VEREMGINGSNIEUWS >NJ nmnssiv JUM MERSELO DTERPENIEUWS L.V.B. VENRAY Jeugdcentrum Je Springplank" Venray IM Volvo is in uw buurt Venrays Mannenkoor De Zonnebloem OPRICHTING WIJKVERENIGING VELTUM Huisvrouwen- kontakt Brukske voedings "bond fnv TOPGARAGE C.V. I VOLVO inTERiumomii PEEL EN MAAS uw weekblad Castenray kampioen 4-tallen Nieuws uit Overloon a.s. Donderdag 23 dktober om 20.00 uur repetitie voor het hele koor. Maandag 27 oktober bestuursver gadering. Donderdag 30 oktober om 20.00 uur repetitie voor het hele koor. Verder programma: 8 en 9 november organisatie Lim burgse Zangersdagen. Beide avon den zal het Venrays Mannenkoor om 20.00 uur met een tweetal nummers dit zangfestijn, waaraan 18 koren [eelnemen, openen. 30 November opluistering en or- jnisatie ScholenzangfestivaL 11 december gezamenlijke repeti- ie in Paterskerk i.v.m. Kerstcon cert. .Woensdag 17 december om 19.30 uur opluistering Kerstavond in De Kerkdijk samen met Toneelvereni ging Oostrum. Zaterdag 20 december om 20 00 u. i zondag 21 december om 16.00 uur erstconcert met de gezamenlijke enrayse koren in de Paterskerk. 25 December om 11.00 uur opluis tering Kerstmis in Grote Kerk. 1 januari Nieuwjaarsreceptie in De Burggraaf. 24 Januari opluistering Prinsepro- lamatle. Vbor het Hofkoor optreden in Cir cus Mok op 6, 7, 11, 13 en 14 februa- zondagochtendconcert op 22 fe bruari en 1 maart. Voor 28, 29 en 30 augustus 1981 is |j gepland een reris naar Ahrweiler, vanwaar men een uitnodiging heeft Btvangen om deel te nemen aan 'n ntemationaal Koorconcert en Sang- «sfest b.v.g. 120 jarig bestaan van IG.V. Ahrweiiler. Afmelden bij dhr. H. Gommans, lel. 82687 of Burggraaf, tel. 81244. Donder 23 oktober: 19.30 uur repetitie harm.-orkest LET OP: ingaande 16 oktober be nnen voor 't seniorenorkest weer tn half acht, direkt aansluitend aan petitie jeugdorkest, onderdag 30 oktober: 19.30 repetitie harmonieorkest. AGENDA november: Gemeentelijk muziek toernooi Ys- selsteyn. november: Dodenherdenking. november: fcecil ia feest. december: Zondagochtendconcert samen met jeugdorkest. II december: uitwissehngsconcert met HorSt en Blerick te Horst. LEERLINGENOPLEIDING: londerdag 23 oktober: 18.30 repetitie jeugdharmonie. Donderdag 30 oktober: -4 18.30 uur repetitie jeugdharmonie Individuele lessen volgens af spraak met desbetreffende leraar. 9 november: concert in Holthees. DRUMBAND: frjjdag 24 oktober: geen leerlingen. Na overleg met de instructeur van de drumband en bestuur is afgesproken dat de leerlingen drummers voortaan op zondag morgen mee repeteren. Eventueel kan soms nog apart gerepeteerd worden voor of na de rep. vain de senioren. De vrijdagavond vervalt dus met ingang van heden. JZondag 26 oktober: €1 10.30 uur rep. drumband senioren Zaterdag 29 november: Holthees. Afmelden harmonieorkest bij de iris - telefoon 80225, jeugdle- k den bij de heer Raedts, tel. 82803 en I rumband bij de heer van Els. tel. 96824. Telefoon clubgebouw: 82515. Denken wij ook nog aan de oud- Pipier-aktie .Breng donderdagavond ow oud papier mee. Zaterdags is de opslagruimte ge- opend van 11 tot 12 uur. Agenda: Maandag 27 okt.: om 18.30 alleen voor alten. Dinsdag 28 okt.: om 18.30 alleen voor sopranen Woensdag 29 okt.: uitsliutend (om 19.15) spelavond. REGIO VENRAY iKTIE ZON IN DE SCHOORSTEEN In aansluiting op de reeds vorige eek in dilt blad aangekondigde ak- e het volgende. Wilt U een pakje Wen aan een zieke, gehandicapte |I hulpbehoevende bejaarde mede- HUPger, stuur dan een briefje of bel Kn met Mw. M. A. van Pelt, den Jdenweg 16, 5801 HG Venray, tel. ®740. U ontvangt dan 15 november adres-formulier, waarop naam, en enkele bijzonderheden voor wie U een pakje kunt JONGERENKOOR „CAPRICCIO" Zondag 26 okt.: 10.30 tenoren en bassen 11.00 hele koor. Ma.ndag 27 okt.: 19.00 sopranen Dinsdag 28 okt.: 19.00 Alten. Vrijdag 31 okt.: 15.00 het hele koor Ln de aula van het Boschveldcollege. JONGERENORKEST „BOJEMA" Vrijdag 24 okt.: 18.45 alle ende strijkers, le en 2e viool, alviool, celli en vedel. Vrijdag 31 okt.: 18.45 het hele orkest. „SALTARELLO" Zaterdag 25 okt.: 14.00 aanwezig zijn in de kapel van „den Hoebert". Verder die middag geen repetitie. VENRAYS GEMENGDE ZANGVERENIGING „ARS MUSICA" Dinsdag 28 okt. 19.30 repetitie voor de sopranen; om 20.00 uur voor het hele koor in de Essel, Ursula- straat. Zondag 2 november, 15.00 uur medewerking Allendelenvaering op de begraafplaats Boschhuizen. Zaterdag 8 nov., 17.00 uur mede werking eucharistieviering 25 jarig huwelijk van onze leden dhr. en mevr, Weijs, in de kerk te Casten- ray. Indien U verhinderd bent, dan gelieve U zich af te melden bijdhr. J. Steijlen, Kolkweg 3, tel. 81221 of Mw. W. Manders-Weijers, Oranje straat 7, tel. 86159. DAMESKOOR Woensdag 29 Oktober om 20.00 uur repetitie voor hot hele koor in de school De Essel. Zaterdag 1 november a.s. zingen we om 19.00 uur in de Vredeskerk tijdens de avondmis t.g.v. het feest van Allerheiligen. In het weekeinde van 8 novem ber zingen we in de Schouwburg, tijdens dc Zangersdagen. Nadere in formatie hierover volgt nog. Als u verhinderd bent, graag uw afmelding aan mevr. v. dr Wacrden, tol. 8359, of aan mevr. v. d. Bokerom tol. 83332. Langs deze weg wil de wijkraad Veltum de inwoners, verenigingen, clubs en instellingen in Veltum graag herinneren aan de bijeen komst voor de oprichting van een Veltumse wijkvereniging. Deze bij eenkomst vindt plaats op dinsdag, 28 oktober a.s. om 20.00 uur in café- restaurant Vlakwater te Venray. Op deze bijeenkomst worden de concept-sta'tuten, alsmede een akti- viteitenplan voor de korte en lange termijn gepresenteerd. Daarbij krijgt eenieder de gele genheid zijn of haar aanvullende suggesties c.q. opmerkingen in te dienen. katholiek vrouwengilde venray Dinsdag 28 oktober gaan we op excursie naar de legerplaats Oir- schot. We vertrekken om 9.30 uur bij het gemeentehuis. Denk bij regen en kou aan passende kleding, omdat de rondleiding ook buiten plaatsvindt. Voor de leden van de Limburgse Vrouwen Beweging Kring Venray, wordt in samenwerking met de werkgroep Agrarische Vrouwen een discussie-a von d georganiseerd op maandag 27 oktober 1980 in zaal In den Engel te Venray; aanvang 20.00 uur. De voorzitter van de LLTB, dhr. N. Huyts, zal spreken over: Agrari sche belangen in organisatie en co- operatie. Hierna is er gelegenheid tot dis cussie. Op donderdagmorgen 30 oktober nodigen wij u uit om te komen kij ken naar een film over het leven van de vrouwen in Suriname. Na afloop zullen wij samen met hier wonende Surinaamse vrouwen praten over hun ervaringen. We beginnen om half tien. Het wijkcentrum is al om negen uur ge opend er is een creche en de kosten rijn 2,'50. Tot ziens. AKH. Vrijdag 24 oktober: Vanavond een avondje vol mu ziek voor iedereen van 12 t.m. 15 jaar. De volgende week is er een leuke quiz voor jullie, terwijl er op 7 november weer een grandioze dis co-special zal zijn. Zaterdag 25 oktober: Van 8 tot half 1 geopend voor iedereen van 15 jaar en ouder. Van avond ook de algemene ledenverga dering voor alle leden en vaste be zoekers. Zondag 26 oktober: Van 8 tot 12 uur geopend voor iedereen van 15 jaar en ouder. Wij mogen ons verheugen in de nog steeds stijgende belangstelling van onze jeugd voor de program ma's die onze leiders op touw zet ten. De extra ruimte die we bot onze •beschikking hebben wordt daardoor ook volop gebruikt. Als de jeugd daadwerkelijk laat blijken dat zij bij ons een plezierige ontspanning beleven dan zal het bestuur en lei ders ook alles in het werk stellen om de programma's zo goed moge lijk te laten verlopen. Wij kunnen jullie dan ook laten weten dat het bestuur deze week zijn eerste werkvergadering met de gemeente heeft gehad om te komen tot een nieuw jeugdgebouw. Met aller medewerking zal dat todh moöten lukken. DISCO - DISCO - DISCO - DISCO De belangstelling voor onze dis co is zo goed dat we voor vast om de 14dagen zaterdagsavonds disco hebben. Dus nu a.s. zaterdag weer. Als de disco gangers neg suggesties hebben om nog meer sfeer en gezel ligheid te creëren laat het dan aan de leiding weten. Het is tenslotte om jullie eigen gezelligheid en ont spanning. Allen veel plezier en tot zaterdag. DISCO IN DE SPRINGPLANK Zaterdagavond 25 okt. vindt de laatste disco van oktober plaats, die wordt verzorgd door discotheek „Peariy". Het zal zich allemaal af spelen in jeugdcentrum „De Spring plank". (De witte gebouwen achter het politiebureau). Iedereen boven de 12 jaar is weer van harte wel kom om te dansen of je op andere manier bezig te houden (zoals bil jarten eft tafelvoetbal). De avond begin zoals gewoonlijk om 7 uur en als iedereen weer komt, zal het ongetwijfeld gezellig wor den. Tot ziens. VROUWENCAFÉ VENRAY Hoe gaat het tegenwoordig met het Vrouwenkafé? Nou goed hoor We hebben al weer verschillende thema- en filmavonden achter de rug sinds de zomervakantie en zijn druk bezig met het voorbereiden met nieuwe (maandelijkse) thema avonden en ook filmavonden. Van het komende programma is al bekend: Maandag 27 oktober, 's avonds om 20.30 - 21.30 uur: algemene verga dering van het Vrouwenkafé. Ver der is natuurlijk iedere vrouw wel kom aan onze tafel om mee te den ken en te beslissen over een goede gang van zaken in het Vrouwen kafé. Iedere maand wordt een al gemene vergadering gehouden. Maandag 3 november, 's ochtends 10.00 - 12.00 uur: le bijeenkomst van vrouwen die 'n bijstandsuitke ring .^geniéten". 3 november, 's avonds 20.30 uur, thema: Hoe kies ik kinderspeelgoed en kinderboeken? Maandag 24 november, 's avonds 20.30 uur film: „Wie als een meisje geboren is, wordt nooit een jongen". Maandag 1 december, 's avonds 20.30 uur. Thema-avond: rondom abortus. Maandag 15 december, 's avonds 20.30 uur. Film „Premie voor Irene". Wij hopen met deze avonden weer vele (nieuwe) vrouwen te Zien! Tot ziens in het Vrouwenkafé, adres: -Hoenderstraat 10, tel. 82062 of 87821. Hoi, Deze week zal het stukje niet veel meer inhouden dan een geheu gensteuntje voor de mensen van de NJN Venray en dan tot slot een excursie. Om maar te beginnen r\fet de le denvergadering: nog steeds waar schijnlijk op 1 november en begint om 10.00 uur. Natuurlijk ook deze week weer een verzoek voor kopij voor de Jeneverbes en de jaarver slagen van de bestuursleden. Beide kun je inleveren bij Martien of bij Marcel. Ook is er op 24 okt. a.s. weer een Afdelingsbestuursverga dering gepland en wel bij Marion. De A!BV zal beginnnen om 20.00 u. En nu nog de beloofde excursie: 26 okt. 1980 Hamertexcursie o.l.v. Martin. 8.00 uur. Hoi, Roger. AFDELING VENRAY De kerstverzilvering van vakan tiebonnen voor de landbouw is ge wijzigd. De bonnen moeten 1 maand tevoren worden ingeleverd. Het is voor het eerst dat dit sySteem ook aan het eind van het jaar wordt toegepast. Bij de zomerverzilvering was dat al gebruikelijk. Inleveren gebeurt maandag 27 ok tober. Daarbij gaat het om een be drag van ten hoogste 1000 gulden. De afdelingspenninigmeester bij wie men de speciale bonmenboekjes in levert, zorgt ook voor uitbetaling. Bank- of gironummer meebrengen! Zoals altijd kunnen ook cheque- bonnen worêlen verzilverd. Ook hier geldt een maximum van 1000 gul den. Het vakan't'iefonds voor de land bouw wil nog een andere wijziging doorvoeren. Het is de bedoeling om de bonnen van een dubbeltje en dertig cent af te schaffen. Dan moet bij de cao-onderhandeldngen in de verschillende bedrijfstakken daar mee wel rekening gehouden worden. Het is een kwestie van de vakan- tiebonwaarde afronden op hele gul dens. Een dergelijke wijziging zou bij drukken, uitgeven, verzilveren en kontroleren een aanzienlijke ver eenvoudiging met zich brengen. Inleveren bij H. Minten, Over- loonseweg 51, Venray van 18.30 tot 21.00 uut. SCHUTTERSGILDE „ST. ANNA" Zondag 19 oktober j.l. organiseer de ons gilde, ter gelegenheid van de officiële heropening van het sch'ietterrein, een groot bekercon cours. Burgemeester Defesche opende het schiet terrein door de hefboom te openen. Daarna loste hij het eer ste schot voor de opening van het concours. Een 100-tal schutters uit de kring Land van Cuyk en de geweerschui- terskring Gennep e.o. waren, on danks het gure herfstweer, toch naar Venray getogen. De prijzen werden als volgt behaald: Korps: le prijs Juliana Oeffeit 2e prijs Zeeland 3e prijs Beugen 4e prijsc Maashees 5e prijs Ayen 6e prijs Wilhelmina Oef feit 7e prijs Groesbeek 8e prijs Holthees 9e prijs Vianen 10e prijs Zankakker Venray Kampioen: le prijs M. Janssen, Oeffeit Reserve kamp. B. Janssen, Oeffeit Dames: le prijs Mw. Laurenssen, Zeeland 2e prijs Mw. v. Duinhoven, Zeeland 3e prijs Mw. v. Oirschot, Zeeland 55+: le prijs J. van Dongen, Zeeland 2e prijs Mw. van Dongen, Zeeland e3 prijs Mw. van Luik, Oef feit Rank Xerox troffee: H. Groothuizen, Beugen Personeel: le prijs Mw. Janssen, Oeffeit 2e prijs M. Janssen, Oeffeit 3e prijs: Mw. Laurenssen, Zeeland 4e prijs P. v. Duinhoven, Zeeland 5e prijs Mw. Jans, Beugen 6e prijs J. van Doom, Oeffeit 7e prijs C. van Eist, Vianen 8e priis J. van Dongen, Zeeland Vrije hand: le prijs J v. Dongen, Zeeland 2e prijs C. Hendriks, Sambeek 3e prijs Mw. Laurenssen, Zeeland 4e prijs J. v. Lankvedd, Vianen 5e prijs C. Straatman, Groesbeek 6e prijs N van Unen, Zeeland 7e prijs Mw. van Oirschot, Zeeland 8e prijs: J. v. Meulensteen, Beugen Klos: le prijs J. van Dongen 2e prijs K. van Ooi 3e prijs P. van Duinhoven 4e prijs H. Jans Ook gebruikt Tel. 81032 Venray Nu v.aTj 13.500, Weet U wat er onder deze naam schuil gaat? Een organisatie, lande lijk en wereldwijd, die hun stem verheft en hun daden richt tegen schendingen van mensenrechten. Dit jaar heeft Amnesty Interna tional gekozen voor een bepaalde groep van mensen. Dit zijn de vak bondsleden die om politieke rede nen gevangen genomen werden. Deze aktie om de vrijlating van deze vakbondsleden is gestart op woensdag 17 september en loopt door tot woensdag 10 december. Met deze aktie heeft Amnesty Interna tional alle medewerking gekregen van de landelijke vakbeweging, met namen de FNV en het CNV. In de komende tijd wil de plaat selijke werkgroep en adoptiegroep van Venray u op de hoogte houden van hun a'ktiviteiten en u verdere informatie geven over deze doelge richte aktie met als motto: „Vak bondsleden Vrij". U hoort nog van ons. Blijft u bij? Inlichtingen: Ariëtte Hennemann, Groene Hart 6, Venray, tel. 86389. 5e prijs J Janssen 6e prijs M. Jacobs 7e prijs A. van Oirschot 8e prijs C. Jans 9e prijs J. Raafs 10e prijs E. van Luik Mogen wij bij deze alle leden, de 27 MC-ers en de politie bedanken voor hun inzet. Zondag 26 oktober a.s. is er s middags de 6e zondag om het herfstkanppioenschap. De aanvang van de wedstrijden is 13.30 uur. Lour descomité af d. Venray 91e Limburgse bedevaart sloot seizoen in Lourdes Van 12 t.m. 19 oktober j.l. vond de 91e Limburgse Bedevaart naar Lourdes plaats. Deze bedevaart was tevens de Kinderbedevaart. Twaalf kinderen uit onze regio hebben hier een fantastische week mogen bele ven. De eerste de beste dag dat we in hotel Fr. d'Assise aankwamen, bleek al vrij snel dat er een goede een heid bestond in de Venrayse groep, die samen optrok en bereid was el kaar te helpen en bij te staan. 'Mochten we de eerste drie dagen genieten van een zomerse tempera tuur, de laatste drie dagen deed een voortdurende regenval wel enige afbreuk aan het voorgenomen pro gramma. Desondanks wist ieder met een beetje fantasie, en soms met natte voeten, de dag door te brengen met de intentie waarvoor ieder voor zich naar Lourdes gekomen was. De kinderen, die in het hospitaal verbleven, kunnen eveneens terug zien op een onvergetelijke Lour- desweek. Veel werd er door dan (verkenners) georganiseerd, zoals o.a. een muziekavond, kienavond, enz., terwijl de kinderen overdag niet aan belangstelling hadden te klagen van ouders of van hen die de zorg voor de kinderen op zich had den genomen. Een woord van dank aan de heer Lou Werson en zijn verpleegkundige medewerkers/sters is zeker op zijn plaats, voor hun ge weldige inzet. Toen we op zaterdag 18 oktober weer uit Lourdes vertrokken, werd achter ons letterlijk en figuurlijk Lourdes met krahten dichtgeplakt. Het seizoen was gesloten. Tot 1 april geen lichtprocessies meer; gesloten hotels: geblindeerde souvenierswin- kels. Maar van 28 mei t.m. 5 juni 1981 wordt de 92e Limburgse Bedevaart weer gehouden. En daarvoor zijn diverse medewerkers nog aan het kolporteren met kaarten van het Lourdes Liefdewerk, om zoveel mo gelijk zieken/gehandicapten uit de gemeente Venray, die al lang uit zien naar een bezoek aan Lourdes, deze daartoe ook werkelijk in de gelegenheid te stellen. En het is daarom, dat we U vragen: Koop s.v.p. een Lourdes-kaart; U helpt daarmee zieke mensen uit de ge meente Venray aan een onvergete lijke week in Lourdes, waarop men heel lang en met veel genoegen zal kunnen terugzien. We weten het, het is moeilijk om Lourdes, zoals het beleefd kan wor den, onder woorden te brengen. Men moet daarvoor eigenlijk zelf in Lourdes zijn geweest. Maar de vele zieken, die dank zij uw steun de laatste jaren een Lourdes bedevaart mochten meemaken, kunnen hier over veel vertellen. Daarom: Steun het Lourdes Lief dewerk door het kopen van een kaart, die U wordt aangeboden, of door het storten van een bijdrage op rek. nr. 17.39.06.958 Rabobank te Venray t.n.v. Lourdescomité afd. Venray Bij voorbaat hartelijk dank. FOTO/DIA-AVOND We kunnen thans definitief mede delen .dat de foto/dia-avond voor de mei- en oktoberbedevaartgangers wordt gehouden op maandag 10 no vember a.s. om 19.00 uur in Huize St. Vincentius, Heuvelstraat, aan vang 19.00 uur. We komen hier de komende weken nader op terug. veteranenconcours Leunen Het is de afdeling „De Eendracht" uit Castenray afgelopen zondag in Leu nen wel voor de wind gegaan, want niet alleen het kampioenschap bij de viertallen werd behaald, maar ook is P. Jenniskens met Jupiter kampioen ge worden bij de individuele dressuur. Bij het springen zegevierde J. Peters uit America. De verdere uitslagen zijn als volgt: Viertallen ring 1: 1 De Eendracht 1 Castenray 123 p. tevens kampioen 2 Rekreatieruiter III,Horst 122*4 p. 3 Bucephalus I, Sevenum 117 p. 4 Ons Genot, Leunen 111*4 P- Viertallen ring 2: 1 Wittenhorst II, Horst 124 p. 2 Rekreatieruiters I, Horst 116 p. 3 Sport na arbeid I.Oirlo 105 p. 4 St. Joris II, Meterik 104 p. Individuele dressuur ring 3: 1 J. Weijers, Ottersum, Katja 125 p. 2 J. Verheijen, Meterik, Natchim 124 p. 3 J. Spreeuwenberg, Sevenum, Pascal 4 P. Verdellen, Horst, Paraat 115 p. 5 Mevr. Jenniskens, Castenray, Oran Individuele dressuur ring 4: 1 P. Jenniskens, Castenray, Jupiter 139 p. tevens kampioen 2 B. Geurts, Velden, Orco Polo 134 p. 3 mej. J. Weijs, Horst, Odium 133 p. 4 L. Marcellis, Ysselsteyn, Sjah 132 p. 5 J. v.d. Beuken, America, Marcel 128 Individuele dressuur ring 5: 1 H. Jenniskens, Horst, Rollety 126 p. 2 J. v. Enckevort, Horst, Sito 116 p. 3 H. Hendrikx, Leunen, Ordenans 112 p. 4 J. Kleuskens, America, Flaneur 110 5 H. Linders, Sevenum, Paola 108 p. Individuele dressuur ring 6: 1 P. Hendriks, Horst, Patricia 138*/2 p. 2 P. Willems, Leunen, Carolïen 132*4 3 J.v. Lier, Sevenum, Lievos 131*4 P- 4 W. Hesen, Horst, Nico 129 p. 5 H. Hendriks, Horst, Leon 128*4 p- Individuele dressuur ring 7: 1 P. Jeurissen, Hosrt, Oklan 134 p. 2 S. Luijks, Castenray, Pijthan 133 p. 3 mevr. Vlemmix, Leunen, Ore 132x p. 4 B. Derkse, Horst, Presco 127 p. 5 mevr. R. Peters, Oostrum, Kilflora Op zaterdag 25 oktober a.s. start de cursus „Bijenteelt voor gevorder den", i.p.v. 18 oktober. Deelnemers aan de cursus worden verwacht om 10.00 uur in het ge meenschapshuis te Ysselsteyn. Inlichtingen over de cursus bij de sékretarisdhr. A. Muller, Ooster Tbienweg 16a, Oostrum, tel. 04780- 84272. FANCY FAIR Op zondag 28 oktober en zondag 2 november zal in het Gildehuis te Overloon weer het grote traditione le fancy fair worden gehouden door het Gilde. Vanaf 3 uur smiddags zal er een speciaal fancy fair zijn voor de kin deren. Op 2 november zal dit voor de kin deren na de dodenherdenking een aanvang nemen. Er is ook weer een grote loterij opgezet, en er zal ook weer iets met „Amerikaans opbod" worden ver kocht. Op zondag 2 november zal de Edel achtbare Heer Burgemeester van Heusden de trekking van de grote loterij verrichten. De ouderen kunnen op beide da gen terecht vanaf 20.00 uur. Gewonden bij botsingen Door tot nu toe onbekende oor zaak is op de Venrayseweg in Wans- sum de personenauto bestuurd door de 25 jarige P. Uit Meerlo-Wanssum frontaal tegen een boom gebotst. De botsing kwam zo bard aan dat de boom als het ware tussen de bei de koplampen bekneld zat. De be stuurder moest met diverse ver wondingen naar het ziekenhuis wor den vervoerd. De 17 jarige fietser J. v. d. B. stak nabij de ouderlijke woning aan de Wa nssumseweg over zander vol doende op het verkeer te letten. De 52 jarige autobestuurder Th. S. uit Roggel kon de overstekende fietser miet meer ontwijken. Die werd ge schept en moest met diverse ver wondingen naar het ziekenhuis worden vervoerd. Bij onderzoek in het ziékenhuis bleken die verwon dingen toch mee te vallen en kon hij weer naar huis worden overge bracht.

Peel en Maas | 1980 | | pagina 9