AVOND-MAVO VENRAY EEN GOEDE START AGENDA Volvo is in uw buurt Officiële opening Kruiderij Allerlei TRIMMENDE POLITIE AGENT VOND VERMISTE DUITSER TOPGARAGE C.V. IVOLVOI BEZWAARSCHRIFT MILIEUGROEP OHGEGRONO VERKLAARO Spraeland Sport GEVONDEN VOORWERPEN In onze vorige editie maakten we melding van het feit, dat in de bos sen nabij de spoorwegovergang in de Maasheseweg een personenauto met een duits kenteken onbeheerd was aangetroffen. Uit informaties bij de Kripo in Mühlheim bleek, dat de wagen toebehoorde aan een 38 jarige inwoner van die duitse plaats. De man had op maandag morgen 28 juli zijn woning verlaten om naar zijn werk te gaan, maar in 1 de loop van diezelfde maandag werd hij in Duitsland als vermist opge geven. Na het vinden van de auto heeft de Venrayse politie de bossen in de omgeving van de vindplaats van de auto met behulp van een speurhond tevergeefs afgezocht. Woensdag avond werd de vermiste man bij toeval door een trimmende hoofd agent van politie in de bossen aan troffen. De hoofdagent Sjef L., die met z'n hond in de bossen trimde, trof tegen tien uur de uitgeputte duitser aan. De totaal overspannen man meen de, dat hij op vakantie in Neder land was. Nadat hij zijn collega's telefonisch had gewaarschuwd heeft een toe vallig passerende recherchewagen de duitser en de trimmer met zijn hond naar Venray gebracht Direct na het vinden van de ver miste duitser werd contact opgeno- men met zijn echtgenote, die hem I enkele uren later in Venray, waar I hij intussen medische verzorging had gekregen, afgehaald VUILNISBELT PROBLEEM Tijdens de vergadering van de commissie voor openbare werken heeft wethouder G. Schols meegedeeld, dat ver wacht mag worden dat over enige weken het eindrapport van het TNO-onderzoek ge reed zal zijn. Dit onderzoek naar de aan wezigheid van toxische stof fen in water-, grond- en gras monsters, afkomstig van de aan de vuilnisbelt grenzende weilanden, bevindt zich in n eindfase. Het veld- en labo ratoriumwerk is afgesloten en op dit moment wordt hier over een eindrapport opge steld. De heer Schols ontleende deze mededeling aan een brief, welke minister Ginjaar aan het college van b. en w. heeft geschreven. I-n zijn woonplaats werd de man in het ziekenhuis opgenomen Het bovenstaande mag worden ge zien als het, ,ware relaas" rond de opsporing van de verdwenen duit ser. Daarom doet het wel vreemd aan, dat het offioiële politiebericht dit nieuws als volgt bracht: „In de avond van woensdag werd door enkele trimmers een vreem de man aangetroffen, die duits sprak. Naar aanleiding hiervan werd door de politie met hulp van de speurhondgeleider een onder zoek in de bossen ingesteld, hetgeen er toe leidde, dat de man kon wor den opgespoord." Jammer, dat men in het bewuste bericht de hoofdagent de eer niet gegeven welke hom toekwam. Ten slotte heeft hij de man gevonden en heeft hij de hulp van de poiitie ingeroepen voor de totaal uitgeputte duitser. Uniformenfeesten in Maashees Traditiegetrouw wordt ook dit jaar in Maashees op >7 augustus een igroot uniformenfeest gehouden. Voor het eerst is het onlangs herop gerichte gilde van Maashees, bij de organisatie betrokken, zodat ver wacht mag worden, dat allen, die fanfare St. Cecilia en het St. Joris en St. Anthoniusgilde een warm hart toedragen, acte de prsence zul len geven. De broodnodige vernieuwing van de uniformen van de leden van de drumband en de fanfare én de aan schaf van nieuwe uniformen voorde gildebroeders, vergen de nodige fi nanciële offers; een voor u gezelli ge zomeravond doorbrengen in Maashees, betekent voor beide ver enigingen een verlichting van de financiële zorgen. En dat het in Maashees gezellig kan zijn. hebben de muziekfeesten van afgelopen jaar wel bewezen! Het organiserende comité is dan ook bijzonder verheugd met het feit dat het in de regio bekende orkest „De Calando's" bereid is gevonden om het muzikale gedeelte voor haar rekening te nemen. Reeds vorig jaar tijdens de reeds vermelde muziekfeesten is gebleken, dat dit orkest niet alleen de handen op elkaar, maar ook de beentjes van de vloer weet te krijgen, een gege ven, dat de muziek- en dansliefheb bers beslist zal aanspreken! Het geheel zal gepaard gaan met een voor Maashees uniek gebeuren: Martien Deenen en zijn assistenten zullen een grote barbeque verzor gen, zodat ook de inwendige mens niets te kort zal komen. Daarom, 17 augustus. op naar Maashees, feesttent bij café-cam ping P, Bussers, Op den Bosch, aan vang 20 uur. Entree vrij! Ook gebruikt Tel. 81032 Venray Nu v.aT7 13.500, Het college van b. en w. heeft het bezwaarschrift van de Milieugroep Venray tegen een beschikking van het college betreffende een aan vraag voor kapvergunning van de heer Wismans te Merselo, ongegrond verklaard. Op 23 april verleende b. en w. de kapvergunning voor een oppervlak te van ca. 1.60 ha grove dennen, in dertijd aangeplant voor produktie- hout, alsmede een houtwal met een oppervlakte van ca 0.30 ha. gelegen ten oosten van de Ossendijk. Naar aanleiding daarvan heeft.de Milieugroep Venray schorsing van het b. en w. besluit aangevraagd bij de voorziler van de Afd Rechtspraak van de Raad van State. Dit verzoek werd afgewezen. Op 11 juli j.l. werd In onze vorige editie maakten schrift van de Milieugroep Venray een openbare hoorzitting gehouden, waarbij de Milieugroep nog eens de gelegenheid kreeg zijn bezwaren na der toe te lichten. Na afweging van alle belangen heeft het college thans besloten het bezwaarschrift ongegrond te ver klaren. waardoor de heer Wismans dus toestemming krijgt tot het kap pen van de grove dennen en de houtwal. Hiermee komt een einde aan een lang lopende zaak. Reeds in 1968 werd door de heer Wismans een kapmelding gedaan bij Staatsbosbeheer. Hoewel de heer Wismans in verband met een hem opgelegde herplantplicht wél een bepaald bedrag betaalde, werd de houlopstand niet gekapt in verband met afspraken met de plaatselijke commissie voor de ruilverkaveling Overloon - Mcrsolo. De aanvankelijke plannen van de ruilverkaveling gingen niiet door en de bewuste grond werd weer toege deeld aan de heer Wismans. Op 26 maart j.l. besloot het col lege geen kapvergunning te verle nen omdat het van oordcel was, dat handhaving van "t lanschapsschoon hier zo goed mogelijk diende te wor den beschermd. HOE BESTAAT HET? De surveillance-wagens van de Venrayse gemeentepolitie moesten van een nieuw elec- I tronisch stopteken worden voorzien. Zoals bekend zijn die in spiegelbeeld aangebracht. Wie schetst de alge- Ie verwondering, toen er niet POLITIE maar POLIZEI bleek te staan. Onze fotograaf legde dit unieke geval - middels de buitenspiegel van zijn auto - voor onze lezers op de gevoelige plaat vast. De importeur heeft in middels de juiste borden geleverd. DIT JAAR NOG WEINIG AANMELDINGEN De avond-mavo Venray heeft een goede start gemaakt. Vol tevreden heid kan worden teruggezien op 'n eerste schooljaar, waarin begonnen werd mot 60 leerlingen, waarvan er 52 het jaar hebben afgemaakt. Een goed resultaat vergeleken bij ande re gemeenten, waar in de loop van het schooljaar veel kursisten afvie len. VOLLEDIG PAKKET Een recent gehouden enquete on der de eerste jaars-'kursisten heeft uitgewezen dat Venrayse mavo-stu denten het best leuk vinden op de avondschool. Het is hen bovendien allemaal erg meegevallen, ook de genen die kozen voor een volledig pakket met 6 vakken. Slechts 10% van de ondervraagden is het wat tegengevallen. De rapporcijfers zijn allemaal erg hoog, zodat alle leerlingen zijn be vorderd naar he 2e leerjaar. Eén kursis heef gevraagd het eerste jaar te mogen overdoen om het allemaal wat gemakkelijker aan te kunnen. Eén kursist gaat naar de avond-ha vo in Venlo. DEELCERTIFICATEN Gezien de belangstelling en de positieve resultaten van het eerste jaar valt de aanmelding voor hel komend schooljaar wat tegen. Con rector W. Buys wijt dit echter aan het feit dat de meeste mensen eerst nog eens op vakantie gaan en er daarna pas over gaan denken hoe ze de komende maanden hun vrije tijd gaan besteden. Voor de direktie van de school is het echter nu al van belang te weten op hoeveel kursisten gerekend kan worden. Voor de vakken Nederlands en En gels, want binnen het avondonder wijs bestaat de mogelijkheid é'n of enkele vakken te nemen uit het to taalpakket (z.g. deelcertificaten) is voldoende belangstelling. Voor de overige vakken jammergenoeg niet en dat zou kunnen betekenen dat men in Helden minder vakken kan gaan geven. En dat terwijl men het aantal juist had willen uitbreiden. Alleen bij voldoende deelname per vak kan een keuze worden gemaakt uit Frans, Duits, Aai-drijkskunde, Geschiedenis, Biologie, Handelsken nis, Nederlands en Engels. NIETS IN DE WEG Mensen die van plan waren een mavo-kursus te gaan volgen, wor den vriendelijk doch dringend ver zocht zich nu al aan te melden. Straks moet u misschien teleurge steld worden. Het is wellicht aardig te weten dat een vroegere lagere schoolopleiding al voldoende is om u als kursist aan te melden. Als u vrije tijd kunt u desnoods voor één nog twijfelt over de beschikbare of twee vakken kiezen. Te oud om te leren bent u nooit. De leeftijd van de eerste jaars kursisten vari eerde van 20 tot 60 jaar. Er staat niemand iets in de weg. Inlichtingen kunt u vragen aan: Avond College Venlo, Craneveld- straat 85, Venlo, tel. 077-13874 of conrector W. Buys, Mastbos 6, Ven ray, tel. 04780-81091. Hierbij werd echter de restrictie gemaakt, dat een hernieuwde stel- lingname zou plaatsvinden, wanneer binnen ruilverkavelingsverband er geen oplossing te vinden zou zijn. Volgens b. en w. mocht de heer Wismans niet de dupe worden van buiten zijn toedoen toegepast beleid. Toen bleek, dat geen goed alter natief was te vinden werden op 23 april de belangen nog eens nauw gezet door het college afgewogen hetgeen resulteerde in het afgeven van de kapvergunning. Een van de overwegingen van het college was, dat in het rechtsgeldige bestemmingsplan „Buitengebied" 't bewuste perceel de bestemming van „Agrarische doeleinden II" heeft. Dit houdt in, dat ontbossen ervan niet strijdig is met de bestemmings omschrijving. VOGELKERS BOSPEST In de commissie voor ruimtelijke ordening deed de heer Reintjes mede naar aanleiding van een artikel in dit blad een beroep op de gemeente om daadwerkelijk paal en perk te stellen aan de zich snel voortwoekerende vogelkers, welke terecht de bijnaam Bospest draagt. Volgens de heer Reintjes is hier een landelijke maatregel noodzake lijk. Het verdelgingswerk wordt voor een gemeente als Venray een veel te grote financiële last. De heer Reintjes vond het niet denkbeeldig dat binnen 5 jaar in dien geen passende tegenmaatrege len worden genomen veel bosge bied in onze gemeente verloren is gegaan. Hij noemde enkele aangetaste bos percelen aan de Paardekopweg, de Maasheseweg-Boschhuizerweg, de Parkweg en zelfs op het terrein van Rank Xerox. DRUIPENDE LINDEBOMEN Op 1 juni van dit jaar telde Ven- ray-centrum nog 350 lindebomen. DStarvan stonden er l'J^binnen de grens van 6 meter vanaf de gevel van een woning; 31 lindebomen stonden maximaal 7 meter van een gevel; en de rest verder dan 7 me ter. Volgens een twee jaar geleden aangenomen verordening mag de gemeente de bomen die binnen de 6-meter grens staan omhakken. In uitzonderingsgevallen, dus bij dui delijke overlast, mag ze ook nog 'n kapvergunning geven voor bomen die binnen de 7-meter grens staan. Dat kappen van verschillende lin debomen heeft echter het aanzien van de Oude Oostrumseweg en de Langeweg geen goed gedaan. In de commissie voor openbare werken gingen stemmen op, om de nog res terende bomen in die straten ook maar te verwijderen en dan voor een geheel nieuwe aanplant van (niet-druipende) lindebomen te zor gen. De gemeentelijke overheid zal de ze suggestie eens met de plantsoe nendienst bespreken. KLEDING-RUILEN IN DE BRAK Hallo mensen hier zijn we weer. De vakantie is voorbij en dus gaan we ook weer beginnen met het rui len van kleren. Hebt u nog iets te ruilen kom dan langs woensdagmiddag 20 au gustus tussen 2 uur en half 5 in „De Brak". Leunseweg. Misschien zit er ook voor u weer iets bruikbaars tussen. Ook als u gewoon een keertje wilt kijken kunt u komen. De koffie is bruin dus.... tot ziens op 20 augustus. Inlichtingen tel. 87270 en 81131. Bijeenkomst voor Venrayse schoolverlaters zonder werk Evenals de vorige jaren zal er nu ook weer een voorlichtingsmiddag zijn voor iedereen die dit jaar van school is gekomen en nog geen werk heeft gevonden. Zoals misschien bekend kom je dan meestal met ingang van 1 ok tober a s, in aanmerking voor 'n uitkering. Deze uitkering, de RWW- uitkering, krijg je van de gemeente lijke Sociale Dienst," als je als werk zoekende staat ingeschreven bij het Arbeidsbureau. Op de voorlichtingsbijeenkomst wordt een korte toelichting gege ven op deze uitkering en wordt ver teld hoe deze verkregen kan wor den. Bovendien is er volop informatie in te winnen over de mogelijkheden of over aktiviteiten voor jongeren zonder werk. Aan deze bijeenkomsten werken mee de Sociale Dienst, het Arbeids bureau, het Vormingscentrum Wer kende Jongeren, het Vormingscen trum Jong Volwassenen en de STUW (Stuurgroep Jeugd Werke loosheid). De voorlichtingsbijeenkomst voor de gemeente Venray vindt plaats op woensdag 3 september om 14.30 uur in de kantine van het gemeentehuis. Oud-rechercheur G. de Bruin overleden In de late avond van vrijdag j.l. overleed in het Venrayse ziekenhuis de oud-rechercheur van Venrays politie Gerard de Bruin. Donderdag kreeg de 61 jarige een hartaanval welke gevolgd werd door een twee de op vrijdagavond. De heer de Bruin was op 1 oktober 1978 met pensioen gegaan en met zijn vertrek bij de recherche ging een van de meest bekende rechercheurs bij de Venrayse politie heen, die vooral op het menselijke vlak veel heeft ge daan voor diegenen die in aanra king kwamen met de politie, en wel in het bijzonder de gastarbeiders. Taxichauffeur voelde zich bedreigd Een Venrayse taxichauffeur voel de zich bedrëigd door een 32 jarige uit Venlo afkomstige passagiere. De dame had nog al wat diep in het glaasje gekeken en de politieman nen vonden het beter haar in de daarvoor bestemde ruimte ter ont nuchtering op te sluiten. Later werd ze in vrijheid gesteld met de mede deling dat het onderzoek inzake die bedreiging zal worden voortgezet. DURE BERMEN Bijna 1,7 miljoen kost de aanleg van openbare werken in het indus trieterrein Smakterheide. Daarbij wordt o.a. voor het inzaaien van de bermen 3,per m2 gerekend en dat vend het raadslid Reintjes een gepeperde prijs. Het bleek echter een bedrag te zijn dat door gemeen tewerken steeds in haar calculaties wordt opgenomen. Hoe dat bedrag precies tot stand gekomen was, kon men niet zo direct vanachter de be stuurstafel vertellen. Maar vermoe delijk is de handenarbeid, die bij dit berm-inzaaien wordt toegepast, de grootste kosten-factor. PARKEREN BIJ ZIEKENHUIS Nadat enkele jaren geleden het parkeerterrein ten behoeve van de bezoekers van het ziekenhuis aan de Merseloseweg is uitgebreid, is toch de behoefte aan meer parkeerruimte blijven bestaan. Onlangs heeft overleg plaatsgehad met de directie van het ziekenhuis over dit onderwerp- Overeenstem ming is bereikt over de verbetering van de voetgangersverbinding tussen het ziekenhuis en het parkeerterrein nabij het zwembad via de Hoopweg. Aan de gemeenteraad zal worden voorgesteld het benodigde krediet van 28.500,beschikbaar te stel len, nadat hierover eerst het advies is ingewonnen van de commissie voor openbare werken. AUTOS TE KOOP De laatste volledige set hofauto's van koningin Juliana dus uit 1979 is in Venray bij garage Van Haren aan de Maasheseweg te koop. Hij heeft er 15 staan. Het koninklijk huis doet elk jaar de Ford-set de deur uit. Bert van Haren heeft wel eens een paar van deze hofauto's gekregen, maar dit jaar heeft hij gesteld: „Alles of niks". Het werd via het hoofdkan toor alles. De 15 hofauto's zijn alle donker blauw. open dak, air-conditioning, automaat en met radio; hebben tus sen de 12.000 en 30 000 km gelo pen, zijn geen jaar oud en kosten nieuw 43 of 49.000 gulden. BELEIDSLIJNEN GEMEENTE VENRAY Het heeft in de bedoeling gelegen om de vaststelling door de gemeen teraad van de nota „Beleidslijnen gemeente Venray" te laten plaats vinden op dinsdag 9 september a.s. Omdat de verwerking van de kant tekeningen vanuit de raad en de re acties van de verschillende raads commissies nogal wat tijd vragen, is besloten de vaststelling van de nota door de gemeenteraad te verschui ven van 9 september naar 14 okto ber a.s. TIENRAYSE VERZET STRIJDSTER GEEERD DOOR DUITSE JONGEREN Ook dit jaar hebben duitse jonge ren, die deelnemen aan het jeugd kamp van de Volksbund Deutsche Kriegsgraberfürsorge op het duitse coldatenkerkhcf tc Yscelrtoyn, een krans gelegd bij het monument van de Tienrayse verzetsstrijdster Han- na v. d. Voort. Dit jaar kreeg de plechtigheid bij het monument van de Tienrayse die tijdens de oorlog vele tientallen joodse kinderen uit de handen van de bezetter heeft gered een speciaal cachet. Voor het eerst was hierbij n.l. 'n vertegenwoordiger van de duitse regering in de persoon van gene- raal-consul dr Waiblinger uit Rot terdam en de vice-president van de Volksbund uit Baden Würtemberg Hans Zepf aanwezig. Verder waren daarbij aanwezig een vertegenwoordiging van de duitse legerplaats Budel, de pastoor Janssen en van Uden uit Ysselsteyn en Janssen uit Buch'ten. Ook de voormalige beheerder van het duit se soldatenlkerkhof kapitein L. Timmermans was aanwezig. Dat het juist de duitse jongeren zijn, die op deze manier de nage dachtenis van een verzetsstrijdster eren, wordt telkenjare in Tenray op hoge prijs gesteld. Na de plecfhtigheid werden de duitse jongeren uit Baden Würtemr- berg op het gemeentehuis van Meerlo-Wanssum door burgemeester Dittrich ontvangen. Sportkleding Vele exclusiviteiten Sportschoenen Adidas, Brooks, Puma, enz. Tennis 18 merken rackets exclusieve kleding Hockey Clubtassen. sticks, etc. Veldsporten Geheel assortiment Indoorsporten «Sf ^^9 Marktstraat 2A Venray boekhandel van den munchhof is ook dinsdags de gehele dag geopend Zwarte poes; Bruingeel/zwart grijs, nogal oude herdershond, ge- tatoëerd in beide oren, geen hals band en geen penning, teef, zeer mak en voetzolen doorgelopen; Poesje wit met lichtbruin; Kleine cude hond reebruin; Zwarte hond spaniel; Bankbiljet van 5 gulden; Horloge quarts; Leren, korte dames jack; Klapportemonnaie inhoud: 2x 10,2x 5,lx 1,Een auto- sleutelsleutel, opschrift: NISSAN MOTOR N. 1182; Paars touwtje met daaraan een antennesleutel, 1 vei ligheidsspeld en een Opel auto sleutel; Bos met 18 sleutels; Bruin roze verm. leesbril. Een paar donkerbruine schoenen, z.g. instappers, maat 7Vs, merk Ae ro; rode portemonnaie, inhoud fiet- sesleutel; beige portemonnaie inhou dende 10,—, opschrift Holly Hob by; horloge merk Pontiac, zilver kleurig, met cijferaanduiding, scha kelband en bruine cijferplaat da- mesbril, kunststof montuur, kleur licht bedge, blauw glas; gouden halskettinkje (sluiting ontbreekt); sleutelbos, huissleutel nr. 82, flesse- opener, Yamaha sleutel, tanksleu tel en een andere sleutel-bromfiets- sleutel; bos sleutels met labelcp- schrift Ruitershop Bones Meerlc; 2 Ford sleutels en 1 huissleutel en 1 sleuteltje voor auto-antenne aan 'n sleutelhanger met opschrift Hessing De Bilt; zwarte etui met diverse sleutels; kinderstoeltje voor achter op de fiets; bruine dames paraplu; bruin-beige thermoskan, inhoud 2 liter; rode sporttas Quick, met kle ding. Voor meer informatie kunt u zich wenden tot de politieadministratie, Grotestraat 1 alhier, telefoon 84888 toestel 30. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Van zaterdagmorgen 8 uur tot zondag nacht 12 uur neemt waar voor de pa tiënten van de huisartsen Bloemen, Franken, Lankveld, van Thiel, de Muinck Keizer en Wittgen Dr. J. WITTGEN Langstraat 76 telefoon 86082 Weekenddienst voor de patiënten van de huisartsen Beckers, Corver, Ver- cauteren, De Vocht en Schmeetz Dr. F. SCHMEETZ Praktijkadres Akker weg 18, tel. 85900 Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10 tot 11 uur; 's middags van 17 tot 18 uur. ZIEKEN- EN ONGEVALLENVERVOER Telefoon 04780-81333 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN APOTHEEK ST. ODA Passage 1 teil. 81255 van heden vrijdagavond 18 uur tot vol gende week vrijdag. ZONDAGSDIENST GROENE KRUIS Venray, Meerlo en Wanssum Zr. C. Peeters-Janssen tel. 04780-81269 UITLEENMAGAZIJN GROENE KRUIS De Clockert, Bergweg 4, Venray Geopend van maandag tot en met vrijdag van: 08.30 tot 09.00 uur en van 16.00 tot 16.30 uur. In het weekend uitsluitend via de wijkverpleegkundige van de zon dagsdienst. GROENE KRUIS ZUIGELINGENBUREAU De Clockert, Bergweg 4, tel. 81269 Uitsluitend volgens afspraak. SPREEKUUR WIJKVERPLEEGKUNDIGEN Iedere morgen van 08.30 tot 09.00 u. behalve in het weekend. Na 09.00 uur kunnen eventuele be richten gedurende de gehele dag worden doorgegeven via tel. 81269. MASJ HULPVERLENING a. JONGEREN Hoenderstraat 33 Venray telef. 85251 Open op ma wo en vr van 10 - 21 uur op di en do van 10 - 19 uur 24 uur per dag telefonisch bereikbaar, ook in de weekenden. GEZINSVERZORGING EN BEJAARDENHULP Westsingel 5 Venray tel. 04780-86363 spreekuur maandag t.m. vrijdag van 9 tot 10 uur. SPEEKUUR DIETISTE Uitsluitend op afspraak.via tel. 81269 KRAAMCENTRUM HORST-VENRAY telefoon 04709-1324 VERLOSKUNDIGE DIENST Vroedvrouw Stevens-Heinen Merseloseweg 23. Venray telefoon 04780-81152 VERLOSKUNDIGE Mevr. A.M.F. Tiggeloven-KuMpers Florishof 23 Venray telefoon 04780-82411 Spreekuur elke donderdag van 2-3 uur in De Clockert. volgens afspraak Eveneens op afspraak, tel. 83859 of KINDERDAGVERBLIJF „DUIMELOT" Heuvelstraat 7 Venray tel. 87110 Geopend van ma tm vr 8.00 17.30 u Heden VRIJDAGmiddag 15 augustus vindt de officiële opening van KRUIDERIJ ALLERLEI plaats. Dit feestelijk gebeuren krijgt extra luister doordat Kunstschilder Wim Leyen- aar op die dag de Volksschilderkunst demonstreert, en bovendien de gevel op een wellicht unieke wijze heeft beschilderd. Tevens zullen enige promi nente Venrayse mensen al vroeg aanwezig zijn om de winkel officieel voor geopend te verklaren. Daarom nodigen wij eenieder uit om op deze vrijdag bij KRUIDERIJ ALLERLEI deopening mee te vieren. X - PROGRAMMA VAN VRIJDAG 15 TOT EN MET VRIJDAG 22 AUGUSTUS Vrijdag 15 augustus: 19.30-24 uur ZZV De Wetteling zaalvoetbaltoer nooi Rode 780. 2e speelavond. Zaterdag 16 augustus: 17-18 uur LTD zaalv. vr.; 18-19 uurJanssen- Pubben zaalv. vr. Zondag 17 augustus: 9.30-12 uur badminton; 19.30-22.30 uur DSV op treden. Maandag 18 augustus: 18.30-21.30 VC Rooy tr.; 21-23 uur badminton. Janssen-Pubben zaalv. vt. Dinsdag 19 augustus: 19-21 uur VC Rooy tr.; 2-23 uur badminton. Woensdag 20 augustus: 9.30-22.30 uur badminton; 22.30-23,30 uur z.v.v. De Wetteling zaalv. onderling. Donderdag 21 augustus: trainen VC Rooy; trainen Manuall. Vrijdag 22 augustus: 19.30-22.30 z.v.v. De Wetteling zaa/lv. toernooi Rode 780, 3e speelavond.

Peel en Maas | 1980 | | pagina 3