GEMEENTEPRAAT Venrayse wegkruisen Volvo is in uw buurt NOTITIES EN MEDEDELINGEN VAN DE GEMEENTE VENRAY Redactie: G. A. Schütte, Bureau voorlichting en inspraak GEMEENTELIJK COMBIBAD VENRAY TOPGARAGE C.V. NIEUWE KRAMENRIJ OP DE MARKT Met ingang van mei wordt op het larktterrein Grote Markt een rij kra len aan het bestand toegevoegd. j|ór de Markthof-winkels is ruimte jrijgemaakt voor 6 kramen. De rij met het front naar de winkels Daarbij blijft er voldoende loop- e tussen de kramenrij en win- ils vrij. Aan de volgende branche- irders wordt plaats toegewezen: F. van Lierop te Helmond met jur- i, jacks en broekpakken (2 kramen t eigen paswagen); W. Gaasbeek te Melick met muziek- issettes en platen (1 kraam); A. Bogers te Geldrop met luxe en ishoudelijke artikelen, zoals vazen, irdjes, koppen en schotels, potten en pannen, schoonmaakgerei (2 kra men); W. Habraken te Oirschot met aard- ippels in vele soorten (1 kraam). BOUWVERGUNNING AANGEVRAAGD Bij burgemeester en wethouders zijn aanvragen ingekomen om in af wijking van het geldende plan c.q. fooruitlopend op een in voorbereiding tijnd plan bouwvergunning te ver enen voor: het bouwen van een garage aan de Overloonseweg 75a, t.n.v. J. van ■loof; het uitbreiden van een varkensstal Ban Straat 11a, t.n.v. J. M. Poels; het bouwen van een serre aan de woning Monikesstraat 1, t.n.v. M. J. H. Rutten; het bouwen van een winkel/kan- oorruimte aan de Patersstraat, t.n.v. Stienstra Roermond b.v.; het verbouwen van het pand Wes- er Thienweg 17 tot twee woningen, J. Kreutz en J. van Rhenen; het bouwen van een woning aan de Steègse Peelweg op perceel N f55, t.n.v. A. Theunis. Burgemeester en wethouders zijn roornemens aan deze bouwplannen nedewerking te verlenen. De bouw- ilannen liggen met ingang van 4 mei 981 gedurende veertien dagen voor edereen ter inzage bij de afdeling ruimtelijke ordening, kamer 201 van het raadhuis, geopend van 9.00 tot 12.00 uur. Gedurende deze termijn kunnen eventuele bezwaren schrifte lijk bij burgemeester en wethouders jworden ingediend. Venray. 1 mei 1981 De burgemeester van Venray, j mr. H. J. M. Defesche BOUWVERGUNNING VERLEEND lurgemeester en wethouders van Venray hebben in hun vergadering *an 29 april *1981 voor de navolgende bouwplannen bouwvergunning ver leend. Zij, die menen door de afgifte van een van deze bouwvergunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen gedurende 30 da gen na datum van deze publicatie op grond van de Wet Administratieve Rechtspraak Overheidsbeschikkingen (AROB) een gemotiveerd bezwaar schrift indienen bij burgemeester en wethouders. het verbouwen van de woning aan de Veulenseweg 33, t.n.v. Th. A. M. Dings; het bouwen van een landbouwloods Kleindorp 16, t.n.v. Th. A. M. Hendrix. In de bekendmaking van verleende bouwverguninngen in de editie van 24 april j.l. zijn fouten geslopen. On dermeer stonden als verleende ver gunning vermeld; het bouwen van een tuinhuisje aan de Allegrostraat 13, t.n.v. P. L. H. Stienstra; het plaatsen van een 27 Mc-anten- ne aan de Meester de Haanstraat 1, tn.v. W. J. J. Geurts. Hiervoqr moet gelezen worden: het bouwen van .een tuinhuisje in de Allegrostraat 13, t.n.v. C. M. Schippers; het vervangen van een schutting aan de Patersstraat 19, tn.v. P. L. H. Stienstra; het plaatsen van een 27 Mc-anten- ne aan de Meester de Haanstraat 17, t.n.v. W. J. J. Geurts. Venray, 1 mei 1981 De burgemeester van Venray, mr. H. J. M. Defesche OBLIGATIE NIET AFGEHAALD In februari 1980 is eën aantal ge meentelijke obligaties uitgeloot. Tot op heden is obligatie nr. 148A van 500,— met 30,— rente nog niet ingewisseld. Men kan hiervoor terecht bij de af deling financiën op het raadhuis. MONUMENTJES OP DE ALG. BE GRAAFPLAATS Vorige week gaven wij een aantal richtlijnen met betrekking tot de uni formiteit op de algemene begraafplaats Boschhuizen. Hierin werd o.m. mee gedeeld, dat de kruisen en zuilen als mede de liggende naamplaten via de gemeente kunnen worden betrokken. Dit was enkele jaren geleden nog wel het geval, doch thans zal men deze zelf moeten bestellen. Doch zij tullen steeds aan de voorwaarden betreffende materiaal en afmetingen moeten voldoen. VERGADERING COMMISSIE VERKEER VERPLAATST De voor maandag 4 mei geplande vergadering van de commissie ver- zal niet doorgaan i.v.m. de do denherdenking op die dag. De vergadering is verschoven naar 11 mei om 16.30 uur In kamer K.20 (achter de koffiekamer). 21 MEI INSPRAAK AVOND EDUCATIEPLAN Stap voor stap nadert de welzijnsplanning van de ge meente Venray haar eind punt.. Met het gereedkomen van het concept educatief- plan is weer een stap in 6ie richting gezet. Het educatief plan gaat in op de behoefte die er bestaat aan onderwijs, beroepsscho ling op latere leeftijd en hoe dit georganiseerd kan/moet worden. Op DONDERDAG 21 MEI zal een inspraakavond wor den gehouden over dit plan. Het is dan voor iedereen mo gelijk zijn of haar mening te zeggen over het plan en sug gesties te doen voor het plan. De avond zal worden gehouden in de burgerzaal van het raadhuis en begint cm 19.30 uur. Bent U geïnteresseerd naar de inhoud van het concept educatiefplan? U kunt het le zen in de infotiek in de hal van het raadhuis. U kunt een exemplaar van 't plan krijgen bij de heer R. Zeelen op het raadhuis (kamer 106). COLLECTEKALEN DER MEI Op 2 mei; Jeugdopvang Jachthoorn en Trompettenkorps St. Petrus Ban den (plaatselijke aktie in het kader van het jeugdcollectewezen). Op 23 mei: Jeugdwelzijn Veltum (plaatselijke aktie in Veltum in het kader van het jeugdcollectewezen). Op 23 mei: Welpenclub Don Bosco Leunen (plaatselijke aktie in Leunen in het kader van het jeugdcollecte wezen). Van 25 mei t.m. 6 juni: Nederlandse Rode Kruis (landelijke aktie). GEMEENTE PLAATST AAN PLAKBORDEN I.V.M. VERKIE ZINGEN Ook dit jaar zal door de gemeente Venray op zeer veel plaatsen in Ven ray en de kerkdorpen .aanplakborden worden geplaatst te gebruiken voor affiches van de politieke partijen. Deze borden zullen 4 mei geplaatst worden. De (plaatselijke) politieke partijen worden dringend verzocht pas in de loop van de vogende week met hun plakaktiviteiten te willen beginnen, en geen gebruik te maken van publieke eigendommen. De gemeente rekent op de mede werking van alle politieke partijen om de visuele milieu-vervuiling te beper ken. COMMISSIE FINANCIEN Op woensdag 6 mei 1981 zal om 17.15 uur op het raadhuis (kamer 004) een openbare vergadering van de commis sie Financiën en Belastingen plaats vinden. Op de agenda van de commissie staan naast de gebruikelijke punten een aantal belangrijke zaken, te weten Het bespreken van de uitgangspunten voor het opstellen van de gemeente begroting 1982. Een eerste prognose voor de begroting 1982 heeft een te kort van 800.000 laten zien (er is hierbij uitgegaan van een ongewijzigd beleid t.o.v. 1981, er is rekening ge houden met loon- en prijsstijgingen en met de gevolgen van bezuinigingen bij de rijksoverheid en een beperkte ruim te voor een nieuw beleid in 1982). Het-mag duidelijk zijn dat een tekort van 800.000 veel te hoog is en dat er gesnoeid moet worden. Aan de hand van de voorstellen zal bekeken worden waar en in welke mate bezuinigd kan worden. Vervolgens zal de commissie zich bui gen over het raadsvoorstel met betrek king het aangaan van geldeningen tot een maximum bedrag van 22,5 mil joen. Tenslotte staat het instellen van een bovengrens aan het jeugdfonds en het jeugdsportfonds ter discussie. Gemeentevlag in sierbestrating Na het behalen van een speciaal stratenmakersdiploma, heeft de heer Wiel Hegger, stratenmaker in dienst van de gemeente, het colle ge van b. en w. aangeboden om het gemeentewapen in een sierbe strating uit te voeren. Nu de gemeente sinds de opening van het nieuwe raadhuis in okto ber 1979 over een officiële ge meentevlag beschikt, is besloten iji plaats van het moeilijk in steen uit te beelden gemeentewapen (in ver band met de vele verschillende kleuren) de gemeentevlag in sier bestrating uit toe beelden. Hierbij deed zich evenwel de moeilijkheid voor,dat een vlag als een „heilig symbool" van eenheid onderhevig is aan een protocol. Zo is bepaald, dat symboolvlag- gen na zonsondergang worden bin nengehaald en dat alleen vorste lijke personen haar met voeten mo gen treden. Om dit protocol ook enigszins toe te passen bij uitvoering van de vlag in sierbestrating werd door het gemeentebestuur gezocht naar een plaats, waar men zo min mogelijk over het symbool zou lo pen. Uiteindelijk werd besloten de vlak uit te beelden bij het Ven- rayse oorlogsmonument bij het voormalige kerkhof van de Grote Kerk. Dezer dagen is de heer Hegger begonnen met zijn werk naar een onty/erp van de heer Leo Otten, tekenaar bij de dienst van gemeen tewerken. In verband met de be perkte keuze in gekleurde stenen, moet men de originele kleuren iets geweld aan doen. De hoofdkleuren van de originele vlag bestaat uit blauw en wit. De blauwe vlakken en onderdelen van de in de vlag voorkomende sym bolen worden in Waalformaatklin- kers uitgevoerd. Voor de witte vlakken is gekozen voor crèmekleu rige ijsselsteentjes. De bijenkorf bestaat uit kleine maaskeien van 4-6 cm., terwijl terwille van de kleurschakering in de vlag voor een sleutel en een gedeelte van de wapenvorm voor wiitte steen is ge kozen. Voor de dodenherdenking bij het monument op 4 mei a.s. zal de ge meentevlag in sierbestrating klaar zijn. PARKWEG 2 VENRAY TELEFOON 04780-82069 Verkoop seizoenabonnementen Het Combibad Venray opent op 1 mei a.s. de poorten van het buitenbad. Verkoop van seizoenabonnementen vanaf HEDEN aan de kassa van het zwembad. Openingstijden kassa TOT 1 MEI: ma., di., do., vr. van 16.45 tot 18.45 uur. Woensdag en zaterdag van 13.30 tot 15.30 uur. NA 1 MEI: ma. t.m. za. van 10.00 tot 18.00 uur. Tarieven GEZINSABONNEMENTEN Geldig voor het hele gezin 107, PERSOONLIJKE ABONNEMENTEN Personen tot 16 jaar 32,50 Personen vanaf 16 jaar 50,50 Bovenstaande abonnementen zijn geldig voor de periode van 1 mei tot 1 september, uitsluitend voor het buitenbad. SLUITING RAADHUIS OP 5 MEI Op dinsdag 5 mei a.s. (bevrijdings dag) zal het raadhuis van Venray ge sloten zijn. Wel zal het mogeijk zijn om van 10- 12 uur telefonisch destruktiemateriaal aan te melden, dat nog de zelfde dag opgehaald wordt. COMMISSIE RUIMTELIJKE ORDENING EN VOLKSHUIS VESTING Op donderdag 7 mei 1981 zal om 19.00 uur in de burgerzaal van het raadhuis een openbare vergadering beginnen van de commissie ruimte lijke ordening en volkshuisvesting. In deze vergadering zullen de be zwaarschriften op het bestemmings plan buitengebied centraal staan. Alle 135 bezwaarmakers hebben hun bezwaar nog eens kunnen toe lichten tijdens de hoorzittingen. De commissie zal in deze vergadering proberen t.a.v. de bezwaren een standpunt in te nemen. Het standpunt van de commissie zal daarna in een raadsvoorstel aan de gemeenteraad worden voorgelegd. De gemeenteraad zal zich over enkele maanden moeten uitspreken over de ingediende bezwaarschriften en tege lijk over al of niet vaststellen van het bestemmingsplan. Voor de rest vermeldt de agenda de gebruikelijke punten van een ver gadering. GEMEENTELIJKE SPORTINRICHTIN GEN GESLOTEN Op Koninginnedag zijn Sporthal De Wetteling en het gemeentelijk combi zwembad de gehele dag gesloten. Spreekuren Wethouder Rutten vervallen In velband met de afwezigheid van wethouder Rutten-Tielen zul len de spreekuren van maandag 4 mei (sociale zaken) en dinsdag 5 mei (woningbouw) vervallen. In dringende gevallen kunt u zich wenden tot de afdeling So ciale Zaken of tot de woningbouw vereniging Noord-Limburg. HINDERWET Kennisgeving bekendmaking ontwerp-beschikking Burgemeester en wethouders van Venray, gelet op artikel 24, twee lid, onder c, van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne; maken bekend dat zij voornemens zijn om op de aanvraag van: J. van de Pasch, Roffert 3 te Castenray-Venray voor een. vergun ning ingevolge de Hinderwet voor het oprichten, in werking brengen en in werking houden van 'n kal- veropfokbedrijf en varkensmesterij, waar mest en meststoffen worden bewaard, gelegen aan de Roffert 8; positief te beschikken onder voor waarden om gevaar, schade of hin der voor de omgeving te onder vangen. J. J. H. Thielen, Horsterweg 27 te Castenray Venray voor een vergunning ingevolge de Hinderwet voor het uitbreiden/wijzigen, ex. artikel 6a van die wet van een veehouderij (rundvee- en legkippen- bedrijf) waar mest en meststoffen worden bewaard, gelegen aan de Horsterweg 27; positief te beschik ken onder voorwaarden om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te ondervangen. De ontwerp-beschikking, alsmede de aanvraag en andere ter zake zijnde stukken, liggen in het raad huis, kamer 119, Raadhuisstraat 1 te Venray, ter inzage en wel tot 15 mei 1981, elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur en elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur. Na deze datum tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen het geven van de aangevraagde beschikking, eveneens elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur. De aanvrager, alsmede degenen die bezwaren hebben ingebracht naar aanleiding van de aanvraag en een ieder die aantoont, dat hij daartoe redelijkerwijs niet in staat is geweest, kunnen tot bovenge noemde datum gemotiveerde schrif telijke bezwaren inbrengen naar aanleiding van de ontwerp-beschik king. Degene, die een bezwaarschrift indient, kan verzoeken zijn per soonlijke gegevens niet bekend te maken. Een bezwaarschrift dient gericht te worden aan ons ooilege. Venray, 1 mei 1981 Burgemeester en wethouders vnd. namens dezen, het hoofd van algemene zaken en kabinet, A. L. G. Janssen Vragen...? Wendt u tot de gemeentelijke voorlichter HINDERWET Kennisgeving bekendmaking beschikking. Burgemeester en wethouders van Venray, gelet op artikel 31 van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne; maken bekend, dat door hen onder voorwaarden, om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te onder vangen, op 22 april 1981 vergunning is verleend ingevolge de Hinderwet naar aanleiding van de aanvraag van: J. Janssen, Heidseweg 65 te Heide-Venray voor het uitgreiden van een Landbouwmachine-bedrijf gelegen aan de Heidseweg 65 te Heide. P. Kuenen, Scheiweg 13 te Leu- nen-Venray voor het uitbreiden en wijzigen van een varkensfokkerij en -mesterij waar mest en meststoffen worden bewaard en propaangas wordt hygiëne staat tot 1 juni -1981 be te Leunen. P. J. Smits, Puttenweg 70 te Ysselsteyn-Venray voor het uitbreiden en wijzigen van een legkippenbedrijf waar mest en meststoffen worden be waard en propaangas wordt gebruikt, gelegen aan de Puttenweg 70 te Ys- selsteyn. M. J. Claessens, Deurneseweg 138 te Ysselsteyn-Venray voor het uit breiden/wijzigen ex. art. 6a van die wet van een legkippenbedrijf en var kensmesterij waar mest en meststof fen worden bewaard, gelegen aan de Deurneseweg 138 te Ysselsteyn. De beschikking en alle ter zake zijn de stukken liggen in het raadhuis, ka mer 119, Raadhuisstraat 1 te Venray, ter inzage en wel van 1 mei tot 1 juni 1981, elKe werkdag van 09.00 uur tot 12.00 uur en donderdags van 16.30 tot 19.30 uur. Ingevolge artikel 44, tweede lid, van de Wet algemene bepalingen milieu hygiëne staat tot 27 april 1981 be roep open bij de Kroon voor: a. de aanvrager; b. de betrokken adviseurs; c. degenen, die overeenkomstig arti kel 20, 21 of 22, tweede lid, of 28, eerste lid, onder c, van de Wet al gemene bepalingen milieuhygiëne bezwaren hebben ingebracht; d. enige andere belanghebbende, die aantoont dat hij redelijkerwijs niet in staal is geweest overeenkomstig artikel 20, 21 of 22, tweede lid, of 28, eerste lid, onder c, van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne bezwaren in te brengen. De beschikking wordt na afloop van de beroepstermijn van kracht tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en met toepassing van artikel 60a van de Wet op de Raad van State een verzoek wordt gedaan tot schorsing van de beschikking dan wel tot het treffen van een voorlopige voorzie ning. Het beroepschrift moet worden ge richt aan Hare Majesteit de Koningin en worden gezonden aan de Raad van State, afdeling voor de geschillen van bestuur. Binnenhof 1, 2513 AA 's-Gra- venhage. Het verzoek tot schorsing of een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afde ling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State. De beschikking wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Venray, 1 mei 1981 Burgemeester en wethouders vnd., namens dezen, het hoofd van algemene zaken en kabinet, A. L. G. Janssen HINDERWET Kennisgeving bekendmaking aanvraag Burgemeester en wethouders van Venray, gelet op artikel 12 van de Wet algemene bepalingen milieu hygiëne; maken bekend; dat op 27 maart 1981 bij hen een aan vraag is ingekomen van-H. Versieyen, Casten rayseweg 14 te Oirlo-Venray voor een vegunning ingevolge de Hin derwet voor het uitbreiden en wijzi gen van een pluimvee opfokbedrijf waar mest en meststoffen worden be- bewaard gelegen aan de Ericaweg (ongenummerd) te Oirlo-Venray. dat op 11 maart 1981 bij hen een aanvraag is ingekomen van ALCAS B.V. i.o., Horsterweg 31 te Castenray- Venray voor een vergunning ingevolge de Hinderwet voor het ex art. 6a, uitbreiden/wijzigen van een fabriek voor aluminium ramen en deuren, waar electromotoren worden gebruikt met een gezamelijk vermogen van meer dan 1,5 Kw, gelegn aan d Horstrwg 31 te Castenray-Venray. De aanvraag en andere ter zake zijnde stukken liggen in het raadhuis, kamer 119, Raadhuisstraat 1 te Ven ray tr inzage en wel tot 1 juni ray ter inzage en wel tot 24 mei 1981, elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur en elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur; na deze datum, tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan wor den ingesteld tegen de beschikking op de aanvraag, eveneens elke werk dag van 09.00 uur tot 12.00 uur. Des gewenst kan aldaar een mondelinge toelichting op de stukken worden ver kregen. Gemotiveerde bezwaren kunnen tot bovengenoemde datum schriftelijk bij ons college worden ingebracht. Degene, die een bezwaarschrift in dient, kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Eveneens kunnen mondelinge be zwaren worden ingebracht tijdens een openbare zitting op 20 mei 1981 om 15.00 uur in het raadhuis, kamer 119, waarbij tevens gelegenheid wordt ge geven tot een gedachtenwisseling over de aanvraag tussen het bevoegd ge zag, de aanvrager en de overige aan wezigen. Zij vestigen er tenslotte de aandacht op, dat degenen die bezwaren heb ben ingebracht op de wijze als bo venomschreven en een ieder die aan toont, dat hij daartoe redelijkerwijs niet in staat is geweest, in de gele genheid zullen worden gesteld bezwa ren tegen de ontwerp-beschikking in te dienen. Venry, 1 mei 1981 Burgemeester en wethouders voor noemd, namens dezen, het hoofd van algemene zaken en kabinet, A.L.G. Janssen Houten kruis met houten corpus tegen een buitenmuur van Het Schuttersveld. Dit is het voormalige „ha gelkruis" dat voor de oorlog op de hoek Hoenderstraat - Hagel- weg stond, ter hoogte van het huidige Ceci- liapad. Volgens de voorhanden literatuur werd de naam „hagel kruis" gegeven omdat daar bij de biddagen en St. Marcusproces- sies gebeden werd tot afwering van hagel- schade, misgewas enz. Maar een andere le zing zegt dat deze krui zen geplaatst werden op een punt waar drie of vier wegen tesamen kwamenmaar even goed met de intentie bespaard te blijven van hagelschade in de land bouw. Tenslotte in vroe gere tijden zouden ar men en behoeftigen „onder een hagelkruis bedeeld worden". Houten kruis aan de voormalige tuinmuur van het Patersklooster, op het parkeerterrein bij de Kruuze. Wel licht een herinnering van de Hof van Zeven Smarten welke zich achter deze 'muur destijds met traliehek bevond. Bij het her stel van de oorlogs schade en de recon structie van de Oude Oostrumseweg werd de hoge Patersmuur ge sloopt. De Zeven Sta ties werden langs de Paterskerk geplaatst (Leunseweg) waar in middels een tableau verdwenen is. Het is deze maand (mei 1981) precies 30 jaar geleden dat de Smartenhof werd ge opend. Gegevens voor deze rubriek kunnen wekelijks tot dinsdags 12 uur gratis worden opgegeven aan het bureau van dit blad: Grotestraat 68, Venray APRIL 30 april: Creatief evenement Grotestraat en Grote Markt Oranjecomité en Muziekschool/ Vrije Academie 30 april: Koninginnedag. 10 jarig bestaan Muziekschool Venray. 10-jarig bestaan Vrije Akademie Venray. MEI 1 t.m. 14 mei: Tentoonstelling in de schouw burg; Johan Verspaget en Joop Wismans. 2 mei: Zaal voetbaltoernooi in sporthal De Wetteling van 16.00 tot 22.00 uur. Organisatie Stichting Batu Badaun. Zes deelnemende teams. 2 mei: Officiële opening wijkgezondheids centrum Landweert. 2 mei: Statiedag Koningschieten Schut tersgilde St. Anna om 3 uur aan de Endepoel. 7 mei: St. Petrus Bandenkerk orgedcon- cent door Remy Syriër m.m.v. Mia Schoonbrood! 9 - 12 mei: Kermis Oirlo 11 mei Voorlichtingsavond Lourdesreis in De Kruuze, 19.30 uur 14 mei: Biologische winkel in wijkcen trum Brukske. 16 mei: Rommelmarkt in wijkcentrum Brukske. 16 mei: Circus Mariska. Twee voorstel lingen in tent op terrein van voormalige Gouden Leeuw. 16 mei: CDA-campagne in Schouwburg. Spreker: Mr. van der Stee. 17 mei: Circus Mariska matinee. 17 mei: Oprichtingsfietstocht van de Ech te Nederlandse Fietsersbond afd. Vlenray. 22 t.m. 24 mei: Viswa, vistentoonstelling. 23 mei: Verkiezingsoptocht CDA. Bezoek van premier A. van Agt. 23 mei: Toernooi en feestavond SV Oos trum. 24 mei: Wielerronde Oostrum. 28 mei: Polio-toernooi voetbalclubs. 28 mei: Handbaltoemooi in de Wetteling. 30 mei: Majorettenshow door D.S.V. JUNI 4 juni: St. Petrus Bandenkerk: Orgel concert door Albert de Klerk. 4 t.m. 8 juni: Muziekfeesten te Merselo. 18 t.m. 21 juni: Vredefeesten in Vredepeel. 18 t.m. 21 juni: Jeugdvierdaagse Venray. 20 juni: Mini veldvoetbaltoemooi op Ser- vatius-terrein aan de Oostsingel. 23 juni: Bejaardenpicknick voor alle be jaarden uit de gemeente Venray, nabij Het Schuttersveld. JULI 4 en 5 juli 1981: Fancy-fair Comeo, Venray, voor de gehandicapten in de derde wereld. 17 juni t.m. 19 juli: Tentoonstelling in de schouw burg; Venrayse Kunstkring. 21 t.m. 25 juli: Jeugdwielerronde Nrd. Limburg. AUGUSTUS 9 augustus: Autocrosswedstrijden te Oirlo. SEPTEMBER 4 Lm. 6 september: Zomermuziekfeesten Fanfare en Drumband te Oirlo. 5 september: Taptoe Venray 1981, 21.00 uur. 10 t.m. 13 september: Harmoniefeesten Venray 1981 met op zondag 13 september „Oude Beroepen-manifestatie". Muziekoveriast Bij herhaling werden buurtbewo ners getrakteerd op muziekoveriast en vele malen was de politie ter plaatse geweest om de overlast te beëindigen. Maar het bleek niet te helpen. De 35-jarige veroorzaker kreeg nu een procesverbaal aange zegd. Tevens werd de muziekappa- ratuur in beslag genomen en dat was een platenspeler, versterker en casetiterecorder. Ook gebruikt Tel. 81032 Venray I VOLVO I Nu v.a10.500,—

Peel en Maas | 1981 | | pagina 11