijk worden gemaakt; - programma's moeten worden op gesteld om mensen beter geschikt te maken voor het uitoefenen van hun beroep; - Er dient een betere dienstverlening alsmede een goede voorlichtings-en in formatiedienst voor werklozen te ko men; - de sociaal-culturele activiteiten moeten meer worden afgestemd op wat mensen zonder werk zelf willen; - er zullen goede financieringsrege lingen voor activiteiten moeten ko men; - Bestaande instellingen moeten in hun programma's meer voor de werk lozen doen; - er zal aandacht moeten worden ge schonken aan werkloze buitenlandse werknemers. Finance'Ie gevolgen Alleen al in de gemeente Venray zai in de komende vier jaar zo'n slordige 10 tot 15 miljoen gulden nodig zijn ten behoeve van uitkeringen aan werklo zen. Per jaar moet bovendien nog eens worden gerekend op een meer-uitgave van f 10.000,- voor activiteiten voor mensen zonder werk. Het STUW moet in ieder geval in stand worden gehouden en daarvoor is ookveel geld nodig. De kosten, verbonden aan het sti muleren van de werkgelegenheid zijn niet in het plan opgenomen, omdat deze door de gemeente uit een andere pot worden betaald. Geen mooie woorden alleen Het thans klaargekomen plan is be slist geen verzameling van mooie woorden alleen. Het is een goede voorzet, waaruit straks in het doel van b. en w. kan worden gescoord. Over het hoe en waarom gaan we dan met zijn allen praten op II en/of 15 juni a.s. Benut de kans om mee te praten met de werkgroep. Het zou dè kans om als werkloze aan de slag te kunnen komen wel eens kunnen zijn. Daarom: Tot ziens op de inspraakbijeenkomst(en)! Verhuur gemeentelijke sportaccommodaties Met ingang van het nieuwe ver- huurseizoen van de gemeentelijke sportaccommodaties, dat in augustus begint, zullen aanvraagformulieren ge bruikt worden voor het aanvragen van gebruiksuren. Dit gebeurt om administratieve en organisatorische redenen, omdat de gebruiksintensiteit van de gemeente lijke sportaccommodaties nog steeds toeneemt. Deze formulieren, welke verkrijg baar zullen zijn op het buro sportzaken en recreatie van het gemeentehuis, als mede bijxle-beheerder van de sporthal 'De Wetteling', moeten minstens drie dagen voordat het gebruik van de ac commodatie gaat plaatsvinden op het buro sportzaken en recreatie binnen zijn. Overigens dient men vooraf toch steeds mondeling overleg te voeren met het buro sportzaken en recreatie (tel. 04780-83838 toestel 244, raadhuis kamer 214) over de gebruiksmogelijk heden van de accommodaties. VERTREKTIJDEN BUURTBUS en STREEKBUSSEN VAN KERKDORPEN NAAR VENRAY f zon- en feestdagen K op koopavonden te Venray ZK doorgaande bus naar ziekenhuis Venray van Oostrum NS iedere 30 min. met de stadsdienst, behalve op zon- en feestd., zie dienstreg. stadsdienst M alleen op maandag (marktdag te Venray). De bussen waar geen tekens bij staan rijden dus iedere dag. Buurtbus van Merselo Vredepeel Lijn 24 van Ysselsteyn Heide Lijn 26 van ziekenhuis Lijn 26 van Oostrum kerk Lijn 29 van Oirlo kerk Lijn 30 van Castenray ïkerk Lijn 30 van Leunen Buurtbus van ziekenhuis 9.11 8.54 7.25 7.31 8.36 7.24 7.12 X 14.42 7.16 XI 4.46 9.18 M 9.46 8.25 8.31 8.12 7.42 15.12 7.46 15.16 'M 9.53 *10.46 X 9.25 X 9-31 X 9.24 8.12 X 15.42 8.16 X 15.46 *10.53 *11.41 *11.24 X1025 X 10.31 X 10.24 8.42 16.12 8.46 16.16 *11.48 11.25 11.31 *13.36ZK X11 -24 X 9.12 X 16.42 X 9-16 X 16.46 X 13.41 XI 3.24 X 12.25 X12-31 12.24 9.42 17.12 9.46 17.16 X 13.48 X14.16 13.25 13.31 X 13.24 X10.12 X 17.42 X10.16 X 17.46 X 14.23 X 15.54 X 14.25 X14.31 *16.56 14.24 *10.42 18.12 *10.46 18.16 X16.11 15.25 15.31 *1524 enz. ieder 11.12 *18.42 11.16 *18.46 X16.18 X 16.46 XI 6.25 X16.31 uur *11.42 19.12 *11.46 19.16 X 16.53 X 17.41 X 17.24 17.25 17.31 dagelijks X12.12 20.12 X12.16 20.16 XI 7.48 X18.31 18.25 18.31 *18.25ZK tot en met X 12.42 21.11 XI 2.46 21.13 X 18.38 19.25 19.31 *19.30 1824 13.12 22.11 13.16 22.13 t 20.25 t 20.31 19.24 X 13.42 23.11 X 13.46 23.13 21.25 21.31 20.27 14.12 0.11 14.16 0.13 LET OP DE TEKENS: t 22.25 t 22.31 *21.27 K21.59 maandag tot en met vrijdag t 22.27 X maandag tot en met zaterdag 0.27 VERTREKTIJDEN BUURTBUS en STREEKBUSSEN VANAF AUTOBUSSTATION VENRAY Buurtbus Lijn 24 Lijn 26 Lijn 26 Lijn 28 Lijn 28 Lijn 29 Lijn 30 naar naar naar naar naar naar naar Venlo naar Venlo Merselo Vredepeel Helmond Eindhoven ziekenhuis Well Maashees Overloon via Lottum via Horst 8.30 8.30 5.14 6.14 6.08 6.34 14.34 M 9.30 7.14 7.14 7.30 8.54 8.27 X 7.15 7.04 XI 5.04 *10.30 X 8.14 *10.54 X 8.15 X 7.34 15.34 *11.00 *11.00 X 9.14 enz. *12.30 *12.00 X 9.15 8.04 X 16.04 X 13.00 X 13.00 10.14 ieder uur N13.14 10.15 X 8.34 16.34 X 14.00 X11-14 op maand. *1600 *15.00 *14.14 X11-15 9.04 X 17.04 X 15.30 XI 5.30 12.14 tot en met N 16.49 12.15 9.34 17.34 X 16.30 X1314 vrijdag *13.41 *17.30 *17.04 13.15 *10.04 *18.04 X 17.00 X17.00 14.14 14.15 X10.34 18.34 X18.15 X15.14 tot en met 15.15 *11.04 *19.04 16.14 16.15 11.34 19.38 17.14 *17.14 *18.30 17.15 *12.04 20.38 18.14 18.15 12.34 Z21.38 t 19.14 maandag tot en met vrijdag *19.15 X 13.04 22.38 De bussen waar geen 20.14 maandag tot en met zaterdag Z20.15 13.34 23.19 tekens bij staan f 21.14 Z zaterdag, zon- en feestdagen K21.15 X 14.04 rijden iedere dag. •f zon- en feestdagen 22.15 K op koopavonden te Venray (alleen tot Meerlo Brugeind) M alleen op maandag (marktdag te Venray) N alleen op zaterdag van 6 juni t.m. 12 september 1981

Peel en Maas | 1981 | | pagina 11