Brixon styling PIETHIEOW! Zomerse Kinderkleding O Vakantie. Auto. Beurt. Afspraak. Nu. Autobedrijf van Haren BV Laat 'm op tijd opknappen Het Spaarpandbiljet van de Westland Utrecht Hypotheekbank Een leuk idee voor wie bij de eerste kommunieeens verrassend uit de hoek wil komen: schenk een Spaarpandbiljet van de Westland/Utrecht Hypotheekbank. Want, in plaats van kontantgeld geven, is dat niet alleen een sympathieker gebaat maar heeft het ook nog een opvoedende waarde: u laat zien hoe profijtelijk en ver standig het is om goed te sparen. Bij de huidige rentevoet van 11,6% koopt u een Spaarpandbiljet voor f 575,- en dat levert uw kind na 5 jaar f 1.00C),- op. Dat is dus maar liefst f 425,- rente. U kunt het Spaarpandbiljet probleemloos schenken. U geeft met het Spaarpandbiljet dus een cadeau dat u f 575,- kost en de de koopprijs op I ingaande rente. Uw auto kost goud-geld. Goed onderhoud loont zich vast en zeker. Laat roest en kleine bescha digingen uw auto niet ontsieren. Overspuiten maakt uw auto weer als nieuw! Vraag ons eens om een prijsopgave. Auto Schade ACACIASTRAAT 1 5802 EK VENRAY TELEFOON 04780-81867 VAKWERK voor VEILIGHEID ook voor totale schaderegeling gelukkige ontvanger na 5 jaar maar liefst f 1.000,- oplevert. (Door afronding van f 5,- naar beneden wordt het effectief rendement 11,70%). Dagelijks Meer informatie over dit profijtelijke cadeau I kunt u<fe*bon invuiim. kunt u inwinnen bij uw financieel adviseur of het dichtst- N«m bijzijnde Westland/Utrecht Hypotheekbank kantoor. a<1iq Wanneer u nog gedetailleerder informatie wilt, J Postcode: Woonplaats. mm/mm Deze bon kunt u in een ongefrankeerde envelop Venlo, Markt 26,077-41745. Misschien gaat u pas volgende maand, maar zeker is zeker, als u nu een afspraak maakt krijgt uw auto gegarandeerd z'n vakaijtiebeurt Voorkom dat u door de dnikte niet aan bod kunt komen. Bel vandaag nog. Raadhuisstraat 38 - Venray Tel. 04780 85300

Peel en Maas | 1981 | | pagina 8