JlfM MERSELO VAMOS A VER KERKELIJKE DIENSTEN Buurtvereniging St. Jozef Nieuws uit Overloon Overloons Toneel Jongerenvieringen Grote Kerk Venray Parochie Paterskerk PEEL EN MAAS ook üw krant Parochie Vredeskerk Protestantse Kerkengemeenschap Parochie Oirlo Parochie Castenray Parochie Oostrum Parochie Leunen Parochie Ysselsteyn Parochie Merselo Rectoraat Vredepeel Rectoraat Veulen Rectoraat Heide Rectoraat Smakt F.N.V. belasting- kursus 1980-'8t Amateur Fotografen Vereniging A. F. V. VENRAY De komende clubavond, donder dag 3 oktober a.s., vertoning van ecn diakollektie van fotoclub Spec- trum Roermond. Tevens zullen we deze avond de clubkollektie samenstellen voor de Bondsddawedstrijd 1980. Deze wed- j strijd is een van de grote evene- I menten van de fotobond. Wij hopen I dat iedereen enkele dia's ter jure- ring meebrengt, zodat we op de proppen kuftnen komen met een intstekende kollektie. De kollektie moet bestaan uit 8 dia's, gemaakt door tenminste 3 per sonen. Denkt U er ook aan dat op deze avond de fotos ingeleverd moeten worden voor de Rayon-fotowed strijd! Hier nog even in het kort de wedstrijd-eisen: 3 tot 5 foto's per maker, kleur of zwart-wit. Afme tingen maximaal 40 x 50 cm incl. passepartout, opgezet op dim kar ton. De clubavond wordt gehouden op Antoniusstraat 1 te Venray, aan vang 20.00 uur. DISCO- PROGRAMMA OKTOBER 1980 Zaterdag 4 okt.: Wijkgebouw Brukske Zaterdag 11 okt.: „Springplank" (jeugdcentrum achter politieburo] Extra!! Vrijdags in herfstvakantie: Wijkgebouw Brukske Zaterdag 18 okt.: Wijkgebouw Brukske Zaterdag 25 okt.: „Springplank" Alle avonden beginnen om 7 uur, nodigen rond 10 uur en zijn voor iedereen boven 12 jaar toegankelijk. De entree is slechts één gulden. De avonden ip hot Brukske wor den door de „muziek-amusement"- groop georganiseerd: die in „de Springplank'" door hun medewer kers. De avonden worden verzorgd door discotheek Pearly, die vooral op hel gebied van de Amerikaanse disco platen gespecialiseerd is. Dus dans liefhebbers.tot ziens! l.our descomité afd. Venray OKTOBER-BEDEVAART Zendag 12 oktober a.s. vertrekt de 91e Limburgse Bedevaart naar Lour- des. Deelnemers aan deze bedevaart hebben inmiddels vanuit Maastricht de benodigde papieren ontvangen. U bent nu in het bezit van uw treinkaartje. Bewaar dit goed, want bij verlies zijn de financiële konse- Scwenties voor U zelf. Verder treft U «an een brochure, waarin talloze nuttige tips. We raden dan ook iedereen aan dit boekje goed door te lezen. Verder hebt U ontvangen een witte kaart, waarop vermeld staat uw coupénummer en de naam van het hotel waarin U in Lourdes logeert. Verder zijn per persoon 2 labels toegezonden, die u ingevuld aan uw bagage dient te bevestigen. Zoals reeds eerder gemeld kan men voor deze bedevaart niet op stappen in Venlo, maar in Roermond of Maastricht. Diegenen die vanuit Venray met de diensttrein naar Roermond reizen, kunnen dat doen op hél ontvangen treinkaartje, dus geen extra kosten! De trein vertrekt op 12 oktober om 17.34 uur vanuit Roermond, maar zorg er voor dat U zeker een half uur voor vertrek in Roermond aanwezig bent, want daar wordt een flinke drukte verwacht. Mgr. Moors, die onlangs plotse ling is overleden, zou deze bede vaart meemaken als geestelijk lei der. De geestelijke leiding is nu in handen van Mgr. van Hurk, missie bisschop. De meeste pelgrims zullen loge ren in hotel Fr. d'Assise. De heer Sabel, administrateur van de Lim burgse Bedevaart zal eveneens in dit hotel verblijven. Voor event, vragen of inlichtingen hoeft men dus niet ver te gaan. Volgende week komen we op deze bedevaart nog even terug om enkele voorname punten in herinnering te houden. KAARTVERKOOP Deze week vermeldde de gemeen telijke kollektekalender niets. Dus zijn onze medewerkers weer aan de slag kunnen gaan. Diverse mede werkers/stèrs hebben hun route al afgewerkt, anderen worstelen zich door de laatste straten of wijken. Over enkele weken hopen we deze aktie af te kunnen sluiten. We réke nen gaarne op een goede ontvangst van de Lourdes-medewerkers/sters. Zie voor kollekte-ka lender de rubriek „Gemeentepraat" elders in dit blad. Vrijdag 3 okt.: Vandaag gaan we met z'n allen zwemmen. Dat begint al om 6 uur, dus vertrekken we om kwart voor 6 bij JUM. De mensen uit Venray kunnen rechtstreeks naar het zwembad gaan als ze om 6 uur maar even op de rest wachten. Na 't zwemmen Slaat er in JUM een lekkere kop soep te wachten. Zaterdag 4 okt.: Van 8 tot half 1 geopend voor iedereen van 15 jaar en ouder. Zondag 5 okt.: Van 8 tot 12 uur geopend voor iedereen van 15 jaar en ouder. DISCO - DISCO - DISCO - DISCO Hallo fans, hier volgt weer een bericht voor alle discoliefhebbers. In het wijkgebouw Den Hoender aan de Ursulastraat is zaterdag weer een geweldige disco. Je weet wel dat gele gebouw. Het belooft weer een knalavond te worden; we hebben namelijk een van de discjockeys van de kampioenschappen, die hier in Venray gehouden zijn, weten te strokken voor vanavond. Zorg ervoor tijdig aanwezig te zijn en breng gerust je vriendje of vrien dinnetje of alletwee mee. We begin nen om 19.30 uur en stoppen om 22.00 uur. De entree is nog steeds 1,-. Van de leiding zal aanwezig zijn: Gerrit. Anja, Nel, Alda en Antoine. En niet te vergeten onze huis- discjockey Bram. SCHUTTERSGILDE „ST. ANNA" Zondagmiddag 28 sept. j.l. togen vele schutters van ons naar Deume om ecn vricndschapelijkc wedstrijd togen hot St. Jorisgilde uit Deume. Dat. deze uitwisselingen (een wed strijd in Venray en een in Dcurne) "geslaagd zijn, blijkt wel uit het feit dat de voorzitters van Sint Joris en St. Anna voor 1981 weer deze vriendschappelijke wedstrijden in petto hebben. Do navolgende prijzen wwden be haald door: Personeel: 1. C. v. d. Kerkhof Dcurne 2 11, Vermeulen Venray 3 11. van Rooy Deume 4 H. Rongen Venray 5 R. Krcemer Venray Klos: 1 M Lindcrs Deume 2 R. Kroemer Venray 3 H. Vermeulen Venray 4 F. Boogerts Venray 5 H. Rongen Venray 6 H. van Rooy Deurne Erc-kampioen: H. Rongen Venray Kampioen: 1 R. Kroemer Venray 2 H. Rongen Venray Korps: 1 St. Anna Venray met 29 punten 2 St. Joris Deurne met 24 punten Vrije hand: 1 H. van Rooy Deume 2 H. van Engelen Deume 3 C. v. d. Kerkhof Deume 4 F Boögerts Venray 5 P. v. d. Broek Venray ANTIEKBEURS Voor vrijdag 3, zaterdag 4 en zon dag 5 okt. a.s. organiseert ons gilde een grote antiekbeurs. Deze zal ge houden worden in het Cultureel Centrum „de Beejekurf", Venray. Ongeveer 40 antiekhandelaren zullen er antiek en curiosa verko pen. zoals o.a.kasten, klokken, por selein, zilver, munten, etc. De aanvangstijden zijn: vrijdag van 18.00-21 00 uur; zaterdag en zondag, beide dagen van 11.00-18.00 uur.. U komt toch ook! De opbrengst komt ten goede aan ons uniformen- fonds. Dank U! LEDENVERGADERING Dinsdag 7 oktober a.s. is er een ledenvergadering, aanvang 20.00 uur in het gildehuis. Alle leden worden op deze verga dering verwacht in verband met de laatste besprekingen over het beker concours van 19 oktober. Voor het goede verloop en de orde van dit concours zullen alle leden taken toe gewezen krijgen, U komt toch ook, zodat het werk verdeeld kan wor den. HEROPENING SCHIETTTERREIN Zondag 10 oktober komt de wed strijd om de keizerstrophee te ver vallen. Hiervoor komt de herope ning van ons schietterrein en een groot bekerconcours in de plaats. Om half 1 's middags zal burge meester Defesche het vernieuwde schietterrein openen en daarna het eerste schot lossen voor de opening van het schietconcours. Zeker 150 schutters uit de Kring van Gilden Land van Cuyk en de Geweer- schutterskring Gennep e.o. worden er verwacht. Zij zullen kennis kun nen maken met de 12 nieuwe schutsbomen. Belangstellenden en inwoners van Venray e.o. krijgen ook de moge lijkheid om te schieten. Zij mogen ook deelnemen aan de klos-boom, waaraan 10 tinnen borden als prij zen verbonden zijn. Het kijken is alleen al de moeite waard om te komen. 'KIENEN Op vrijdag 3 oktober a.s. om 20,00 uur is er wéér een kienavond. Helaas kienen we riiet meer in café Verstegen-Thielen op het Ken- nodyplein. We hebben een nieuw on derkomen gevonden, met een prach tige, nieuwe accommodatie, (80 ge makkelijke zitplaatsen, aparte zij- ingang). We kienen dus voortaan in ons nieuwe clubhuis: café Sjjbers, Merseloseweg 36, Venray. We rekenen weer op uw komst, want uw steun kunnen we echt niet missen. Leden en miet-leden zijn van harte welkom. Er wordt weer meer als een half varken verkiend, zodat u allen kans hebt op een flink stuk vlees. De kienkaaften kosten: per stuk 2.50; per serie van 4 10,per serie van 6 12.50. r*N VENRAY en omgeving I leert bridgen BRIDGECURSUS VOOR BEGINNERS Vrijdagavond j.l. werd gestart met deze cursus, waarvoor zich bij na 30 dames en heren hadden aan gemeld. De eerste les zal komende vrijdag worden herhaald, speciaal voor die genen, die zich alsnog willen aan sluiten en ook voor die dames en heren, die de le avond waren ver hinderd, Uiteraard gaan we dan na de herhaling weer een paar stapjes verder met de theorie en de prak tijk. Met genoegen hebben we gezien hoe de „leerlingen" het geleerde (o.m. het maken van slagen) in praktijk brachten. Bij het naar huis gaan, viel van de gezichten af te lezen, dat men dat bridgen wel on der de knie zou krijgen! A.s. vrijdagavond om kwart vóór acht kunt U zich nog als deelnemer melden in de zaal van de fam. Veer huis, Henseniusstraat 13 te Venray. Nogmaals, er zijn aan deze cursus geen leskosten verbonden, maar U bent wél verplicht de 3 studieboek jes „Van Start tot Finish" (delen I, II en III) aan te schaffen en mee te brengen Deze zijn o.m. verkrijgbaar bij boekhandel v. d. Munckhof te Venray, Tot vrijdagavond! Op de ledenvergadering van 18 september j.l.. is de wens uitgespro ken om de kobtaktdagen voor en met imkers ook in de komende Win ter voort te zetten. De kontaktdagen zijn op: Zondag 12 okt. bij P. Bergmans, Willemstraat 3a, Venray. Zondag 11 januari bij Jacobs, Wit te Vrouwenstraat 5, Oostrum. Zondag 15 februari bij M. Jennen, Kulutweg 2, Overloon. Zendag 15 maart bij mevr. Habra- ken, Bergse Heide, Nieuw-Bergen. Zendag 12 april bij H. de Wildt, Witte Vrcuwenstraat 2, Oostrum. Zondag 10 mei bij J. Vogels, Moos- dijk 5, Ysselsteyn. z Deze bijeenkomsten zijn om 10.30 uur Op maandagavond 6 oktober a.s. om 19.30 uur start een kursus „vlechten met fijner materiaal". Het vlechtmateriaal wordt door de kursusleiding ter bescbikikng ge steld (wel een priem meebrengen). Kursisten die- zich opgegeven heb ben worden verwacht op bovenge noemde data bij: „De Pionier", J, Janssen, Deurneseweg 160, Yssel steyn, tel 04785-584. Op zaterdag 18 oktober a.s. start een kursus „bijenteelt voor gevor derden". Imkers die zich opgegeven hébben, ontvangen nader bericht, Inlichtingen over de kursus bij de sekretaris: dhr. A. Muller, Ooster Thienweg 16a, Oostrum, tel. 04780- 84272. KONINGIN WILHELMINAFONDS De afd. Overloon van het K.W.F. heeft met 22 kollektanten gekollek- teerd in het tijdvak van 25 aug. t.m. 7 sept. De opbrengst was f 2.008,04. Vorig jaar was dat 2.005,—. Het Overloons Toneel is al weer volop bezig met een avondvullend stuk en wel „De Storm" (The Tem pest), geschreven door William Shakespeare. Een stuk met humo ristische en dramatische scènes, waarbij veel gebruik zal worden ge maakt van licht- en geluidseffecten, dans en muziek. Hierover heeft de vereniging o.a. originele muziek kunnen bemachtigen, die Shakes peare zelf bij z'n stukken gebruik te. „De Storm" wordt algemeen be schouwd als het laatste werk van Shakespeare, geschreven kort voor dat hij Londen en het toneel vaar wel zei 1611). Het stuk, in sprookjesachtige sfeer speelt rond 1600 op een rots achtig eiland, waar de milde tove naar Prospero regeert. Deze neemt met behulp van z'n toverkunsten de kans waar zijn vroegere vijanden te straffen. Uiteindelijk regelt hij alles zo. dat het recht zegeviert en allen gelukkig naar Italië kunnen VAN 4 TOT EN MET 11 OKTOBER 12 - 17 JAAR A.s. zaterdag 4 okt. is er weer Jongerenviering in 't zaaltje onder de Grote Kerk. Het thema is: Kwa liteit of Kwantiteit. Voorganger: Pa ter Meijer. Aanvang 19.00 uur. Zaterdag: 19.00 ned'ertandse hoog mis, int. Johan Moorrees, Antonetta Custers, zoon Martin en schoonzoon Piet ouders Cox-Deckers, ^Antoon en Gerrie Petronella Jansen-van Dijck (van kinderen). Zondag: Zevenentwintigste zon dag dcor het jaar. 8.00 leesmis, int. Antoon Janssen Tiny Heuts; 9.30 gregoriaanse hoogmis, int. Wilhel mus Janssen Elisabeth Franssen- Tihon; 11.00 nederlandse hoogmis, int. overl. fam. Linskens en Antoon Oudenhoven Wilhelmus Swinkels en zoon Frans. Maandag: 9.00 oude stichtingen; 19.00 Jaap Hehdricx jrd. Wim Vermeulen overl. fam. van Meijel- Hendrix. Dinsdag: Heilige Maagd Maria van de Rozenkrans. 9.00 overl. fam. Heggen-Baggen; 19.00 overleden pa- rochianen (a 11 erzielenkollékte). Woensdag: 9.00 Antoon J. Janssen en Josephina C. Esser Jacques A. M. van Opbergen en Bartholine Jo sephine Verheugen; 19.00 overl. fam. Bouten-Verschuren Gerardus, Zus en Herman Jans-Beken. Donderdag: 9.00 Franciscus Ver- kley en Maria Droste tot zekere intentie J W). Vrijdag: 9,00 Nellie Raed'ts; 19.00 overl. ouders Aben-v. d. Mond Sraar Spee overl. fam. Janssen- van Meijel. Zaterdag: 9.00 ouders Neeteson- Custers; 19.00 Henri Camps Huub van Rijt overl. ouders Vermeulen- Nelissen. Mededelingen: Zondag onder de mis van 11.00 uur is er kindercrèche in het zaaltje onder de sacristie. Leid sters: Kitty Cleven en Annemie van Meijel. Tot nog toe is het niet gelukt een leider of leidster voor ons kinderkoor te vinden. Toch ho pen we dat er spoedig iemand wordt bereid gevonden om dit werk op zich te nemen. Als 'iemand een oplossing weet of denkt te weten willen we dat graag vernemen. Akolieten: Zaterdag 4 okt.: 19.00 A. Hijl en L. Truyen. Zondag 5 okt.: 8.00 Mare Linskens en Bernadotle Corzflius (lezer: M. Janssen); 9.30 Iienny Fasotte en Berend Kroft; 11.00 C. Hendriks en W. Bistervels. Misdienaars: Maandag, dinsdag: 19.00 Tom Kengen en Berti Bouten. Woensdag, vrijdag: 19.00 Henri W'illoms en Manon Vullings. Zondag 5 okt. H. Missen 7.30, 9.00, 11.45; hoogmis 10.15 gezongen door do Zangers van St. Frans. 18.00 uur avondmis. Vrijdag: 19 00 avondmis om Gods zegen te vragen over de gezinnen van de parochie. Zaterdag: 17.00 gelegenheid om te biechten; 18.30 avondmis als zon dagsviering. Misintenties: Zaterdag: 18.30 pater Antoon Coopmans en overl. fam. Jan Arts Bèr Poels. Zondag: 7.30 voor de parochie en Lei v d. Berg; 9.00 Andries van der Sterren; 10.15 bijzondere intentie; 11.45 overl. fam. Verlijsdonk-Kor- tooms; 18.00 overleden broer. Maandag: 8.00 Elisa Gregoria Palm en t.e.v. H. Geest; 19.00 fam. Wijnen-Wijnhoven en Caecilia Se- dee-Pasteuning en overl. fam. Dinsdag: 8.00 overl. ouders Akker mans-Timmermans; 19.00 Wim v. d. Munckhof en overl. fam. en t.e.v. St. Antonius uit dankbaarheid. Woensdag: 8.00 Clarita Romijn- Snijders; 19.00 overleden familie. Donderdag: 8.00 overl. fam. Am- brosius; 19.00 Diny Pirlo-Smits en ouders Dupont-Gooren. Vrijdag: 8.00 tot zekere intentie en overl. peetoom Peter Vermeulen- Dijkmans; 19.00 gezinsmis; Gertru- da Madou-Klaassen. Zaterdag: 8.00 overl. fam. Arts- Jainssen. Misdienaars en Akolieten: Zaterdag: 18.30 Hans van Geenen en Jacq. Smetsers. Zondag: 9.00 Ricky Douwes en Peter Schoenmaekers10.15 Amoud Verhaeg en Hans Kerstjens; 11.45 Willy v. d. Bekerom en Geert Kop- pes; 18.00 Geert Claes en Eric Arts. Maandag, woensdag, vrijdag: 8-00 Pepijn Dobbelaar en Ronnie Wind- rath; 19.00 Rob Arts. Dinsdag, donderdag, zaterdag: 8.00 Twannie Peters; 19.00 Edgar Jans sen. terugkeren. Het stuk wordt allereerst opge voerd in het gemeenschapshuis in Overloon en wel op 29 en 30 novem ber. Daarnaast is er op 21 december een uitvoering in de schouwburg in Venray. Verenigingen en instellingen die interesse hebben voor dit stuk van Het Overloons Toneel, kunnen kon- takt opnemen met C. van Leeuwen, Pritterweg 2, Overloon, tel. 04788- 665. Zevenentwintigste zondag door het jaar. Zaterdag: 19.00 Jubileum-mis bü gelegenheid van de eerste lustrum viering van het kinderkoor „De Vre- desklokjes". De leden en vele oud leden van het koor zullen onder lei ding van dhr. J. Simons en mevr. L. Beerkens-v. d. Borst als organiste deze mis opluisteren met zang en muziek. Intentie: overl. ouders Jans- sen-van den Munckhof en van Horck-Keltjens overl. Jacoba En gels overl. fam. Cremers en Nout en Tiny Cremers-Philipsen overl. fam. van Meijel-Lïnders. Zendag: 8.00 leesmis overl. Jan Huijbers en tot zekere intentie; 9.00 leesmis voor overl. Gerlach van Ass; 10.00 hoogmis als jaargetijde voor overl. Martinus Bonants. Nederland se gezangen met het kerkelijk zang koor. 11.30 leesmis voor overl. fam. van Haren-Dcenen en fam. Zeegers voor Wiel Berden; 18.30 avondmis vcor overl. Gerrit* Peeters. Maandag: 8.00 leesmis voor overl. fam .Linders-van Opbergen; 19.00 avondmis voor overl. ouders Arts- Lenssen en schoonzus Aioh. Dinsdag: Feest van de Heilige Maagd Maria van de Rozenkrans. 8.00 leesmis uit dankbaarheid (v. d. L.)19.00 avondmis voor overl. Wil- helmina van Zwamen-Barenls. Woensdag: 8.00 leesmis voor overl. Louis Custers; 19.00 avondmis voor overl. ouders Derikx-Geurts. Donderdag: 8.00 leesmis voor een zieke (H.)19.00 avondmis voor overl. fam. Rouvroye-Ritzen voor overl. Piet Wilms. Vrijdag: 8.00 leesmis voor overl. fam. Rutten-Rutten; 19.00 avondmis voor overl. ouders Jeuken-Stiphout. Zaterdag: 8.00 leesmis voor overl. Martinus Voermans en Johanna Leijssen (L.); 19.00 avondmis voor overl. ouders v. d. Heuvel-Dommeck en uit dankbaarheid (Th.) (Dames koor Venrode). Mededeling: Zondag onder de mis van half 12 kleutercrêche in de kleuterschool vlakbij de kerk. Leidsters: Mej. Christel Verslegen en Jolanda van Nies. Misdienaars en Akolieten: Zondag: 9.00 M. Willemse, T. Fran ken; 9.00 H. Kusters, J. Jacobs; 10.00 R. Beerkens, A. Millen, Th. Hou wen; 11.30 C. de Bruyn, Th, Ursel- man; 18.30 F. Vercauteren G. Krij- nen. Maandag, dinsdag, woensdag: 8.00 M. v d. Heuvel. B. Verstegen; 19.00 R. Siebers. W. Aben. Donderdag, vrijdag, zaterdag: 8.00 P. van Weert, T. Franken; 19.00 G. Hout. J. Linskens. Met ingang van a.s. zondag 5 ok tober beginnen de kerkdiensten in de aula van Den Hoebert aan de West9ingel om tien uur. Zondagmorgen bevestiging van nieuwe ambtsdragers door Ds. J Heine, gevolgd door viering van het H Avondmaal. Daarna gezamenlijk koffiedrinken. De koliekten zijn bestemd voor Kerk in Israel en het plaatselijk kerkewerk. Om vijf uur Vesper, eveneens in aula. In Blitterswijck geen dienst. 27e zondag door het jaar. Zaterdag: H. Franciscus van As- sisië. 18.45 Rozenkransgebed; 19.00 Zondagsdienst: Jan Driessen (coll.); gest. Hgm. Math. Baeten en Johan na Smits; maandd. Alfons Kurvers; Mathijs Geurts v.w. zijn vrienden. Zondag: 8.30 gest. leesmis Gerrit ten Haef; 10.00 Hoogmis jaardienst ouders Peter Jansen-Driessen; mnd. Mathilde Zegers-v. d. Meer; gest. Hgm. Jan Muijzers; mgr. P. Moors. Dinsdag: H. Maagd Maria van de Rozenkrans. 19.00 gez. H. Mis tot intentie van de L.V.B. v.w. moeder dag en opening vereniigingsjaar en tot bijzondere intentie t.e.v. H. Ma- chutus (A.). Woensdag: 18.45 Rozenkransgebed. 19.00 lsm. Mathijs Geurts (coll.). Donderdag: H. Dïomisius. 8.00 lsm Peter Pauwels, Gertruda van de Ven. Peter, Joh. Gerard Pouwels. Vrijdag: 8.00 lsm. st. Ger. Heb bers en echtgenote. Zaterdag: 18.45 Rozenkransgebed. 19.00 Zondagsdienst, maandd. Theo- dorus Hub. Peeters, Jos Driessen (coll.), Mathijs Geurts v.w. de buurt. Misdienaars Mark Donders en Marcel Claessens; Luc Vennekens en Rob Weys; Edwin Dinghs en Hans van de Ven. Zaterdag: Feest van de II. Fran ciscus. 19 00 t.e.v. de H. Theresia. Zendag: 8.00 Peter Joh. Strijbos; 10.00 t e.v. O.L. Vrouw van het H. Hart en t.e.v. de H. Theresia. Maandag: 19.00 overl. fam. Strij- bos-Strijbos. Dinsdag: 8.00 Dora Willemsen- Martens. Woensdag: 8.00 Geert Classens. Tevens tot int. van offeraars. Donderdag: 8.00 overl. fam. Tie- len-Thielen-Smits. Vrijdag: 8.00 overl. ouders Verhoe ven-Hoeben. Zaterdag: 19.00 Jan Cremers. Oktobermaand: Rozenkransmaand. Daarom elke zaterdag om 6.45 uur rozenkrans. Denkt U er aan: Als er op ons kerkhof in Castenray een van uw familieleden begraven ligt, zorg dan dat hét er vóór Allerzielen netjes komt uit te zien. Enkele graven zijn verzakt. In dat geval zult U er iemand bij moeten halen voor re paratie. Zaterdag: 14.00 uit dankbaarheid bij 'n 25-jarig huwelijk Pouwels- Tijssen (Gemengd Koor); 19.00 Aleida Claes sens-Teeuws Wim Kessels (v.w. fam. Baltussen) Theodorus van Arsen Harry Ach ten Jaardienst Gerard Hendrickx voor 'n zieke. Zondag: 8.30 gest. jaardienst Mar tinus Verheijen en echtgenote; 10.00 Lies en Herman Jeuken-Verhuls- donk Jan v. d. Berg (Gemengd Koor). Maandag: 9.00 tot zekere intentie. Dinsdag: 9.00 Maria Joosten- Camps, Piet en Harry Hermans. Woensdag: 9.00 Pierre Vandeven- ne. Donderdag: 9.00 voor een overle den moeder. Vrijdag: 9.00 gest. jaardienst Jan Zegers en Johanna Camps. Zaterdag: 19.00 Antoon Tacken en Wilhelmina Janssen Jan Haegens overl. ouders Tijssen-Peeters Chris van Aarssen (Gemengd Koor). Misdienaarsbeurten: Zaterdag: 19.00 Paul Janssen, Ro land Tacken, Ronny Pelzer, Hans Holtackers. Zondag: 8.30 Michel van Dijk, Jurgen van Soest, Jan Rutten, Leon Hendrix; 10.00 Sjackie Wilmsen, Reel Folkerts, René Willems, Frits Dupont. Eerste vrijdag van de maand: Deze week vrijdag eerste vrij dag van de maand wordt na de H. Mis van 9.00 uur de communie aan de zieken gebracht. Maandelijkse collecte Dit weekend 3 en 4 oktober de bijzondeer maandelijkse collecte voor enze eigen kerk. Warm aan bevolen. Zevenentwintingste zondag door het jaar. Vandaag eerste zendag van de maand, bijzondere kollekte voor on ze nieuw aangekochte kruisweg. De tctale kosten hiervoor zijn 7500, Vcor uw bijdrage danken wij U al bij voorbaat. Zaterdag: 19.00 lsm. als jrd. voor Louisa Geurts-Geurts lsm. voor Helm Olaessens. Zondag: 8.00 maandd. v. Mathijs Lïtjens en echtgenote maandd. v. Herman v. Leipsig; 10.00 hgm. als gest. jrd, v. Piet Loenen, echtgeno te en Jan Loenen maandd. voor Ant. en Bern. Loonen, beide echt genoten en Johanna Verheijen-Loo- nen; 11.15 maandd. voor Harry Hee- sen lsm. v. Harry Manders (v.w. van Megensitraat). Maandag: 19.00 lsm. v. Johanna v. Kempen-Lochtens lsm. v. Antoon Verheijen. Dinsdag: 19.00 lsm. als jrd. v. pas toor de Bot weekd. v. Maria Loo- nen-Scheffers. Woensdag19.00 lsm. uit dank baarheid lsm. v. Harry Manders (O. en T Donderdag: 19.00 lsm. v. Gertruda Jenniskens-Droesen Martinus de Bruijni, echtgen. en overl. kinderen. Vrijdag: 7.30 maandd. v. overl. ouders, en kinderen Baltussen-Loo- nen lsm. v. overl. ouders Martens- Smedls en Henri Martens. Zaterdag: 19.00 lsm. v. overl. fam. Smits lsm. v. Helm Claessens. Misdienaars: 19.00 Roel Janssen. Akclieten: za. 19.00 Tj. Jenniskens en H. van Rhee; zo. 8.00 J. Janssen; 10.00 F. van Bavel, Th. v. Kempen en A. Reintjes; 11.15 Mart en Ton 'Heesen. Huwelyksafk.: Henk Ouwerkerk en Ine Hendriks van de Veem (Ven ray). Zaterdag: 19.00 H. Mis voor Maria van Soest-Swinkels, overl. ouders Smets-Dings, dochter Elisabeth en Theo. Zendag: 8.30 jgt. voor Antoon van Asten; 10.00 maandd. v. Marian van Haperen; 11.30 H. Mis voor Petrus Janssen en Anna Janssen-Smeets. Maandag: 19.00 H. Mis voor overl. familie. Dinsdag: 8.00 maandd. voor Toon Franssen. Woensdag: 8.00 H Mis voor Jacob Arts; 19.30 H. Mis voor alle moeders L.V.B. Donderdag: 8.00 maandd. voor Toon Marcellis. Vrijdag: 19.00 H. Mis voor overl. fam. Swin'kels-Claessens. Zaterdag: 19.00 1. gest. jgt. voor Peter Johannes van Dijck; 2. H. Mis voor Marian van Haperen nms. vriendinnen. Misdienaars: Zaterdag: 10.00 Peter Peeters én Wilfried van Dijk. Zendag: 8.30 Willy Hendriks en Karei Dekkers; 10.00 Joost v. Elz- akker en Jos Bovee: 11.30 Ko Flin- senberg en Francis v. d. Hoff. Weekdagen: Rob Koonings en Roel Emonts. 27e zondag door het jaar. 5 okt. Eerste zondag van de maandd - bijzondere kollekte voof de kerk. Zaterdag: 19.00 Hoogmis best. jgt voor overl. ouders van Osch-Poels. Zondag: 10.00 Hoogmis voor Sjef Verhoeven; 11.30 gest. jgt. voor An tonius Poels en Maria van Helden. Dinsdag: 8.30 gez. H. Mis voor Jo hanna Poels-PoéLs. Woensdag: 8.30 Sehoolmis, gest. jgt. voor Comelis Hoedemakers en Johanna Tadken. Donderdag: 8.30 gez. H. Mis voor Maria G. Muyzers-Michels. Vrijdag: 8.30 gez. H. Mis voor Wiel de Rijck. Zaterdag: 19.00 Hoogmis voor overl. ouders Thijssen-Arts. Misdienaars: ozndag 10.00, woens dag en zaterdag: H. Hendriks, S. Verhaag; 11.30 N. Arts, J. Kouse- makers. Kollektanten: zaterdag Ewals; zondag: 10.00 van Cuijcik; 11.30 Verhaag. Zaterdag: 19 uur tot int. van fam. Geven. Zondag: 10 uur tot int. van fam. van Bakel. Maandag: 8 uur tot int. van fam. van Bakel; 19.30 tot int. van L.V.B. Dinsdag: 8 uur overleden ouders Poels-Geurts en dochter. Woensdag: 8 unr tot int. van Fam. van Vegchel-Peters. Donderdag: 8 uur voor overleden fam. Derikx. Vrijdag: 8 uur ter ere van O.L. Vrouw van Altijddurende Bijstand. Zaterdag: 19 uur tot int. van fam. Geven. Zondag 5 dkt. eerste zondag van de Rozenkransmaand. 27e zondag door het jaar. Zaterdagavond om 7 uur Hgm. v. zal. Wim van de Goor v.w. de buurt. Zondag: 9.45 Hgm. voor zal. Lam bert van Ooi en jgt. zal. Wim van Ooi; 11.15 Hgm. int .voor de leiders van de wereld. Maandag: 8 uur lsm. jgt. zal. Jozef Engelen- Dinsdag: 8 uur lsm. zal. Sef Lin- ders en overt, ouders. Woensdag: 8 uur lsm. voor lev. en overl. fam. de Lauw. Donderdag: 8 uur lsm. zal. Ceciél .van Wylick-Engelen. Vrijdag: 8 uur lsm. zal. W. van de Goor fam. S.; 19.00 H. Mis uit dank baarheid K.M.G. Zaterdagavond om 7 uur Hgm. v. zal. Maria Ëwals-Holtackers. Misdienaars: Geurts, van Dongen; Akolieten voor 5 Okt.: P. Fleur- kens, L. Hendriks en A. Weys. 27e zondag door het jaar. 5 okt. Zondag: 8 uur H. Mis voor de overleden familieleden Ewals-Fleu- ren; 10 uur Hoogmis, gesticht ge zongen jaargetijde voor Sibertus Muijsers en Megchelina Martens. Akolieten: Martien Poels en Rick Gieléns. Misdienaars van de week: André Swinkels en Jos Geurts. Maandag: 8 uur H. Mis voor een overleden vader. Dinsdag: Heilige Maagd Maria van de Rozenkrans. 8 uur H. Mis voor Tcon Huisman van de familie L. Wcensdag: 8 uur H. Mis voor Lien Peeters-Janssen van de familie Phi- üipsen. Donderdag: 8 uur H. Mis voor de overleden familieleden Nellen-Knij- neruburg. Vrijdag: 8 uur H. Mis uit dank baarheid b.g.v. een 25-jarig ambtse- jubileum. Zaterdag: 19.30 Avondmis voor Henricus Heesen en Johanna v. d. Zanden. Zaterdag 4 okt. 19.00 Avondmis voor Gerrit Koopmans en Piet Wis- mans. Zondag: 8 30 H. Mis te Holthees voor Gerardus Bastiaans en leven de en overleden familieleden; 10.00 Hoogmis voor overt, oudérs Geurts, overl. fam. Lammers, fam. van Ass en fam. Poels en voor Johanna Kempen. Maandag: 8.45 H. Mis voor de overledenen van de Karmél, fam. Janssen-Pels en Charles Simons. Dinsdag: 8.45 H. Mis t.e.v. de H. Jozef voor mej. Robbens en Pater Ludovicus. Woensdag: 8.45 H. Mis t.e.v. de H. Jozef voor overl. fam. Michiels- Verstegen, voor een moeder en voor mevr. Snoek-de Hout. Donderdag: 8.45 H. Mis voor fam. Francken en fam. van Heeswijk. Vrijdag: 8.45 H. Mis voor fam. van Heeswijk en kinderen en voor een zieke. NOTICIAS RELIGIOSAS 'El domingo proximo NO habra Misa espahcla porque el Padre Juan esta en Santiago de CompostéLla. Volvera el sabado el dia 11 de oc- tubre. Hasta la vista. El domingo el 12 de octubre SI habra Misa en nuestra capilla Overloonseweg 2 y Bautizo de Dominquez de Boxmeer. NOTICIAS CULTURALES El programa del Ceritro sigue como siempre! No olvide la siguien- te dirección si quiere consultar al- gun pr oblema o duda juridica. Ademas este servicio es gratuito y en caso de que no pueden ayudar- le alli ellos mismos le indlicaran el mejor camino a seguir:: Venlo, Nieuwstraat 41, tel. 077 - 16268. Hasta la vista. BAUTIZO El domingo el dia 12 de octubre, antes de nuestra Misa espanola en Overloonseweg 2 en Venray, el pa dre Juan bautizara en nuestra ca pilla a DAVID hijo de los Senores Salas. Dominguez de Elderom 313-36 en Boxmeer. Todos son invitados. Alle leden van de bij de F.N.V. aangesloten bonden kunnen gratis de kursus volgen invullen belasting formulieren. Deze kursus start in november te Venray. Voorwaarden is echter dat men in de maand maart de invullerds assis teert bij het invullen van belasting formulieren van de leden van het F.N.V. Men kan zich voor deze kursus opgeven bij het F.N.V. Limburg Ge- leenstraat 21'h 6400 AE Heerlen t.a.v. Ali Kamans. Men kan dit ook tele fonisch doen onder nr. 045-714541. Voor inlichtingen in Venray 04780- 85056. Doet dit zo vlug mogelijk zodat men de nodige gegevens nog tijdig kan verwerken.

Peel en Maas | 1980 | | pagina 11