M AAT ïq AGENDA Brainstorming' in gemeenteraad over werkgelegen jeid in Venray' DINSDAG RAADHUIS GESLOTEN BEKENDMAKING h «i SP* GEMEENTELIJK COMBIBAD VENRAY VLIEG ER EENS UIT Grasmaaiers slijpen! Afvalbakken bij Vendel RAADSVERGADERING MEERLO-WANSSUM KLASSEFOTO VAN VROEGER Bijzonder eensgezind waren de Bdies P.v.d.A. en V.V.D. bij onde van hun woordvoerders H. illems en L. Janssen in hun teleur- slling over de nota 'Werkgelegen- jdsonderzoek gemeente Venray als basis voor een werkgelegen- :idsdebat in de gemeenteraad. Vol- •ns de heer Janssen kreeg de raad echts een cijfermatige onderbouw de conclusie, dat Venray eind 82 met een tekort van ca. 2000 ar- lidsplaatsen zit. Op het totaal aantal beidsplaatsen betekent dat een toe- ime van plm. 16%. In deze cijfers is in nog niet het verlies van arbeids- aatsen in de psychiatrische centra (genomen. Zowel de heer Janssen de heer Willems had van de zijde van het college de nodige voorstellen verwacht waaruit zou blijken, dat Venray het er niet bij wenste te laten zitten en dat Venray daadwerkelijk de problematiek te lijf wilde. Ook de fractievoorzitter van 'Sa menwerking' de heer den Brok ver wachtte, dat de raad zou kunnen brainstormen aan de hand van stuk ken van het college. Ook weer eensgezind waren alle fracties bij het aandragen van moge lijke oplossingen. 'Samenwerking', Kerkdorpen en V.V.D. pleitten allen voor dezelfde zaken. Alleen de P.v.d.A.-fractie week hiervan af en kwam met nieuwe ideën, met name over collectieve aanpak ten behoeve van het oprichten van een aantal kleine bedrijfjes, naar het voorbeeld van enkele andere gemeenten. In verband met de Tweede imer-verkiezingen is het adhuis a.s. dinsdag 26 mei gehele dag gesloten, llleen de afdeling Bevolking geopend vóór de middag tw an 11.00 tot 12.00 uur voor doen van aangiften van ge- lorten en overlijden. De burgemeester van Venray maakt ter voldoening van het be paalde in artikel 23 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat in gaande 25 mei 1981, gedurende een maand ter gemeentesecretarie, afde ling ruimtelijke ordening, kamer 201. geopend van 9.00 tot 12.00 uur, voor een ieder ter inzage liggen ontwerp- bestemmingsplannen met bijbeho rende toelichtingen voor MOLEN- KLEF en het dorp VEULEN. Gedurende bovengenoemde ter mijn kan een ieder schriftelijk bij de gemeenteraad bezwaren indienen te gen de ontwerpen. Venray, 22 mei 1981 De burgemeester voornoemd. Mr. H.J.M. Defesche. Loco-burgemeester G.H. Schols. Comité Recreatiesport Venray ondersleuning en stimulering van de recreatieve sportbeoefening voor jong en oud d b 5e Fietsdriedaagse 25, 26 en 27 mei He irsl erk Sk. Herinnert u zich nog de voor het it in september 1900 gehouden rkdorpenfietstocht? Dat was plm. km fietsen door Venray en haar 10 Kkdorpen en dat allemaal op één lag. Het was een groot succes want aar liefst 360 mensen hebben toen in deze activiteit deelgenomen. Oe telnemers die achteraf zadelpijn en lierpljn hadden waren desondanks enthousiast over de tocht. Nu organiseert het Comité Recrea tion Venray wederom een fietseve- iment, n.l. de inmiddels 5e Fiets- riedaagse en wel op 25, 26 en 27 Mi 1981 De Fietsdriedaagse viert zogezegd 1 jaar het 1e lustrum en wordt zoals en weet, iedere jaar met succes aorganiseerd waarbij het zich steeds *n grotere bekendheid heeft weten 'i verwerven. Elk jaar doen er steeds meer men- m mee aan deze unieke fietsmani- latie. Er wordt tijdens deze 3 dagen een tfitand van plm. 85 km afgelegd, «arbij men kan kiezen tussen fiets tochten dan wel fiets-oriêntatie- ichten. Deze activiteit leent zich uitstekend oor het fietsen in groepsverband, 'en kan genieten van de mooie na- jur en eventueel gezamenlijk be- •alde opdrachten uitvoeren. Tijdens tochten is er ook een rustpauze ogenomen, waarin men wordt voor tien van een versnapering, om daarna >eer met frisse moed de tocht af te tggen. Starten en inschrijven bij: Sporthal Oe Wetteling op maandag 25. dinsdag 26 en woensdag 27 mei van 17.30 tot 19.00 uur. De kosten bedragen 2.per dag en f 5,voor alle drie de dagen. In verband met het lustrum zijn er dit 'aar weer erg originele herinne ringen voor de deelnemers. Een erge grote opkomst wordt verwacht. Tobbedansen in Venray Een unieke gebeurtenis Het Comité Recreatiesport Venray organiseert in het kader van zijn 1e lustrum van de sportieve recreatie van 27 juni t.m. 5 juli een aantal ac tiviteiten. Een van deze activiteiten is het tobbe dansen. Wat is tobbe-dansen? Men gaat, met een eigen gemaakt vaartuig, waarvan men denkt dat het blijft drijven, via een platform en een glijbaan te water. In het water staat een paal met daaraan een bel. Wanneer men die bel luidt stopt de tijd. Er worden verschillende prijzen voor deze aktiviteit beschikbaar ge steld te weten: een persprijs voor het mooiste en origineelste model; een pechprijs (spreekt voor zich) en een 1e. 2e en 3e prijs voor de snelste deelnemers. Deelname is voor iedereen moge lijk (mits men een beetje kan zwem men). Men kan zowel individueel star ten of met meerdere personen tegelijk. Men hoeft aleen maar een vaartuig te maken en mee te doen, voor de rest wordt gezorgd. Doe mee aan deze unieke activiteit, nieuw voor Venray. PARKWEG 2 VENRAY TELEFOON 04780-82069 Verkoop seizoenabonnementen Verkoop van seizoenabonnementen aan de kassa van het zwembad. Openingstijden kassa: maandag t. e. m. zondag van 10.00 - 18.00 u. Tarieven GEZINSABONNEMENTEN geldig voor het hele gezin 107, PERSOONLIJKE ABONNEMENTEN personen tot 16 jaar 32,50 personen vanaf 16 jjaar 50,50 Bovenstaande abonnementen zijn geldig voor de periode van 1 mei tot 1 september, uitsluitend voor het buitenbad. 10 badenboekjejs kinderen 17,— volwassenen 23, 30 badenboekjes kinderen 46,volwassenen 62, 50 badenboekjes kinderen 71,50 volwassenen 94,50 Bovenstaande meerbadenboekjes zijn geldig voor binnen- en buitenbad. Losse entree kinderen 1,85 volwassenen 2,40 Op zijn beurt was burgemeester Defesche weer teleurgesteld over de meeste aangedragen initiatieven van de raadsfracties, omdat aan de meeste naar voren gebrachte onderwerpen al hard door het college wordt gesleu teld. De initiatieven van de heer Wil lems daarentegen wilde hij graag na der overwegen en onder de loep ne men. Overigens, zo stelde de raads voorzitter. moest men deze 'cijferma tige onderbouw' zien als een voorlo per op de aangekondigde 'Nota werk gelegenheidsbeleid' waarin op de mo gelijke aanpak van de werkgelegen heid zal worden ingegaan. IDEEEN Alle fracties waren het roerend er over eens. dat al het mogelijke moest worden gedaan om de I.P.R.-regeling verhoogd te krijgen tot 25% en deze ook voor de dienstensector te laten gelden Gedacht werd aan het verla gen van de prijs voor industrieterrein en, aandacht voor kleinschalige be drijven, spoedige aanleg van Rijks weg 73, werving van nieuwe bedrijven etc. Maar de raadsvoorzitter kon de woordvoerders verklaren, dat op deze punten het gemeentebestuur zeer ac tief is. In deze wordt veel gedaan bin nen het overleg tussen de gewesten, kamers van koophandel en de vier grote gemeenten in Noord- en Mid den-Limburg. het z.g. COREO Algemeen was men het erover eens. dat de vestiging van kleinscha lige bedrijven moest worden gestimu leerd. In die richting gingen ook de ideeën van de heer Willems. die de andere ideeën betitelde met 'oude wijn in nieuwe zakken'. Hij herinnerde aan elders genomen initiatieven, waarbij particulieren initiatieven nemen om kleinschalige bedrijfjes van de grond te krijgen. De heer Willems kreeg te horen, dat deeltijdarbeid op het gemeente huis alle aandacht heeft en dat het col lege weinig heil ziet in het 'gezamen lijk op pad sturen van de gevestigde bedrijven' om industrievestiging in Venray te bevorderen. Voor zover de aangebrachte initia tieven het college nuttig lijken, zullen zij worden uitgewerkt en opgenomen in de op handen zijnde nota werkgele genheidsbeleid. In het Pinksterweekend van 6 t/m 8 juni houdt de vliegclub Goch (Did) ook dit jaar weer een 'Open Dag'. Iedereen heeft op deze dagen de ge legenheid kennis te maken met de ge weldige vliegsport. Deze facsinerende sport word op het vliegveld Coch Asperden beoe fend met zweefvliegtuigen, motor zwevers, en eenmotorige sportvlieg- tuigen. Naast het kijken naar star tende, landende vliegtuigen en de monstratievluchten heeft u ook de ge legenheid om van de praktische kant een proefje te nemen. De leden van de vliegclub zijn gaarne bereid juist op deze dagen, tegen geringe kosten U aan rondvluchten te laten deelnemen. Op het vliegveld is tevens een intro ductiestand ingericht, waar U voor alle vragen omtrent het vlieggebeuren terecht kunt. Voor de inwendige mens is ook goed gezorgd: koffie met gebak, een bierstandje en een ijsstand In de na middag zal er ook nog worden ge- grilld. Verder is er een loterij en worden er diversen films vertoond. Tijdens de open dagen gaat het les programma voor de aankomende pri- vévliegers gewoon door zodat er veel vliegverkeer heerst. U bereikt het vliegveld vanuit Ne derland via Bergh. Siebengewald. Goch. Op de rondweg Goch gaat U linksaf, verder tot het stoplicht waar u ook linksaf gaat richting Asperden. In Asperden aangekomen ziet U aan de linker zijde reeds het vliegveld liggen. Bij het bordje 'Flugplatz' gaat U links, waar een ruime parkeerplaats aanwe zig is. Voor verdere inlichtingen tel. 04780-86056 Tot ziens met Pinksteren. JODELKONING ERICH EDLINGER NAAR MERSELO Op vrijdag 5 juni zal Erich Ed- linger naar Merselo kcmen. Bij velen is Erich Edlinger bekend ge raakt door zijn optreden in het Duitse t.v.-programma „Lustige Musikanten" In eigen land (Oos tenrijk) wordt deze Salzburger, die ruim 4 cktaven kan zingen, aan geduid met de erenaam Jodelkö- nig. terwijl hij ook wel wofdt aan geduid als de „Jodler mit dem Hut" vanwege zijn onafscheidelij ke hoofddeksel bij optredens. Hij heeft diverse langspeelplaten ge maakt. waaronder 7 gouden en 2 platina platen. Hij wordt vergezeld door het or kest Die Original Lechtaler Baum. Dit orkest bestaat uit 5 beroeps spelers, die alle het conservato rium hebben doorlopen. Zij spelen vooral cberkrainer muziek, waar mee zij 10 gouden platen hebben gehaald. Erich Edlinger en het orkest Lechtaler Baum is aan Merselo aangeboden in ruil voor het niet- komen van Sextet van Janos Kal- zek, die dan moet optreden in een programma van de Joegoslavische televisie. Met deze ruil hadden de organisatoren uiteraard geen en kele moeite. De inmiddels verkoch te kaarten voor Janos Kalzek blij ven voor de vrijdagavond gewoon geldig. SLIJPERIJ LEENDERS Langstraat 24 Venray Telefoon 84190 Dag 10.00-14.00/16.00-18.00 u. Zat.: 10.00-12.00 u. wwwwwwww Op verzoek van het Wijkcomité West zal de gemeente op korte termijn enkele afvalbakken plaat sen op het terrein aan Vendel in de nieuwe woonwijk „De Wieën". Hierdoor zal de door de leerlingen van het Boschveldcollege veroor zaakte overlast van papier van de middagboterham hopenlijk tot het verleden behoren. De gevraagde en toegezegde beplanting rond het terrein tussen Arkstraat en Nieuwlandstraat is in middels aangebracht. Hoewel hier over geen toezeggingen zijn gedaan is op verzoek van het Wijkcomité West een aantal bomen aangeplant rond het Kennedyplein Omdat de vorig jaar aangebrach te beplanting rond de zandbak achter de Henseniusschool geheel was vernield, is door de gemeente inmiddels ter plaatse nieuwe be planting aangebracht. Er vond tijdens de laatste raadsver gadering van de gemeente Meerlo- Wanssum weer een vervelend woor denspel plaats tussen het raadslid L. Beterams en wethouder Cristiaans. In de vorige raadsvergadering was het met name Beterams geweest die zich zorgen maakte over de woonwa- genlokatie. Van de zijde van het col lege werd toen gesteld, dat er nog steeds geen kontakt was geweest tus sen het college en de woonwagenloka- tie commissie. Dat antwoord had het raadslid geen bevrediging geschon ken en hij was op onderzoek getogen bij de coordinator. Deze had hem ge zegd dat er wel degelijk bezoeken wa ren gebracht aan twee woonwagen lo- katies binnen de gemeente Meerlo- Wanssum en dat wet houder Chris- tiaans daarbij was geweest. Waarom werd de raad die informatie onthou den, zo vroeg het raadslid zich af. Wethouder Christiaans ontkende dat er een gesprek was geweest. Hijhad wel een gesprek aangeboden, zelfs bij hem thuis, maar de heren had den geen tijd gehad. Beterams ging in de aanval door te suggureren dat hij overtuigd was dat de coordinator de waarheid had ge sproken. Daarop stelde wethouder Christiaans fel en gemotioneerd. 'Ik wil niet belazerd worden: de commis sie heeft mij als een kleine jongen een uur laten wachten, en met een rot vaart ging en toen liefst 7 auto's naar de lokaties kijken maar ze hadden geen tijd voor een gesprek'. Raadsvoorzitter Dittrich vond het toen welletjes en greep in. Hij stelde voor het punt van de agenda af te voe ren. Dat ontlokte L. Beterams weer de opmerking: 'het college neemt zo als gewoonlijk de wethouder weer in bescherming'. Hij verzekerde, dat hij nu pas in de aanval zou gaan en dat zal dan op een later tijdstip gebeuren. DE SPORTHAL Al jarenlang kan men in de raads vergaderingen, van de gemeente Meerlo-Wanssum, regelmatig de wens horen, om over te gaan tot de bouw van een sporthal. De gevormde commissie had alles op een rijtje gezet en was tot de slotsom gekomen, dat in dien men een sporthal zou bouwen er jaarlijks een exploitatietekort zou zijn van 219.000 en dan nog zouden alle scholen van de sporthal gebruik moe ten maken. Dat tekort zou betekenen dat de Onroerend-goed-belasting zou moeten worden verhoogd met 35 gul den. Daarvan was de raad geschrokken en vrijwel alle raadsleden moesten er zelfs tot in de tweede instantie hun zegje over doen. Wel waren de spre kers het over een zaak eens, dat het een dure aangelegenheid voor de ge meenschap zou gaan worden. Hen driks wilde de grondkosten omlaag drukken en 500.000 gulden uit de pot bovenwijkse voorzieningen in de hal stoppen. Dan zou het tekort aanmer kelijk minder zijn. Hij wilde daarbij ook inkomsten putten uit de op brengst van de kantine. Beterams vond het tijdstip voor een verhoging van de Ontroerend goed belasting onjuist gekozen: daarmee wordt nu reeds tegen de sporthal een anti-stemming gekweekt. Is er aan ge dacht om de gemeente Broekhuizen te vragen mee te doen? Kan niet vol staan worden met de bouw van een luchthal? Hurenkamp vroeg zich af of niet eerst een urgentieverklaring moet worden afgewacht, om zekerheid te hebben dat straks alle scholen gaan meedoen Reeds nu schijnt vast te staan dat Geysteren, Wanssum en Tienray niet willen meedoen. Weichs de Wenne vroeg zich af of het werkelijke tekort niet groter zou gaan worden, omdat de vervoerskos ten niet zijn berekend. Hol wilde meer duidelijkheid zien: of zowel de inwoners als de raad be reid zijn een offer te brengen voor een nieuwe sporthal'. De raadsvoorzitter wilde niet op alle zaken ingaan, maar stelde wel dui delijk, dat het nimmer de bedoeling is geweest chantage te plegen door de Onroerend goed belasting te willen verhogen. Het college is niet tegen de bouw van een sporthal, maar wij kun nen ons niet permiteren uitgaven te doen welke boven ons budget gaan. Het is een voorrecht op het platteland te wonen, maar dan moeten wij ook accepteren, dat wij niet alle voorzie ningen kunnen hebben, welke grote bevolkingsdichtheden wél hebben. Gehoord de raad zal het college zich beraden wat nu moet gaan gebeuren. Vast staat in ieder geval dat het laatste woord over de bouw van de sporthal nog niet is gezegd en geschreven. DE AGENDA De riolering te Meerlo zal kunnen worden hermeten. De raad stelde een bedrag van 5000 gulden beschikbaar. Langs het Hogenbos zal de open bare verlichting kunnen worden uit gebreid. De raad had er geen moeite mee medewerking te verlenen aan de fusie van de schooltandverzorging in Noord Limburg, zeker niet nu het ook nog goedkoper is geworden. Er bleek slechts een hamerslag no dig te zijn, om de Jeugdsoos te Meerlo extra te subsidieeren. nu deze bezig is een nieuw onderkomen van de grond te krijgen. De jeugd krijgt een inves teringssubsidie ten bedrage van ten hoogste .20.250.- en een aanvullend krediet van 3.375.- Het Koninklijk St. Willibrordus- gilde te Geysteren kreeg voor de aan schaf van een nieuwe gildevaandel een investeringssubsidie ten bedrag van 1.200.- De afdeling Venray van de vereni ging van Ouders van Geestelijk Ge- handikapten kreeg de gevraagde sub sidie van 500 gulden voor de onkosten van de jaarlijkse boottocht. De jeugdwielerronde kreeg niet al leen de gevraagde 300 subsidie maar ook 150 gulden voor de aanschaf van nieuwe shirts. We hebben weer een leuke foto gekregen en voor u de namen ach terhaald. Aan de reacties te horen wordt er met veel belangstelling naar dit soort foto's gekeken. Want iedereen wil zich graag nog eens op een schoolfoto terugzien. Als u daarom nog foto's hebt van de kleuter- of lagere school, zouden wij dat graag van u vernemen, zo dat we ze t.z.t. cok in deze krant kunnen plaatsen. Rectificatie: Bij de vorige foto staat op de vierde rij naast C. van Duynhoven eerst nog To Derks. 't Onbekende meisjes moet Trees Ba- rends of Tcke Jacobs zijn. Het on bekende meisje op de eerste rij is Keetje Klokgieter. De onbeken de jongen met de witte kraag is Joos van Leuken. Als u de namen weet van de onbekende op deze foto kunt u bellen naar Mia Willems-Smits, te lefoon 04788-252 te Overloon. Hier volgen de namen: le rij boven v.l.n.r.: Juffrouw Ccolen, Wil Derks, Zus v. d. Goor, Dien Lenssen, Bertha Janssen, Nel Jeurissenf, Jo Len sent, Jeanne v. Eisen, Lien Derks, Truus Claassen, Mia Jacobs, Ger Jacobs, 2e rjj: Door Huisman, Mien Huisman, Jacquelien Janssen, An Dijkmans, Elly Keizerst, Tiny Keizers, Miet Hanen, Jo Janssen. 3e rij: Truus Daniëls, Net In 't Hulst, Mien v. d. Heuvel, Riek v. d. Laar, Tcos v. d. Heuvel, Tony Jansbe ken. 4e rij: Marie v. d. Bekerom, Nel v. d, Bekercm, Bets v. d. Bekerom, An nie Keizerst, Mia Goemans, Tiny Huisman, Door Timmermans, Nel Boom, Truus Barents, Ine Hart man?, Cor Timmermans?, Door Hanen. 5e rij: Annie v. d. Heuvel, Jo v. d. Goor, Mia Ingepas, Tios Dijkmans, Til Hanen. Jeanne Camps, Drika van Hooft, Martha Hendrikst, Toos van Bergen, Ama Janssen, Truus Ber kens. Mia v. d. Broekt. 6e rij: Fien Camps, Jef Jacobs, Ida van Aarsen, Jef Huismant, An Jeuris- sen, onbekend. In verband met Hemelvaartsdag zal Peel en Maas een dag eerder ver schijnen. Voor zover mogelijk vindt bestelling plaats op woensdagavond. Daardoor is het noodzakelijk dat kopy voor ons weekblad zo vroeg mo gelijk in ons bezit is. Verslagen en me dedelingen uiterlijk Maandagmorgen; advertenties uiterlijk dinsdagmorgen opgeven. Wij rekenen gaarne op uw mede werking. Adm. Peel en Maas ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van de huisartsen van Loon, Corver, Ver- cauteren. De Vocht en Schmeetz P. F. CORVER Oostingel 6, Venray, tel. 81393 Weekenddienst voor de patiënten van de huisartsen Bloemen, Franken, Lankveld, van Thiel, de Muinck Keizer en Wittgen J. WITTGEN Langstraat 76, telefoon 86082 DR. KEIJZER van Beurdenweg 10, Ysselsteyn telefoon 04785-777 neemt waar voor eigen praktijk. Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10 tot 11 uur; 's middags van 17 tot 18 uur. ZIEKEN- EN ONGEVALLENVERVOER Telefoon 04780-81333 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN van heden vrijdagavond 18 uur tot vol gende week vrijdag. APOTHEEK DE MONNIKSKAP Paterslaan-hoek Patersstraat. tel. 80140 Openstelling: zaterdag van 9.00 tot 13-00 en van 17.00 tot 18.00 uur; zondag: van 10.00 tot 12.00 en van 17.00 tot 18.00 uur. Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY Voor spoedeisende gevallen, uitsluitend na telefonische afspraak, neemt waar P. WASSER, telefoon 84504 ZONDAGSDIENST GROENE KRUIS Venray, Meerlo en Wanssum Zr. CLEVEN-CUPPEN telefoon 04780-81269 UITLEENMAGAZIJN GROENE KRUIS De Clockert, Bergweg 4, Venray Geopend van maandag tot en met vrijdag van: 08.30 tot 09.00 uur en van 16.00 tot 17.00 uur. In het weekend uitsluitend via de wijkverpleegkundige van. de zon dagsdienst KAMERBEMIDDELINGSBURO De Clockert, Venray, Tel. 83100 Openingstijden: maandag 9-12 uur; dinsdag 15.00-19.00 uur; vrijdag 12.00-15.00 uur. KINDERDAGVERBLIJF „DUIMELOT" Heuvelstraat Venray tel. 87110 Geopend van ma tm vr 8.00 17.30 u SPREEKUUR WIJKVERPLEEGKUNDIGEN Iedere morgen van 08.30 tot 09.00 u. behalve in het weekend. Na 09.00 uur kunnen eventuele be richten gedurende de gehele dag worden doorgegeven via tel. 81269. GEZINSVERZORGING EN BEJAARDENHULP Westsingel 5 Venray tel. 04780-86363 spreekuur maandag t.m. vrijdag van 9 tot 10 uur. GROENE KRUIS ZUIGELINGENBUREAU De Clockert, Bergweg 4, tel. 81269 Uitsluitend volgens afspraak. SPEEKUUR DIETISTE Uitsluitend op afspraak via tel. 81269 VERLOSKUNDIGE DIENST Vroedvrouw Stevens-Heinen Merseloseweg 23. Venray telefoon 04780-81152 VERLOSKUNDIGE Mevr. A. M. F. Tiggeloven-Ku(jpers Florishof 23 Venray telefoon 04780-82411 Spreekuur elke donderdag van 2-3 uur in De Clockert, volgens afspraak Eveneens op afspraak, tel. 83859 of kraamcentrum horst-venray telefoon 047C9-1324 ned. ver. van rheuma- pati Enten afd. limburg Postbus 100 6100 AC ECHT Algemeen Informatie-adres: Tel. 04754-2054 ALGEMENE HULP-DIENST VENRAY telefoon 04780 - 84163 Bereikbaar elke werkdag van 9 tot half 11 'smorgens en van 7 tot 8 uur 'savonds INFORMATIEWINKEL BRUKSKE Elke donderdag van 19.00 - 20.00 uur in het wijkgebouw De Kiosk. m.a.s.j. maatschappelijk advies sentrum voor jongeren Hoenderstraat 33 te Venray Tel. 04780-85251 Geopend: van maandag t.m. don derdag van 10.00-19.00 uur; op vrijdag van 10.00-21.00 uur. VROUWEN BELLEN VROUWEN Vrouwen luister- en informatiedienst, van maandag t.m. vrijdag van 9-12 uur elke dinsdagavond van 8-11 uur. TELEFOON 04750-18000

Peel en Maas | 1981 | | pagina 3