GEMEENTEPRAAT I Hier kopen is goedkoper dan huren! NOTITIES EN MEDEDELINGEN VAN DE GEMEENTE VENRAY Redactie G.A. Schutte, Bureau Voorlichting FRÜHSCHOPPEN stienstra QC\ Teie,°°n: 04700-84438 SINT NICOLAAS-KADO S UITZOEKEN IN BOEKHANDEL VAN DEN MUNCKHOF bv PEEL EN MAAS vrijdag 29 november 1980 nr. 48 LOZINGS VERORDENING op 1 december in werking Ingevolge de Wet Verontreini ging Oppervlaktewateren is het verboden zonder vergunning met behulp van een daarvoor bestemd werk afvalstoffen, verontreinigde of schadelijke stoffen, in welke vorm ook, in oppervlaktewateren te lozen. Deze moeilijke zin wil alleen maar duidelijk maken, dat het verboden is normaal huishou delijk gebruik uitgezonderd tonder vergunning van b. en w. in de uitoefening van een beroep of bedrijf afvalstoffen, verontrei nigde of schadelijke stoffen op de riolering te lozen. Dit verbod is in de gemeente Ven- r nader vastgelegd er. uitgewerkt de gemeentelijke lozingsverorde- ng riolering. Deze lozingsverordening is overi- ns al op 29 november 1077 door e gemeenteraad vastgesteld. Zij is echter nog nooit van kracht iworden, om de eenvoudige reden, It in de gemeente Venray toen nog «n zuiveringsinstallatie aanwezig bs. Nu dit wèl het geval is, zal de «ngsverordening riolering op 1 de- tmber a.s. van kracht worden. In feite zullen weinig Venrayers ittvan wakker liggen, omdat nor- Ie huishoudens hiermee weinig maken zullen hebben. Immers, gewone huishoudelijke lozing zal iet worden beperkt. Men zoekt het eerder bij de grote k rvuilers, zcals de industrieën, die lOr lozing op de riolering vergu i- ngsplichtig zijn. Verder zijn ook iragebedrijven, agrarische bedrij- slagerijen, fritures e.d. vervui- Voor deze categorieën hebben b. w. een apart besluit aan de vor ming toegevoegd. Door middel nadere regels voor deze bedrij- zal voorkomen kunnen woirlcn, it deze bedrijven steeds een afzr.n- rlijke vergunning zullen moeten nvrtigen. Blijft hot probleem bestaan, dat amateurfotografen hun afge- ;tc ontwikkel vloeistoffen via de «risicon afvoeren. Dat mag naluur- ik niet, maar overtredingen zijn oei I ijk controlo«rbaar. In dit verband willen wij or aan Win eren. dat foto-hobby ïst en ge nikte ontwikkelaar en fixeer op g trkdagen kunnen afgeven bij het fiplex van gemeentewerken aan i Aoaeitislraal 5. In de nabije toekomst zullen wij K nader aandacht aan dit onder- vrp wijden. uisvuilophaaldienst neemt na 1 januari geen bedrijfsvuil mee Zoals bekend mag worden vor- rsleld dient de hnisvuilophaal- ist uitsluitend voor het afvoeren ön HUISVUIL Er zijn evenwel bedrijven, die op in onjuiste manier gebruik maken dc vuilnisophaaldienst door EDRIJPSAFVAi^ met de vuilnis- agen mee te geven. Met ingang van 1 januari 1981 lordt vuil. dat afkomstig is van bo- rijven niet meer door de huisvuil- ihaaldienst geaccepteerd. De be- ijven dienen dan zelf voor de af- oer van dit vuil zorg te dragen. Speciaal Transport Deurne, het Jdrijf, dat in de gemeente Venray huisvuil ophaalt, is vanaf die ilum niet meer contractueel ge len aan de afvoer van bedrijfs- KU. leermuizen hebben bescherming nodig Door het ministerie van Cultuur, ja tie en maatschappelijk werk momenteel een actie ontke- I, welke het behoud van de wei vleermuizen, die men in Ne- ind nog heeft, ten doel heeft, vleermuis is in 1973 wettelijk beschermde diersoort verklaard. Dit houdt in, dat men deze die- niet mag vangen of doden. Ook men ze niet storen in hun [plaats. De ernstige teruggang van de Ne- erlandse vleermuisstand wordt irzaakt b.v. door het gebruik 'an incetcide in de land-, tuin- of losbouw, maar ook door de angst 'elke men heeft voor deze ove- Igens bijzonder nuttige nacht legers. Doordat iedere vleermuis elke acht honderden insecten verorbert, Iragen zij bij tot het in toom heu len van de grote hoeveelheden van leze dieren, die zich anders wei ght tot plagen in land-, tuin- en Wisbouw zouden kuinnen ontwik- telen. Een positieve houding ten opzidh- van de vleermuizen is daarom üet alleen in het belang van de ïrmuizen, maar ooik in ons eigen belang. BELEIDSLIJNEN gemeente Venray De definitieve versie van „Be- Mslijnen gemeente Venray" is kans klaar. Belangstellenden kunnen een templaar gratis afhalen bij de re- e van het raadhuis. Comm. vergadering voor financiën en belastingen De commissie voor financiën en belastingen houdt op woensdag 3 december a.s. in kamer 004 van hei raadhuis haar openbare vergade ring. Het belangrijkste punt van de agenda is ongetwijfeld de bespre king van het voorstel aan de raad tot verhoging van de tarieven van de onroerendgoedbelasting met in gang van 1 januari 1981. De commissie zal zich ook bezig houden met het verzoek om sub sidie in verband met de renovatie van de torenuurwerkverlichting en luidinstallatie van de Petrus Ban- denkerk. Verder vermeldt de agenda: bespreking van het instellen van een bovengrens t.b.v. „leserve afschrijving machines en tractie" gemeentewerken bespreking van de voorstellen tot het aangaan van vaste geld leningen, tot het opnemen van tijde lijk kasgeld en vaststelling van het krediet in rekening-ccurant voor 1981; bespreking van dr. kas- en li quiditeitspositie van de gemeente en bespreking van het overzicht van de stand van zaken met betrek king tot de post „onvoorziene uit gaven" van de begroting 1980. Comm. vergadering voor onderwijs Op dinsdag 2 december houdt de commissie voor onderwijs, vor mingswerk en recreatie in kamer 127 van het raadhuis een openbare vergadering, welke om 16.30 uur be gint. De commissie zal over de volgen de onderwerpen advies moeten uit brengen aan het college van b. en w.: hel verlenen van medewerking voor het inrichten van een docu mentatiecentrum ten behoeve van de basisschool St. Bernadette te Helde; subsidiëring stichting Onder wijsbegeleidingsdienst Noord Lim burg voor de jaren 1981 tot en met 1983. Tenslotte zal de commissie hel educatief programma 1981 bespre ken. Comm. vergadering voor verkeer De commissie voor verkeer komt op maandag 1 december om 16.30 u. in kamer 127 van hel raadhuis in openbare vergadering bijeen. Het voornaamste punt van de agenda zal zijn de bespreking van de onge vallen-analyse Rondweg Brukske. Comm. vergadering voor cultuur Tijdens de openbare vergadering van de commissie voor cultuur, wel ke op maandag 1 december a.s. in kamer 126 van hel raadhuis wordt gehouden, komen de volgende pun ten aan de orde: bespreking evaluatierapport en financieel verslag zomertentoonstel- ling 1980 van de Stichting Venrayse Kunstkring en gedachtenwisseling over de sa menstelling van de gemeentelijke monumentencommdssie. Afvoer van dode huisdieren Enkele weken geleden meldden wij, dat voor het afvoeren van dode huisdieren een bon vereist is, welke voor 5,verkrijgbaar zou zijn bij het gemeentecomplex aan de Aca ciastraat. Thans is besloten, dat deze bon af gehaald kan worden op het raad huis bij de afdeling bevolkingsza ken tijdens de openstellingsuren. Dat is dus op werkdagen van 9 tot 12 en op donderdagmiddag van 16.00 tot 17.30 uur. Men zal het kadaver van het dode huisdier zelf ter afvoer moeten aan bieden bij de Fa. Verkoeyen aan de Leunseweg. Ophalen huisvuil rond de feestdagen Met de feestdagen Kerstmis en Nieuwjaar in het (nu nog „verre'') verschiet, is het goed nu al te wij zen op de wijziging van de huisvuil ophaaldienst tijdens en rond deze dagen. De route van donderdag 25 decem ber (1ste Kerstdag) wordt opgehaald op zaterdag 28 december. De route van vrijdag 26 december (2de Kerstdag) komt te vervallen, evenals de route van donderdag. 1 januari. Het is zaak het huisvuil tijdig dat is om 8.00 uur aan de straat te plaatsen ,om teleurstelling te voorkomen. Tevens wordt er op gewezen, dat de Regionale Stortplaats in Hoist- Ameriea op zaterdag 27 december geopend is van 9.00 tot 12.00 uur en van 12.30 tot 16.00 uur. Vragen..? Wendt u tot de gemeentelijke voorlichter Bouwvergunningen aangevraagd Bij burgemeester en wethouders zijn aanvragen ingekomen om in afwijking van het geldende plan c.q. vooruitlopend op een in voorberei-, ding zijnd plan bouwvergunning te verlenen voor: het bouwen van een garage/op slagruimte aan de Timmer- mannsweg 75 t.n.v. Volksbund Deutsche Kriegsgraberfürsorge eV; het uitbreiden van de l.t.s. aan de St. Jozefweg 2 t.n.v. Stichting Beroepsonderwijs Venray e.o. Burgemeester en wethouders zijn voornemens aan deze bouwplan nen medewerking te verlenen. De bouwplannen liggen met ingang van 1 december 1980 gedurende veertien dagen voor iedereen ter inzage bij de afdeling ruimtelijke ordening, kamer 201 van het raadhuis, ge opend van 9.00 tot 12.00 uur. Gedu rende deze termijn kunnen even tuele bezwaren schriftelijk bij bur gemeester en wethouders worden (ingediend. Venray, 28 november 1980 De burgemeester van Venray, mr. H. J. M. Defesche Geen bezwaar tegen bouwplannen Van Gedeputeerde Statenvan Limburg zijn de navolgende verkla ringen van geen bezwaar, zoals be doeld in artikel 50, lid 8, van de Wcningwet en eventueel artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Or dening, ontvangen, welke zijn ver eist voor het verlenen van de ge vraagde bouwvergunningen voor: het bouwen van 2 varkensstallen en een jongveen-al met machine- loods aan de Putten weg op per ceel M 463 t.n.v. W. SWinkels; het bouwen van een woning mei bedrijfsruimte aan de Anjer 2 t.n.v. P. G. A. Flinsenberg; het bouwen van een woning mei garage aan Vosseveen op perceel S 62 t.n.v. M. H. M. Janssen; het uitbreiden van de woning Van Beurdenweg 10 met prak tij kruimlte t.n.v. R. A. Keyzer. Deze verklaringen van geen be zwaar kunnen worden ingezien bij de afdeling ruimtelijke ordening, kamer 201 van het raadhuis, ge opend van 9.00 lot 12.00 uur. Zij, die menen door de afgifte van een van deze verklaringen van geen be zwaar rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen gedurende 30 dagen na datum van deze publi catie op grond van de Wel Admini stratieve Rechtspraak Overheidsbe schikkingen (AROB) een bezwaar schrift indienen bij Gedeputeerde Staten van Limburg te Maastricht. Venray, 28 november 1980 De burgemeester van Venray, mr. H. J. M Defesche Geen vergadering comm. ruimtelijke ordening De voor 28 november en 4 decem ber geplande vergaderingen van de commissie voor de ruimtelijke orde ning en volkshuisvesting, zullen we gens gebrek aan voldoende agenda punten niet doorgaan. ZWEMDIPLOMA'S In het afgelopen cursusjaar 1979- '80 werden bij de Venrayse brand weer de volgende diploma's be haald. Brandwacht 2e klasse: P. Swin- kels. Brandwacht le klasse: P. v. d. Burgt. Persluchtmaskerdrager: J. Bouten, A. Cremers en H. Odenho- ven. Pompbediener: P v. d- Burgt. Hoofdbrandwacht: C. Odenhoven, P. Schmeitz en H. Janssen. Technisch hulpverlener: C. Douwes, W. Ewals, A. Kusters, P. Lensen, M. Manders en P. van Vonderen. Onderbrand meester, ged. A: M. Arts, L. Claes- sens, H. Clevers, C. Jansen, C. van Rooij en W. Thijssen. E.H.B.O.: A. Cremers, H. Odenhoven en P. Swin- kels Op de op 21 november 1980 ge houden feestavond van de brand weer werd het bovenstaande door de burgemeester onder de aandacht van de korpsleden gebracht, terwijl hij tevens de bevorderingen per 1 januari '81 bekend maakte. Voor P. Swinkels betekende dat bevordering tot brandwacht 2e klasse, P. v. d. Burgt en P. Scheitz brandwacht le klasse en C. van Rooij en G. Ver- donschot hoofdbrandwacht. In de vakante bevelvoerdersfunk- tie werd voorzien door benoeming van W. Thijssen, onder gelijktijdige bevordering tot onderbrandmeester. Als assistent-bevelvoerder werd be noemd C. van Rooij. Voorts reikte de burgemeester aan negen brandweerlieden de vrij- willigersmedaille uit, verbonden aan 10 jaar verbintenis met de Be scherming Bevolking, t.w.: H. Ach ten, J. Arts, L. Claessens, H .Cle vers, L. Hermsen, M. Lensen, M. Manders G. Pelzer en W. Relouw. Voor 20 jaar dienstvert>and met B.B. ontving F. Verbeek het daar aan verbonden jaarteken. Tot slot ontvangen Th. Manders (commandant), W. Clevers en F. Verbeek uit handen van de burge meester de bronzen brandweergesp wegens 20 jaren brandweerdienst. Bouwvergunningen verleend Burgemeester en wethouders van Venray hebben in hun vergadering van 26 november 1980 voor de na volgende bouwplannen bouwver gunning verleend. Zij, die menen door de afgifte van een van deze bouwvergunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen gedurende 30 da gen na datum van deze publicatie op grond van de Wet Administra tieve Rechtspraak Overheidsbe schikkingen (AROB) een gemoti veerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders. het bouwen van een serre aan de woning Past. v. d. Gaetstraat 9 t.n.v. A. Th. M. v. d Broek; het bouwen van een bedrijfs ruimte aan de Ysselsteynseweg t.n.v. Bouwbedrijf Teunissen; het verbouwen en uitbreiden van de woning/winkel Merseloseweg 18 t.n.v. Ch P. J. M. Jeucken; het gedeeltelijk slopen van een bergruimte aan de Ysselsteynse weg 111 t.n.v. G. J. Fleurkens; het bouwen van een schapenstal annex garage aan de Beek 5 t.n.v. G. A. Seibert; het bouwen van een tuinhuisje aan de Beukenlaan 22 t.n.v. J. G. van Sinten. Venray, 28 november 1980 Laagvliegende vliegtuigen Het heeft vrijdagmorgen op het raadhuis klachten ge regend over geluidsoverlast, veroorzaakt door laagvliegen- de militaire vliegtuigen in de late avonduren van donder dag 20 november j.I. Naar aanleiding van deze klachten is van de zijde van de gemeente contact opgeno men met het commando van de Vliegbasis Volkel. Uit het door Vclkel inge steld onderzoek is gebleken, dat deze avond niet gevlogen is door vliegtuigen van de Ko- Laarbruch (Did.) wordt ver- Vclkel. Ock van de vliegbasis „De Peel" werd niet gevlo gen omdat deze basis momen teel niet operationeel is. Omdat op deze avond wel werd gevlogen door toestellen van dc Engelse vliegbasis Laarbruch ,DId.) wordt ver ondersteld, dat dc geluids overlast in Venray door toe stellen van deze basis werd veroorzaakt. Door het basiscommando van Volkel zijn de Venrayse klachten doorgegeven aan de Chef Luchtmachtstaf in Den (Haag. Overigens doet men er ver standig aan niet de gemeente te bellen bij geluidsoverlast, veroorzaakt door (laagvlie gende) militaire vliegtuigen, maar zich te wenden tot het bureau geluidshinder van de Luchtmachtstaf in Den Haag: 070 - 814321 toestel 3056. HINDERWET Openbare kennisgeving verzoek om vergunning Op de secretarie van de gemeente Venray ligt ter inzage een verzoek met bijlagen van: J. Houben agrarisch bedrijf B.V., Ysselsteynseweg 76, Ysselsteyn, om vergunning ex art. 6a der Hinder wet tot het uitbreiden/wijzigen van een varkenshouderij waar mest en meststoffen worden bewaard. Adres inrichting Ysselsteynseweg, „Dorps- rand", Ysselsteyn, kadastraal ge meente Venray sedtie M3 nr. 205. Schriftelijke bezwaren tegen het verlenen van de vergunning kan een ieder gedurende vier weken na dag tekening van deze bekendmaking in brengen bij het gemeentebestuur, waar dit verzoek ter inzage ligt. De ingekomen bezwaarschriften worden mede ter inzage gelegd. Mondelinge bezwaren kan een ieder persoonlijk of bij gemachtigde inbrengen op een openbare zitting te houden op woensdag 17 december 1980 om 15.00 uur in het raadhuis, Raadhuisstraat 1. Beroep tegen een beschikking kan later o.a. slechts worden ingesteld door: a. een inwoner van een gemeente waar deze openbare kennisgeving is geschied, mits hij in persoon of bij gemachtigde op de bovenbe doelde zitting is verschenen; b. een andere belanghebbende, mits hij binnen de gestelde termijn schriftelijk bezwaren heeft inge bracht. Venray, 28 november 1980 HINDERWET Kennisgeving bekendmaking aanvraag Burgemeester en wethouders van Venray, gelet op artikel 12 van de Wet algemene bepalingen milieu hygiëne, maken bekend, dat op 21 oktcber 1980 bij hen een aanvraag is ingekomen van J. Tacken, Lolle- beekweg 30, Castenray-Venray, voor een vergunning ingevolge de Hin derwet voor het oprichten, in wer king brengen en in werking hou den van een varkensfokkerij en varkensmesterij waar mest en mest stoffen worden bewaard, gelegen aan Lollebeekweg (ongen.) Casten ray-Venray. dat op 28 oktober 1980 bij hen een aanvraag is ingekomen van Gebr. Jenniskens B.V., Weideweg 7, Leunen-Venray voor een vergun ning ingevolge de Hinderwet voor het uitbreiden/wijzigen van een .varkensfokkerij en varkensmesterij waar mest en meststoffen worden bewaard, gelegen aan de Weideweg 7, Leunen-Venray. dat op 21 oktober 1980, bij hen een aanvraag is ingekomen van J. Tacken, Lollebeekweg 30, Caste.n- ray-Venray, voor een vergunning ingevolge de Hinderwet voor het wijzigen van een varkensfokkerij waar mest en meststoffen worden bewaard, gelegen aan Lollebeekweg 30. Castenray-Venray. dat op 20 oktober 1980 bij hen een aanvraag is ingekomen van F. J. P. H. Muijsers, Kleindorp 12, Merselo-Venray, voor een vergun ning ingevolge de Hinderwet voor het uitbreiden/wijzigen van een varkensfokkerij waar mest en mest stoffen worden bewaard, gelegen aan Kleindorp 12, Merselo-Venray. De aanvraag en andere ter zake zijnde stukken liggen in het raad huis, kamer 119, Raadhuisstraat 1 te Venray, ter inzage en wel tot 28 december 1980. elke werkdag van 09.00 uur tot 12.00 uur en elke don derdag van 16.30 tot 19.30 uur. Na deze datum, tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan weiden ingesteld tegen de beschik king op de aanvraag, eveneens elke werkdag van 09.00 uur tot 12.00 uur. Desgewenst kan aldaar een monde linge toelichting op de stukken wor den verkregen. Gemotiveerde bezwaren kunnen tot bovengenoemde datum schrifte lijk bij ons college worden inge bracht. Degene, die een bezwaarschrift indient, kan verzoeken zijn persoon lijke gegevens niet bekend te ma ken. Eveneens kunnen mondeling be zwaren worden ingebracht tijdens een openbare zitting op 17 decem ber 1980, om 15.00 uur in het raad huis. kamer 119, waarbij tevens ge legenheid wordt gegeven tot een gedachtenwisseling over de aan vraag tussen het bevoegd gezag, de aanvrager en de overige aanwezi gen. Zij vestigen er tenslotte de aan dacht op, dat degene die bezwaren hebben ingebracht op de wijze als bovenomschreven en een ieder die aantoont, dat hij' daartoe redelijker wijs niet in staat is geweest, in de gelegenheid zullen werden gesteld bezwaren tegen de ontwerp-be- schikking in te dienen. Venray, 28 november 1980 Burgemeester en wethouders voor noemd, namens dezen, het hoofd van algemene zaken en kabinet, A. L. G. Janssen BRANDWEER diploma's, bevorde ringen en onder scheidingen Zaterdag 15 november 1980 werd in het Gemeentelijk Combi Zwem bad diplomazwemmen onder auspi ciën van de K.N.Z.B. georganiseerd. Voor diploma A slaagden: Faron van de Geugten, Paula Poels, Marius Gijsbers; Leonde van de Hooft, Riek Barents, Karin Ver- heyen, Richard van den Berg, Nan cy Eibers; Remy Kamp, Stephan Da vies, Elly Cox, Wilma Beterams, Edik Jeucken, Dorry van Osch, Tjessica van Kessel, Gisela Terhey- den. Eddie Coenen, Xander Eyssen, Franco Achten, Michel Peeters, Joyce Vreede, Lilian Vreede, Nancy Alexander, Elisa van der Wildt, Chantal Raaymakers, Jeroen Ver stappen, Vivian Cremers, Sascha Baatz, Angela van Mierlo, Heidi Scholten, Eugénie Cappendijk, Wil- ke Lenting, Jessie Thijssen, Monique Engels, Ronnie van Nies, Albert van Pelt, Petra van der Wildt, Evelyn van Bree, Angela Arts. Voor diploma B slaagden: Annemarie Emons, Christopher Gee, Alison Jayne Carpenter, Cars- ten Delaroy, John Dommeck, Mar griet Kerkhoff, Henri Jacobs, Frank Boswinkel. Vrijdag 28 november a.s. het zwembad om 20.00 uur gesloten. Zaterdag 29 november a.s. is het zwembad om 13.00 uur gesloten in verband met diplomazwemmen voor senioren. Bij de centrale typekamer van de afdeling interne zaken is een vakature ont staan voor een TYPISTE In deze volledige betrekking bestaan de werkzaamheden voornamelijk uit: typen van korrespondentie, rapporten, nota's, verslagen e.d.; kollationeren van het typewerk. Voor deze funktie denken wij aan kandidaten met een vooropleiding op min stens MAVO-niveau en een gedegen kennis van de Nederlandse taal. Een goede typevaardigheid (10-vingers-blind) is noodzakelijk. In de selektieprocedure is het afleggen van een type-proef opgenomen. Het salaris is afhankelijk van leeftijd, opleiding en eventuele ervaring en be draagt maximaal 1986,bruto per maand (exclusief 26.loontoeslag). Sollicitanten worden uitgenodigd hun brief in te zenden aan het kollege van burgemeester en wethouders, Postbus 500, 5800 AM VENRAY, binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad en onder vermelding van het vakaturenmmer PZ-182 WERKVOORZIENINGSSCHAP VENRAY EN OMSTREKEN Smakterweg 19, Postbus 29, Tel. 04789-82148* Vrijdag, 12 december 1980 wordt herdacht, dat de Sociale Werkvoor ziening in Venray 25 jaar geleden werd opgericht. De festiviteiten voor medewerkers en oud-medewerkers worden die dag geopend met: op de werkplaats - Smakterweg 19 Venray, tussen 10.30 uur en 13.00 uur. Wij vestigen er de aandacht op, dat deze bijeenkomst vooral wordt georganiseerd voor de oud-medewerkers van de Sociale Werkvoor ziening Venray, om hen in de gelegenheid te stellen de ontwikkelingen van de afgelopen 25 jaar te komen bekijken en oude contacten te her nieuwen. Aan de Patersstraat en Hensemusstraat te Venray zijn 29 appartementen in aanbouw, waarvan er nog slechts 2 vrij zi|n Bent U alleenstaand: n ouder echtpaar of heeft U 'n tweepersoonshuishouden? Dan ligt hier Uw Kans om ai m februari a s voor weinig geld (v.a. t 300.- p.m.) in Uw eigen appartement in hel hartje van Venray te wonen. Indeling: hal. toilet grote bergkast. komplete badkamer met ligbad en wastafel, woonkamer, ruime keuken met fraaie keukeninrichting, balkon, royale slaapkamer 2e berging in de kelder. Eigen afsluitbare parkeerplaats op hel binnenterrein Liftinstailatie. individuele c.v Geïnteresseerd'' Bel. kom langs of stuur de bon op en U krijgt uitvoerige informatie. BON Stuur mij informatie over de app. Patersstraat-Henseniusstraat, Venray Naam: Adres: Woonpl postcode: In enveloppe zonder postzegel aan: Stienstra Venray, Antwoordnummer 15, 5800 VB Venray I Stationsweg 11 5802 AA VENRAY XfOnnvr Na kantooruren: VC1 dY VC1 04780-83710

Peel en Maas | 1980 | | pagina 11