Maakvan I Moederdag] 'riModedag i VENRAY FIIMNMWS AGENDA l?OOS VOOR 30 jaar geleden SCHOUWBURG- NIEUWS §§511 Wijkvereniging Veltum organiseert politiek forum m.m.v. P.v.d.fl., C.D.A., V.V.D. D'66 en PSP Kapvergunning voor populieren VAN OORSCHOT MODE Bazar in De Hommel ZONDAGOCHTEND CONCERT (Vervolg van voorpagina) lening. Daarom werd de gemeen- voorgesteld hieraan zijn jeüKeuring te geven. Maar in groot deel van de raadsleden ,g het nut van deze verorde- niet helemaal zitten, omdat de ioud daarvan niet ver genoeg zou tan. Toen het op stemmen aan- iwam wensten zeven van de ne- lentien aanwezige leden de aan- ekemng .tegen 't b. en w.-voorstel te neooen gestemd. Namens de VVD-iraktie zei de heer Houba, dat hij steeds om een lergelijke verordening had ge raagd, Hij pleitte er voor om de- g verordening ook te laten gelden loor bouwwerken beneden 20.000. De heer H. Willems (PvdA) voer- jt aan, dat men eerst maar eens noest beginnen met het aanpakken ran de grote beunhazen zoals kop- lelbazen en de knoeiers met B.V.'s n plaats van de kleine beunhaasjes aan te pakken. Mevr. Poels-Peters en de heren Poels .en G. Mulders (alle drie Samenwerking') gaven eveneens ils hun mening te kennen, dat de rerordening niet ver genoeg ging n stelden voor de limiet van in- ilaats op 20.000,op 10.000, e bepalen. Wethouder G. Sdhols had over |e verordening kontakt gehad met luurgemeenten en over de inhoud )vereenstemming bereikt. Hij acht- e het een goede zaak, dat voor ten kleine bouwer niet te veel rem mingen werden ingebouwd. De verordening werd aangeno men met de stemmen van de WD, 'vdA en drie leden van „Samen werking'' tegen. CULTUREEL CENTRUM Volgens de heer J. Poels (Samen werking) steLt het college van b. in w. zich te vrijblijvend op wal «treft het beleid van de sohouw- iurg terwijl zijn fraktiegenoot, de ieer A. den Brok duidelijkheid wenste ten aanzien van de bedrijfs- eider van de schouwburg, die in eite een van de bioscoop geleende tracht is. De raad was het er niet mee ens, dat het college de door de peciale werkgroep gedane aanbe- elingen als een leidraad voor het oekomstige beleid wil hanteren. Ook de heer Willems, de woord- joerder van de PvdA-fraktie wens- dat de adviezen van de werk groep meer aandacht krijgen. Uiteindelijk deed het college de «zegging te zullen bekijken of de edrijfsleider in dienst van de ge- ïeente zou kunnen worden geno- n en of er eventueel verbetering de rechtspositie van het schouw- urgpersoneel kan worden aange- irachl. Gediscussieerd werd ook over het jdstip van uitbreiding van de loeien in de schouwburg. Het col- sge wil wachten totdat de huidige loeien zijn versleten, terwijl raads- sden meenden nu al tot uitbrei- ing en vernieuwing te moeten vergaan, omdat dit tot een uibbrei- ing van het aantal bezoekers meer inkomsten zou kunnen siden. Over de vorming van een fonds, raaruit vernieuwing c.q. vervan- mg zou kunnen worden betaald, «pen de meningen uiteen. Wei «rd men het er over eens om dc- t onderwerpen te behandelen bij begroting Intussen zal het schouwburgbe- luur zelf een onderzoek instellen »ar een beter gebruik van de ne- (nruimten als foyer en gemeen- chapshuis. Wat betreft een door de eer Den Brok gemaakte opmer- ing over het scheiden van V.V.V. o schouwburg, zei de voorzitter, bt Venray niet zó groot is, dat het ich een volwaardig V.V,V. kan ermitteren. oe; -,«i Hoge score drank in bestuurders Zonder dat er sprake was van een speciale controle, werden in iet afgelopen weekend maar liefst autobestuurders en één bromfiet- •r aangetroffen onder invloed van ilcohol. Na het bekende „pijpje I blazen" moest het zestal de bloed proef ondergaan. Met de aanzeg- |ing dat procesverbaal zal worden opgemaakt werden zij huiswaarts gezonden .uiteraard zonder ver voermiddel! De verkiezingscampagnes van de par- tijenvoo r de Tweede kamerverkie zingen zijn inmiddels in alle hevig heid van start gegaan. In deze tijd komt er een overvloedige stroom in formatie over ons heen. Het merendeel komt tot ons via de TV. radio en krant. Maar zeldzaam krijgen wij van de po litici rechtstreeks te horen wat men van bepaalde zaken denkt. En als dat het geval is, op een lezingbijvoorbeeld dan is dit informatie van één kant en is niet altijd de gelegenheid daar om vragen te stellen. De Wijkvereniging Veltum biedt al deze mogelijkheden in een avond. En zover onze informatie strekt is het een volledig unieke kans om in Venray ver schillende partijen in een avond te vergelijken. Op maandagavond 11 mei wordt er vanaf 20.00 uur in Restaurant Vlak water, Kempweg 162 een politieke avond georganiseerd. Het programma voor deze avond ziet er als volgt uit: Het eerste half uur is gereserveerd voor een Infor matie-markt. Dat wil zeggen dat de partijen gelegenheid krijgen via fol ders, affiches e.d. propaganda te ma ken voor hun zaak. Vervolgens zullen de politici spreek beurten houden. Onderwerpen als werkgelegenheid, milieu, woningnood, kernbewapening en energie zullen zeker aan de orde komen. Zo zal Martin Konings spreken na mens de P.v.d.A, Erika Verkerk-Terp stra komt voor de VVD, terwijl Bert van Wijk het woord zal voeren na mens D'66. De PSP wordt vertegen woordigd door Wilbert Willems. Het CDA kon ons helaas nog niet zeggen wie er namens hen het woord gaat voeren. Wel is toegezegd dat er iemand komt. Na de lezingen is er de gelegenheid om in diskussie te gaan met de poli tici of om de vragen te stellen die Uzelf van belang acht. De avond zal onder leiding staan van Dhr. J. Poels. Om er zeker van te zijn dat alle belangstellenden de mogelijkheid heb ben om te komen heeft de Wijkver eniging gemeend geen entree te moe ten heffen. De Wijkvereniging Veltum meent met deze avond een vergelijkend po litiek waren onderzoek van de boven ste plank te brengen. Zwijntjesjagers weer aktief In het afgelopen weekend: wer den aangiften gedaan van diefstal van totaal zes fietsen. Enkele van die verdwenen fietsen werden el ders in de gemeente teruggevonden. De Kath. Scholengemeenschap .Jerusalem" heeft van het college van b, en w. vergunning gekregen voor het vellen van 27 populieren op haar terrein. Deze bomen zijn tijdens een storm in 1974 op ongeveer twee meter hoogte totaan de kern en daarna tot aan de grond, inge scheurd. Uit voorzorg heeft men toen de lengte van deze populieren tot ongeveer vier meter terugge bracht. Intussen hebben de bomen weer aanzienlijke kronen gekregen. Het gevaar is niet denkbeeldig, dat de kronen bij harde wind langs bet vroegere snijvlak zullen afbre ken. Overigens zal het niet de eer ste keer zijn, dat ogenschijnlijk ge zonde Italiaanse populieren zonder aanwijsbare oorzaak plotseling af breken of dat er takbreuk optreedt, Bij het afgeven van de kapver- funning hebben b. en w. zich ge realiseerde dat zich regelmatig scho lieren onder de populieren bevin den met alle risico's van dien. Bovendien bevindt zich een rij Populieren langs de Gasstraat, wel ke voor het verkeer gevaar kun nen opleveren. Als voorwaarde is gesteld, dat de scholengemeenschap in het ko mende plantseizoen overgaat tot herbeplanting. De heer P. Hendriks aan De Al- den Weg heeft vergunning gekre gen voor het kappen van twee po- Pulieren bij zijn woning. Deze bo men beperken de groeimogelijk heden van op korte afstand staan de inlandse eiken. Omdat hier in feite sprake is van „dunning" wordt geen her- Plantplicht opgelegd. Moeder mag op Moederdag er best eens heel bijzonder uitzien. Maak haar daarom blij met een modieus kado, dat zij zelf in onze nieuwe kollektie kan uitzoeken. Of het nu gaat om een leuke japon, een vlotte rok of een elegante blouse: er is altijd iets in elke prijsklasse. Ook op het gebied van kleinere mode artikelen en bijvoorbeeld accessoires, of een modecheque. Met andere woorden: maak van Moederdag een Modedag. Er staat voor u een fraaie roos te wachten. U bent van harte welkom op onze Moederdag Modedagen op donderdag 7 meivrijdag 8 mei en Itilf 1L. I Ik zaterdag 9 mei. If lwti/t.11 Grotestraat 73, Venray Helmond, Roosendaal. Boxmeer. Oss. Venray, Weert -i - 'S S. !8 UIT PEEL EN MAAS van zaterdag 28 april 1951 - nr. 17 Tengevolge van de verhoging van het promesse-disconto door de het feit gesteld, dat binnen drie Ned. Bank werd de gemeente voor weken 500.000,— moest worden terugbetaald, omdat de geldschie ters hun geld liever ergens anders belegden. Per 1 juli moest boven dien 200.000,— worden terugbe taald. Een onbekende werd even wel bereid gevonden voor een mil joen een rekeningeourant-overeen- komst met de gemeente aan te gaan tegen een rentepercentage tussen 3 en 3Y6°/o. Bij het uitreiken van de diplo ma's van het a vond-nij verheids- onderwijs werd een maquette ge toond van de nieuwe Venrayse ambachtsschool. W. H. Lucassen Lzn. (Jan Hen- senstraat) slaagde in Utrecht voor Hoefsmid. In het Sint Joriskapelletje in Desselke werd met speciale toe stemming van Vader Bisschop een H. Mis opgedragen in verband met de viering van Sint Jorisdag door de katholieke verkenners. Aan de Venrayseweg onder Over- loon zal een groot vakantiekamp worden ingericht, waarvoor houten barakken zullen worden geplaatst. Deze zullen dienen voor kampeer ders, die in deze omgeving enkele dagen willen verblijven. Naast het oorlogsmuseum in Overloon zal een dierenpark wor den ingericht met 25 volières en 300 beesten, zoals apen, reeën en herten. Een dierenhandelaar uit Den Bosch heeft de gemeente Vier lingsbeek hiervoor 4 ha grond in pacht gevraagd. UIT PEEL EN MAAS van zaterdag 5 mei 1951 - nr. 18 Deken W. Berden werd bij ge legenheid van de verjaardag van H.M. de Koningin benoemd tot Of ficier van Oranje Nassau. Bij ge degenheid hiervan viel „ozze Deken" «en grootse huldiging te beurt. Een 84-jarige man werd bij het oversteken van de weg aangereden door een motorrijwiel, bestuurd door rector Verbugt uit Veulen. De verwondingen vielen gelukkig me. Op het Gymnasium I.C. was mgr. Gijzen (missiebisschop) eregast op een aldaar georganiseerde missie dag. De plannen om in Venray een Juvenaat voor opleiding van broe ders op te richten verkeren in een vergevorderd stadium van voorbe reiding. *- Bij gelegenheid van de opening van de nieuwe „Smartenhof" langs de muur van de Paterskerk, heeft pater Cunnibertus Sloots o.f.m. een prachtige bundel samengesteld om bij de iefeningen als leidraad te dienen. UIT PEEL EN MAAS van zaterdag 12 mei 1951 nr. 10 Op 9 mei overleed te Nijmegen de oud-provinciaal der Paters Min derbroeders Pater Regalatus Ha- zenbroek op 71-jarige leeftijd. Na zijn wijding in 1905 was hij de eer ste directeur van het Venrayse Pa tronaat. In 1918 werd hij benoemd tot rector van het Gymnasium I.C, Onder zijn leiding werd het nieu we gymnasium en internaat ge bouwd. Na de grote kloosterbramd in 1925 werd onder, zijn leiding be gonnen met de bouw van het nieu we patersklooster in 1927. Hij was Officier in de Orde van Oranje Nassau. Op het gemeentehuis werd de oppervlaktebehandeling aanbesteed van de grindweg naar Heide, idem •naar het Volen, idem op de Steegh. idem op het Veulen en idem naar de Smakt. In totaal een kleine 68.000 m2. De inschrijfbedragen varieerden van 65 tot 38 cent per m2. In verband met het gereedkomen van de nieuwe huishoudschool in september a.s. kunnen leerlingen voor de tweejarige huishoudcursus zich thans reeds opgeven. De heer J. Arts wist mat 596 punten de koningstitel van de handboogsportvereniging ,Sint Oda" te behalen. SPORTVERSLAGEN DIENEN DINSDAGS VOOR 1Z UUR TE ZIJN INGELEVERD WILLEM RUIS VOOR HET LAATST IN VENltAY Nog voordat het gigantisch con tract afgesloten werd met de VARA, was er reeds een contract getekend voor een optreden in Venray. Dat betekent, dat er nog een betaalbare prijs op tafel moest komen. Nu de VARA de markt ka pot heeft gemaakt is het nog maar de vraag of er nog meerdere op tredens komen van Willem Ruis in Venray. Voorlopig gaat men er bij de schouwburg van uit, dat het hier om een laatste optreden gaat. De weggeefshow van WILLEM RUIS is a.s. vrijdag (8 mei) om 20.15 uur te zien in de Streek- schouwburg. Er zijn nog kaarten. Zaterdag 9 mei houdt de protes tantse kerkengemeenschap van Venray een gezellige bazar. Vanaf 10 uur 'smorgens zullen de stands voor U klaar staan in de Chr. Basisschool ..de Hommel", Oostsingel 39, hoe Henri Dunantstraat in Venray. WELKOM ledereen, jong en oud, is welkom en kan grasduinen in bijvoorbeeld de boeken- en platenstand of speelt een spelletje mee aan het rad van avon tuur. Verder kunt u op de bazar kle ding kopen in alle maten en soorten, maar ook wel plantjes en overheer lijk, zelf gemaakt gebak. De jeugd mag meedoen aan aller- j lei spelletjes, maar kan ook spel- I letjes kopen. Tenslotte staan er on- j der andere limonade, soep, brood- j jes en koffie klaar, zodat u even kunt uitblazen. Daarna kunt u er weer tgen: er is nog méér. Dit jaar wil de protestantse kerken gemeenschap een groot bedrag bij een brengen en ter beschikking stel len aan de Y.W.C.A. (Yong Woman Christian Association)). De Y.W.C.A. organiseert vrouwen- en gezinswerk in Transkei. Zuid Afrika en heeft als doelstelling: verbetering brengen in de gezondheidstoestand van de kin deren. Zij heeft hiervoor oen prak tisch gericht programma mee als hoofdpunten voeding, hygiëne en huls nijverheid. De Y.W.C.A. zal onze gift gebruiken voor de bouw van een „Centrum voor huisindustrie" in Um- tata, Transkei. Programma zondagochtendconcert in de foyer van de schouwburg op zondag 10 mei a.s, aanvang 11.30 Horster Mannenkoor: 1. Gegroet mijn Limburg - komp. onbekend. 2. Bojen Ballade - Walter Rein, 3. Dvorak-cyclus, als één werk uit te voeren: Liebeslied im Garten Dasz Fischermadchen Het feest van de Mus 4 Soave - Palestrina 5 Yesterday - John Lennon/Paul McCartney 6 Giirtel und Tücheln - Jakov Go- •tovac 7. Soon ah will be done - Bèr Joosen. Kon. Harmonie Horst: 1. Torre del Oro - Dorado 2. La fille du Tambour Major - Offenbach 3. Woodland Pictures - Fletcher 4. Western Rapsody - Vlak 5. Amparito Roca - Texidor TOPFILMS IN VENRAY In de lijst van de top-20 van best bezocthe films is de volgorde deze maand als volgt: 1 Een vlucht regenwulpen 2 Flying High 3 The blues Brothers 4 The Blue Lagune 5 Dressed to kill 6 Supersmeris In Venray is de belangstelling momenteel bijzonder groot, want geheel volgens de hitlijst zijn in middels reeds twee films in Ven ray geweest (Blues Brothers, Dres sed to kill) één wordt de komende twee weken verwacht (Flying high) terwijl drie films uit de top gelijk tijdig in Venray te zien zijn, n.l. EEN VLUCHT REGENWULPEN, THE BLUE LAGUNE en SUPER- SMERIS Schieten met luchtbuks Op zondag 3 mei hebben enkele kinderen met het schieten met een luchtbuks een tamme kraai dood geschoten. De eigenaar van het dier heeft aangifte bij de politie ge daan Tegen afrastering Op de kruising Merseloseweg Venrodelaan, was mogelijk het glad geworden wegdek oorzaak dat een autobestuurder wel een botsing met een tegenligger wist te voorkomen, maar zelf tegen een afrastering te recht kwam In een sloot Op de Wanssumseweg geraakte een personenauto uit Broekhuizen- vorst uit de juiste koers toen de chauffeur moest uitwijken voor een in een slip geraakte vrachtauto uit Helmond. Een botsing kon worden voorkomen, maar wel belandde hij daardoor in een langs de weg lig gende sloot. De bestuurder liep geen noemenswaardige verwondin gen op. wel werd de auto zwaar beschadigd. Botsingen Op de Raadhuisstraat lette een autobestuurder uit Vüerlings- beek onvoldoende op het voor hem rijdende verkeer, want toen een van de voor hem rijdende auto's afremde om een parkeerplaats op te rijden, botste hij daar prompt •tegen aan. Op de kruising Witte Venne- weg kon een bestuurder afkomstig uit Wanssum zijn auto niet "tijdig tot stilstand brengen en 'botste te gen een voor de kruising stilstaan de auto op. Op de kruising Puttenweg Konijnen weg lette een autobestuur der uit Eelde onvoldoende op, en botste daardoor tegen een voor hem rijdende personenauto. Venrayse hoofdagent in nationaal volleybalteam Niet alleen met een bronzen me daille, maar ook boordevol prettige herinneringen, keerde de Venrayse hoofdagent/rechercheur Theo Schol ten terug van een „trip" naar Fin land. Als lid van het Nederlands nationale politieteam nam hij deel aan een internationaal volleybal toernooi, samen met politie-volley- b al teams uit West-Duitslantf, Frank rijk, Denemarken, Nederland en Finland. Theo Scholten maakt reeds zes jaren deel uit van het nationale team. Ook in Venray is hij in de volleybalsport geen onbekende. Hij is zowel speler als trainer van VC Rooy. Het was voor de eerste maal dat volleybal op het programma stond van een vriendschappelijk inter nationaal toernooi. Tot nog toe was dat „beperkt" gebleven tot voet ballen, zwemmen en schieten. De trip naar Finland nam 6 da gen in beslag. De reiskosten kwa men op rekening van de Nationale Politie Sportbond, terwijl het ver blijf in Finland' voor rekening van de gastheren kwam. Het Nederlands politieteam was ingekwartierd in een opleidingsschool van de Finse politie in Helsinki, terwijl een vas te tolk tot hun beschikking stond. De algehele leiding over de Neder landers had Rob Hackman, trainer van WC Vught. Een van de hoogtepunten bui ten de volleybalwedstrijden was de ontvangst op het stadhuis van Helsinki, door de burgemeester van die stad Met beenbreuk naar ziekenhuis Een Venrayse bromfietser kwam op Kempkensberg te Ysselsteyn zo ongelukkig te vallen dat hij met een linkerbeenfractuur naar het ziekenhuis meest worden vervoerd. Mogelijk is de brommer in de zach te berm in een slip geraakt. Bestuurder weigerde bloedproef Op de kruising Kempweg Westsingel verleende een autobestuurder uit Ven ray geen voorrang aan een over de Westsingel rijdende auto. Bij de bot sing bleef het bij materieele schade, maar de veroorzaker reed zonder zijn idendiiteit bekend te maken door Dank zij oplettende getuigen kon de poitie echter vrij snel die bestuurder aanhouden; hij bleek onder invloed van alcohol te verkeren. Op het politiebureau weigerde hij medewerking; óók het laten afnemen van een bloedproef. Na verhoor en de aanzegging van de nodige proces sen verbaal zullen worden opgemaakt werd hij huiswaarts gezonden. Politie vraagt getuigen Waarschijnlijk heeft in de nacht van 2 op 3 mei een nog onbekende be stuurder van een personenauto of be stelauto op de St. Antoniusstraat een twintigtal paaljes omvergereden. Die chauffeus is gewoon doorgereden. Mogelijk zijn er getuigen die hun be vindingen ter kennis van de politie wilen brengen om die wegpiraat de rekening te kunnen presenteren. Zij kunnen ieder moment terecht op het politiebureau aan de Wilhelmina- straat. Vandalisme 10 ruiten van de noodlokalen van het Boschveldcollege werden ver nield aangetroffen. Vermoedelijk zijn ze met een windbuks kapot geschoten P.P. deed aangifte van vernieling van 3 boompjes in zijn tuin aan de Hoenderstraat. Diefstallen A.S. deed angifte van diefstal van 3 badhandoeken, die zij had vergeten mee te nemen uit een winkelkarretje. Vemoedelijk door een openstaande raam hebben onbevoegden zich toe gang weten te verschaffen tot de wo ning van de fam. V aan de Hoender straat. Een geldbedrag van 900 bleek te zijn ontvreemd. ia aJT' V; PROGRAMMA VAN 8 T.M. 14 MEI 1981 Vrijdag 8 mei: 19.30 Stappers zaalv. vr. 20.30 St. Servaas zaalv. vr.. 21.30 Vlakwater zaalv. vr. 22.30 Crook zaalv. vr. Zaterdag 9 mei: Volleybaltoernooi VC Rooy 09.30-13.00 Rekreanten. Teams: VC Knip, VC Ysselsteyn, SVCB, VC Rooy 3, Centientje, B.G.S., VC Rooy 4, VC Qrashoek, VC Jaco. 14.00-19.30 veteranenteams: VC Jokers, Rovoc, VC Rooy, VC Jako, Vlaluas 3, Aspargos, Smash 40+, Montagmards, Advendo '68. 20.00 L.D/T. zaalv. vr. 21.00 FC de Klomp zaalv. vr. Zondag 10 mei: 09.30-12.00 Badminton 12.00-13.00 FC de Klomp zaalv. Maandag 11 mei: '18.00-21.30 VC Rooy tr. 21.30 Stappers zaalv. vr. Dinsdag 12 mei: 20.30 Wetteling 1-Eendracht Arn hem zaalv. dames. Wedstrijd voor het Nederlands kampioenschap. 21.30 Badminton. Woensdag 13 mei: 19.30-22.30 Badminton 22.30-23.30 de Wetteling zaalv. Donderdag 14 mei: 19.00-20.30 VC Rooy tr. 20.30 EJP—VC Maasbree zaalv. dames 21.30 EJP heren onderling ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van de huisartsen van Loon, Corver, Ver- cauteren, De Vocht en Schmeetz D.J. VERCAUTEREN Merseloseweg 33, telefoon 82200 Weekenddienst voor de patiënten van de huisartsen Bloemen, Franken, Lankveld, van Thiel, de Muinck Keizer en Wittgen J. WITTGEN Langstraat 76, telefoon 86082 DR. KEIJZER van Beurden weg 10, Ysselsteyn telefoon 04785-777 neemt waar voor eigen praktijk. Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10 tot 11 uur; "s middags van 17 tot 18 uur. ZIEKEN- EN ONGEVALLENVERVOER Telefoon 04780-81333 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN van heden vrijdagavond 18 uur tot vol gende week vrijdag. APOTHEEK DE MONNIKSKAP Paterslaan-hoek Patersstraat, tel. 80140 Openstelling: zaterdag van 9.00 tot 13 00 en van 17.00 tot i8.00 uur; zondag: van 10.00 tot 12.00 en van 17.00 tot 18.00 uur. Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY Voor spoedeisende gevallen, uitsluitend na telefonische afspraak, neemt waar H. PETERS, telefoon 83478 ZONDAGSDIENST GROENE KRUIS Venray, Meerlo en Wanssum Zr. M. JEUKEN-JANSSEN telefoon 04780-81269 UITLEENMAGAZUN GROENE KRUIS De Clockert, Bergweg 4, Venray Geopend van maandag tot en met vrijdag van: 08.30 tot 09.00 uur en van 16.00 tot 17.00 uur. In het weekend uitsluitend via de wijkverpleegkundige van de zon dagsdienst. KAMERBEMIDDELINGSBURO De Clockert, Venray, Tel. 83100 Openingstijden: maandag 9-12 uur; dinsdag 15.00-19.00 uur; vrijdag 12.00-15.00 uur. KINDERDAGVERBLIJF „DUIMELOT" Heuvelstraat Venray tel. 87110 Geopend van ma tm vr 8.00 17.30 u SPREEKUUR WIJKVERPLEEGKUNDIGEN Iedere morgen van 08.30 tot 09.00 u. behalve in het weekend. Na 09.00 uur kunnen eventuele be richten gedurende de gehele dag worden doorgegeven via tel. 81269. GEZINSVERZORGING EN BEJAARDENHULP Westsingel 5 Venray tel. 04780-86363 spreekuur maandag t.m. vrijdag van 9 tot 10 uur. GROENE KRUIS ZUIGELINGENBUREAU De Clockert, Bergweg 4, tel. 81269 Uitsluitend volgens afspraak. SPEEKUUR DIETISTE Uitsluitend op afspraak via tel. 81269 VERLOSKUNDIGE DIENST Vroedvrouw Stevens-Helnen Merseloseweg 23. Venray telefoon 04780-81152 VERLOSKUNDIGE Mevr. A. M. F. Tiggeloven-Kufypers Florishof 23 Venray telefoon 04780-82411 Spreekuur elke donderdag van 2-3 uur in De Clockert, volgens afspraak Eveneens op afspraak, tel. 83859 of KRAAMCENTRUM HORST-VENRAY telefoon 04709-1324 NED. VER. VAN RHEUMA- PATIËNTEN AFD. LIMBURG Postbus 100 6100 AC ECHT Algemeen Informatie-adres: Tel. 04754-2054 ALGEMENE HULP-DIENST VENRAY telefoon 04780 - 84163 Bereikbaar elke werkdag van 9 tot half 11 'smorgens en van 7 tot 8 uur 'savonds INFORMATIEWINKEL BRUKSKE Elke donderdag van 19.00 - 20.00 uur in het wijkgebouw De Kiosk. DE HARTLIJN De Hartlijn (van de Nederlandse Hartpatiëntenvereniging) hulpver lening aan hartpatiënten is op de vol gende nummers te bereiken: Maandag: tel. 077-12988; dinsdag tel. 04740-2865; woensdag tel. 043- 620358; donderdag tel. 04402-2163; vrijdag: tel. 04950-33428. De telefoonnummers zijn van maan dag t.m. vrijdag alleen bereikbaar tussen 15.00 en 18.00 uur. Zaterdag en zondag alleen voor noodgevallen 04750-23290. M.A.S.J. maatschappelijk advies sentrum voor jongeren Hoenderstraat 33 te Venray Tel. 04780-85251 Geopendivan maandag Lm. don derdag van 10.00-19.00 uur; op vrijdag van 10.00-21.00 uur. VROUWEN BELLEN VROUWEN Vrouwen luister- en Informatiedienst» v«n maandag t.m. ^dag van 9-12 uur elke dinsdagavond van 8-11 Utir. TELEFOON 04750-18000

Peel en Maas | 1981 | | pagina 3