Grote en kleine verkeersproblemen 69 Brukske heeft zijn nieuwe wijkcentrum AGENDA Volvo is in uw buurt TOPGARAGE C.V. IVOLVOI VOLGENDE WEEK VRIJDAG STAAT VENRAY IN HET TEKEN VAN HET N.C.R.V.-STEDENSPEL DE KOP IS ER AF Amper 5 dagen waren er in het nieuwe jaar verstreken, of de com missie voor verkeer was de eerste, die het mes zette in de post on voorziene uitgaven voor dit jaar Men zal zich herinneren, dat de raadsleden vrijwel eensgezind er in slaagden zóveel op de begroting en v de prioriteitenlijst te bezuinigen, dat de gemeente nog een potje van 108.000,overhield voor het doen van onvoorziene uitgaven. En de eerste onvoorziene uitgave kwam dan bij de commissie voor verkeer op tafel. Het was een voor stel van b. en w. om f 3000,— be schikbaar te stellen ten behoeve van een onderzoek naar het open baar vervoer in Venray (en de re gio). Dat onderzoek zou gedaan moeten worden door de Advies groep voor Verkeer en Vervoer, waarin zitting hebben de Rijksver- keersinspektie, de Zuid Ooster en de gemeente Venray. Een aardige waslijst van knelpunten, wensen en verlangens zal aan deze advies groep worden doorgespeeld. ABRI'S De gemeente heeft deze week in een gesprek met de Zuid Ooster nog eens gepleit voor het plaatsen van een abri (overdekte bushalte) in Oirlo. Eveneens zou men graag een abri geplaatst zien bij de bus halte aan de Leunseweg, nabij het nieuwe politiebureau. Hierbij zou' in- overweging worden gegeven, de niet gebruikte abri nabij de kerk in Oostrum maar naar een van de genoemde punten te verplaatsen- Anders wordt hij toch maar ver nieldHet resultaat van deze bespreking is nog niet bekend. WILDSPIEGELS In de commissie voor verkeer kwam een voorstel aan de orde, om wildspiegels en borden „over stekend wild" te plaatsen langs de Beekweg en de Endepoel. Hier was al jaren naar gevraagd en op de prioriteitenlijst van vorig jaar stond hiervoor al een bedrag van 11.000 gereserveerd. Over de financiering behoefde men zich dus geen zor gen te maken. De heer Reintjes was er voor, zo stelde hij: die dingen moeten wel regelmatig schoon gemaakt worden, anders word enze dof en weerspie gelen ze niet meer. Dit zou o.a. al het geval zijn bij wildspiegels die geplaatst zijn aan de Midden Peel- weg. Poetst men ze niet regelma tig op, dan kan men beter die 11 000,in kas houden. Dit standpunt werd ook door de overige commissieleden ingenomen. Wel vroeg de heer G. Janssen wat de jagers hieraan bijdragen. Het is toch ook in hun belang dat het wild niet kapot gereden wordt. Maar van die kant behoefde men geen bijdrage te verwachten. Mis schien dat de jagers de moeite willen nemen om de wildspiegels op te poetsen De heer van Soest vond het niet direct nodig dat aan de Endepoel borden „overstekend wild" geplaatst worden. Dan kan men dat nog op vele plaatsen in onze gemeente doen, bijvoorbeeld aan de Geyster- seweg. Maar dat vond wethouder Loonen nu weer niet direct nodig. De dieren kunnen toch geen borden lezen DE VERKEERSDREMPELS IN BRUKSKE De Wijkraad Brukske heeft schriftelijk geprotesteerd tegen het voorstel van b. en w. om de ver keersdrempels in Brunkske te slechten- Over dat voorstel hebben wij vorige week uitvoerig bericht. Volgens de Wijkraad heeft het destijds veel moeite gekost deze drempels op de Rondweg aangelegd te krijgen en daarmee tevens „vei lige'' voetgangers-oversteekplaatsen te creëren. Nu zouden ze weer weg moeten en wordt de Rondweg weer een racebaan In de commissie voor verkeer ondersteunde mevr, Klerk-Jans de brief van de Wijkraad, terwijl mevr. Poels-Peters voorstandster was van het opruimen. De optrek kende autobussen produceren nogal wat giftige uitlaatgassen. De heer Grol stelde duidelijk dat de huidige oversteekplaatsen op de drempels helemaal niet zó veilig zijn. Volgens hem zijn de proble men opgelost als de fietsstroken langs de weg duidelijk worden af gelijnd en men de oversteekplaat sen voor voetgangers over de geslechte drempels beveiligt door ze officieel aan te duiden. Da: geeft fietsers en voetgangers vol doende bescherming. En dan zou- Ook gebruikt Tel. 81032 Venray Nu v.aTT 10.500- den er zelfs geen argumenten zijn tegen de aanleg van een derde oversteekplaats. De opmerking van mevr- Klerk- Jans, dat ze weinig vertrouwen had in officiële oversteekplaasen, met als voorbeeld de oversteek op de Julianasingel nabij de biblio theek, vond de heer Grol niet steekhoudend. Hij had er nog nooit last gehad. Wethouder Loonen zat kennelijk toch wel met die brief van de Wijkraad in zijn maag. Er zal hier over duidelijk gesproken moeten worden met die Wijkraad. De Zuid Ooster blijft klagen over vroegtij- dige slijtage van haar bussen, ter wijl men ook van particulieren klachten over deze drempels krijgt. Bovendien blijkt volgens een uit spraak van de kantonrechter te Tilburg dat verkeetsdrempels in doorgaande wegen niet geoorloofd Zijn Overigens ziel het er naar uit dat het slechten van de verkeers drempels en het afiijnen van de fietsstroken eerst omstreeks mei van dit jaar kan plaats hebben. Tegen die tijd hoopt men met de Wijkraad overeenstemming bereikt te hebben. LANGSTRAAT IN SLECHTE STAAT In de commissie voor verkeer brak de heer Grol een lans voor de wielrijders die gebruik moeten maken van het eerste gedeelte van de Langstraat, vanaf het centrum. De weg is daar zeer slecht, grote gaten die steeds vol water staan Veel kans om uit te wijken hebben de fietsers niet, omdat al het auto verkeer praktisch over de Lang straat moet rijden; terwijl aan de kinker kant van de weg steeds autos geparkeerd staan- Volgens wethouder Loonen staat dat gedeelte van de Langstraat al enkele jaren op de interne priori teitenlijst van het college. De Lang straat moet daar namelijk gerecon strueerd worden, tegelijk met de aanleg van een nieuwe riolering. Maar bij gebrek aan geld wordt die reconstructie telkens weer vooruit geschoven. Wel is bepaald dat noodzakelijk onderhoud moet plaats vinden. Nu dat kennelijk niet is gebeurd, zal daar de betreffende afdeling van in kennis worden ge steld, zodat men binnen korte tijd herstel mag- verwachten. HENSENIUSPLEIN De op het Henseniusplein ge plaatste fietsenstallingen zijn tij dens de wekelijkse markt niet bruikbaar Aldus mevr. Klerk-Jans in de commissie voor verkeer. De kramen staan zodanig opgesteld dat men er met de fiets niet bij kan. Wethouder Loonen wist, dat het opstellen van een kramenplan op het vernieuwde Henseniusplein heel wat voeten in de aarde had gehad. Hij zou eens laten bezien of het niet zo tè veranderen was. dat men er zijn fiets toch kwijt kan- „An ders maar,, wat minder kramen", adviseerde mevr. Poels-Peters. ,.Da: worden er telkens meer". „Inderdaad" bevestigde de heer L. Janssen. „Er zitten nogal wat miskramen onder...." Sinds 17 oktober 1980 kijken de bewoners van het Brukske tegen een nieuw gebouw aan. Dat ge bouw is het spiksplinternieuwe wijkcentrum van de wijk Brukske. Het heeft veel tijd en energie ge- •kost voordat het zover was. De eerste aktiviteiten van de wijk Brukske het jeugdwerk, de huis- vrouwenkontaktgroep en de wijk raad vonden plaats in een klein boerenhuisje aan de Servatiusweg Dit huisje stond op de plek waar nu de openbare lagere school De Flierefluit staat. Het was het eerste officiële onderkomen van het wijk centrum. We schrijven het jaar 1974. Al spoedig werd uitgekeken naar een ander gebouw. Dit werd „de Boerderij". Van 1975 tot 1978 vonden hier alle aktiviteiten van hel wijkcentrum plaats. Ook de boerderij bleek geen goede keus voor een permanent onderkomen. Het gebouw werd al gauw te klein en was te bouwvallig. Vanaf 1975 is er gewerkt om een gebouw te krijgen waar het wijkcentrum de finitief gehuisvest kon worden. Vooral de wijkraad is de stimula tor'en coördinator geweest van de aktiviteiten om te komen tot een definitief wijkcentrum. Vanaf aug. 1978 heeft men enkele lokalen van de Flierefluit toegewezen gekregen als noodwijkcentrum- 26 januari 1980 is de eerste steen gelegd voor het nieuwe wijkcen trum. Het is gebouwd op de plaats waar de oude boerderij heeft ge staan. Inmiddels werden er in de wijk Brukske allerlei aktiviteiten gestart met het doel geld in te za melen voor het wijkcentrum. Zo werden er ongeveer 3000 bouw steentjes verkocht. Verder zijn er rommelmarkten gehouden en van af februari 1980 werd begonnen oud papier te verzamelen waarvan de opbrengst ten goede kwam aan het nieuwe wijkcentrum. Sinds no vember 1980 bestaat er een Stich ting Wijkcentrum Brukske, die het gebouw gaat beheren en exploi teren. De architecten Colsen, Lerou en de Vries uit Venray hebben het ontwerp van het nieuwe wijkcen trum gemaakt. Het bouwplan werd uitgevoerd door aannemer Verhoe ven, eveneens uit Venray. Het wijk centrum is op een hoekige en speelse wijze gebouwd. Het is een prachtig gebouw geworden waar het funktionele en gezellige goed is gecombineerd. Er is rekening ge houden met invaliden. Naast alle aktiviteiten die in het wijkcentrum zullen plaatsvinden is er één per manente bewoner, n-1. het Groene Kruis. Het nieuwe wijkcentrum is een gebouw waar heel Brukske trots op kan gaan. Het bestuur van de Stichting Wijkcentrum Brukske hoopt dat vele inwoners van de wijk gebruik zullen maken van het nieuwe wijkcentrum door o.a. deel te nemen aan één of meer van de vele aktiviteiten die georganiseerd worden. 17 januari a.s. wordt het wijk centrum geopend. Hierover volgt nog nader bericht. Tussen vandaag en vrijdag 16 januari rest nog slechts één week. Dan zal Venray zich voor het oog van televisie-kijkend Nederland waar moeten maken in de Stedenspelwedstrijd van de N.C.R.V. tegen Oldenzaal. Zowel door de sportploeg als door de denkers wordt enorm hard gewerkt aan de voorbereidingen. Maandagavond hebben Stedenspel-deskundigen van de N.C.R.V. een bezoek gebracht aan de hard trainende sportploeg. De uit te voe ren spelen worden getrouw nagespeeld, zowel in een van de hallen van Rank Xerox als in het gemeentelijk zwembad. De dame en heren van de N.C.R.V. kwamen onder de indruk van het grote enthousiasme waarmee wordt geoefend. De Venrayers kregen nog enkele laatste aanwijzingen om de komende dagen enkele onderdelen te kunnen perfectioneren. De dames en heren, die de denk tank zullen vormen zijn dag in dag uit in de weer om naslagwerfcen bij elkaar te slepen om straks het goede aanwoord te kunnen geven op de door de NCRV te stellen moeilijke vragen. Intussen worden ook de achterbannen gemobiliseerd. Nogmaals wordt een beroep gedaan op iedereen, die op vrijdag 16 ja nuari kijkt, om mee te denken en het antwoord zoemen dit weet 3irect door 'te geven aan tele foonnummer 88888. ENTOURAGE De regisseur Fred Benevente is vorige week in Venray geweest om nadere aanwijzingen te geven voor de inrichting van de Denktent in Arnhem. Zoals bekend vindt de uit zending niet plaats vanuit het raad huis van Venray zoals aanvanke lijk de bedoeling was. Dit jaar speelt het „gemeentehuisgebeuren" zich af in Arnhem- Bij de Rijnhal worden door de NCRV twee tenten geplaavt. Een voor Oldenzaal en een voor Venray. In deze tenten komen de burgemeester, zijn secre taris, Tanje Koen en de klokkenist te zitten. Tevens komen hier de acht „geleerde" dames en heren, die ter plekke de antwoorden op de vragen zullen opzoeken en hopelijk zullen vinden en door geven. Een drietal open telefoonlijnen verbindt de denktent met de in het documentatiecentrum van Rank Xerox aanwezige denktank. In Arnhem zitten dan ook weer drie Venrayse telefonistes, die de recht streekse verbinding tussen Arnhem en Venray onderhouden. De denktent moet door de ge meente Venray verder worden in gericht. Het zal een Venrayse pre sentatie moeten worden met de be doeling meer bekendheid aan de gemeente te geven. Dank zij de spontane medewer king van velen wordt aan de uit werking van de ideeën gewerkt. Een belangrijk deel van het werk wordt verricht in de Vrije Acade mie en met medewerking van do centen. In het afgelopen weekend is men letterlijk dag en nacht bezig geweest met het schilderen van decorwanden, waarop de Venrayse presentatie wordt uitgebeeld Op donderdag 15 januari worden de geschilderde panelen en de teksten overgebracht naar Arnhem, waai een legertje vrijwilligers voor de opbouw zal zorgen. WINKELSLUITING De Venrayse winkeliers hebben besloten op vrijdag 16 januari a.s. de wekelijkse koopavond NIET te laten doorgaan, omdat men er van overtuigd is, dat iedere Venrayer die avond tussen zeven en nalf negen voor de televisie zit. Het college van b. en w. heeft toegestaan, dat de winkels dan op donderdag 15 januari tot negen uur open mogen zijn. Ook de plaatselijke banken heb ben besloten de openstelling van vrijdagavond, volgende week, te verplaatsen naar donderdag- De verkoop van toegangskaarten voor Circus Mök, welke in een ad vertentie in dit blad, ook voor vrij dagavond staat genoteerd komt te vervallen. Er komen nu enkele ex tra verkoopuren en wel op zater dag van 10 tot 12 uur. De op die dag geplande verkoopuren van 13.30 tot 15.30 uur gaan gewoon door. Op de foto: De docenten van de Vrüe Acade mie Piet Hermans en de Venlose beeldhouwer Hans Rejjnders zijn in het afgelopen weekend begonnen met het schilderen van de decora tieve achterwanden in de denktent. Beiden hebben letterlijk dag en nacht de penseel met vaardige hand gehanteerd af en toe bijge staan door enkele vrijwilligers. Vrijwel iedere dag wordt in het cude ziekenhuis, waarin de Vrije Academie is gehuisvest, gewerkt aan de inrichting van de denktent. Het ziet er nu al naar uit, dat het een Venray waardige presentatie zal worden- „SPELLETJES" De sporters zijn vol enthousias me aan de „spelletjes" begonnen, waarvan ze een summiere omschrij ving hebben ontvangen, en die er ongeveer als volgt uitzien. KAASDRAGEN: Aan de start staan twee heren met een berrie op hun schouders. Op de berrie is dwars een wip gemonteerd Op de ze wip zitten twee meisjes. Een van de meisjes moet aan de ene zijde van de baan een kaas oppakken en naar het andere meisje gooien. Op haar beurt moet het tweede meisje de kaas aan de andere kant van de baan neerleggen. Winnaar wordt de ploeg, die de meeste kazen naar de andere kant heeft gebracht. MAANETJESPUTTERS: Aan de start ligt per team een „roeiboot". Vier potige mannetjesputters fun geren als de roeiers. De dame geeft het tempo aan met een toe ter Van de boot loopt een touw naar de finish. Die vier mannetjes putters trekken „zittende" de boot naar de finish, terwijl het meisje het binnengehaalde touw opbost in de boot. CHINESE ESTAFETTE: Aan dit spel wordt deelgenomen door twee dames en een heer. Elke deelnemer beschikt over twee „eetstokken''. Aan de start staat een aantal in grediënten. De eerste deelnemer pakt met zijn stokken een ingrediënt op en geeft dit door aan nummer twee, die het overneemt met zijn stok ken- De laatste deelnemer levert het ingrediënt in aan de finish. BAKKERSPEL: Twee dames en twee heren spelen dit spel, waarbij de heren geblndoekt zijn. De da mes leiden de heren via een mega foon. In een circuit staan taarten met een vlieg er op. De bakker en de bakkersknecht belopen het circuit met in de ene hand een taart en in de andere hand een vliegenmepper. De bedoeling is de vliegen op de taarten weg te mep pen op commando van het meisje. DENK/SPORTER: Wanneer de a'ktuele denker in het 'hokje een van de acht a'ktuele vragen niet weet, moet een midgetgolver in aktie komen. Hoe meer vragen wórden gemist, hoe moeilijker de opgave voor de midgetgolver wordt. KIKKERFSPEL: In het water ligt een gladde 'boomstam. Op het start schop komen vier dames en adht heren als kikker verkleed te voorschijn en gaan het bassin in .Er moeten zoveel mogelijk kik kers op de boomstam komen. Vermissing dure ring met briljant De Venrayer R. is het nieuwe jaar niet gelukkig ingegaan, want op die dag is hij, vermoedelijk gaande vanaf de Mambostraat naar de Adelbertweg, een gouden pink ring met daarin een 106 karaats diamant kwijt geraakt. De waarde van die ring bedraagt 20.000, openbare bibliotheek venray jeugdafdeling Schoolstraat 32 - Venray Tel. 81970 Keuze uit de nieuwe aanwinsten: Ainsworth, R. Het verhalenboek voor nieuwsgierige kinderen- Twaalf spannende verhalen over gewone kinderen die ongewone geheimzinnige geesten tegen ko men en daar toch wel het fijne van willen weten. (B Dijk, José van. Yrjo en de nevel ridder. Een jonge ridder verzet zich tegen de wreedheden van zijn oom en weet met zijn vader en een groep dolende ridders het kasteel waaruit zijn familie werd verdreven, weer in ere te her stellen. (Bl Handenvol verhalen. Een. Bundel met veertien verhalen en enkele gedichtjes van verschillende schrijvers. Sommige spelen in en op school. Vanaf 10 jaar. Janosch .Het appelmannetje. Aan de appelboom van het eenzame mannetje groeit een reuze-appel en dat bezorgt hem veel werk- Een sprookjesachtige vertelling met mooie eenvoudig getekende prenten. (A) Jensen, V. Allen. De fiets van Pe ter. Als Peters verjaardagspar tijtje achter de rug is, heeft hij niet alleen een nieuwe fiets waarop hij kan rijden maar weet hij ook alles te vertellen over de fietsen die je vroeger had. (A.) Lockhorn, E. En wat gebeurt er dan met mij? Kinderen over echtscheiding. Interviews waarin kinderen praten over hun gevoe lens als hun ouders gaan schei den. Mari, I. Hap, hapInstructief prentenboek zonder tekst, waar in kinderen vanaf vier jaar een beeld krijgen van het ecologisch evenwicht in de natuur- Serraillicr, I. Het zilveren zwaard. In de Tweede Wereldoorlog moe ten drie Poolse kinderen zonder hun ouders leven in de ruines van een gebombardeerde stad. Maar door het „zilveren zwaard", dat een koppige vreemde jongen zo zorgvuldig heeft bewaard, blij ven ze geloven dat hun ouders nog in leven zijn. (B) Vermeer-van Berkum, C. Kon ik maar weer een gewoon meisje zijn; dagboek uit Japanse kam pen '44-'45. Dagboek van een meisje dat van haar 13e tot haar 15e jaar in een Japans vrouwen kamp op Java heeft gezeten cn in die tijd de zorg had voor haar doodzieke moeder en twee jonge re broertjes. Vries, D. de. Gek is gewojn ge noeg. Zwaantje, nog maar net op de middelbare school, vertelt over haar vrienden en vriendinnen; over haar verliefdheid op Chris en de teleurstelling daarna en over de relatie met haar ouders en haar broer- (C) ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van de huisartsen Beckers, Corver, Ver- cauteren, De Vocht en Schmeetz Dr. J. BECKERS Julianasingel 11, telefoon 83700 Weekenddienst voor de patiënten van de huisartsen Bloemen, Franken, Lankveld, van Thiel, de Muinck Keizer en Wittgen J. WITTGEN Langstraat 76, telefoon 86082 DR. KEIJZER van Beurdenweg 10, Ysselsteyn telefoon 04785-777 neemt waar voor eigen praktijk. Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10 tot 11 uur; 's middags van 17 tot 18 uur. ZIEKEN- EN ONGEVALLENVERVOER Telefoon 04780-81333 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN APOTHEEK ST. ODA Passage 1 teli. 81255 TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY Voor spoedeisende gevallen, uitsluitend na telefonisce afspraahk, neemt waar P. WASSER, telefoon 84504 ZONDAGSDIENST GROENE KRUIS Venray, Meerlo en Wanssnm Mej. Zr. M. VERHEIJEN telefoon 04780 - 81269 SPREEKUUR WIJKVERPLEEGKUNDIGEN Iedere morgen van 08.30 tot 09.00 u. behalve in het weekend. Na 09.00 uur kunnen eventuele be richten gedurende de gehele dag worden doorgegeven via tel. 81269. GROENE KRUIS ZUIGELINGENBUREAU De Clockert, Bergweg 4, tel. 81269 Uitsluitend volgens afspraak. UITLEENMAGAZIJN GROENE KRUIS De Clockert, Bergweg 4, Venray Geopend van maandag tot en met vrijdag van: 08.30 tot 09.00 uur en van 16.00 tot 16.30 uur. In het weekend uitsluitend via de wijkverpleegkundige van de zon dagsdienst. GEZINSVERZORGING EN BEJAARDENHUI.F VVestsingel 5 Venray lel. 04780-86363 spreekuur maandag t.m. vrijdag van 9 lot 10 uur. KAMERBEMIDDELINGSBURO De Clockert. Venray, Tel. 83100 Openingstijden: maandag 9-12 uur; dinsdag 15.00-19.00 uur; vrijdag 12.00-15.00 uur. KINDERDAGVERBLIJF „DUIMELOT" Heuvelstraat Venray tel. 87110 Geopend van ma tm vr 8.00 17.30 u ALGEMENE HULP-DIENST VENRAY telefoon 04780 - 84163 Bereikbaar elke werkdag van 9 tot half 11 'smorgens en van 7 tot 8 uur v 'savonds Kruiderij „Allerlei", Eindstraat, Venray Het is noodzaak heden ten dage om onze voeding „kritisch" samen te stellen Daarom „natuurlijke" kruiden en homeopatische middelen Daarom volwaardige en vitaminerijke produkten. Daarom biologische (gifvrije) graanprodukten, Daarom zuurdesem natuurbrood. Daarom onverhitte zuivere bijenhoning. DAAROM OOK VOOR ADVIES NAAR KRUIDERIJ „ALLERLEI" PROGRAMMA VAN 9 TOT EN MET 16 JANUARI Vrijdag 9 jan.: Zaalvoetbaleompetitie: 19.00 Vlakwater-Gem- Venray 20.30 SVCB—de Klos 21.30 E.J.P.HiFi Centrum 22.30 E.J.P. 2Barnev Eierh.. Zaterdag 10 jan.: 08.00-13.00 Zaalhockey 13.00-16.00 Korfbal comp. Zaalhockeycompetitie: 1600 Venray MCI—Horst MCI 16.50 Venlo MCI—Horst MCI- 17.30 Venray MCl—Venlo CC1 18.30-20.30 Basketbalcompetitie Jumpers heren 2Hoppers 3 20.30 TWC zaalv vr. 22.00-23.00 Lamers zaalv- vr. Zondag 11 jan.: 08.00-09.30 MHCV tr. 09.130-14.00 Badminton 11.30 competitie senioren: Venray 1Olympia 5 Venray 3't Roat 2 14.00-18-00 Korfbal competitie Zaalhockeycompetitie dames: 18.00 Venray 1Geleen 1 18.45 Horst 1—Heerlen 2 19.30 Horst 1Geleen 1 20.15 Venray 1Heerlen 2 21.00 Batu Badaun 22.00-23.00 Eibers zaalv. vr- Maandag 12 jan.: 18.30-21.30 VC Rooy tr. Zaalvoetbalcompetitie: 21.30 Wetteling 2Ford Oldtimer 22.30 FC Koetshuus—SVCB 2 Dinsdag 13 jan-: 18.00-21.00 VC Rooy tr. 21.00-23.00 Badminton 23.00-23.00 E.J.P- zaalv. vr. Woensdag 14 jan.: 19.30-22.30 Badminton 22.30-23.00 Wetteling 2—PSOV zaalv- vr. Donderdag 15 jan.: 18.00-21.30 Manual tr. 21.30-23.00 VC Rooy tr. 23.00-24.00 Ysselsteyn zaalv. vr- Vrijdag 16 jan.: Zaalvoetbalcompetitie: 19.30 StappersFC Koetshuus 20.30 FC HentoStormvogels 21.30 FCPRQuatre Bras 22.30 SVCB 2Wetteling 2

Peel en Maas | 1981 | | pagina 3