GEMEENTEPRAAT NOTITIES EN MEDEDELINGEN VAN DE GEMEENTE VENRAY Redactie G.A. Scliütte, Bureau Voorlichting Werkgroep Jeugd- en Jongerenwerk wil meer aandacht voor de jeugd binnen het totale welzijnsbeleid Reeds herhaalde malen hebben wij op deze pagina aandacht be steed aan de opstelling van het welzijnsplan voor onze gemeente. Zoals u waarschijnlijk weet wordt dit plan samengesteld uit een 12 tal deelplannen. Een van deze deel- plannen n.l. voor het Jeugd- en Jongerenwerk is klaar en zal don derdag 8 januari in de bestuurs commissie voor sportzaken, jeugó- en jongerenwerk worden bespro ken. We willen in kort bestek dit deelplan doornemen. JEUGD- EN JONGERENWERK? De werkgroep heeft in de eerst»; plaats aangegeven wat onder jeugd- en jongerenwerk verstaan moet worden. Een paar belangrijke ele- menten zijn volgens haar: Er moet een gevarieerd aanbod van voorzieningen zijn, aange past aan de specifieke wensen. Jeugdigen en jongeren moeten zelf kunnen meebeslissen en mogelijkheden hebben voor zelf werkzaamheid. De overheid moet middelen be schikbaar stellen om het uitvoe rend werk mogelijk te maken- Jeugdbeleid moet een onderdeel zijn van het totale welzijnsbe leid en geïntegreerd zijn in het maatschappelijk gebeuren. Jeugdbeleid dient niet alleen beperkt te zijn tot vrije tijd, maar moet zich uitstrekken over alle terreinen van het maat schappelijk gebeuren. Onderkend wordt dat veel pro blemen van jeugdigen het gevolg zijn van algemene maatschappelij ke problemen (b.v. alcoholmisbruik of werkloosheid zijn geen specifie ke jeugdproblemen, maar vinden wel hun weerslag op de groepering jeugd en jongeren). In dit deelplan jeugd en jon gerenwerk is voor het jeugdbeleid voornamelijk uitgegaan van de vrijetijd-situatie. INVENTARISATIE In Venray zijn 34 organisaties werkzaam voor de groep jeugd en jongeren. Zo'n 2.900 jeugdigen ne men in de gemeente deel aan vas te activiteiten van deze organisa ties. De deelnemers aan vormen van open jeugd en jongerenwerk zijn hier niet bijgeteld. De werkgroep is van mening, dat het aantal organisaties, voor het uitvoerend jeugd en jongerenwerk binnen onze gemeente voldoende is Nieuwe intiatieven dienen vol gens haar wel gehonoreerd te wor den maar de voorkeur gaat uit naar aansluiting bij reeds bestaande or ganisaties. Verder wordt door de werkgroep geconstateerd, dat de interesse voor grootschalige organisaties afneemt. Er komen steeds meer kleine groe pen. Deze initiatieven dienen posi tief te worden gewaardeerd. ACCOMMODATIES De werkgroep heeft zich hier vooral gericht op de overdekte ac commodaties. Voor de opertlucht- accommodaties is een aparte nota verschenen. Volgens de werkgroep gelden t.a.v. de overdekte accommodaties de volgende hoofdlijnen: per dorp of wijk moet een basis- voorziening aanwezig zijn. het jeugd- en jongerenwerk moet in deze voorziening wor den ondergebracht- afhankelijk van de activiteit kan deze ruimte door verschillende groepen gebruikt worden. De werkgroep komt mei betrek king tot de bestaande accommoda ties, gelet ook op het accommo datie-onderzoek, tot de volgende conclusies: er is de laatste tijd nogal wat verbeterd aan de huisvestting. de huisvesting in Óirlo en Veu len (basisvoorzieningen) en de vervangende ruimte zijn voor de werkgroep brandende kwesties. BEHEER EN ONDERSTEUNING De werkgroep stelt dat de kleine ruimten, voor het jeugd- en jonge renwerk, best door vrijwilligers be heerd kunnen worden. Doordat het O.J.C. de Brak steeds meer een bovenwijkse voorziening is, dus voor de hele gemeente, is een beroepsmatige inbreng in het beheer hier wel gewenst. Deze be heerder dient dan tevens ingezet te worden bij het opzetten van het activiteitencentrum voor de ge meente. Volgens de werkgroep is een om- of uitbouw van het hui dige „Free Wheelin" hiervoor ge schikt- Het uitvoerend werk heeft be hoefte aan begeleiding en onder steuning; vooral daar waar dit werk voornamelijk door vrijwilli gers wordt gedaan. Volgens de werkgroep moet de in 1975 gestel de vraag naar twee ambulante jeugdwerkers opnieuw bekeken worden. Basis dient te zijn de vra gen uit de jeugdorganisaties. TOEKOMSTIG BELEID In het voorlaatste hoofdstuk van het rapport doet de werkgroep voorstellen voor het beleid met be trekking tot het Jeugd- en Jonge renwerk voor de periode 1982-1985. De meest in het oog springende voorstellen zijn: meer aandacht voor het zoge naamd breder jeugdwelzijnsbe- leid en jeugdbeleid als aspect binnen een totaal welzijnsbeleid. meer aandacht voor jongeren, die zich verzamelen in kleinere groepen. werken aan het totstandkomen van een bovenwijks activiteiten centrum voor de gehele gemeen te. behalve het activiteitencentrum staan de komende jaren in de aandacht: de basisvoorziening in Oirlo en Veulen; oplossing van de huisvestings problemen voor de groepen in de wijk Noord-West; de vervangende huisvesting voor de Springplank; daarnaast wordt voongesteld het functioneren van de bestuurs commissie en de vertegenwoor diging hierin van de diverse groepen te onderzoeken. FINANCIEN EN PRIORITEITEN In het voorgaande hebben we neg niet gesproken over de finan ciën. Er was ook weinig aanleiding toe. De bestaande subsidieverorde ning bleek goed te voldoen Wél wordt voorgesteld de subsidiever ordening aan te passen a- zodanig, dat incidentele activi teiten en professionele instellin gen er onder vallen; b. subsidiëring op basis van voor schot en afrekening, naar wer kelijke noodzaak. Omdat uitvoering van plannen geld kost en niet alles tegelijk kan, is het van belang een volgorde in belangrijkheid aan te geven. Voor de werkgroep is het belang rijkste dat er een accommodatie aanwezig is. De werkgroep gaat er van uit dat huisvesting van de Springplank en het jeugdwerk in Veulen al in 1981 gerealiseerd wordt. Het activiteitencentrum in Oirlo en in de Wijk Noord-West zullen volgens de werkgroep uiter lijk in 1982 aan de orde moeten komen. De openluchtvoorzieningen moe ten in elk geval op het huidige ni veau gehandhaafd blijven. Dit is voor de werkgroep het één na be langrijkste punt. Verder van belang zijn volgens de werkgroep: voortzetting van de subsidiëring op dezelfde wijze als nu; komen tot een full-time be heerder. Voor 1981 is een totaal bedrag van 450 000,geraamd voor het jeugd- en jongerenwerk. Uitvoe ring van de plannen voor 1982 kost 250.000,meer. Wat uiteindelijk van het werk van deze werkgroep doorstroomt naar het welzij nsplan 1982-1985 van de gemeente Venray is in eerste in stantie afhankelijk van de be stuurscommissie Sportzaken, Jeuga- en Jongerenwerk. Daarna van het planberaad die de 12 deelplannen sa menvoegen tot één welzijnsplan. De gemeenteraad neemt uiteindelijk de beslissing over het welzijnsplan 1982-1985. Verwacht mag worden dat dit rond juli augustus van dit jaar gebeurt. Wilt u meer weten over het plan Jeugd- en Jongerenwerk, dan kunt u zich wenden tot de heer F. Vos sen, kamer 107 in het Raadhuis. PASPOORTEN De burgemeester van Venray doet een beroep op de inwoners van zijn gemeente die in het ko mende vakantie-seizoen naar het buitenland zullen reizen, om nu reeds een paspoort of toeristenkaart B aan te vragen. Daarbij is het volgende van be lang. Een paspoort dat meer dan 5 jaar geleden werd afgegeven, is niet meer geldig voor reizen naar Groot Brittannië, Spanje. Portugal, de Scandinavische landen en lan den buiten West-Europa. dat meer dan 5 jaar geleden werd afgegeven doch minder dan 10 jaar, is nog bruikbaar voor toeristisch verkeer in West- Europa, maar niet voor de hier boven vermelde landen dat meer dan 10 jaar geleden is afgegeven, heeft als reisdocu ment zijn waarde verloren. In tegenstelling tot paspoorten, die worden afgegeven door de Com missaris der Koningin te Maas tricht, kunnen door mij wel Toe- ristenkaarten B worden verstrekt aan Nederlanders die voor toeris tische doéleinden en voor korte duur naar o-a. België, Luxemburg, Bondsrepubliek Duitsland, Frank rijk, Griekenland, Groot Brittannië en de Kanaaleilanden, Italië, Oos tenrijk, Spanje, Turkije en Zwitser land reizen. Stel uw aanvraag voor een pas poort of toeristenkaart niet uit tot april of later. Niet alleen zijn de legeskosten dan hoger, maar ook omdat gerekend moet worden op vertraging van de afgifte. Voor bedoelde aanvragen en in lichtingen kunt u zich wenden tot de afdeling bevolkingszaken, Raad huisstraat, teL 04780 - 83838. De burgemeester van Venray, mr. H. J. M. Defesche COMMISSIE VOOR ONDERWIJS e.d. Op dinsdag 13 januari om 16.30 uur vergadert de commissie voor onderwijs, vormingswerk en recrea tie op het raadhuis Na de gebruikelijke onderdelen zal in deze vergadering de beleids nota Recreatie aan de orde komen. Deze beleidsnota is een van de on derdelen van het welzijnsplan van de gemeente Venray, dat in juli - augustus van dit jaar zal worden afgerond. Ook u bent van harte welkom op deze vergadering. NOTA SPEELRUIMTE in buurt en wijk Het onderwerp speelruimte, mo gelijkheden voor spel en recreatie in de woonomgeving, kan zich vooral de laatste jaren verheugen in een toenemende belangstelling. De ontwikkelingen op dit gebied zijn ook aan Venray niet voorbij gegaan. Door de bestuurscommissie voor Sportzaken, Jeugd- en Jongeren werk, ondermeer belast met 'de ad visering betreffende speelvoorzie- ningen, werd in 1979 een werk groep gevormd met als opdracht: de bedoelde uitgangspunten voor het te voeren beleid te formu leren en te bezien hoe de Venray se situ atie aan deze uitgangspunten beantwoordt en welke aanpas singen wellicht doorgevoerd zou den moeten worden De werkgroep heeft haar werk zaamheden afgerond met het uit brengen van de nota „SPEEL RUIMTE". In deze nota wordt aandacht be steed aan een aantal inhoudelijke en procedurele uitgangspunten op grond waarvan conclusies en aan bevelingen zijn geformuleerd. Iedereen, die geïnteresseerd is, kan bü de heer F. Vossen kamer 107 op het raadhuis een exem plaar van deze nota halen. Tevens is er voor iedereen de mogelijkheid om tot 1 februari zijn mening te geven over deze nota speelruimte. Vragen...? Wendt u tot de gemeentelijke voorlichter COLLECTE KALENDER 10 januari Gidsen en Kabouters St. Oda (plaatselijke aktie in het kader van het jeugd-collectewezen). Alleen voor deze aktie is een col- lectevergunning verleend. Collecteren buiten de aangegeven periode is niet toegestaan. Collectanten en collectrices moe ten het legitimatiebewijs zichtbaar dragen. WIJZIGING OPENINGSTIJDEN GEMEENTELIJK ZWEMBAD In verband met herstelwerkzaam heden is het zwembad „De Meer paal'1 van Servaas ±6 weken ge sloten. Daar zwemvereniging Spio voor wat betreft zwemlessen, waterpolo en wedstrijdzwemmen volledig ge bruik maakt van het zwembad van Servaas, ontstaan voor deze ver eniging in verband hiermede grote problemen- Hoewel enig vrij zwemmen zal komen te vervallen, bestaat in het Gemeentelijk Combi-Zwembad de mogelijkheid zwemvereniging Spio de helpende hand toe te steken. Het vrij zwemmen zaterdags van 15.15 - 16.45 uur komt hierdoor te vervallen, terwijl 's morgens tussen 7.15 - 8.00 uur een gedeselte van het bassin zal worden gebruikt. Het vrij zwemmen op zaterdag van 13 00 - 14.45 uur en van maandag t.m. vrijdag 's morgens van 7.00 - 8.30 uur vindt normaal doorgang! CONCEPT FACETPLAN SPORT De voorbereidingen tot het op stellen van een facetplan voor de sport in het raam van de gemeen telijke welzijnsplannning, hebben het stadium bereikt dat er een con cept facetplan-sport is opgesteld. De gegevens van dit plan zijn mede ontleend aan gegevens van de sportverenigingen. Voordat de bestuurscommissie Sportzaken, Jeugd- en Jongeren werk het plan zal vaststellen, wil de werkgroep, die het plan heeft voorbereid, iedereen de gelegenheid geven haar of zijn mening te geven. Hierdoor zal een inspraakavond worden gehouden en wel op don derdag 22 januari 1981 in de bur gerzaal van het raadhuis. De avond begint om 19.30 uur. Ook u bent van harte welkom- ledereen die graag een exemplaar wil hebben van deze nota moet kontakt opnemen met mejuffrouw Fleurkens kamer 244 op het raad huis. HINDERWET Kennisgeving bekendmaking aanvraag Burgemeester en wethouders van Venray. gelet op artikel 12 van de Wet algemene bepalingenmilieuhygiëne maken bekend, dat op 1 december 1980 bij hen een aanvraag is ingekomen van Th. Phi- lipsen, Rotven 3. Oirlo-Venray, voor 'n verguning ingevolge de Hinderwet voor het uitbreiden en wijzigen van een varkensfokkerij waar mest en mest stoffen worden bewaard; gelegen aan Rotven 3. Oirlo-Venray; dat op 4 december 1980 bij hen een aanvraag is ingekomen van W.J.M. v. Ooi, Puttenweg 3, Ysselsteyn-Venray, om een verguning ingevolge de Hin derwet voor het uitbreiden/wijzigen van een cafetaria - mini resto, waar voedings- en genotmiddelen in oliën en vetten worden gebakken; gelegen aan Puttenweg 3, Ysselsteyn-Venray; dat op 5 december 1980 bij hen een aanvraag is ingekomen van Gebr. Fleurkens, Heidse Peelweg 50, Yssel steyn-Venray, voor een verguning in gevolge de Hinderwet voor het op richten, in werking brengen en in werking houden van een varkensmes- terij waar mest en meststoffen wor den bewaard; gelegen aan Heidse Peelweg 50, Ysselsteyn-Venray; De aanvraag en andere ter zake zijnde stukken liggen in het raadhuis, kamer 119, Raadhuisstraat 1 te Ven ray ter inzage en wel tot 9 februari 1981, elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur en elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur; na deze datum, tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan wor den ingesteld tegen de beschikking op de aanvraag, eveneens elke werk dag van 0900 uur tot 12.00 uur. Des gewenst kan aldaar een mondelinge toelichting op de stukken worden ver kregen. Gemotiveerde bezwaren kunnen tot bovengenoemde datum schriftelijk bij ons college worden ingebracht. Degene, die een bezwaarschrift in dient, kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Eveneens kunnen mondelinge be zwaren worden ingebracht tijdens een openbare zitting op 28 januari 1981 om 15.00 uur in het raadhuis, kamer 119, waarbij tevens gelegenheid wordt ge geven tot een gedachtenwisseling over de aanvraag tussen het bevoegd ge zag. de aanvrager en de overige aan wezigen. Zij vestigen er tenslotte de aandacht op, dat degenen die bezwaren heb ben ingebracht op de wijze als bo venomschreven en een ieder die aan toont, dat hij daartoe redelijkerwijs niet in staat is geweest, in de gele genheid zullen worden gesteld bezwa ren tegen de ontwerp-beschikking in te dienen. Venray. 9 januari 1981 Burgemeester en wethouders vnd., namens dezen, het hoofd van algemene zaken en kabinet, A. L. G. Janssen DIENSTREGELING BUURTBUS GEWIJZIGD Met ingang van a.s. maandag 12 januari 1981 gaat de buurtbus naar Merselo en Vredepeel volgens een gewijzigde dienstregeling rijden. De beide ochtendritten zijn tot één rit samengevoegd. Op maandag gaat er een EXTRA MARKTRIT rijden. Alle tijden zijn zodanig gewijzigd dat er nu goede aansluitingen zijn op lijn 30 naar Horst en op de stadsdienst naar Brukske en Sta tion NS. De nieuwe dienstregeling vindt U hieronder afgedrukt. Bij de chauf feurs van de buurtbus, bij de con tactpersonen én op het Autobus station in Venray kunt U gratis exemplaren van de nieuwe dienst regeling krijgen. Let op het ver lopen van uw rijbewijs Iedere houder van een rij bewijs weet althans be hoort te weten dat het rijbewijs vijf jaar geldig is. Voordat de vijf jaar zijn ver lopen dient men op het raad huis het rijbewijs te laten verlengen voor de duur van vijf jaar. Doet men dat niet op tijd, dan kan men danig in de problemen komen. Nu is het wel zo, dat men binnen een jaar na het ver lopen van het rijbewijs dit belangrijke papier nog kan laten verlengen, maar vanaf de datum van verlopen is men niet in het bezit van een GELDIG rijbewijs. De problemen kunnen dan ont staan b.v. bij politiecontrole, maar ook bij verzekerings maatschappijen, die voor een autoverzekering een geldig rijbewijs eisen. Laat men een rijbewijs lan ger dan één jaar verlopen, dan zijn de poppen eerst goed aan het dansen. Men zal dan opnieuw rij-examen moeten afleggen, waarvoor men dan eerst weer rijlessen zal moe ten nemen. Omdat voorkomen ook hier beter is dan genezen, is het goed vandaag nog even op het rijbewijs te kijken naar de datum van verlopen. Dat zou wel eens een heleboel narigheid kunnen schelen IN FEBRUARI NIEUWE RONDE BAARMOEDER HALS-KANKER ONDERZOEK In februari zal de tweede ronde (tweede cyclus) van hei bevolkings onderzoek op baarmoederhalskanker in de gemeente worden gehouden. De ze keer zijn aan de beurt de dames, die geboren zijn in de jaren: 1928, 1931, 1934, 1937, 1940, 1943 en 1946. Tevens zal de keuring plaatsvinden van de dames, die bij de eerste ronde niet zijn verschenen of waarbij het uit- strijkje is mislukt. Het onderzoek zal worden gehouden in de grote Cervixauto van de Stich ting Centraal Bureau voor Keuringen op Medisch-Hygiënisch Gebied welke zal worden opgesteld op de volgende plaatsen en tijden: Oirlo: zaal Rongen, Hoofdstraat op vrijdag 6 februari van 11.15 tot 12.00 uur en van 13.00 tot 14.15 uur. Oostrum: Gemeenschapshuis, Watermolenstr. op vrijdag 6 februari van 11.30 tot 12.00 uur en van 13.00 tot 14.30 uur. Venray: Psychiatrisch Centrum Sint Anna, St. Annalaan op maandag 9 februari van 13.30 tot 14.45 uur en van 15.00 tot 16.15 uur; Parkeerterrein bij het raadhuis, Raadhuisstraat op maandag 9 febr. van 18.00 tot 19.45 uur en van 19.30 tot 20.30 uur; dinsdag 10 februari van 13.00 tot 14.45 uur; 15.00 tot 16.30 uur; 18.00 tot 19.15 uur; 19.30 tot 20.30 uur; woensdag 11 februari van 13.00 tot 14.45 uur en van 15.00 tot 16.30 uur. Leunen: Gemeenschapshuis, Albionstraat bij de kerk op woensdag 11 februari van 18.15 tot 19.45 uur. Ysselsteyn: Nabij Rabobank. Lovinckplein op donderdag 12 febrauri van 13.00 tot 14.00 uur en van 14.15 tot 15.15 uur. Merselo: Zaal Arts. Grootdorp op donderdag 12 februari van 13.30 tot 14.45 uur. De kosten bedragen 9,per deel neemster. BOUWVERGUNNING VERLEEND Burgemeester en webhouders van Venray hebben in hun vergadering van 7 januari 1981 voor de navol gende bouwplannen bouwvergun ning verleend. Zij, die menen door de afgifte van een van deze bouw vergunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen ge durende 30 dagen na datum van deze publicatie op grond van de Wet Administratieve Rechtspraak Overheidsbeschikkingen (AROB) 'n. gemotiveerd bezwaarschrift indie nen bij burgemeester en wethou ders. het bouwen en uitbreiden van de woning Hoofdstraat 15 t.n.v. H. W. Camps; het bouwen van een bedrijfs- loods aan de Pottevenweg 6 t-n.v. W. M. J. van Wijlick; het bouwen van een garage aan de Kerkweg 12 t.n.v. H. M. Arts- Fleurkens; het bouwen van een zeugenstal aan de Ericaweg 4 t.n.v. Th. C. C- Wismans; het bouwen van een woning aan de Tatralaan 2 t.n.v. T. P. M, Bonants; het verbouwen van de woning Houbenweg 22 t.n.v. H. J- M. Berkers. Venray, 9 januari 1981 De burgemeester van Venray, mr. H. J. M. Defesche TIJDELIJKE VERKEERS MAATREGEL Burgemeester en wethouders van Venray maken hierbij bekend hun besluit van 7 januari 1981, waarbij in verband met de aanleg van rio- lerijj^ in de Energieweg, gelegen tussen de Smakterweg en de Spurkt de vclgende tijdelijke verkeers maatregel is genomen: Met ingang van 12 januari 1981 tot 7 maart 1981 of zoveel kortd of langer als in verband met de werkzaamheden mogelijk dan wel noodztkelijk is: I. door het plaatsen van borden 11 van bijlage II van het Regle ment verkeersregels en verkeers tekens de Energieweg in beide richtingen gesloten te verklaren voor alle verkeer behaive voetgan gers; II- voor zover de werkzaamheden dit toelaten en de veiligheid van personen of goederen niet in ge vaar wordt gebracht ontheffing te verlenen van de onder I genoem de verkeersmaatregel tgn behoeve van bestuurders van motorvoertui gen op meer dan twee wielen: a. wanneer zij woonachtig zijn of hun bedrijf uitoefenen aan de onder I vermelde weg en de wo ning of het bedrijf .niet langs een andere weg met het door hen bestuurde motorvoertuig kunnen bereiken; b. wanneer zij het motorvoertuig besturen in opdracht of met toestemming van de onder a vermelde personen en onder aan die personen gestelde voorwaar den; c. wanneer aangetoond of aanne melijk gemaakt kan worden dat zij gedurende de tijd dat de onder I genoemde verkeersmaat regel geldt, gebruik moeten ma ken van de onder I vermelde weg voor het laden of lossen van goederen of voor het ver richten van noodzakelijke werk zaamheden met het door hen bestuurde motorvoertuig en deze activitei.t niet of bezwaarlijk op andere wijze kunnen verrichten. Belanghebbenden kunnen tegen dit besluit binnen dertig dagen na de dag waarop het besluit gepu bliceerd is beroep aantekenen. Het beroepschrift wordt aan de Konin gin gericht en ingediend bij de Commissaris van de Koningin. Venray, 9 januar 1981 Burgemeester en wethouders voor noemd, mr. H.J.M. Defesche, burgemeester J- M. Poels, secretaris NIEUWS OVER HET FACETPLAN CULTUUR VENRAY De werkgroep facetplan voor cul tuur legt momenteel de laatste hand aan de samenstelling van het definitieve plan en de prioriteiten keuze- Hierover zal ze op woensdag 14 januari a.s. vergaderen. Deze bijeenkomst begint om 16.45 uur en 'is op het raadhuis. Hierbij is iedereen van harte welkom. SCHOOL- ZAALVOETBAL- TOERNOOI BASISSCHOLEN Op 2 januari j.l. vond in sporthal „de Wetteling' het schoolzaalvoet- bal-toemooi voor jongens van de basisscholen plaats. Zestien teams hebben aan dit toernooi deelgenomen, verdeeld in twee poules. Uiteindelijk speelden „de Foeke- potM, „de Kemp", Regina Pacis- school' en de Mariaschool uit Oirlo de kruisfinale wedstrijden. De einduitslag was: le ,de Foekepot" 2e „de Kemp" 3e Regina Pasisschool 4e Mariaschool uit Oirlo. Verder willen wij alle leiders (sters) alsmede de scheidsrechters van S.V.V afdeling jeugd bedan ken voor de plezierige samenwer king. VUURWAPENWET Dc burgemeester van Venray, hoofd van de plaatselijke politie in de zin van de Vuurwapenwet 1919, maakt ten behoeve van houders van een algemene of bijzondere machtiging tot het voorhanden heb ben vuurwapens of munitie bekend, dat het merendeel van deze mach tigingen op 15 januari 1981 haar geldigheid verliest. Wie na voormelde datum houder van een geldige machtiging wenst te blijven dient zijn machtiging tij dig ter verlenging aan te bieden of een nieuwe machtiging aan te vra gen. BU vernieuwing van de mach tiging dienen twee recente pasfoto's te worden bijgevoegd .Bij verlen ging is dit niet nodig- Aanbieding of aanvraging van de machtigingen kan vanaf heden geschieden bij de afdeling openbare orde en veiligheid van het raad huis kamer 119. De burgemeester voornoemd, mr. H. J. M. Defesche Lijn G VENRAY - MERSELO - VREDEPEEL Oezo dionsten rljdon nlat op zon- en feoatdagen. Plaats en halte ritnr. G 1 G 3 G 5 G 7 G 9 G 11 G 13 G 15 G 17 G 19 Hue vart lloreL lijn 30 A 08.22 09.22 10. 22 10. 82 12. 52 13.52 18.22 16.22 16. 52 17.52 Hue van Ooetrum N.l A 08. 28 09. 12 10. 12 10. 40 12.40 13. 40 15.12 18.12 16. 40 18.12 Venray Autobusatatlon Zuidooster V (tl 08.30 M 09.30 S 10.30 61 11 .00 13.00 14.00 15.30 16.30 17.00 18.15 Venray Ziekenhuis V 1 08.35 1 09.35 l 10.35 11.05 13.05 14.05 15.35 16.35 17. 05 18.20 Merselo Rabobank V 1 08,38 1 09.38 1 10.38 11.08 13.08 14.08 15. 38 16.38 17.08 18.23 Merselo Kleuterschool V 1 08.40 09.40 i 10.40 1110 13.10 14.10 15.40 16.40 17.10 18.25 Merselo Hoek Klelndorp/Beekweg A 1 I M 09.42 fel 10.42 I 14.12 I 16.42 18.27 Merselo Hoek Klelndorp/Beekweg V - 1 1 Vredepeel Tankstation Vredepeel Vrcdeweg 8 I 08.49 f!) 08.53 11,19 lil 11.23 13.19 13.23 15.49 15.53 17.19 17.23 VREDEPEEL - MERSELO - VENRAY Plaats en halte rltnr. G 2 G 4 G 6 G 8 G 10 G 12 G 14 G 16 G 18 G 20 Vredepeel Vredewey 8 V 0 00.54 0 11.24 13.24 15.54 17.24 Vredepeel School V i 09.04 1 11 .34 13.34 16.04 17.34 Merselo Hoek Klelndorp/Beekweg A I I 1 1 Merselo Hoek Klelndorp/Beekweg V 1 1 M 09.43 0 10.43 l 14.13 16.43 18.28 Merselo Daland V 1 09.11 1 09.46 1 10.46 1 11.41 13.41 14.16 16.11 16.46 17.41 18.31 Merselo Kleuterschool V i 09.13 l 09.48 1 10.48 1 11.43 13.43 14.18 16.13 16.46 17,43 18.33 Merselo Rabobank V i 09. 15 i 09.50 10.50 1 11.45 13.45 14.20 16.15 16.50 17.45 18.35 Venray Ziekenhuis V l 09.18 09.53 1 10.53 1 11 .48 13.48 14.23 16.18 16.53 17.48 18. 38 Venray Autobusstation Zuidooster A •1 09.23 M 09.58 fel 10.58 0 11.53 13.53 14.28 16.23 16.58 17.53 18.43 Hun naar Oootrum NS V 09. 4 5 10. 15 11.15 12. 16 14.15 14.48 16.-15 17.16 10. IS 19. 45 Hue naar Hovut lijn 30 V 09. 34 10.04 11. 04 12.04 14.04 14. 34 16.3-1 17.04 M 18.04 f.j 19.04 - niet op zaterdagen M - alléén op maandagen (marktdag] V vertrek A - aankomst

Peel en Maas | 1981 | | pagina 10