Grote keuze, goed advies. Bon Naar de Nederlandse Credietbank, nooit een vergeefse reis. Wie staan erachter de Vakantiewinkel? Haal uw prijsvraag- formulier in de Vakantiewinkel. Doe mee en win. ,-fonr>ulier Gekwalificeerde reisadviseurs van de Vakantiewinkel hebben hun intrek genomen in de Nederlandse Credietbank te Venray. Service ter plaatse, zogezegd. Deze samenwerking tussen twee gespecialiseerde ondernemingen bete kent dat u bij de Nederlandse Credietbank de ware reisspecialist ontmoet. De Nederlandse Credietbank verstaat de kunst van delegeren, in dit geval uiterst belangrijk voor u. De Vakantiewinkel is klaar voor de start, voor uw take-off. Boeken en vakantie naar uw zin, zo simpel gaat het bij de Vakantiewinkel. Dat u tevreden uit en thuis bent, is geen wonder. De reisadviseurs van de Vakantie winkel hebben alle reizen van bekende touroperators zoals Arke, Holland Inter national, Hotelplan, Evenementsreizen, Zuid Europa Stichting, Bel Air, D-Tours etc. De Vakantiewinkel weet wat er op deze wereld af te reizen valt. Voor een rustige of aktieve vakantie. De vertrouwde organisatie van Wagons-lits Reizen staat achter de Vakantiewinkel. Vele touroperators zijn er vertegen woordigd, zodat u alle kanten op kunt, letterlijk en figuurlijk. Want de reisadviseurs in de Vakantiewinkel verstaan hun vak. De Nederlandse Credietbank is nu een vertrouwd vertrekpunt voor alle bestemmingen. De vakmensen van Wagons-lits Reizen. Deze reisorganisatie is lid van deA.N.V.R., op zich een garantie voor kwaliteit en zekerheid. Natuurlijk is Wagons-lits Reizen aangesloten bij het A.N.V.R. Garantie fonds. In de Vakantiewinkel bij de Neder landse Credietbank te Venray liggen prijsvraag-formulieren klaar, met een kleine opdracht. ledereen, die een ingevuld prijs vraag-formulier inlevert bij de Vakantie winkel, ontvangt een aardige surprise. Op het prijsvraag-formulier staat precies wat u moet doen om mee te dingen naar een van de interessante prijzen. Haal zo'n formulier op. Het kost u niets en verplicht u tot niets. Patersstraat 13,5801 AT Venray, telefoon 04780-86051. de Vakantie win kei woont nu bij de NC! Tegen inlevering van deze bon ontvangt u in de Vakantiewinkel een prijsvraag-formulier. Omdat nu een bank en een reisbureau onder één dak zijn samengebracht, krijgt iedereen, die een ingevuld prijsvraag formulier inlevert een aardige surprise. Bovendien worden onder de deelnemers een aantal grote prachtprijzen verdeeld. Doe dus mee. Nederlandse Credietbank

Peel en Maas | 1980 | | pagina 10