Vergiftige Iglo-nasi eiste n Veltum twee slachtoffers De Wetteling AGENDA Nieuwe carnavalsplaat POELS Bijna 5400,- roor Ziekenomroep KERSTCONCERT IN CASTENRAY KERSTCONCERT IN YSSELSTEYN Venrayer wint Brabants DJwncours dubbelglas FORD ESCORT Gemeenteavond over Vrede en Veiligheid Meubelen Zelden is de naam Venray in zo korte tijd zo dikwijls in het lan delijk nieuws geweest als het af gelopen weekend. Even zelden heeft de Venrayse gemeentepoli tie, met assistentie van het Ar- rondissemcnts Recherche Bij standteam zó tegen de klok moe. ten werken als in dat weekend. En dat alles om te voorkomen, dat een derde slachtoffer te be treuren zou zijn na het eten van de met nitriet vergiftigde diep vries nasi van Iglo. Een opluchting bij velen, toen zondagmiddag tegen vijf uur het ontbrekende zesde pakje van 350 gram werd gevonden. De grootste opluchting uiteraard bij Peter Cremers, de directeur van de O.K.Supermarkt in Vel tum in wiens zaak de pakjes met de dodelijke inhoud waren ver kocht, toen maandag bleek dat hij, zijn zaak en zijn personeel geheel vrijuit gingen. De vergif - ing bleek het gevolg te zy'n van lekkend koelsysteem in de wagen, waarmee de diepvriespro- dukten waren vervoerd. Met blijdschap heeft de heer Cre mers direkt kunnen konstateren, dat zijn klanten hem door deze ^dramatische toestand niet in de pteek hebben gelaten, zo kort voor de feestdagen. feit is echter, dat er in Venray doden zijn te betreuren als volg van het eten van vergiftig- nasi. Op vrijdag 19 december erleed in het Venrayse zieken de 66-jarige weduwe A. Lit is-Schreurs uit de Engelenstraat. stgesteld kon worden, dat zij was rgiftigd na het eten van diep- ies-nasi van Iglo. Direkt werd groot alarm gegeven or de Roermondse Officier van stitie mr. Vangman, toen bleek, de vergiftigde nasi afkomstig uit de Veltumse supermarkt. Intussen werd ontdekt, dat de op iandag 15 december in het zie nhuis onder verdachte omstan- Iheden gestorven 26-jarige mevr. uus Guffens-Swinkels uit de Ha aramak e rs tra ateveneens het slachtoffer van vergiftiging was ge worden. Achteraf bleek, dat ook zij vergiftigd was door het eten van Iglo-nasi. In overleg met de officieren van justitie Vangman en Overbosch, de keuringsdienst van waren te Maas tricht en 'het ministerie van Volks gezondheid werden met medewer king van de Iglo-produoent alle in de handel zijnde pakken diepvries nasi en bami teruggevorderd. Door de Venrayse politie werden alle in Venray gevestigde winkels, kantines en bedrijven bezocht om pakken diepvries met het verdachte nummer in beslag te nemen. In geen van de landelijk verza melde pakken bleek het vergiftig de nitriet aanwezig. Wèl werd bij nog drie pa'kken van 350 gram, welke in de supermarkt in Veltum werd enaangetroffen. Deze maakten deel uit van een partij van zes pakken, waarvan er intussen drie waren verkocht: twee aan de slachtoffers. Een pak bleef zoek- In overleg met de officieren van justitie werd door de politie in Veltum huis aan huis naar het pak gezocht. De nodige tolken moesten worden ingeschakeld in verband met de taalmoeilijkheden bij de vele in Veltum wonende buitenlanders. Opluchting bij velen, toen het pak tenslotte boven water kwam. Degene, die het pak had gekocht, was tijdens de zoekaktie niet thuis en kwam het zelf bij de politie in leveren. VERDACHT Intussen stond het vrijwel vast, dat in geen enkel landelijk ingeza meld pak het dodelijke nitriet was aangetroffen. De politie hield daar om ernstig rekening met een mis drijf. Het werd niet denkbeeldig geacht, dat het gif opzettelijk in de pakken was gespoten. Een uit- gebrei drechercheteam begon aan het onderzoek terwijl men op het politiebureau overstelpt werd met telefonische vragen. DEFECT IN KOELWAGEN De oplossing kwam in de loop van maandag, toen bekend werd, dat zich op 11 december, de dag waarop de Veltumse supermarkt was bevoorraad met diepvriespro- dukten, zich een lekkage had voor gedaan in het koelsysteem van de bestelwagen. Daardoor was nitriet vrijgekomen en in aanraking ge- 'komen met d'e pakken diepvries- Behalve de O.K. Supermarkt in Venray waren die dag vanuit Huls berg nog achtentwintig Limburgse zaken bevoorrraad, waaronder de Venrayse supermarkt Kuppevelt aan de Hoenderstraat. Alle pakken diepvries zijn inge nomen. Uit voorzorg heeft de heer Cremers zijn diepvrieskisten laten verzegelen. In de loop van maandag werd een nieuwe diepvriesklst geplaatst met nieuwe produkten terwijl de gelegenheid wordt gegeven de diep- vriesprodukten, welke na 11 de cember zijn gekocht, in te leveren. Zo kort voor de feestdagen is de rust in Venray en met name in Veltum, weer teruggekeerd Peter Cremers ziet gelukkig, dat zijn klanten weer terugkomen, maar de verslagenheid is groot nu twee vrouwen het slachtoffer zijn ge worden als gevolg van iets, dat niet had mogen gebeuren: een lekkend koelsysteem in een bestelwagen. Door het rechercheteam wordt het strafrechtelijk onderzoek in de zaak van vergiftigde Iglo-diepvries- produkten voortgezet. Inmiddels heeft de Keuringsdienst voor Waren in een van de 29 ver dachte winkels ook nitriet aange troffen in een doos met consumptie ijs- De verpakking bevatte een gro te dosis .terwijl het ijs slechts-licht besmet en niet dodelijk was. Mede omdat veel Duitsers in het Nederlandse grensgebied hun inko pen doen, heeft de Duitse radio en televisie nu ook aandacht geschon ken aan deze vergiftigingsaffaire. Afgelopen weekend is in Mun- ergeleen bij Studio Jan Theelen i nieuwe Carnavals sigle opgeno- en van de Venrayse Piëlhaas voor •i seizoen 1960/1981. De plaat is tot stand gekomen fider leiding van de commissie tluid en Liedje (Jac. Martens, lerman Stevens en John van Nis- Iroy) van de carnavalsvereniging >e Piëlhaas. Ze wordt gespeeld door de Hof kapel o.Lv. Herman Stevens en ge zongen door Frits Linssen, Engel- bert Oudenhoven, Trijn Pouwels, Paul Min en Michel Claessens. De algehele muziikale leiding was in handen van Frans Verhofstad. De opname heeft twee dagen geduurd, maar in ieder geval begin januari is de single in de Venrayse winkels te koop. Op de foto Jan Theelen tijdens het mixen van de definitieve band. De Venrayer Chris Davids is er iet in geslaagd het werelduur- sfcord tokkelen op zijn naam te rongen. Na 164 uur „op z'n een- je" op de 27 mc band te hebben jiespeeld" moest hij zijn pogingen \L bpgeven. Uiteraard was er voor zijn acht- 2/ laagse verblijf in De Taverne van iet Brukske behoorlijke belang- telling. dat resulteerde in een ■^tttto-opbrengst van bijna 5400,- jDaarmee is dan de Ziekenomroep Venray de gelukkige, want aan de- te instelling waren al bij voorbaat de revenuen toegewezen. Diefstal fietsen Een onafgesloten damesfiets rin de 14-jarige B., geplaatst aan ■e Baggerweg, ter waarde van 300 (ulden, werd gestolen. Vanuit de garage van de 52- _parige v. d. B. werd een 'herenfiets netallic groen ter waarde van 300 lulden gestolen. u Uit de stalling van de Zuid- Joster werd een fiets van het merk telforts ten nadele van de 36-ja- rige B. gestolen. Stroper liet reegeit achter Wandelaars vonden nabij de Bal- Onzuil een dode reegeit in een Krik. Bij onderzoek bleek die ree feit al enige tijd in die strik te lebben gelegen, want ze was niet voor consumptie geschikt Politie was weer cowboy Op de Beek weg liepen enkele paarden, 'welke uit een weide wa ren gebroken óf door baldadige jeugd uit de weide waren gejaagd. De politie speelde weer met des kundigheid voor cowboy en zorgde ervoor dat de paarden geen gevaar meer opleverden voor het verkeer. De eigenaar kon worden opge spoord. Baldadigheid en verzet In de nacht van zaterdag op zon dag moest een politiepatrouille in het centrum uitwijken voor twee mannen, die op de rijbaan liepen. Bij het passeren riepen zij iets te gen de bemanning van de sur- veiillanceauto. De mannen werden daarover onderhouden. Toen de auto wegreed gaf een van hen een klap op het dak van de patrouille auto. Deze man werd aangehouden, maar hij pleegde verzet en kreeg daarbij steun van zijn kameraad. Maar het gelukte de politie toch die mannen over te brengen naar het politiebureau. Na verhoor en aanzegging dat procesverbaal tegen hen zal worden opgemaakt wer den zij huiswaarts gezonden. Fietser raakte gewond De 50-jarige «ufcdbestuurster mevr. van B. reeds over de Noord- singel. Op de kruising met de Ur- sulastraat verleende de 71-jarige fietser A. E. geen voorrang. De be stuurster kon de overstekende fiet ser niet meer ontwijken. De fietser werd met lichte verwondingen naar het ziekenhuis vervoerd- Het Energie Komitee Venray (EKV) heeft zich in een brief tol het Venrayse gemeentebestuur ge richt en er aan herinnerd dat Ven ray ligt in de stralingszones van de kerncentrale van Tilange/Hoei (België) en van de nucleaire instal laties van Jüllioh (Duitsland). (Waarom maakt men geen melding van het Duitse Kalkar?). De mo gelijkheid van een ernstig ongeluk in de kerncentrales blijft nog steeds bestaan en dat kan grote konsekwenties hebben voor de be volking, aldus het EKV. In de brief wordt gepleit voor het beschikken over operationele reddings- en evacuatieplannen voor Belgisch en Nederlands Limburg, voor de provincie Luik en het ge bied rond Aken Het beschikken over evacuatieplannen in onze ge meente vindt het EKV des tg meer dringend -nu onlangs scheurtjes in de leidingen van het primaire lei dingencircuit te Tihange zijn ont dekt. Maar eerst in 1981 kan be schikt worden over apparatuur waarmee men deze scheurtjes kan kon troleren. Toch gaat men de cen trale te Tihange zo spoedig moge lijk in bedrijf nemen. Die lichtzin nigheid heeft vele Belgische, Duitse en Nederlandse organisaties er toe gebracht het initiatief te nemen om minstens te komen tot maatregelen voor overleving van de bevolking. Het Energie Komitee Venray on derstreept met zijn brief het stre ven van het Limburgs Energie Overleg en heeft aan het gemeente bestuur een zevental vragen ge steld. De voornaamste hiervan zijn: Beschikt de gemeente Venray over een nood-evacuatie-plan, ge schikt om de gehele bevolking binnen de nodige tijd te evacue ren, in geval van een kernramp in de centra le(s) te Tihange, of een andere kernramp? Indien er een nood-evacuatieplan bestaat, is dit dan openbaar en zijn er dan ontruimingsoefenin gen in het verleden geweest, of op kortere of langere termijn ge pland, waaraan de gehele bevol king van onze gemeente heeft deelgenomen of gaat deelnemen? Indien er geen ontruimingsplan is in onze gemeente, heeft u dan besloten om een ontruimingsplan voor te bereiden? Of is onze ge meente alsnog voornemens tot een ontruimingsplan te besluiten? herder wordt er nog gevraagd of het Venrayse college van b. en w. bereid is 'het initiatief te nemen bij de landelijke en provinciale autoriteiten te pleiten voor een ge coördineerd evacuatieplan voor de gehele regio. De hier bedoelde brief is mede ter kennisname gezonden aan de verschillende Noord-Limburgse ge meenten. Bromfietser licht gewond De 55-jarige autobestuurder J. A. uit Vierlingsbeek kwam vanaf de Endepoel en stak de Beekweg over zonder daar ana de bromfietser A. P uit Venray voorrang te verlenen. Bij de ontstane botsing werd de bromfietser dusdanig gewond dat hij naar het ziekenhuis moest wor den overgebracht. Evenals vorig jaar wordt op 2e Kerstdag door de Fanfare „Dorps klank" uit Castenray in de plaatse lijke parochiekerk een Kerstconcert georganiseerd. Aan het concert werken, behalve de fanfare, ook mee het Dames koor en het Kerkkoor beide o.l.v- M. Kuypers en het Kinderkoor o.l.v. P. van Wegberg. Het concert wordt geopend met „Wij komen tesamen", dat als sa menzang wordt uitgevoerd, daarbij instrumentaal ondersteund door de fanfare. Ook het slotlied van het Kerstconcert is bedoeld als volks zang. Daartussen in brengen koren en fanfare afwisselend een uitge breid programma met bekende en minder bekende Kerstwerken, va riërend van Stille Nacht tot Laszt uns lauschen, een oud Duits kerk lied. De fanfare „Dorpsklank" brengt o.l v. Jan Bartels uit Bergeijk o.a. het sfeervolle „White Christmas'" van Irving Berlin, dat speciaal voor fanfare gearrangeerd is door de bekende Belgische componist Randy Beek. Tijdens het Kerstconcert zal ook de officiële overdracht plaatsvin den van het verenigingsvaandel van het voormalige Gemengd Koor uit Castenray aan de Fanfare „Dcrpsklank1'. Dit koor werd in 1948 opgericht en na verscheidene roemrijke jaren gekend te hebben, werd het opgeheven. Het vereni gingsvaandel raakte buiten ge bruik en werd netjes opgeborgen tussen de kazuifels van de Casten ray se pastoor waar het jaren is ge bleven. En nu zal dit vaandel,- dat vroe ger bij elke Sacramentsprocessie en Bedevaartstocht naar Tienray fier werd meegetroond, weer aan den volke getoond gaan worden. De Zusters van de Goddelijke Voor zienigheid uit Steyl hebben hun naalkunst op het nog in prima staat verkerende vaandel beproefd- Met slechts wijziging van de ver- enigingsnaam en het jaar van op richting is het aangepast aan de Castenrayse fanfare. De officiële overdracht van het vaandel zal gebeuren door een lid van het voormalige Gemengd Koor, waarna de plechtige inzegening zal plaatsvinden door pastoor Keu- daerds. Het Kerstconcert in de Casten rayse parochiekerk begint om 11.00 uur en is voor iedereen vrij toe gankelijk. Nadat gedurende een reeks van 12 jaren op le Kerstdag in de kerk van Ysselsteyn door de plaatselijke zang/muziekgroeperingen een kerst concert werd gehouden, heeft men in onderlinge samenspraak gemeend om dit kerstconcert van de le Kerstdag af te halen en te ver plaatsen naar de zondag die ligt tussen Kerstmis en Nieuwjaar, dit jaar dus op 28 december- Ook dan za 1de parochiekerk van Ysselsteyn weer beschikbaar zijn om dit kerstconcert te doen plaatsvinden en wel 's middags om 3.00 uur. De medewerking wordt ook dit jaar weer verleend door: 1. Gemengd Koor „VIVACE1' uit Ysselsteyn o.l.v. G Flinsenberg. 2. Kinderkoor Ysselsteyn, o-Lv. P. v. d. Kolk, orgelbegeleiding P. Deters. 3. Fanfare „De Peelklank" Yssel steyn o.l.v. A- Partouns. 4. Drumband van de fanfare „de Peelklank'" oJ.v. H. v. d- Vleu ten. Tevens zal een soliste als inter mezzo met orgelbegeleiding een paar liederen ten gehore brengen. Het programma omvat diverse bewerkingen xan kerstliederen en muzikale stukken en het zal zeker de moeite waard zijn om dit Kerst concert te bezoeken waaraan de medewerkenden alle aandacht heb ben besteed in voorbereidende re petities. De entree is gratis en de kerk i's goed verwarmd. Beheerder kerkhof krijgt andere f unktie Op 4 december j.l. heeft het pre sidium van de Vol'ksbund Deutsche Kriegsgraberfürsorge in Kassei een beslissing genomen Inzake de moei lijkheden welke er waren gerezen tussen het personeel van het Duits soldatenkerkhof te Ysselsteyn en hun beheerder J. Ritter. Vóór einde april zaJ de heer Rit ter uit Ysselsteyn vertrekken. Tot zijn vertrek zal hij zich niet meer met de Nederlandse werknemers bemoeien. De leiding van het on derhoud is voorlopig in handen ge legd van de heren van de Pas en Broers, welke weer verantwoording schuldig zijn aan de heer Breiten- bach uit Kassei, de verantwoorde lijke man over het beheer en on derhoud van diit soldatenkerkhof. De Volksbund. doet nu pogingen om een nieuwe beheerder aan te trekken- Daarbij zal niet alleen ge keken worden naar vaktechnische bekwaamheden maar vooral naar het vermogen om met mensen om te gaan. Het representatieve ge deelte staat eveneens hoog geno teerd bij het presidium van de Volksbund- Er is vastgelegd, dat minstens driemaal per jaar een overlegver gadering zal plaatsvinden tussen een vertegenwoordiger van de Volksbund!, de beheerder en twee man van het personeel. Vrijdag 19 december j.l. werd in bar 't TÖnneke te Someren de finale gehouden van de Brabantse D.J.- kampioenschappen 1980-'81. Uit de voorrondes bleven 4 kandidaten over die in de finale ieder 45 mi nuten de tijd hadden zich te bewij zen. In de voorronde eindigde de Venrayer Arno Schuurmans (D.J. Speedy) op een eerste plaats en kwam zo terecht in de finale, waar hij deze plaats met een vrij ruim verschil op nummer twee waar maakte. Arno Schuurmakers be haalde 177 punten, terwijl zijn naaste konkurrent 155 punten op zijn naam bracht. Ds nummers 3 en 4 behaalden resp- 153% en 153 pnt. Schuurmans was de enige Limburger die zich plaatste in de finale. Hij kwam nu in het bezit van o.a. een fraaie beker, een draagbare t.v. en natuurlijk de naam „Brabants D.J. kampioen '80- 81. Hij heeft ook nog steeds de titel Noord Limburg kampioen 80- 81 op zijn naam. In de jury van deze avond zat oa. de Veronica Omroep Organi satie. schilderwerken b.v. Venray Plataanstraat 12 Venray tel. 04780 82635 as openbare bibliotheek venray afd. voor volwassenen Julianasingel 33 - Venray Tel. 81970 Keuze uit de nieuwe aanwinsten: Donleavy, J. P. De dwaalwegen van Dare Dancer, heer van stand. Een verarmde Ierse landjonker komt na vele gok- en seksaVon- turen en werkzaamheden als stal knecht terug op zijn vaderlijk erfgoed, (hum) Harris, J Trotseer de storm; het dramatische epos van Duinker ken 1940. De belevenissen van een aantal personen aan beide zijden van de frontlijn tijdens de terugtocht van de Engelsen uit Duinkerken in mei/juni 1940. Kazan, E. In haam der liefde. Wel en wee van een Griekse immi grantenfamilie in Amerika. Kimball, N. Mijn leven als Ame rikaanse madam. Autobiografie van een bordeelhoudster uit Amerika in de tweede helft van de 19e eeuw. Lem, S. Terminus- Verhalen over een gezagvoerder van een ruim teschip en diens strijd tegen ro bots. (sf) MacLean, A. Athabasca. Een groep veiligheidsagenten moet sabotage van de oliewinning in Alaska en Canada zien te voorkomen. Orde, L. De glans van zijde; roman van een confectie dynastie. De zoon van een Joodse kleermaker in New Yord slaagt er in samen met zijn vader een grote -confec- tie-industrie op te zetten. Roberts, J. L De zwarte parel. De eigenaar van een eiland bij Ha waii en zijn inlandse geliefde strijden samen tegen kwade ele menten die het eiland willen plunderen. Toonder Sr. M., én J. G. Toonder. Klien en zout water. Herinnerin gen van een boerenzoon uit Gro ningen die in het begin van deze eeuw in Rotterdam aanmonster de voor de grote vaart en het in vijftien jaar tijd bracht tot ka pitein ter koopvaardij. Zwier, G- J. Allemaal projectie. Een antropoloog, een fijngevoeli ge man die niet geschikt is voor veldwerk, moet tegen zijn zin een onderzoek in Marokko ver richten. boekhandel van den munchhof is ook dinsdags de gehele dag geopend Auto van het jaar 1981. Maak nu 'n proefrit bij uw Ford-dealer. Elke dag van 9 tot 18 utir. KOOP NU UW FORD VOOR HET JAAR 1981. Nu nog interessante aanbie dingen Escort, Taunus en Fiësta. Autobedrijf van Haren BV Telefoon 04780-85300 AUTO VAN HET JAAR 1981 De Auto Van Het Jaar verkiezing wordt georganiseerd door Autovisie (Neder land). Sunday Telegraph Magazine (Engeland). l'Equipe (Frankrijk). Quattro- route (Italië). Stern (West-Duitsland) en Vï Bilagare (Zweden). De Protestantse Kerkengemeen- schap Venray en omgeving organi seert op dinsdag 6 januari 1981 een gemeenteavond. Plaats: Den Hoebert, Westsingel 1. Tijd: 20.00 uur. Onderwerp: Vrede en Veiligheid. Gastspreker: de Heer M. H. von Meyenfeldt. De Heer von Meyenfeldt is depu- taat van de Gereformeerde kerken in Nederland voor de bestudering van het oorlogsvraagstuk, Generaal Majoor b.d van de Koninklijke Landmacht en was tot voor kort Gouverneur van de KMA. Gezien de aktualiteit van dit on derwerp heeft de-Protestantse Ker- kengemeenschap gemeend om deze bijeenkomst open te stellen voor alle belangstellenden. Deelname in de discussies die ongetijfeld zullen plaatsvinden wordt aangemoedigd. Was U al bij in Horst Speciaal adres voor massief eiken meubelen PROGRAMMA SPORTHAL van vrijdag 26 dec. '80 t.m. 2 jan. Vrijdag 26 dec.: 10.00-18.00 Volleybaltoernooi NeVoBo Zaterdag 27 dec.: 08.00-12 00 MHCV zaalhockey Jongens: 09.00 Venray BIBlerick BI 09.45 Verdo BI—Blerick BI 10.30 Heerlen BIVenlo BI 11.15 Venray BIHeerlen BI 12.00-18.00 Castenray zaalv. vr. 18.30-20-30 Jumpers basketbal: Jongens 3Deume Pioniers 20.30 TWC zaalv. vr. 22.00-23,00 MHCV Zondag 28 dec.: 08.00-09-30 MHCV 09.30-12.00 Badminton 12.00-18.00 Verhoeven zaalv. toernooi. 18.00-22.30 MHCV zaalhockey Meisjes: 18.00 Venray ClConcordia Cl 18.45 Groen Wit Cl—Venlo Cl 19-30 Concordia OlVerïlo Cl 21.1'5 Venray Cl—Groen Wit Cl Maandag 29 dec.: 09.00-16.00 SW zaalvoetbal toernooi 18.30-421.30 VC Rooy tr. Zaa 1 voetbalcompetitie 21.30 VlakwaterSiebers Fruith. 22.30 FCPR 2Bamev. Eierh. Dinsdag 30 dec.: 09.00-16.00 SW zaalvoetbal- toernooi 18.00-21.00 VC Rooy tr. 21.00-23.00 Badminton 23.00-424-00 E.J.P. zaalv. vr. Woensdag 31 dec.: 09.0016.00 SVV zaalvoetbal- toernooi Donderdag 1 januari: Van 13.00-18.00 Nieuwjaars bijeenkomst in het Trefcentrum. Vrijdag 2 jan.: 09.00-16.00 Zaal voetbaltoernooi scholen- Zaalvoetbaieompetitie: 19.30 Stappers 2FCPR 2 20.30 FC HentoQuatre Bras 21.30 FCPR—E.J.P. 22.30 Gem. VenrayWetteling 2 ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van de huisartsen Beckers. Corver, Ver- cauteren, De Vocht en Schmeetz Eerste Kerstdag P. F. CORVER Oostingel 6, Venray, te'. 81393 Tweede Kerstdag D.J. VERCAUTEREN Merseloseweg 33, telefoon 82200 weekend van 26 en december J.W. DE VOCHT Henseniusstraat 13a, tel. 81878 Nieuwjaarsdag Dr. J. BECKERS Julianasingel 11, telefoon 83700 Weekend van 3 en 4 januari F. SCHMEETZ Akkerweg 18. telefoon 85900 Weekenddienst voor de patiënten van de huisartsen Bloemen, Franken. Lankveld, van Thiel, de Muinck Keizer en Wittgen woensdag 24 december J. WITTGEN Langstraat 76, telefoon 86082 Eerste en tweede kerstdag TH. VAN THIEL Patersstraat 30, telefoon 81887 weekend van 26 en 27 december E. DE MUINCK KEYZER Mgr. Nolensstraat 2 - telefoon 80305 Oudjaarsavond J. WITTGEN Langstraat 76 telefoon 86082 Nieuwjaarsdag W. BLOEMEN Stationsweg 15 tel. 81465 Weekend van 3 en 4 januari TH. LANKVELD Langstraat 76, telefoon 83558 DR. KEIJZER van Beurdenweg 10, Ysselsteyn telefoon 04785-777 neemt waar voor eigen praktijk. Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10 tot 11 uur; 's middags van 17 tot 18 uur. ZIEKEN- EN ONGEVALLENVERVOER Telefoon 04780-81333 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN Van 19 december tot 27 december APOTHEEK DE MONNIKSKAP PaterSlaan-ltoek Patersstraat, tel. 80140 Van 27 december tot 2 januari - APOTHEEK ST. ODA Passage 1 teli. 81255 TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY Voor spoedeisende gevallen, uitsluitend na telefonisce afspraahk, neemt waar j Van woensdag 24 december 17.00 uur l' tot vrijdag 26 december 17.00 uur J. JANSSEN, telefoon 81458 Van vrijdag 26 december 17.00 uur tot maandpg 29 december 8.00 uur ■fe'. VALLEN, telefoon 86605 Van woensdag 31 december 17.00 uur tot vrijdag 2 januari 8.00 uur H. PEETERS, telefoon 83478 Van vrijdag 2 januari 17.00 uur tot maandag 4 januari 8.00 uur H. PEETERS, telefoon 83478 ZONDAGSDIENST GROENE KRUIS Venray, Meerlo en Wanssura Eerste en tweede kerstdag: Zr. C. HELDENS FLINSENBERG telefoon 04780-81269 27 en 28 december Zr. W. VAN NUNEN telefoon 04780-81269 Nieuwjaarsdag Zr. G. HOUWEN-MARTENS telefoon 04780-81269 3 en 4 januari Zr. E. VAN NEERVEN telefoon 04780-81269 MEDEDELING VAN DE VERENIGING HET GROENE KRUIS VENRAY fHet consultatiebureau voor zuigelin gen en kleuters, thans gevestigd aan de Bachstraat, gaat m.i.v. 29 december '80 verhuizen naar het wijkcentrum Brukske telefoon 04780-83559 SPREEKUUR WIJKVERPLEEGKUNDIGEN Iedere morgen van 08.30 tot 09.00 u. behalve In het weekend. Na 09.00 uur kunnen eventuele be richten gedurende de gehele dag worden doorgegeven via tel. 81269. GROENE KRUIS ZUIGELINGENBUREAU De Clockert, Bergweg 4. tel. 81269 Uitsluitend volgens afspraak. UITLEENMAGAZUN GROENE KRUIS De Clockert, Bergweg 4, Venray Geopend van maandag tot en met vrijdag van: 08.30 tot 09.00 uur en van 16.00 tot 16.30 uur. In het weekend uitsluitend via de wijkverpleegkundige van de zon dagsdienst. GEZINSVERZORGING EN BEJAARDENHULP Westsingel 5 Venray tel. 04780-86363 spreekuur maandag t.m. vrijdag van 9 tot 10 uur. KAMERBEM3DDELÏNGSBURO De Clockert, Venray, TeL 83100 Openingstijden: maandag 9-12 uur; dinsdag 15.00-19.00 uur; vrijdag 12.00-15.00 uur. KINDERDAGVERBLIJF „DUIMELOT" Heuvelstraat Venray tel. 87110 Geopend van ma tm vr 8.00 17.30 u MASJ HULPVERLENING a. JONGEREN Hoenderstraal 33 Venray telef. 852S1 Open op ma wo en vr van 10-21 uur op di en do van 10 -19 uur 24 uur per dag telefonisch bereikbaar, ook in de weekenden. ALGEMENE HULP-DIENST VENRAY telefoon 04780 - 84163 Bereikbaar elke werkdag van 9 tot half 11 'smorgens en van 7 tot 8 uur 'savonds

Peel en Maas | 1980 | | pagina 3