VERENIGINGSNIEUWS aiEB EIITERPENIEIIWS Venrayse Omroep Stichting S.V. Castenray POLITIERECHTER TRIMCLUB Venrays Mannenkoor PON9 i ■fj 1 jeugdnatuurwacht Nieuws uit Overloon St.Theobaldusgilde Overloon Record-aantal inzendingen bij vogelshow PEEL EN MAAS ook üw krant Linders-Volleberg Ysselsteynse Wieier- vierdaagse 25 dec. Ie Kerstdag opluistering Kerstmis in de Grote Kerk Aan vang 11 uur v.m. Verzamelen om 10.45 uur in de kerk. 1 januari nieuwjaarsreceptie in de Burggraaf, alwaar u allen wordt verwacht met huisgenoten. Donderdag 3 jan. om 20.00 uur jrepetit'ie voor het gehele koor. Verdere aktiviteiten in januari: Zondag 18 jan. opluistering inge bruikname nieuw wijkcentrum in Brukske, samen met Kon. Harmo nie Euterpe aanvang 11 uur- Zaterdag 24 jan.: optreden van 't gehele koor tijdens de Prinsenpro- jdamatie. Hof koor: repetitie zondag 28 dec. in de Burggraaf om 11.30 uur. Afmelden Hofkoor bij Th. Jans sen tel. 81079. Afmelden V.M.K- bij H. Gom- j mans Niessenstraat tel. 82687 of de Burggraaf tel. 81244. Aan u allen nog een zalig kerst feest toegewenst. Maandag 29 december: 20.00 u. repetitie harmonieorkest Donderdag 1 jan-: vanaf 11.30 uur nieuwjaars bijeenkomst. Donderdag 8 jan.: 49.30 repetitie harmonieorkest. LEERLINGENOPLEIDING: Kerstvakantie. Eerstvolgende repetitie voor jeugd- harmonie: donderdag 8 januari. DRUMBAND: Zondag 28 dec.: repetitie jun. sen- 10.30 uur. Donderdag 1 jan.: vanaf 11.30 uur nieuwjaarsbijeen komst in clublokaal. AGENDA: Zaterdag 24 jan.: PrinsenproklarrAtie. Zondag 25 jan.: drumband - concert in Wanssum. Afmelden harmonieorkest bij de secretaris - telefoon 80225. jeugdle den bij de heer Raedts, tel. 82803 en drumband bij de heer van Els. tbl. 86824 i Telefoon clubgebouw: 82515. Denken wg ook nog aan dc oud- papier-aktic .Breng donderdagavond uw oud papier mee. Zaterdags Is de opslagruimte ge opend van 11 tot 12 uur. Agenda: Woensdag 24 december: om 19.30 en 2230 uur aanwezig j zijn in de Paterskerk voor de Nachtmissen (in uniform). Zondag 28 december: om 10.15 uur Hoogmis in de Pa terskerk. Woensdag 31 december: om 1845 uur aanwezig zijn in de Paterskerk in verband met de Oudejaarsavondviering (in uni form). Maandag 5 januar: alleen voor alten. Eventuele afmeldingen: secretariaat Langstraat 104, Venray, tel. 81690. RUbeurten Blitterswijck: j woensdag 24 dec.hr- Remmers, Langstraat 104 Venray; zondag 28 dec. hr. Manders, Eifellaan 14 Ven ray; woensdag 31 dec. hr. Wijnands Kerkstraat. 19, BlltterswijCk. I Algemeen: j Tussen de beide nachtmissen be. staat weer de mogelijkheid om over te blijven in De Galmhut Broodjes en koffie staan klaar. We rekenen op een grote opkomst zowel op 24 alsook op 31 december. Denk er om: op tijd aanwezig. VENRATS GEMENGDE ZANGVERENIGING „ARS MUSICA" Eerste Kerstdag: 10.00 uur zingen we Kerstliede ren in de Paterskerk aansluitend 10.15 uur opluistering eucharis tieviering. Tweede Kerstdag: 9.45 uur zingen we Kerstliederen in de Kapel van St- Anna, aan sluitend 10.00 uur opluistering eucharistieviering. Donderdag 30 december: geen repetitie. Zaterdag 3 januari: 15.00 uur Concert de Kruuze, Leunseweg. Bij verfiindering gelieve U zich af te melden bij: dhr. J. Steijlen, Kolkweg 3 of Mw. W. M anders- Weijers Oranjestraat 7, teL 81221 of 86159- DAMESKOOR Na de beide kerstconcerten in de Paterskerk, is ons volgende optre den op donderdag 25 dec- (Eerste Kerstdag om 11.30 uur in de Vre- deskerk tijdens de Mis. Graag om 11.15 uur in het zaaltje; in uni form. Vrijdag 26 dec. zingen we om 10.00 uur de hoogmis in de kapel van het Ziekenhuis; in uniform. Ook graag 9.45 uur aanwezig. Zaterdag 27 dec. om 18.45 uur in Het Schuttersveld waar we de avondmis zullen opluisteren; in uniform Als U verhinderd bent, graag uw afmelding aan mevr. v. d. Waer- den, tel. 83659 of aan mevr. v. d. Bekerom, tel. 83332. Lourdescomité afd. Venray DIA S KINDERBEDEVAART A.s. maandagmiddag om half 3 worden er in het zaaltje van de Vredeskerk Whistlerstraat 1, dia's vertoond van de laatste gehouden kinderbedevaart. Deze middag is speciaal georganiseerd voor de kin deren die aan deze bedevaart heb ben deelgenomen. Natuurlijk zijn ouders, broers, zusjes en bekenden hartelijk welkom. Naast de dia's van de Kinder bedevaart worden er enkele teken- filmjes gedraaid. Aan de kinderen zal een consumptie worden aange boden. De toegang is uiteraard gra tis. We beginnen om 14.30 uur en gaan door tot 16 30 uur. Wat betreft de bedevaarten in 1981, kunnen we half januari defi nitieve informaties verstrekken wat betreft de kosten. We kunnen nu reeds mededelen, dat degenen, die in 1981 naar Lourdes willen gaan, niet al te lang moeten wachten met zich te latèn inschrijven. Het is nu reeds bekend dat het in 1981 erg druk wordt in Lourdes,' waardoor men rekening moet houden dat er minder plaatsen in de hotel vrij zijn. Maar hier komen we in janu ari nader op terug. Dc jaarvergadering van hel Lour descomité afd. Venray wordt ge houden medio februari 1981. Daar het zeker is dat de kosten voor een gratis ziokenreis naar Lourdes weer stijgen, drukken wij hierbij nog eens ons banknummer af: 1739.06.958 Uw gift, groot of klein, wordt in dank aanvaard en komt geheel ten goede van de zie ken: CANDELLIGHT EVENING IN FREE WHEELIN Op eerste kerstdag 's avonds or ganiseert O J.C. Pree Wheelfih een Candellight-Evening dit naar voor beeld van het meest beluisterde nachtelijke radioprogramma op Hil versum 3. Deze avond zal geheel in stijl door de Candellight D.J. verzorgd worden. Als gast treedt op de chanson nier Joseph Aldenzee, die werk zal voordragen uit zijn nieuwe bundel die woensdag 24 december van de persen rolt. Deze bundel is de der de in de rij van dertien die van zijn hand zullen verschijnen. Ook zal hij een gedeelte van zijn teja- terprogramma „Pompen of verzui- perf' presenteren. De aanvang is 20.30 uur Toegang gratis. - 1 k gr- Uw kopij voor Peel en Maas van volgende week woensdag 31 december gelieve u zosnel mogelijk in te leveren. Zo mo gelijk nog dit weekend. STICHTING JEUGD- EN JONGEREN WERK „BRUKSKE" WAAROM U NIET? Zoals U misschien al eens ge hoord zult hebben is hier in het Brukske een stichting die aktivitei ten organiseert voor de jeugd uit onze wijk. Al 7 jaar lang kan de jeugd zich vermaken met aLIerlei hobby- en spelaktiviteiten. Tot op heden is er steeds een groot gebrek aan ruimte geweest. Nu het nieuwe Wijkcentrum gereed is, is dit pro bleem uit de wereld gehoLpen. In het nieuwe wijkcentrum heeft ook het jeugdwerk haar eigen ruimtes. Het goed draaien van een jeugd club is echter niet alleen afhanke lijk van de ruimte waarin deze club is. Een minstens even belang rijk punt is de vrijwilliger die de club onder zijn/haar hoede heeft in de afgelopen jaren waren er slechts enkele vrijwilligers bereid zich volledig in te zetten voor het jeugdwerk. De meesten waren er te kort, om er een goede indruk van te kunnen krijgen. Nu we in het nieuwe Wijkcen trum clubs gaan draaien verwach ten we dat er meer kinderen aan deze diverse clubs willen gaan deel nemen. Voor de huidige vrijwilli gers zal het daardoor echter moei lijk worden om alle kinderen de nodige aandacht te geven DAAROM DOEN WE EEN BEROEP OP U....ÜÜ Waarom zou U, als U er de tijd voor heeft, niet eens de stap ne men en meer informatie vragen wat dit vrijwilligerswerk allemaal inhoudt??? Denk er eens over na en infor meer bij: Tonny van Loon, Polka straat 25, tel. 85422 of Toos Brou wers, Tangostraat 1, tel. 85256. DISCO - DISCO - DISCO - DISCO Ja, meisjes en jongens, het jaar is al weer bijna om. Wat gaat dat toch allemaal vlug. Vooral als je ook nog zo vaak vakantie hebt, dan gaat het allemaal nog vlugger. Zo gaat het met de disco ook. Zater dag hebben we weer de laatste dis co van het jaar 1980. Vandaar dat we er een geweldige disco SPE CIAL van gaan maken. Maar wel met een paar kanttekeningen, dat we deze keer een disco special hebben voor alle belangstellenden vanaf 9 jaar. Zoals anders met een special is de entree 1 50 en beginnen we om 19.30 uur en stoppen om 22.30 uur. Op deze avond worden de vol gende medewerkers verwacht: An- ja, Gerrit, Nel, Alda, Antoine en niet te vergeten Mieke. Verder zal de STAGE-FRIGHT drive-in show e rzijn voor het muzikale gedeelte. Nou tot ziens dan zaterdag 27 dec. a.s. in het wijkgebouw Den Hoender, Ursulastraat 2, Venray. Namens bestuur jeugdleiding en disco-medewerkers wordt U een prettig Kerstfeest en een voorspoe dig 1981 gewenst. De laatste disco-info van 1980 met een overzicht van disco-akti- viteiten voor de komende weken. A.s. zaterdag 27 dec. voor de 25e keer disco met discotheek „Pearly" in het oude wijkgebouw van het Brukske. Daarom, en ook omdat het jaar ten eindie loopt, vie ren we dit door middel van een hitparade van platen die door dis cotheek Pearly het afgelopen jaar het meest zijn gedraaid De Disco- Single TOP 15. We beginnen om 10.00 uur en de entree is 1.25- allerlaatste keer disco in het oude wijkgebouw van het Brukske, met de oude discotheek, in het oude jaar. Om dit feit te vieren, hebben we een geweldige AFSGHEEDS- SHOW georganiseerd en wat dit precies inhoudt kun je te weten komen door zondag vanaf 14.00 uur te komen. Er zal in ieder geval van alles verloot en weggeven worden. Ook hier is de entree 1.25. Zaterdag 3 en 10 januari zijn we in de jeugdcentrum De Spring plank om het nieuwe jaar in te vieren. En iedereen weet het: zater dag 17 janutiari is die datum van de opening van Nederlands eerste jeugd DISCO CLUB- Kom dat spek takel meemaken. Om 20.00 uur be ginnen we met de show in het gloednieuwe wijkgebouw van het Brukske. Tot ziens! Postbus 320 - Venray St. Anna: psychiatrisch centrum Venray: maandag van 15.00 tot 16.30 uur „Voor iedereen voor elk wat wils", een programma van lichte mu ziek. Woensdag 24 december 1980 van 15.00 tot 16.30 uur „Nieuws en actualiteiten", waarna Kerstcon cert verzorgd door de Venrayse koren en opgenomen in de Pa terskerk. St. Servatius; psychiatrisch centrum Venray: Vrijdag van 15.30 tot 17.00 uur .Nieuws en informaties", vervol gens het Kerstconcert verzorgd door de Venrayse koren en op genomen in de Paterskerk. De Kruuze: geriatrisch centrum Venray: dinsdag van 15.00 tot 16.00 uur het programma „Fijne luistermu- ziek". vrijdag van 15.00 tot 16.00 uur het Kerstconcert, verzorgd door de Venrayse koren en opgenomen in de Paterskerk- St. Elisabethstreekziekenhuis Ven ray: te beluisteren via kanaal 4: Dinsdag van 10.15 tot 11.00 uur Het Kerstconcert verzorgd door de Venrayse koren en opgeno men in de Paterskerk donderdag van 10.15 tot 11.45 uur: nieuws en actualiteiten, het verzoekplatenprogramma. speciaal programma voor de jeugdige luisteraars (vanaf 11.15 uur). Zij die personen uit de hierboven genoemde instellingen een muzikale groet willen brengen, kunnen dit doen door een briefje te schrijven naar de Venrayse Omroep Stichting, Postbus 320 te Venray. Eventueel kunt U ook een for muliertje vragen bij het afdelings hoofd om dan een plaatje aan te vragen of een muzikale groet te doen. Gelieve wel duidelijk te vermelden naam, kamemummer, afdeling van het betreffende ziekenhuis van die genen voor wie de plaat bestemd is en wie de afzender is. Zondag 28 decefhber a.s starten wij met de derde en laatste puzzel wandeltocht van dit jaar. Vanaf half tien tot tien uur zullen de groep van 3 a 4 Jeugdnatuurwach ters vanaf het parkeer terrein Vlak water het Lobeekdal betreden. Ge zien het natte weer van de laatste tijd is het beslist raadzaam laarzen aan te hebben! Vergeet vooral niet het groene boekje bij je te hebben! Het bestuur van J.N.W. hoopt dat jullie allemaal de kerststukjes heb ben kunnen vervaardigen. Hopelijk zijn ze op de juiste plaats terecht gekomen! Voor de komende dagen wenst het bestuur van J-N.W. jullie allen prettige fijne kerstdagen en tot ziens a.s. zondag! LIEDJESAVOND Nu het nieuwe jaar met rasse schreden nadert vragen wij uw aandacht voor de liedjesavond. Zo als iedereen inmiddels weet zal de ze avond op 17 januari plaatsvin den. Piet Vloet weet er alles van en bij hem kun je ook terecht om je aan te melden als zanger. Op het einde va nde avond zal de trek king van de loterij plaatsvinden.. De loten zullen aan huis te koop wor den aangeboden- ECHTE NEDERLANDSE FIETSERSBOND werkgroep Venray Vrijdag 9 januari is het dan zo ver! Op de GROENMARKT, ge organiseerd door de Milieugroep Venray, kunnen we ons van onze beste kant laten zien Om te begin nen zal er voldoende informatie materiaal liggen over de ENFB met posters en stickers Een fotorepor tage over het wel en wee van de Venrayse fietsers zal er te zien zijn. Een plattegrond van Venray zal er zijn en u nu eindelijk eens de mo gelijkheid geven om duidelijk te vertellen waar u als fietser in de knoop zit. De nieuwe diaserie uit Woerden zal vertoond worden, ho pelijk continu. Deze gaat natuurlijk over fietsera. Verder willen we kij ken of er behoefte bestaan recrea tieve fietsroutes in de omgeving van Venray. Vragen, problemen en opmerkin gen over de fiets zijn welkom, wij staan ervoor. Mocht U al eerder informatie over de ENFB willen hebben, dan staat Olaf Ostendorf, Mambostraat 148 Venray tel. 87494 voor u klaar- MOOIE SUKSESSEN VAN TAMBOERS VAN HET ST THEOBALDUSGILDE Zondag j.l. namen enkele tam boers deel aan het solistenconcours dat onder auspiciën van de Bos sche Bond was georganiseerd, en dat te Reek werd gehouden. Als duo traden op Rorany van de Berghe en H. Janssen. Voor hun werk behaalden zij een 2e prijs met 60 punten. Een mooi sukses omdat ze voor de eerste maal aan een dergelijk solistenconcours deel namen. Als ensemble traden op J. Raaij- makers, M. Phi'lipsen A. Hendriks en W- Meijer. Zij behaalden voor hun werk A Go Go een eerste prijs met 65 punten. Door deze prestatie zullen zij worden uitgenodigd om deel te ne men aan de solistenparade die zal worden gehouden op 22 februari 1981. Buurtvereniging „De Vink'78" Hoithees DROPPING OP 3 JANUARI 1981 Op zaterdag 3 januari 1981 .zal onze droppingsavond weer zijn. Om de organisatie zo goed mogelijk te lat enverlopen zal het bestuur bij U langskomen voor eventuele op gave. Het is de bedoeling om ook de jeugd hierbij te betrekken en wel de schoolvrije jeugd (dus van af 12 - 13 jaar). Dus diegenen die interesse hebben om mee te lopen moeten dit thuis meedelen. Het is de bedoeling om op dinsdag avond 30 december bij u aan te komen voor opgave. Om de onkosten niet geheel uit de verenigingskas te halen vragen wij een kleine vergoeding uwer zijds nl. 1,per persoon. Mochten er eventueel bij zijn die vriend of vriendin mee wilden ne men, dan kan dat ook, maar voor hen bedraagt de inschrijving 2.50 per persoon Wij hepen U zoveel mogelijk op deze avond aan te treffen. Zorg voor goede laarzen of ander water dicht schoeisel, een regenjas (je weet maar nooit), balpen en zak lamp. Diegenen die vorig jaar al een bijdrage hebben betaald, zijn vrij van betaling, maar moeten zich wel opnieuw opgeven. De aanvang van de dropping is 20.00 uur en de bijeenkomst is dn zaal „Trefpunt" te Hoithees. Wijziging: Quiz-avond verplaatst wegens het bezet £jn van de zaal van 16 januari naar zaterdag 24 ja nuari 1981. Zaal In den Engel is gedurende enkele dagen een vogelpaleis ge weest, waaruit keurmeesters de beste hebben moeten aanwijzen- Dat de kwaliteit zeer goed was, bewezen wel de hoge cijfers want 92 punten kan gerust een unicum worden genoemd. Bijna 2300 vogels op één tentoon stelling, is in Venray nog nooit vertoond en voorzitter Jan Arts van de organiserende vereniging was daar terecht zeer trots op. Het tableau dat de vele bekers, plaquettes en medailles toonde, was het aankijken meer dan waard; en ook dat aantal van 150 ter waarde van enkele duizenden guldens was eveneens een Venrays record. Wat Venray daar exposeerde was het beste wat Noord Liburg ooit had tentoongesteld. Mede daarom zal ook het volgend jaar „de Huis vriend" voor de Gewestelijke wed strijden mogen organiseren. Dat is volgens de gewestvoorzitter, bij „de Huisvriend" in beste handen- Wethouder Schols wilde met veel vreugde de tentoonstelling openen, want hij zag dit als een heerlijk rustpunt temidden van de vogellief hebbers, na enkele dagen in zware raadsvergaderingen te hebben moe ten vertoeven. Bij de officiële opening was ook de bescherpheer dra. W. Kremer aanwezig- AFD. KORFBAL Uitslagen afeglopen weekeinde: Sen. Castenray 2TOP 2 21 Sen. Grubben 1Caste nray 1 22 Jun. Erica 2Caste nray 1 31 Pup. Swift 1Castenray 1 50 Programma zaterdag a.s.: Asp. Castenray 2Wittemh- 5 12.00 Pup, Erica 1Castenray 2 11.30 Programma zondag a.s. Sen. TOP 1—Castenray 1 10.30 Sen. Vonckel Girls 3Castenray 2 13.30 Stationsweg 147 - Venray - Telefoon 81510 DE winkelweek was met veel tam-tam aangekondigd. De plaatselijke midden stand had de etalages van meer crêpepapier voorzien dan ooit tevoren en zelfs hadden enkele winkeliers een vlag uitgestoken. Het dorp verkeerde in feest stemming en de vreugde werd niet weinig verhoogd door de attractieve wedstrijd: men moest het juiste gewicht raden van het bestuur der ne ringdoenden om in aanmerking te komen voor een prijs. De laatste avond van de winkelweek werd weliswaar niet besloten met vuur werk, maar het leek er toch wel een beetje op, toen de nijvere bestuurderen in de muziektent op het marktplein de bascule beklommen, teneinde hun juiste gewicht vast te stellen. Na elke weging zette' de harmonie een schetterende fanfare in, en alle mensen riepen vol spanning hoera. Tot de penningmeester aan de beurt was. Toen hij gewogen was, maakte de waagmeester het gewicht bekend. De muziek blies weer een fanfare de motregen in, maar uit de rijen der verzamelende clientèle klonk een dreigend gemompel op. Want de kruidenier, die het ambt van penningmeester der vereniging van neringdoenden vervulde, scheen een schriel en mager manneke en volgens de weegschaal woog hij 172 pond en drie ons. De muziek was maar nauwelijks verklonken toen een varkenskoopman zich losmaakte uit de schaar der dorpelingen, het trapje van de muziektent op klom en de kruidenier bij de kraag greep om hem op te beuren. 'Mensen, d'r klopt iets niet!' schreeuwde hij opgewonden. 'Die slemiel is veuls te zwaar!' Hij bewoog het kruidenierslichaam nog enkele malen keurend op en neer, voelde inspec terend aan de penningmeesterlijke armen en benen en zette de rood aangelopen man weer op de grond. Druk gesticuleerd kwam de waagmeester toegelopen en wat daarna gebeurde, ging gedeeltelijk voor het publiek verloren omdat iedereen door elkaar liep en riep. De politie kwam eraan te pas, toen de varkenskoopman de kruidenier opnieuw begon op te beuren en te bevoelen en de koopman daalde hoofd schuddend en mopperend het trapje af. Maar de penningmeester begon, nu hij zich uit de knellende koopmansgreep bevrijd voelde, praats te krijgen. Als het ware onder het oor van de wachtmeester slingerde hij zijn beledigende woorden naar de koopman. En die liet er procesverbaal van opmaken. Opdat het bedrog der winkeliers voor eeuwig in de annalen van het recht zou blijven geboek staafd. 'Ik, meneer de rechter', zei de varkenskoopman als getuige, 'heb mijn leven lang het gewicht van varkens geschat. Dat gaat me geen pond mis. En wat is het verschil tussen dit winkeliersbestuur en varkens?' Dit laatste bleek alleen maar een rhetorische vraag. De getuige gaf er tenminste zelf geen antwoord op, anders had er nog een beledigingszaak ingezeten. 'Dit magere varken weegt niet meer dan honderd vier en veertig pond en daar zal hoogstens wat bij komen, omdat hij zulke dikke borstrokken draagt. Die uitslag deugde niet meneer de rechter. Die man was die avond zwaarder, dan hij in werkelijkheid is!' Desgevraagd gaf de kruidenier schoorvoetend toe, dat hij met lood in de schoenen de bascule was beklommen. 'Dan eis ik schadevergoeding, want ik had de prijs moeten hebben', riep de koopman. Maar de officier zei, dat dat een civiele kwestie was. Over de prijstoekenning heeft de politierechter niet te beslissen. De kruidenier-penningmeester kreeg een boete vanwege de lelijke woorden die hij had geroepen, waar het halve dorp bij was. 'Ik kan er toch niets aan doen, dat ik zo licht ben', klaagde hij. Maar ook magere mensen mogen niet schelden. Dat is 't verschil met magere varkens. Zaterdag 20 dec- j.l. kwam er een einde aan de wielervierdaagse 1980. Na een spannende strijd ge durende 4 dagen werd na een nek- aan-nek race tussen de ploeg Tim- mermarmsweg II en de ploeg van Montfor/Van Beurden/Litsenberg- weg de laatste uiteindelijk winnaar van de Vierdaagse met slechts 1 punt verschil op de naaste rivaaL In deze 4-daagse zagen we een spannende en sportieve strijd tus sen de diverse ploegen, ieder voor wat ze waard waren. Gaarne nog aan allen een van harte gemeend proficiat. Ook aan de persoonlijke kam pioenen zoals hieronder vermeld. Gaarne willen we ook onze dank uitspreken aan de inwoners van de diverse straten/wijken van Yssel- steyn alsmede aan de diverse pre mieschenkers en begunstigers voor hun financiële bijdragen, waardoor een financieel succes werd gewaar borgd. Maar vooral dank aan kon- taktpersonen, coaches, renners en helpers en medewerkers voor hun belangelozen inzet voor het wel slagen van de Wielervierdaagse 1980. Zonder'hen zou 'het onmoge lijk zijn om een Wielervierdaagse te organiseren en gaarne hopen we ook het volgend jaar weer een be roep op U allen te mogen doen. Bij de wijken/straten ging,de le prijs naar van Montfortstraat/van Beurden/Litsenbergweg. Profioiat aan Willy Koonings en Peter Stip hout met coach Wim Broers voor het in de wacht slepen van de wis selbeker, die aan het begin van de vierdaagse werd ingeleverd doorriie ploeg Dillingstraat/Pionieraweg. De persoonlijke prijswinnaar: 1 en kampioen Wielervierdaagse 1980: Martin Arts 2. Peter Stiphout 3; Eric Michels 4. Aad Juffermans Bovendien was Eric Michels de beste jeugdige renner van de nieuwkomers. De publieksbeker werd in de wacht gesleept door Hub van Ass, die daarmede liet zien dat hij het fietsen nog niet verleerd is. Al met al een spannende en leuke vierdaagse en zeker gestimuleerd door het optreden iedere dag van de prominente rijders, die we nog graag danken voor hun inzet. Uitslag loterij: 1 0718; 2 0125 3 1644; 4 0649; 5 0579; 6 1425; 7 0939; 8 1421; 9 0108; 10 1607. Prijzen af halen op Rabobank tot 31 jan. 1981. Jo Verlinden sterk in Reusel ,'j* nt.'i Een uiterst sterk bezette Silves- tercrcss te Reusel heeft voor Jo Verlinden goede resultaten ge bracht. Hij slaagde er n.l. in om de eveneens sterk voor de dag ko mende clubgenoot Michel Bi'llekens voor te blijven. In een veld van zo'n30 veteranen zorgden beiden voor een mooie onderlinge strijd op het zware parcours over 8.000 m. Jo Verlinden werd tenslotte 5e met -een tijd van 30.13, waarmee hij zo'n 114 minuut achter winnaar Spaepens uit België eindigde. Mi chel Billekens kwam als 6e over de streep in een tijd van rond de 31.00 Een uitstekende positie in dit sterke veld! Trainen: Op zondagmorgen 28 dec. vanaf De Schaapskooi. De tijden van de ze bostraining zijn: senioren en ju nioren van 10.00 tot 11.30 uur. De overigens trainen van 10.30 tot 11.30 uur. Kom op tijd! Wedstr\jdagenda: 26 dec. VCM trimloop te Horst- Meterik- Schadijkse bossen. Deze wedstrijd telt voor de Klubcross- punten mee! 4 jan. De Donckcross te Someren. Opgevenvoor 30 dec. Trimmen: 28 dec. Rank Xerox; 4 jan. Rank Xerox; 11 jan. Geysteree bossen; 18 jan. Lorbaan Meterik. Aanvang 9.00 uur. Prettige feestdagen en. een voor spoedig 1981! Goede voornemens die maak je meestal in deze periode van het jaar. Je wilt je weer fit gaan voelen, zoals zo'n jaar of 10 geleden toen je de wereld nog aan kon. Ga sporten - kom trimmen. Het kost je niets alleen de in spanning om het op te brengen en vol te houden. Er is een bekend gezegde: Wees zaal van Servaas; de tijden zijn: zieltje zit er in. Volg dit advies en voel je weer fit. Onze aktiviteiten: Iedere zaterdagmorgen om 8.00 u. in de Ballonzuilbossen bij de Coo- perbaan, te bereiken via de Beek- weg, „Cooperbaan" is met borden aangegeven, een duurloop van 10 km. 6 km voor dames is ook moge lijk. Iedere woensdagavond om 18.30 tot 19.30 in de sportzaal Langeweg loop en trimoefeningen en balspel. A.s- zondagmorgen 28 december om 9 uur vertrek vanaf Hoofd ingang Rank Xerox voor loop- en ■trimoefeningen. Verzamelen 5 min. voor aange geven vertrektijden s.v.p. U bent van harte welkom! Inlichtingen verstrekt gaarne: Piet Loomans, Ouverturestraat 14, Ven ray, tel. 85384.

Peel en Maas | 1980 | | pagina 9