GEMEENTEPRAAT HET FACETPLAN CULTUUR NOTITIES EN MEDEDELINGEN VAN DE GEMEENTE VENRAY Werk aan de welzijnswinkel boekhoudkundig medewerk(st)er 4? d □Jo Binnenterreinen Landweert: Gemeente praat met bewoners In „Gemeentepraat" van 27 fe bruari j.l. meldden wij dat de aan kleding van de binnenterreinen, van de woningblokken in Land weer! door de gemeente ter hand worden opgenomen in overleg met de bewoners van de aanlig gende woningen. Deze binnenter reinen hebben de bestemming speel/groen voorziening. Inmiddels zijn de bewoners door de gemeente uitgenodigd te komen praten over de aankleding van de terreinen. Aangezien het gaat om twee door woningen omsloten terreinen wor den 2 avonden belegd: Op 26 maart voor de bewoners van Kruidenlaan 24 Lm. 52 even, Bingelkruid 1 Lm. 17 en Arons kelk 56 Lm. 82. Op 2 april voor de bewoners van Bingelkruid 18 t.m. 38 en Arons kelk 12 t.m. 54 even. De bewoners van Aronskelk 13 |t.m. 47 wonend aan een 3e terrein kunnen kiezen naar welke avond zij willen gaan. Er is gekozen voor twee ge- spreksavonden om de groepen zo werkbaar mogelijk te houden. Bei de avonden worden gehouden op bet raadhuis en beginnen om 19.30 uur. In de uitnodiging die de gemeen te gestuurd heeft naar de bewo ners zegt zij dat de wensen en de uitgangspunten van de bewoners, uitgangspunten voor de gemeente voor de plannen, voor deze terreinen. Zij acht het dan ook van belang dat de bewoners alvast van te vo- de „koppen bij mekaar steken" cm enige ideeën uit te wisselen over de terreinen. SPREEKUUR WETHOUDER RUTTEN-TIELEN Op dinsdag 7 april zal wethou der mevr. A. Rutten-Tielen geen spreekuur houden voor huisves tingszaken. OPENBARE KENNISGEVING 10-DAGEN REGELING Burgemeester en wethouders van Venray maken hierbij bekend dat in hef raadhuis, Raadhuisstraat 1 (kamer 119), voor een ieder ter lezing is neergelegd het besluit van de raad van de gemeente Venray, d.d. 24 februari 1981, nr. R 791, tot vaststelling van een verordening (zogenaamde 10-dagen regeling), als bedoeld in artikel 9, lid 1 van de Winkelsluitingswet 1976. De verordening treedt in wer king op 1 april 1981. Venray, 16 maart 1981 Burgemeester en wethouders vnd. mr H. J. M. Defesche, burgem. J. Poels, secretaris VERGADERING SCHOOLRAAD Op dinsdag 24 maart komt de schoolraad voor het openbaar kleu ter en basisonderwijs weer bijeen. De vergadering begint om 19.30 uur en vindt plaats op kamer 127 van het raadhuis. Op de agenda staan de werkwijze van de school raad en de ontwikkelingen rond de nieuwe openbare school in Landweert, De Keg en De Fliere- fluit. Iedereen is van harte welkom.. ZWEMBAD Zaterdag 21 maart is het gemeen telijk combi-bad vanaf 13.00 uur gesloten. Dit in verband met het diplom- zwemmen. Vragen...? Wendt a tot de gemeentelijke voorlichter BOUWVERGUNNING AANGEVRAAGD Bij burgemeester en wethouders zijn aanvragen ingekomen om in afwijking van het geldende plan c.q. vooruitlopend op een in voor bereiding zijnd plan bouwver gunning te verlenen voor: het uitbreiden van de kelder en winkel aan de Poststraat 8 t.n.v. P. J. A. Claessens; het bouwen van een rundvee- ligboxenstal aan de Veulenseweg 57 t.n.v. L. A. J. Snoeks. Burgemeester en wethouders zijn voornemens aan deze bouwplannen medewerking te verlenen. De bouw plannen liggen met ingang van 23 maart 1981 gedurende veertien da gen voor iedereen ter inzage bij de afdeling ruimtelijke ordening, kamer 201 van het raadhuis, ge opend van 9.00 tot 12.00 uur. Ge durende deze termijn kunnen evt. bezwaren schriftelijk bij burge meester en wethouders worden in gediend. Venray, 20 maart 1981 De burgemeester van Venray, mr. H. J. M. Defesche Vandaag het vierde en laatste artikel als toelichting op het fa cetplan cultuur. In de drie voor gaande artikelen hebben we aan dacht besteed aan de kunstzinnige vorming en creatieve vorming, de amateuristische kunstbeoefening en de passieve kunstbeleving. In dit artikel zullen we ingaan op de ele menten „Volkskultuur en Kuituur- bezit- en behoud'' binnen 't werk terrein cultuur. Zoals u ongetwijfeld zult weten gaat het facetplan cultuur een on derdeel vormen van het gemeente lijk welzijnsplan dat dit jaar door de gemeenteraad zal worden vast gesteld. VOLKSKULTUUR, KULTUUR- BEZIT- EN BEHOUD 3ij volkscultuur denkt de werk groep facetplan cultuur aan de voor een streek typische cultuur uitingen. Factoren als geschiedenis, gods dienst en natuurlijke omgeving zijn daarvoor van belang. Tot deze groep behoren de schut terijen. carnaval, koninginnedag en andere volksfeesten. Onder cultuurbezit en -behoud vallen al die activiteiten en voor zieningen die ertoe bijdragen dat waardevolle culturele zaken uit het verleden bewaard of eigentijdse cultuurwaarden voor de toekomst verzameld worden. Er is duidelijk ook sprake van een zekere opvoe ding. De Geschied- en Oudheidkundige Kring ,t Veldeke, weer de schut terijen, liet museum, het archief en gemeentelijke activiteiten m-b.t monumentenzorg, aankoop kunst voorwerpen en verfraaiing woon omgeving zijn hieronder gerang schikt. Inspraak facetplan cultuur De werkgroep cultuur heeft in het kader van de Wel zijnsplanning een voorlopige beleidsvoornemens en priori teiten geformuleerd. Een overzicht hiervan ligt ter inzage in de bibliotheek en in het raadhuis (Infotiek). Bovendien is het voor ieder een verkrijgbaar op het raad huis bij de heer In 't Zandt,- kamer 220. Een ieder die dat wil, kan op het facetplan cultuur en op de beleidsvoornemens en prioriteiten reageren. Dit kan zowel schriftelijk als monde ling. De schriftelijke reakties moeten voor 13 maart ge stuurd worden aan de ge meente La.v. de werkgroep facetplan voor cultuur. Als afsluiting van de in spraakronde zal op 23 maart een inspraakavond worden gehouden in de burgerzaal van het raadhuis, aanvang 19.30 uur. Ook^u bent van harte wel kom. PARTICULIER INITIATIEF Gelukkig zijn er nogal wat men sen, die zich willen inzetten voor het behoud van het eigene van onze streek. De Geschied- en Oiïheidkundige Kring, 't Veldeke en de schutterij en hebben samen tussen 400 en 450 leden. De vrouwen zijn redelijk vertegenwoordigd. Bij de Geschied- en Oudheidkun dige Kring en 't Veldeke zijn veel oude leden en ontbreekt helaas 'n goede aanvulling vanuit de wat jongere leeftijden. Overigens zou de werkgroep graag een duidelij kere taakafbakening van deze twee verenigingen zien. Momenteel zijn ze veel op hetzelfde terrein actief. De schutterijen bloeien de laatste jaren weer op. Folklore en heem kunde staan .naast de broeder schapsgedachte hoog in het vaan del. Nog niet zo lang geleden is er een nieuw schietterrein aange legd. Over carnaval hoeft eigenlijk weinig gezegd te worden. Daarmee groeit iedereen van jongs af aan GEMEENTE Met de volksfeesten is jaarlijks ncgal een forse gemeentelijke sub sidie gemoeid: bijna 23.000, De werkgroep vraagt zich af, of dit niet eens nader bekeken moet worden. Een eigen geschied- en oudheid kundig museum is een allang ge koesterde wens. Het ziet er naar uit, dat het dit jaar in het Freu- lekeshuus van start kan gaan. De geschiedenis van plaats en streek zal centraal staan, terwijl educa tief bezig zijn een van de voor naamste doelen is. Het gemeente-archief in het raad huis is op doordeweekse dagen tij dens de werkdagen en op zaterdag morgen geopend. Een bezoek kost niets. Ieder jaar maken door zo'n 350 mensen gebruik van, vooral op zaterdagmorgen. Een goede samenwerking tussen archief en museum is natuurlijk belangrijk. Als alles meezit, zal Venray binnen enkele maanden 'n gemeentelijke monumentenlijst krij gen als aanvulling op de nationale lijst. Zo hoopt men een nog beter bescherming van waardevolle mo- Inspraakavond facetplan cultuur Op 23 maart a.s. wordt door de werkgroep facetplan cultuur een inspraakavond georganiseerd. De avond begint om 19.30 uur en zal worden gehouden in de burgerzaal van het raadhuis. Deze inspraakavond bete kent meteen een voorlopig einde voor de inspraakmoge lijkheden op het facetplan cultuur. Iedereen die wil reageren op het facetplan cultuur is van harte welkom. Voor meer informatie: F. In 't Zand, raadhuis kamer 220, tel. 04780-83838, tst. 246. Ook u bent van harte wel kom. numenten tot stand te brengen. Vaak zullen op de gemeentelijke lijst typische Venrayse gebouwen, straten of dorpsgezichten opgeno men worden, die landelijk gezien niet zo hoog genoteerd staan. De gemeente koopt regelmatig kunstvoorwerpen, die o.a. dienen ter verfraaiing van het raadhuis of van wijken. Volgens de werk groep is het gevoerde beleid niet erg duidelijk. Ze zou daar graag meer kijk op hebben, zodat een goede beoordeling mogelijk is. In ieder geval is meer aandacht voor de wijken gewenst. Totzover onze behandeling van het facetplan cultuur. Na de in spraakavond van 23 maart, zal de werkgroep indien nodig het plan bijstellen en vervolgens aanbieden ter vaststelling aan de commissie voor cultuur. Daarna gaat het plan naar het Planberaad dat dit plan samen met de andere onderdelen voor het welzijnsplan samenvoegt tot een welzijnsplan voor de ge meente Venray. Dit laatste plan zal zoals gezegd nog dit jaar door de gemeenteraad worden vastgesteld. COMMISSIE SOCIALE ZAKEN VERGADERT OP DONDERDAG 26 MAART Op donderdag 26 maart s mid dags om vijf uur komt de com missie voor sociale zaken, maat schappelijk werk en volksgezond- heid in openbare vergadering bij een. In het kader van de welzijns planning zijn de concepten voor het preventieplan en de maatschap pelijke dienstverlening gereedgeko men. Deze conceptplannen zullen de commissie ter behandeling en vaststelling worden aangeboden. Vervolgens zal worden gesproken over het verzoek tot verhoging van de subsidie ten behoeve van de Al gemene Hulpdienst. Voorgesteld wordt deze subsidie niet te verho gen. Kunst in Venray Het gemeentebestuur heeft het plan opgevat het plantsoen aan de Julianasingel nabij het Zuidooster busstation binnen afzienbare tijd kunstzinnig aan te kleden middels plaatsing van een drietal moebie- len van de hand van een kunste naar. Verder zal in het centrum van het Brukske, nabij het wijkcentrum een kunstwerk worden geplaatst. Met een kunstenaar worden mo menteel onderhandelingen gevoerd. De plaats van het kunstwerk is bepaald in overleg met de wijk raad van het Brukske. Tevens zijn plannen ontwikkeld tot het plaatsen van een kunstwerk op het plantsoen op de hoek van de Merseloseweg en de Westsingel nabij het Schuttersveld. Hiervoor zijn met een kunstenaar bespre kingen gaande. Ook is de gemeente in onderhan deling met een kunstenaar om de niet al te mooie gevel aan de door braak tussen de Grote Markt en de Schoolstraat middels een wand schildering te verfraaien. Verder zijn van gemeentewege werkzaamheden gestart met betrek king tot het schoonmaken en res taureren van reeds in Venray aan wezige kunstwerken. Zo heeft het beeld „gangmaker", beter bekend als de „totempaal" van Gussen Wie, aan de splitsing Hoenderstr.- Merseloseweg inmiddels een res tauratie beurt ondergaan. Het beeldhouwwerk „ontwaken" op het plantsoen bij de Veltumse kapel zal worden schoongemaakt en gerestaureerd zodra de weers omstandigheden dit in de zomer mogelijk maken. Beide kunstwerken zijn inderdtijd gemaakt door de inmiddels over leden Venrayse kunstenaar Gussen Wie (L. Claessens). Inmiddels heeft het beeldhouw werk „De Venrayse Maagd1' van de kunstenaar Eggen, welk aan de gemeente is aangeboden ter gele genheid van de opening van de doortrekking Oostsingel-Noordsingel een plaats gevonden nabij de krui sing Stationsweg-Oostsingel. ONDERHOUD VAN BERMEN EN SLOTEN In de uitgestrekte gemeente Ven ray heeft de dienst gemeentewer ken de zorg over niet minder dan 500 km wegbermen. Het onderhoud daarvan vergt veel tijd en mankracht. De laatste tijd is het de gewoonte, dat na het maaien van de bermen het maaisel niet wordt verwijderd om dat dit met handkracht zou moe ten gebeuren. Een nadeel van deze beheerswijze is wel, dat de be groeiing van de wegbermen lang zamerhand zwaarder wordt. De laatste tijd zijn enige ontwik kelingen op gang gekomen, welke het mogelijk maken het maaisel in de maaigang op te nemen. De bnt- wikkelingen op dit gebied worden door de gemeente nauwlettend ge volgd en zodra invoering hiervan financieel en technisch haalbaar is, zal de gemeente daartoe graag overgaan. Intussen heeft de gemeente, met name in het kanton Leunen en Heide diverse bermsloten opnieuw onder profiel gebracht zodat zij in goede staat verkeren. Vanwege de zeer beperkte finan ciële mogelijkheden is het de ge meente helaas niet mogelijk het ge hele bestand aan bermsloten in op timale conditie te houden. Een zeer grote invloed op het handhaven van een aanvaardbare kwaliteit van de bermsloten kan worden uitgeoefend door de gebrui kers van de landerijen naast de gemeentelijke sloten. Kwaliteitsachteruitgang is het ge volg van b.v. het dichtploegen eh -rijden van de bermsloten. Nu de tijd weer aanbreekt, dat men met ploegen en ander zwaar materiaal op landerijen en bouw land gaat werken, wordt een dring- gend beroep gedaan op de berij ders om niet te dicht langs de bermsloten te rijden of te keren. Hierdoor worden de bermsloten ge leidelijk dichtgedrukt. En nu we het toch over voor jaarswerkzaamheden op het land hebben: Laat landbouwfolie of lege kunst- mestzakken niet op het land lig gen. Deze leveren niet alleen een minder fraai gezicht op, maar kun nen bij een beetje wind in de slo ten terecht komen en verstopping van de watergangen veroorzaken. BOUWVERGUNNING VERLEEND Burgemeester en wethouders van Venray hebben in hun vergadering van 18 maart 1981 voor de navol gende bouwplannen bouwvergun ning verleend. Zij die menen door de afgifte van een van deze bouwvergunning en rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen gedurende 30 dagen na datum van deze publi catie op grond van de Wet Ad ministratieve Rechtspraak Over heidsbeschikkingen (AROB) een ge motiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders. - het verbouwen van de woning aan de Dr. Poelsstraat 16, t.n.v. Th. J. van Raay; het verbouwen van de woning aan de Serenadestraat 54, t.n.v. H. W. J. de Klein; het uitbreiden van de woning aan de Oranjestraat 6, t.n.v. C. M. van Hoof; het bouwen van een carport aan de Castelostraat 14, t.n.v. G. W .J. Kuijpers; het bouwen van een carport aan de Castelosstraat 12, t.n.v. W. J. M. Classens; het bouwen van een garage aan de Dillingstraat 2, t.n.v. B. H. J. Loenen; het plaatsen van een 27 Mc- antenne aan de Vivaldistraat 51, t.n.v. B. J. Kees; het uitbreiden van de woning aan de Largostraat 31, t.n.v. H. J. L. Janssen; het vernieuwen van een aan hangwagenstalling aan de Heidse- weg 69, t.n.v. T. H. Nellen; het bouwen van een ortho pedisch atelier aan de St. Oda- straat 42, t.n.v. G. A. A. Litjens; het uitbreiden van de tank fundatie en het oprichten van een melktank aan de Leunseweg 22, t.n.v. de bcterfabriek; het bouwen van een hobbykas aan de Albionstraat 44, t.n.v. H. J. M. Smits; het bouwen van een bedrijfs ruimte in het industrieterrein Ys- selsteyn, t.n.v. P. Smits; het plaatsen van een open haard in de woning aan het Loe- nerveld 5, t.n.v. L. J. M. Vullings; het plaatsen van een open haard in de woning aan het Loe- nerveld 7, t.n.v. H. J. P. Marlens. Venray, 20 maart 1981 De burgemeester van Venray, mr. H. J. M. Defesche Nota speelruimte in wijk en buurt vastgesteld De bestuurscommissie Sportza ken, jeugd- en jongerenwerk heeft in haar vergadering van donderdag j.l. de nota Speelruimte in buurt en wijk vastgesteld. In deze nota wordt aandacht be steed aan een aantal inhoudelijke en procedurele uitgangspunten met betrekking tot de realisering van speelvoorzieningen in de wijken of derpen van Venray. Deze nota is voor eenieder die geïnteresseerd is te verkrijgen op kamer 107 van het raadhuis. Bij de inrichting van de binnen terreinen in Landweert waarvoor binnenkort de eerste besprekingen met de bewoners worden gehouden zal deze nota als handleiding ge bruikt worden. Openstelling van het raadhuis Venrays raadhuis, Raadhuis straat 1, is op werkdagen ge opend van 9 tot 12 uur. Bo vendien kan men op donder dagmiddag van 16.00 tol 17.30 uur bij de afdeling bevolkings zaken terecht voor het afha len van paspoorten, rijbewij zen e.d. Gesprekken met ambtenaren buiten de openingstijden van het raadhuis, uitsluitend na te lefonische afspraak (tel. 04780- 83838). SPREEKUREN B. EN, W. Burgemeester mr. H. J. M. Defesche maandag van 10.00 tot 11.00 uur. Wethouder G. II. Schols: maandag van 10 tot 11 uur. Wethouder mevr. A. P. Rut ten-Tielen: iedere eerste en vierde dinsdag van de maand van 10.00 - 11.00 uur, voor huis vestingsproblemen; en iedere maandag van 10.00 tot 11.00 uur voor sociale zaken. Wethouder Joh. Loonen maandag van 10 tot 11 uur. Wethouder J. van Oers maandag van 10 tot 11 uur. Wanneer een spreekuur ver valt wordt dit in de rubriek „Gemeentepraat" bekend ge maakt. Met de burgemeester en de wethouders kar. ook telefo nisch een afspraak worden ge maakt via de bestuursassi- stent, de heer G. Spelbos (tel. 04780-83838 toestel 117). Het postadres van het raad huis luidt: Gemeente Venray Postbus 500 5800 AM Venray. Bij de afdeling BEDRIJFSADMINISTRATIE van de hoofdafdeling GE MEENTEWERKEN is vakant gekomen de funktie van te vervullen in voltijdarbeid of in deeltijdarbeid (2 x 20 uren). De funktie omvat: het coderen van zgn. werkbrieven (tijdenverantwoording): het verzamelen, coderen en via terminal inbrengen van gegevens uit deze werkbrieven; het inbrengen en wijzigen van zgn. vaste gegevens in het computer bestand; het controleren van computerverwerkingen; het assisteren bij verwerking van fakturen en bij opbergwerkzaam- heden. De gedachten gaan uit naar kandidaten met een MEAO-opleïding (B-E- richting) dan wel MAVO met praktijkdiploma boekhouden (of vergevor derde studie voor dit laatste). Ervaring met soortgelijke werkzaamheden is niet vereist. De salariëring kan maximaal 1986.bruto per maand bedragen (bij voltijd). Het aanvangsalaris is afhankelijk van leeftijd, opleiding en even tuele ervaring. Bij deeltijdarbeid zal sprake zijn van een zgn. „samenfunktie", d.w.z. dat de funktie zowel "s morgens als 's middags bezet zal moeten zijn, in verband waarmee afspraken terzake tussen de deeltijders noodzakelijk zijn. Sollicitaties in te zenden aan het college van burgemeester en wethou ders, binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad, onder vermelding vari het vakaturenummer PZ-192. Adres: Postbus 500, 5800 AM Venray. HINDERWET Kennisgeving bekendmaking ontwerp-beschikking Burgemeester en wethouders van Venray, gelet op artikel 24, twee lid, onder c, van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne; maken bekend dat zij voornemens zijn om op de aanvraag van: M. J. Claessens, Deurneseweg 138, Ysselsteyn-Venray, voor een vergunning ingevolge de Hinderwet voor het uitbreiden/wijzigen van een kippenhouderij en varkensmes- terij waar mest en meststoffen worden bewaard, gelegen aan de Deurneseweg 138, Ysselsteyn-Ven ray, positief te beschikken onder voorwaarden om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te on dervangen. J. M. Claessens, Heidse Peel- weg 46, Heide-Venray, voor een vergunning ingevolge de Hinder wet voor het uitbreiden en wijzi gen van een kippenhouderij en var- kensmesterij waar mest en mest stoffen worden bewaard, gelegen aan Heidse Peelweg 46, Ysselsteyn- Venray, positief te beschikken on der voorwaarden om gevaar, scha de of hinder voorde omgeving te ondervangen. De ontwerp-beschikking, alsmede de aanvraag en andere ter zake zijnde stukken, liggen in het raad huis, kamer 119, Raadhuisstraat 1 te Venray, ter inzage en wel tot 3 april 1981, elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur en elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur." Na deze datum tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen het geven van de aangevraagde beschikking, eveneens elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur. De aanvrager, alsmede degenen die bezwaren hebben ingebracht naar aanleiding van de aanvraag en een ieder die aantoont, dat hij daartoe redelijkerwijs niet in staat is geweest, kunnen tot bovenge noemde datum gemotiveerde schrif telijke bezwaren inbrengen naar aanleiding van de ontwerp-beschik king. Degene, die een bezwaarschrift indient, kan verzoeken zijn per soonlijke gegevens niet bekend te maken. Een bezwaarschrift dient gericht te worden aan ons college. Venray, 20 maart 1081 Burgemeester en wethouders vnd. namens dezen, het hoofd van algemene zaken en kabinet, A. L. G. Janssen HINDERWET Kennisgeving bekendmaking aanvraag Burgemeester en wethouders van Venray. gelet op artikel 12 van de Wet algemene bepalingen milieu hygiëne; maken bekend: dat op 11 februari 1981 bij hen eej aanvraag is ingekomen van H. Pouw- els, Ringweg 4. Ysselsteyn-Venray voor een vergunning ingevolge de Hinderwet voor het oprichten, in wer king brengen en in werking houden van een varkensmesterij, waar mest en meststoffen worden bewaard, ge legen aan Ringweg 4, Ysselsteyn- Venray. Dat op 13 februari 1981 bij hen een aanvraag is ingekomen van Garage bedrijf GHV b.v.. Stationsweg 183 te Venray, voor een vergunning ingevol ge de Hinderwet voor het uitbreiden/ wijzigen van een herstelinrichting voor motorvoertuigen annex verkooppunt ter zake raadhuis, te Ven- 20 april tot 12.00 16.30 tot voor motor- en brandstoffen, gelegen aan Stationsweg 183, Venray. De aanvraag en andere zijnde stukken liggen in het i kamer 119, Raadhuisstraat 1 ray ter inzage en wel tot 1981, elke werkdag van 09.00 t uur en elke donderdag van 19.30 uur; na deze datum, tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan wor den ingesteld tegen de beschikking op de aanvraag, eveneens elke werk dag van 09.00 uur tot 12.00 uur. Des gewenst kan aldaar een mondelinge toelichting op de stukken worden ver kregen. Gemotiveerde bezwaren kunnen tot bovengenoemde datum schriftelijk bij ons college worden ingebracht. Degene, die een bezwaarschrift in dient, kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Eveneens kunnen mondelinge be zwaren worden ingebracht tijdens een openbare zitting op 8 april 1981', om 15.00 uur in het raadhuis, kamer 119, waarbij tevens gelegenheid wordt ge geven tot een gedachtenwisseling over de aanvraag tussen het bevoegd ge zag, de aanvrager en de overige aan wezigen. Zij vestigen er tenslotte de aandacht op, dat degenen die bezwaren heb ben ingebracht op de wijze als bo venomschreven en een ieder die aan toont, dat hij daartoe redelijkerwijs niet in staat is geweest, in de gele genheid zullen worden gesteld bezwa ren tegen de ontwerp-beschikking in te dienen. Venray, 20 maart 1981 Burgemeester en wethouders voor noemd, namens dezen, het hoofd van algemene zaken en kabinet, A.L.G. Janssen SPORTIEVE RECREATIE le Buiten-volleybal toernooi V.C. Rooy Zaterdag 20 en zondag 21 juni Zaterdag 20 juni wordt het re creanten/veteranen toernooi geor ganiseerd. Volleybal! voor iedereen boven de 23 jaar. Deze minimum leeftijd is ingevoerd om .de doelstelling „recreanten" nog eens extra te benadrukken. U kunt b.v. meedoen met uw kaartclubje, .fietsclub, vriendenkring etc. Uiteraard staat hierbij de gezel ligheid en de sportiviteit centraal. Het toernooi wordt gehouden op de sportvelden cp sportpark „De Wieën" te Venray (Zuidsingel). De organisatie is in handen van de volleybalvereniging VC Rooy. Inschrijven voor dit groots ge beuren is mogelijk tjn. 30 april a.s. middels bij het secretariaat op te vragen inschrijfformulier. Inschrijf kosten 25,per team. Inschrij ven is mogelijk voor: dames, heren en gemengd. Inschrijven en inlichtingen bij: mevr. G. Manders, Haalakker 14, 5808 HZ Oirlo,. tel. 04787-701. Na het retourneren van het in schrijfformulier alsmede het over maken van het inschrijfgeld, ont vangt u automatisch bericht om trent opzet, spelregels, veldindeling etc. Op het toernooi zelf zijn diverse snacks en versnaperingen te ver krijgen. Kortorp, het geheel belooft een gezellige happening te worden. Dus wacht niet te lang met het opvra gen van het inschrijfformulier.

Peel en Maas | 1981 | | pagina 13