VERENIGINGSNIEUWS >NJ PEEL EN MAAS INFO VOOR OUDEREN ÜUTERPENIEUWS L.V.B. VENRAY JUM MERSELO Venray IN D'66 Venrays Mannenkoor K.V.V. Venray Limburgse Katholieke INVALIDENBOND RIKKEN IN LEUNEN OUD PAPIER Nieuws uit Overloon St. Theobaldusgilde Overloon PEEL EN MAAS HET WORDT WEER CARNAVAL A.s. donderdag 5 februari om 20.00 uur repetitie voor het gehele koor. Zaterdag 7 febr- opluistering Eucharistieviering om 15.00 uur in de Grote Kerk b.g.v. 25-jarig hu welijksfeest van R van Mil. Ver zamelen in uniform om 14.45 uur in de kerk. Repetitie in de Burg graaf om 19.30 uur. Zondag 22 maart opluistering Eucharistieviering in de Wietel te Helden Aanvang 10.00 uur. Hierna Frühschoppen. HOFKOOR: Optreden Circus Mök liefst 6x en wel op 6-7-8 - 11- -3 en 14 februari. Verder optreden tijdens de zon dagochtendconcert op 22 febr. en 1 maart. Optreden te Heerlen op 20 februari Verder gaat 't Hofkoor bij gelegenheid van hun 11-jarig bestaan recipiëren op zondag 22 fe bruari na het zondagochtendconcert van 14.00-16.00 uur. Alle leden van het Mannenkoor geven natuurlijk acte de présence- Traditiegetrouw treedt men ver der neg op na de carnavalsoptocht in het Vtincentiushuis. Afmelden Hofkoor bij Th Jans sen, tel. 81079. Afmelden V-M.K. bij H Gommans tel 82687 of de Burggraaf tel. 81244. Donderdag 5 febr.: 19.30 repetitie harmonieorkest Woensdag 11 febr.: serenade b.g.v. opening bankge bouw Ned. Middenstandsbank. Bijeenkomst om kwart over zes café Hulsman, Henseniusplein. Donderdag 12 febr.: 19.30 repetitie harmonieorkest. Zondag 15 febr.: Joekskapellenfestival. LEERLINGENOrLElDING: 1 Donderdag 5 febr.: 18.30 repetitie jeugdtharmonie Zaterdag 7 febr.: I gehele dag examens Coninxhof. i Donderdag 12 febr.: I 18.30 repetitie jeugdharmonde. DRUMBAND: Zondag 8 febr.: I 10.30 repetitie drumlband - bar dienst A. Kerkhoff. I Woensdag 11 febr.: I Serenade - zie 'harmonieorkest. Zondag 15 febr.: Joekskapellenfestival. I Afmelden harmonieorkest bij de I secretaris - telefoon 80225, jeugdle den bij de heer Raedts, tel. 82803 en I drumband bij de heer van Els. tel. 86824 I Telefoon clubgebouw: 82515. j Denken wu ook nog aan de oud- papier-aktie .Breng donderdagavond uw oud papier mee. Zaterdags is de opslagruimte ge opend van 11 tot 12 uur. Agenda: Vrijdag 6 februari: om 18.30 voor alten en sopranen om 19.15 voor tenoren en bassen Zatredag 7 februari: om 14.15 aanwezig zijn in de Paterskerk voor het zingen van de jubileummis. Zondag 8 februari: om 10.15 Hoogmis in de Paters- kerk. Maandag 9 februari: om 18.30 alleen voor de alten (allemaal!) Dinsdag 10 februari: om 18.30 alleen voor de sopranen (allemaal!) Woensdag 11 februari: om 18.30 „vrije repetitie' met j aansluitend om 19.15 spelavond (hr. Peeters). Eventuele afmeldingensecretariaat Langstraat 104 Venray tel. 81690. Algemeen: De rijbeurten Blitterswijdkzijn vervallen. Graag alle koorleden present a.s. zaterdag. Nieuwe leden zijn nog steeds welkom. Aan te melden bij het secretariaat. VENRAYS GEMENGDE ZANGVERENIGING „ARS MUSICA" Zaterdag 7 februari, 15.00 uur medewerking 25 jarig huwelijks feest van onze leden dhr. en mw. van Mil, Grote Kerk. Aansluitend gelegenheid tot feliciteren in de Burggraaf. Dinsdag 10 februari, 19.30 uur re petitie voor de tenoren; om 20.00 uur voor het héle koor in de Essel, Ursulastraat Indien U verhinderd bent dan ge lieve U zich af te melden bij: dhr. J. Steijlen, Kolkweg 3, teL 81221 <rf Mw. W. Manders-Weijers, Oranje straat 7, tel. 06159. JONGERENKOOR „CAPRICCIO" Alle alle brieven met handteke ningen binnen zijn (donderdag 5 fe bruari) gaan we weer beginnen. Maandagaavond 9 februari: 19.00 sopranen (19.45 nieuwe re geling alten) Dinsdagavond 10 februari: 19.00 geen repetitie. Maandagavond 16 februari: 19.00 Gezamenlijke repetitie i.p.v. zondagmorgen. JONGERENORKEST „BOJEMA" Vrijdagavond 6 februari: 18.45 Gezamenlijke orkestrepetitie Vrijdagavond 13 februari: 18.45 alleen de dwarsfluiten tot 20.00 uur. „SALTARELLO" Zaterdagmiddag: 16.30 dit is op 7 februari rebr. repetitie o.l.v. Willi Janssen. Zaterdagmiddag: 1630 dat is op 14 februari even eens o.l.v. Willi Janssen. P-S. Zwartzingers en zwartspelers bij koor en orkest, je kunt weer wit worden als je je contributie betaalt. DAMESKOOR Woensdag IE febr. repetitie om 20.00 uur voor het hele koor in de school „De Essel". Als U verhinderd bent, graag uw afmelding aan mevr. v. d. Beke- rom, tel. 83332, of aan mevr. v. d. Waerden, tel. 83659. De Geschied- en Oudheidkundige Kring houdt a.s. maandag 9 febr. om 2000 uur in Den Hoebert aan de Westsingel zijn jaarvergadering. Op de agenda staat, naast de ge bruikelijke jaarstukken, het volgens rooster aftreden van de secretaris P. Ruland. Hij stelt zich wederom aLs bestuurslid herkiesbaar. Woensdag 11 febr. is er een bij eenkomst voor de leden van de LVB afd. Venray. Er wordt een in formatieavond in het teken van: „Een pleidooi voor het leven'1 ge- •houden- U wordt in de gelegenheid ge steld om dochters, schoondochters en andere vriendinnen (boven 16 jaar) mee te brengen. Aanvang 20.00 uur in het zaaltje bij de Vredeskerk. Hopende op een goede opkomst. KATHOLIEKE VROUWEN VERENIGING VENRAY De jaarvergadering op woensdag 11 februari gaat niet door. Deze vergadering is verplaatst naar dinsdag 17 februari. Vrijdag 6 (rbr Vandaag kan iedereen van 12 t.m. 15 jaar met ons mee naar JOL in Lottum, naar een karnavalsbal. Dus haal je kamavalskleding maar uit de kast. We vertrekken met auto's om 7 uur precies. Het ver trek in Lottum is gepland om 10 u. zodat we rond half 11 weer terug zijn in Merselo. Houden jullie er ook rekening mee dat de konsumptieprijzen in Lottum misschien hoger zijn als bij JUM. Zaterdag 7 en zondag 8 febr.: Normaal geopend voor iedereen, van 15 jaar en ouder. Danskursus: Groep 1 beginit zaterdag om half 5, terwijl groep 2 om 6 uur begint. Het tafeltennissen begint hierdoor pas om half 8. Afgelopen zaterdag is er een uile- ballenuitpluisavond geweest. Vele soorten muizen zijn gedetermineerd. Het mooiste was wel de zeldzame Noordse WoeOmuis. 8 februari is er een excursie o.Lv. Henk Alards naar de grote peel. Er wordt voornamelijk naar gan zen gekeken. Bij veel animo wordt de groep gesplitst in 2 excursiegroe- pen. Vertrek is zondagmorgen om 8 uur vanaf het schouwburgplein. P.V. over 2 weken (14 febr.) is .het weer knotten. Hod MarceL Carnavalsvereniging 't Knölleke uit Leunen organiseerde voor de zoveelste keer in suksessie een carnavalsavond voor onze vereni ging. Ze werden hierbij geassis teerd door de carnavalsverenigin gen Het Dartele Veule en ook door carnavalsvereniging Den Dreumel met Raad van Elf Vorst en Prins, vanwege het feit dat deze avond in samenwerking met de Invaliden- bond uit Horst werd georganiseerd. Verdere medewerking: vanuit Horst de bekende Dansmarietjes (Gertie en Irma Sanders) en de buutreedners Kuubke en Tieske, wat zeer op prijs werd gesteld door de aanwezigen. De blaaskapel die „Merlo Freun- den" uit Melderslo zorgde voor vlotte carnavalsmuziek en verdien de hiermee een eresaluut. Dhr. Fr. Fleurkens uit Leunen vertolkte met veel verve de Leunse carnavals- schlager 1981. Door 't Knölleke en Den Dreu mel werden over en weer onder scheidingen uitgereikt. De dames van Raad van Elf van Leunen zorgden voor de gebruike lijke loterij, ter bestrijding van de onkosten. Namens bestuur en leden dank- tenn dhr. Camps als voorzitter van Horst en dhr. v. d. Biggelaar na mens afd. Venray 't Knölleke voor de voortreffelijke organisatie. De feeststemming was nog volop aanwezig toen het sluitingsuur een eind aan deze avond maakte. Lourdescomité afd. Venray LOURDES WEER IN TREK Zoals U afgelopen week in dit blad hebt kunnen lezen, wordt er in de gemeente Venray heel wat omgezet. Een totaalbedrag van rond de 80.000,spreekt voor zich. Maar ook dit jaar blijkt Lourdes weer bijzonder in trek te zijn, on danks de prijsverhoging (helaas!). Van de 80 beschikbare bedden, die de afd. Venray ter beschikking kreeg voor de voorjaarsbedevaart, zijn er thans 70 besproken. Rest dus nog 10 bedden. En we ver wachten dan ook niet anders dat dtze laatste 10 inschrijvingen vrij spoedig binnen zullen zijn. Want de afd. Venray krijgt niet alleen aanvragen van betalende pelgrims uit onze regio maar ver daarbuiten, zelfs uit Duitsland. Allen die zich graag willen aansluiten bij de Ven ray se groep. Als de 80 beschikbare bedden zijn besproken, kan men zich nog blijven opgeven, maar men kan dan niet meer terecht in hotel Fr. d'As- sise of Madonna, maar zal men ge noegen moeten nemen met een door de administratie uit Maastricht aan te wijzen hotel. Men loopt dan gro te kans niet dn de buurt van de Venrayse groep te zitten, en dat heeft meestal nadelen voor degenen diie voor de eerste keer naar Lour des gaan. Bent U van plan om van 28 mei t.m. 5 juni naar Lourdes te gaan, neem dan spoedig kontakt op met dhr. G. Philipsen, Goudsmidstraat .42, Venray, tel. 04780-83575. Bij in schrijving betaalt men 100,p.p. Het restant dient 4 weken voor ver trek te zijn betaald. We willen onze vaste medewer- kerè(sters) ook nog even wijzen op de jaarvergadering die maandag 16 februari a.s. gehouden wordt in het parochiezaaltje van de Vredeskerk, aanvang 20.00 uur. Mocht U op het einde van vol gende week geen persoonlijke uit nodiging hebben ontvangen en meent U dat U toch tot de vaste groep behoort, neem dan even kon- takt op met dhr. G. Philipsen AFDELING VENRAY E.O. In de vergaderingen van decem ber en januari hebben er enkele wisselingen plaatsgevonden in de samenstelling van het bestuur. De volgende personen zijn gekozen: Voorzitter: Frits de Jong, Nevada- hof 2, Venray; vice-voorzitter: Henk Op Den Buysch, Landweert- weg 5, Venray; algemeen secretaris: Peter Manders, Grotestraat 5, Ven ray; tweede sekretaris: Harry Ver- wiel, Hoenderstraat 99, Venray; penningmeester: Wil Matthijssen- v. d. Velde, Dennenoord 18, Ven ray. Tevens is er een werkgroep ge meentepolitiek Venray gevormd. Voorzitter van deze werkgroep is Henk Knol, Straat 3 Merselo en de sekretariaatsfunktie wordt vervuld door Ine Clarke-van den Munckhof, Foxtrotstraat 12, Veniray. Belangstellenden voor nadere in formatie of voor lidmaatcshap kun nen zich wenden tot één van bo vengenoemde personen. Maandag 9 februari a.s. is er weer rikken in Leunen in café Mar tens, aanvang 8 uur. U -bent weer van harte welkom. TEN BATE VAN VENRAYS MANNENKOOR KAN MEN BEZORGEN IN DE CONTAINER ACHTER GARAGE VAN HAM, MAASHESEWEG JEUGDDISCO DEN DISSEL, ALCOHOL VRIJ Hallo meisjes en jongens. Einde lijk is het zover dat we aan ons kamavalsprogramma gaan begin nen. Zoals de meesten van jullie wel weten zal zaterdag 7 febr. de oude raad en gevolg aftreden om zodoende weer plaats te maken voor de nieuwe raad en natuurlijk de nieuwe prins of prinses van de Dissels en Dissel innekes. Evenals vorig jaar zal ook dit jaar de Raad van Elf met prins van onze buren Het Schuttersveld weer aanwezig zijn om de instal latie van de Prins(es) te verrichten. Komt dus allemaal want dit mag je niet missen. Wie zal de nieuwe Prins(es) zijn? Weet jij het? We zullen gespannen afwachten wie het worden zal. Iedereen komt ver kleed hoe moe je zelf weten als je maar iets geks aan hebt. We be ginnen om 19.30 uur en stoppen om 22.00 uur en iedereen van 9 jaar en ouder mag binnen voor een piek 1Van de leiding zullen aanwezig zijn: Elly, Antoine, An ja en Peter-Paul, terwijl Bram de muziek verzorgt. Alweer vergeten: Mieke. DROPPING A.s. zaterdag 7 februari organi seert de 27 MC club Fox Hunter een grandioze dropping. Iedereen kan hieraan meedoen. Voor leden is dit geheel gratis; voor niet-leden bedragen de kos ten 5Bijeenkomst is om 19.00 uur in ons clubhuis café 't Huuks- lke, vertrektijd om 19.30 uur. Jongens vergeet vooral niet een zaklantaarn mee te nemen. Degenen die hieraan nog mee willen doen, kunnen zich opgeven bij Linke Loeft, tel. 87658. Bij deze dropping gaat het er niet om als eerste aan te komen, maar het gaat om de opdrachten en punten die jullie krijgen. Onder weg zullen jullie ook controlepos ten tegen komen, deze zijn er voor om jullie weer op het goede spoor te brengen. Halverwege de dropping hebben we ook een pauze ingelast, waar jullie warme chocolade aangeboden krijgen. Hier krijgen jullie ook weer niep- we opdrachten voor de verdere route. Op het eindpunt staat de erwtensoep warm. We hopen dat jullie je goed amu seren. Veel succes, tot zalterdag, oei oei. Hou ook even in de gaten, dat we op 15 februari een tentoonstel ling hebben. Hier kunt U oude zendapparatuur van de jaren 1930- 1945 bezichtigen. Daarbij hebben we ook een kleine tombola. Hierover leest U volgende week meer. ILV.O. Woensdag 11 febr. houdt de KVO een algemene ledenvergadering in restaurant „de Riet Mevr. Arts- Kuppen uit St. Anthonis zal op deze vergadering spreken over regerings zaken en politiek. Dit in verband met de a.s. landelijke verkiezingen. Na afloop kan men dan vragen stellen. NIEUWE VOORZITTER Op de jaarvergadering van het St. Theobaldusgilde werd M. Jans sen ,die 25 jaar voorzitter is ge weest, gehuldigd. Hij stelde zich niet meer herkiesbaar. Bescherm heer, burgemeester van Heusden, overhandigde hem de oorkonde van ere-voorzitter en spelde hem het zilveren speldje op. Van de nieuwe voorzitter, J. Ja cobs, mocht hij de voorzittershamer die hij zo lang gehanteerd heeft, als herinnering in ontvangst nemen. Mevr. Janssen werd met bloemen dm de huldiging betrokken. Uit de agenda noteerden we nog: door het gilde werd ruim 130.000 kg. oud papier opgehaald in het afgelopen jaar; twee nieuwe leden werden aangenomen, t.w. de heren A. Hendriks en Rob Hendriks; het kasverslag toonde een batig saldo; H. van Berkel werd als nieuw be stuurslid gekozen en de oud-be- stuurders werden herbenoemd. In de week van 9 t.m. 14 febr. zal men bij de Overloonse bevol king weer aankloppen voor de jaarlijkse donateursaktie. PAPIERAKTIE Zaterdag 7 febr. a.s. zal het St. Theobaldusgilde al Uw oud papier weer ophalen mits U het aan de straat zet. Wilt U het wel voor half tien aan de straat zetten. Bedankt voor uw medewerking die u weer geeft aan deze papier- aktie. ook UW weekblad VRIJDAG 6 FEBRUARI 1981 Nr. 6 HONDERDENTWEEDE JAARGANG Onder deze titel stellen wij (Stich ting Open Bejaardenwerk Venray, Bergweg 4 te Venray) ons voor u eens per maand op de hoogte te stellen van allerlei wetenswaardig heden waar u profijt van kunt heb ben. Wilt u reageren, wendt u zich dan tot ons bureau- Het Open Be jaardenwerk houdt dagelijks spreekuur van 9.00 tot 10.00 uur. De bedoeling is dat wij dan in ieder geval voor u te bereiken zijn. Wij kunnen u dan te woord staan en eventueel verdere afspraken ma ken zodat wij voldoende tijd maken om met samen te werken. Met ingang van 1 januari 1981 is Wim Janssen, stagiaire bij ons bureau, in vaste dienst ge treden bij de „Gezinszorg" te Nijmegen - Met ingang van 1 januari 1981 is ons bureau uitgebreid met een nieuwe beroepskracht in vaste dienst. Het is mej. Thea Jans sen. Na haar middelbare oplei ding volgde zij met succes de Sociale Academie te Breda. Op dit moment werkt zij zich in en heeft zij nog geen vastomlijnde taak. - Met ingang van 1 januari 1981 betrekt de Maaltijdendienst voor Ouderen de maaltijden vanuit de keuken van „Het Schuttersveld"- De maaltijden kosten 6.50 per stuk en bestaan uit: soep, groen te, vlees, aardappelen en toetje. Deze maaltijden kunnen aan huis bezorgd worden en wel 4x per week. De maaltijdendienst loopt uitsluitend via het Open Bejaar denwerk. Wenst u in aanmer king te komen meldt u zich dan tijdens het spreekuur. Wij zijn graag bereid u nader in te lich ten- - Het Deelplan Gecoördineerd Be jaardenwerk Venray is donder dag 29 januari 1981 door de sa menstellers aangeboden aan de Gemeentelijke Commissie voor Sociale Zaken, Volksgezondheid en Maatschappelijk werk. Dit plan is geschreven i.v.m. het te voeren beleid van de Gemeente Venray t.b-v ouderen. Haar in houd komt op het volgende neer: Langzamerhand breekt een pe riode aan waarin de ouderen hun eigen belangen sterker be hartigen en meer zeggenschap over hun eigen situatie willen hebben. Het beleid van de Ge meente wil zich bij deze ont wikkeling aansluiten. Zij wil het deelnemen aan en het zich voegen in de samenleving door de ouderen mogelijk maken Vanuit deze gedachten werd een deelplan geschreven over het Gecoördineerd Bejaardenwerk Venray door een werkgroep, be staande uit: Mevrouw H. Peters- Poels, raadslid en tevens voor zitter, de heer Th. Willemsen, raadslid, Br Matures Laans, na mens de Bejaardenverenigingen, de heer P. Ruland, projektleider Open Bejaardenwerk Venray, de heer J. Peters, direkteur Regio naal Instituut Bejaardenwerk Noordelijk Limburg, de heer A. Hoogeveen, direkteur bejaar dencentrum Het Schuttersveld en de heer P. Vosbeek, welzijns- funktionaris van de Gemeente Venray, tevens secretaris van deze werkgroep. De inbreng van de bejaarden, via een enquête onder de be jaardenverenigingen en alle in stellingen die zich inzetten voor ouderen, heeft zeer bijgedragen tot het schrijven van deze nota- Indien blijkt dat deze beleids nota bijstelling 'behoeft, dan zal dit zeer zeker gebeuren. De be hoefte aan voorzieningen lijkt nog groter te worden dan het aantal- bejaarden doet vermoe den. Het aantal hoogbejaarden neemt sterk toe, waardoor de behoefte aan zeer specifieke voorzieningen meer dan gemid deld zal toenemen. De ouderen van nu leiden een veel zelf standiger leven dan voorheen. Zij zijn daarom ook veel sterker aangewezen op de algemene voorzieningen, het inkomen en de ontspanningsmogelijkheden. - De door de ouderen gevraagde kookcursus zal zeer binnenkort starten- Er is ruim voldoende aan gegadigde^. Degene die zich hebben aangemeld krijgen spoe dig bericht. - Graag willen wij nog wijzen op Pas 65. Deze kunt u krijgen bij de afdeling Bevolking in het Gemeentehuis. De kosten zijn 6.50. Bij de aanvrage düent u een pasfoto mee te brengen. U moet zelf naar het Gemeente huis gaan, want u moet de Pas 65 eerst ondertekenen waarna een plastic laagje over de kaart heen komt. Dit kleine moderne kaqrtje biedt vele voordelen o.a. bij Openbaar Vervoer entree prijzen lenen van boeken uit de bibliotheek enz- - Voor 50-plussers wordt een spe ciale avond vrij dansen geor ganiseerd t.w.: woensdag 4 februari 1981 in zaal Arts te Merselo entree vrij. Woensdag 11 februari 1981 in Trefcentrum Noord-West entree 2.50. - Op 27 januari 1981 hield de Bejaarden vereniging van Ven- ray-kom haar jaarvergadering- De aftredende leden t.w. Mevr. Jansen-van Daal en de heren Broeder Matures Laans en J. Coppus werden met algemene stemmen herkozen. Gezien het vele werk werd het bestuur uit gebreid met twee nieuwe leden, gekozen werden Mevr J. Hille- nnaar-Notten en de heer J. Verbove. VOORPROGRAMMA'S VENRAY Vrijdag 6 februari: Circus Mök Schouwburg Zaterdag 7 februari: Circus Mök Schouwburg Zondag 8 februari: Circus Mök Schouwburg Woensdag 11 februari: Circus Mök Bejaarden/Invaliden Schouwburg Vrijdag 13 februari: Circus Mök Schouwburg Zaterdag 14 februari: Circus Mök Schouwburg Zondag 15 februari: Joekskapellen Festival (uitreiking onderscheidingen) Schouwburg Vrijdag 20 februari: Hockeybal in Prinsenhof, aanvang 20.33 uur. Vrijdag 20 februari: Veltumbal in restaurant Vlakwater Zaterdag 21 februari: Vorste (gehuwden) bal Prinsenhof Zondag 22 februari: Ochtendconcert en uitreiking A.P.K.- plak. Foyer Schouwburg Zaterdag 28 februari: Installatie prins in gemeentehuis (voor genodigden) Hofbal in Prinsenhof en Foyer Schouwburg Zondag, maandag, dinsdag 1, 2 en 3 maart: Carnaval. OOSTRUM Zaterdag 7 februari: Jeugd Prinsenbal zaal De Karklingel Zaterdag 14 februari: Prinsenbal Gemeenschapshuis Zaterdag 21 februari: Prinsenreceptie zaal De Karklingel Vrijdag 27 februari: Schoolcarnaval OIRLO Zaterdag 14 februari: Aldewieverbal Zondag 22 februari: Receptie prins LEUNEN Zaterdag 7 februari: Prinsenbal Gemeenschapshuis Zondag 8 februari: Jeugdprinsenbal Gemeenschapshuis Zaterdag 14 februari: Vorstenhal Gemeenschapshuis en receptie Vorst Jan Martens, 11 jaar vorst Zondag 15 februari: Jeugdvorstenbal Gemeenschapshuis Vrijdag 20 februari: Jeugdreceptie café De Herberg Zaterdag 21 februari: Aid Wieverbal Gemeenschapshuis Zaterdag 28 februari: Receptie van de Prins in Café P. Martens MERSELO Zaterdag 7 februari: Prinsenbal Vrijdag 13 februari: Jeugd Prinsenbal Zaterdag 21 februari; Aid Wieverbal CASTENRAY Vrijdag 6 februari: 50+ bal Zaterdag 7 februari: Jeugdprinsenbal Donderdag 12 februari: Zitting Vrijdag 13 februari: Zitting Vrijdag 20 februari: Aid Wieverbal Zaterdag 28 februari: Jeugdbal Zondag 1 maart: Optocht 2 uur. Van 2 tot 5 uur Jeugdbal. 8 uur bal Maandag 2 maart: 16.30 tot 20.30 uur jeugdbal. 20.30 uur bal Dinsdag 3 maart: 11 tot 2 uur kinderbal. 8 uur boe renbruiloft YSSELSTEYN Zondag 8 februari: Boerebruiloft Vrijdag 20 februari: Aid Wieverbal Gemeenschapshuis HEIDE Zaterdag 7 februari: Uitkomen Jeugprins Zaterdag 14 februari: Aid Wieverbal tevens uitkomen van grote prins. Zaterdag 28 februari: Carnavalsbal Zondag 1 maart: 2.11 uur optocht. 18.00 uur kinderbal Maandag 2 maart: 1.00 uur vertrek optocht Venray 2.11 uur optocht Venray 18.00 tot 20.00 uur kinderbal 21.00 uur Carnavalsbal VEULEN Zondag 8 februari: Receptie Prins Zaterdag 14 februari: Aide wieverbal Zondag 1 maart: Jeugdbal Dinsdag 3 maart: Kinderoptocht 's Avonds carnavalsbal WIJKRAAD NOORD-WEST Vrijdag 27 februari: Carnavalsbal. Aanvang 20.00 uur. Wijkgebouw „Den Hoender" Zondag 1 en maandag 2 maart: Tot 22 uur Carnaval voor de jeugd. Na 22 uur is het Wijkgebouw open voor de ouderen. Woensdag 11 februari: Carnavalsbal voor de 65 ers. Aan vang 20.00 uur. Wijkgebouw „Den Hoender". BOERENBRUILOFT YSSELSTEYN Op zondag 8 februari wordt doo: de Tennisvereniging Ysselsteyn een boerenbruiloft georganiseerd. Vertrek is om 14.11 uur met oude boerenkar ren, vanaf café van Dijk naar de kiosk bij de kerk, alwaar het kolderhuwelijk tussen, Annemie Spreeuwenberg en Maarten Teunissen plaats vindt. Daarna is er in het gemeenschaps huis een receptie die voor iedereen gratis toegankelijk is. 's Avonds groot Boerenbal. ZATERDAG A.S. JEUGDPRINSEN BAL OOSTRUM Zaterdagavond wordt in zaal De Kar klingel een Prinsenbal gehouden voor de jeugd van Oostrum. Voordat de nieuwe Jeugdprins 1981 bekendge maakt wordt zal eerst afscheid geno men worden van Prins Frank Martens. Aanvang 18.30 uur. Vrijdag vindt in dezelfde zaal de jaarlijkse carnavalsavond plaats voor bejaarden. Naast enkele buutreedners zal een dansgroep optreden. Ook het Hofkoor „Oëre toe" zal te beluisteren zijn. De bekende Eykenhofkapel zal o.l.v. G. Kessels voor een prima stem ming zorgen. Tijdens dit gebeuren zal Prins Harry de eer hebben de medaille van ver dienste uit te reiken aan een Oos- trums inwoner. JEUGDCARNAVAL „DE HAZEKEUTEL" Karnaval 1981 is weer begonnen met de bekendmaking op de zittingen van Prins Joos II en Jeugdprins Peter I. Op de afgelopen zaterdag gehouden jeugdzittïng was de karnavalsstemming er helemaal in en wat een plezier en vrolijkheid bij groot en klein. De jeugdraad met de garde met aan het hoofd Vorst Eric I en Prins Peter l met zijn adjudanten stellen alles in het werk om ook met de karnavalsda- gen de jeugd prettige dagen te be zorgen. Daar hebben wij steun bij no dig, niet alleen van het bestuur, maar van de hele gemeenschap. a.s. Zaterdag zullen zij uw hulp in roepen om een financiële bijdrage om de kosten van de festiviteiten te kun nen betalen. De jeugd komt met de kollektebus langs de deur in het kader van de maandelijkse jeugdkollektes waarvoor de gemeente de vergunning verleent. Laten wij allen ons steen tje bijdragen tot het welslagen van de festiviteiten en de lol en plezier van ons allen maar vooral voor de jeugd. Als de jeugd zich vermaakt en lol heeft, dan genieten de ouders zichtbaar dubbel mee. Laten de grote mensen een bijdrage leveren in de kollektebus waarvan zij de rente dub bel zullen terug ontvangen door mid del van het plezier dat de jeugd ge boden wordt. Het boerenbruidspaar te Ysselsteyn

Peel en Maas | 1981 | | pagina 9