GEMEENTEPRAAT NOTITIES EN MEDEDELINGEN VAN DE GEMEENTE VENRAY Redactie G.A. Schutte, Bureau Voorlichting Onderzoek naar parkeerproblemen in het centrum van Venray DINSDAG GEMEENTERAAD Commissie voor financiën LANDWEERT 2e FASE STADSAUTOBUSDIENST NATIONALE STRIPPEN KAART Medewerk(st)er Salarisadministratie De gemeenteraad komt a.s. dins dagavond om zeven uur in open bare vergadering bijeen in de raadzaal van het raadhuis. De raad tal zich bezighouden met pen uit achttien punten bestaande agenda. Zoals gewoonlijk zal aan het ein de van de vergadering aan de be langstellende aanwezigen de ge legenheid worden gegeven vragen (e stellen ana het college van b. en K, en de raadsleden over de be handelde onderwerpen. Voorgesteld wordt over te gaan gt onbewoonbaarverklaring van het «hd Deumeseweg 99, eigendom van Ie heer van Neerven te Deume en Eoond door de familie J. Lindens- Bpgen. Zodra voor de bewoners passende woning beschikbaar is ndt het pand gesloopt. De enge- "Sr is van plan ter plaatse een arisch bedrijf te beginnen en op g plaats van de oude woning krot- Etrvangcnd te bouwen. |d verband met een bouwplan van dheer M. Janssen te Merselo, zal Ar de raad een voorbereidingsbe- ®t partiële herziening Merselo ge inen moeten worden. fee raad wordt voorgesteld ak- Rjord gaan met de deelname van gemeente Venray in het .O.REO.het Coördinerend Or- Regionaal Economisch Over- voor Noord- en Miidden-Lim- Urg Een krediet wordt gevraagd voor w aanschaffen van meldtafelappa- tuur en een diversity-net ten be- leve van de politieverbindingen. Een krediet van f 290.000,is feig voor de aanleg van een korf- yeld en de verbetering van de enhoek op hot sportpark „De in Yssélsteyn. fcn behoeve van de aanleg van i voetpad langs de Hoopweg in verband met de uitbreiding van de parkeergelegenheid bij het zieken huis. wordt een krediet van 28.500,- gevraagd. De hondenbelasting zal worden verhoogd. De raad wordt voorge steld voor 1981 de bedragen vast te stellen op 42,per hond per jaar en 168,voor kennels. De oude bedragen waren 40,30 resp. 161,20. Ook de marktgelden worden ver hoogd, waardoor een meeropbrengst van 1.700,op jaarbasis wordt verkregen. Bouwgrond in het plan Burggraaf waarop de 48 z.g. van Damwonin- gen zijn gebouwd zal moeten wor den overgedragen aan de woning bouwvereniging „Noord Limburg", alsmede bouwgrond in het bestem mingsplan „Landweert". Grond aan de Willemstraat/St. Odastraat zal van de woningbouw vereniging moeten worden aange kocht. Deze grond is nodig voor ver legging en reconstructie van de Wil lemstraat en voor groenaanleg. In het bestemmingsplan „Land weert" zal grond worden aange kocht van Ingenieursbureau Ir. van Bergen b.v. en Projector b.v. Aan Expeditie- en Transportbe drijf G Bom b.v. zal ca. 1500 m2 grond, gelegen in het bestemmings plan „Dc Hulst" worden verkocht voor stallingsruimte voor vracht auto's. Tenslotte zal de raad discussiëren over de nota „Parkeerondorzoek voor het Centrum van Venray" waarna vaststelling zal volgen. TER INZAGE De agenda met bijbehorende stuk ken. betrekking hebbende op deze raadsvergadering liggen ter inzage op de leestafel van de „Infotiek" in de hal van het raadhuis. Op woensdag 1 oktober a.s. 's middags om kwart over vijf komt de commissie voor financiën en belastingen in openbare vergadering bijeen in de b. en w.-kamer van het raadhuis. De comissie zal dan advies moeten uitbrengen over tal van belang rijke zaken, die nauw verband houden met de financiële gang van zaken in de gemeente. (Jp'dc eerste plaats ligt daar het men van b. en w, om de raad Dor te stellen een verordening op heffing en invordering van een N&tetoffcnhofflng vast te stellen. Vanaf 1 januari 1980 is de ge meente wettelijk verplicht gele genheid te geven huisvuil mee te geven aan de huisvuilophaaldienst. Daarvóór werd het ophalen van huisvuil gezien als een door de gemeente min of meer onverplicht aangeboden dienst. De bjj de vuil nisophaaldienst aangeslotenen be taalden daarvoor reinigingsrech ten. Toen was het ook mogelijk, dat men vrijstelling kon verkrij gen voor de betaling van reini gingsrechten. wanneer men kon aantonen, dat men geen huisvuil meegaf. Nu de wettelijke verplichting be staat huisvuil mee te geven en geen vrijstellingen meer mogen worden verleend, zal de bewoner van ieder pand binnen de ge meente. waar huisvuil wordt of kan worden geproduceerd, wor den aangeslagen in de afvalstof- fenbelasting. Deze zal ongeveer 3hoger liggen dan de reinigings rechten. Vorder zal de commissie hei col lege moeien adviseren over het voor nemen baatbelasting in te voeren. Een baatbelasting heeft betrek king op inwoners van Castenray, die gebaat zijn bjj de aanleg van riolering in Castenray terwijl ver der het plan bestaat inwoners van Castenray, die gebaat zijn bü de reconstructie van enkele straten in Castenray in 1979/1980 baatbelas ting te laten betalen. Tevens zal de commissie zich dan bezighouden met het plan van het college om baatbelasting in te voe ren in verband met de reconstruc tie van het Henseniusplein. De commissie zal zich bezighou den met de subsidies in de begro ting 1980 aan instellingen, welke el ders zijn gevestigd en niet binnen de gemeente opereren. Vervolgens gaat men zich bezig houden met de financiële stand van zaken rond de aankoop, verbouwing en inrichting van het voormalige klooster Jerusalem tot raadhuis om tenslotte de stand van zaken met betrekking tot de post „onvoorzie ne uitgaven" van de begroting 1930 te bespreken. Bouwvergunning aangevraagd Bij burgemeester en wethouders zijn aanvragen ingekomen om in afwijking van het geldende plan c.q. vooruitlopend op een in voorberei ding zijnd plan bouwvergunning te verlenen voor: het herbouwen van een afge brande machine-loods aan ie Straat 13 t.n.v. C. H. van Cuyck. het uitbreiden van de woning Veulenseweg 42 t.n.v. M. Hen driks; het renoveren van bestaande be bouwing achter de woning Whistlerstraat 24 t.n.v. L. T. H. Versteegen; het bouwen van een tiunsforma- torhuisje op perceel H 3245 aan de Beekweg t.n.v. NV P.L.E.M.; het uitbreiden van de woning en het verbouwen van de berging aan de Beatrixstraat 19 t.n.v. H. G. Hendriks; het bouwen van een serre aan de woning Pastoor van der Gaet- straat 9 t.n.v. A. Th. M. van den Broek; het uitbreiden van een rundvee stal aan de Horsterweg 29 t.n.v. G. Luykx; het bouwen van een serre aan de woning Rooseveltstiaat 7 t.n.v. B. G. J. Lenssen; het bouwen van eer. bedrijfs- loods aan de Pottevemveg 16 ten name van J. Wijlick- Burgemeester en wethouders zijn voornemens aan deze bouwplannen medewerking te verlenen. De bouw plannen liggen met ingang van 29 september 1980 gedurende veertien dagen voor iedereen ter inzage bij de afdeling ruimtelijke ordening, kamer 201 van het raadhuis, ge opend van 9.00 tot 12.00 uur. Gedu rende deze termijn kunnen even tuele bezwaren schriftelijk bij bur gemeester en wethouders worden ingediend. Venray, 26 september 1980 De burgemeester van Venray, mr. H. J M. Defesche Bouwvergunning verleend Burgemeester en wethouders van Venray hebben in hun vergadering van 24 september 1980 voor de na volgende bouwplannen bouwver gunning verleend. Zij, die menen door de afgifte van een van deze bouwvergunningen rechtstreeks in hun belang te zijn troffen, kunnen gedurende 30 da gen na datum van deze publikatie op grond van de Wet Adminisitra- tieve Rechtspraak Overheidsbe schikkingen (AROB) een gemoti veerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders. hot bouwen van een woning aan het Volen 9 t.n.v. J. E. J. Michels; het verbouwen van een jongvee- Stal aan de Deumeseweg 132 t.n.v. M. A G. Rongen; het uitbreiden van de woning Deumeseweg 132 t.n.v. M. A. G. Rongen! het wijzigen van de winkelgevel van het pand Hofstraat 5 t.n.v. Fa. Ccenen; hot bouwen van een woning aan Matterhornlaan 20 Ln.v. J. H. G. van Bree. Venray, 26 september 1980 De burgemeester van Venray, mr. H. J. M. Defesohe Vragen...? Wendt u tot de gemeentelijke voorlichter In zyn vergadering van dinsdag i-s. zal de gemeenteraad de Nota J»arkeeronderzoek voor het Cen trum van Venray" ter vaststelling worden aangeboden. Om een goed beeld te krjjgen van het parkeren in het centrum is eind 1978 een parkeeronderzoek gehouden. Dat bevatte een inventarisatie van het lantal parkeerplaatsen, een par- keerduurmeting (een onderzoek naar de relatie tussen een par keerplaats en de parkeerduur) en een parkeerdrukmeting (d.i. ge bruik van de parkeerruimten). In de nota zjjn de conclusies van onderzoek duidelijk en over zichtelijk weergegeven, waarna uitvoerig wordt ingegaan op het nemen van maatregelen, welke in het centrum van Venray moeten leiden tot een betere parkeer- ordening. Volgens de schrijvers van de nota wden de volgende maatregelen ieds op korte termijn kunnen wor- en uitgevoerd: rEL Het aanbrengen van een vakinde- ng op het parkeerterrein „Gouden ,110! Beuw", het terrein aan de Hoen- Brstraat en het terrein achter de i mziekschoöl (oude gemeentehuis). Uitbreiding van het parkeerter- Sn „Gouden Leeuw" .Een goede ireikbaarheid van dit terrein via j0i empweg en Langstraat en wellicht •t i )k vanaf de Langeweg, moet wor- kl B gewaarborgd, ook tijdens markt- agen.Dit terrein is bestemd voor rkeerders. ,EU De uitbreiding en de toegangsweg 7A aar de Langstraat zijn intussen ge- 7 ped. De ontsluitangsweg vanaf de Kempweg moet nog worden gerea liseerd. Aanleggen van een tijdeliik par keerterrein aan de Hoenderstraat, vooruitlopend op het realiseren van de „Rose Vlek". Er dienen, aldus de nota. duide lijke verwijzingsborden te worden geplaatst welke duiden in de rich ting van de Gouden Leeuw, het aan te leggen parkeerterrein aan de HoenderStraat en het parkeerterrein nabij het raadhuis. De terreinen Gouden Leeuw en Hoenderstraat zouden moeten dienen om de lang pa rkeerders een mogelijkheid te bie den op korte afstand van het cen trum. Alvorens over te kunnen gaan tot het weren van de langpa rkeerders uit het centrum waarbij wordt gedacht aan parkeermeters en -auto maten zullen de terreinen voor langpa rkeerders gereed moeten zijn. Pas na het realiseren van deze terreinen zouden de volgende maat regelen kunnen worden genomen: het plaatsen van parkeermeters met een maximale parkeerduur van twee uur in de Patersstnaat, Wilhelminastraat, Schoolstraat, Marktstraat en Jan HensensJtraat; het plaatsen van parkeerautoma ten met een maximale parkeer duur van twee uur op het Hense niusplein en de Grote Markt. Omdat het gedeelte Henseniusplein ten westen van de Leeuwstraat in de toekomst zal vervullen als par keerterrein wordt hier plaatsing van een parkeerautomaat niet zin vol geacht. Plaatsing van parkeermeters met een maximale parkeerduur van een half uur wordt in de nota bepleit voor de Patersstraat (nabij post kantoor) 3 plaatsen en de Poststraat. Een parkeerautomaat met een ma ximale parkeerduur van twee uur worden bepleit voor het parkeerter rein achter de muziekschool. Plaat sing van deze automaat wordt pas nodig geacht wanneer het tijdelijke parkeerterrein naast het gemeente huis (in verband met de mogelijke aanleg van de' noordtangent) ver dwijnt. Een gedeelte van het terrein moet worden gereserveerd voor langparkeerders (plm. 25 plaatsen). Wanneer de stedebouwkundige plannen voor het winkelgebied Gro te Markt, Henseniusplein, Markt straat, Schoolstraat en Patersstraat gerealiseerd zijn, is het aantal par keerplaatsen in dit gebied vermin derd van 190 tot ongeveer 100 par keerplaatsen. De parkeerdruk op deze resteren de plaatsen zal dan zo groot zijn, dat regulering van de parkeertijd noodzakelijk is. Volgens de nota valt te overwe gen om de parkeermeters en -auto maten (eventueel in fasen) te plaat sen na herinrichting van bovenge noemde straten en pleinen. Met het realiseren van deze in de nota ge dane aanbevelingen zal een bedrag van 175.000,zijn gemoeid. Hier tegenover staat een geschat inko men van 87.500,per jaar en een onkostenfactor van 90.000,Het jaarlijks tekort zal dan 2.500, bedragen. Deze parkeernota ligt op de lees tafel van de „Infotnek" in de hal van het raadhuis voor iedereen ter in- INFORMATIEAVOND over bestemmingsplan LANDWEERT 2e fase woensdag 15 oktober 1980 in het raadhuis. IEDEREEN IS WELKOM. De informatieavond wordt georganiseerd door de gemeente Venray in samenwerking met de woningbouwvereniging Noord-Limburg. Reeds geruime tijd is de gemeente Venray bezig met de ontwikkeling van het bestemmingsplan Land weert 2e fase. De eerste van het plan Landweert is reeds in uitvoering. De eerste woningen zijn zelfs al bewoond. Landweert is het gebied van de gemeente ten noorden van de Sta tionsweg, ten oosten van de doorge trokken Oostsingel en Maasheseweg en ten westen van de provinciale weg VenloVenray. Het totale be stemmingsplan omvat ruim 2400 wo ningen. De 2e fase omvat zo'n 720 woningen. Voor de ontwikkeling van dc 2e fase heeft de gemeente 3 stede- bouwkundige buro's ingeschakeld. Te weten buro Partners uit Maas tricht, werkgroep van Andenne uit Arnhem en buro SAE 802 uit Eind hoven. Deze 3 buro's hebben elk een deel van de 2e fase ontwikke'd. De buro's zijn zover met hun werk gevorderd, dat aan de bevolking van Venray de ontwerp-plannen getoond kunnen worden. Dit zal gebeuren door middel van het houden van een informatieavond op 15 oktober. Doel van deze avond is niet alleen informatie-overdracht, door presen tatie van de ontwerpen door de 3 buro's. Er zal ook ruimschoots de gelegenheid zijn voor de bezoekers met elkaar in diskussie te gaan over de ontwerpen, als ook met de ont werpers zelf. De ontwerpen voor de plandelen van de 2e fase verschillen onderling nogal. De lijn zoals die een jaar ge leden te zien was bij de plannen van de le fase wordt voortgezet. Toen waren de ontwerpers buro Partners en werkgroep van Arden- ne. Daar is nu buro SAE 802 aan toegevoegd met een totaal andere kijk op wonen. In de volgende 2 afleveringen van de rubriek Gemeenlepraat zal op de 3 ontwerpen worden ingegaan. In dit artikel v^Kcllcn we U iets over dc tarieven, ovor de nieuwe tarieven wel te verstaan, want zoals ieder jaar gaal op 1 oktober a.s. de tariefsverhoging voor het openbaar vervoer in. Dal gaat dit jaar gepaard met ingrijpende verandering in de kaartsoorten. Let U op: van 1 okto ber a.s. af GEEN ENKELE RITTEN EN GEEN RITTENKAARTEN MEER OP DE BUS! Wat dan wel? Van 1 öktober a.s. af kunt U op de bus slechts de vol gende kaart kopen: 6-strippenkaar- ten voor f 2.85 en 10-strippenkaar- ten voor 4.75. Er zullen op de bus geen andere kaartsoorten dan vo- f535 \A>of stads en streekvervoer Geldig door bed Nederland ZOZ c02 36" 12) 33Ö 26*10:! remgenoemde worden verkocht, ook geen kinderkaartjes en geen kaarten bejaardentarief. IN VOORVERKOOP kunt U ech ter van allerlei kaarten kopen met een sterk gereduceerde prijs. Dat zijn: de 15-strippenkaart vol tarief voor 5.35, een weekkaart voor f 8,00, een maandkaart voor 24, en een jaarkaart voor 240,alles vol tarief. Indien U een maandkaart koopt reist U dus voor 80 cent per dag .onbeperkt, ook op zon- en feest dagen! Voor jongelieden van 4 t.m. 18 jaar en voor bejaarden geldt in voorver koop een nog sterker gereduceerde prijs! Zij betalen voor een 15-strip- penkaart slechts 2.70, voor een weekkaart f 4,een maandkaart 12,en een jaarkaart 120, Op een maandkaart gereduceerd tarief jeugdigen en bejaarden reist men dus voor 30 cent per dag onbe perkt, net zo veel als men wil, ook in weekends! Alle tarieven, waar we het hierboven over hadden, gelden voor de zone Venray. Die zone be slaat een groot gebied waarin U met bovengenoemde kaartsoorten onbe perkt kunt reizen; onbeperkt in die zin, dat U bij gebruik van een strip penkaart gedurende 1 UUR na af stempeling van Uw stempeltje ge bruik kunt maken. Moet U dus „even naar het dorp" dan kunt U op Uw zelfde stempeltje weer terug naar huis. Op de weekkaart, de maand kaart en de jaarkaart kunt U net zo veel reizen als U zelf wilt. Daar bij behoeft nimmer gestempeld te worden; U toont de kaart bij het in stappen aan de chauffeur, verder niets De grenzen van de zone Ven ray (zone 6951 op het stempel) zijn: voor de stadsdienst de halten: Weg in den Berg (Veltum) en Station N.S, (Oostrum); voor lijn 30 de hal ten: Autobusstation en Weg naar Veulen (Overbroekseweg); voor lijn 28 naar Overloon, de halten Auto busstation en Laagheidseweg; voor lijn 28 naar Maashees, de halten Autobusslation en Maasheseweg en voor lijn 26 naar Well, de halten Ziekenhuis en Stationsweg (bij sta tion NS in Oostrum). Op al deze lijnen mag U tegen het zone-tarief voor Venray (zone 6951) reizen. Uiteraard gaan de tarieven voor alle zones per 1 oktober a.s. wijzigen. Het zou te veel ruimte in beslag ne men indien we in het kader van dit artikel het gehele tariefsysteem zou den bespreken. Om de reizigers van dienst te zijn, heeft de ZUID-OOS- TER in haar kantoor op de Juliana- singel de nodige folders gereed lig gen. U kunt ook daarheen opbellen gedurende de kantooruren; het 'tele foonnummer is: 04780 - 81200. Bo vendien vindt U in de hal van het RAADHUIS in Venray, in de „Info tiek" het nodige voorlichtingsmate riaal overzichtelijk bijeengebracht. Ook bij de buschauffeurs kunt U fol ders krijgen. De VOORVERKOOP-ADRESSEN in VENRAY zijn: 1) Busstation Zuid-Ooster aan de J ulianasingel, 2) Postkantoor aan de Patersstraat, 3) Postagentschap Veltum, 4) Tijdelijk Postagentschap Brukske 5) Station Nederlandse Spoorwegen in Oostrum. Bij het onder 1) genoemde adres zijn verkrijgbaar: weekkaarten en maandkaarten voor alle zones, de Bij de afdeling personeelszaken ontstaat binnenkort de vakature van De salarisadministratie omvat in totaal ongeveer 450 funkties en is onderge bracht bij een extern computercentrum. De verwerking van de mutaties vindt plaats in eigen beheer. De nieuwe medewerk(st)er zal samen met een kollega, onder wiens supervisie hij/zij werkt, de gehele mutatieverwerking verzorgen. In hoofdzaak bestaat de funktie uit: uitvoeren van de salarisadministratie; verzorgen van de salarisadministratie van de Muziekschool Venray; uitvoeren van een deel van de personeelsadministratie; incidentele werkzaamheden, die verband houden met de sa larisadministratie. Funktie-eisen: Van kandidaten wordt verwacht, dat zij beschikken over een gedegen voor opleiding aangevuld met de opleiding Sociale Verzekeringen deel I en II. Daarnaast is enige ervaring in het werken met een geautomatiseerde salaris- adminstratie vereist. Het salaris is afhankelijk van leeftijd, opleiding en eventuele ervaring en be draagt maximaal 2530,bruto per maand, terwijl een doorgroei tot 2800. niet is uitgesloten. Sollicitaties kunnen worden ingezonden, binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad, aan het kollege van burgemeester en wethouders, postbus 500, 5800 AM VENRAY, onder vermelding van het vakturenummer PZ-177. Commissie Ruimte lijke Ordening De commissie voor de ruimtelijke ordening komt op donderdag 2 ok tober a.s. om 19 uur in openbare vergadering bijeen in kamer 127 van het gemeenltehuiis. Aan de orde komen de volgende punten waarover de commissie ad vies moet uitbrengen aan het college van b. en w. Globale indicatie woningbe hoefte kleine kernen voor 1980-1995. Het betreft hiier een rapport met als doelstelling een dimensionering van de reservezones voor de woning bouw Ln hét bestemmingsplan Bui tengebied Studie uitbreiding bestem mingsplan Qirlo. In deze studie is de toekomstige bevolkingsontwikke ling en autochtone woningbehoefte, de capaciteit van hét nieuwe be stemmingsplan Qirlo en de uitbrei- dimgsrichting van de kern Oirlo op genomen. Ontgronding percelen Wevers- lo. Een verzoek is ingekomen tot ontgronding van een aantal percelen rond Weverslo. Welstandsaanvraag voor de bouw van een garage aan de Me nuetstraat. Begroting 1981. Evenals vorig jaar zal een vereadering moeten worden vastgesteld ter bespreking van de ontwerp-begroting voor het komende jaar. BEKENDMAKING Burgemeester en kethouders van Venray maken hierbij bekend dat: a. bij hun besluit van 17 sept. 1980 nr. 1407 aan b.v. Autobus- en Touringcarbedrijf v/h G. v. Ham, Maasheseweg 73 te Venray, ver gunning is verleend voor het ver voer van personen met één taxi; b. bij hun besluit va nl7 sept. 1980 nr. 1406 aan Taxibedrijf H. Stoks b.v., Vogezenlaan 13 te Venray vergunning is verleend voor het vervoer van personen met vijf tien taxd's; c. bij hun besluit van 17 sept. 1980 nr. 1408 aan P. Stoks en Zoon Taxibedrijf b.v., Patersstraat 23 te Venray vergunning is verleend voor het vervoer van personen met twintig taxi's; d. bij hun besluit van 17 sept. 1980 nr. 1409 aan A. C. M. Peeters, Overloonseweg 71 te Venray ver gunning is verleend voor net ver voer van personen met acht taJOi's. Deze besluiten zijn per gelijke da tum in werking getreden (hetgeen wil zeggen dat een eventueel in te stellen beroep geen schorsende wer king heeft). Belanghebbenden kunnen tegen dit besluit binnen dertig dagen na deze bekendmaking beroep instellen bij gedeputeerde staten van Lim burg te Maastricht. Venray, 26 sept. 1980 Burgemeester en wethouders voor noemd, 15-strippenkaart en de gratis stam kaart. Bij het onder 2) genoemde adres zijn verkrijgbaar: weekkaarten en maandkaarten voor 1 tot 5 zones, de 15-strippenkaart en de gratis stam kaart. Bij de onder 3) en 4) genoemde adressen zijn verkrijgbaar: week kaarten en maandkaarten voor 1 tot 5 zones en de 15-strippenkaart. Bij het onder 5) genoemde adres is verkrijgbaar de 15-strippenkaart. Het eerste artikel over de Stads autobusdienst in Venray verscheen in Gemeentepraat van donderdag 18 sept. 1980. (wordt vervolgd) St. Antoniusstraat tijdelijk afgesloten In verband met reconstructie- werkzaamheden zal de Sint Anto niusstraat van 22 september tot 1 november a.s. voor alle verkeer in beide richtingen worden afgesloten. Alleen voetgangers zullen dan nog van deze weg gebruik mogen ma ken. Degenen, die hiertegen bezwaar hebben kunnen tegen dit besluit van b. en w. beroep aantekenen binnen dertig dagen na vandaag. Het beroepsdhrift dient aan de Koningin te worden gericht en bij de commissaris van de Koningin, Bouillonstraat la te Maastricht te worden ingediend. OPHALEN VAN OUD PAPIER Enkele maanden geleden verzoch ten wij verenigingen, die oud pa pier inzamelen zich te melden bij hét Bureau Voorlichting van de ge meente. Deze oproep heeft tot resul taat gehad, dat velen zich hebben gemelc. De indruk bestaat echter, dat niet alle verenigingen, die ziofe met het inzamelen van oud papier bezig houden zich hebben <*emeld. Vandaar deze herhaalde oproep. Het ligt in de bedoeling van het gemeentebestuur met de verenigin gen aan tafel te gaan zitten om de mogelijkheden te bespreken om te komen tot gecoördineerd ophalen of inzamelen. BEKENDMAKING Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend, dat in de gemeenteraadsvergadering, d.d. 12-8- 1980, is vastgesteld de „Verordening op de openbaarheid van bestuur Venray". Op het bureau Voorlichting en In spraak is verkrijgbaar dc brochure „Openbaarheid van Bestuur Ven ray". Deze brochure behandelt de kern van Wet Openbaarheid van Bestuur en geeft aan hoe de burger deze wet kan gebruiken, voor het verkrijgen van informatie. Venray, 23 sept. 1980 Burgemeester en wethouders, G. H. Schols, loco-burgemeester

Peel en Maas | 1980 | | pagina 13