Openbaar vervoer in Venray
GEMEENTEPRAAT
MET DE STADSBUSDIENST
KAN MEN OVERAL KOMEN
DIENSTREGELING
SPOORWEGEN
DIENSTREGELING STADSBUS
stadsdienst Venray
y ei ewti|cfen puuripüs en stréeKPUsseff vanaf aa^obussrd^ion v en ray
Buurtbus
Lijn 24
Lijn 26
Lijn 26
Lijn 28
Lijn 28
Lijn 29
Lijn 30
naar
naar
naar
naar
naar
naar
naar Venlo
naar Venlo
Merselo
Vredepeel
Helmond
Eindhoven
Ziekenhuis
Well
Maashees
Overloon
via Lottum
via Horst
8.13
6.14
6.14
7.30
8.54
8.27
6.08
6.34
14.34
8.43
8.43
7.14
7.14
*13.41
7.15
7.04
*15.04
*10.13
8.14
enz.
*12.30
*10.54
*12.00
8.15
7.34
15.34
*10.43
*10.43
9.14
ieder uur
*18.30
9.15
8.04
*16.04
*12.13
10.14
op maand.
*16.00
*15.00
*14.14
10.15
8.34
16.34
*12.43
12.43
enz.
t/m
*11.15
9.04
*17.04
*13.43
ieder uur
vrijdag
*17.30
*17.04
12.15
9.34
17.34
«15.13
*15.13
dagelijks
tot en met
13.15
*10.04
*18.04
*16.13
t/m
*17.14
14.15
*10.34
18.34
*16.43
*16.43
20.14
15.15
*11.04
*19.04
*18.13
+21.14
16.15
11.34
19.38
17.15
*12.04
20.38
- maandag t/m vrijdag
De bussen waar geen teken bij
18.15
12.34
Z21.38
LET OP
- maandag t/m zaterdag
staat rijden dus iedere dag!
*19.15
*13.04
22.38
Z
zaterdag en zon- en feestdagen
Z20.15
13.34
23.19
DE TEKENS t
zon- en feestdagen
K21.15
*14.04
K
- op koopavonden te Venray, en alleen tot Meerlo Brugeind.
22.15
IfllfHIING MAASHEE!
'KAP^p-ETJE
ftlCHIING
GElJSfEREN
WANSSUM
WEU
VpHAASHESEWEG
IICHIING
IREOEPE EL
V5K LEÏNÓÖ (tP/ÖEE K'W E G
•BUITENWEG^"
•ZONE 6742 OVERLOONjeG
DALANÖ 1
I rich|ing|
wans^umJ
~rr~
I,X f*
01 VMAMBOSIR. DU.N*NlS fR^lf
INDUSTRIETERREIN'
-WINKELCENTRUM
BRUKSKE S.
HAAMM^KER
OIRLO-KEW^
.FABRIEK
WENLO
via
IQTIUT)
IMEN>yEGy
VOLE-NSEWEG:
ft SCHOOR
aar VEULEN v
Irbroekséweg
kruiSFUNI
:nrayseweg
*Tgapa6É;
^REïCÖtREEK
CASTEHRAY-^ÉRK Tl
fR^TTNG
VENLO
v I»la HORST
IVO ER VENRAY
VERTREKTIJDEN BUURTBUS EN STREEKBUSSEN VAN DE KERKDORPEN NAAR VENRAY
Buurtbus
Lijn 24
Lijn 26
Lijn 26
van
Oost rum
kerk
Lijn 29
Lijn 30
Lijn 30
Buurtbus
van
van
van
van
van
van
van
van
Merselo
Vredepeel
Ysselsteyn
Heide
Ziekenhuis
Oirlo kerk
Castenray (kerk)
Leunen
Ziekenhuis
8.29
7.25
7.31
7.24
7.12
*14.42
7.16
*14.46
9.29
9.12
8.25
8.31
8.36
8.12
7.42
15.12
7.46
15.16
8.36
*10.29
9.25
9.31
9.24
8.12
*15.42
8.16
*15.46
9.36
*11.29
*11.12
*10.25
*10.31
*10.24
8.42
16.12
8.46
16.16
*10.36
*12.29
11.25
11.31
*11.24
9.12
*16.42
9.16
*16.46
*11.36
*13.29
*13.12
enz. ieder
enz. ieder
*13.36ZK
12.24
9.42
17.12
9.46
17.16
*12.36
*13.59
■*15.42
uur
uur
*13.24
*10.12
*17.42
*10.16
*17.46
*13.36
*15.59
dagelijks
dagelijks
*15.24
14.24
*10.42
18.12
*10.46
18.16
*14.06
*16.29
*17.12
t/m
t/m
*16.56
enz. ieder
11.12
*18.42
11.16
*18.46
*16.06
*17.29
18.25
18.31
*18.25ZK
uur
*11.42
19.12
*11.46
19.16
*16.36
*18.29
19.26
19.31
*19.30
dagelijks
*12.12
20.12
*12.16
20.16
*17.36
20.26
20.31
t/m
*12.42
21.11
*12.46
21.13
*18.36
21.26
21.31
18.24
13.12
22.11
13.16
22.13
LET OP
+22.26
+22.31
19.24
*13.42
23.11
*13.46
23.13
DE TEKENS
20.27
14.12
0.11
14.16
0.13
maandag tot en met vrijdag
*21.27
4? maandag tot en met zaterdag
K21.59
t zon- en feestdagen
K op koopavonden te Venray
ZK doorgaande bus naar ziekenhuis Venray
van Oostrum NS iedere 30 min. met de stadsdienst
+22.27
De bussen
waar geen teken bij
0.27
staat rijden dus iedere dag!
NOTITIES EN MEDEDELINGEN VAN DE GEMEENTE VENRAY
Redactie G.A. Schutte, Bureau Voorlichting
Omdat gebleken is, dat bij velen nog
grote onbekendheid bestaat over de
mogelijkheden, welke de stadsbusdienst
biedt, gaan we op deze en volgende
pagina's hierop uitvoerig In.
In de eerste plaats willen we het een
en ander vertellen over de routes, de
halteplaatsen en de tarieven
VAN VENRAY NAAR:
NIJMEGEN VENLO
6.00
6.28
6.31
7.00
7.01
7.30 A
7.30
8.00
8.01
8.30
8.31
en zo ieder halfuur op werkd.
en ieder uur op zon- en feest
dagen, tot en met:
17.00
17.01
17.30
17.31
daarna:
0 18.00
O
18.01
18.30
18.31
O 19.00
19.01
19.30
19.31
O 20.00
O
20.01
20.30
20.31
21.00
O
21.01
0 21.30
21.31
22.00
e
22.01
0 22.30
22.31
23.00
O
23.01
0 23.30
23.31
0.00
e
0.01
0.30
LET OP DE TEKENS:
- maandag tm vrijdag
5? - maandag tm zaterdag
0 - niet op 25 en 26 dec.,
1 jan. en 19 april
0 - op zon- en feestdagen
maar niet op 25 en 26
dec., 1 jan., 19 en 30
april en 28 mei
A - doorgaande trein naar
Arnhem (om 7.30 u.).
Treinen waar geen teken bij
staat rijden dus iedere dag L
GEMEENTEPRAAT
"EXTRA"
Gedurende een aantal weken
hebben wij in de rubriek „Ge
meentepraat" het openbaar ver
voer in de gemeente Venray uit
voerig behandeld. Mede aanlei
ding hiertoe was de Invoering
van de z.g. „Strippenkaart" bij
én de tariefsverhoging voor het
openbaar vervoer. Om meer be
kendheid te geven aan de mo
gelijkheden, welke de Stadsbus
dienst Venray biedt, hebben we
nu deze artikelenreeks samen
gevoegd op twee pagina's. Wan
neer u deze „extra gemeente
praat" eenmaal vouwt, heeft u
een handig naslagwerkje, dat u
behulpzaam is bij uw reizen per
bus èn trein. Bovendien vindt u
op deze pagina's de verschillen
de mogelijkheden van combina
ties van bus- en treinkaarten. De
in deze artikelen vermelde tarie
ven zijn geldig tot 1 okt. 1981.
De gepubliceerde dienstregelin
gen zijn geldig tot 31 mei 1981.
Hieronder drukken we een kaart
je af waarop U de route van de
stadsdienst ingetekend ziet. Boven
dien zijn alle halteplaatsen er op
aangegeven. U ziet dat U, ais U op
het Gemeentehuis moet zijn, U voor
de deur kunt uitstappen en ook
weer instappen natuurlijk.
Bij alle halten zijn de vertrektij
den aangebracht in een dienstrege
lingkastje dat aan de haltepaal is
bevestigd. Bovendien staat op iede
re haltepaal aangegeven welke hal
tes de stadsdienst aandoet.
Voor het Psych. centrum St. Ser-
vatius moet U uitstappen aan de
halte Zuidsingel/Mavo en voor St.
Anna aan de halte St. Anna.
Voor het ziekenhuis stapt U uit
aan de halte Cloekert, van waar U
in ongeveer 5 minuten naar het zie
kenhuis kunt lopen. Op maandag
tot en met vrijdag is er 2 maal per
dag een speciale bus die van het
busstation op de Julianasingel tot
aan het ziekenhuis rijdt. U Stapt
dan dus voor het ziekenhuis uit.
Deze bus vertrekt van het bussta
tion om 13.41 en om 18.30 uur. In
beide gevallen is er aansluiting uit
de richting Brukske en uit de rich
ting Leunen. Terug gaat deze bus
om 15.24 en om 19.30 uur van het
ziekenhuis, weer met aansluiting
naar Bru'kske en Leunen.
Om het nog eens te herhalen: het
autobusstation is, behalve voor de
zielkenhuisbus, geen eindpunt. Rei
zigers uit het Brukske voor verder
dan het busstation kunnen altijd in
de bus blijven zitten. Zie het route
kaartje. Bij de chauffeurs van de
bussen en op het busstation kunt U
gratis een dienstregeling van de
stadsdienst krijgen. Daar staat ook
een routekaartje op ingetekend, ech
ter zonder de halteplaatsen. Knipt
dus dit artikel met het kaartje uit
en bewaar het.
Veltum
Autobusstation
Oostrum NS
*6.08
*6.16
*6.45
*6.53
*7.04
*7.13
*7.15
*7.23
*7.34
*7.43
*7.45
*7.53
*8.04
*8.13
*8.15
*8.23
*8.34
*8.43
*8.45
*8.53
*9.04
*9.13
9.15
9.23
*9.34
*9.43
9.45
9.53
10.04
10.13
10.15
10.23
en zo IEDER HALF UUR DAGELIJKS
tot en met:
22.04
22.13
daarna:
22.15
22.23
+22.34
+22.43
22.45
22.53
+23.04
+23.13
23.15
23.23
23.45
23.53
0.15
0.23
Oostrum NS
Autobusstation
Veltum
*6.14
*6.23
*7.04
*7.12
*7.14
*7.23
*7.32
*7.40
*7.42
*7.51
*8.04
*8.12
*8.14
*8.23
*8.17
*8.25
*8.32
*8.40
*8.42
*8.51
*9.04
*9.12
*9.14
*9.23
9.32
9.40
9.42
9.51
en zo IEDER HALF UUR DAGELIJKS
tot en met:
20.32
20.40
daarna:
20.42
20.51
21.04
21.12
l
21.14
Z 21.23
21.32
21.40
21.42
21.51
22.04
22.12
22.14
22.23
22.32
22.40
22.42
22.51
23.04
23.12
23.32
23.40
0.04
0.12
0.32
0.40
LET OP DE TEKENS:
maandag tot en met vrijdag
- maandag tot en met zaterdag
Z - zaterdag, zon- en feestdagen
t - zon- en feestdagen
De bussen waar geen teken bij staat, rijden dus iedere dag
fcojlfsEME'ÊNtÈHUl^
-MM'
■Ifc *f\ ■mfWAUTO BUS STATION 'I V'