VERENIGINGSNIEUWS EITERPENIEUWS je moet klanten behandelen zoals je zelf behandeld wilt worden Voermans meubelen anno 1980 L.V.B. VENRA mm Venrays Mannenkoor Schutterij 't Zandakker Gilde SI Jan RIKKEN IN LEUNEN PEEL EN MAAS I? A.s. donderdag 6 nov. om 20.00 u. repetitie voor het gehele koor. A.s. zaterdag 8 en zondag 9 nov. organisatie Limburgse Zangersda- gen. Beide avonden opening om 20.00 uur door Venrays Mannen koor. Verzamelen in uniform om 19.45 unur in de schouwburg. Ver dere gegevens over dit zangfestival waaraan 17 Limburgse koren deel nemen, vindt U elders in dit blad. Zondag 30 nov. organisatie en medewerking aan het 6e Scholen- zangfestival. In veiband met de eventuele plan ning xan uw vakantie nog even ter herinnering dat de 3 daagse con certreis naar Ahrweiler zal plaats vinden op 28, 29 en 30 augustus. Hofkoor: Repetitie zondagmorgen 11.30 in de Burggraaf. Afmelden Hofkoor bij Th. Janssen, Dennnenoord 15, tel. 81079. Afmelden V.M.K. bij H. Gom- rrtans, Ndessenstraat 7, tel. 82687 of de Burggraaf tel. 81244. Bestelde foto's van de Wenen-reis na de repetitie in de Burggraaf te ontvangen (en te betalen). Een dringend verzoek aan al die genen welke nog een uniform thuis hebben wat hun niet meer past, dit zo spoedig mogelijk in te leveren in het clublokaal. Donderdag 6 november: 19.30 repetitie harmonieorkest. De mogelijkheid bestaat om via de muziekschool Venray een cursus hulpdirigent te volgen. Lesduur is 2 x 60 minuten per week, cursus duur is 2 jaar, kosten 673,50 per jaar excl. studiemateriaal. Cursus wordt afgesloten met een examen en een getuigschrift. Opgave hiervoor en verdere inlichtingen bij de secre taris, s.v.p. met spoed! Donderdag 13 november: 19.30 repetitie harmonieorkest. AGENDA Zaterdag 22 november: Cecilia feest met huldiging jubila rissen. Zondag 23 november: 13.30 intocht St. Nicolaas. Zondag 7 december: Zondagochtendconcert samen met jeugdha rmonie. Zaterdag 13 december: concert te Wanssum. Zondag 14 december: uitwisselingsconcert met Horst en Blcridk te Horst, 's avonds. LEERLINGENOPLEIDING: Donderdag 6 november: '18.30 rcpötil'ie jeugdha rmonie in de Pcrdstal. Donderdag 13 november: 18.30 uur repetitie jeugdharmonie Individuele lessen volgens af spraak met desbetreffende leraar. Individuele lessen zijn tot nader bericht in Coninxhof. 29 november: concert in Holthees. 7 december: concert in schouwburg. DRUMBAND: Zendag 9 november: 10.30 uur rep. drumband senioren en junioren. Zaterdag 29 november: Holthees. Zie verder agenda harmonieorkest Afmelden harmonieorkest bij de secretaris - telefoon 80225, jeugdle den bij de heer Raedts, tel. 82803 en drumband bij de heer van Els. teL 86824. Telefoon clubgebouw: 82515. Denken wij ook nog aan de ond- papier-aktie .Breng donderdagavond uw oud papier mee. Zaterdags is de opslagruimte ge opend van 11 tot 12 uur. Agenda: Vrijdag 7 november: 18.30 voor alten en sopranen; 10.15 voor tenoren en bassen Zaterdag 8 november: 19.00 H. Mis in de Vredeskerk (in uniform) Maandag 10 november: 18.30 alleen voor alten Dinsdag 11 november: 18.30 alleen voor sopranen Woensdag 12 november: om 18.30 „vrije repetitie" met aan sluitend (om 19.15 uur) spelavond. Eventuele afmeldingen: secretariaat Langstraat 104, Venray, tel. 81690. Rijbeurten Biitterswijck: vrijdag 7 nov.: hr. Kengen, Maas hes ew eg 67, Venray; zaterdag 8 nov.: hr. v. Soest, Largo straat 20, Venray. Algemeen: Aanstaande zaterdag zingen we de avondmis in de Vrededkerk. Verza melen in het parochiezaaltje naast de pastorie om kwart voor zeven, in uniform! Laten we er een mooie viering van maken. Op een grote op komst wordt gerekend. JONGERENKOOR „CAPRICCIO" Zondagmorgen 9 nov.: 11.00 het hele koor 10.30 tenoren en bassen Maandag- en dinsdagavond: geen repetities. JONGERENORKEST „BOJEMA" Vrijdagavond 7 nov.: 18.45 Gezamenlijke repetitie. Vrijdagavond 14 nov.: 18.45 de altfluiten en de blok fluiten. „SALTARELLO" Zaterdag 8 nov.: Geen repetitie. Kontributie vergeten, dan ga je de zwartzanger of -speler heten. VENRAYS GEMENGDE ZANGVERENIGING „ARS MUSICA" Zaterdag 8 november, 17.00 mede werking eucharistieviering in ver band met het 25-jarig huwelijk van onze leden dhr. en mw. Weijs in de kerk te Castenray. Aansluitend re ceptie in zaal Arts te Merselo. Woensdag 12 november vanaf 12.00 uur tot donderdag 13 novem ber 17.00 uur kunt U weer oud pa pier deponeren in de container, Houten Hoek 6. Dinsdag 11 november 19.30 uur repetitie voor de tenoren, om 20.00 uur voor het hele koor in de Essel, Ursillastraat. Indien U verhinderd bent, dan ge lieve U zich af te melden bij: dhr. J. Steijlen, Koïkweg 3, tel. 81221 of Mw. W. Manders-Weijers, Oranje straat 7, tel. 86159. n DAMESKOOR Zondag 9 nov. a.s. Zangersdag in de Schouwburg, om 20.00 uur. Weest U tijdig aanwezig; in uniform. Woensdag 12 nov. repetitie voor het hele koor om 20.00 uur in de school „De Essel" aam de Ursula- straat. Zaterdag 22 nov. zingen we om 19.00 uur tijdens de avondmis in de Vredeskerk, bij het feest van St. Caecilia. Na de mis ons jaarlijks Gaeeiliafeest. Als U bent verhinderd, graag uw afmelding aan mevr. v. d. Waorden, tel. 83659, of aan mevr. v. d. Boke- rom, tel. 83332. Lourdescom i té afd. Venray DIA/FOTO-AVOND Alle deelnemers van de mei- en oktober-bedevaart naar Lourdes dit jaar, nodigen wij uit om a.s. maan dagavond aanwezig te zijn op onze foto/dia-avond. Deze wordt gehou den in Huize St. Vincentius, Heuvel straat 5 en begint om 19.00 uur. Er zijn op deze avond 800 foto's van genoemde Lourdes-bedevaarten tentoongesteld. Hieruit kan men desgewenst een keuze maken en bij bestellen, echter wel tegen vooruit betaling. Nadat U ruimschoots de gelegen heid hebt gehad om de foto's te be kijken en te bestellen, worden er dia's gedraaid. Ook hiervan kan men foto's bestellen. Mocht de mogelijkheid zich nog voordoen, dan worden er ook nog enkele korte Lourdes-films ge draaid. Gezien de te verwachten grote be langstelling en het drukke program ma, wordt men verzocht tijdig aan wezig te zijn. Men dient bij Huize St. Vincentius geen gebruik te maken van de hoofdingang, maar de pijltjes te velgen, die U naar de zaal voeren. Invaliden kunnen met de auto de zaal bereiken. Zij gelieven wel even de aanwijzingen die ter plekke ge geven worden, op te volgen. Men mag op deze avond uiter aard ook familie of kennissen mee brengen. Wij wensen U een prettige avond, want er zal wél heel wat nagepraat worden. Voor de kinderen die in oktober j.l. naar Lourdes zijn geweest wordt op een nader tijdstip een kindermid dag gehouden. We zullen hierover tijdig berichten. Hartelijk dank aan diegenen, die een bijdrage stortten op onze bank rekening. Hét nummer 1739.06.958, Rabobank Venray, t.n.v. Lourdes- comité. Tot ^lot willen we de verkoop van kaarten t/b.v. het Lourdes Liefde werk nog even in uw herinnering brengen. Er zijn nog enkele mede werkers op pad. Beloon hun noeste infcet door het kopen van een kaart of donateurskaart. Alvast bedankt f Met die service gerichte instelling startte Frans Voermans (na enige jaren van pionieren in de meubelhandel als bijbaan) in 1968 zijn eigen meubelzaak in Boxmeer. Hij kocht een bouwperseel met bouw plan en al, aan de Sasse van Ysselt- straat. De start was moeizaam, maar dank zij zelfvertrouwen, moed, hard werken, spontane ontvangst, geweldig dienstbetoon, goede service en natuurlijk ook voortreffelijke exclusieve meubels, lukte het. Vanaf 1970 werden de inspanningen met sukses beloond. Sukses die hij ook dankt aan fijne enthousiaste medewerkers. Frans Voermans richtte zich niet alleen op Boxmeer maar ook sterk op de omgeving zoals Oost Brabant en Noord Limburg. Al gauw bleek zijn pand te klein. Het naast gelegen karakteristieke Boelhuis, werd zijn eerste uitbreiding. In 1974. De brand in de HEM A kort daarop opende voor Frans Voermans de mogelijkheid naar verdubbeling van z'n showrooms. Het was wel een enofme gok. Een tijdelijke expo-tent bood de oplossing, om vooraf de markt te peilen en zijn meubel-assortiment aan te passen aan de behoefte. Nou, die markt die was er. De Brabanders en Limburgers wisten wat ze aan Voermans hadden en omgekeerd. De extra showruimte betekent, behalve meer keus, ook veel meer variatie in stijlen en modellen, maar vooral ook in prijzen. Door centraal in te kopen op internationale beurzen, samen met andere Woonvisie collega's kunnen we interessante modellen tegen scherpe prijzen leveren, waarvan onze klanten kunnen profiteren. Service betekent veel bij Voermans. Behalve het kopje koffie, prettige bediening en inrichting, ook het naKomen van afspraken en levertijden, iets wat Frans Voermans vanzelf sprekend vindt. Service is ook gedegen advies in die zm, dat de klant een meubelstuk koopt dat volledig bij hem past, bij z'n interieur, z'n opvatting en z'n beurs. Je moet klanten behandelen zoals je zelf behandeld wilt worden. Klachten zijn er natuurlijk ook. Tenslotte zijn meubelen het door men» gemaakte produkten. Daar stelt Frans Voermans de 5 jaar woonvisie garantie op het materiaal en konstruktie tegenover. Frans doet meer. Hij springt voor z'n klanten in de bres ten koste van fabrikant, want door de grote omzetten kan Frans een aardig potje breken bij de fabrikanten.... Hij stelt hoge eisen ten gunste van de klanten. Gerard van Beuningen is verkoper installateur. Vertegenwoordigd Voermans-meubelen veelal buitenshuis, zorgt niet alleen voor de keurige stipte leveringen, maar geeft ook adviezen en tips bij afleveringen. In de 2500 m! show-ruimte volledig nieuw ingericht, kan de bezoeker de ruimste keuze aan modellen, stijlen en prijzen van het Land van Cuijk aanschouwen. De inrichting is zodanig gepresenteerd dat het de huiselijke sfeer zoveel mogelijk benadert. Hierdoor krijgt de bezoeker de beste indruk van grootte, kleur, vorm en atmosfeer. Het enthousiaste service-team Piet Hendriks, hoofd verkoper. Is een prima meubel adviseur en verkoper. Maar bovendien een belangrijke steun voor Frans in het gehele commerciële beleid. Niet zelden heeft Piet hierin het laatste woord. Conny Teunissen-Raaymakers is sinds 1977 de receptioniste/ informatrice, die van achter de informatiebalie alles in goede banen leidt, dat geldt niet alleen voor de zaken binnenshuis, ook regelt ze de bestellingen en bezorgingen. Harry van Berlicum bezorgt en installeert de meubelen en behartigt de service-aspecten waarmee hij als meubelmaker al jaren ervaring heeft. Op woensdag 12 november zal schutterij 't Zandakker Gilde St. Jan een ledenvergadering houden in het Gildéhuis café Klomp, alhier. Aan vang 20.30 uur. Het bestuur rekent op een goede opkomst van de leden. De leden worden verzocht om al le kleding- en uitrustingstukken wélke niet meer in gebruik zijn, mede te brengen en in te leveren. Hierbij wordt gedacht aan oude uni formen met wingBen, sgpako's, kop pels, knopen enz. Bedoeld worden de wingsen welke niet aangepast zijn. Tevens zal inventarisatie plaats vinden van de in bruikleen ver- strékte kleding- en uitrustingsstuk ken. Attentie. Omdat het voorkomt dat door onbevoegden rode vlaggen wor den verwijderd, geplaatst bij de toe gangswegen rondom het schietter- rein in de Endepoel, moge het vol gende als een ernstige waarschu wing géiden: Het verwijderen van rode vlaggen tijdens het schieten, kan leiden tot een levensgevaar lijke situatie. De jaarlijkse rikavonden ten bate van SV Leunen starten a.s. maan dag 10 november om 8 uur in café- bar „De Steeg" te Leunen. Zoals gebruikelijk worden deze avonden weer verzorgd door Jan Martens, Boodenstraat 14, Leunen. We wensen U allen een prettig rikseizoen. SCHUTTERSGILDE „ST. ANNA" Zondag 2 november j.l. organs eer de ons gilde het laatste schietcon- cours van het seizoen 1980. Op hel spel stond de keizertroffee, ge schonken door G. Mulder. De winnaar werd uiteindelijk voorzitter P. v. d. Broék, die meer last had van de kou dan van de zenuwen. De prijzen in de extra-ronde vie len als volgt: 1. H. Vermeulen 2. A. v. d. Broek 3. J. Willems 4. P. v. d. Broek 5. H. Janssen Mogen wij bij deze alle leden be danken voor hun inzet en medewer king in het afgelopen seizoen. Wij mogen zeggen dat het een succesvol jaar geweest is, op alle gebied. Wij doen dit jaar echter nog een maal een beroep op alle leden. Jaarlijks nemen wij deel aan de St. Nicolaasintocht in Venray. Dit jaar zal dit geschieden op 23 novem ber a.s. Houdt U deze datum vrij! Een grote afwezige zondag j.l. was P. Volleberg. Tijdens de prijsuitreiking om 18.30 uur kwam vanuit Apeldoorn het bericht dat P. Volleberg Nederlands kampioen biljarten libre klein extra klas was geworden. Mogen wè bij deze ons lid Piet, nogmaals hartelijk feliciteren met zijn behaa.lde succes. uw Venrays weekblad Woensdag 12 nov. om 8 uur i een bijeenkomst voor de LVB Venray, in het zaaltje bij de Vre kerk. Deze avond wordt door mevr. Hessele uit Blerick het onderwerp heeft „Gebruik misbruik van medicijnen", nieuwe leden zijn van harte kom. Herfstwandelinj De Natuurveremging Ovei e.o. heeft voor zondag 9 nova een wandeltocht gepland. Er zü verschillende afstanden uitga peld die met behulp van een ro beschrijving gevolgd kunnen den. De afstanden zijn 5 en 10 km de rustplaats is een gratis consu tie verkrijgbaar. De deelnam 2.50, voor de leden gratis. Natt lijk ligt er voor de deelnemers herinnering klaar. Inschrijven en starten kan 9.00 bot 12.00 uur bij restaurant Riet, A. Beukema, Overloon.

Peel en Maas | 1980 | | pagina 18