AGENDA De Wetteling stienstra po venrav K3 Wegbewijzering in Merselo Uitreiking getuigschriften reserve-politie Als u kans wilt maken op een mooi en zeer voordelig appartement in het centrum van Venray dan moet u wel NU AL DE BON INVULLEN r BON ~I Gemeente komt aan woonwensen van bewoners tegemoet Straatnaamgeving Veertig maal De Kleine Gids REÜNIE VIJFTIGERS Eerste zilveren jubilaris bij het werkvoorzienings- schap «ft. Lentewandeling PEEL EN MAAS INDUSTRIEBOND F.N.V. Kynologen- vereniging Venray e.o. GEVONDEN VOORWERPEN Bejaardenwoningen in Oostrum Door het Werkcomité Oostrum is aan de gemeente het verzoek ge daan om de mogelijkheid te onder zoeken aan de Vlasakker direct achter de Oostrumse kerk vier bejaardenwoningen te bouwen. Aan dit verzoek ligt de vrees ten grondslag dat er tengevolge van de slechte respons op de woningbe hoefte-enquête van 1979 in de pe riode 1980-1985 te weinig bejaar denwoningen in dat kerkdorp wor- den gebouwd. Na een uitvoerige studie zijn b. en w. evenwel tot de conclusie ge komen, dat het praktisch onmoge lijk is ter plaatse bebouwing te realiseren, zonder afbreuk te doen aan het monumentale karakter van kerk en van de voormalige boer derij Loonen. Vandaar het besluit van het college aldaar geen bouw toe te staan. Overigens zijn b. en w. van me ning, dat in OostrumZuid moge lijkheden voor de bouw van be- jaarwoningen aanwezig zijn. Het werkcomité wordt geadviseerd aan de hand van reële bouwplannen, in nauw overleg met de woning bouwvereniging, de concrete bouw plaatsen te bepalen. Wat betreft de vier bejaarden- woningen aan de Geeststraat die volgens het werkcomité moeilijk aan bejaarde echtparen kunnen worden verhuurd kan het colle ge in beginsel meegaan met een suggestie van het werkcomité om deze woningen te renoveren en te verbouwen ten behoeve van alleen staande bejaarden en autotochtone oudere alleenstaanden. Ook hierover zal in eerste in stantie overleg met de woning bouwvereniging moeten worden gevoerd. Door de dorpsraad Merselo is de gemeente verzocht in dit kerkdorp een betere wegaanduiding richting Ysselsteyn aan te brengen ter ver vanging van het verdwenen bord op het pand Grootdorp 31- In het door de gemeenteraad vastgestelde wegbewijzeringsplan is echter geen afzonderlijke verwij zing naar Ysselsteyn opgenomen. De ruilverkavelingswegen zijn n.l. niet geschikt om als doorgaande verkeersverbinding te fungeren. Vandaar, dat het college van b. en w. het verkeer met bestemming Ysselsteyn via de route Beekweg- Midden Peelweg wil laten rijden. Omdat het vastgestelde wegbe wijzeringsplan als richtsnoer wordt gehanteerd, is het college niet van plan een uitgebreidere wegbewijze ring in Merselo aan te brengen. Wel hebben b. en w. het voor nemen om de bestaande wegbewij zering op Grootdorp (nabij de kerk) te vervangen door borden „door gaand verkeer" en Venray'', wel ke verwijzen naar de richting van de Beekweg resp. Venray. Paard tegen auto Een 23 jarige autobestuurder uit Vierlingsbeek reed over de Ovêr- loonseweg in de richting Venray. Het verkeer werd er door een zwaailicht van de politie-auto ge waarschuwd om voorzichtig te rij den. Er liepen enkele paarden op de weg. De bestuurster had dat zwaailicht onvoldoende begrepen en plotseling liep een paard tegen haar auto op. De auto werd be schadigd. De eigenaar van het paard zal aansprakelijk worden ge steld voor de schade aan de auto. Op woensdag 11 maart j.l. reikte korpschef van de gemeentepolitie Venray aan 9 leden van de reserve- politie Venray, het getuigschrift schietvaardigheid uit, behaald na een examen voor schieten, wapen kennis en kennis der geweldsin- structie. Deze examens werden gehouden in december van het vorige jaar en januari van dit jaar. De eisen van deze examens waren gelijk aan die van van soortgelijke exa mens op de primaire opleidings school van de politie. Door het behalen van dit ge tuigschrift, zijn de reservisten be voegd, wanneer zij in werkelijke dienst zijn, een pistool bij zich te dragen. De geslaagden zijn de reserve hoofdagenten Derks, Dinghs, Flin- senberg, Janssen en v. d. Pal en de reserve-agenten Funcken, Hen driks, Kroon en Lagarde. Op bijgaande foto reikt de korps chef het getuigschrift uit aan de reserveagent Lagarde onder het belangstellend oog van de inspec teur Sietsema, de adjudant Gies- berts en de brigadier-instructeur J. G. Janssen. Aan dc langstraat, I.eeuw straat c.o. in het centrum van Venray worden een aantal mooie appar tementen gebouwd met o.a. een woonkamer van 35 m2; naar keuze 1, 2, 3 of 4 slaapkamers; een komplcte badkamer; CV etc. Dc appartementen voldoen ruim schoots aan alle hedendaagse normen voor woonkomfort. Aan geluid- en warmtcisolatic is bijv. zeer veel aandacht besteed. Bij ieder appartement hoort een eigen parkeerplaats. Afhankelijk van uw inkomen wordt er een subsidie verleent tot max. f 124.300,-. Rekening houdend met het fiskaal voordeel kunt u al vanaf ca. f 325,- netto per maand eigenaar zijn van zo'n fraai appartement. Wilt u bij voorkeur in aanmerking komen, dan is het zaak nu dc bon in te vullen. Bij dc start van dc verkoop wordt u dan als eerste gci'nformcerd Ja, ik ben geïnteresseerd in een appartement aan dc langstraat in I Venray. Wilt u mij bij start van dc verkoop als eerste informeren. Naam.' I StraatI j Postcode/plaats I ln gesloten envelop (zonder postzegel) zenden aan: jStienstra Venray, Antwoordnummer 15, 5800 VB Venray. Het college van b. en w. is bereid tegemoet te komen aan woonwen sen van bewoners van de 48 zgn. „Meanderwcningen" (de witte wo ningen in Brukske aan de Rumba- en Pclkastraat). Volgens de voorschriften mogen deze woningen over de helft van de breedte tot een lengte van 3 meter worden uitgebreid, mits in één bouwlaag. Uit -verschillende verzoeken is echter gebleken, dat deze uitbreidingsmogelijkheden kennelijk onvoldoende tegemoet is gekomen aan de werkelijke behoef te. Na een uitvoerige studie is het college tot de conclusie gekomen dat zonder wezenlijke verstoring van de ritmiek en met behoud van nog aanvaardbare achtertuinen in beginsel een uitbreiding over de volle breedte en tot een lengte van 3.70 meter, mits in één bouwlaag acceptabel is. Om een uniforme complex-opzet te behouden zal steeds van een zelfde hoogte en een zelfde detail- lerings-aanzet (daklijst) moeten worden uitgegaan. In de raadsvergadering van dins dag 31 maart zal bet college van b. en w. het geven van straatna men in het gebied Vlakwater II en het industrieterrein Smakterheide aan de orde stellen. In eerste instantie wilde de com missie voor cultuur voor Vlakwa ter II aansluiten bij de namen van Venrayse ambachtslieden, welke gegeven zijn aan straten in Vlak water I. Gebleken is echter, dat te weinig namen kunnen worden ge bruikt terwijl een aantal door de commissie voorgestelde namen te veel klankverwantschap hebben met bestaande straatnamen elders in de gemeente. De voorkeur van het college gaat thans uit naar namen van bekende Venrayse artsen voor straten in Vlakwater II. Gedacht wordt aan: Dokter Alaertslaan, Dokter Oomenlaan, Dokter Ellerbecklaan en Dokter Wentholtlaan. Voor evt. nieuwe straten in dit plan blijven dan de namen van Emil Struben, R. Ha- verbeke en H. San Giorgi in reser ve. Voor het industrieterrein Smak terheide kan het college zich vin den in de door de wijkraad Smak terheide voorgestelde namen Micro straat en Vennootstraat. Voor de veertigste keer is thans „De Kleine Gids voor de Neder landse sociale zekerheid" versche nen. Deze succesvolle en nuttige uitgave van de Vereniging van Ra den van Arbeid geeft al sinds jaar en dag praktische informatie over bijna alles in de sociale verzeke ring. Verder zijn enkele hoofd stukjes over Algemene Bijstands wet Rijksgroepsregeling werkloze werknemers, Wet Sociale Werk voorzieningen en het Voorlichtings centrum Sociale Verzekering opge nomen. Ook vindt men er een duidelijk schema in dat de sociale verzeke ringswetten en de daarbij behoren de uitvoeringsorganen laat zien en een samenvattend overzicht van de sinds 1 januari j.l. geldende pre mies en uitkeringsbedragen. Om het geheel te completeren is een adreslijst in het boekje ge plaatst, dat de adressen vermeldt van alle bij de uitvoering van de sociale verzekering betrokken in stellingen. De gids is verkrijgbaar bij elke Raad van Arbeid en in de boek handel. Geslaagde oefening op „De Kruuze" Zaterdagmorgen 'werd er groot alarm gegeven voor een calamiteit welke zou hebben plaats gevonden op een van de verdiepingen van de geriatrisch inrichting De Kruu ze, wat later een grootscheepse oefening bleek te zijn. De Venrayse brandweer rukte in recordtijd uit met groot materieel. Gezien de ver kenning waren er slachtoffers te betreuren en werd de ambulance opgeroepen. Om het verkeer in goede banen te leiden werden de leden van de reserve-politie opge roepen. Met grote ernst werd de oefening gehouden en door alle leden uitgevoerd, zelfs door de mannen van de Venrayse recher che. Uit die oefening werd lering getrokken en toen het sein alles veilig werd gegeven werd door de deskundigen nog eens alles op een rijtje gezet en besproken. Juist door actief te oefenen kan bij een werkelijke calamiteit, zeker in dergelijke inrichtingen, erger worden voorkomen. Het groot aan tal kijklustigen werd op veilige afstand gehouden. Verlichtingscontrole Reeds eerder hebben wij aange kondigd dat de politie een intensie ve verlichtingscontrole gaat hou den. Vrijdagavond werd de eerste ccntrole gehouden met medewer king van de reservepolitie. Dat ccntrole nodig is blijkt wel: de politie heeft 28 processen verbaal uitgereikt. Daarvan waren de helft van automobilisten welke de ver lichting van hun auto niet in orde hadden. De rest was voor berijders van bromfietsen en fietsen. Gezien het resultaat en hetaantal waar schuwingen "Welke werden uitge reikt zal de politie blijven door gaan met deze controles. Daders snel achterhaald W. deed aangifte van inbraak in zijn woning te Ysselsteyn. Bij zijn thuiskomst verraste hij de daders welke op de vlucht sloegen. W. had nog gesproken met de bestuurder van een auto welke bij zijn wo ning geparkeerd stond. Hij had het kenteken genoteerd. Bij het door de recherche ingestelde onderzoek konden, in samenwerking met de Eindhovense politie, de daders zeer snel worden aangehouden. De buit van de Ysselsteynse inbraak be droeg een horloge en dat kon wor den teruggegeven. De personenauto bestuurd door een 30 jarige uit Venlo stond voor het rode verkeerslicht Lovinck- plein-Puttenweg te Ysselsteyn te wachten en werd door een met ho- snelheid vanaf de Puttenweg op 't Lovinckplein rijdende personenau to geramd. Toen de bestuurder van de geramde auto meedeelde dat hij de politie zou bellen gaf de veroorzaker vol gas en reed weg. De benadeelde kon het kenteken noteren en gaf dit door aan de politie. Die hield later als dader een 24 jarige man uit Horst aan. Hij kreeg een extra proces ver baal aangezegd. Gluurder in aktie Twee lichtkoepels werden losge schroefd aan de LOM-school aan het Groenewoudsepad. De lichtkoe pels moeten lichtgeven in het toi let en douches van die school. Om dat er niets vermist werd en er geen sporen te vinden waren dat de dader verder dan die lichtkoe pels is geweest, wordt aan een gluurder gedacht. Onder invloed Terzake het besturen van een auto onder invloed van alcoholische drank werd een 34 jarige bestuur der uit Venray aangehouden. Na het pijpje blazen en de bloedproef werd hij met de aanzegging van een rijverbod en proces verbaal huiswaarts gezonden. Inbraak L. v. V. deed aangifte van in braak in de naast zijn woning aan de Breevennenweg gelegen schuur. Ontvreemd werden: 1 accu, een gereedschapskist, inhoudende ring en steeksleutels, tangen etc., 1 ver- liehtingsbalk en tractorgereedschap. Het slot van de schuur bleek ge forceerd te zijn. R. deed aangifte van poging tot inbraak in het clubgebouw van de welpen aan de Kraakse Pas. Toegang was verkregen door het forceren van een deur. Er kon niet worden medegedeeld of er wat ge stolen was. L, deed aangifte van poging tot diefstal van zijn personenauto. Men had getracht toegang tot die auto te verkrijgen door het linker portier open te wrikken. Het is niet gelukt. Kennelijk zijn de da- der(s) in hun werk gestoord. Diefstallen K.S. deed aangifte van dief stal van een kinderfietsje in het Bergkwartier, kleur oranje. J. deed aangifte van diefstal van een kinderfiets aan de Kulut- weg; jongensmodel Super Sport, kleur bruin. G. deed aangifte van een heren fiets merk Batavus, kleur groen. De fiets werd gestolen vanaf het paviljoen St. Anna aan de Over- loonseweg. F. deed aangifte van diefstal van 7 gordingen en 7 lassen vanaf een bouwterrein aan de Hiept. S. uit Venray deed aangifte van diefstal van 130,uit zijn portemonnaie. De diefstal vond plaats in de gymzaal aan de Be- vrijdingsweg. Mejuffrouw de V. deed aan gifte van diefstal van haar porte monnaie met 21 gulden en een pakje sigaretten uit de sporthal aan de Gcudsmidstraat. De diefstal werd gepleegd door een 13 jarige jongen- Verkeersongelukken Het niet verlenen van voor rang bij de afslag Deumeseweg- Leunseweg was oorzaak dat de personenauto bestuurd door H. uit Meerlo-Wanssum en J. uit Horst met elkaar in botsing kwamen. Onbegrijpelijk dat op die afslag nog ongelukken moeten gebeuren, nu van provinciezijde een aanvang is gemaakt met nog opmerkelijker markeren. Onvoldoende opletten was op de kruising Kempweg-Doorman- straat oorzaak dat een botsing ont stond tussen de personenauto's be stuurd door H. uit Venray en me vrouw E. eveneens uit Venray. Op het parkeerterrein bij de supermarkt J. werd onvoldoende opgelet en de personenauto's be stuurd door O. uit Venray en H. uit Maashees kwamen met elkaar in botsing. Bestuurder O. uit Meerlo had zijn personenauto geparkeerd staan oo de rijbaan van de Nw. Maas- heseweg. Bestuurder R. uit Vder- lingsbeek lette onvoldoende op en had daardoor te laat in de gaten dat de auto van de Meerlonaar stil stond Nu kon hij een botsing niet meer voorkomen. Onvoldoende opletten op het Henseniusplein was oorzaak dat de personenauto van M. in botsing kwam met de personenauto van V. uit St. Anthonis. M. wilde in een parkeervak zijn auto plaatsen. Hij vond dat de auto niet goed stond en reed weer achteruit waarbij hij de auto van V. raakte. Bij het wegrijden vanaf een uitrit op de Merseloseweg lette een een 21 jarige autobestuurster uit Boxmeer onvoldoende op en daar door botste haar auto tegen een over de Merseloseweg rijdende per sonenauto afkomstig uit Nijmegen. Op de Overloonseweg was on voldoende opletten oorzaak dat 'n personenauto uit Vierlingsbeek en een personenauto uit Venray met elkaar in botsing kwamen. Op veler verzoek plaatsen we hier nog een foto van de meisjes, die op 6 juni, bij onze reünie zijn uitgenodigd. We hebben nu al 102 uitnodigingen verzonden. Als u in 1930 of 1931 bent ge boren, en op de meisjesschool aan de Maasheseweg hebt gezeten, en nog geen uitnodiging hebt ontvang en, laat het dan even weten aan onderstaand adres. Ook als u de namen kent, van de twee onbekenden op deze foto, wilt u dit dan schrijven of bellen naar Mia Willems-Smits, Irenestraat 9, Overloon, tel. 04788-252. Jammer voor de jungskes op de ze foto, want zij horen niet bij deze reünie; we hebben wel na men achterhaald, hier volgen ze: le rij: Hubèr Tacken, Henk Hendriks, Cor Volleberg, Piërre Kupers, Piet v.d. Vorle, Joos v.d. Vorle, Piet Claas- sen, Wim Claassen, Piërre Fransen, Toon Franssen t, Loet Lucassen, Siaar Lucassen, Henk Waayenburg. 2e rU: Martien v. d. Heuvel, Piet Jansen, Engelbert v. d. Putten, Leo Kro nenberg, Piet Bom, Jeu Bom, Har ry Voermans, Twan Peeters, Joos Volleberg, Leo Jansen. 3e iij: Nol Evers, Nel of Francien v. d. Heuvel (wordt nog uitgezocht), Els Hendriks, Bemie Kronenberg, Piër re Kunzler, Riek Kunzler, Marie v. Os, Nel Wayenburg, Fien Jansen, Truus Volleberg, Truus Thielen, Theo Thielen. 4e iij: Tiny Tacken, Jan Evers, Sjef van Os, Gonny Clephas, Piet Clephas, Miet Clephas, Huub v. d. Putten, Jan Jansen, Piet Verhaegh, Nelly Kuypers, Nel Geurts, Mien v. d. Beuken. 5e rij, zittend: Grada Huisman, Jo Huisman t, Agnes Theuws, onbekend, onbe kend, Miep Voermans, Jo Verhaegh, Truus Relouw, Grada Swaghöfer, Jo Versteegen, Jeanne v. d. Beu ken. Onderwijzeres: Nancy Sloet tot Everloo (Pensionnaire). Vierde het Werkvoorzieningsschap in Venray onlangs haar 25-jarig bestaansjubileum, nu viel deze eer voor het eerst te beurt aan een van de medewerkers van dit schap, namelijk H. Th. (Hans) Rouvroye. Dinsdag j.l. werd hij gehuldigd voor het feit dat hij als een van de eerste werknemers 25 jaar ge leden bij de toenmalige Stichting Werkplaats in dienst trad. Aan dit gedenkwaardige feit werd op verzoek van de jubilaris op be scheiden wijze aandacht besteed. Vergezeld van enkele familiele den en in aanwezigheid van diver se vertegenwoordigers van de werkleiding werd hij afgelopen dinsdagmiddag in het direktiekan- toor van het schap ontvangen. In zijn toespraak had algemeen directeur P. Rippe lovende woor den voor de inzet, toewijding en collegialiteit van de heer Rouvroye de afgelopen 25 jaar. Als een van de weinige nog in dienst zijnde medewerkers heeft hij de hele groei en ontwikkeling van de So ciale Werkvoorziening in Venray meegemaakt en daaraan meege werkt. Tijdens het officiële gedeelte van de viering werd hem als eerste in de geschiedenis van de sociale werkvoorziening in Venray de gouden speld overhandigd met de bij dit soort gelegenheden gebrui kelijke envelop met inhoud. Hierna werden in de kantine de afdelingscollega's van de jubilaris van wie hij een prachtig kado kreeg, in de gelegenheid gesteld hem geluk te wensen met dit ju bileum. Onder het genot van koffie en vlaai groeide dit informele gebeu ren uit tot een gezellig samenzijn. Fcto: Algemeen directeur P. Rippe overhandigt jubilaris H. Rouvroye de gouden speld. Zoals het betaamd start de Na- tuurvereniging Overloon e.o. de lente met een lentewandeling, en wel op zondag 22 maart. Er zijn 2 afstanden; een van 6 en een van 10 km. Op de pauze plaats is gra tis warme drank verkrijgbaar, daar kan men ook gratis meedingen naar een prijs. Van half tien tot twaalf uur kan er gestart worden bij restaurant Deriet, A. Beukema te Overloon. De deelname is voor volwasse nen 2,50 en kinderen 1, Na afloop ligt er voor iedere deelnemer een mooie herinnering iklaar. ook UW weekblad AFDELING VENRAY Op maandag 23 maart a.s. zal de jaarlijkse ledenvergadering ge houden worden. Plaats: Zaal Sij- bers, Merseloseweg. Aanvang 20.00 uur. Agenda: 1. Opening 2. Notulen jaarvergadering 1980 3. Jaarverslag secretaris 4. Financieel verslag penning meester 5. Gastspreker dhr. D. Visser lid hoofdbestuur 6. Huldiging jubilarissen door H. van Rees, districtsbestuurder 7. Pauze. Tijdens de pauze kan didaatstelling nieuwe bestuurs leden 8. Bestuursverkiezing 9. Rondvraag 10. Sluiting. Aan alle leden zou het bestuur het volgende willen zeggen: Blijf betrokken bij de bond waar u zelf lid van bent. Komt naar de ver gaderingen, vooral naar die waar het beleid bepaald wordt. Uw steun telt daar mee. Uw belangen komen daar aan de orde. Laat niet steeds dezelfde kleine groep mensen daar voor en over u beslissen. Grote problemen zullen in de toekomst een oplossing moeten krijgen. TJ hebt het recht en de plicht daar zelf aan mee te werken. Het bestuur hoopt dat de zaal (bijna) te klein zal zijn en vele leden op deze vergadering te mo gen verwelkomen. Op donderdag 26 maart houdt K.C. Venray de algemene jaarver gadering om 20.00 uur in de school aan de Beukenlaan te Venray. De E.G. en G.G.-oefeningen be ginnen weer op 12 april. Men kan zich opgeven bij mevr. Pasman, telefoon 077-22053. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van de. huisartsen Loonen, Corver, Ver- cauteren, De Vocht en Schmeetz G. VAN LOON Julianasingel l'l, tel. 83700 Weekenddienst voor de patiënten van de huisartsen Bloemen, Franken, Lankveld, van Thiel, de Muinck Keizer en Wittgen SOHRAVEN Stationsweg 15, tel. 81465 DR. KEIJZER van Beurdenweg 10, Ysselsteyn telefoon 04785-777 neemt waar voor eigen praktijk. Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10 tot 11 uur; 's middags van 17 tot 18 uur. ZIEKEN- EN ONGEVALLENVERVOER Telefoon 04780-81333 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN APOTHEEK ST. ODA Passage 1 teli. 81255 van heden vrijdagavond 18 uur tot vol gende week vrijdag. Openstelling: zaterdag van 9.00 tot 13 00 en van 17.00 tot 18.00 uur; zondag: van 10.00 tot 12.00 en van 17.00 tot 18.00 uur. Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY Voor spoedeisende gevallen, uitsluitend na telefonisce afspraahk, neemt waar B. RUYTEN telefoon 81383 ZONDAGSDIENST GROENE KRUIS Venray, Meerlo en Wanssum Zr. C. HELDENS-FLINSENBERG telefoon 04780-81269 SPREEKUUR WIJKVERPLEEGKUNDIGEN Iedere morgen van 08.30 tot 09.00 u. behalve in het weekend. Na 09.00 uur kunnen eventuele be richten gedurende de gehele dag worden doorgegeven via tel. 81269. UITLEENMAGAZIJN GROENE KRUIS De Clockert, Bergweg 4, Venray Geopend van maandag tot en met vrijdag van: 08.30 tot 09.00 uur en van 16.00 tot 16.30 uur. In het weekend uitsluitend via de wijkverpleegkundige van de zon dagsdienst. GEZINSVERZORGING EN BEJAARDENHULP Westsingel 5 Venray tel. Ó4780-86363 spreekuur maandag t.m. vrijdag van 9 tot 10 uur. GROENE KRUIS ZUIGELINGENBUREAU De Clockert, Bergweg 4, tel. 81269 Uitsluitend volgens afspraak. Soort lips sleutel met groene hanger, opschrift Veltum; vier sleutels aan een hanger, hanger is voorzien van Opel embleem; trouw ring met initialen G. v.. H. en A. v. R. 19-9-47; kinderschoen maat 20 merk Kety, donkerbruin met lichtbruin linkerschoen; kleine por temonnaie inhoudende een b.b. van 10,en 2 van 5bruine por temonnaie inhoudende 1 b-b. van 10,en 1 van 25,bruine rib jack, betreft vermoedelijk een verwisseling in café; grijze gebrei de wollen sjaal; donkerblauwe overjas met sleutels in de zak; zwart-bruine middelgrote hond m. lange staart en lang haar; zwarte Shetland pony. Voor informatie kunt u zich wenden tot de administratie van de gemeentepolitie van Venray, Grotestraat 1, tel. 04780-84888, toe stel 30. van 20 t.m. 26 maart Vrijdag 20 maart: Zaalvoetbalcomp. 19.30 FCPR 2Bamev. Eierh. 20.30 Dames EJP 1—Lelie 21.30 Stappers 2Lelie Zaterdag 21 maart: 9.30—12.30 SW Jeugd 12.3019.00 VC Rooy comp. 13.00 Dames 2—Athos 13.00 Dames 3Set Up 3 13.00 Meisjes jun.Venlo Sp. 1 14.30 Heren 2Tupos en Heren 3 VCSD 3 16.30 Dames 1V. Houten 3 16.30 Heren 1Odulphus 19.0021.00 Jumpersbasketball Dames 1Heeze 1 Jongens 3OBC 2 21.0022.00 Pelzer zaalv. vr. Zondag 22 maart: 09.3012.00 Badminton 12.00—13.00 Wijk Zuid 13.0015.00 Batu Badaun 15.0018.00 Manual handbal wedstrijden reeks heren jun met 4 teams 18.0019.00 heren sen. 1Wit te nhorst conjp. Maandag 23 maart: 18.00—21.30 VC Rooy tr. 21.30 WettelingGCC zaalv. comp. 22.30 FCPR 2—EJP 3 zaalv. comp. Dinsdag 24 maart: 18.00—21.00 VC Rooy tr. 21.0023.00 Badminton Woensdag 25 maart: 19.3022.30 Badminton 22.3023.30 Wetteling zaalv. vr. Donderdag 26 maart: 18.0021.30 Manual tr. Met vestigingen in Roermond. Weert, Venlo en Geleen Mokeloars in onroerende goederen, taxaties, hypotheken en verzekeringen. Stationsweg 11 5802 AA VENRAY Telefoon; 04780-84438 Na kantooruren: 04780-83710

Peel en Maas | 1981 | | pagina 3