iee VAMOS A VER 25JARIGE HOCKEY CLUB POP- FESTIJN OIRLO KERKELIJKE DIENSTEN Klassieke vloerkleden Grote Kerk Venray Ziekentriduum '80 Het Barbara-kapelletje aan de Overloonseweg Parochie Paterskerk Parochie Vredeskerk thömiissenB Protestantse Kerkengemeenschap Parochie Oostrum Parochie Oirlo Parochie Castenray Parochie Leunen Parochie Ysselsteyn Rectoraat Veulen Rectoraat Heide Rectoraat Vredepeel Rectoraat Smakt Augustus 1980 viert de Mixed Hockeyclub Venray haar 25 jarige jestaan. Ter gelegenheid hiervan is een speciaal lustrumnummer van het jlubblad uitgegeven, met daarin 'n overzicht van de geschiedenis van de club, alsmede het programma ran festiviteiten. Woensdag 13 augustus start het 7- pagse Potsenmakers-toernooi, waar- jij alle categorieën aan bod zullen comen: 13 augustus: Pupillen en D junioren; 4 augustus C en B junioren; 15 au- ;ustus: A junioren; 11, 17 en 18 au- ;ustus: Dames en Heren senioren, nderbond; 23 augustus: Dames en leren senioren, hoofdbond; 24 au gustus: Dames en Heren veteranen [on semi-veteranen. Naast diverse feestelijke opluiste- Iringen tijdens de verschillende toer- nooidagen (pannekoeken, barbeque- party, disco-avond) zal op zaterdag 23 augustus de officiële receptie plaatsvinden in het clubhuis „De Push Inn, van 17.00 tot 19-00 uur. Om 2.00 uur start daar dan een groots feest voor clubleden, oud-le den en hun gasten, mm.v. de Cresent City Jazz Band. Zondag 24 augustus wordt ,de lus trumviering besloten met het vete ranen-toernooi, waaraan o.a. wordt deelgenomen door 2 teams gefor meerd uit oud-leden van de Mixed Hockeyclub Venray. Belangstellenden zijn deze dagen hartelijk welkom op en rond de vel den van de Mixed Hockeyclub Ven ray, in sportpark De Wieën, ingang Leunseweg. Bij de organisatie van de lustrum festiviteiten heeft nauw overleg plaatsgevonden met vertegenwoordi gers van alle elftallen. Zo zijn telkens een of meerdere teams betrokken bij de organisatie van één toernooidag. Een toernooi dus, voor en door de hele club georganiseerd. Een mijl paal voor de vereniging die onge twijfeld zal inspireren tot een goede start van de tweede kwart eeuw van hockey in Venray. J Komend weekend 15, 16 en 17 au gustus. organiseert jeugdsoos 't Kel- derke uit Oirlo in de feesttent nabij de soos aan het Boddenbroek te Oir lo haar zomerpopfestijn 1980. Dit ter afsluiting van het activiteitenseizoen 1979-1980. De in het afgelopen sei zoen georganiseerde activiteiten be troffen o.a. een zeer goed bezocht wandel prestatietocht over 25 km, 'n succesvolle fiets-oriëntatietocht en een sozen-voetbaltoemooi. Verder werden diverse optredens van jonge voornamelijk regionale popgroepen georganiseerd. Ter afronding van dit activiteitenpalet heet ,,'t Kelderke" nu dus een zomerpopfestijn op sta pel gezet. Het programma daarvan ziet er als volgt uit: Op vrijdag 15 augustus worden de feesten geopend met een regionale popgroepen-avond. Dit om enkele Noord Limburgse formaties voor een wat breder voetlicht te plaatsen .De groepen Chick Weed, Quartz en De cennium zullen hier hun medewer king aan verlenen. De aanvang van de avond is 20.30 uur. De entree be draagt 3,—. openbare bibliotheek venray afd. voor volwassenen Julianasingel 33 - Venray Tel. 81970 Keuze uit de nieuwe aanwinsten: Balcke. G. Het landschap in model. Aanwijzingen voor het maken van landschappen bij modelspoorwe gen. j Bhagwan Shree Rajncesh. Mijn weg; de weg van de witte wolk; toespraken in antwoord op vra gen. Gesprekken over hot wezen van de mens door de Indiase guru waarin vragen als hoe komt een mens tot zichzelf en hoe wordt hij bevrijd, centraal staan. Claudte. Irene en Josje. Peuter- kleuter kleertjesboek. Handleiding voor het maken van eigentijdse kinderkleding. Gantois. J. M. en C. W. H. de Lx>ore. UFO's en andere vreemde natuur verschijnselen. Het verschijnsel Ufo wordt beschreven vanuit de opvatting dat Ufo's vericeerd ge- interpreteerde natuurverschijnse len zijn. iHeuvel, M. P. van den. Rusland en de Olympische spelen. Beschrijving van de rol van de Sovjet-Unie in de internationale sportbeweging. Krol, G. De 1v.-bh.; essays. Löschburg, W. Het grote reisboek; lust en last van het reizen door de eeuwen heen. Nederland in stukken; beeldkroniek van Nederlandse archieven. Schalie, H. en A. van Ommen. Le ven van de lucht; 50 jaar verenigd vliegen. Spectrum atlas van de Nederlandse landschappen. Beschrijving van ontstaanswijze, uiterlijk en toe komst win drieëntwintig Neder landse landschappen. Benchloy, P. fiat eiland. Op een een zaam Caraibisch eiland leven na zaten van de eertijds roemruchte boekaniers die zich nog altijd be zighouden mot het kapen van schepen en het doden van de be manning. Berkeley, Anthony. De ene moorde naar is de ander niet. Een oudere man die weet dat hij binnenkort zal overlijden, besluit een soort goede daad te verrichten door ie mand te vermoorden dis anderen veel kwaad dool. Brocke-Bruins, I. ten. Een vlinder in de sChemring. Een jonge vrouw verbitterd omdat zij door een on geluk verlamd is geraakt, weet door de trouw van haar man haar moeilijkheden te boven te komen. Bykov, V. De obelisk; twee novel len. Twee novellen van de Sov jet-auteur mot als thema de ver schrikkingen van de tweede we reldoorlog. Hellman. A. In plaats van liefde. Onder moeilijke omstandigheden bouwt een journaliste een carriè re op bij een'New Yorks dames blad. Traven, B. De ossokar; roman. De bewustwording van een arme In diaanse osspkarmenner in het Mexico van omstreeks 1930. Tsjechow, A. Fj. Drama op de jacht. Na verschillende mensen in het ongeluk gestort te hebben wordt een jonge vrouw zelf het slacht- ofer van de door haar opgewekte hartstochten. Waller, L, De bankier. Een jonge 'bankier, naar New York gekomen om een mïljardenstrijd om de macht te 9pelen, merkt dat aan deze strijd een onontwarbaar net van intriges, chantage en politie ke pressie ten grondslag ligt. Zee, S. van der. Noem het heimwee De correspondent in Bonn van enkele Nedertandse bladen kan moeilijk loskomen van zijn her inneringen aan de periode 1940- 1945, wat hem zowel in zijn be roeps- als in zijn privéleven par ten gaat spelen. van 16 tot en met 23 augustus Zaterdag 19.00 nederlandse hoog mis intentie ouders Geurtjens- Ver- mazeren overleden ouders Aben- v. d. Mond Martinus Litjens en Aard v. d. Zwaan Handrie Jans- Beken en zoon Arnold. Zondag Hoogfeest van Maria Ten hemelopneming. 8.00 leesmis inten tie An Swinkels-van Dijck; 9 30 gre goriaanse hoogmis intentie Wilhel- mina Claessens I bijzondere inten tie (TD); 11.00 nederlandse hoogmis intentie Henri Camps Rie Wolke Greefkens overleden ouders Cox- Deckers, Antoon en Gerrie. Maandag 9 00 oude stichtingen uit dankbaarheid (JW) i uit dank baarheid; 10.00 Zus Hoevenaars- JansBeken ouders Coenen-Hout- ackers. Dinsdag 9.00 Thomas Michels en Antonia van Meijel Gerardus Dircks en Augustina Jenniskens; 19.00 overleden ouders van Kessel en zoon Jan overleden familie Gie- len-Goeden. Woensdag H. Bernardus, abt en kerkleraar. 9.00 Louisa J.M.G. Mes- semaeckers familie Linders-van Herpen en Geraats-Thijssen; 19.00 overleden familie Bouten-Verschu ren 1 Huub van Rijt. Donderdag H. Pius X, paus. 9 00 Rie Wolke Greefkens Nellie Raeds. Vrijdag Heilige Maagd Maria, ko ningin. 9 00 Jacobus Jacobs bijz. intentie; 19.00 Henriette Bongaarts/ Sraar Spee. Zaterdag 9.00 Piet Hassen; 19.00 Johan Willems. Wanneer op 2, 3 en 4 september op Den Kerkdijk van alle kanten de zieken, gehandicapten of anders zins aan huis gebondenen worden ontvangen betekent dat voor hen 3 feestelijke dagen. Het dekenale zie kentriduum mag zich verheugen in een grote belangstelling van de zie ken zelf die graag die dagen te gast zijn om samen te bidden, te praten en fijn te eten, maar ook van vele anderen die hun medewerking ge ven om alles goed te doen slagen, met name de dames van het comité, het keuken- en kantinepersoneél van Servaas, de verpleegsters, de verzorgers van zang en muziek en ook de velen die het vervoer van en naar Den Kerkdijk op zich ne men. Al deze mensen doen graag dit werk met als fijnste beloning de dankbare bLik van een mede mens. Daarnaast zijn er nog de stille werkers op de achtergrond, te we ten degenen die rondgaan om een bijdrage te vragen voor het zieken triduum om de niet geringe onkos ten te dekken. Zij doen een lastig werk, maar maken een prachtig werk mogelijk en stellen iedereen in staat om daarvoor een steentje bij te dragen. Wanneer in de week van 18 tot 24 augustus bij u wordt aangebeld om een bijdrage te vragen voor het ziekentriduum, kunt u, hopenlijOt, uw dankbaarheid voor uw gezond heid laten blijken onder het motto: ZIEKEN HELPEN TS GEZOND! Het Comité Ziekentriduum Venray Wat heeft wijlen Jan Poels (Hof straat) in 1920 bezield om aan het toch al niet geringe aantal veldka- pellen in onze gemeente er nog eens een paar toe te voegen.' Hij liet er namelijk in dat jaar een bouwen aan de Deurncseweg nabij „Janslust". en een aan de Overloonseweg Zwarte Klef, nabij de Spurkt c.q Ambachtstraa:. Welke aannemer ze destijds bouwde, is ons onbekend Feit is, dat beide kapel letjes nagenoeg hetzelfde zijn. On geveer hetzelfde was het kapelletje aan de Leunseweg nabij de zuivel fabriek. Van dit in november 1965 afgebroken kapelletje wordt veron dersteld, dat Jan Poels ook de op drachtgever was, doch er zijn er, die menen, dat wijlen de heer Ver- kley, een directeur van de zuivel fabriek, dit religieuze bouwseltje heeft laten neerzetten. Het hoe en waarom van deze drie kapellen zullen we wel nooit te we ten komen. Vond de bouw zijn oor zaak in een diep gewortelde devotie? Had men hieraan een bijzondere in tentie verbonden? Of wou Jan Poels zo maar het Venrayse land verrij ken met deze bouwwerkjes? De grond, waarop de kapel aan de Overloonseweg werd. gebouwd werd beschikbaar gesteld door dé daar wonende familie Creemers. Dit is ergens vreemd, omdat de heer Poels in de onmiddellijke nabijheid zeker 40 ha weide- en bouwgrond had liggen. Maar goed. Jan Poels liet het niet bij het oprichten van een kapellet je alleen. Hij zorgde ook voor de nodige entourage in de vorm van enkele lindebomen, die nu zes tig jaren later het kapelletje ge heel overschaduwen. In het kapel letje werd een beeltenis van de H. Barbara geplaatst; volgens de li turgische kalender een van oor sprong Oosterse maagd en martela res. Waarom de H. Barbara? In vroeger jaren werd deze heilige aangeroepen als beschermster tegen een plotselinge dood. Zij is dan ook patrones van verschillende gevaar lijke beroepen, zoalls dat van de mijnwerkers en de artilleristen. Was het dan soms een eerbewijs aan Dr. H. A. Poels, de pionier van de sociale aktie in de mijnstreek? De oorspronkelijke intentie zal wel niet meer te achterhalen zijn. De buurtbewoners van de Zwarte Klef en de Overloonseweg hebben het kapelletje steeds redelijk goed onderhouden, daarbij ook weer ge steund door een geldelijke bijdrage van Jan Poels en zijn echtgenote. Zo dikwijls als zij daar in hun til- burry voorbijkwamen,, poseerden zij daar even om „een diiit" in het offerblok te laten vallen. Ook tijdens de oorlog bleef de buurtschap het kapelletje trouw en menig rozenhoedje werd daar voor de vrede gebeden. De oorlog, welke aan de Zwarte Klef en de Molenbeek in alle he vigheid woedde, heeft echter ook 't kapelletje niet onberoerd gelaten, waarbij het beeldje zwaar bescha digd werd. En ondanks het feit, dat de buurtbewoners zelf aan hun „heb ben en houden" genoeg te herstel len hadden, verzamelde men geld om ook het Barbara kapelletje een goede beurt te geven. Toen mevr. Jeanette Poels daarvan hoorde, mocht die inzameling niet doorgaan. Zij charterde terstond een timmer man-aannemer in de persoon van de heer Heinen (Halfweg) om het kapelletje grondig te herstellen. En dat het inderdaad grondig gebeur de. getuige nu nog de vrij redelijke staat waarin het kapelletje ver keert. Het beschadigde beeld werd ver vangen. Maar dat was geen lang le ven beschoren. Met de dalende re ligieuze belangstelling, verdween ook de eerbied voor deze uiterlijke vormen van ons religieuze leven. Een inwoonster van De Vers in Overloon schilderde in 1969 een vrij modern schilderij van een moeder met kind, dat in de nis van het ka pelletje geplaatst werd. Ondanks dat de ijzeren hekwerken los zitten, laat men er dat schilderij staan Het gebouwtje is, zoals boven al gezegd, nog in een vrij goede staat. Slechts enkele dakpannen ontbre ken of zijn gebroken. Het stuca- doorwerk vertoont scheuren maar dat moet vrij eenvoudig te herstel len zijn, evenals de afbladerende verf van de geschilderde lambrize- ring. Het hekwerk zal grondig on derhanden genomen moeten worden enwie zorgt er voor een nieuw beeldje? Mededelingen Zondag onder de mis van 11 uur is er een kindercrèche in het zaal tje onder de sacristie. Leidsters: Jo sé van Gerven en Louise Driessen. In de week van 18 tot 25 augustus wordt een huis aan huis kollekte gehouden voor een bijdrage in de kosten van het ziekentriduum, dat van 2 t.m. 4 september wordt ge houden. Akolieten Zaterdag 16 augustus 19.00 uur: A. Hijl en A. Noyens. Zoudag 17 augustus: 8.00 Nard Kronenberg en Erik van Gerven (lezer J. Wekking); 9.30 Kees v. d. Helm en John van Bers; 11.00 T. Verbeek en L. Truijen. Misdienaars Maandag, dinsdag 19.00 uur Co- rine van Hoof en Peter Thijssen. Woensdag, vrijdag 19 00 uur: De- siré v. d. Boom en Liset Jacobs. Zondag feest van de Tenhemel opneming van Maria. H. Missen om 7.30, 9.00, 11.45; 10.15 hoogmis ge zongen door Crescendo; 18.00 avond mis. Vrijdag 19.00 avondmis voor de gezinnen van de parochie. Zaterdag 17.00 gelegenheid om te biechten; 18.30 avondmis als zon dagviering. Mis intenties Zaterdag 18.30 HarrieLinskens en Hein van Lierop. Zondag 7.30 voor de parochie; 9.00 Piet Stoics en ouders; 10.15 overleden familie Veldhuizen; 11.45 Jacobus Jacobs (vw. de buurt); 18.00 Leo Campsteijn (vw. de buurt) en Toos Hendricx-Rutten. Maandag 8.00 Zuster Wustana Ha- negraaf; 19.00 overl. ouders Poels van Dooren en udt dankbaarheid. Dinsdag 8.00 familie Janssen; 19.00 Wim van den Munckhof en overle den familie en voor overleden moe der en voor Maria Timmermans- Brouns. Woensdag 8.00 overleden ouders Akkermans-Timmermans; 19.00 v. Gertruda Madou-Klaassen en Ant. Poels (vw. bej. Wandelaars). Donderdag 8.00 overleden familie Ambrosius; 19.00 overleden ouders Rongen-Buyssen en overleden fa milie. Vrijdag 8.00 Pater Adedard Ep- ping; 19.00 gezinsmis overleden fa milie Linders-Verkoeijen. Zaterdag 8.00 Pater Gustaaf Am- merlaan. Misdienaars en Akolieten Zaterdag 18.30 Riicky Douwes en Peter Schoenmaekers. Zondag 9.00 Arnoud Verhaag en Hans Kerstjens; 10.15 Willy v. d. Bekerom en Geert Koppes; 11.45 Eric Arts en Geert Claes; 18.00 Pe ter en Martijn Smelt. Maandag, woensdag, vrijdag 8.00 Pepijn Dobbelaar; 19.00 Ed'gar Jans sen en Perry Eibers. Dinsdag, donderdag, zaterdag 8.00 Rob Arts; 19.00 Alfons Pirlo en Ge rard Schoenmaekers. Hoogfeest van Maria Tenhemelop neming Zaterdag 19.00 avosdmis voor de overleden Peter Pelzer voor over leden Jacoba Engels en als zeswe- kendienst voor overleden Piet Wis- mans. Samen zingen we Maria-lie- deren. Zondag 8.00 leesmis voor overle den opa Heesen en voor overleden broeder Hubertus Heesen; 9.00 lees- voor overleden ouders van den Berge-Janssen en zoon Jan; 10.00 hoogmis vooh overleden ouders Sj. Jacobs en Hendrika Daniëls en als jaargetijde voor overleden Sjang Lenssen en overleden familie. La tijn-gregoriaanse gezangen van het feest door het kerkelijk zangkoor; 11.30 leesmis voor overleden Wil- helmina van Zwamen-Barents; 18.30 avondmis voor overleden Harry Linders. Maandag 8.00 leesmis voor de ge lovige zielen (v.R.); 19.00 avondmis voor overleden ouders Gommans- Bouten en voor broeder Gommans. Dinsdag 8.00 leesmis t.e.v. de HH Engelbewaarders (vR.); 1900 avond mis voor overleden familie Don- ders-Clephas. Woensdag H. Bernardus abt en kerkleraar. 8.00 leesmis voor overl. familie Rouvroije-Ritzen en uit dankbaarheid bij gelegenheid van een 80e verjaardag. Donderdag H. Pius X, paus. 8.00 leesmis voor overleden Joseph Lin ders (fam. C.) en uit dankbaarheid bij gelegenheid van een 80e ver jaardag en voor overleden Louise Pouwels-van den Munckhof en kin- f'eren; 19.00 avondmis voor overle den ouders Emicl Eeerkens en Ger truda Pelzer. Vrijdag Heilige Maagd Maria, ko ningin. 8 00 leesmis voor overleden familie Janssen-Weerts (v.R.); 19.00 avondmis voor overleden ouders Raaijmakers-van Bree. Zaterdag 8.00 leesmis voor over leden Gerit van Dijek en familie; 19.00 avondmis voor overleden Piet Vermei tfoort en familie voor over leden ouders van den Berg-Jans- sen en zoon Jan voor overleden Wilheimina van Zwamen-Barents voor overleden Nout Cremers en Ti ny Philipsen en overleden familie Cremers. Mededeling Zondag onder de mis van 11.30 kleutercreche in de kleuterschool vlak bij de kerk (Whistlerstraat 3). Leidster mej. Marjo Rouvroije. Misdienaars en akolieten Zondag 8.00 J. Dommeck. P. van Weert; 9.00 M. Willemse, M. Fijne man; 1000 R. Beerkens, J. Jacobs, S. Fijneman; 11.30 M. Basten, R. Aser; 18.30 H. Kusters, H. Willem- se. Maandag, dinsdag, woensdag 8.00 G. Hout, R. Barents; 19.00 R. Oo- mens, B. van Veghel. Donderdag, vrijdag, zaterdag 8.00 C. Berg,( A. Philipsen; 19.00 F. Pe ters, B. Verstegen. Zondag 17 augustus om half tien dienst in de aula van Den Hoebert aan de Westsingel en om elf uur in de Hervormde Kerk te Blitters- wijek. Predikant is Ds. Heine. De koliekten zijn bestemd voor t diakonaatsprojekt en het plaatselijk kerkewerk. Zaterdag 19.00 overleden familie Janssen-van Staveren, Wim Kessels (vw. zijn vrienden). Zondag 8 30 Jacob Janssen en An na Janssen-Wijnhoven; 10.00 gest. jaardienst Theo Vervuurt, Jan v.d. Berg (Zangkoor van Geysteren). Maandag 9.00 uit dankbaarheid. Dinsdag 9.00 overleden ouders Houba-Henssen en familie. Woensdag 9.00 tot intentie Ver- meulen-Moorrees. Donderdag 9.00 Theo Camps en Anna Verhoeven. Vrijdag 9.00 tot zekere intentie, t.e.v. het Onbevlekt Hart van Ma ria; 14.00 uit dankbaarheid bij 40- jarig huwelijk Basten-Janssen (Da meskoor). Zaterdag 14.00 voor het bruidspaar Francken-Tijssen; 19.00 overleden familie Lemmens-Stevens; Pierre Jacobs, Jan Hulsman en Martien Moorrees (Gem. Koor). Misdienaarsbeurten Zaterdag 19.00 Alex Oudenhoven, Paul Janssen, Marcel Linders, R. Willems. Zondag 8.30 Roland Tacken, Mi chel van Dijk, Jurgen van Soesit, Ivo Franssen; 10.00 Rene Th eeuw en, Frits Dupont. In de weekend wordt het feest van Maria ten Hemelopneming ge vierd. Zaterdag 19 00 gez. H. Mis Johan nes van Dijk, tot zekere intentie (L) Jos Driessen (Koll). Zondag 8.30 H. Mis Mechtilda Zeegers-v. d. Meer (Koll); 10.00 [Hoogmis Maria Helidens-Slnellen (Koll), overleden familie Bamm- Poels, st. Karei Hesen en Anna Ger truda Heijligers. Dinsdag 8.00 H. Mis overleden fa milie W. Steeghs-Lucassen. Woensdag 8.00 H. Bernardus abt en kerkleraar H. Mis tot zekere in tentie (A). Donderdag H. Pius X paus, 8.00 H. Mis st. Mart. Dings en Gertruda Cox. Vrijdag 14.30 H. Maagd Maria ko ningin. PI. huwelijksmis bruidspaar Direks-Michels, 2 uur PI. H. Mis uit dankbaarheid b.g.v. 50 jarig ju bileum firma Joosten, Oirlo. 19.00 gez.H .Mis maanddienst Jos Dries sen, overleden ouders Muyzers- v.d. Sterren en zoon, Jan Sanders. 20e Zondag door het jaar Misdienaars: Mike en Patrick Kleeven, Mark Donders en Marcel Classens. Hoogmis Luc Vennekens en Rob Weys. Zaterdag 19.00 t.e.v. O.L Vrouw van .Altijddurende Bijstand. Van daag en morgen viering van het feest van Maria Tenhemelopneming Zondag 8.00 jrd. voor Jacobus Geurts, Pétronella Pouwels, Chris tina Geurts; 10.00 Petrus Johannes St rij bos (koll). Maandag 19.00 voor een zieke (G). Dinsdag 8.00 overleden familie v. Kuyck-Verrijdt. Woensdag 8.00 Truus Kuypers, te vens ter intentie van de offeraars. Donderdag 8.00 Josephina Sey- kens-Collin. Vrijdag 8.00 jaardienst voor Hen- dricus v. d. Pas en Anna Catharina v. d. Homberg. Zaterdag 19.00 t.e.v. OL. Vrouw van Altijddurende Bijstand. Feest van Maria Tenhemel opneming Zaterdag 19.00 leesmis uit dank baarheid (G), leesmis voor Helm Claessens. Zondag 8.00 gestichte jaardienst voor Jöhann Lïtjens, leesmis tot bijz. intentie (II); 10.00 hoogmis als gestichte jaardienst voor To Duij- kers-Tacken; 11.15 leesmis voor Jo zef Litjens-Lucassen, gest. jaard. voor Gerard VoeSten en echtgenote. Maandag 19.00 gestichte jaard. v. Jacobus Goumans, echgenote en dochter, gestichte jaardienst voor Peter Willemse en echtgenote. Dinsdag 19.00 weekdienst v. Maria Loenen-Scheffers. Woensdag 19.00 leesmis voor Sef Linders en overleden familie (C), gest. jaardienst voor Peironella As- selberghs. Donderdag 19.00 leesmis v. Theod. Bouten, gest. jaardienst v. Gerard Verkoeijen en echtgenote. Vrijdag 14.00 uur zilveren huwe lijk Theunis-Weijs. Zaterdag 19.00 leesmis als jaard. voor Gerrit Camps, leesmis voor 'n 80 jarige. Misdienaars 19.00 Rudy Kuenen. Zaterdag 19.00 Tj. Jenniskens en H. van Rhee. Zondag 8.00 G. Voermans; 10.00 M. en T. Heesen en W. Heidens; 11.15 W. Emonts en R. Janssen. Zaterdag 19.00 jrgt. voor Maria Verhoeven; jrgt. voor Piet Verheij- en en Maria Litjens. Zondag 8.30 weekdienst voor Ma rian van Haperen; 10.00 hoogmis voor Piet Willems; 11.30 h. mis uit dankbaarheid t.g.v. het 40 jarige priesterfeest van Pater J. de Hosson verzorgd door het gemengde koor Vivace. Maandag 8.00 hoogmis voor Mar tinus Bos en Johanna Bos-v.d. Heu vel. Dinsdag 8.00 h. mis voor Toon Marcellis. Woensdag 8.00 h. mis voor Jacob Arts. Donderdag 8.00 h. mis voor Sjang Geurts. Vrijdag 19.00 h. mis voor overle den familie Wismans-Droessen- Gooren. Zaterdag 19.00 h. mis voor Jan Spreeuwenberg. Misdienaars (voorlopige lijst) Zaterdag 19.00 Wilifried van Dijk Willy Hendriks. Zondag 10.00 Rob Koonings en Joost van Elzakker; 11.30 Peter Peeters en Ko Flinsenberg. Mededeling Maandag 18 augustus is er geen avondmis, wel 's morgens om 8 uur. Zondag Feest van Maria Tenhe melopneming Zaterdagavond om 7 uur hoogmis overleden familie van Staveren- Creemers. Zondag 9.45 hoogmis gest. jrgt. v. zal. Frans Linders, echtgenote en familie; 11.15 hoogmis voor zal. Piet Janssen. Maandag 8.00 leesmis zal. Jan v. d. Aken; 11.00 H. Mis bij begin van nieuw schooljaar. familie Geelen, spec. Leo en Harrie. Dinsdag 8.00 leesmis overleden Woensdag 8.00 leesmis jaarget. zal.. H. Janssen-Keysers. Donderdag 800 leesmis overleden ouders Leyssen-Voüenberg. Vrijdag 8.00 leesmis zaliger Ber van Ooi en zoon Wim. Zaterdag om 7 uur hoogmis 1ste izeswekendienst voor zal. Wilhelm van de Goor. Akolieten P. Fleurkens, L. Hen driks, T. Weys. Misdienaars N. en P. Timmermans. Zondag 8.00 h. mis voor Betje Ewals-Fleuren; 10.00 hoogmis gest. gezongen jaargetijde voor Sjef Wil lems. Misdienaars van de hoogmis: M. Koonings, Maurice Janssen, Twan en Gert Poels, Nico Jacobs en Mar tien Jenniskens. Misdienaars van de week: John Claessens en Johnny van Kempen. Maandag 8.00 h. mis. Dinsdag 8,00 H. Mis voor Sjef Willems. Woensdag H. Bernardus abt en kerkleraar. 8.00 h. mis voor Toon Huisman. Donderdag H. Pius X paus. 8.00 h. mis. Vrijdag Heilige maagd Maria, ko ningin. 8.00 h. mis voor de overle den ouders Engelbertus Nellen en Helena Rutten. Zaterdag 19.30 avondmis voor Toon Huisman. Zondag 1.00 voor Hr. van Deute- kom. Maandag 8.00 t.i.v. O.L. Vrouw v. Altijddurende Bijstand Dinsdag 800 t.i.v. familie Nabuurs Woensdag 8.00 voor Hr. van Deu- tekom. Donderdag 8.00 t.i.v. familie v. d. Heuvel. Vrijdag 800 t.i.v. famfilie Philip sen. Zaterdag 19.00 t.i.v. familie Leu- kens. Zaterdag 15.00 eucharistieviering ter gelegenheid van het 40 jarig priesterfeest van Pater Linssen uit Holthees; 19.00 avondmis voor John van Veghel en Jan Rouwens. Zondag feest van Maria Tenhe melopneming. 8.30 h. mis te Holt hees t.z.i.; 10.00 hoogmis tev Maria ten Hemelopneming t.i.v. Pierre Koopmans en voor moeder van Kempen-Loch tens. Maandag 8.45 h. mis voor de overledenen van de Karmel en te.v. de H. Jozef. Dinsdag 8.45 h. mis uit dankb. Woensdag 8.45 h .mis t.e.v. de H. Jozef voor alle Jozef vereerders. Donderdag 8.45 h. mis voor oud. en kinderen en t.e.v. St. Jozef. Vrijdag 8.45 h. mis voor familie de Jong. NOTICIAS RELIGIOSAS El domingo proximo celébramos la fiesta de la Asuncion deft Nuestra Senora. Ahora que ya ban vuelto todos los Espanoles de sus vaccacio- nes podremos continuar nuestra Misa dominical con mtisica a las on ce y cuarto en nuestra capilla, Overloonseweg 2. Despu's de la Mi- sa reunión en la salita del conven- to con un cafelito. Hasta la vista! NOTICIAS CCLTURALES Despu's del 15 agosto segün la promesa del Ayuntamiento se reuni- ra otra vez la oomisión de minori- as culturales. En nuestro Centro ya han empezado las activddades sema- nales. Si hay dificuldades con el nuevo aüo escolar o si alguien no sabria cómo rellenar los formula- rios, avise al Padre Juan. Y animo con el nuevo arïo escolar y hasta la vista! Irk Zaterdag 16 augustus is er een op treden gepland van de engelse hard rock formatie Wicked Lady. Deze uit vier dames bestaande groep is al enige tijd op een succesvolle manier op het vasteland aan het toeren. Ook deze avond begint om 20.30 uur terwijl de entree 4,bedraagt. Zondag 17 augustus beginnen de festiviteiten al om 11.00 uur met het fruhsChoppen en matinee. Hieraan zal het bekende orkest de „Sun- A (Wicked Lady) streams" zijn medewerking verlenen. Deze festiviteit is speciaal bedoeld om de band tussen de jeugdsoos en de Oirlose dorpsgemeenschap te ver sterken. De entree is vrij. Zondag avond om 20.00 uur zal tot besluit van het popfestijn de bekende ne derlandse hard-rock groep „Livin' Blues" optreden. Deze „gouwe-ouwe" formatie zal ongetwijfeld voor een swingend slot zorgen. Hier bedraagt de entree f 4,

Peel en Maas | 1980 | | pagina 11