VERENIGINGSNIEUWS ^NJ N PEEL EN MAAS JU MERSELO C.D.A. Jeugdcentrum „DeSpringplank" UTERPENIEUWS Venray Ö.J.C. DE BARAK CXI>U9vd.Tu'^n c cav2?mc Venrays Mannenkoor Schutterij 't Zandakker Gilde St. Jan K.V.V. Venray POLITIEKE VROUWENDAG As. donderdag 14 mei om 20.00 ir repetitie voor het gehele koor. Donderdag 21 mei starten we met 'tra partijrepetities om 19.30 uur. bor deze avond worden de le en tenoren op dit tijdstip verwacht. «Donderdag 28 mei geen repetitie lemelvaart). Donderdag 4 juni 19.30 partij- ■petitie voor le en 2e bassen en n 20.00 uur voor 't gehele koor. Zaterdag 23 mei opluistering hu- jlijksmis van ons lid Peter Hou- i, aanvang 11 uur in de kapel in St. Jozef, Overloonseweg 2. Re- ptie 17.30 tot 19.00 uur in zaal in Dijk te Oostrum. Wegens vakantie geen repetitie op 6. 23 en 30 juli. Ahrweiler 28, 29 en 30 augustus, september zondagochtendconcert, nov. Scholenzangfestival. Afmelden bij H. Gommans tel. 17 of de Burggraaf, tel. 81244. onderdag 14 mei: 19.30 repetitie harmonieorkest, ondag 17 mei: Communiefeesten. Bijeenkomst 8.30 uur Paterskerk, daarna Vre- deskerk en Grote Kerk in welke laatste wij ook de dienst muzi kaal opluisteren. Uniform: wit hemd en zwarte vlinderdas. pndag 24 mei: idem. onderdag 21 mei: 19.30 repetitie harmonieorkest. Agenda: mei en 24 mei Cbmmuniefeesten et opluistering H. Mis in Grote erk. onderdag 7 mei: algemene leden- srgadering. ondag 21 juni: intocht jeugd- erdaagse. ondag 22 november: gemeentelijk uziektoernooi in foyer scho-uw- urg. najaar uitwisselingsconcert met orst en Blerick in Venray. december zondagochtendconcert schouwburg. xiode 10 t.m. 13 sept. harmonie- est met oude ambachten op 13 pt. 1981 LEERLINGENOPLEIDING: Donderdag 14 mei: 18.30 reptitie ugdorkest. Donderdag 21 mei: idem. Zaterdagmiddag 6 juni optreden lijdens muziekfeesten te Merselo. Individuele repetities volgens af traak met uw leraar. DRUMBAND: Zondag 17 en 24 mei géén repe- les i.v.m. communiefeesten. Zie rmonicorkest. Afmelden harmonieorkest bij de acretaris - telefoon 80225, jeugdle- j bij de hoer Raedts, tel. 82803 en rumband bij de heer van Els. tel. 5824. Telefoon clubgebouw: 82515. Denken wj| ook nog aan de oud- ipier-aktie .Breng donderdagavond oud papier mee. Zaterdags is de opslagruimte ge opend van 11 tot 12 uur. kopy voor de volgende uitgave Harmonieus voorlopig inleve- tn bij de secretaris. JONGERENKOOR „CAPRICCIO" Zaterdag 16 mei: optreden Horst-America. De fiet sers woroen verzocht om rond 18.30 te vertrekken. De auto rijders worden verzocht om van- 19.00 te starten vanaf het Boschveldcollege. Hcpenlijk kan alles gewoon door gaan. omdat er bij de tenoren en bassen nog ten nisproblemen zijn. Zondagmorgen 17 mei: optreden koffieconcert schouw burg. Alle koorleden moeten om '11.00 uur aanwezig, zijn in die schouwburg. Maandagavond 18 mei: Sopranen 19.00 uur. Dinsdagavond 19 mei: Alten 19.00 uur. JONGERENORKEST „BOJEMA" Vrijdagavond 15 mei: 18,45 Gezamenlijke repetitie. Zondagmorgen 17 mei: Optreden koffieconcert schouw- I buig. Om 12.15 uur word je ver zocht in de schouwburg aanwezig te zijn, je mag ook eerder komen om de andere onderdelen van het programma te zien. Vrijdag 22 mei: Geen repetitie. ^dagavond 29 mei: Repetitie om 18.45 i.v.m. optre den van zaterdag 30 mei. AGEVOLE Zaterdagmiddag 16 mei: 15.30 Repetitie. SALTARELLO Saterdagmiddag 16 mei: L 16.30 Repetitie. Verenigingsnieuws dinsdags voor 12 uur inleveren bij dit blad Agenda: Vrydag 15 mei: om 18.30 voor alten en sopranen: om 19.15 voor tenoren en bassen. Zondag 17 mei: cm 10.15 Hoogmis in de Paters kerk. Maandag 18 mei: om 18.30 alleen voor de alten. Dinsdag 19 mei: om 18.30 alleen voor de sopranen Woensdag 20 mei: om 18.30 „vrije repetitie" met aansluitend om 19.15 spelavond (hr. Maasdam) Eventuele afmeldingen: secretariaat Langstraat 104 Venray, tel. 81690. Algemeen: We kunnen terugzien op een zeer geslaagd weekend-bezoek aan Kleef. Iedereen heeft zich geweldig inge spannen. Prima. Zie ook elders in dit blad. I, DAMESKOOR Vrijdag 15 mei zingen we om 14.00 uur in de Vredeskerk, bij het huwelijk van Wilma v. d. Bekerom. Komt U allen, indien enigzins mo gelijk. Woensdag 20 mei om 19.45 uur partij-repetitie voor de mezzo-so pranen; om ongeveer 20.15 uur 'Zo men dan de sopranen en de alten erbij. Als U verhinderd bent, graag uw afmelding aan mevr v d. Waerden, tel. 83659, of aan mevr. v. d. Bekerom, tel. 83332. VENRAYS GEMENGDE ZANGVERENIGING „ARS MUSICA" Zaterdag 16 mei, 15.00 zingen we in de kapel cp de Smakt t.g.v. het huwelijk Janssen-Cleven. Dinsdag 19 mei, 19.30 uur repe titie voor de tenoren; om 20.00 uur voor het hele koor in de Essel, Ursulastraat. Woensdag 20 mei vanaf 9.00 uur tot donderdag 21 mei 14.00 uur kuntU weer oud papier deponeren in de container staande de Houten Hoek 6. Bij verhindering gelieve U zich af te melden bij: dhr. J. Steijlen, Kolkweg 3, tel. 81221 of Mw. W. Manders-Weijers, Oranjestraat 7, tel. 86159. Na de benodigde inspanning en voorbereiding is het korps gereed om zaterdag 16 mei e.k. deel te ne men ana de groots opgeztete Tap toe in Angeren. Verzamelen om 17.30 uur aan de LTS. waar de bus, aangevuld met particuliere auto's, zal vertrekken. De Majorettes kleden zich om in Angeren. waar een lokaliteit ge reserveerd is. Denk er om, dat de kleding in orde is, zwarte schoe nen etc. Enkele data om reeds vast te leg gen: 31 mei: Deelneming aan het festi val van DSV. 12 sept. Taptoe Gennep. Hoi NJN-sters/ers Ik denk dat iedereen inmiddels wel een jeneverbes zal hebben ge kregen, met daarbij de convo voor het plantenwiekend. Wie daar wil komen kan beter even opbellen, voor het eten. Het is de bedoeling, dat er aan planten gedaan wordt, maar aangezen het erg mooi weer is (op dit moment dan) zal er ook wel veel aan insekten gedaan wor den. Ook zijn er 2 dia-lezingen. Een over planten in het algemeen en ook een over orchideeën. In verband met dit kampje zijn er deze week geen excursies. Wel is er maandagavond een ABV bij Els om 7 uur. Vertrek vanaf het schouwburgplein om 6 u. ('s avonds wel te verstaan). Dat was het dan weer. O ja, nog een belangrijke oproep. Wie wil er gaan e.l.-eru Er is namelijk een groot tekort, dus nog vele vakaitures vrij. Als je e.L wilt worden, geef dan maar gewoon een excursie op. Dat is het dan echt. Tot op het planten- wiekendje. Hod. Marion. Drumen Showband Venray en omgeving Op de voorrondes voor de natio nale kampioenschappen in Den Haag, werd Monique Marlens uit Oostrum kampioen van het distri kt zuid in de categorie twirlen. Zij werd 3e van Nederland en plaatste zich voor de nationale kampioen schappen. Door het H.I.T.A. wordt zij als nationaal deelneemster voor de Europese kampioensdhappen afge vaardigd op 27 juni in Genève. Monique van harte gefeliciteerd en veel succes. A.s. zondag moet geheel D.S.V. optreden in Stevensbeek. Het twirl- team moet ook neg optreden in Beek. Vertrektijden worden op de repe tities afgesproken. Denkt allen aan 30 mei. Na 4 van de 8 zondagen om het kampioenschap van ons gilde is de stand als volgt: punten 1 Pieter v. d. Broek 21 2 Antoon v. d. Broek 20 3 Harrie Rongen 19 4 Jo Reynders 17 Jep Jansen 17 Piet Volleberg 17 7 Herman Janssen 15 Martien Hendriks 15 9 Fred Barends 14 10 Nel Malta 13 11 Nel Willems 12 Mieke Rongen - 12 Hans Vermeulen 12 Jef Beckers 12 15 Jan Willems 11 Peter Willems sr. 11 Carla Riteco 11 18 Peter Willems jr. 9 Reel Kreemer 9 20 Gerrit Mulder 8 21 Annie Vermeulen 7 Frans Bogarts 7 23 Leen Willems 3 Zondagmorgen worden alle leden om 11 uur in uniform in het. gilde- huis verwacht. Per bus zal dan naar Vianen (Cuyk) gegaan worden voor de eerste gildedag Van dit jaar. Op de zondag 10 mei te Venray gehouden dekenale schietwedstrij den waaraan de schutterijen van Sevenum, Horst, Grubbenvorst en 't Zandakker deelnamen is er een fel le strijd geleverd om de hoogste eer. De wedstrijden werden onder stralende weersomstandigheden ge houden. Onze schutters mevr. C. v. d. Laar en dhr. J. Krijnen ble ven tot het laatst in de running bij het afkavelen. A.s. zondag 17 mei neemt onze schutterij deel aan het le Bonds- feest te Siebengewald. We verza melen daartoe om 13.00 uur in het gildehuis café Klomp, alhier. Het bestuur verwacht een goede opkomst en verzoekt speciaal aan dacht te besteden aan kleding en uitrusting. Er worden zwarte sok ken en gepoetste zwarte schoenen gedragen LEDENVERGADERING Dinsdag 19 mei 1981 in zaal Sij- bers, Merseloseweg 36, Venray. Aanvang 20.00 uur. Alle leden worden verwacht, het is de laat ste vergadering voor de vakantie. In juni is er geen vergadering. Agenda: Opening. Ingekomen stukken. Dia's de heer R. Rongen. Contributie. Pauze. Rondvraag. Sluiting. KATHOLIEKE VROUWEN VERENIGING VENRAY Dinsdag 19 mei gaan we op reis. Eerst gaan we het Delftse Blauw bezichtigen. Daarna gaan we de Ridderzaal bezoeken in Den Haag. We vertrekken uiterlijk om 8.00 u. bij het gemeentehuis, Raadhuis straat. MINISTER V. D. STEE IN VENRAY Zaterdag 16 mei 1981 staat Venray centraal in een verkiezingsmanifesta tie die is georganiseerd voor geheel Noord-Limburg. In de loop van de dag zal een CDA-caravaan ale kerkdorpen in de gemeenten Horst en Venray bezoe ken. Vanaf 's middags 3.00 uur is de Venrayse schouwburg het centrum van een heleboel CDA-activiteiten. In de foyer vindt u verschillende standjes met informatie-materiaal over alle zaken die het CDA wil realiseren. Het middagprogramma zal muzikaal worden opgeluisterd door de „Sme- leblaozers" uit Ysselsteyn. Er zijn werken geexposeerd van de Haelense kunstenares Truus Coumans. Zij zal zelf gedurende een deel van de middag/avond aanwezig zijn. en demonstraties geven. Tijdens de avonduren is er een verkiezingsavond met als hoofdgast de minster van financiën, mr. A. v.d. Stee Om 20.00 uur begint de bijeen komst. Na het voorstellen van de ka merkandidaten uit Noord-Limburg zal de heer v, d. Stee een inleiding hou den over het CDA-verkiezingsprogram- ma .,Om een zinvol bestaan". Uiter aard zal er ook aandacht worden be steed aan de actuele politiek. Na de pauze die muzikaal wordt opgeluisterd door een orgelvirtuoos, is er gelegenheid tot discussie met de inleider en de kamerkandidaten. ledereen is van harte welkom op deze bijeenkomst. VRIJDAG 15 MEI 1981 Nr. 20 HONDERDENTWEEDE JAARGANG POLITIEKE PARTIJ RADIKAIEN A.s. vrijdag 15 mei komt de lijst- trekster van de PPR, Ria Beckers, naar Venray. 's Avonds zal zij deelnemen aan een forumdiskussie in de Schouwburg, waar aktuele vrcuwenthema's aan de orde ko men. Zoals: gelijke behandeling van de vrouw in het sociale verzeke ringsstelsel en in de bealsting- wetgeving; herverdeling en herwaardering van de arbeid in en buiten de huishouding; echtscheiding en waarom de PPR tegen het wetsontwerp om gangsrecht stemde? Tijdens de aktiviteiten die 's mid dags door Man Vrouw Maatschap pij in de Schouwburg georgani seerd zijn zal in de PPR stand informatie beschikbaar zijn, zodat iedereen kennis kan nemen van de visie die de PPR op de maat schappij heeft. Zoals reeds eerder uitvoerig isi aangekondigd, is er heden vrijdag avond in de schouwburg een poli tieke forrumdiscussie. Deze discus sie is alleen voor vrouwen toegan kelijk- Voorzitter is Nellien de Rui ter, in 1975 voorzitter van de com missie van het jaar van de vrouw. Als forumleden fungeren een zes tal vrouwelijke politieke personen van diverse groeperingen. Voorafgaande hieraan wordt van af half twee door de vrouwen organisaties van de politieke par tijen en andere vrouwenorganisa ties een informatiemarkt in de fo yer georganiseerd. Daar zullen ook „Vrouwen in de overgang" en „Ge spreksgroep gescheiden vrouwen" aanwezig zijn. Enkele cabaret- en een filmvoorstelling illustreren de ze informatiemarkt. Tegelijkertijd zal in de jeugd bibliotheek in de Schoolstraat voor de jeugd een popenkast <te zien zijn en wo"rdt er voorgelezen uit kinder boeken. Het kinderdagverblijf Duimelot aan de Heuvelstraat zal de hele dag en avond open zijn voor de opvang van kinderen. Thema: BIJEN en ALLERGIE Bij deze nodigen wij U uit tot het bijwonen van een lezing, welKfe gehouden zal worden op donderdag 21 mei 1981 in het restaurant „Vlakwater" te Venray om 20.00 uur. De lezing zal gehouden wor den door de heren: Blauw en Smitshuis, longartsen aan het Lam- bertusziekenhuis te Helmond, waar bij een film vertoond zal worden over de woning van wespen en bijengif en andere stoffen om men sen van allergie te genezen. De firma Pharmacia heeft hier voor de 'film en de apparatuur be schikbaar gesteld en zal bij monde van de heren van Hondel en nog een bioloog van de firma uw even tuele vragen na het zien van de film proberen te beantwoorden. Deze avond is toegankelijk voor leden van onze vereniging en ook voor de andere verenigingen in de regio. Tevens is iedere belangstel lende op deze avond van harte welkom. Voor belangstellenden zijn er pollenkalenders en posters beschik baar gesteld door „Pharmatica". Tot ziens op 21 mei. Vrijdag 15 mei Vanavond kunnen jullie kijken naar een leuke film, als deze tenminste op tijd arriveert. Anders gaan we lekker sportief doen op het trapveldje achter het voetbal veld. Willen jullie er wel rekening mee houden dat voor de film entree ge vraagd wordt. Zaterdag 16 mei Vanavond zal in ieder geval de film gedraad worden voor edereen van 15 jaar en ouder. Entree voor leden 3.-, alleen op vertoon van de Idmaatschapskaart. Niet-leden betalen 4,Aanvang 20.30 uur. Zondag 17 mei Van 8 tot 12 uur geopend voor ie dereen van 15 jaar en ouder. Pearly Disco Top 10 - 16 mei '81 nr. 7. 1 (1) Frankie Smith - Double dutch bus. 2 (3) T.S Monk - Bon bon vie 3 (7) Carol Jaieni - Hit'n run lover 4 (2) Jacksons - Can you feel it 5 (9) Lakeside - Fantastic voyage 6 (4) Ottawan - Hands up 7 (5) Vicla Wills - Upon the roof 8 (8) Fruitcake - Fruitcake 9 (10) Sister Sledge - If you really want me 10 (6) Spargo - One night affair Tip: Gap Band - Humpin' PEARLY DISCO-AGENDA Zondag 17 mei. 14.00 uur jeugd centrum „De Springplank" achter pclitliebureau. Zondag 17 mei, 19.30 uur: wijk- gebouw „Den Hoender" (gele ge bouw Desselke). Ook toegankelijk voor ouderen. Hallo jongelui. A.s. vrijdag 15 mei 1981 wordt verzorgd door groep 3, dus Gerard, Wiel en Ine. Zaterdag is er GEEN clubavond, daarentegen is er zondag dasco en wel van 14.00 tot 17.00 uur. We rekenen op een goede opkomst. De meesten van jullie hebben al een inschrijfformulier mee gekre gen voor het kamp. Breng deze zo spcesdig mogelijk ingevuld mee te rug. Groetjes leiding. OJC De Brak presenteert woensdag 20 mei om 10 uur de Rotterdamse formatie Siealer. Stealer, werd eind 1977 opgericht on der de naam The Rubber Dildo's, wel ke de naam bleef voor een reeks op tredens totdat hij werd veranderd in Stealer in maart 1979. Ook in maart was het radio debuut voor Vara's popkrant. Ales zag er veelbelovend uit Paradiso was al 4 maal bespeeld en het eerste bui tenlands optreden in Brussel werd ge daan. Daarna werd er erg veel in Duitsland gespeeld en ze werden er veel ge vraagd. De VPRO had ook interesse gekregen en in november 1979 hadden ze hun debuut-optreden voor de t.v. In maart 1980 werden lp-opnames ge maakt in Hamburg en dat was een mooie afsluiting van Duitsand want ze wilden meer in eigen land aan 't werk. Stealer maakt swingende muziek waar prima op te dansen valt, ze wilden er weinig woorden aan beste den en lieten hun nieuwste maxi-sin- gle „Your Specialist" horen, waarvan we alleen maar kunnen zeggen: Dat wordt een prima concert. De Brak woensdag 20 mei, 10 uur, en de entree is zoals altijd 2,50. LUSTRUMFEEST Zondag 17 mei is het dan zover! Dan viert de jeugdclub VELTUM haar eerste lustrum als stichting jeugdwelzijn VELTUM. De jeugd club bestaat al veel langer. Voor de oprichting moeten wij zo'n tien jaar terug. De toenmalige wijkraad van de wijk VELTUM richtte toen de jeugdclubs op met de bedoeling de jeugd uit de wijk op kreatieve wijze bezig te houden. Dit is steeds gelukt, dank zij, en wij kunnen dat niet genoeg benadrukken, de en thousiaste en belangeloze medewer king van steeds weer vele vrijwil ligers. UITNODIGING Wij hopen dan ook de oprichters van het eerste uur en de vele men sen, die zich in de loop van de laatste tien jaar voor de jeugd van Veltum hebben ingezet, naast de. naar wij hopen vele belang stellenden uit de wijk, te mogen verwelkomen. WAT GAAT ER GEBEUREN? In ons clublokaal (Goudsmdstraat 9) wordt een van de ruimten ge heel ingericht voor het tentoonstel len van werkstukken. In de Disco ruimte zal men bnder deskundige leiding zelf kunnen emailleren, boetseren, pottenbakken en/of bloe men maken. Tussen de beide ruimten in zal men elkaar bij een hapje en een drankje kunnen ontmoeten. Voor de kleinere kinderen is daar te vens een grabbelton met vele prijs jes en een ballenspel, waarmee ook altijd prijs te winnen is. Tussendoor wordt zo nu en dan een vclksdamsdemonstratie gege ven. BUITENSPELEN Fietsbehendigheidsspel: Voor de jeugd van 6 t.m. 12 jaar (jonger mag wordt een fietsparcours opge zet. Door het inbouwen van han- dycaps hebben alle leeftijden ge lijke kansen op een van de prijs jes. De inschrijving begint om 13 uur, direct na de opening. Heb je tijd om je fiets te ver sieren? Doe het dan. want voor de origineelst en/of mooist ver sierde fiets zijn ook 'n paar prijs jes beschikbaar. Het zou leuk zijn als je versiering iets met onze club te maken zou hebben. STRAATTEKENEN Nadat de fietswedstrijd' is ver reden, word't de ruimte vrijge maakt voor een straattekenwed strijd. Ook hierbij worden aantrek kelijke prijsjes door een deskundi ge jury uitgeloofd. Komt allen Het wordit dus een leuke dag waarop uit Veltum ei genlijk niemand mag ontbreken. Tot ziens zondag 17 mei a.s. van 13.00 t.m. ca. 17.00 uur. Rommelmarkt Eindelijk is het zover dat we weer een rommelmarkt hebben. U weet wel zonder antiekhandelaren maar alleen met eigen spullen. Kom gerust even binnen wippen zaterdag 16 mei in wijkgebouw Den Hoender, de deur gaat om 13.30 uur open en de verkoop met opbod begint om 14.00 uur. Disco Zaterdag 16 mei is er weer onze disco-avond. Deze is weer voor al le discoliefhebbers van 9 jaar en ouder. Jullie mogen ook eerst naar de rommelmarkt komen. We ho pen op tijd klaar te zijn om dan 's avonds weer om 19.30 uur te kunnen beginnen met de disco. De entree is 1,en we heb ben nog altijd de consumpties op 0,75 staan. Van de leiding zullen aanwezig zijn: An ja, Gerrit, Alda en Mieke. Bram en Frenske zorgen voor de rest. Mochten er nog mensen zijn die graag mee zouden willen helpen met de disco-avonden dan zijn deze van harte welkom. Kom gerust eens een keer kijken of vraag bij de jeugdleiding of se cretariaat voor nadere informatie. Dit is Tolstraat 17, 5801 GA, tele foon 84909. Tot ziens zaterdag. Op maandag 18 mei a.s. houdt de vereniging van zelfstandige onder nemers uit Ysselsteyn e.o. een al gemene ledenvergadering, welke om 20.30 uur begint in zaal Roelanzia Lovinckplein 2, te Ysselsteyn. Op deze avond zal de directeur van de Limburgse Organisatie Zelf standige Ondernemers, de heerf L. Rooskens een inleiding houden over „Wat kan de L.O.Z.O. voor het midden- en kleinbedrijf beteke nen". Hierna bestaat de gelegen heid tot het stellen van vragen aan gaande dit onderwerp. Het bestuur rekent op een grote opkomst van de leden. Alle ondernemers, óók de niet leden, uit Merselo, Veulen, Heide, Vredepeel en Ysselsteyn zijn op de ze avond van harte welkom. Ledenvergadering Allereerst onze excuses voor het feit dat in de uitnodiging voor de ze vergadering geen aanvangstijd vermeld stond. Misschien was dit de reden dat de opkomst klein was. Er is afgesproken dat elk lid in het vervolg een copie van de notulen krijgt zodat geen tijd meer verloren gaat bij het voorlezen hiervan. Deze copie krijgt U elke keer na de ledenvergadering in de vorm van het blaadje CAV-QRV. Hierin staat ook informatie over komende evenementen en andere rubrieken zoals: te koop gevraagd', te koop aangeboden, zaalvoetbal, volleybal, grapjes en uw eigen ver haaltje. De eerste uitgave hiervan zal zeer waarschijnlijk deze week bij u in de bus vallen. Dus hou de brievenbus in de gaten. Clubgebouw a.s. Zaterdag kunnen we voor het eerst gebruik maken van het gebouw aan de St.. Antoniusstraat 3a. Open om 14.00 uur. Hier kunen alle leden met hun kinderen naar toe komen om mee te beslissen wat we hier in de toe komst allemaal gaan doen. Dus kom allemaal zaterdag naar het gebouw. Opgave nieuwe leden: Delta Li ma, Harpstraat 6, Sierra 99, Kla rinetstraat 35, Pinky, Monikesstr 10. Copy voor het blad CAV-QRV inleveren op de Harpstraat 6. Als u hierover vragen hebt, kunt u altijd 88546 bellen. BRIDGECLUB Donderdag 7 mei vond de laatste zitting plaats van onze club-paren competitie. Over alle zittingen geno men werd het paar: mevr. Driesen- hr. Poels clubkampioen. Zij ontvingen de clubbeker en een bloemetje. De B-wisselbeker ging naar het paar: dames Stappers-Verbove. Ook zij kregen een bloemetje aangeboden en bovendien beiden een kleine beker die zij als eigendom mogen behou den. Het bestuur is voornemens komend jaar ook keine bekers beschikbaar te stellen voor de clubkampioenen, daar de clubbeker ook een wisselbeker is. Op deze laatste zitting werden aan 4 clubleden het junioren-meester- speldje van de Ned. Bridgebond uitge reikt. Het waren de dames: Hillenaar. Manders, Simons en de heer van Kem pen. Zij allen hadden ondertussen meer dan 500 meesterpunten ver gaard. De heer Bexkens ontving uitbundige dank en wat geestrijk vocht voor de goede zorgen aan de club besteed als organisator en wedstrijdleider. Met gratis worstebrood en een con sumptie werd de avond nog gezelliger gemaakt. In september zal gestart worden me' de districts-paren competitie. In oktober begint de districts-viertallen competitie en in januari 1982 de da mes paren competitie. Ook start in januari de club paren competitie. Me de in verband met de vermoedelijke intrede van een aantal nieuwe leden, zullen er eerst enkele selectiewedstrij den plaats hebben, waarna de defini tieve samensteling van de groepen zal geschieden. Tot dan zal er ge bridged worden op de volgende wij ze: 1e week: vrij bridgen; 2e week: comp. bridge; 3e week: viertallen en zo vervolgens weer van voren af aan. St. Pe\^S STEALER

Peel en Maas | 1981 | | pagina 9