M Venrayse wegkruisen K Phoenix '75 VAMOS A VER KERKELIJKE DIENSTEN De&ftan AuCygne PEEL EN MAAS weekblad Grote Kerk Venray Bezinningsweekend Parochie Vredeskerk Parochie Paterskerk Kerk 't Zonnelied Brukske Parochie Leunen Protestantse Kerkengemeenschap Parochie Oirlo Parochie Ysselsteyn Parochie Merselo Parochie Castenray Rectoraat Heide Rectoraat Veulen Rectoraat Vredepeel Rectoraat Smakt In de 2e bekerronde moest Phoe nix aantreden in Meyel tegen het in de le klasse hoog geklasseerde Peel-Push Veel kans om deze bekerronde te overleven hadden de Venrayers dus niet. In de le set liet Peel-Push hun klasse even zien. Zonder veel moeite stoomden ze door naar een 100 voorsprong. Aan Phoenix-zijde werd slecht ge speeld; passes kwamen zelden goed en als gevolg daarvan bleef de set-up en het aanvallen onder de maat. Peel-Push kon deze set dan ook gemakkelijk winnend afsluiten met '5-4. In de 2e set liep het al wat beter. Tot 10-10 ging beide ploe- gen gelijk op, maar door enkele slordigheden verloor Phoenix ook deze set. In de 3e set wist Peel-Push aan vankelijk een voorsprong te nemen maar Phoenix kwam goed terug en trok zowaar de stand weer gelijk. Daarmee was ons kruit verschoten, want Peelpush scoorde daarna ge woon nog 5 punten en behaalde daarmee een verwachte en verdien de zege. Het le damesteam trad voor de competitie aan tegen het Wellse Tornado. De le set werd simpel- tjes gewonnen. Misschien mede daardoor wer der in de 2e set door enkelen te licht over de te genstander gedacht, die dan ook onmiddellijk toesloeg en deze set inpikte. Phoenix nu weer geheel wakker, kon daarna de 2 volgende sets ge heel volgens verwachting winnen. Door deze 31 overwinning blijven de dames goed in de race om het kampioenschap met Holyoke. Het 2e herenteam won in een niet al te aantrekkelijke wedstrijd met 3-1 van VCSD. De le set werd zeer snel gewonnen met 15-3. De 2e set ging verloren door slechte passes en serve-fouten. De 2 vol gende sets werden daarna toch ge wonnen doordat Phoenix 2 zich goed herstelde. Hierbij wenst Phoenixal haar le den en supporters een goede en jo lige carnaval toe. Verget drie daag ow zorg en owwen drek, mar mak ut nie te gek! W&l&gen van 21 en 22 februari: Dames pupillen: Loreal 1Manual I 204 Dames senioren: Bevo 3Manual 2 115 Heren pupillen: Loreal 1Manual 264 Heren senioren: Be FairManual 1416 In het weekeinde van carnaval wordt er niet gespeeld Daarom nu het programma van 7 en 8 maart: Dames senioren: ■Manual 2 19.20 u. Vertrek 18.30 u. (Venlo) tmes aspiranten) ManualBevo 2 lames pupillen: lanual 2Loreal 3 'S pupillen: Manual 1Explosion 1 Heren aspiranten: lualFopeye 1 Op 7 maart wordt er dus niet Jespeeld terwijl er op 8 maart dus een serie thuiswedstrijden wordt rerkt. Dit was het dan weer, de redac tie van het clubnieuws wenst ie- een prettige en gezellige ival. SENIOREN HEREN Red Stare 1—SVE 2 7—3 Deze wedstrijd verliep in de eer ste twee partijen zoals we verwacht hadden en we stonden dus met 2-0 voor Toen echter bleek dat we de ze tegenstander toch wat onder schat hadden. Het werd 2-2 en het werd een zenuwtoestand in de verdere wedstrijd. Echter we staan niet voor niets bovenaan en dus werd het toch slechte generale belooft vaak een nog 7-3. We zullen maar zeggen 'n goede voorstelling en over 2 we ken is het zover. Ronald won er 3 en Arie en Bert ieder 2 partijen. Red Stars 3—Red Stars 2 2—8 Helden 2Red Stars 4 19 Red Stars 5Blue Star 5 73 Belke 2Red Stars 6 28 Red Stars 7K'lust 5 3 Red Stars 12—Red Stars 9 0—10 Stars 10—VeU 4 10—0 Belke 5Red Stars 11 55 Top Spin 2Red Stars 8 82 SENIOREN DAMES ffers 1—Red Stars 1 4f Ook in Arnhem bleven onze da- J mes ongeslagen. Aan de persoonlij ke voorbereiding en vooral aan {mentaliteit ten aanzien van de Carnaval 1981 Hotel-Bodega GROTE MARKT 2a-4 VENRAY Restaurant TEL. 04780-86969 wordt: JOEKS-MOES-PUT ZONDAG: HUTSPOT - MAANDAG: ZUURKOOL DINSDAG: BOERENMOES Alle dagen van 17.30 tot 20.30 uur VOOR 10,— PER MAALTIJD. Bent U economisch, kom dan even voor de Carnaval een pasje halen voor 3 maaltijden, dan kost het maar 25, van 28 februari tot en met 7 maart Zaterdag: 19.00 nederlandse hoog mis, int. Wim v. d. Munckhof en overl. fam. Nol Broers (kaart club) Marinus Kelders (kaartclub) Wiel Vermeulen (vwg. de buurt. Zondag: Achtste zondag door het jaar. 8.00 leesmis, int. Har Pouwels en Gretha Kassing; 9.30 gregoriaan se hoogmis, int. Herman Ebberink pastoor van Boxtel Anna en Sjang Zegers Frans van Opber gen; 11.00 nederlandse hoogmis met medewerking van de Kamavals- vereniging de Piëlhaas, int. leven de en overleden leden van de Kar- navalsvereniging ouders Lau- rensse-Maessen. Maandag: 9.00 oude stichtingen bijzondere intentie. GEEN AVOND MIS. Dinsdag: 9.00 Jacobus Schaeffers, echtgenote en zoon Piet Hendrik Keijsers. GEEN AVONDMIS. Woensdag ASWOENSDAG, vas ten- en onthoudingsdag. 9.00 Euch. viering met zegening van de as en uitreiking van het askmisje, int. cuders Arts-Comelissen bijzon dere intentie; 19.00 dezelfde viering als 's morgens, int. Jacob Gossens en Anna Gossens Jacob Janssen en Anna Janssen-Wijnhoven overl. ouders Schols-Leers Ma rinus Kelders (kaartclub). Donderdag: 9.00 W. Broers, echt genote en overl. kinderen. Vrijdag: Eerste vrijdag van de maand, toegewijd aan het H. Hart van Jezus. 9.00 Bert'ha Rovers; 19.00 Sjef van Eijk (vwg. oude buurt). Zaterdag: 9.00 Maria Voermans- Janssen Harrie Messemaeckers; 19.00 Johan Moorrees en overl. fam. Nol Broers (kaartclub) Marinus Kelders (vwg. buurt) Leo van Kempen (vwg. de Pr. Hen drikstraat). Mededelingen: Zondag onder de mis van 11.00 uur is er kindercrèche In het zaaltje onder de sacristie. Leid sters: Mariëtte van Aarssen en Anny Driessen.- Kamavalszondag wordt de Euch. viering om 11.00 uur mede ver zorgd door de Kamavalsvereni- ging. Woensdag is aswoensdag, het begin van de 40 dagen tijd. Tij dens de Eucharistievieringen wordt de as gezegend en het IN MEGEN (N.-Br.) Het minderbroedersklooster in Megen (bij Oss) nodigt mensen uit zich in alle rust voor te bereiden op het Paasfeest. Me tgedichten, foto's, muziek en bijbelteksten proberen we bezig te zijn rond het thema: Opstaan om te leven. Plaats van bezinning: Minderbroedersklooster, Kloosterstraat 6 5366 BH Megen (N.-Br.) tel. 04122-281. Datum: vrijdag 10 april ('s avonds) tot zondag 12 april ('s middags). Leiding: Rian Pepping, klaris; Ton van Vliet, minderbroeder. Kosten: 50, Aanmelding: tot 1 april, telefonisch 04122-281; schriftelijk: Minderbroe dersklooster, Kloosterstraat 6, 5366 BH Megen N.-Br. Maximaal aantal deelnemers: 12 personen. Na aanmelding ontvangt iedere deelnemer een bevestiging en na dere bijzonderheden. taktiek ontbrak nogal wat. Deze keer ging het tegen de hekkeslui- ter nog net goed. Ans 2x evenals Mandy en Erica lx plus het steeds beter spelend dubbel Ans en Erica. Red Stars 3Red Stars 2 46 JEUGD JONGENS VW—Red Stars 1 4—6 Red Stars 2Papendrecht 1 55 Red Stars 3Kerkrade 1 46 Red Stars 5Red Stars 4 28 Helden 1Red Stars 6 73 Red Stars 7Noad 2 37 Red Stars 8-^DVO 1 64 Armada 5'Red Stars 9 37 JEUGD MEISJES Jammer voor het eerste meisjes team dat ze met niet een punt in eigen huis konden houden. Het heeft er ingezeten, alleen de con centratie was niet direkt goed te noemen. Red Stars 2—Seta 4 8—4 Helden 2—Red Stars 3 2—8 Helden 4'Red Stars 4 46 askruisje uitgedeeld. Het is te vens een vasten- en onthou dingsdag. Vrijdag, eerste vrijdag van de maand wordt de heilige commu nie gebracht aan de zieken. Voor de honderdste keer wordt dit jaar in de nacht van 21 op 22 maart de jaarlijkse Stille Omgang naar Amsterdam ge houden. Vanuit Noord-Limburg gaat men er per autobus heen. De intentie van dit jaar is: Jezus Christus, brood voor een nieuwe wereld. Mededelingen over de Stille Omgang vindt men op een affi che in het kerkportaal. Akolieten: Zaterdag: 19.00 C. Hendriks en A. Noijens. Zondag: 8.00 Pieter Hermus en Berti Bouten (lezer: M. Janssen); 9.30 Nard Kronenberg en Eric van Gerven. Misdienaars: Woensdag en vrijdag: Erik en Jolanda Beerkens. Achtste zendag door het jaar. Zaterdag: 19.00 avondmis voor overl. ouders Stiphout-Jacobs en zoon Leo en Adrianus Kuunders en zoon Frans voor overl. Wim van Gend voor overL Huberta Jans- sen-Hendrlks (familie). Samen zin gen wc nederlandse liederen. Zondag: 8.00 leesmis voor overl. (J. Ph.); 9.00 leesmis voor overl. Nout Crcemers en Tiny Philipsen Maria Derks; 10.00 Hoogmis voor overl. Martinus Bonants voor Martinus Jacobs als jaargetijde voor overL Rombout Appels voor overl. familie Verhalle-Lens- sen. Gregoriaanse gezangen met volkszang met het kerkelijk zang koor. 11.30 leesmis voor overl. Jan Deenen en Sjraar Deenenvoor overl. Johan Janssen (buurt) voor overl. familie Broeren - van Wees Dechnar; 18.30 avondmis voor overl. ouders Aben-v. d. Mond en schoonzoon Harry. Het thema van al deze H.H. Mis sen in het weekend zal (in ver band met het feest van Karnaval) zün: Geen zorgen voor morgen. Maandag: 8.00 leesmis voor uit komst in moeilijkheden; 19.00 uur avondmis v. overl. ouders Schwa- chöfer-van den Broek en Christina Vermeulen-Albers. Dinsdag: 8.00 leesmis voor overl. Louis Custers; 19.00 avondmis voor overl. Wim Jeuken en dochter Jo en overl. fam. Woensdag: Aswoensdag. Vasten- en onthoudingsdag. 8.00 leesmis voor overl. Thijs Arts; 19.00 avondmis voor overl. ouders Gommans-Bou- ten en broeders Gommans. Onder deze H.H. Missen wordt de as ge zegend en na de H.H. Missen wordt het askruisje uitgedeeld. Donderdag: 8.00 leesmis voor overl. Maria Derks, 19.00 avond, mis voor overL Nol Broers (fam. A). Vrijdag: eerste vrijdag van de maand, toegewijd aan de verering van het H. Hart. 8.00 leesmis voor overl. familie Thielen-Hendriks; 19.00 avondmis voor overl. Harry Swinkels voor overl. ouders Wil- lems-Janssen en kinderen. Zaterdag: 8.00 leesmis voor overl. Johannes Janssen (bejaardenvereni ging); 19.00 avondmis voor overl. Frans Stevens en zoon Leo voor overl. Huberta Janssen-Hendriks (familie). Mededelingen: 1. Zondag onder de mis van half twaalf kleutercrêche in de kleu terschool vlak bij de kerk. Leid ster Marjo Rouvroye. 2. Karnaval is van oorsprong een Katholiek feest als voorberei ding op de vastentijd. Kom daarom dit feest beginnen in de kerk met het bijwonen van een H. Mis. En kom na het feest ook op aswoensdag een askruis je halen als uiterlijkteken om in de vastentijd wat ernstiger te leven. 3. Wy wensen u prettige karna- valsdagen! Misdienaars en Akolieten: Zondag: 8.00 T. Franken, S. Ron gen; 9.00 B. Verstegen, W. Aben; 10.00 Th. Urselman, A. Millen, S. Fijneman; 11.30 M. Fijneman, Th. Houwen; 18.30 P. Arts, F. Vercau- teren. Maandag, dinsdag, woensdag: 8.00 T. Franken, R. Duivenvoorde; 19.00 U. v. Weert, F. Linskens. Donderdag, vrijdag, zaterdag: 8.00 F. Vercauteren, B. Trimbos; 19.00 S. Rongen, H. Boom. Zondag 1 maart: H. Missen: 7.30, 9.00, 11.45; hoogmis 10.15 gezongen door Crescendo. GEEN AVONMIS. Wilt u op deze carnavalszondag de kollekte extra gedenken voor de verwarming van de kerk. Woensdag: ASWOENSDAG. Ge boden vasten- en onthoudingsdag. Na de missen wordt het askruisje uitgereikt. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand, toegewijd aan het H. Haft van Jezus. 19.00 avondmis voor de gezinnen van de parochie. Zaterdag: 17.00 gelegenheid om te biechten; 18.30 avondmis. Mededeling: Voor de honderdste keer wordt dit jaar in de nacht van 21 op 22 maart de jaarlijkse Stille Omgang naar Amsterdam gehouden. Vanuit Noord-Limburg gaat men er per autobus heen. Intentie van dit jaar: „Jezus Christus, brood voor een nieuwe wereld". Mededelingen over de Stille Omgang vindt U op een affiche achter in de kerk. In onze parochie kimt U rich opgeven bij de heer Raemakers, Langstraat 30. Misintenties: Zaterdag: 18.30 jgt. Hubertus Clevers en Antoon Camps en fam. Wijnen-Wijnhoven. Zondag: 7.30 voor de parochie; 9.00 overl. fam. Ambrosius; 10.15 Jan Arts; 11.45 Konrad Thijssen en overl. fam.; GEEN AVONDMIS. Maandag: 8 00 Selida Virginia Rojer en Constant Rojer; 19.00 jgt. overl. ouders Janssen-Timmermans. Dinsdag: 8.00 overL ouders Ak kermans-Timmermans; 19.00 Wim v. d. Munckhof en overl. fam. Woensdag: 8.00 Antoinette Ram mel man-Elsevier en Eva Wilhel- mina Rojer; 19.00 overl. ouders Rongen-Buijssen en overl. fam. en ter ere van St. Jozef. Donderdag: 8.00 Jos Linders; 19.00 overl. fam. Peters-Arts. Vrijdag: 8.00 overl. fam. Slits; 19.00 gezinsmis; Giel Troisfontaine. Zaterdag: 8.00 Mathilda Wasser en t.e.v. H. Geest. Akolieten en Misdienaars: Zaterdag: 18.30 Peter Schoenmae- kers en Peter Smelt. Zondag: 9.00 Arnoud Verhaeg en Hans Kerstjens; 10.15 Willy v. d. Bekerom en Geert Koppes; 11.45 Eric Arts en Geert Claes. Woensdag en vrijdag: 8.00 Twan- nie Peeters en André Basten. Donderdag en zaterdag: 8.00 Ro bert Arts en Frans Philipsen. Woensdag, donderdag, en vrijdag: 19.00 Leo en Johan Pouwels. Zaterdag 28 febr. Euch. viering om 19.00 uur. Geen kindercrèche. Misintentie: voor de parochie. Zondag 1 maart: gezongen euch. viering om 10 uur., Kindercrèche wordt verzorgd door Miriam Claes- sens .Lydia v. d. Bosch. Misinten tie: overl. fam. Wijenberg-Bonants. VVcensdag 4 maart: Euch. viering om 19.00 uur. Achtste zondag door het jaar. Eerste zondag van de maand, bü- zondere kollekte voor onze eigen kerk. Afgelopen week werd er olie gebracht om de kerk te verwar men. De kosten daarvoor zün zeer hoog. In ongeveer twee maanden hebben we meer dan 5000 liter olie nodig .U kunt narekenen wat dat kost. Daarom bevelen wü deze^tol- lekte bijzonder aan. Dank u bij voorbaat! Zaterdag: 19.30 (half acht). Deze H. Mis wordt opgeluisterd en mede verzorgd door onze Carnavalsver eniging ,gest. jrd. voor Theodora Berkers-Schwaehöfer Helm Claes- sens en Nella Claessens-Derikx. Zondag: 8.00 weekd. voor Anna Bouten lsm. v. Mathijs Litjens en echtgenote; 10.00 hgm. als weekd. voor Johanna Weijs-Wijnen Elisabeth v. Nieuwenhoven-Wee- kers en Fr. van Bavel; 11.15 lsm. als maandd. voor Jacomina de Mulder-Hendrix weekd. voor Hendrina Jenniskens-Voermans. Maandag: 8.00 lsm. uit dankbaar heid (B.) gest. jrd. voor Engelb. Janssen-Wismans en overl. kinde ren. Dinsdag: 8.00 lsm. v. overl. ouders en kinderen Baltussen-Loonen maandd. v. overl. ouders Martens- Smedts en Henri Martens. Woensdag: Aswoensdag, geboden vasten- en onthoudingsdag. Na alle H. Missen wordt het askruisje uit gedeeld. 8.00 maandd. v. fam. Loo- nen-van Rens Jozef Croijmans, echtg. en Martin Croijmans; 18.30 lsm. als jrd. voor Leo Loonen en echtg. lsm. voor fam. Wdllemsr Loonen; 19.15 lsm. v. overl. fam. Loenen-Pouwels maandd. voor Helm Claessens, Nelly Claessens- Derikx. Donderdag: 19.00 lsm. v. overl. fam. Verkoeyen-Janssen en Frans Verkoeyen Jozef en Gerrit Claes sens. Vrijdag: eerste vrUdag van de maand, toegewijd aan het H. Hart. 7.30 gest. jrd. voor Peter Emons, echtg. en overl. kinderen gest jrd. voor Henri Weijs, echtg. en overl. kinderen; 18.30 lsm. voor Frans van Bavel en Elis. van Nieu- wenho ven-Weekers (vanw. de buurt) maandd. voor Jacoba Vo- gelsangs-Botden; 19.00 weekd. v. Maria Loonen-Scheffers lsm. v. Teng Manders, overl. fam. Man- ders-Hendrix en Laura VulLings- Joosten. Zaterdag: 19.00 Gezinsmis: weekd. voor Johanna Weijs-Wijnen lsm. v. Helm Claessens en Nelly Claes sens-Derikx. Misdienaars: 19.00 óf 19.15 W. Emonts; 18.30 R. Kuenen. Akolieten: zo 8.00 J. Janssen; 10.00 A. Reintjes, Th. v. Kempen en R. Duijkers; 11.15 R. Kuenen en W. Emonts. Huwelijksafk.: Geert Meijers, Carla Verstappen (Meterik). Zondag 1 maart a.s. om tien uur dienst in de aula van Den Hoebert aan de Westsingel, waarin voorgaat Ds. G. R. A. de Bie-Scholten uit Venlo. De koliekten rijn bestemd voor het Ned. Bijbelgenootschap en de rondgang is voor het plaatselijk Vrije Universiteit. De volgende kerkewerk. Zaterdag 28 febr.: 19 uur zon dagsdienst: 1ste jrd. Martin Hub. Bots; maanddienst Jos Driessen; gest. Hgm, Johan Peters en klein zoon Ted; Truus Guffens-Swinkels (koll.). (dameskoor). Zondag 1 maart: Achtste zondag dcor het jaar. 8.30 gest. lsm. Wil lem Hesen en Anna Mathea Jans sen; 10 uur gest. Hgm. Theod. Heidens, Maria Baeten en Gertru- da Lenssen; jrd. Jacoba Cornelis- sen-Engels; maanddienst Mechtilde Zegers-v, d. Meer; tot zekere in tentie (G.). Maandag en dinsdag: geen H. Mis wegens CamavaL Woensdag: Aswoensdag: Gebo den vasten- en onthoudingsdag. 19 uur Eucharistieviering, waar onder aswijding en na de H. Mis kunt U het askruisje komen ha len. Begin van de veertigdagen tijd: Voor het geestelijk- en tijde lijk welzijn van onze parochie; voor overleden familie (N.); Mar tinus Hub. Stevens; tot zekere in tentie (L.). Donderdag: 19 uur*H. Uur, waar onder Eucharistieviering: overl. fam. Kusters-Vogelzangs; gest. Hgm. Christiaan Friesen en Catha- rina Thijssen; gest. Hgm. Joh. Bil- lekens, Petra Versleijen en Catha- rina Versleijen. Vrijdag: Eerste vrijdag van de maand: 9 uur wordt de H. Com munie naar de zieken gebracht. 19 uur gest. Hgm. fam. Baeten- Jeurissen. Zaterdag: 19 uur zondagsdienst: Truus Guffens-Swinkels (koll.); Mathijs Geurts (fam.); uit dank baarheid b.g.v. 85ste verjaardag (R) (kinderkoor). Zaterdag: 19.00 H. Mis voor alle levende en overleden leden van de Carnavalsvereniging, opgeluisterd door het gemengd koor „VIVACE''. Zondag: 8.30 H. Mis voor overl. fam. Dobbe-v. d. Geest; 10 00 gest. jgt. voor pastoor Hillebrandt; 11.30 H. Mis voor Marian van Haperen namens vriendin. Maandag: 19.00 H. Mis voor overl. fam. Wismans-Gooren-Droesen. Dinsdag: 8.00 H. Mis voor overl. fam. Fleurkens-Jenneskens. Woensdag: Aswoensdag. 8.00 H. Mis tot bijz. intentie ter ere van Gerardus; 19.00 maandd. voor Jan Hendrix. Donderdag: 8.00 weekd. voor Jan Hendrix. Vrijdag: eerste vrijdag \ten de maand en Wereldgebedsdag. 19.00 H. Mis tot int. van de L.V.B. Zaterdag: 19.00 jgt. voor Sjang Geurts en gest. jgt. voor Willem Winnen en Theodora Holtermans. Misdienaars: Zaterdag: 19.00 Willy Hendriks en Karei Dekkers. Zondag: 8.30 Ko Flinsenberg en Francis v. d. Hoff; 10.00 Joost v. Elzakker en Jos Bovee; 11.30 Rob Koonings en Roel Emonts. Weekdagen: Peter Peeters en Wilfrfed van Dijk. Mededelingen: I. Woensdag 4 maart is het as- weendsag, Dan is er 's morgens om 8 uur en 's avonds om 7 uur een H -Mis waaronder het as kruisje wordt uitgereikt. 2. Vrijdag 6 maart is het de eerste vrijdag van de maand en tege lijkertijd is het dan wereld gebedsdag. Zaterdag 28 febr. 7 uur Jonge renmis met thema „Mascerade". Intentie van de Mis voor, Henk van Meyel. Zondag 1 maart: 8ste zondag door het jaar. Eerste zondag van de maand, speciale kollekte voor de kerk. Kamavalszondag. Begin van de St. Jozefmaand. 10.00 leden en overl. leden van de Handboog schutterij St. Hubertus; 11.30 H. Mis voor Theodora Willemsen. Maandag: 8.30 jgt. Gerardus Pubben. Dinsdag: 8.30 jgt. Martinus Arts. Woensdag: Aswoensdag, vasten- en onthcudingsdag. 8.30 jgt. Marie L'Ortye-Lipperts; 7 uur 's avonds voor Bertha van Dijk-v. d. Burgt. Askruisjes worden onder de H.H. Missen gegeven. Donderdag, feest van St. Casimir. 8.30 jgt. Henricus van Meyel, Pe- tronella van Rijswijck. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand. Zieken ontvangen H. Com munie. 8.30 H. Mis ter ere van het H. Hart voor de intentie van de genen die geofferd hebben. Zaterdag: feest van St. Perpetua en Felicitas. Priesterzaterdag. Er zal een H. Mis opgedragen worden voor priesterroepingen en roepin gen tot het religieuze leven. 7 uur H Mlis voor fam. Janssen-lvan Heuven. Misdienaars: Zondag 10.00, woensdagavond en zaterdag: Angelique v. d. Linden en Margo Êongen; 11.30 Petri vati Hoof en Chantal Wilms. KoUektanten: Zaterdag: 7 uur J. Verhaag; zon dag 10.00 J. v. Hoof; 11.30 Emonts. Kerk schoonmaken: 5 maart: mevr. Kessels (Klein- dorp) en mevr. Miehels (Klein- dorp 6b). Houten kruis met kunststof corpus aan de Deputé Petersstraat te Oirlo. Eigendom van de parochie Oirlo. In de nazomer van 1978 werd het originele antieke houten beeld met kruis en al door onverlaten meegenomen, 't Kruis hout vond men later in een aspergeveld terug. Het oude corpus was nog maar kort geleden geheel schoongemaakt en opgeknapt. Het zag er zó mooi uit, dat pas toor dr. Gelissen voor stelde het beeld maar in de kerk op te han gen, bang als hij was dat het zou worden weggehaald. Maar om dat het kruisbeeld Öaar al een mensertleven ge hangen had, besloot men het weer op rijn oude plaats aan te brengen. Jammer ge noeg, niet voor lang. Grad Custers zorgde voor het nieuwe corpus. Gehaald in Kevelaer. Houten kruis met ke ramiek corpus, op de hoek Spurkterdijk-Ros- molenweg. Eigendom van de familie Janssen. Geplaatst in 1951 en op rozenkranszondag inge wijd door pastoor As- selberghs die met een processie naar Boshui zen trok. Het is het enigste veldkruis in de parochie Oostrum. De oprichting geschiedde als dank voor het lijfs behoud tijdens oorlog en evacuatie. Was het eerst een persoonlijk initiatief van de familie Janssen, later werd er aan bijgedragen door de gehele buurt. De op brengst van het offer blok werd besteed voor heilige missen voor de overleden buurtbewo ners. Het kruishout werd vorig jaar ver nieuwd, waarbij het hout door de gemeente ter beschikking werd gesteld. Achtste zondag door het jaar. Misdienaars: Mark Donders en Marcel Classens; Luc Vennekens en Rob Weys; Hoogmis: Edwin Dinghs en Hans van de Ven. Zaterdag: 19.00 (gezongen) H. Mis voor Jan Cremers. Zondag: 8.00 jrd. voor Bernard Vullings en Maria El. v. d. Broek; 10 00 Jan Reynders. Maandag 10.00 Martinus Emonts Dinsdae 10.00 voor een zieke en om meer vrede, rust en eenheid binnen de Kerk van Nederland en daarbuiten. Aswoensdag: 19.00 tot int. van degenen die hiervoor een extra of fertje brengen. Donderdag: 8.00 Petrus Johannes Strijbos. Vrijdag: 8.00 overl. fam. van Kuyck-Verrijdt. Eerste vrijdag van de maand. Vanaf 9.00 ziekencom munie. Zaterdag: 19.00 jrd. voor Lei Heidens. Zondag: 8 uur H. Mis voor de overleden familieleden Ewals-Fleu- ren; 10 uur Hoogmis, gesticht ge zongen jaargetijde voor Wilhelmus Jenniskens, Regina Rongen en zoqn Leo .Akolieten: Hans van Well en Edward Gielens. Misdienaars van de week: Leon Janssen en Johnny Rongen. Maandag: 8 uur H. Mis t.e.v. O.L. Vrouw van Altijddurende Bijstand. Dinsdag: 8 uur H. Mis voor Toon Huisman. Woensdag: Aswoensdag. Vasten- en onthoudingsdag. 8 uur H. Mis voor Nellie Claessens-Derikx. Na het evangelie wijding en uitdeling van de as. 19.30 Avondmis voor Lien Peeters-Janssen. Wijding en uitdeling van de as. Donderdag: 8 uur H. Mis voor Wilhelmus Voesten. Vrijdag: 8 uur H. Mis voor de overleden ouders Willems-Janssen en kinderen. Zaterdag: 19.30 Avondmis voor de overleden ouders Huisman-Pau- lus en hun zoons Toon en Jan. Zaterdagavond om 7 uur Hgm. voor zal. Wim v. d. Goor. Zondag: 9.45 Hgm. gest. jgt. voor kinderen Willems; 11.15 Hgm. bijz. int. vooral voor hen die Gods steun nodig hebben. Maandag, dinsdag en woensdag: wegens vastenavonddagen is de H. Mis om 9 uur. Maandag: 9 uur lsm. voor zal. Jan v. d. Aker en overL ouders. Dinsdag: 9 uur lsm. overl. fam. Aerts-Jacobs. Woensdag: aswoensdag, vasten- en onthoudingsdag. Om 9 uur lsm. zal. Ben van Ooi en zoon Wim; 's avonds om 7 uur bijz. H. Mis voor levende en overl. leden van Carnavalsvereniging. Bij beide H. Missen wordt het askruisje gege ven. Donderdag: 8 uur voor zal. Wil lem en Theodorus van Opbergen. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand, toegewijd H. Hart. Om 8 u. bijz .H. Mis ter ere van het H. Hart. Zaterdag: Priesterzaterdag. Om 8 uur lsm. voor onze Ned. Kerk provincie; 's avonds om 7 uur Hgm. uit dankbaarheid. Akolieten 1 maart: H. eleven, H. en P. Timmermans, H. Reintjes. Misdienaars: Geurts, van Dongen. Zaterdag: 19 uur voor overl. fam. Loenen. Zondag: 10 uur tot int. van fam. Huis. Maandag: 8 uur voor Hr. van Deutekom. Dinsdag: 8 uur voor Henk Na- buurs. Woensdag: 8 uur voor overl. fam. van Tilburg-Glaudemans. Donderdag: 8 uur voor Hr. Schip horst. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand. 8.30 v. Maria Peeters-van Hakvoort en Thea de dochter. Zaterdag: 19.00 tot int van fam. Peeters-Janssen. Zaterdag 28 febr. 19.00 Avondmis tot zekere intentie en fam. Weer denburg. Zondag: eerste zondag van de maand, toegewijd aan de H. Jozef. 8.30 H. Mis te Hol thees v.b.i.; 8.30 H. Mis t.e.v. de H. Jozef; 10.00 Plechtige Hoogmis i.v.m. de ope ning van carnaval, met opluiste ring van de carnavalsvereniging en de fanfare. Intenties voor Jan Log- tens, Ser van Dijk en- Antoon Bo- nonts; 11.30 H. Mis ter ere van de H. Jozef voor fam. Buyzen; 15.00 Gebedsdienst t.e.v. de H. Jozef. Maandag: 8.45 H. Mis voor de overledenen van de CarmeL Dinsdag: 8.45 H. Mis voor fam. van de Bosch. Woensdag: 8.45 H. Mis t.e.v. de H. Jozef voor B. Geurts, echtgeno te en kinderen, fam. van Lieshout en Weerdenburg. Donderdag: 8.45 H. Mis voor Louisa Waps-Vermeer. Vrijdag: 8.45 H. Mis t.e.v. het heilig hart. Eerste vrijdag zieken communie. NOT1CIAS RELIGIOSAS El domingo próximo es el ultimo domingo antes de miércoles de cenizas: Carnaval. A las once y cuarto, en nuestra capilla, Over- loonseweg 2, Misa con cantos y platica en Castellano. El domingo pasado hemos rogado a Dios en caridad por el alma de José Robles Sanchez el padre de Nieolasa Lia- nes Robles que fallecio en La Pobla de Lillet el dia 11. de Febrero de 1981 a la edad de 84 anos. La Fa- milia Lianes Robles les agradece su numerosa asistencia en la Misa y su pésame. El sabado el dia 7 de marzo en nuestra capilla, Overloonseweg 2, a las 4 de la tarde el Padre Juan bautizara al 100-mo nino espanol en Venray: VICENTE hijo de Luis Guinea y Encamación Pita; porque VICENTE es el numero 100 de los ninos es- panoles que el Padre Juan ha bau- tizado en Venray, la Senora del Alcalde de Venray, Da. P. M. C. Defesche-Derks, sera Madrina de honor al lado de la Madrina de Madrid ,1a Sra Da Carmen Alonso. Ahora ya los Padrinos les invitan en la ceremnia de sèbado el dia 7 de marzo a las 4; luego hay un convite hasta las seis en el Beer- huys Aid Rooy, Hoenderstraat 2-a, muy cerca de nuestra capilla. Has ta la vista! NOTICIAS CULTURALES El domingo próximo el dia 1 de marzo, en el Centre: Gran dia de disfraces con premios. Hasta la vista.

Peel en Maas | 1981 | | pagina 7