u ebberink C.D.A. enrau in z'n vrije tijd ,/geble1kte'LG6*i 'spijkerbroeken Politieke markt F.N.V. Die Fidelen Rosen- thaler in finale NCRV-blaastest Kindermarkt in Merselo Zomerpostzegels Zondagochtendcon cert in Brukske Voetbaltoeriooi basisscholen GEVONDEN VOORWERPEN St. Theobaldusgilde Overloon VVD-kamerleden bezochten Hermus Feuterspeelzaal Venray J. THEOWS Ontwikkelen en afdrukken in twee dagen bekeken... ...veilig via uw fotohandel egevens voor deze rubriek kunnen I ekelijks tot dinsdags 12 uur gratis gorden opgegeven aan het bureau ^tan dit blad: Grotestraat 68, Venray APRIL 5 april: Wandeltocht vanaf Coninxhof t.b.v. twee via Terre des Hommes geadopteerde kinderen. 5 april: Kijkmiddag in Coninxhof van een projekt over „kinderen in ont wikkelingslanden". S april: Kringwedstrijden ponyruiters LRV te Castenray. S april: Driekamp honkbalsenioren om 9, 11 en 13 uur, zie op sportpagina „Soft en Honkbal". 3 april: Installatie Pastoor Lempens te Oirlo. i april: Kringvergadering LVB te Leu nen. I april: Jaarvergadering dorpsraad Mer- selo. april: Voetbaltoernooi basisscholen Ven ray. S april: jaarvergadering Ponyclub Leu nen. II april: 15-jarig bestaan Bejaardenver eniging Venray. II april: Fancy-Fair in Wijkcentrum De Kiosk Brukske. 11 april: 15-jarig bestaan Bejaardenvereni ging Venray. 12 april: Vlooienmarkt Gemeenschapshuis Castenray t.b.v. L.V.B. 18 april Sporthal De Wetteling Nationaal Tafeltennistoernooi voor invaliden georganiseerddoor Invaliden- sportbond in samenwerking met T.T.V. „Red Stars". 19 april: Jeugdta fel tennistoernooi voor de jeugd uit Gelderland, Brabant en Limburg. 19 april Autocross Veulen ACC 't Veule I april: Motocross Vredepeel MCC Ven- ray 20 april: Ruiterwedstrijden Industrieweg ruiter- en ponyclub St. Jan 20 april: Tafeltennistoernooi voor senioren uit Gelderland, Brabant en Lim burg. !0 april: Ponykringwedstrijden Ruiterclub Merselo. 1 april: Scholierentafeltermistoernooi van af de 3e klas. 15 en 26 april: Federatief Solisten Concours te Castenray. Organisatie Fanfare Dorpsklank. 25, 26 en 27 april: Dorpsfeest in Veulen i.v.m. vijf tigjarig bestaan van de school. 26 april: Wandeltocht van de Wandelsport federatie. Start in Merselo van 10 - 14 uur. 26 april: Hippisch concours Industrieweg ruïtervereniging Nobel 26 april: Ruiterconcours „Nobel" te Oos- trum. 30 april Creatief evenement Grotestraat i en' Grote Markt Oranjecomité en I Muziekschool/Vrije Academie 30 april: I Koninginnedag. 10 jarig bestaan Muziekschool Venray. 10-jarig bestaan Vrije Akademie Venray. MEI 9 12 mei: Kermis Oirlo II mei Voorlichtingsavond Lourdesreis in De Kruuze, 19.30 uur 11 mei: Biologische winkel in wijkcen trum Brukske. 16 mei: Rommelmarkt in wijkcentrum Brukske. il6 mei: Circus Mariska. Twee voorstel lingen in tent op terrein van voormalige Gouden Leeuw. 16 mei: CDA-campagne in Schouwburg. Spreker minister G. Braks. 17 mei: Circus Mariska matinee. 17 mei: Oprichtingsfietstocht van de Ech te Nederlandse Fietsersbond afd. Venray. 23 mei: De Wetswinkel in wijkcentrum Brukske. 23 mei: Verkiezingsoptocht CDA. Bezoek van premier A. van Agt. 23 mei: Toernooi en feestavond SV Oos trum. |24 mei: Wielerronde Oostrum. |24 mei Wielerronde Oostrum 28 mei: Polio-toernooi voetbalclubs. 8 mei: Majorettenshow door D.S.V. JUNI 1 t-m. 8 juni: Muziekfeesten te Merselo. 18 t.m. 21 juni: Vredefeesten in Vredepeel. 18 t.m. 21 juni: Jeugdvierdaagse Venray. 20 juni: Mini veldvoetbaltoemooi op Ser- vatius-terrein aan de Oostsingel. JULI 21 Lm. 25 juli: Jeugdwielerronde Nrd. Limburg. Vorige week vrijdag is de onder- bouwgroep (eerste en tweede jaars) van de basisschool De Keg op be zoek geweest bij restaurant Roeken- bos in Blitterswijck. In het kader van het project „Eten en drinken" hebben de kinderen ge-a durende enkele weken het onderwerp van alle kanten belicht. Het bezoek aan het restaurant gold als een af sluiting van dit projekt. De leiding van de Roekenbos stel de de kinderen in staat mee te hel pen in de keuken (zie foto). Ook mocht een groepje zich bezighouden met het dekken van de tafels. Tevens werden allerlei wetenswaardigheden aan de kinderen verteld. Na een verfrissende duik in het zwembad genoten de kinderen van I Marktstraat 5. Venray. telefoon 04780-81294^ Op dinsdag 7 april a.s. wordt in 't Boschveld-college 'n politieke markt georganiseerd. In de aula zullen kraampjes worden opgeteld waar achter leden van de verschillende politieke partijen zullen plaatsne men. Bezoekers kunnen aan hen vragen stellen over actuele en niet zo actuele zaken. Zij zullen die vra gen naar beste kunnen beantwoor den. Deze markt is voor mensen uit Venray e.o. een goede gelegenheid om zich op politiek gebied te oriën teren, daar zij hier alle belangrijke partijen te samen vinden, zodat er op 26 mei een bewuste keuze kan worden gedaan. De markt wordt om 15.45 uur geopend en zal omstreeks 22.00 uur sluiten. Plaats van han deling is 't Boschveldcollege, Zuid singel 1 te Venray. Er is voldoende parkeergelegenheid bij de sporthal. De entree is gratis. Als deelnemende partijen komen: PvdA; VVD; CDA; D'66; PSP; PPR CPN; SP; DS'70; SGP en GPV. Een grote delegatie FNV Fede ratiebestuurders en voorzitters van bonden brengt volgende week een driedaags werkbezoek aan Limburg. Zaterdag wordt dat bezoek af gesloten met een grote kadermani festatie in het Staargebouw Maas tricht. Naar wij vernemen zal deze FNV delegatie donderdag of vrijdag ook Venray bezoeken. In het gezelschap bevinden zich o.a. de heren Wim Kok en Arie Groenevelt. De blaaskapel uit Merselo onder leiding van dirigent Jan van Osch heeft afgelopen zaterdag deelgeno men aan de laatste van de 5 voor rondes die werden gehouden in Nieuwkuyk bij Waalwijk. Hier wisten zij zich te plaatsen voor de finale, die zal plaatsvinden op 22 mei in de Rohdahal in Kerk- rade. In totaal 54 kapellen uit Luxem burg, België en Nederland hebben gestreden om één van de 5 finale plaatsen. Eén finale plaats was ge reserveerd voor een kapel uit Lu xemburg en één voor een kapel uit België. Voor de kapellen uit Ne derland waren 3 finaleplaatsen be schikbaar. Naast Die Fidelen Ro- senthaler hebben zich voorts ge plaatst: De Drie Donken uit Den Dungen, vorig jaar aanwezig op de Muziekfeesten in Merselo, en de Fraps uit Leuth in Gelderland. Hoewel de mensen uit Merselo 'n stille hoop hadden op een finale plaats, is het sukses zeker niet van zelf tot stand gekomen. In de af- Een ervaring rijker werd de tocht huiswaarts weer ondernomen. Donderdag 2 april wordt er in de Openbare Lagere- en Kleuterschool „De Keg" aan de Blauwververstraat te Veltum een openbare ouderavond gehouden. De avond begint om 20.00 uur precies. Er zal een video film ver toond worden die gaat over het jena- pian zoals het gevolgd wordt op ..De Keg". Tevens laat deze film voordelen van een kleine school zien. De film wordt bekommentarieerd door Dhr. Bert Broens. het hoofd van de lagere school. ledereen uit Venray en omgeving wordt van harte uitgenodigd om op 2 april (hedenavond) aanwezig te zijn. A.s. zaterdag 4 april wordt door jeugdvereniging „De Natuurvrienden" een kindermarkt georganiseerd. Alle leden bieden hun spullen die ze niet meer gebruiken te koop aan. ledereen is van harte welkom!! Aanvang 14.00 uur in de basis school te Merselo. Drankgebruik Een 37-jarige autobestuurder, af komstig uit Venray kreeg van de politie een rijverbod opgelegd omdat de politie drankgebruik constateerde. Rapen kievitseieren Terzake het rapen en zoeken van kievitseieren zonder toestemming van de grondeigenaar werden twee per sonen van 22 en 25 jaar afkomstig ui» Limmen verbaliseerd. (Van 7 april) tot 22 mei zijn de Zomerpostzegels weer verkrijgbaar, dit jaar gewijd aan het nieuwe land van Nederland. Volgend jaar zal het 50 jaar geleden zijn dat hat laatste gat in de afsluitdijk werd gedicht. Als aanzet tot de herden king zijn er nu vier postzegels naar karakteristieke foto's van het nieuwe polderlandschap. Foto's en ontwerp zijn van Ger Dekkers. De tarieven zijn aangepast, maai de toeslag is gelijk gebleven, n.l. één gulden op de hele serie Met die toeslag is het Comité voor de Zomerpostzegels in staat een groot aantal instellingen op sociaal en cultureel gebied financieel te steu nen en ook plaatselijke concrete projecten van de grond te helpen. E^n deel van de opbrengst wordt over de provincies verdeeld al naar gelang de verkoop per provincie. De totale opbrengst over 1980 be droeg ruim 3 miljoen gulden. De postzegels kunt u kopen bij het postkantoor en bij de Plaatse lijke Comités. Deze laatste verko pen nog meer aantrekkelijke ar tikelen, zoals eerste-dag-envelop- pen, maximum kaarten, fraai geïl lustreerde correspondentiekaarten, opschrijfboekjes en verjaarskalen ders. Dit jaar gaat het Comité Zomer postzegels voor de vijfde keer in actie komen. In deze periode heeft het motto: Zomerzegels brengen le vensvreugde beslist ook in Venray gegolden, want de Ziekenomroep Venray kon middels een cheque van 2250,haar apparatuur uit breiden. Het adres van het comité in Ven ray is: Plaatselijk Comité Zomer postzegels. p.a. De Aldeweg 6, 5801 HG Venray, tel. 04780-81704 gelopen maanden heeft de kapel 'n vernieuwing ondergaan. Van de 23 leden waren 7 spelers, die voor het eerst aan een belangrijk evenement als de Blaastest is, deelnamen. Voor hen is dit het eerste sukses. In de voorrondes moesten twee stukken worden gespeeld: „lm Ro- sengarten von Sanssouci" werd door de jury gekozen om te spelen in de finale. De finale zal worden opgenomen door de NCRV en op 4 juli op de TV worden uitgezon den. Zendag 5 april om 11.15 uur geeft de muziekgroep Bojema een uitvoering in het wijkcentrum De Kiosk (Brukske). Bojema bestaat uit een groep jonge artiesten die allen veel tijd besteden aan hun studie op de col leges Bosch veld, Jerusalem en de Mavo. De tijd die zij over hebben wordt veelal doorgebracht met het maken van muziek. Dit musiceren wordt vaak gedaan in het groeps verband van Bojema. De leiding van deze groep is in handen van pater Falco. Dat deze leiding in goede handen is, blijkt wel uit het onlangs gevierde 15 jarige bestaan van Bojema. Pater Falco heeft niet alleen gedurende het gehele be staan van Bojema de leiding ge had, maar is ook de oprichter van deze groep. In de loop van deze 15 jaar is de samenstelling van Boje ma steeds veranderd. Pater Falco stond dan ook herhaalde malen vcor de moeilijkheid een éénheid te maken van de Bojema-groep. Op de eerste plaats door het gro te enthousiasme van pater Falco, maar daarnaast door de inzet van de jonge artiesten is het steeds weer gelukt een aantrekkelijk re pertoire te maken dat past bij de wisselende samenstelling van de groep. Pater Falco heeft uiteraard een grote ervaring gekregen in het kiezen van muziek en het aanpas sen van het repertoire aan zijn voortdurend wisselende groep. Dit is dan ook te merken aan het re pertoire dat Bojema zondag «zal presenteren. Er is die zondagmorgen niet al leen veel moois en goeds te horen, maar er zal ook veel te zien zijn. Een volksdansgroep zal het publiek enkele dansen tonen, die zij samen met Bojema hebben ingestudeerd. Bojema en de volksdansgroep zijn vas van plan het publiek zondag ochtend cm kwart over elf de ogen te openen en wakker te schudden met hun muziek en dans. Als dat nog niet voldoende mocht zijn dan staat in het wijkcentrum De Kiosk een lekkere kop koffie klaar. 200 JEUGDIGE VOETBALLERS STRIJDEN OM BEKER Voor de tweede maal organiseert de gemeentepolitie Venray een voet baltoernooi, in het kader van de KNVB basisscholenkampioenschappen en om de Venray-beker. De wedstrijden worden gehouden op woensdag 8 april. Dan zal op alle beschikbare voetbalvelden van het sportcomplex de Wieën om die hoog ste eer worden gestreden. Het vorig jaar behaalde het team van de Pe trus Bandenschool de KNVB beker. Zij zullen dit kleinood met hand en tand verdedigen t In poule A strijden de teams van de school te Oostrum. Dr. Poelsschool, De Kemp, St. Claraschool, de Foe- kepot. In poule B de school van Casten ray, St. Franciscus, Petrus Banden, St. Ursula en Coninxhof. Om de Venray- of Politiebeker tre den aan de teams van de lagere scholen uit Leunen, Merselo, Oirlo, Vredepeel, Groenewold en de Chris telijke school. Vorig jaar legde het team van de Foekepot beslag op de eerste prijs, maar zij komen nu uit in poule A. De wedstrijden beginnen om 1 uur en tegen half zes zal de prijsuitrei king plaatsvinden. De organisatoren hopen dat" vele supporters, en dat zijn de mede-leer- lipgen van de scholen maar ook de ouders, van hun belangstelling tijdens die wedstrijden blijk willen geven. van 23 t.m. 30 maart 1981 Bruine dameslaarzen, imitatieleer. Sleutel etui bruin van kleur met 4 sleutels: 1 ringsleutel lang nr 3, 1 lipsleutel nr. 12377, 1 ringsleutel nr. 21, en een kleine sleutel. Een lipsleu tel met stalen hanger waarop staat Henri Dunant - Pr. Bernhardstraat. BESTUUR VERGADERDE Op dinsdag 24 maart j.l. hield het C.D.A. Venray zijn maandelijk se bestuursvergadering. Zo kort voor de Tweede Kamer verkiezingen van 26 mei a.s. is er veel aandacht besteed aan de ver kiezingscampagne. Op zaterdag 16 mei a.s. zal het hoogtepunt van de campagne in Noord-Limburg plaats vinden in de schouwburg van Ven ray. De verschillende aktiviteiten zijn nog in voorbereiding. Tijdens de avonduren zal de Mi nister van Landbouw Ir. G. Braks in Venray zijn evenals een groot aantal Kamerkandidaten. Op 23 mei zal Venray opnieuw worden bezocht en wel door de Minister-president Mr. A. van Agt. In het kader van een verkiezings- tocht per trein zal onze premier in de morgenuren een kort bezoek van ongeveer één uur brengen aan Venray. Het programma zal nog nader worden bekend gemaakt. Het bestuur heeft besloten om een commissie in te stellen van 3 personen die zich moet gaan bezig houden met de ledenwerving. Ook deze vergadering vormde de gemeenteraadsverkiezingen van '82 het belangrijkste onderwerp. Het dagelijks bestuur heeft een voorstel op tafel gelegd waarin het standpunt van hel C.D.A. Venray wordt weergegeven over het ver slag van de commissie van goede diensten. Na enkele wijzigingen te hebben aangebracht schaarde het voltallige bestuur incl. de adviseurs, zich achter het standpunt. Pas nadat een en ander met de betrokenen (C.D.A.-leden uit de frakties Kerkdorpen en Samenwer king) is besproken zullen hierover aan de leden en ook in deze 'kolom men mededelingen worden gedaan. Uniek jubileum in Leunen Jac Vennekens, Wiel Peelers, Toon Kuenen, Jac Voermans, Ger Rein- tjes, Theo Vullings, Harrie Emonts. Zeven genoemde personen sinds jaar en dag kameraden, vieren op zaterdag 4 april met 'n receptie 't unieke feit dat ze gezamenlijk 2x 11 jaar aan de carnavalsoptocht in Leunen en Venray hebben meege daan. Begonnen werd in 1959, met een wagen grotendeels gebouwd met dennetakken en karton en als onderwerp de AOW. Door de jaren heen werd een reeks van aktuele onderwerpen uitgebeeld, gebruik makend van steeds betere materialen en meer techniek. Al bleef het plezier van het mee doen de hoofdzaak, gewonnen prij zen werden altijd graag in ont vangst genomen en meteen omgezet in bier. In de loop der jaren zijn ver schillende personen uitgezworven naar andere plaatsen, tot zelfs Bre da toe. Regelmat ig wordt kon takt gezocht om „iets te vieren" en de gegroeide band te onderhouden. Maar het carnavalsfeest heeft toch hun voorkeur, dit blijkt uit het feit dat vier van hen prins car naval zijn geweest en op dit mo ment nog vijf leden aktief bij een carnavalsvereniging betrokken zijn. Dat hun kinderen intussen ook al enkele jaren met de optocht meedoen is vanzelfsprekend en een reden temeer om ook mee te blij ven doen. Alle carnavalsvrienden en be langstellenden die deze 2x11 jaar optochtdeelnemers willen feliciteren zijn van harte welkom op zaterdag 4 april in De Wieënhof, Leunse- weg 20a te Leunen. Receptie van 20.30 tot 22.00 uur. Hierna een gezellige voortzetting van de avond m.m.v. een orkest. PAPIERAKTIE Zaterdag 4 april a.s. zal het Gil de weer t-aar rondgang maken om uw oud papier op te komen halen. Om half 10 zal men weer starten. U weet hel toch dat U het ook al vrijdagavends aan de straat kunt zetten. Werkt U weer allen mee? Alvast bedankt. Enkele datum om te noteren: 26 april: Solistenccncours in Vier lingsbeek. 17 mei: Gildedag in Vianen. 23 mei: Drumbandfestival in Vor- tum. Vrijdag j.l. heeft een delegatie WD-kamerleden een werkbezoek gebracht aan de Venrayse Plaat werkindustrie Hermus BV aan de Stationsweg. Het waren mr. M. Tripels, mr. H. Lauxtermann en mevr. drs. N. Rempt-Halmmans de Jongh. Dit werkbezoek was vooral ge richt op de resultaten en mogelijk heden, welke de hier uitgevoerde innovatie thans hier bieden. Terwijl in veel bedrijven de jaar cijfers zich steeds maar in negatie ve zin ontwikkelen, heeft de heer P. Hermus bijgestaan door zijn me dewerkers de durf gehad om te in noveren. Hierdoor heeft het bedrijf een internationale reputatie opge bouwd op 'het gebied van kwaliteit en nauwgezete produktieverzorging, waardoor de exportmarkt de op drachtgevers graag in de rij staan. Marktgebieden zijn thans Neder land. België, Duitsland en Amerika. De export bedraagt momenteel zo'n 40"van de omzet 'en de groeimo gelijkheden in het buitenland zijn voor het bedrijf nog steeds onbe perkt. De onderneming bestaat uit een greep jonge, enthousiaste medewer kers. die bij het gehele ondeme- mingsgebeuren betrokken zijn. De gemiddelde leeftijd bedraagt 29 jaar, waarvan velen schoolverlaters van de LTS zijn Hermus investeerde in de afge lopen jaren meerdere miljoenen guldens. Met computergestuurde machines worden met een fabel achtige snelheid platen nauwkeurig op maat geknipt, gecompliceerde gatenpatronen in platen geponst en platen gebogen tccwijl puntlassen met meer dan 100 stuks in horizon tale en vertikale richting tegelijk worden gelegd. Om als toeleveran cier snel te kunnen reageren be schikt Hermus over een complete gereedsehapmakerij waar alle be nodigde stempels en mallen kunnen worden gemaakt. De WD-kamerleden toonden zich na het bezoek zeer tevreden over de resultaten en mogelijkheden, welke gebeden worden door dit mo dern geleid bedrijf. 60 ponder gevonden In het afgelopen weekend werd tij dens werkzaamheden op de Endepoel een nog intakt zijnde z.g. 60 ponder Engels raketgranaat gevonden De mannen van de E O.D hebben zich over dit oorlogssouvenier ontfermd. Peuterspeelzaal „Centrum" biedt peuters vanaf twee jaar een kans samen met leeftijdgenootjes, in eén fijne grote ruimte te spelen. De speelzaal is gehuisvest in het houten schoolgebouw op de hoek van de Kolkweg en de Prins Bern hardstraat. De enthousiaste en bekwame leid sters staan borg voor een goede opvang van uw kind. Maar waarom is de peuterspeel zaal er eigenlijk? Het kind kan er spelen mét an dere kinderen, weliswaar onder leiding, maar ze zijn vrij zelf te kiezen wat ze willen doen. Ook krijgt het de gelegenheid zichzelf en de omgeving te ver- kennen, door te spelen met ma terialen die bij u thuis vaak niet aanwezig kunnen zijn: zo als het ravotten op speelmatras- sen, klauteren en glijden op 'n peuterglijbaan, kliederen met verf en klei en door te spelen op traktor of driewieler. Het grootste van de drie lokalen is speciaal bestemd voor rijdend materiaal. De ervaring dat mama niet al tijd vlakbij je is, vormt het 3e punt dat in de ontwikkeling van de peuter een rol speelt. De speelzaal helpt zo dan ook de overgang van gezin naar kleu terschool makkelijker te maken. De speelzaal is opgericht door ouders en wordt bestuurd door ou ders. Iedereen kan op zijn manier meewerken, van speelgoedreparatie tot helpen van de leidsters. Door inzet van vee! ouders kan de ouderbijdrage betaalbaar blij ven. Deze ouderbijdrage is afhan kelijk van het gezinsinkomen en varieert momenteel van 17 (voor één ochtend) tot 48(twee ochtenden) per maand. Alle kinderen uit Venray kunnen op deze peuterspeelzaal terecht (of ze in het centrum wonen of bij voorbeeld in Landweert). Elke maand is plaatsing moge lijk, opgeven voor augustus graag nu al in verband met het samen stellen van de groepen. Het inschrijfgeld bedraagt 10,-. Aanmelden vanaf 1 april ieder eerste dinsdag van de maand tus sen 10.00 en 11.00 uur op de peu terspeelzaal. Voor inlichtingen kunt U bellen naar de secretaresse Mevrouw L. Hembergen-Wijnen, tel. 86460. Dagelijks: Verse snijbloemen en kamerplanten Tuincentrum Thuylshof Langstraat 83. te. 83965 Ons grootste pluspunt bij de verkoop van keukens: TEVREDENHEID KEUKENCENTRUM FRANSSEN Westsingel 54, Venray telefoon 04780-82851 Gasthuisstraat 14, Tegeten telefoon 077-32774 Te koop bij AUTOCENTRUM DE HULST Henri Dunantstr. 31 Venray Tel. 04780-87373/82277 Opel Kade» City 1979 Alle diversiteiten aan BEVESTIGINGSMIDDELEN van spijker tot schroef in handige geblisterde verpakking. B.V. BOTiM BOUWMARKT industrieweg 21, Deurne Tel. 04930-5815 SCHOKBREKERS VERNIEUWEN? Gratis montage bij Mobil Self Service Station „DE HOGE BEEK" Noordsingel 24 Venray Telefoon 83560 T.V. DEFECT Elektro Martens b.v. Bel 04780-85666 TE KOOP Surfplank 750,- Dep. Petersstraat 10, Oirlo, telefoon 04787-723 VLIEZO TRAPPEN montage trappen en exclusieve hardhouten trappen. B.V. BOTIM BOUWMARKT Industrieweg 21, Deurne Tel. 04930-5815 TE KOOP 2 Kinderfietsen leeftijd 7-10 jaar Houtzagerstraat 12, Venray Snuffelhal in de Poststraat Deze week: ronde uittrek- tafel, wandmeubels, koel kast, dressoirs, mooie wieg met hemel en kin derbedje, eiken bankstel, gasfornuis en 1001 dingen Ook kopen wij bijna alles! Iets te koop? bel 04788-476 of kom even langs KWALITEITSKEU KENS met volledige garantie en service. B.V. BOTIM BOUWMARKT Industrieweg 21, Deurne Tel. 04930-5815 GEVRAAGD Aspergestekers(sters) P. Linssen, Stationsweg 177, Oostrum, tel. 86881 Nieuwe velourskussens voor bankstellen en stoe len. Diverse maten en dessins leverbaar. Reeds vanaf 69,50 per kussen Tudor Venray B.V., Wilhel- minastraat 35, tel. 84941 NIEUW 11 Verkoop van sierpleisters aan bedrijven, instellingen en particulieren. Het leveren en aanbrengen wordt door ons verzorgd. Indien gewenst gratis advies Ook voor alle onderhouds werkzaamheden van stuca- doorwerk. Verkoopadres: BROER JANSSEN Pr. Hendrikstraat 21, Venray Telefoon 82578 Dagelijks: Verse snijbloemen en kamerplanten Tuincentrum Thuylshof Langstraat 83, te. 83965 AUTOLAKKEN UERF BEHANG TELEFOON 81523 VENRAY HEREN MAISTELERS Wie wil mais telen op contract. Hoge prijs P. Hendrix, Fouragehandel, Swolgen, tel. 04789-1349 TE KOOP Manta 16 S bwj. 1973 Telefoon 04780-82347 KEUKEN- HANGKASTEN 50 cm breed nu 70, 60 cm breed nu 75, FRANSSEN Westsingel 54, Venray telefoon 04780-82851 Gasthuisstraat 14, Tegelen telefoon 077-32774 TE KOOP Alfa Sud Ti eind 1975 groen, mooie en goede auto, 2250,- Telefoon 04939-403 VOOR AL UW INLIJSTWERK Inlijsterlj-Schilderijhandel HENK PEETERS Helfrichstraat 27 tel. 84454 5801 XL Venray Gewoon top-kwaliteit Eiken boeremeubelen Antiek ,,'t Oude Ambacht" Eremietenstraat 25 St. Anthonis Tel. 08858-1913 TE KOOP Lodewijk bankstel Salontafel eiken Eiken eethoek Eiken kast z.g.a.n. wegens verhuizing Zuidsingel 135, Venray, tus sen 15.30 en 18.00 uur VERS GEKOOKTE MOSSELEN 3 sausjes, frites of brood PETIT RESTAURANT De Pepermolen HENSENIUSPLEIN 30% korting op ACCU'S bij Mobil Self Service Station „DE HOGE BEEK" Noordsingel 24 Venray Telefoon 83560 TE KOOP Babyklepkast 2 Judopakken 6-7 jaar Serenadestraat 34, tel. 84510 Wekelijks nieuwe aanvoer van o.a. goede gebruikte meubels (w.o. thans ook weer diverse kleine kast jes, buro's, tafels etc.), Huisraad, curiosa, antiek, restant-, schade- en faillis- sementsgoederen Dagelijks geopend tot 6 uur. vrijdags tot 9 uur Dinsdags gesloten. In- en Verkoop Tudor Venray B V., Wilhel- minastraat 35, tel. 84941 TE HUUR Tenten afm. 6x12 m, 6x19 m en 6x26 m Telefoon 08855-1524 B dom melskens v+S t>o»mee''venray deurne TE KOOP GEVRAAGD van particulier Hollandse antieke meube len waaronder: eiken en ma honie: ook hollands: koper, tin, zilver, kristal enz. Antiekhandel Hein Verbrug- gen, Plataanstraat 10, Ven ray, tel. 04780-83486 30% korting op ACCU'S bij Mobil Self Service Station „DE HOGE BEEK" Noordsingel 24 Venray Telefoon 83560 electrisch gereedschap tijdelijk in prijs verlaagd. GRATIS AFHALEN Bouvier met stamboom lief voor kinderen Kastanjestraat 9. Venray Vraag voor gaas en/of draad 08858-4250 gratis raad! De kleinste prijs voor het beste produkt Zodat het ook voor U goed lukt. IJZERWAREN EGELMEERS WESTERBEEK TE KOOP Antiek massief eiken en vuren kasten, bedden, nacht kastjes, kisten, tafels etc. Tevens eiken planken „Stoffelhoeve", Stations weg 86, Oostrum THUISVLIJT BOETIEK „ALLERHANDE" Bloemsierkunst Schilderkunst Brooddeeg Sieraden Allerlei handwerken Dakdekkerstraat 25, Veltum- Venray Gewijzigde openingstijd: za terdags van 13.30-17.00 u. Voor al uw STOFFEERWERK naar Woninginrichting L. v. Haren Vierlingsbeek, tel. 04871-1676 TE KOOP Spoorbielzen diverse prijzen Stationsweg 86 en 88, Oos trum. tel. 04780-85956 of 86882 TE KOOP Champignonmest en stalmest wordt op perceel bezorgd V. Hesen, Oirlo, tel. 04787- 205 TE KOOP GEVRAAGD van particulier Hollandse antieke meube len waaronder: eiken en ma honie: ook hollands: koper, tin. zilver, kristal enz. Antiekhandel Hein Verbrug- gen, Plataanstraat 10, Ven ray, tel. 04780-83486 BOUWTERREINEN TE KOOP GEVRAAGD STIENSTRA VENRAY B.V. Stationsweg 11 Venray telefoon 04780-84438

Peel en Maas | 1981 | | pagina 13