Problemen met kappen van bomen 0Ö NCRV-STEDENSPEL niet vanuit het raadhuis AGENDA Volvo is in uw buurt het 25-jarig bestaan PEEL EN MAAS uw weekblad Pleidooi voor behoud van basisschool Heide Priester wijding Ook gebruikt TOPGARAGE C.V. IVOLVOI SOCIALE SCHOOL FNV Er gaat tegenwoordig geen week voorbij zonder dat het college van burgemeester en wethouders wordt geconfronteerd met een of meerde re aanvragen om een kapvergun ning. Alle aanvragen worden door bet college grondig bestudeerd, waarbij het belang van de aanvra ger èn het algemeen belang van het aanwezig zijn van groen (milieube heer) terdege tegen elkaar worden afgewogen. FIJNSPARREN De eigenaar van een aan de Gun- hoekweg gelegen perceel heeft het verzoek gedaan de op deze grond staande fijnsparren te mogen kap pen en deze te vervangen door landbouwgewassen. Voor het nieu we bestemmingsplan „Buitengebied" Is het perceel vanwege zijn land schappelijke waarde geïnventari seerd als „Bosgebied". Nu is in de kapverordening be paald, dait een kapverbod niet van toepassing is op fijnsparren, niet ouders dan twaalf jaar, bestemd om ie dienen als kerstbomen en geteeld daarvoor in het bijzonder be stemde terreinen. De zaak werd echter gecompliceerd toen bleek, dat dé fijnsparren op verschillende tijd stippon zijn aangeplant. 01a hierover het advies te hebben jggcwonnen van Staatsbosbeheer hebben b. en w. besloten een kap vergunning af te geven voor het in 1968 aangeplante perceelsgedeelte, ouder voorwaarde, dat dit op het betreffende perceel wordt gecom- «erd met een zodanige opper- te in stand te houden, dan wel iw aan te planten „bos", als overeen komt met de oppervlakte van het in '68 aangeplante perceels- geceelte. Voor de aanplantingen in 1970 en 1973 is geen kapvergunning wxfig- Hoewel de aanvrager het betreurt dat niet voor het gehele perceel van 6 ha. een kapvergunning zal worden afgegeven, zal hij zich desondanks neerleggen bij de b. en w.-beslis- <ang. Hiervan uitgaande is hij van plan alle op het bewuste perceel aanwezige fijnsparren te kappen en langs de perceelsgrens een brede singelbeplanting, bestaande uit loof hout aan te brengen. De te her planten oppervlakte zal overeenko men met die van het in 1968 be plante deel. LINDENBOMEN Wat betreft het kappen van lin- denbomen stellen b. en w. zich op h« standpunt, dat deze bomen ge veld kunnen worden, wanneer zij in binnen een afstand van 7 m. van de voorgevel van een woning. Bovendien moet daarbij sprake zijn van adequate klachten. Deze richtlijn hanterende hebben b. en w. geen bezwaar tegen het vel len van twee lindenbomen voor de woningen Langeweg 111 en 113. Om- da'. de afstand van gevel tot linden nauwelijks drie meter is, zal geen beplanting worden *-*iebracht. EIK IN SMAKT n Inwoner van Smakt krijgt geen kapvergunning voor een in- ■3 Een landse eik nabij zijn woning aan de Loobeek, welke ouderdomsgebreken begint te vertonen. Uit een door de gemeente inge steld onderzoek is gebleken, dat de boom 35 a 40 jaar geleden door de bliksem is getroffen. Tengevolge daarvan is de top afgestorven en aan de oostzijde van de stam een be schadiging van ongeveer vier meter ontstaan. Vanwege het dode hout m de top en enkele dode takken zou de aan vrager de boom willen kappen. Volgens b. en w. mag worden ver wacht, dat na verwijdering van het dode hout de boom nog enkele ja ren het landschap zal kunnen blij ven sieren. Aangezien de boom geen gevaar voor de omgeving oplevert en het uit een oogpunt van land- schapsehoon te betreuren zou zijn indien deze oude inlandse eik zou worden geveld, zijn b. en w. niet bereid een kapvergunning af te geven. MAAIEN VAN BERMEN Meer dan eens wordt de gemeen te gevraagd om wegbermen inten siever te maaien. Nu is het zo. dat de dienst gemeentewerken sinds 1972 een schema met betrekking tot hot maaien van wegbermen han teert. In samenwerking met Staats- De „geknakte" eikenboom in Smakt: kappen of laten staan? bosbeheer is op milieutechnische gronden een maai frequentie ontwik keld, waaraan strak de hand wordt gehouden. Conform dit schema wordt van de bermen langs de verharde wegen in het voorjaar (begin april) een strook van 1 m' gemaaid. Medio augustus worden de bermen volledig gemaaid, inclusief de bermsloten. Enkele doorgaande wegen worden twee maal per jaar volledig gemaaid in verband met het duidelijk zichtbaar houden van aldaar aanwezige ver keer* voorzieningen. Omdat het schema een zo verant woord mogelijk en evenwichting bermbeheer beoogt met inachtne ming van alle daarbij betrokken be langen, zal hiervan niet worden af geweken. Intussen heeft het gemeentebe stuur van het Arrondissementspar ket een brief ontvangen, waarin door de Officier van justitie bepaal de richtlijnen worden gegeven voor het maaie van wegbermen en water kanten ter bescherming van het milieu. Deze riohtlijnen stemmen in grote lijnen overeen met de in Ven- ray gevolgde gang van zaken op dit gebied. openbare bibliotheek LO v/enray viert 19 september a.s. PROGRAMMA: 19 SEPTEMBER 17.30 uur: Opening van een kleine tentoonstelling rond enkele heden daagse schrijvers. Julianasingel 33 18.30 tot 19.30 uur: receptie. Schoolstraat 32 24 SEPTEMBER: 14.00 uur: Jeugdhappening in de Schouwburg o.l.v. docenten van de Vrije Akademie voor kinderen van de 1e t.m. 3e klas. 28 SEPTEMBER: 14.00 en 16.00 uur (2 voorstellingen): Kindermusical voor kinderen van de 4e t.m. 6e klas. Kaarten voor de voorstellingen worden gratis uitgegeven op woensdag 17 september om 2 uur in de Jeugdbibliotheek. Op vertoon van een jeugdlidmaatschap wordt 1 toegangsbewijs ge geven. Turks gezin verongelukt op terugreis naar Venray Op terugreis van vakantie uit Turfrije is in Joegoslavië het in de Gitaarstraat te Venray woonachtige Turkse gezin Toglu bij een verkeers ongeval betrokken geweest. Bij dat ongeval werden de man, vrouw en twee kinderen vrijwel op slag ge dood, terwijl een derde 'kind nog vermist werd. Drie kinderen wer den met min of meer ernstige ver wondingen in een ziekenhuis op genomen. De vader was werkzaam bij Rank Xerox Venray en daar •heeft men het bericht over het on geval binnengekregen. Omtrent de juiste toedracht konden nog geen nadere mededelingen worden ge daan. Voor zover bekend hebben de slachtoffers geen verdere familie in Venray. KONINKLIJKE DEELNEMING De secretaresse van Koningin Bea trix heeft aan burgemeester De- fesche gevraagd namens Hare Ma jesteit een brief van rouwbeklag aan de Turkse gemeenschap in Ven ray te richten. De programmadienst van de NCRV-televisie heeft de orga- nisate „NCRV-Stedenspel 1980/ 1981" laten weten, dat er géén beelden kunnen worden uitgezon den vanuit de raadhuizen. Pas onlangs is gebleken, dat de NOS en de PTT niet in staat zün op de geplande data de vrü ingewikkel de straalzenderverbindingen te le veren, die nodig zijn om de scha kelingen uit te voeren tussen de Groenoordhal te Leiden, resp. de Rijnhal in Arnhem en de beide gemeentehuizen. Als oplossing voor dit in het spel belangrijk ge achte raadhuisgebeuren heeft de NCRV een noodoplossing gevon den. Het z.g. raadhuisgebeuren van deelnemende gemeenten verhuist naar de Groenoordhal resp. de Rijnhal. Voor Venray betekent dit, dat de burgemeester, zijn naaste mede werkster, de NCRV-presentatri- ce en de klokkenist zich ook in de Arnhemse Rijnhal zullen bevin den. Hetzelfde geldt dus ook voor de andere partij: öldenzaal. In de Rijnhal worden door de NCRV twee afgesloten lokat'ies, de Burgemeester en wethouders heb ben in een brief aan het ministerie van onderwijs cn wetenschappen «en warm pleidooi gehouden voor fet behoud van de basisscholen in Beide I Slui'uig van de school zou een froot verlies voor de Heidse ge meenschap betekenen omdat zij een belangrijke rol vervult in het so ciaal-culturele leven van dit kerk- Kaar de mening van het college be tekent sluiting van de school in Verband met volgens de normen te Weinig leerlingen ook onderwijs kundig gezien, een groot verlies. De in volle gang zijn integratie kleuter- basisonderwijs zal beëindigd moeten Worden, terwijl er weinig terecht &1 komen van de door de regering geuite plannen voor één school tb.v. 4 tot 12 jarigen. In dat licht bezien achten b. en w. het niet denkbeeldig, dat de sluiting van de basisschool, tevens de slui ting van de kleuterschool betekent. Die ontwikkeling wordt zeer onge wenst geacht. In de brief wordt er op gewezen, dat de dichtsbijzijnde kleuter- en jfasisschool op plm. 3 km afstand van de Heidse school ligt. Deze is niet anders te bereiken dan via een uiterst gevaarlijke kruising. Sluiting van de school acht het 1 Oöllege bovendien onrechtvaardig, omdat de geheel apart liggende plaats Heide daardoor slachtoffer wordt van de groei van de plaats Venray. Immers, de baisschool te Heide is gesticht op basis van des tijds geldende stichtingsnorm van ■Hoewel Heide in verband met het regeringsbeleid ten aanzien van kleine kernen nauwelijks enige groei heeft gekend moet toch reke ning worden gehouden met de in standhoudingsnorm van 75 leerlin gen omdat het aantal inwoners van 'de totale gemeente is gestegen boven de 25.000 inwoners. >1 Er wordt een klemmend beroep ifedaan op het ministerie de school $e nodige ontheffing te verlenen. Om de basisschool Heide ook op langere termijn meer zekerheid te kneden wordt het ministerie ver zocht in de beslissing de clausule op nemen, welke er in voorziet dat indien de omstandigheden zich Jüet belangrijk wijzigen tenmin ste drie jaar op de instandhouding van de school kan worden gerekend. Te Zeist wordt op zaterdag 13 sep tember a.s. Peter Raedts tot priester gewijd. Hij behoort tot de Orde der Jesuieten. Op zondag 21 september zal hij in zijn woonplaats Weiten- Heerlen de plechtige eerste H. Mis opdragen. De neomist is een zoon van de in Venray geboren en getogenJacques Raedts van de MaaSheseweg, thans Raadhuisstraat. Groot aantal diefstallen opgelost Hoewel het onderzoek naar een groot aantal diefstallen in Venray nog voortduurt, kan thans worden bekend gemaakt dat 28 inbraken in clubgebouwen, scholen, kantines en woningen zijn opgelost. Naar aanleiding van een door de politie ingesteld onderzoek bij een gepleegde inbraak in de nacht van 19 op 20 augustus in een jeugdge- bouw 'kon de politie een zestal da ders aanhouden. Die daders, allen jeugdige personen en afkomstig uit Venray, hebben een bekentenis af gelegd. Twee van de daders zijn voorgeleid voor de officier van jus titie te Roermond, een van de twee is ingesloten in het Huis van Bewa ring. Ommtrent de juiste bedragen en de aangerichte schade bij die dief stallen kon men ons, mede in ver band met het onderzoek dat nog voortduurt, inlet naders mededelen. Daders aangehouden Het bleef gelukkig bij een poging om op de Grote Markt een perso nenauto te stelen. De politie werd gelarmeerd dat twee personen bezig waren aan een auto te prutsen. Toen de politie arriveerde waren die da ders in geen velden of wegen te be speuren. Wel ontdekte de politie dat met een baksteen een ruit van de auto was vernield en dat de draden reeds doorverbonden waren. Twee uur later had de politie reeds succes met het onderzoek. In de wachtka mer van het station te Oostrum werden twee Venlonaren aangetrof fen, de 16-jarige J. en de 19-jarige L. Als motief gaven zij aan op die manier in Venlo te willen komen. Nu kregen ze een lift naar het po litiebureau en daar werden ze op de gebruikelijke manier voorgeleid. Na opmaking van procesverbaal werd het tweetal huiswaarts gezonden, zonder auto Tel. 81032 Venray Nu v.aTf 13.500.- Motorrijder gewond De 18-jarige K. uit uit Venray kon door onverklaarbare oorzaak de door hem bestuurde motor op de Zuidsingel niet in de juiste koers houden. De motor kwam tot stil stand tegen de naast de weg staan de afrastering. De motorrijder moest met diverse verwondingen naar het ziekenhuis worden vervoerd. Motor en afrastering werden zwaar be schadigd. Onder invloed De 39-jarige autobestuurder V. uit het Brabantse Herpt moest na de blaastest de bloedproef ondergaan. Met een rijverbod en de aanzegging dat procesverbaal terzake het rij den onder invloed zal worden op gemaakt werd hij huiswaarts ge zonden. Diefstallen v. d. E. deed aangifte van dief stal van twee achterlichten van zijn aan de Dr. Kortmanweg geparkeer de BMW personenauto. Uit een weiland aan de Beek te Merselo werd ten nadele van S. een 2-jarige lichbruine melkgeit met horens ontvreemd. De 18-jarige S. uit Horst liet zijn bromfiets merk Zündapp NZS 276 langs de Henri Dunantstraat staan, omdat het stuur van zijn bromfiets was afgebroken. Toen hij dezelfde dag die bromfiets wilde ophalen was die verdwenen. Van die diefstal zijn mogelijk getuigen, en de vraag is of deze zich in ver binding willen stellen met de poli tie. Uit een alleenstaande schuur van B. aan de Spurkt, welke als werkplaats was ingericht, was inge broken. Voor een waarde van 3.000 gulden werd aan gereedschappen ontvreemd. De 17-jarige V. uit Venray deed aangifte van diefstal van zijn aan Grote Markt gestalde fiets. In het seizoen 1980-1981 start de Sociale School F.N.V. voor het der de jaar met een kursus. Deze kursus richt zich speciaal op vakbondsmen sen. Iedereen die lid is van een F.N.V.-organisatie en hun gezins- genoten die geen lid zijn, kunnen daar aan mee doen. Vakbondsmen sen uit bedrijven, werklozen, WAO- ers, jongeren, ouderen, mannen en vrouwen. Kortom al diegenen die zich in de vakbeweging kunnen en willen organiseren. Het komend kursusjaar draait om de volgende drie zaken: 1. de dagelijkse ervaring die elke •kursist(e) meebrengt de vragen, opmerkingen, problemen waar hij of zij tegen aanloopt; 2. de zaken die in de streek spelen en wat we daar samen mee te maken hebben en aan kunnen doen; 3. vragen die voor ons allemaal van belang zijn. Om dat mogelijk te maken, wordt er geen les gegeven in losse vakken, maar worden vragen, onderwerpen op verschillende kursusavonden uit gediept. Er is veel tijd voor onder linge diskussie, oefenen van vaar digheden die voor ons van belang zijn, worden ervaringen verteld, kun je andere mensen ontmoeten uit verschillende bedrijfstakken en bonden. De kursus wordt begeleid door twee begeleiders die alle 25 avon den aanwezig zijn. De start van de Sociale School Venray is op maandag 15 september 1980 om acht uur s avonds in het Zölderke, op het terrein van het Psychiatrisch Centrum St. Anna, Noordsingel te Venray. (bekend bij de portier.) Iedereen, werknemer of werkloos, is op deze kennismakingsavond wel kom! Voor verdere informatie over de Sociale School F.N.V. kunt U rich wenden tot de voorzitter van de F.N.V. afdeling in Venray: P. Hen driks, Den Aldenweg 9, tel. 04780- 85143 of (ürökteur van de school: Ch. van den Berg, Deken Thielen- straat 7, tctt. 04780-84145. z.g. „Denktenten" gebouwd, elk met een afmeting van 12 x 15 meter, waarin de „Raad van Advies" van de deelnemende gemeenten zal plaatsnemen. De burgemeester en zijn naaste medewerk(st)er mag zich daar laten bijstaan door minimaal 8 en maxi maal 16 adviseurs. Dat wil zeggen: voor ieder onderwerp waarover vragen worden gesteld, 1 of 2 per sonen, die zelf de antwoorden kun nen opzoeken en binnenkomende antwoorden kunnen beoordelen. THUISFRONT De rest van de „Raad van Advies" is het z.g. Thuisfront en blijft (bui ten beeld) op het raadhuis. Ook hier worden door een NCRV- medewerker de gestélde vragen op papier uitgereikt. Het Thuisfront kan volgens eigen systeem speuren naar de antwoorden, die dan onmid dellijk via z.g. „open telefoonlijn" aan de „Raad van Advies" in de Rijnhal worden doorgegeven. Men krijgt de beschikking over drie rechtstreekse telefoonverbindingen met de Rijnhal. De eigen gemeentelijke telefoon lijnen blijven beschikbaar voor ant woorden, welke van buiten-af wor den aangedragen. „DENKTENT" De door de NCRV te bouwen „Denktent" moet door de deelne mende gemeenten zelf ingericht en aangekleed worden. Volgens de programmamakers van de NCRV- televisie moet deze als het ware het visitekaartje van de gemeente wor den, waarmee men zich naar eigen smaak, inzicht en inventiviteit aan de miljoenen tv.-kijkers kan pre senteren. In de aankleding kan men - zoals bij een expositie - de karak teristieke eigenschappen van de ge meente en de gemeenschap verwer ken en naar buiten „verkopen". De gemeente moet zelf zoveel mo gelijk naslagwerken meenemen, die in de „Denktent' kunnen worden opgesteld. Bij de NCRV is men overigens van mening, dat de gevonden nood oplossing als alles goed wordt uitgevoerd beslist niet nadelig voor de kijkers en voor het goede imago van het programma behoeft te zijn. Natuurlijk is het jammer, dat openbare bibliotheek venray afd. voor volwassenen Julianasingel 33 - Venray Tel. 81970 Keuze uit de nieuwe aanwinsten: Buishand, T. Groenten uit eigen hof. Leidraad voor de teelt van onge veer taéh'tig groentegewassen in de imcestuim. Butler, R. N. Intimiteit en ouder worden. Bespreking van een aan tal geestelijke en lichamelijke pro blemen van het ouder worden met enige nadruk op de seksuali teit. Conway, F. Knappen; een uniek en baanbrekend boek, dat inzicht geeft in en waarschuwt tegen de mensonterende psychologische praktijken van hedendaagse semi- religieuze sekten. Konsalik, H. G. Liefde aan de Nijl. Lichodéjev, Leonid. Ik en mijn automobiel. Drie met elkaar ver weven. satirische verhalen met als thema het bezit van een auto in de Sovjet-Unie. Martinot, J. Mea Culpa; korte ver halen. Obermaier, C. Spelletjes met dob belstenen; meer dan 150 spannen de en ontspannende spelletjes. Overeen, E. van. Vrouwenschemer; verhalen over ervaringen met on gewenste zwangerschap. Pieters, R. Wij, heksen. Een bak kersvrouw wordt na een langdurig proces in 1650 te Nieuwpoort we gens hekserij tot de brandstapel veroordeeld. Rose, K. D.. Het gezonde boek voor luie mannen. Suggesties en oefe ningen voor een goede lichaams conditie. WIE WORDT DE ACTUELE DENKER? De „aktuele denker" is bij het NCRV-Stedenspel een zeer belangrijke figuur. Deze jon gen of meisje, man of vrouw, moet in de Arnhemse Rijnhal maximaal tien vragen beant woorden, gebaseerd op het nieuws in landelijk verschij nende dagbladen. Met ieder goed antwoord kunnen punten voor Venray worden verdiend. Wordt een antwoord gemist, dan moet een sporter in aktie komen om een of andere (moeilijke) toer uit te ha'len. Het is dus van enorm groot belang, dat het een pienter iemand is, die in het hokje plaatsneemt om voor het- oog van televisiekijkend Neder land Venray mee naar de overwinning helpt. Gezocht worden derhalve pientere kandidaten voor dit spélonderdeel. Men kan rich hiervoor op geven bij mevr. M. Kessels op het raadhuis, tie. 04780-83838 toestel 247. Venray nu niet met zijn prachtige raadzaal voor een miljoenenpubliek kan showenBij een eerste be zoek van regisseur en producer aan de raadzaal werd zelfs gesproken over een „unieke lokatie". PROMOTIEFILMPJE Vrijdag j.l. zijn de producer Piet Hooy, de regisseur Fred Benavente, de cameraman Will Rutten in Ven ray geweest voor het maken van een twee minuten durende promo tiefilm over Venray. Deze zal vóór de uitzending van vrijdag 16 janu ari worden uitgezonden. Om een zo goed mogelijk beeld te kunnen krijgen zijn allerlei Venray- se aspecten opgenomen. In totaal zijn de televisiemensen ruim dertien uur in Venray bezig geweest om een allround presentatie van Venray in twee minuten te kunnen brengen. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van de huisartsen Beckers, Corver, Ver- cauteren, De Vocht en Schmeetz P. F. Corver Oostingel 6, Venray, tel. 81393 Van zaterdagmorgen 8 uur tot zondag nacht 12 uur neemt waar voor de pa tiënten van de huisartsen Bloemen, Franken, Lankveld, van Thiel, de Muinck Keizer en Wittgen W. BLOEMEN Stationsweg 15 tel. 81465 Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10 tot 11 uur; 's middags van 17 tot 18 uur. ZIEKEN- EN ONGEVALLENVERVOER Telefoon 04780-81333 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN APOTHEEK DE MONNIKSKAP Patersïaan-hoek Patersstraat, tei. 80140 van heden vrijdagavond 18 uur tot vol gende week vrijdag. ZONDAGSDIENST GROENE KRUIS Venray, Meerlo en Wanssum Zr. I. CUPPEN tel. 04780-81269 UITLEENMAGAZIJN GROENE KRUIS De Clockert, Bergweg 4, Venray Geopend van maandag tot en met vrijdag van: 08.30 tot 09.00 uur en van 16.00 tot 16.30 uur. In het weekend uitsluitend via de wijkverpleegkundige van de zon dagsdienst. GROENE KRUIS ZUIGELINGENBUREAU De Clockert, Bergweg 4, tel. 81269 Uitsluitend volgens afspraak. SPREEKUUR WIJKVERPLEEGKUNDIGEN Iedere morgen van 08.30 tot 09.00 u. behalve in het weekend. Na 09.00 uur kunnen eventuele be richten gedurende de gehele dag worden doorgegeven via tel. 81269. GEZINSVERZORGING EN BEJAARDENHULP Westsingel 5 Venray tel. 04780-86363 spreekuur maandag t.m. vrijdag van 9 tot 10 uur. SPEEKUUR DIETISTE Uitsluitend op afspraak via tel. 81269 KRAAMCENTRUM HORST-VENRAY telefoon 04709-1324 VERLOSKUNDIGE DIENST Vroedvrouw Stevens-Helnen Merseloseweg 23, Venray telefoon 04780-81152 VERLOSKUNDIGE Mevr. A. M. F. Tiggeloven-KuUpers Florishof 23 Venray telefoon 04780-82411 Spreekuur elke donderdag van 2-3 uur in De Clockert, volgens afspraak Eveneens op afspraak, tel. 83859 of 81269 KINDERDAGVERBLIJF „DUIMELOT" Heuvelstraat 7 Venray tel. 87110 Geopend van ma tm vr 8.00 17.30 u MASJ HULPVERLENING a. JONGEREN Hoenderstraat 33 Venray telef. 85251 Open op ma wo en vr van 10 - 21 uur op di en do van 10 - 19 uur 24 uur per dag telefonisch bereikbaar, ook in de weekenden. ALGEMENE HULP-DIENST VENRAY telefoon 04780 - 84163 Bereikbaar elke werkdag van 9 tot half 11 'smorgens en van 7 tot 8 uur 'savonds Nederl. Multiple Sclerose Stichting afd. Noord- en Midden-Limburg Secretariaat: Ittervoorterweg 2 6005 NR Weert, tel. 04955-400 PROGRAMMA VAN VRIJDAG 5 TOT EN MET 12 SEPTEMBER Vrijdag 5 sept.: KNVB zaalv. damescompetitie 19.30 de WettelingHifi centrum 20.30 De Lelie—De Grot 21.30 SVCBElectro Janssen 1 22.30-23.30 zaalv. heren vr. de Wetteling 1Janssen-Pubben Zaterdag 6 sept.: Volleybaltoernooi VC Rooy dames Deelnemende teams: Flamihko S, Lyceum, Explosie, VC Rooy, Sarto, Concordia. Zondag 7 sept.: Volleybaltoernooi VC Rooy heren Deelnemende teams: Tornado, Ly ceum, Hovoc, Set Up, VC Rooy 2, VC Rooy 1, Sarto, Satumus MVC, Concordia. Maandag 8 sept.: 17.30-18.30 Manual tr. 18.30-21.30 VC Rooy tr. 2130 Janssen Pubbenden AMen Hoed, zaalv. vr. 22.30 Janssen-PubbenStappers zaalv. vr. Dinsdag 9 sept.: 18.00-21.00 VC Rooy tr. 21.00-23.00 Badminton Woensdag 10 sept.: 19.30-22.30 Badminton 22.30-23.30 de Wetteling zaalv. vr. Donderdag 11 sept.: 18.00-21.30 Manual tr. 21.30-23.00 VC Rooy tr. Vrt'dag 12 sept.: Aanvang zaalv. competitie heren Programma nog onbekend.

Peel en Maas | 1980 | | pagina 3