GEMEENTEPRAAT NOTITIES EN MEDEDELINGEN VAN DE GEMEENTE VENRAY Redactie: G. A. Schiitte, Bureau voorlichting en inspraak PREVENTIEPLAN VENRAY Dinsdag vergadering Gemeenteraad VERKIEZING TWEEDE KAMER DER STATEN-GENERAAL KANDIDAATSTELLING Vandaag, 26 maart, wordt in de commissie voor sociale zaken, volks gezondheid en maatschappelijk werk het Preventieplan voor Ven- ray vastgesteld. Voor een goed begrip van wat in het Preventieplan aan de orde is, is het nodig, dat duidelijk wordt gemaakt, wat onder „preventie" moet worden verstaan. In de licha melijke gezondheidszorg is dat niet zo moeilijk, dadr is preventie: alle maatregelen en handelingen die er op gericht zijn ziekten te voorko men. In het Venrayse Preventie plan worden echter meer zaken aangepakt dan alleen de lichame lijke gezondheid. Daar gaat het namelijk ook om de geestelijke ge zondheidszorg en om de maatschap pelijke dienstverlening. Daarmee wordt het wel moeilijker om een goede definitie van preventie te geven. Het Preventieberaad de op steller van het plan, heeft gekozen voor een zeer ruim begrip van pre ventie, namelijk: alle maatregelen die er op gericht zijn de samen-, leving en het leefmilieu zodanig in te richten dat ze gezondheidsbevor derend zijn. Het Preventieberaad erkent in het plan zijn eigen beperkingen met betrekking tot dit ruime pre ventiebegrip en heeft dan ook ge probeerd juist op die terreinen voorstellen te doen, waar in de hulpverlening de zwaarste proble- Voorstellen van het preven tieberaad: het resultaat van overleg tussen instellingen, die nadachten over een pre ventieve aanpak van een aan tal problematieken, dat men in de gezondheidszorg en de maatschappelijke hulpverle ning tegenkomt. men worden ervaren. Waar liggen in onze samen leving dan die zwaarste problemen? In het Preventieplan wordt een aantal zaken aangegeven die een rol spelen bij het ontstaan van problemen in het terrein waarin de gezondheidszorg en de maat schappelijke dienstverlening zich bewegen. Een greep uit de aange pakte problemen: Opvoedingspro blemen, kindermishandeling, jon- gerenproblemen relatieproblemen, gebrek aan zorg voor de eigen ge zondheid, alkoholproblemen en der gelijke. Het Preventieberaad heeft gepro beerd op al deze terreinen tot een of meer voorstellen te komen. Hoe wel er enkele „kant en klaar" voor stellen zijn gedaan, gaat het over het algemeen 6m voorstellen die een aanzet moeten geven tot een bepaalde aanpak van problemen. Of deze voorstellen daadwerkelijk worden uitgevoerd zal onder an dere afhangen van de tijd en de mankracht, die de instellingen er voor over hebben. Instellingen zit ten boordevol werk en zijn daardoor dikwijls niet in de gelegenheid om op een andere lees: preventieve manier met bepaalde signalen en problemen om te gaan. Het is dan ook een zaak van de overheid en instellingen om samen uit te maken of er extra geld en/of man kracht nodig is en waar dat van daan moet komen. Ten aanzien van een aantal voorstellen is het Preventieberaad van mening dat deze met de reeds beschikbare gelden en mankracht kunnen wor den uitgevoerd. Een voorstel dat volgens het Pre ventieplan in elk geval zal moeten worden uitgevoerd om de preven- tie-aktiviteiten in Venray een rede lijke kans te geven, is het instellen van een Preventiegroep, die er voor moet zorgen dat instellingen ook werkelijk een begin maken met het preventiewerk, een en ander op ba sis van het Preventieplan. Méér informatie over het Pre ventieplan en de daarin opgenomen voorstellen is verkrijgbaar in de Infotiek in het raadhuis en bij de heer B. Suilen, afdeling sociaal- culturele en maatschappelijke za ken, kamer 106, toestel 229. De gemeenteraad van Venray komt a.s. dinsdagavond om zeven uur in openbare vergadering bij een in de raadzaal van het raad huis. Er zal een agenda, waarop vijfentwintig punten voorkomen, worden afgehandeld. Zoals gewoonlijk zal na afloop van de vergadering aan de be langstellenden gelegenheid wor den geboden om met de leden van de gemeenteraad en het col lege van b. en w. te discussiëren over hetgeen deze avond aan de orde is geweest. STRAATNAAMGEVING De straatnamen voor nieuwe we gen in het bestemmingsplan Vlak water II zullen door de raad offi cieel moeten worden vastgesteld. Het gaat om de volgende namen: Dokter Alaertslaan, Dokter Oomen laan, Dokter Ellerbecklaan en Dok ter Wentholtlaan. Op het industrieterrein Smakter- heide moet een tweetal nieuwe straten een naam krijgen. Voorge steld worden de namen Microstraat en Vennootstraat. WIJKVOORZIENING LANDWEERT Van de raad wordt een krediet van 24.000,gevraagd voor de aanleg van een wijkvoorziening bij de scholen in Landweer!. Het plan voorziet in het aanleg gen van een tweetal extra speelter reinen nabij de scholen. Deze ter reinen zullen op verschillende hoogten worden gerealiseerd met mogelijkheden voor rolschaatsen, diverse balspelen, dam- en schaak spel en zitgelegenheid. Verder kan 's winters het laagst gelegen ter rein tje als ijsbaan/krabbelbaan worden gebruikt. AANLEG VERKEERSLICHTEN Mede als gevolg van het sluiten van het ziekenhuis in Horst is het verkeer van en naar het Ven rayse ziekenhuis aanmerkelijk drukker geworden op de hoek van de Merseloseweg en de West singel. Thans wordt van de raad een krediet gevraagd van 78.000 voor het plaatsen van verkeers lichten op dit kruispunt. VERLICHTING OP KERKDORPEN Een bedrag van 16.250,zal nodig zijn voor het wijzigen van de openbare straatverlichting in Vre de peel, Oirlo (Zandhoek) en Heide (Heidseweg). Deze wijziging houdt verband met het vervangen van het bovengronds laagspanningsnet' door een kabelnet. Hierdoor ko men de steunpunten voor de ver lichting te vervallen. In overleg met de dorpsraden zijn de nieuwe lichtpunten bepaald. BESTEMMINGSPLAN MERSELO Van de raad wordt een krediet van 188.000,gevraagd voor de aanleg van openbare werken in het bestemmingsplan Merselo 5de fase. Rekening wordt gehouden met het verzoek van de dorpsraad om de rond het pleintje geprojecteerde wegen in asfalt uit te voeren. GRONDTRANSACTIES Ten behoeve van de bouw van een woning zal aan de heer T. H. Stevens 385 m2 bouwgrond in Leu nen worden verkocht. Vorig jaar besloot de raad tot verkoop van ca. 150 m2 grond aan Texaco voor het plaatsen van een L.P.G.-installatie aan de Deumeseweg. De grond zou door en voor rekening van de ge meente pachtvrij worden gemaakt. De transactie is echter niet door gegaan, enerzijds omdat G.S. de vereiste goedkeuring hebben gewei gerd, anderzijds omdat het afkopen van de pacht niet kon doorgaan. Thans is een ander stukje ge meentegrond gevonden. De raad zal nu tot pachtontbinding met de heer M. H. Claessens moeten besluiten. Ten behoeve van de tweede fase Landweert moet door de raad 2.53.10 ha grond worden aange kocht van mevr. Van de Vegt-van de Boogaard. De twee bouwkavels waarop twee premiewoningen t.b.v. het Wijkgezondheidscentrum Land weert zijn gerealiseerd, zullen aan dit centrum moeten worden over gedragen door de woningbouwver eniging Noord Limburg. NATIONALE PASPOORTEN De gemeentelijke legesverorde ning zal moeten worden gewijzigd in verband met het afgeven van nationale paspoorten door de ge meente zonder tussenkomst van de provincie. ONDERWIJSZAKEN De raad wordt gevraagd mede werking te verlenen voor de uit breiding van de lagere school „De Foekepot'' met twee lokalen. Hetzelfde wordt gevraagd voor de inrichting van twee nieuwe lo kalen en tuinaanleg ten behoeve van de basisschool Coninxhof. Financiële medewerking van de raad zal ook nodig zijn voor het herstellen van het dak van de kleuterschool in Ysselsteyn. Archi tect en aannemer hebben op zich genomen een deel van de kosten te dragen. TENTOONSTELLINGEN Aan de raad wordt gevraagd een garantiesubsidie van 6.000,te verstrekken voor drie tentoonstel lingen welke dit jaar door de Stich ting Venrayse Kunstkring worden georganiseerd. OVERIGE AGENDA Het college zal de gemeenteraad de gemeenterekening en de be drijf srekeningen over 1978 aanbie den waarna de raad een commissie van onderzoek zal benoemen. De raad wordt gevraagd een voorbereidingsbesluit tot gedeelte lijke herziening van het bestem mingsplan ,De Wieën" in verband met de voorgenomen bouw van. een schuur bij het monument In de Wieën 8. Tenslotte zaïl de raad een door de Woningbouwvereniging Noord Limburg af te sluiten geldlening moeten garanderen. Deze geldlening is nodig voor de bouw van 48 wooneenheden voor één- en twee persoons huishoudens in het be stemmingsplan „Burggraaf". PARKEERPROBLE MEN IN OOSTRUM De gemeente is er op geatten deerd, dat vrij veel door auto's met twee wielen wordt geparkeerd op het zuidelijk trottoir van de Mgr. Hanssenstraat nabij de Geys- terseweg, terwijl de parkeerhaven aan de overzijde onbezet blijft. De politie zal aan dit euvel aandacht schenken. Ook is de aandacht (weer) ge vraagd voor de parkeersituatie in de Valkenkampstraat en de Van Broekhuizenstraat, waar aan beide zijden van de straat en op de trot toirs wordt geparkeerd. De werkgroep verkeersmaatrege len, die met deze klachten werd geconfronteerd is van mening, dat het parkeren aan beide zijden de funktie van de woonstraat bena drukt en voorkomt, dat er snel wordt gereden, hetgeen ook door gaand vérkeer weert. Aandacht is bovendien gevraagd voor het parkeren aan beide zijden van de Mgr. Hanssenstraat ter hoogte van het Bowlingcentrum. Omdat achter dit centrum een par keergelegenheid is dat slordig en slecht wordt benut zal van gemeen tewege de ondernemer worden ver zocht het gebruik van de eigen par keeraccommodatie door bezoekers te stimuleren. Vragen...? Wendt u tot de gemeentelijke voorlichter GEMEENTE VENRAY TE KOOP BIJ INSCHRIJVING Het politiebureau aan de Wilhelminastraat nrs. 15, 15a en 17, bestaande uit kantoorruimte, dubbele woning, bijgebouwtjes en ca. 2100 m2 grond en exclusief de nog aanwezige direktiekeet, hondehok, luifel, overkapping, mas ten en barak. Het onroerend goed kan qua bestemming aangewend worden voor: woondoeleinden en/of kantoorruimte en/of praktijkruimte, woondoeleinden en magazijnruimte. Gebruik als winkelruimte is volledig uitgesloten. Aanvaarding: gebouwencomplex met grond per 1-10-'81; ondergrond van barak per 1-1-"83. Verkoop vindt plaats bij inschrijving en onder voorbehoud van goedkeuring door gemeenteraad en gedeputeerde staten van Limburg. Inschrijvingsbiljetten en verkoopvoorwaarden zijn verkrijgbaar op het raadhuis Raadhuisstraat 1. Venray, tel. 04780-83838, toestel 352, en op het politie bureau aan de Wilhelminastraat. Gegadigden kunnen zich onder het doen van een bod. enkel middels ge noemde inschrijvingsbiljetten, bij burgemeester en wethouders van Venray melden tot uiterlijk 7 april 1981 tot 12.00 uur. Bezichtiging van het onroerend goed kan plaatsvinden na telefonische af spraak met de Wachtcommandant van de Gemeente-Politie, telef. 04780- 84888, toestel 25. Openstelling van het raadhuis Venrays raadhuis, Raadhuis straat 1, is op werkdagen ge opend van 9 tot 12 uur. Bo vendien kan men op donder dagmiddag van 16.00 tot 17.3C uur bij de afdeling bevolkings zaken terecht voor het afha len van paspoorten, rijbewij zen e.d. Gesprekken met ambtenaren buiten de openingstijden van het raadhuis, uitsluitend na te lefonische afspraak (tel. 04780- 83838). SPREEKUREN B. EN W. Burgemeester mi. H. J. M. Defesche maandag van 10.00 tot 11.00 uur. Wethouder G. H. Schols: maandag van 10 tot 11 uur. Wethouder mevr. A. P. Rut- ten-Tielen: iedere eerste en vierde dinsdag van de maand van 10.00 - 11.00 uur, voor huis vestingsproblemen; en iedere maandag van 10.00 tot 11.00 uur voor sociale zaken. Wethouder Joh. Loonen maandag van 10 tot 11 uur. Wethouder J. van Oers maandag van 10 tot 11 uur. Wanneer een spreekuur ver valt wordt dit in de rubriek „Gemeentepraat" bekend ge maakt. Met de burgemeester en de wethouders kan ook telefo nisch een afspraak worden ge maakt via de bestuursassi- stent, de heer G. Spelbos (tel. 04780-83838 toestel 117). Het postadres van het raad huis luidt: Gemeente Venray Postbus 500 5800 AM Venray. Spreekuur wethouder mevr. Rutten vervalt Wethouder' mevr. A. P. Rutten- Tielen zal op dinsdag 7 april a.s. geen spreekuur houden voor huis vestingszaken. SPORTIEVE RECREATIE le Buiten-volleybal toernooi V.C. Rooy Zaterdag 20 en zondag 21 juni Zaterdag 20 juni wordt het re creanten/veteranen toernooi geor ganiseerd. Volleybal! voor iedereen boven de 23 jaar. Deze minimum leeftijd is ingevoerd om de doelstelling „recreanten" nog eens extra te benadrukken. U kunt b.v. meedoen met uw kaartclubje, fietsclub, vriendenkring etc. Uiteraard staat hierbij de gezel ligheid en de sportiviteit centraal. Het toernooi wordt gehouden op de sportvelden op sportpark „De Wieën" te Venray (Zuidsingel). De organisatie is in handen van de volleybalvereniging VC Rooy. Inschrijven voor dit groots ge beuren is mogelijk tm. 30 april a.s. middels bij het secretariaat op te vragen inschrijfformulier. Inschrijf kosten 25,per team. Inschrij ven is mogelijk voor: dames, heren en gemengd. Inschrijven en inlichtingen bij: mevr. G. Manders, Haalakker 14, 5808 HZ Oirlo, tel. 04787-701. Na het retourneren van het in schrijfformulier alsmede het over maken van het inschrijfgeld, ont vangt u automatisch bericht om trent opzet, sffelregels, veldindeling etc. Op het toernooi zelf zijn diverse snacks en versnaperingen te ver krijgen. Kortom, het geheel belooft een gezellige happening te worden. Dus wacht niet te lang met het opvra gen van het inschrijfformulier. COMMISSIE VOOR FINANCIEN VER GADERT 1 APRIL Hoewel de datum voor de open bare vergadering van de commissie voor financiën en belastingen an ders zou kunnen doen vermoeden, gaat deze bijeenkomts écht door en wel om 17.15 uur in kamer 004 (b. en w.-kamer). Tijdens deze vergadering zal het voorstel aan de raad worden be sproken tot vaststelling van de eer ste driemaandelijkse aanpassing van de begroting 1981. Vervolgens zal het voorstel aan de raad tot vaststelling van de pre sentiegelden voor de leden van de stembureaus worden besproken. Tot slot zullen de commissie leden kennis kunnen nemen van de stand van zaken met betrekking tot de post „onvoorziene uitgaven" van de begrotingen 1980 en 1981. „OVERSTEKEND VEE"OP DE LEMMENWEG De werkgroep verkeersmaatrege len heeft geconstateerd, dat het uit zicht op vaak overstekend vee voor het verkeer op de Lemmenweg uit zuidelijke richting, onvoldoende is. Daarom zal ter plekke een ver keersbord „Overstekend vee" wor den geplaatst. Plaatsing van een dergelijk bord aan de Heidseschoolweg wordt in verband met het goede uitzicht ter plaatse niet nodig geacht. FIETSPAD BIJ KRUISING ZUID SINGEL-LINDEN- STRAAT Op de kruising van de Zuidsin gelLindenstraat gaat het fietspad over in het oude tracé van de Zuidsingel. In verband met een veiliger regeling van de fietser in deze situatie werd door de werk groep verkeersmaatregelen gepleit voor een voorrangskruisingzoals op de hoek van Zandakker en Kruisstraat De afdeling Openbare Orde en Veiligheid zal een verkeersmaatre gel voorbereiden terwijl de dienst gemeentewetten de voorrangsbor den zal plaatsen. PARKEERTERREIN BIJ ZWEMBAD Om het parkeerterrein nabij het zwembad aantrekkelijker te kun nen laten functioneren als extra parkeeraccommodatie voor zieken huisbezoekers zal het eenrichtings verkeer bij de uitgang van het ter rein worden opgeheven. De weg ten zuiden van dit ter rein zal in verband met zijn ge ringe breedte opengesteld blijven voor verkeer in één (oostelijke) richting. Hiervoor zal een verkeers maatregel worden ontworpen. VOORSORTEER- VAKKENIN DE LANGSTRAAT Het is een békend feit dat het wegdek van de Langstraat tussen de Henseniusstraat en de Paters- laan zeer slecht is. Tot op heden heeft de gemeente geen geld voor de reconstructie van dit weggedeel te. Wanneer de reconstructie nog lang op zich zal laten wachten zullen in het voorjaar bij de aan sluiting op de Paterslaan voorsor- teervakken in de Langstraat wor den aangebracht. Werkgroep verkeers maatregelen sprak bewoners Paterslaan Bewoners van de Paterslaan heb ben in een brief aan het ge meentebestuur de aandacht geves tigd op de verkeersintensiteit en gevaarlijke situaties nu deze weg is opgenomen in de z.g. binnen ring. In een bijeenkomst van de amb telijke werkgroep Verkeersmaat regelen werd deze brief behan deld in aanwezigheid van twee van de Paterslaanbewoners, die een nadere toelichting gaven. Door hen werd er aan herinnerd, dat per dag 6.000 voertuigen (op meer dan twee wielen) van de P» terslaan gebruik maken. Voorname lijk op de kruising Langstraat/Pa terslaan/Langeweg vonden de laat ste 3 4 maanden achttien ongeva! len plaats. Gesteld werd, dat in spitsuren snelheden van plm. 8 km/u worden gereden waardoo het oversteken bijzonder gevaat lijk wordt. Verder werd er gewezen op d» gevaarlijke en bijna onmogelijk» situatie bij het in- en uitrijden va» eigen inrit of garage en op de ge- luidsoverlast, welke de bewonen van de Paterslaan van het verkee ondervinden. Door de bewoners werd er op ge. attendeerd, dat het centrum vi» enige wegen kan worden bereikt doch in hoofdzaak slechts kan won den verlaten via de Langstraat es de Merseloseweg, hetgeen gevolge» heeft voor de belasting van de Pa terslaan. Door een van de aanwo- nenden waren tellingen verricht Cf een punt van de Langeweg tussei de Merseloseweg en de Hoender straat waardoor men 't enorme ver schil in intensiteit van deze wej met de Paterslaan kon aantonen Gevraagd werd de verkeers stroom op de Paterslaan, die he grootste is op het gedeelte tussei Langstraat en de Henseniusstraa! van tijd tot tijd te onderbreken or mogelijkheden te krijgen om ove te steken en ga rages/uitritten S verlaten. Men meende een oplo* sing te zien in verkeerslichten d voetgangersoversteekplaatsen door het creëeren van meer en a& dere uitvalswegen. Toegezegd werd dat in het voor jaar door de dienst van gemeente werken periodiek verkeerstellinga zullen worden gehouden, waaronde vcetgangerstellingen om een beek te kunnen krijgen van de over- st eekSituatie. Door de politie zullen radarsnel heidsmetingen worden gehouden of een bepaald gedeelte van de bin nenring. Nadat ook nog aan hand van geregistreerde ongevalla de z.g. AVOC-methode (Aanpak Verkeersongevallen concentratie) of 'n' het kruispunt Langstraat/ Pater* laan is toegepast, zal de dienst va! gemeentewerken weer komtakt op nemen met de bewoners van Paterslaan over de vraag of aanleg van een voetgangersover steekplaats gerechtvaardigd da: wei wenselijk is. gemeente V E K R A Y 16 maart 1981 De BURGEMEESTER brengt ter openbare kennis, dat op dinsdag .1.4 april...1.98.1.....C.917....uur) zal plaatshebben de kandidaatstelling voor de verkiezing van de leden van de Tweede Kamer der Staten-Generaal. Op die dag. van des voormiddags NEGEN uur tot des namiddags VIJF uur. kunnen bij de voorzitter van het hoofdstembureau in de kieskrr* of bij het door deze aan te wijzen lid van dat bureau, ter secretarie v8n de gemeente Maastricht LIJSTEN VAN KANDIDATEN, als bedoeld in artikel G 5 van de Kieswet, worden ingeleverd. Ondertekenaar* Elke lijst moet worden ondertekend door ten minste 25 personen, die binnen de kieskring, waarvoor de lijst geldt, kiesgerechtigd zijn. Ten aanzien van een ondertekenaar, die niet Is opgenomen In het kiezers- register van de gemeente, waar het hoofdstembureau is gevestigd, moet bij de Inlevering van de lijst worden overgelegd een door de burgemeester afgegeven verklaring, dat die ondertekenaar is opgenomen In het kiezers- register van zijn gemeente. Een kiezer mag niet meer dan één lijst ondertekenen. Kandidaten Op dezelfde lijst mogen de namen van ten hoogste 30 kandidaten worden geplaatst. Oe namen van de kandidaten worden op de lijsten geplaatst in de volg orde, waarin de ondertekenaars aan hen de voorkeur geven. De naam van een kandidsat mag niet voorkomen op meer dan één van de lijsten, welke bij de voorzitter van een zelfde hoofdstembureau zijn ingeleverd. Bij de lijst worden overgelegd: 1een schriftelijke verklaring van iedere daarop voorkomende kandidaat, dat hij bewilligt In zijn kandidaatstelling op deze lijst. Indien de kan didaat zich bulten het Rijk in Europa bevindt, is de verklaring niet aan enig formulier gebonden en kan zij ook telegrafisch geschieden; 2. bij plaatsing van een naam of aanduiding boven de lijst. a. de machtiging van het te dezen bevoegde orgaan ven de politieke groepering; b. een door de voorzitter van de kiesraad afgegeven bewijs van registratie van de naam van de politieke groepering of de aan duiding daarvan; r het betreft de lijst van een politieke groepering waam geen leden in de (ontbonden) Kamer zitting hebben: een verklarq dat op naam van één der ondertekenaars van de lijst of op naam de gemachtigde of dien9 plaatsvervanger een bedrag van f 1003- in de consignatiekas is gestort Het bedrag moet zijn gestort bij de ontvanger der directe belasting ter plaatse, alwaar een inspectie der registratie en successie Is Jl vestlgd. met uitzondering van de ontvanger der directe belasting» te Rotterdam (Zuid). Op de lijst kunnen de ondertekenaars schriftelijk een gemachtigde» desgewenst diens plaatsvervanger aanwijzen, bevoegd tot het verbind» van de lijst. Inlevering De inlevering van de lijst moet geschieden persoonlijk door een kiezc bevoegd tot deelneming aan de verkiezing binnen de kieskring, de lijst wordt ingeleverd. Indien de kiezer niet is opgenomen in f zersregister van de gemeente, waar het hoofdstembureau 19 gevestigt legt hij tevens over een verklaring van de burgemeester van de gemeen# waar hij in het klezersregister is opgenomen, dat hij bevoegd Is tot dw neming aan de verkiezing binnen de kieskring. De kandidaten kunnen bij de Inlevering tegenwoordig zijn. Van de inlevering wordt een bewijs van ontvangst ter hand gesteld degene, die de lijst Inlevert. Formulieren De tot invulling bestemde formulieren voor de kandidatenlijsten, voord verklaring van bewilliging en voor de machtiging van de politieke gr» permg zijn kosteloos verkrijgbaar ter gemeentesecretarie gedurende weken vóór en op de dag van de kandidaatstelling. In herinnering wordt nog gebracht artikel X 5 van de Kieswet, luidende als volgt: 1 Hij, die een lijst, als bedoeld in artikel G 5 inlevert, wetende dat zij voorzien is van handtekeningen van personen, die niet bevoegd zijn tot deelnen* aan de verkiezing, waarvoor de Inlevering geschiedt, terwijl zonder die handtekening geen voldoend aantal voor een geldige lijst zou overblijven, wt gestraft met gevangenisstraf van ten hoogste drie maanden of een geldboete van ten hoogste honderd twintig gulden. 2. Met gelijke straf wordt gestraft hij die. wetende dat hij niet bevoegd ie tot deelneming aan de verkiezing, een voor die inlevering bestemde l»j*t. bedoeld in art. G 5, heeft ondertekend. De burgemeester, Mr.H.J.M. Defeschr

Peel en Maas | 1981 | | pagina 16