Ml VAMOS A VER KERKELIJKE DIENSTEN WIJKRAAD SMAKTERHEIDE Jongerenvieringen Grote Kerk Venray Parochie Paterskerk Kerk 't Zonnelied Brukske Parochie Vredeskerk fAaria-kapelletje lan de Albionstraat te Leunen Protestantse Kerkengemeenschap Parochie Oostrum Parochie Castenray PEEL EN MAAS Parochie Oirlo Parochie Leunen Parochie Ysselsteyn Parochie Merselo Rectoraat Yredepeel Rectoraat Veulen Rectoraat Smakt Rectoraat Heide Amateur Fotografen Vereniging A. F. V. VENRAY Evenals dc 12 vorige jaren orga- de Amateur Fotografen Ver ging in Venray wederom en j reeds voor het 13e jaar in suk- iie een fotokursus voor be- mers. Su de fotografie in een geweldige irs is, zijn er veel kiekjesma rs, die nog lang niet tevreden zijn rr hun eigen foto's. Zij willen :h wel wat beters. (ovengenoemde fotoclub geeft de- mensen gelegenheid om de foto- ifie wat meer eigen te maken. Op woensdag 22 oktober a s. om 20 uur wordt een introduktie-avond georganiseerd, waarbij iedere be langstellende van harte welkom is in het clublokaal, zaal 3 in de An- toniusstnaat 1 (achterzijde van het oude lyceum aan de Leunseweg). De koffie staat gr klaar. Op de komende clubavond zou den wij een spreker te gast hebbqn, door omstandigheden moest deze echter afzeggen. Deze avond is nu verzet naar de volgende clubavond 6 november a.s. Besloten werd om de nu vrijge komen clubavond te besteden aan het opknappen van de berging. Zij die hieraan mee willen werken kun nen terecht op donderdagavond 23 oktober a.s. om aCht uur in het club gebouw. Brengt u gereedschap mee. Op zondagochtend 26 oktober a.s. mits het redelijk weer is, is het om 10 u. verzamelen bij de schouwburg Het ligt in de bedoeling de Ven- rayse „binnenstad" eens fotogra fisch onder de loep te nemen. U komt toch ook? Foto-uitrusting na tuurlijk meenemen. van 18 tot en met 25 oktober a.s. Zaterdag 18 oktober is er om 19.00 uur weer een viering voor de jongeren van 12 t.m. 17 jaar; in het zaaltje onder de sakristie van de Grote Kerk. Thema: Het leven een droom? Voorganger: B. v. Bronkhorst. Zaterdag 19.00 nederlandse hoog mis, int. jrd. Alphons Vercauleren/ Theodor Creemers/Handrie Jans Beken en zoon Arnold. Zondag 29e zondag door het jaar, wereldmissiedag. 8.00 leesmis int. An Swinkels-van Dijck; 9.30 greg. hoogmis int. Wil helmus Janssen Gerardus van Bracht Harrie v. d. Werff; 11.00 nederlandse hoogmis int. Piet Kus- ters Thei van Els Josephina Hendriks-Ariëns. Maandag 9.00 oude stichtingen Jan Peter Schols en Maria Huber- tina Leers; 19.00 Piet de Bruyn en overleden vader. Dinsdag 9.00 Mathieu Arts; 19.00 overl. fam. Muysers-v. d. Sterren. Woensdag 9.00 Tiny Heuts Nel lie Raedts; 19.00 Piet de Bruyn en overleden vader. Donderdag 9.00 Jaap Hendricx Theo Vermeulen. Vrijdag 9.00 Elisabeth Franssen- Tihon; 14.00 huwelijkssluiting Hele- ne Slots en Henk de Visser; 15.00 25- jarig huwelijksfeest Rongen-Her- grüter; 19.00 overl. fam. Bouten- Verschuren ouders van Kessel en zoon Jan. Zaterdag: feest van de kerkwij ding van de eigen kerk. 9.00 Maria Voermans-Janssen; 19.00 Herman v. d. Laar overl. ouders Philip- sen-Pirlo Sraar Spee overl. fam. van Goch-Stein. Mededelingen Zondag onder de mis van 11.00 uur is er kindercrèche in het zaal tje onder de sakristie. Leidsters: As- trid van Keeken en Liesbeth van Aarssen. Zaterdagavond en zondag vieren we Wereldmissiedag. De kollekte van de eucharistievieringen is be stemd voor de jonge kerken in de derde wereld. Onder het motto: „Vreemden worden vrienden" wor den wij uitgenodigd tot een royale vriendendienst. Huwelijksafk.: Helene Slots en Henk de Visser (Leveroy). Akolieten Zaterdag 19.00 A. Regli en G. Reg- li. Zondag 8.00 Berti Bouten en Pie- ter Hermus (lezer: Joop Wekking); 9.30 Nard Kronenberg en Eric van Gerven; 11.00 M. van Pelt en W. Bis- terveld. Misdienaars Maandag en dinsdag: 19 00 Nicole Schwachofer en Colette Teunissen. Woensdag en vrijdag; 19.00 Maar- tje Huibers en Inge Truijen. Zondag 19 oktober MISSIEZON DAG. H. Missen: 7.30, 9.00, 11.45; hoogmis 10.15 gezongen door de Zangers van St. Frans. 18.00 avond mis. Vrijdag 19.00 avondmis om Gods zegen te vragen over de gezinnen van de parochie Zaterdag 14.00 gez. h. mis bij ge legenheid van het 25 jarig huwelijk Koenen-Kleuskens; 17.00 gelegen heid om te biechten; 18.30 avond mis. Mededelingen 1. Zondag 19 oktober de jaarlijk se Missiezondag. Extra kollekte voor de missie. We hoeven deze kollekte nauwelijks bij u aan te bevelen. Ge ven we royaal voor onze medechris tenen, die het materieel lang niet zo goed hebben als wij. 2. In de oktobermaand bidden we samen de rozenkrans s avonds om ■kwart vóór zeven behalve op za terdag en zondag. Misintenties Zaterdag 18.30 jrg. overl. ouders Derksen-Evers overl. ouders Ou denhoven-Evers overl. ouders Op Heij-Lommen. Zondag 7.30 voor de parochie; 9.00 overl. ouders v. d. Ven; 10.15 overl. fam. Spee-Linders en overl. ouders Rongen-Ewals; 11.45 Piet Stoks; 18 Gerard de Bruin. Maandag 8.00 jrg. overl. fam. Joh. van der Linden-Basten; 19.00 Ger- truda Madou-Klaassen en Caecilia Sedee-Pasteuning en overl. fam. Dinsdag 8.00 Jozef Linders en t.e.v. St. Antonius uit dankbaarheid; 19.00 Wim v. d. Munckhof en overl. fam. Woensdag 8.00 overl. ouders Ak kermans-Timmermans; 19.00 Joh. Janssen en zoon Martien en overl. ouders Lucassen-Maassen en Pater Florentius. Donderdag 8.00 tot zekere intentie; 19.00 overl. fam. Peters-Arts. Vrijdag 8.00 t.e.v. St. Antonius uit dankbaarheid; 19.00 gezinsmis; fam. Vermeulen-Dtjkmans en Boeren-v. Wees. Zaterdag 8.00 Gijsbertha van den Dop-Spronsen; 14.00 b.g.v. een 25- jarig huwelijk uit dankbaarheid. Misdienaars en akolieten Zaterdag 18.30 Geert Claes en Eric Arts. Smelt; 10.15 Hans van Geenen en Jacq Smetsers; 11.45 Ricky Douwes en Peter Schoenmakers; 18.00 Hans Kerstjens en Amoud Verhaeg. Maandag, woensdag, vrijdag 8.00 André Basten en Johnnie Jans-Be- ken; 19.00 Martien Leenders en Mat- ti Hendriks. Dinsdag, donderdag, zaterdag 8.00 Edgar Janssen en Rob Arts; 19.00 Ronnie Windrath en Ricky Patrot- tie. Zaterdag 18 oktober: Gez. eucha ristieviering om 10.00 uur met mu zikale medewerking van het jonge renkoor uit Overloon o.l.v. Jaap Verhoef. Geen kindercrèche. Misintentie: Voor een zieke. Zondag 19 oktober: Wereldmissie-, dag! Gezongen eucharistieviering om 10.00 uur. Kindercrèche wordt verzorgd door Irmgard Kol, Yvonne Cybdlski. Misintentie: Overleden hr. Kessel, overleden fam. Arts. Woensdag 22 oktober: eucharistie viering om 19.00 uur. 29e Zondag door het jaar WERELDMISSIEDAG Zaterdag 19.00 avondmis v. overl. ouders Stiphout-Jacobs en zoon Leo en voor Adrianus Kuunders en zoon Frans. Gezangen met het kinderkoor De Vredesklokjes. Zondag 8.00 leesmis voor overl. Nout Cremers en Tiny Philipsen; 9.00 leesmis voor overl. ouders Swinkels-de Mulder voor overl. familie Willems-Jansen voor over leden fam. Bonants-Versteegen; 10.00 hoogmis voor overl. fam. van Ros- Verscholen onder een drietal (drui pende?) lindebomen staat aan de Albionstraat te Leunen daar waar de Horsterweg begint een wit kapelletje, toegewijd aan de Heilige Maagd Maria. In de kapelnis waar eens een fraai houten antiek beeld van de Heilige Maagd stond, staat nu een lege melkfles. „Sic transit gloria mundiMaar desondanks is 't kapelletje in zeer goede staat en spreekt het jarenlange goede on derhoud nu nog duidelijke taal. Het beeld van Maria werd, even als zovele andere beelden uit de Ven ray se kapellen, voor diefstal veilig gesteld. Het prijkt nu op het oude altaar in de parochiekerk van Leunen, en is alleszins het bezich tigen waard. De zware smeedijzeren poort aan de nis van het kapelletje, hangt nu doelloos in zijn scharnieren. Men zou o.i. al een flinke vent moeten zijn, om dat hekwerk in gesloten toestand open te breken. Maar men heeft het zekere voor het onzekere genomen, en het beeld verwijderd. Jammer genoeg, zonder een minder waardevol exemplaar voor in de plaats te zetten. Ongetwijfeld is me de daardoor de publieke belang stelling voor dit oude gebouwtje vrijwel nihil De familie Baltussen verzorgt het kapelletje al meer dan zeventig ja ren. De laatste jaren is die verzor ging tot 't minimale afgezakt. Eens per jaar wordt het van buiten ge wit en zo nodig van binnen ook nog wat opgeknapt. Men mag aannemen de juiste data ontbreken ook hier dat het kapelletje in de laatste jaren van de vorige eeuw werd gesticht. Wie dat gedaan heeft en waarom is niet voor de geschiedschrijver bewaard gebleven. In het begin van de dertiger ja ren bleek het metselwerk dusdanig versleten en aangetast te zijn door de tand des tijds, dat men een ce- mentpleisterlaag aanbracht. Een ze kere Tinus Derks een vrijgezel met nogal wat geld zou de kos ten daarvan cp zich genomen heb ben. Sindsdien is het kapelletje van buiten wit gekalkt. Of het aanbren gen van een cementpleisterlaag nou wel de beste methode was om een kapelletje te conserveren, mogen we betwijfelen. Maar kennelijk was het wel de gemakkelijkste methode. Men ziet dat op meer plaatsen; b.v. ook bij het kapelletje in Oirlo Na de oorlog heeft Gussen Wie het Mariabeeld een opknapbeurt ge geven Uit die tijd stamt ook het zachtboard plafonnetje dat in de kapel is aangebracht en absoluut niet bij het gebouwtje past. Een funktie in het religieuze le ven van Leunen heeft dit kapelletje amper gehad. Na de oorlog werd er met de Sacramentsprocessie nog wel een rustaltaar opgesteld, maar al gauw was dat veel te gevaarlijk op de steeds drukker wrordende ver keersweg. Sindsdien nam de pro cessie een andere route. Vroeger was het wel gebruikelijk, dat een passerende begrafenisstoet een paar minuten pauzeerde voor 't bidden van enkele weesgegroeten. Maar dat gebeurde zo zelden, dat men zich dat amper weet te herin neren.' Wel is bekend dat vroeger bij he vig onweer en bij ernstige ziekten, de gelovigen kaarsjes in het kapel letje aanstaken. Daartoe waren een achttal kaarsenhouders aan de nis deur aangebracht. Sinds kort loopt een rijwielpad rakelings langs het kapelletje waar op het uitzicht nog door een dikke boomstam wordt ontnomen. Hon derden schoolgaande jongelui fiet sen er dagelijks voorbij, maar wel licht niet één die er aandacht aan schenkt.... We zeiden het reeds: „Sic transit gloria mundi", zo ver gaat de glorie van deze wereld Maar dan vraagt men zich toch weer af, waarom hier een Maria- 'kapelletje in de vergetelheid raakt, terwijl een paar kilometer verder, in het Veulen, nog steeds duidelijke tekenen van een Maria-devotie zijn waar te nemen. "sum-Janssen voor overl. familie Wijnhoven-Volleberg. Nederlandse gezangen met het kerkelijk zang koor; 11.30 leesmis voor overl. Au gust van Bergen voor Wiel Ber den uit dankbaarheid (J); 18.30 avondmis voor overl. ouders Kus- ters-Ewalts voor overl. Petronel- la Siébers-Willemsen en zoon Guus. Maandag 8.00 leesmis tot welzijn van een zieke (H); 19.00 avondmis voor overl. Antoon Jenneskens. Dinsdag 8.00 leesmis voor overl. familie Linders-van Opbergen; 19.00 avondmis voor overl. ouders Loo- nen-Hendriks voor overL Sjang Hendriks en overl. familie Frans- sen-Coenen. Woensdag 8.00 leesmis voor overl. familie van den Berg-van der Schaal; 19.00 avondmis voor overl. familie Kusters-Cuppen. Donderdag 8.00 leesmis voor een zieke (H) en voor de familie Rö- gels-Bouten; 19.00 avondmis voor overl. Bér Philipsen voor overl. Leo Janssen (buurt). Vrijdag 8.00 leesmis voor overl. Thijs Arts en familie; 19.00 avond mis voor overl. Hendrikus Vermeu len en Julia Swachofer. Zaterdag 8.00 leesmis tot voorsp. beterschap (M); 19.00 avondmis v. overl. Piet Wismans voor overl. Peter Pelzer voor overl. ouders VcermansrLeijssen uit dankbaar heid voor de familie van Tilburg- Muijsers. Mededelingen 1. Zondag onder de mis van half twaalf kleutercreche in de kleu terschool vlak bij de kerk. Leid sters: Wilma van Osch en Jacque line Vollenberg. 2. Zaterdagavond en zondag na al le h. missen kollekte aan de kerk deur voor het missiewerk. Geef vrij aan de mensen met een missie. Misdienaars en akolieten Zondag 8.00 Th. Houwen, C. v. d. Brand; 9.00 M. Janssen, H. Kusters; 10.00 J. Jacobs, R. Beerkens, H. Lit- jens; 11.30 C. de Bruyn, M. Willem- se; 18.30 R. Aben, Th. Urselman. Maandag, dinsdag, woensdag 8.00 S. Rongen, U. v. Weert; 19.00 B. Trimbos. M. Pelzer. Donderdag, vrijdag, zaterdag 8.00 R. Barents, C. Geurts; 19.00 R. Siebers, J. Linskens. Zondag 19 oktober a.s. om tien uur dienst in de aula van Den Hoébert aan de Westsingel, waarin als pre dikant voorgaat Prof. Dr. N. T. Bak ker uit Eindhoven. Tijdens de dienst kinderkerk en -oppas. De koliekten zijn bestemd voor 't kerkelijk werk in het buitenland en de eigen diakonie. Zaterdag 19.00 voor de levende en overleden familieleden van de fam. Linskens. Herman Hocx, Anna Ger- trudis Janssen-Renkens, Pierre Ja cobs, Jan Hulsman en Martien Moorrees, overl. familie Stappers van Aarssen en Nel Arts (Jongeren koor). Zondag 8.30 Theo Camps en Anna Verhoeven; 10.00 overl. ouders Hou- ba-Henssen en familie (Tamboer- korps, Eikenhofkapel en Gemengd koor). Maandag 9.00 Broeder Drabbels. Dinsdag 9.00 Tot zekere int. Woensdag 9.00 Grad Martens. Donderdag 9.00 voor 'n overleden moeder. Vrijdag 9.00 Voor de vrede; 14.00 voor het bruidspaar Weijers-Ver- meulen (Koor van Arcen). Zaterdag 19.00 overl. fam. Min- Verbeek, Chris van Aarssen. Misdienaarsbeurten Zaterdag 19.00 Michel van Dijk, Roland Taoken, Ronny Pelzer, Hans Holtackers. Zondag 8.30 René Willems, Jur- gen van Soest, Jan Rutten, Sjakie Wilmsen; 10.00 Frits Dupont, Ivo Franssen, Paul Janssen, Roel Fol- kerts. Maandag, dinsdag, woensdag: Leon Hendrix, Ronny Pelzer. Donderdag en vrijdag: Ivo Frans sen. Roland Tacken. Kerkkollekte Wereldmissiedag Dit weekend gaan de mandjes rond voor uw gift ten bate van de Wereldmissie. Mag het een offer zijn....? Natuurlijk kunnen we on ze plichten niet afkopen, maar een werkelijk stuk solidariteit is toch wel op zijn plaats. We mogen er op rekenen, dat onze bijdragen goed besteed worden, allereerst aan nog meer kerkgemeenschapsvorming. Door Samen-Kerk-Zijn, en dat wereldwijd, is leven op aarde mo gelijk. 29e Zondag door het jaar Misdienaars: Luc Vennekens en Rob Weys, Edwin Dinghs en Hans van de Ven; hoogmis: Marcel Duy- 'kers en Urban Vollenbergh. Zaterdag WERELDMISSIEDAG. De „meercollecte" is voor de missie 19.00 t.e.v. O.L. Vrouw van Altijd durende Bijstand; 18145 Rozenkrans gebed. Zondag 8.00 overl. ouders Emcnts- Geurts en zoon Martinus; 10.00 jrd. voor Jacoba Dinghs-v. d. Beuken. Maandag 19.00 Josephina Seykens- Collin. Dinsdag 8.00 jrd. voor Peter Jo hannes Ewals en Carolina Rambags Woensdag 8.00 geen H. Mis; 1.30 gezongen h. mis t. int. van het zil veren bruidspaar Camps-Maassen (Misd. Tony Camps en Hans v. d. Ven). Donderdag 8.00 geen h. mis; 19.30 gezongen ha mis b.g.v. de viering van moederdag t.i.v. de L.V.B. Vrijdag 8.00 overl. fam. Tielen- Thielen-Smits Zaterdag 18.45 Rozenkransgebed; 19.00 jrd. voor Antoon Steeghs en ouders en voor Lei Duykers. uw Venrays weekblad 29e zondag door het jaar: Wereldmissiedag 18.45 Rozenkransgebed. Zaterdag 19.00 zondagsdienst gest. hgm. Willem Midhels en Wilhelmina van OsCh: Jos Driessen (koll) Zondag 8.30 lsm. uit dankbaarh. v. ontvangen weldaden; 10.00 hgm. st. Leon Geurts en Wilhelmina Spreeuweiïberg maandd. Mathijs Geurts; voor levende en overleden leden van muziekvereniging „Ons Genoegen". De hoogmis wordt ook mede verzorgd door onze muziek vereniging. Dinsdag 8.00 lsm. tot zekere int. t.e.v. O.L, Vrouw. Woensdag 18.45 Rozenkransgebed; 19.00 lsm. Mathijs Geurts (koll). Donderdag 8.00 H. Johannes van Cafestrano. Lsm. st. Jan en Bern. Custers en Wilhelmina Vergeldt. Vrijdag H. Antonius. Maria Claret. 14.00 pl. hoogmis uit dankbaarheid b.g.v. het 50 jarig huwelijksfeest v. het echtpaar B. Janss-Peters. Zaterdag 18.45 Rozenkransgebed; 19.00 zondagsdienst maandd. Jos Driessen; maandd. Martinus Hub. Bots; Jaard. Johanna Driessen-Duy- kers; st. Maria Gertruda v.d. Ster ren; jaard. Wim Steeghs; Mathijs Geurts (koll); Peter van Rhee en overleden familie. Zaterdag 1 november wordt het feest van Allerheiligen gevierd. Zondag 2 november Gedachtenis van alle overleden gelovigen. Om 8.30 en 10.00 uur zullen beide h. missen van Requiem zijn; 15.00 plechtige Allerzielendienst. Wij ver zoeken eenieder zijn familiegraf in orde te brengen, daar er enkele ver zakt zijn door regenval. 29e zondag door het jaar: Missie zondag. Dit weekend is er na alle H. Mis sen kollekte voor de missie. Zaterdag 19.00 lsm. v. Harry Man- ders (vanw. neven en nichten, fam. Manders) maandd. voor Louisa Geurts. Zondag 8.00 lsm. als gest. jd. voor Anna Jenniskens tot bijz. nit. (P); 10.00 hgm. als gest. jd. v. Hendrik Philipsen gest. jd. v. Martin van Dijck en overl. ouders; 11.15 weekd. voor Maria Loonen-Scheffers. Maandag 19.00 lsm. voor Jozef Martens en overl. fam. v. Gerard Willemse. Dinsdag 19.00 lsm. tot bijzondere intentie (H) lsm. voor Harry Cup pen en Petronella Vogelsangs. Woensdag 19.00 maandd. v. Jozef en Gerril Claesens maandd. v. Pe ter Goumans en echtgenote. Donderdag 7.30 gest. id. v. Gerard Marcellis. Vrijdag 14.00 zilveren huwelijk Goumans-Michels; 19.00 maandd. v. Ine Janssen lsm. v. overl. familie Swinkels-Peeters. Zaterdag lsm. v. overl. fam. Ja cobs-van Crudhten v. Helm Claes- sens. Misdienaars: 19.00 Martin en To ny Heesen, Akolieten: zaterdag 19.00 Toine Hegger en Roel Janssen; zondag o.OO H. van Rhee; 10.00 Th. v. Kempen, R. Duijkers en W. van Meijel; 11.15 Rudy Kuenen en Wilbert Emonts. Gedoopt: Janssen, Barry. Kerkbestuurslid. Zoals U uit vo rige mededelingen op parochiever gadering en in de Ruuper weet heeft dhr. M. Loonen ontslag genomen als lid van het kerkbestuur. Wij zeggen hem nogmaals dank voor t feit dat hij zoveel jaren actief kerk bestuurslid geweest is. In zijn plaats is door de bisschop van Roermond benoemd als lid van het kerkbe stuur dhr. Antoon Jenniskens, Enge Steeg 1. Kruisweg: De kruisweg is intus sen al 2 weken in onze kerk ge plaatst. De totaalkosten 7500, zijn betaald door de speciale collec te die voor deze kruisweg werd ge houden en door giften die persoon lijk gedaan zijn. Heel hartelijk dank aan alle gevers. Wij hopen en gelo ven dat U met ons vindt dat deze uit hout gesneden kruisweg een mooie aanwinst is voor onze kerk. Zaterdag 19.00 h. mis v. Jeanne v. d. Berg-Swinkels. Zondag 8.30 h. mis t i.v. familie Arts-Heidens; 10.00 jrgt. v. Peter Johannes Philipsen; 11.30 gest. jrgt. v. Josephina Lemmens-Smits. Maandag 19.00 h. mis v. Gerardus Vergeldt en Maria Burgers. Dinsdag 8.00 h. mis voor Martien Hendriks. Woensdag 8.00 maandd. v. mevr. Coenen-Spreeuwenberg. Donderdag 8.00 h. mis voor overl. fam. Bos-Janssen. Vrijdag 19.00 h. mis voor overl. fam. Litjens-Fleurkens. Zaterdag 19.00 h. mis voor welsla gen in nieuwe werkkring. Misdienaars Zaterdag 19.00 Joost v. Elzakker en Jos Bovee. •Zondag 8.30 Ko Flinsenberg en Francis v. d. Hoff; 10.00 Rob Koo nings en Roel Emonts; 11.30 Peter Peeters en Wilfried v. Dijk. Weekdagen: Willy Hendriks en Karei Dekkers. Mededeling Zaterdag 1 november is het Aller heiligen en Allerzielen is op zondag 2 november. Uit een onderzoek is gebleken dat een grote meerderheid van de mensen de feesten weer di rect na elkaar heeft en niet ver plaatst naar de zondag erna. En het is liturgisch ook beter daar deze beide feesten zeer nauw met elkaar verbonden zijn: Zij vieren beide de voortgang van het leven over de dood heen. Op Zondagmiddag is er dan ook de Allerzielen-hcrdenking. In aansluiting hierop zou ik een dringend verzoek tot iedereen wil len richten om er zoveel mogelijk voor te zorgen dat op 1 november alle grafzerken weer zo goed ver zorgd zijn als vorig jaar. Voor de paden wordt gezorgd dat ze er ook goed uitzien. Bij voorbaat dank voor uw medewerking. WERELDMISSIEDAG Zaterdag 19.00 hgm. v. Antoon Poels en Catharina van Dooren. Zondag 10.00 hgm. v. Johanna H. Poels-Poels; 11.30 h. mis v. Marti nus v. d. Zanden vw. de buurt. Dinsdag 8.30 gez. h. mis v. Maria G. Muyzers-Rongen. Donderdag 8.30 gez. H. mis v. Jo hannes Thissen. Zaterdag 18.00 hgm. tot int. fam. Tijssen. Misdienaars: Zondag 10.00 en door de week: A. v. d. Linden, M. Ron gen; 11.30 P. van Hoof, C. Wilms. Kollektanten: Zaterdag: Verhaag; zondag 10.00 v. Hoof; 11.30 Emonts. Zaterdag 19.00 t.e.v. O.L. Vrouw. Zondag 10.00 voor hr. van Deute- kom Maandag 8.00 t.e.v. St. Gerardus. Dinsdag 8.00 v. overl. fam. De- rikx Woensdag 8.00 voor hr. van Deu- tekom. Donderdag 15.00 zilveren bruiloft fam. H. Arts-Kerkhof. Vrijdag 8.00 v. overl. fam. Na- buurs. Zaterdag 19.00 voor Geert Clas sens. In alle H. missen bijzondere kol lekte voor de missie. Zaterdagavond 7 uur hgm. jgt. v. overl. fam. Leyssen, Verhoeven, Ewals. Zondag 9.45 hgm. gest. jgt. voor zal. Ant. Geurts; 11.15 hgm. voor levenden en overleden leden van de Stille Omgang. Maandag 8.00 lsm. tot bijz. int. ter ere H. Gerardus fam. K. J. Dinsdag 8.00 lam. zal. Wim v. d. Goor vw. de buurt. Woensdag 8.00 lsm. zal. Sef Lin ders, fam. L. L. Donderdag 8.00 lsm. zal. Ceciel v. Wylick-Engelen; 's avonds om 7.30 uur op Moederdag der LVB h. mis tot bijz. intentie. Vrijdag 8.00 lsm. zal. Ber van Ooi en zoon Wim; om 2 uur pl. hgm. en inzegening huwelijk bruidspaar Piet Beckers en Petra Wismans. Zaterdagavond om 7 uur hgm. jgt. zal. Marie Ewals-Holtackers. Akolieten voor 19 oktober:: Wïljo Fleurkens, Leon Reintjes, D. Jans sen. Misdienaars: Reintjes, Baeker Zaterdag 19.00 avondmis voor Gerrit Koopmans. Zondag 8.30 h. mis te Holthees v. de gezusters van de Ven; 10.00 hgm. voor Jan Logtens en overl. fam. voor fam. v.d. Hoeven en Jan Laamers en voor bijz. int. Maandag 8.45 h. mis voor de over ledenen van de Kannel en voor bijz. intentie. Dinsdag 8.45 h. mis voor bijz. int. en voor de oplossing in moeilijkhe den. Woensdag 8.45 h. mis t.e.v. de H. Jozef en voor een vader en zijn ge zin. Donderdag 8.45 h. mis voor Ch. Simons en t.z.i. Vrijdag 8.45 h. mis voor bijz. int. voor het slagen van een examen en t.z i. 29e Zondag Wereld missiedag. Zondag 8.00 h. mis voor de zieke broer Piet van Kempen en Ger van Kempen-Friesen; 10.00 hoogmis ge sticht gezongen jaargetijde voor Jo hannes en Joost Camps. Akolieten: Bert Maas en Ton Arts. Misdienaars van de week: Johnny en Marco van Kempen Schaalkollekte voor de Missie. Maandag: 8.00 h. mis voor de over leden ouders Poels-Michels. Dinsdag 8.00 h. mis t.e.v. O. L. Vrouw t.z.i. Woensdag 8.00 h. mis voor de over leden ouders Meijboom-Janssen, zn. Frans en Harrie Houben. Donderdag 8.00 h. mis t.e.v. O. L. Vrouw van Altijddurende Bijstand. Vrijdag 8.00 h. mis voor Toon Huisman van zijn vrienden. Zaterdag 19.30 avondmis voor Lien Peeters-Janssen van de familie Phi lipsen. NOTICIAS RELIGIOSAS El domingo proximo celebramos el dia de la Hispanidad. A las once y. cuarto Misa con muSica y platica en Castellano. El domingo proximo es también el Domund: él dia mun- dial de las misiones. La colecta sera por las Misücnares de Cristo Jesüs en Madrid. Los padres y los padrinos del re- cién bautizado DAVID les agrede- cen mucho su assistencia numerosa en la ceremonia del domingo pasa do. Hasta la vista! NOTICIAS CULTURALES Los cursos han empezado; el pro- grama del Centro sigue; las pelicu- las se les anunciaran con tiempo. Hasta la vista! De nieuwe generatie gezondheids ondergoed

Peel en Maas | 1980 | | pagina 11